Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 172

Tema: STVARČICE ZA POČETAK - što, koliko ..

  1. #51
    arizona311 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    186

    Početno

    Molim za savjet. Zanima me koje stvari nije potrebno kupovati odmah za bebu. Pitam zbog toga što će me vjerojatno rodbina pitati što da kupe, a kako će doći u posjetu kasnije (recimo za mjesec dana od poroda) kaj da im kažem. Većinu stvari polagano spremamo tako da imamo sve za početak. Što je korisno poželjeti za kasnije? Bacite svoja iskustva. th.

  2. #52
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Pa ovisi o kolikom se poklonu radi - ako je riječ o većim stvarima, možda nije loše tražit hranilicu, viper, vrtić, a ako se radi o onim manjim, možda baby gym, veći brojevi robice, pelene (uvijek ih treba), dekice, vreće za spavanje, ručnici....

  3. #53
    arizona311 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    186

    Početno

    Hvala tonili, tako sam i ja nekako razmišljala.

  4. #54
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ako će ti netko dolazit kasnije, možeš žicat i AS.... vrijeme leti i sve to nabrzinu treba.
    Eh da, sjetila sam se i bočica )

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    veči pokloni: bicikli-guralice, ili samo guralice (one za hodanje)
    manji:uvijek je dobrodošla veća robica, pidžame...možda neke igračke, slikovnice-one taktilne (jel se tako kaže).

  6. #56
    arizona311 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    186

    Početno

    Cure kako stojite sa svom opremom za bebače. Jeste li sve nabavili?
    Ja se nadam da mi sve imamo. Sada smo u 30 tj. trebamo još neke sitnice tipa pelene.., za mene za bolnicu. Kako nemamo dječju sobu sve stvari su mi u ormaru, čekaju na pranje/peglanje/pospremanje, a ja to nekako odgađam. Mislim si ima još vremena, a opet nikad neznaš. Mislim da ću ipak ovaj tjedan početi spremati.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    arizona kod mene je isto stanje - imamo svega, osim tih zadnjih potrepština za mene i malih pelenica, a sve čeka na pranje i peglanje.
    Ali mogla bi znaš počet, ipak 30tt je ozbiljna brojka

  8. #58
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Maramu za nošenje
    skafander
    ako kažeš veću robicu, trebala bi reći veličinu i godišnje doba, da se ne desi da u ljeto imaš samo zimsku robicu...

  9. #59
    arizona311 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    186

    Početno

    Mislim da će ovaj vikend biti akcija. Mama mi se najavila za pomoć pa ćemo zajedno početi spremati. Mislim da ću mužića nagovoriti da on namjesti kindać.

  10. #60
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    ok, tek sad sam vidjela da je tema na blizančkoj..

    posteljina, plahte, vreće za spavanje...

  11. #61
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Kako ste riješile spavanje blizanaca na početku. Mi ćemo imati 2 kinderbeta, s tim da će jedan biti u spavaćoj, a drugi u dnevnoj sobi. Nemam ih gdje držati u dnevnoj. Mislila sam da na početku spavaju u jednom kindaću. Jel to funkcionira?
    Koliko ste posteljine imale za početak. Vjerojatno ću nešto i dobiti, ali htjela bih pripremiti da ne fali.

  12. #62
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Moje su spavale zajedno u jednom krevetiću - zapravo, u početku su obje spavale u koljevci, a kasnije u krevetiću. NJima lijepo jer su zajedno, meni nadohvat ruke.... Tu istu kolijevku sam furala u dnevnu i tamo su boravile preko dana... Od posteljine ti je, po meni, najviše potrebno plahtica, njih zapiškaju, pobljuckaju i tak...

  13. #63
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Zajedno će spavati dok se ne počnu gurati, a stvarno ne znam kad bi to moglo biti. Mislila sam jedno staviti s jedne strane, a drugo s druge(da se dodiruju nogicama). Ako je kinderbet 120x60 to onda neće dugo trajati.

  14. #64
    weather avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    113

    Početno

    Isto smo imali jedan krevetić u dnevnom, a drugi u sobi. Spavali su zajedno, u početku jedno do drugog, a kasnije jedno nasuprot drugom. Mislim da su sa 3 mj. počeli spavati svatko u svom. Ovaj u dnevnom je bio za dnevno spavanje. Dobro nam je došlo i da jedno stavimo navečer u sobu, a drugo u dnevni dok ne zaspu da ne bude jedno drugo i onda ovo iz dnevnog odnesemo u sobu.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    ja ću isto moje blizance staviti zajedno u krevetić do 6 mjeseca ,nadam se.... a kasnije na madrac s ogradicom.
    nažalost nemamo mjesta.... zasad

  16. #66
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Weather, kad su nakon 3 mj. počeli spavati svaki u svome kinderbetu, u čemu si ih držala u dnevnoj sobi preko dana. Ne znam šta bi nabavila za kasnije dok su još mali, vrtić možda(ne znam je li on za tako male).

  17. #67
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    eva, imas i kinderbete 140x70. Mislim u Kiki

    U vrtic je nezgodno stavljati bebu koja ne sjedi. Moras se dovoljno sageti preko ograde da ju polegnes. Odose ledja.

  18. #68
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Hej Marija, nismo se dugo čule.
    Stvar je što već imam 2 kinderbeta 120x60.
    Morat ću smisliti nešto drugo.

  19. #69
    weather avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    113

    Početno

    Eva - tek sam sada vidjela pitanje... donijeli smo krevetić od mog nećaka pa je dečko spavao u njemu, a cura na kauču (imamo široki kauč kojem se mogu maknuti jastuci koji služe za naslon).

    Nisu loši ni putni krevetići, jeftini su, a dobro dođu kad se ide nekamo, jedino su duboki i tvrdi pa treba kupiti i sklopivi madrac.

    Moji su od 5 mj. spavali u kolicima. Tako sam ih mogla uspavati istovremeno, zavezati da ne padnu i nisu me boljela leđa od nosanja, a i kad smo negdje išli nisam morala misliti kamo s njma.

  20. #70
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Eva ja imam te krevetiće 120x60 i u jednom su zajedno spavale skoro do 5 mjeseci - onako ukoso.
    Posljednje uređivanje od tonili : 26.03.2012. at 16:24

  21. #71
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    meni je jos puno prerano za kupnju i opremanje, al ko sve duple trudnice-postoji mogucnost ranijeg odlaska u bolnicu i htjela bi biti spremna..
    peterlin, upute cu isprintat, a citam i sve ostalo pazljivo, al ne znam osnove-u cemu bebe idu doma iz bolnice? spavaju u jastuku? i ima li negdje rjecnik pojmova-sta je biper, viper, baby gym? divila sam se tom stranom jeziku donedavno, a sad ucim

  22. #72
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Mare ja svoje šmizle odnjela u autosjedalicama - lijepo ih doneseš i sestra ti bebice lijepo unutra spakira
    Ja sam koristila jastuke, one su zimske bebe i unutra im je bilo toplo, nisam ih niš pokrivala...a i za tandem dojenje su mi bili super. Nekima je lakše u tome i primit male bebice - znam da moj tata ni Jurini nisu htjeli ni blizu ak nisu bile tak dobro upakirane.
    I da, tako te je divno vidjeti tu

  23. #73
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ovo je viper:
    http://www.magicbaby.hr/za-bebe-u-ku...464000739.html

    A ovo baby gym:
    http://www.magicbaby.hr/igracke-hr/e...d-play-hr.html


    I da, htjela sam reći, moje su cure i spavale u jastucima dok god su stale u njih, ponavljam, bile su zimske bebice... I dosta su dugo bile u jednom krevetiću, tako da za početak možda nema potrebe da sklapate dva.
    Posljednje uređivanje od tonili : 06.01.2013. at 23:15

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Mare, divno je zaista vidjeti te tu

    Kod nas sve isto kao kod Tonili.
    Od kojih 5 mjeseci spavaju svaki u svom kindaču, svatko na svojoj strani pored bračnog.
    Posteljine imam 4 komada, flanelske. 6 bi bio optimum.
    Robice mi je uvijek malo, koliko god vrtim mašina, desi se na sam na knap i čekam da sušilica zvarši da MMu spremim bodije i trenerke za sutra. Imamo puno naslijeđenog, a i burza tu je opcija.
    Imamo 2 hranilice, imali prije 2 vipera, naravno 2 AS, 1 prematalaicu, 1 kadicu za kupanje. Sve redom second hand ili dobiveno na poklon.

  25. #75
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    hvala vam drage moje...
    ok, kužim da je baby gym za kasnije, a za kad je viper?
    AS tražim one 0+?
    budemo i mi onda za početak u jednom kindaću, a mi ćemo iz bolnice putovat 70 km, to će biti ok?

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Moje sam u viper stavljala od cca 3 mjeseca na dalje, prije toga su spavali zamotani u one jastuke za novorođenčad. Preporučam Chicco viper za male male bebe ili Fisher Price za veće. Moji su imali oba i oba su OK.
    Mi smo iz bolnice putovali 55 km u autosjedalicama koje idu uz kolica Peg Perego, kategorija 0+. Još se voze u njima (idu do 13 kg, malci imaju oko 11).

  27. #77
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    hvala ti
    izgleda da sam ja ovdje jedina štreberica, šta mogu kad volim biti spremna, i inače, ne samo za ovo

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Nisi usamljena. Ja sam usred ljeta peglala tetre i bodiće. Rodila sam 29.12. Tako je s nama twin mamama

  29. #79
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    izgleda da sam ja ovdje jedina štreberica, šta mogu kad volim biti spremna, i inače, ne samo za ovo


    Ja sam bila gotova s velikom kupovinom do 25 tt, sad su ostale još samo sitnice poput pelena, eventualno neke robice i ako će mi nešto usfaliti od opreme. S robicom mi je bilo najteže jer je generalni savjet kupovati veće veličine u startu (od 54 nadalje), ali naše bebuške su ipak manje tako da sam kupila i veličinu 50. Surfala sam dosta po netu (i ovdje i na engleskim blizanačkim forumima)...

    - 2 kinderbeta 120x60
    - 3 poplona
    - 2 pamučne (končane) dekice
    - 4 kompleta posteljine
    - 6 plahti s gumicom
    - 3 nepropusne plahte
    - 3 vreće za spavanje
    - 2 mobila (vrtuljka)
    - 2 mreže protiv komaraca s držačima
    - 1 noćno svjetlo
    - 1 prematalica
    - 1 kadica
    - 4 ručnika s kapicom
    - 6 frotirastih trljačica
    - toplomjer za vodu
    - toplomjer (uho)
    - škarice za nokte
    - 2 češlja
    - aspirator za nos
    - 2 AS Maxi Cosi City (čekali smo pošiljku s datumom proizvodnje 2013.)
    - bočice (2 start kompleta A.vent Natural Range u kojem su bočice 2x125 i 2x260 ml, četka za čišćenje i duda)
    - sterilizator
    - grijač za bočice

    Nismo uzimali viper nego smo uzeli drveni vrtić za blizance (http://www.baby-dump.nl/index.php?pa...=206&merk=2907) jer mislimo da je puno više/dulje iskoristiv. Dala sam presvući spužvu plastificiranim materijalom za staviti unutra (da mogu kasnije, kad budu veći, samo prebrisati ako se šta prolije). U vrtić mi idu i dva baby gyma koje smo kupili. Vrtić mi ide u boravak, tako da ih mogu negdje sigurno spustiti

    Kolica smo na kraju naručili u Austriji i trebala bi doći sredinom veljače.

    Robicu bi trebala popisati, pa onda postam, a sigurna sam da sam još nešto i zaboravila.

    Ali kojih sam se bapskih priča naslušala dok sam kupovala tako rano... "Najbolje" mi je bilo: Pa kaj se ne bojiš da će se nešto dogoditi s djecom kad sve kupuješ tako rano?!! A kad sam im rekla da će mi, ako nešto ode krivo, ova oprema biti najmanji problem, onda su me gledali kao aliena...

  30. #80
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    IDEŠ!
    Mi nismo četvrtinu toga imali......u bolnicu sam otišla sa općom zabranom svima da mi kupuju bočice.....
    ali kad smo napokon iz bolnice došli imali smo ih 6.
    Ali nismo se trajno na njima zadržali.....

  31. #81
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Bočice sam uzela jer se planiram izdajati kako bi mm uskočio oko hranjenja (izdajalicu još uvijek čekam na posudbu, ali ako ću morati kupiti je li s obzirom da su blizanci bolja ručna ili elektronska? Ili čak ona koja je za obje dojke?).

    Aha, skoro sam zaboravila, ovo sam naručila i čekam da stigne (prednost je ako imate nekoga vani jer je poštarina neusporedivo manja): http://www.sandiegobebe.com/

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Mi smo imali dvije male bočice koje se dobiju uz izdajalicu. Obzirom da su obroci bili 20-30 ml, bile su dovoljne još dugo dugo.
    I mi imamo drveni vrtić 120x120, da sam ga bar odmah kupila.... Super je kad su bebe male, pa leže jedna pored druge. Podnica na našem se pomjera gore-dole, super stvar.
    Sad ćemo skinut par šipkica s ograde, spustit ga na pod i oko njega postavit podne puzzle, tako da će imat igralište ograđeno i neograđeno. Mislim da će se zabavljat ulazit i izlazit iz vrtića.

    Big Blue dobro si se nakupovala, nekih ćeš stvari imati viška. Nadam se da ti mjesta u stanu ne fali

  33. #83
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Samo da se nadovezem, i mi smo kupili 2 (kršitelj koda) kompleta bocica koji su nam ostali nekoristeni jer cure su se naucile u bolnici na lateks dude i silikonske nisu htjele ni primirisati... Morali kupiti nove Nukove bocice...
    Ja sam isto kupovala po nekom popisu koji sam nasla na netu i kupila milijun tetri, a koristila mozda samo trecinu... :D

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  34. #84
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Big Blue dobro si se nakupovala, nekih ćeš stvari imati viška. Nadam se da ti mjesta u stanu ne fali
    Šta se tiče prostora, upravo smo u selidbi

    Kad imam peh da sam prva u obitelji nakon dugo vremena koja ima djecu; ili su ih imali rano (prije 10tak i više godina) ili ih uopće (još) nemaju. Mada, kad moji prerastu, pitati ću brata i šogoricu neka izaberu što im treba i odnesu sebi, a sve ostalo ide na burzu. Nisam hrčak i stvari se rješavam pod hitno.

    Neke stvari smo kupili 2nd hand (prematalicu i oba kinderbeta, jedan je imao potpuno novi HESPO madrac, a drugi smo kupili), za robicu smo lovili ljetne rasprodaje u 9 mjesecu (pa smo kupili onda za 3+ mjeseca starosti), a sad lovimo zimske za 9 mjeseci do godine dana. Ipak, većinu toga smo uzeli vani, u Nizozemskoj (recimo ovaj set bočica smo platili €19.99, kod nas je 300tinjak kuna) jer za blizance na drugi artikl (isti) imamo još i 15% popusta. A naša sbonetic me spasila s hrpom hlačica za ljeto/jesen.

    Sad vidim da mi na listi nedostaje baby alarm; tu smo išli na onaj vulgaris - nema kamera, monitora, bla-bla-bla

  35. #85

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Eh burza - i ja sam mislila robicu prodavat na burzi, pa kao ušparat za novu. Ma nema šanse, nit imam vremena sve oprat + ispeglat+fotkat. Pa onda slat poštom...Tako da ću sve poklonit dalje.
    Dobra karma je isto vrijedan adut, zar ne?

  36. #86
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    onaj jastuk za dojenje ti je najbolja investicija....ja sam takav tražila da ih u tandemu dojim (dok su još htjeli u tandemu) ali sam nakraju imala onaj klasični....i sa tim smo se pomogli (posuđen naravno).

  37. #87
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    bb, ja od plusa imam dobar osjećaj, nisam praznovjerna, nadam se da će tako ostati pa tražim, čitam, kopam, gledam, uglavnom učim šta je uopće šta, jedan sasvim novi svijet...od plusa imamo žensko ime
    imam pitanje-gledam sad rabljenu komodu prematalicu (mislim kupit rabljeno maksimalno koliko će ići) i zanima me koliko to novo košta? lijepa je komoda-za robicu...
    šumsko, imam prijedlog (hvala puno na dobroj karmi, kiss) -složi za burzu pa paketićima i samo nabroji šta je u čemu, ne moraš slikat, to se i tako odmah preraste (napiši koje su boje), a i tako će mame to ponovo prati i peglati i onda na poštu (hm, al ne stigneš na poštu, mali problem)
    Posljednje uređivanje od mare41 : 07.01.2013. at 17:38

  38. #88
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Mare, mi nismo kupili onu klasičnu prematalicu s kadicom, tu majušnu kadicu ionako prebrzo prerastu - kupili smo klasičnu većeu komodicu U baby magicu i gore stavili podlogu za prematanje... Bila je oko 1000kn, uhvatili još popust jer smo uzeli na sajmu beba. Uglavnom, nama se to pokazalo ko pun pogodak, ona je veća, dulje sam i cure na njoj mogla prematati, a sada, bez prematalice gore, isto super izgleda...

  39. #89
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    I potpisujem migulicu - banana jastuk za dojenje rules!

  40. #90
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    mis smo za kupanje imali tummy tub...zakon!
    http://www.youtube.com/watch?v=CsWE-i6JhWA
    mogu i duplići, al ja to nisam radila http://www.youtube.com/watch?v=IX33YuTQdos

  41. #91
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Bb i meni su svi savjetovali kupovat vecu robicu i ja nabavila par stvari br 50 a ostatak 56 ... I sad na kraju sam isla kupovat 46 jer im je apsolutno sve jaaaaaako veliko, a nisu bas tako sitni kako znaju bit blizanci. Dobro, kupila sam samo par stvari 46 cisto sad za pocetak da imam za promjenit.
    Jastuke za bebe nismo kupovali i ni necemo. Nekako mi je zgodnije ovako baratat s njima, brze je

  42. #92
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Bb i meni su svi savjetovali kupovat vecu robicu i ja nabavila par stvari br 50 a ostatak 56 ... I sad na kraju sam isla kupovat 46 jer im je apsolutno sve jaaaaaako veliko, a nisu bas tako sitni kako znaju bit blizanci
    I meni su tako savjetovali, ali ja baš i nisam poslušala - pripremila sam i jako malenih stvarčica i dobro da jesam. One su plivale i u bodiju 42 - a bile su čak nešto i veće od tvojih Amyx
    I čak to maleno nisu ni tako brzo prerasle, sjećam se da nam je baš dugo trebalo do tog 56 kojeg su nam svi preporučali. Zapravo ežlim reći da mi se čini da je bebicama prilično neudobno u nečemu što im je preveliko - ne možeš te tanašne ručice opteretiti rukavićima zavrnutim 3 puta - ne mogu se onda ni pokrenuti...
    Svakako preporučujem baš nekoliko komada najmanjih brojeva

  43. #93
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    ucim dok mi je vrijeme-bila sam uvjerena da je 50 najmanji broj, znaci, amyx, bebe od 2,5 su broj 46

  44. #94
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Margita je nosila 42 i to nakon tri tjedna! i ta joj je veličina bila taman...Ima u C&A....
    danas to gegice čuvamo i povremeno pokazemo gostima koji ne vjeruju da je bila tak majušna!

  45. #95
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    amyx preslatke bebe....moji su bili obrnuto plavušan čupavac i mala polučelava crna djevojčica...

  46. #96
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    ajme 42 odmah cemo u potragu..

  47. #97
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    ucim dok mi je vrijeme-bila sam uvjerena da je 50 najmanji broj, znaci, amyx, bebe od 2,5 su broj 46
    ima i broj 42 za kupiti, ali posto sam ja isla na brzinu to kupovati, nisam nasla. I kaj je najgore od svega tih mini stvarcica skoro nigdje nema za kupiti. Vidjela sam da ima C&A i Kik... Ssva druga mjesta najmanji br 50... A veliko im je...

  48. #98
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ja sam svoje kupovala u C&A, imaju lijep izbor tih malenih stvari... A često imaju i one vikend akcije sniženje 20 ili 25 %...

  49. #99
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Nakon 3 tjedna br 42 malo.

  50. #100
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    Ima i Prenatal nesto...

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    ima i broj 42 za kupiti, ali posto sam ja isla na brzinu to kupovati, nisam nasla. I kaj je najgore od svega tih mini stvarcica skoro nigdje nema za kupiti. Vidjela sam da ima C&A i Kik... Ssva druga mjesta najmanji br 50... A veliko im je...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •