Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: molba roditeljima koji dolaze na rasprodaju

  1. #1
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno molba roditeljima koji dolaze na rasprodaju

    Danas sam se vratila sa rasprodaje puna gorcine i jada.

    Nisam imala prilike ostaviti ribicu nikome pa sam ju morala povesti sa sobom.U kolicima naravno.
    Stvari koje su nam se dogadale su stvarno nevjerovatne.barem 10 puta je dobila u glavu razno raznim torbama i vrecicama.Ljudi su zapinjali za nju -blokirali nam prolaz, gazili nas.......

    Ja sam svjesna da maloj djeci tamo nije mjesto ALI-mi smo ipak (bar se nadam) civilizirano drustvo.Valjda se znamo ponasati ispravno i valjda znamo pravila ljepog i kulturnog ponasanja!Svi koji dolazimo tamo jesmo ili tek postajemo roditelji.I svi imamo djecu.I svi smo tamo sa jednim ciljem.pa zasto se onda ne ponasamo kako treba?

    Cemu nagurivanja, gazenja svega pred sobom?guranja drugih u stranu??!!

    prestrasno!!!

    Ovo nikako nije zamjerka Udruzi i nezelim da se uopce tako protmaci-ovo je zamjerka svim roditeljima koji se na rasprodaji neprilicno ponasaju!

    Ovo je molba svima da ubuduce obrate paznju na one male sitnice koje nas cine ljudima.

  2. #2
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ajoj mala ribica, baš mi je žao da ste se tako "provele".

  3. #3
    fakinTin avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Baš mi je žao

  4. #4
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    jako mi je zao, znam da to nije prigovor nama, ali mi je svejedno zao-iako se nema smisla ispricavati za neke koji to doista ne zasluzuju. Ja sam nebrojeno puta na rasprodaji hvatala uplakanu djecu i uvijek jednim okom gledam da se nije neki malisan zaputio sam ka izlazu, ali sa kolicima u dvorani kad se vrata dvorane otvore je bas pogibeljno.

  5. #5
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    povela sam puno starije dijete i sad mi je drago što sam mu puno puta ponovila da će se ljudi jako gurati i da me čvrsto drži. stvarno ne znam kako smanjti naguravanje.

  6. #6
    Muca avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    626

    Početno

    i nama se to događalo, iako sam V. nosila u marami. od onda više ne dolazim na rasprodaje, jer ne mogu podnijeti toliku količinu nepristojnosti. jednom je ispred mene bila, pretpostavljam, baka - koja je lijepo složene stvarčice po dobi, razbucala ko da je na Hreliću, uz glasno popljuvavanje asortimana. mislim, zaista, to nije usamljen slučaj. na toj istoj rasprodaji su se dvjiežene skoropotukle oko robice... nekada su rasprodaje zbilja bile civilizirane, da se tako izrazim. pa nije valjda da će biti potrebni zaštitari!? može biti i 15000 vrijednih volontera, ako se ljudi ponašaju kao stoka.
    Posljednje uređivanje od Muca : 10.03.2010. at 15:08 Razlog: tipfeleri

  7. #7
    Muca avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    626

    Početno

    i još nešto, anatom.
    pozdravljam tvoj apel, i suosjećam.
    ali se isto tako i bojim, da oni koji ovo čitaju - ne guraju bebama laktove u nosiće.
    vidjela sam more ljudi na rasprodajama koji nemaju veze s forumom, udrugom; kao i poznanicu, koja je 'čula na radiju, pa došla izviditi'..itd.
    tužno je da se ljudi tako ponašaju.
    a nekad sam tako voljela ići na rasprodaje....podružiti se i ispozdravljati s curama...bilo je dječice...vriska, cika, uvijek mi je to bilo veselje... a sad...trebaju mi štitnici, a Viti oklop viteza Jure
    Posljednje uređivanje od Muca : 10.03.2010. at 15:15

  8. #8
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Bas mi je zao zbog toga sto vam se dogodilo...
    Upravo zbog toga ja nisam bila na jako puno rasprodaja, jer nisam imala gdje malu ostaviti, a nije dolazilo u obzir da je vodim sa sobom.
    HM, mozda bi veci prostor malo ublazio problem... Ali potpuno se slazem da nista ne pomaze sve dok je pojedincima kultura na sramotnoj razini...
    Posljednje uređivanje od ani4 : 11.03.2010. at 10:54

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •