Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 80 od 80

Tema: 3 najvaznije stvari

  1. #51
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj djuma prvotno napisa Vidi poruku
    1.veeeliki krevet za zajednicko spavanje
    2.usisivac
    3.masine za sudje i ves
    1.joj kreveeet, mi sad spavamo na krevetu po sirini pa MM-u i meni vise noge
    2.usisivac pod obavezno se ukljucuje svaki dan jer sad imamo i macku
    3. naravno masina za ves a za sudje jos cekam bolje dane

  2. #52
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    he he, hvala svima na odgovorima, i md zahvaljuje , ali ajmo sad izbaciti vesmasine i perilice pa da vidimo sto je dalje.

    znaci, kutije za spremanje stvari, super.

    veliki krevet, kewl, to bi meni trebalo--nas je cetvoro na 140.

    sto se tice table pisi/brisi, to je ona za flomastere, i stvarno je jedna od "igracaka" koje su bezvremenske, u upotrebi od prvog dana, nikad dosadile. po njoj se crta, pise, brise, i klinci, i mi odrasli, to je predmet nevjerojatne iskoristenosti. koje su vama igracke najdraze, najiskoristenije, najkreativnije??

  3. #53
    susret avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    223

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa Vidi poruku
    I zaboravih...
    Spray'n wash laundry stain stick remover
    Kaj je to???

  4. #54
    susret avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    223

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    koje su vama igracke najdraze, najiskoristenije, najkreativnije??
    Definitivno univerzalna kutija (kanta) Legaća... šta sve nastane od njih, kakvi sve izumi i kreacije. Stvarno super stvar. A šta se tiče ploče, moji su više za pisanje kredom. MD im je ofarbao jednu poveću dasku onom bojom za ploče i sad pišu brišu do iznemoglosti .

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    I ja maštam o krevetu 200x200 sa ogradicama kao od dečijeg krevetića koje se spuštaju i dižu....
    Vakum vrreće za odlaganje vansezonske robe.

    A od igračaka (kojih imamo na TONE) najbolje su se pokazale Schleich životinje jer se sa njima stalno igra i svuda ih nosimo. One su i bebe i mame, umotava ih i presvlači, pravi im kućice, ređa ih....
    Inače ni jedna nam igračka nije baš tako hit da je stalno u upotrebi, sa svime je bila opsednuta neko vreme pa promenila opsesiju...

  6. #56
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Kućanski aparati (ne mogu izdvojiti nijedan posebno - suđerica, veš mašina, sušilica, mikrovalna frižider...)
    Vlažne maramice
    TV (da mama ima mira barem dok traju reklame)

    I trenutno No 1 - aparat za vodu (mi imamo Aqua vivu).

  7. #57
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Najbolje i najisplativije igračke:
    - like a bike - definitivno

  8. #58
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    - vlazne maramice
    - rucni usisavac
    - puno polica

    + strunjaca i baby gym

    Gornji popis je bio vezan za period kad je bila malo starija beba, pa toddler.
    I jos dodajem, vezano uz period dohrane: blender.

  9. #59

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Da, od igračaka nismo imali like a bike, ali ona dječje guralica, pola vremena u dvorištu je netko nagurava, a najtrajnija je neka no name od 80 kn.
    Imamo i naslijeđene lego duplo obične i kupovali smo cars mega blocks-oni su ko lego duplo sa likovima iz crtića...dok je trajala opsesija tim crtanim, jedno godinu.godinu ipo, bile su u rukama STALNO. Sad isto ne izlaze iz dnevnog boravka. Sad su hit igraće karte.

    Hvala Bogu što su u modi veelike ženske torbe komplet presvlake stane u njih

    Meni je super odlična hranilica koja se razdvoji u mali stol i sjedalicu - to je jedna od onih drvenih, relativno je bila jeftina, negdi valjda oko 300 kn. U upotrebi cijeli dan preko 4 godine, ako ne jedu, onda na njoj nešto meljaju, crtaju, slažu... stvarno vridi svake kune

    A u autu neizostavno je (1 ili više) boca s vodom i vojnička vrića za spavanje koja se može raširiti skroz. Služi za dojenje u prirodi, da nije hladno/mokro sjest bilo gdje, za doručak u prirodi, za spavanje kad je toplo, za na more ako idemo na duže...To se vadi samo kad je treba oprati. I podloga za vriću, neka nepromočiva, vrlo tanka

  10. #60
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Evo još malo isplativih kod mene:
    - dječji drveni stol s klupom i stolcem
    - kapacitet troje djece

    Stol ima poklopac ispod kojeg je spremište za bojice, papire i slično.
    Moje dijete i još dvoje od brata, stalno vise za tim stolom, tu se obavlja sve od hranjenja do igranja, a bome i ja tu pijem kavu.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttćjćh
    jnh

    jjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkXmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmkhgchfhhfmjjtfmh,6gggggggggggggggggggggg gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg gggggg

  12. #62
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttćjćh
    jnh

    jjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkXmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmkhgchfhhfmjjtfmh,6gggggggggggggggggggggg gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg gggggg


    Bok, Nađa!

  13. #63
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Od igracaka definitivno onaj mali autic na guranje, vozi ga otkad sjedi tj. otkad moze nogama do poda s njega dakle cca skoro 2 godine. Moze po vani, moze po stanu, u njegov "gepek" trpa kockice, autice...Ma to mu je beskrajan izvor zabave.
    Crtici kad je bolestan i/ili ne mozemo van.
    Puuuno papira za saranje, obozava pastele i kemijske, obljepila mu zid papirom al to mu nije toliko zabavno, draze mu je imat svoj veliki blok za crtanje.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    177

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    sto se tice table pisi/brisi, to je ona za flomastere, i stvarno je jedna od "igracaka" koje su bezvremenske, u upotrebi od prvog dana, nikad dosadile. po njoj se crta, pise, brise, i klinci, i mi odrasli, to je predmet nevjerojatne iskoristenosti. koje su vama igracke najdraze, najiskoristenije, najkreativnije??
    Slikovnice. Imamo ih puno, čitamo zajedno ali ih i sama često pregledava. najbolje sam našla preko Amazona (npr. Wimmelbuecher - velike kartonke, slike s puno, puno detalja koje se mogu satima promatrati i proučavati).

    Pliz kakva je to tabla? S onom olovkom na špagi ili 'withboard' kao za sastanke?

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Izvinjavam zbog ovog gore, dete se dokopalo kompjutera

  16. #66
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    1. wok (spas za ručak u jednoj posudi)
    2. štapni mikser
    3. sauger (e da mi je onaj samohodni )

  17. #67
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Zaboravih napomenuti ovo:

    Prije 10 godina kad se rodio moj stariji, BEŽIČNI TELEFON ušao je u kuću kao neophodna stvar. I stvarno se dobro pokazao. Ne mogu zamisliti skakanje oko bebe (pa onda 2 bebe) i trčati na tel. na žnori!

  18. #68
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    legići, drvene puzzle i lopta su neiscrpne igračke

  19. #69
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Najkorištenije igračke:

    - pisanje-brisanje ploča, ali ona magnetska, TOMY, kupili smo joj to za drugi rođendan i od tada je u svakodnevnoj upotrebi
    - LEGO kocke
    - figurice životinja

    No to su kupljene konkretne igračke dok su u stvari najkorištenije hrpe plastičnih čavlića, kamenčići, školjke, perlice svih vrsta, kesteni, lješnjaci, raznovrsne sitne plastične puzzle, gumice za kosu, mikado štapići, sitni komadići papira i slične tvorevine koje su vječno pomiješane u šareni čušpajz i prolijevaju se po kući glumeći .. već nešto.

  20. #70
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    od igracaka

    pisi brisi ploca zadnjih 2 mjeseca joj je zakon
    figurice zivotinja razne ( ali kitovi ribe morski psi su br 1) plus lego sa zivotinjama
    a najbolja investicija do sad su slikovnice i TL karata svijeta sa zivotinjama spasava nas kad hoce "cutani", kad je uhvati siza kad pada kisa/snijeg pa smo osudjeni biti kuci sjednemo pred kartu i trazimo zivotinje a i ja mogu uzivati s njom satima
    Posljednje uređivanje od MoMo : 04.03.2010. at 16:43

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravih napomenuti ovo:

    Prije 10 godina kad se rodio moj stariji, BEŽIČNI TELEFON ušao je u kuću kao neophodna stvar. I stvarno se dobro pokazao. Ne mogu zamisliti skakanje oko bebe (pa onda 2 bebe) i trčati na tel. na žnori!
    !!!
    Jako točno, kad mi je tresnuo bežični, bila sam luuuda dok ga MM nije popravio. Bit domaćica i bit bez bežičnog u mene ne prolazi

  22. #72
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Schleich životinje
    potpis!
    ima ih valjda sve....najvise se njima igrala
    bojice, puno puno bojica i praznih listova
    sjedalica za bicikl
    slikovnice

  23. #73
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Kod nas su od igračaka omiljene Schleich životinje (najmanja je veliki obožavatelj lavova i tigrova), Schleich vitezovi za sina, Baby Born za najstariju, Lego kocke i Mega Blocks, slikovnice i Play Doh.

  24. #74
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ako ćemo oko igračaka, za mog mlađega to je gomila plišanih, od kojih su nezamjenjivi jedan olinjali pas Rex i jedan leopard.

    Kod starijeg - zelena žaba i pas Brežuljko, te gomila produžnih kabela s kojima se igra otkad je prohodao, pa evo sve do dana današnjega... a uskoro će 10 godina.

    Kad su bili mali, zakon je bio konjić za ljuljanje i autić guralica.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    158

    Početno

    1. zdrava i složna obitelj
    2. zdrava i složna obitelj
    3. zdrava i složna obitelj
    sve ostalo je stvar snalažljivosti, organizacije ....

  26. #76
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    igračke - patkice, hobotnice i kantice za kupanje, lopte svih vrsta, drvene kocke

  27. #77

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa Vidi poruku
    igračke - patkice, hobotnice i kantice za kupanje, lopte svih vrsta, drvene kocke
    Ne bih nikad pomislila, al lopta za plažu, ona na napuhavanje je jedna od najboljih. Menij e draga jer nije opasna ko baloni od lateksa (oni rođendanski) a neće baš polupat namještaj i ukrase

  28. #78
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Mi smo još jako mali pa naša top lista najvažnijih predmeta izgleda ovako:

    1. sling
    2. pilates lopta
    3. fen

    Do sada se pokazalo da su najučinkovitiji kada ih se upotrebljava istovremeno. Mislim da bih bez gore navedenog već odavno dala neopozivu ostavku na roditeljske dužnosti.

  29. #79
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    1. piši-briši ploča
    2. lego duplo, mega blocks, drvene kocke (dakle sve sto se može složit jedno na drugo i razvalit)
    3. stalna dostupnost ladici sa šalovima, kapama, rukavicama i slično (da se može "uredit" i gledat u ogledalo)

    i moram jos dodati, mala foteljica!!!

    Što se tice kućanskih aparata tu bi izdvojila naravno mašinu za robu i onu za sude, ali mislim da bi mi to bilo bitno i da nemam dijete

  30. #80

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    sling
    express lonac
    suđerica


Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •