Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: temeljac od ribe

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno temeljac od ribe

    nikada nisam pravila temljac ili neku juhu od ribe, pa me interesuje kako se to radi, od kojih vrsta riba-ali samo da znate da su mi dostupne samo one ledove-zamrznute, te da li beba od 20 mjeseci smije jesti te temeljece

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Ubaciš mrkvu, peršin, celer (i korjen i list), crveni luk, malo češnjaka, moji na moru stave i mali krumpir. Ledo smrznuta je ok u nedostatku svježe. Škarpina je super ali ima puno kosti. Kad se skuha povrće na 20min dodaš ribu. Ja stavim sve u cjedilo i stišćem povrće da bude što gušće. Ribu očistim i stavim unutra kao i mrkvu ako volite. Svježi peršin tko voli. Djeca od 20 mjeseci definitivno smiju ribu. Moja je jede 2x tjedno od 10 mjeseci. I obožava je! Prvo sam davala samo kuhanu, ali je sada pečena hit.

  3. #3
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Oslići su isto ok za lešadu i juhu od ribe, ali ne znam ima li ih ledo čitave. Malo bi mi bilo bezveze kuhati filete :/
    Što se djece tiče, ja sam prije od mesa uvela lešo ribe i juhu od ribe, jedino ako se ne smije davati smrznuto?

  4. #4
    fakinTin avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Riblju juhu radim isto kao twin, osim što još ubacim list lovora i maslinovo ulje.
    Sa 20 mjeseci starosti mislim da ti može jesti svu ribu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •