Stranica 15 od 57 PrviPrvi ... 5131415161725 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 2803

Tema: Trudnoća i debljanje!

  1. #701
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    približavam se 3 tjednu od zadnjeg vaganja kod dr. nisam dobila ni grama

    Znate što mi je najsmješnije, što mi se pokazala linija struka, čudna sam, "lijepša"
    Baš dobro da se ne debljam tako više , jer sam jučer saznala da moram na carski
    Posljednje uređivanje od Shania : 16.05.2012. at 10:00

  2. #702
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    u prvoj trudnoći dobila 15 kg. sve otišlo kroz neko vrijeme.
    sada prije druge trudnoće sam smršavila 9 kg, zatrudnila i u 18 tt sam na +4, ja sam zadovljna i doc. isto.
    jedem sve, u normalnim količinama, 3-4 obroka dnevno.

    ne želim se opterećivati kilama u ovako jednom predivnom razdoblju života.

  3. #703
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Hm..održavam 25+4

    +14 kg

    Jučer je dr. bilo neugodno reći da se trudi napraviti što bolje slike ali moj špekec na trbuhu "smeta"
    No, bila je obazriva prema meni

  4. #704

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    ja sam u 21 tj i tek sam dobila dvije tri kilice ima li još takvih?

  5. #705

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    i zaboravila sam reći da sam na početku trudnoće izgubila 3-4 kile, tako da još nisam na staroj kilaži

  6. #706
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    anavi i ja sam tu negdje,24 tt oko 2-3 kg

  7. #707
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam se jucer opet suocila sa slikom trbuha s nepunih 14 tjedana. Cudi me da nemam 10-15 kila viska. :slon:

  8. #708
    Ivanicaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    76

    Početno

    Ajme, kad vas čujem o kojim kilama vi pričate! Ja sam do 12 tjedna trudnoće dobila 10 kg!! Išla sam na IVF i morala mirovat, mirovala sam i papala! Sad sam u 26 tjednu i strah me uopće stat na vagu, ali mislim da je sad +18 već. Svi doktori su me iznapadali da je to previše ali ja sam jednostavno gladna i moram jest, čak i pazim što i kada jedem. Išla sam na OGTT i ok je, tlak mi je savršen i onda ja pitala dr da idem na vježbe za trudnice i nije mi dala, kaže da se ne bi igrala s tim s obzirom da sam morala mirovat. I sad se promjenila politika i kaže da te moje kile nisu problem, da ću ih izgubit jer sam jako sitne građe inače, a i sada sam samo malo popunjena (tješim se).

  9. #709
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    dobila ponovo mucnine,problem rijesen. Salim se nije problem u pitanju. Zadnji obrok mi je u 16.00 sati. Oko 23 tt. sam. Ujutro progutam vitamine i minerale,rucam i to je to. moda jos kivi ili kakvo dugo voce i posljeu mene ne ide nista.

  10. #710
    pepy26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    13+4 i +2kg ....za sad,hehe...

    čim ugledam hranu teža sam,tak ta... bumo vidli

  11. #711
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    Citiraj anavi84 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam u 21 tj i tek sam dobila dvije tri kilice ima li još takvih?
    ja sam punih 20 tt i dobila sam 2kg ukupno od pocetka!

    zapravo mi tek sada trbuh pocinje rasti, tako da tek ocekujem da krene brze

  12. #712

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    17

    Početno

    najbolji su mi ovi postovi, ja sam trudna 28 tjedana i dobila sam 3 kile i ne želim se opterećivati kilama
    ah tako s visoka
    ne bi se ni ja opterećivala kilama da ih nemam
    ovako nema što

  13. #713
    Ivanicaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    76

    Početno

    Slažem se!!!

  14. #714
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Citiraj jelci prvotno napisa Vidi poruku
    najbolji su mi ovi postovi, ja sam trudna 28 tjedana i dobila sam 3 kile i ne želim se opterećivati kilama
    ah tako s visoka
    ne bi se ni ja opterećivala kilama da ih nemam
    ovako nema što
    potpis

  15. #715
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    A jezi ga, mislim, nisu dosle kile same od sebe. Uopce nije lose poslusati nekoga tko ih nije dobio, moze samo koristiti.

    Nit' je s visoka, niti volim soliti pamet. Opekla sam se sama neslusanjem vise nego dovoljno pa sad jos uvijek popravljam nastalu stetu.

  16. #716

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav cure!
    Nova sam na forumu i sve vas pozdravljam. Trudna sam 22 tjedna i dobila sam +4 kg do sad

  17. #717
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    pa sad jos uvijek popravljam nastalu stetu.
    e! a zato što mislim da bi mi bilo teško (čitaj: bila bi lijena, nedisciplinirana i proždrljiva) popravljati "štetu", zato se bojim da šteta ni ne nastane. srećom, ne jede mi se nešto jako. u jagodama se trenutno davim, a one valjda nisu nešto jako kalorične, ili?

  18. #718
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nisu, samo ih nemoj trpati u kolace, sladoled, prekrivati slagom...

    Meni su se jele neki dan, ali odmah sam ih bolje rasporedila na male porcije kad me $4.99 za 454 grama opalilo po dzepu.

  19. #719
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    U 26 sam tt, jučer sam bila na redovno kontroli i vaga pokazuje da sam na -1!!!!!!
    Nije da se hvalim al zbilja sam sretna!
    No špekeca tj tapecirunga kak veli moj ginić imam dosta tak da nisam jedna od onih visokih mršavica ....

  20. #720
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Ja sam za tjedan izmršala 2 kg,isto jedem samo izbjegavam slatko i večeravam oko 18,00 sati.Sada smo u 25 tt i oko 0 smo s tim da me ima oko 5 kg viška od ranije.

  21. #721
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Nisu, samo ih nemoj trpati u kolace, sladoled, prekrivati slagom...

    Meni su se jele neki dan, ali odmah sam ih bolje rasporedila na male porcije kad me $4.99 za 454 grama opalilo po dzepu.
    bed Kaae, kad trudnice zbog cijene ne mogu popustiti napasti kad im se jede nešto zdravo i niskokalorično... Ovdje su svaki dan sve povoljnije, kako se pijaca preplavljuje slatkim crvenilom, mmm...
    mislim da sam jučer čak malo pretjerala s jagodama, na kraju dana sam imala neku mučninu

  22. #722
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    glede voća, meni se u ovoj T straaaašno jede grožđe (naravno, ko da je sezona, ne? ), a ono košta ko suho zlato (30ak kn/ kg). ipak si ga priuštim tu i tamo.

    a glede kilaže i debljanja: naravno da sam si uovih 4 dana vratila tu 1 kilu (od izgubljenih 2 u bolnici) . a kaj mogu kad mi se već par dana straaaaašno jela pizza, toliko strašno da sam si ju jučer navečer priuštila. pojela sam samo pola, ali eto, ujutro je kilica bila tu (možda se nisam baš dobro potrudila na WCu, na broju 2 )...

  23. #723
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    trudim se jest manje a na vise puta...jucer sam bila na kompletnoj kontroli krvi i hematolog je zadovoljan sa kilazom (nemam slezenu i zuc pa sa hranom inace moram pazljivo)
    imam svojih 7-8 kg koje sam natukla od pocetka do sad ali posto sam konacno prestala sa svakodnevnim povracanjem nadam se da sad necu dobit 20 kg u 20 dana...al nema veze glavno da vise ne bljujem noooon-stop!!!!!

  24. #724
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Evo danas 21+4, u plusu 3 kilice!! ja zadovoljna, davim se u voću, a prije ga nisam mogla smislit...jedino što više ne jedem bijeli kruh nego isključivo kukuruzni, ali i to je u malim količinama...uglavnom jedem isto kao i prije trudnoće, ni više ni manje. Imam mali trbuščić i još uvijek nosim svu svoju odjeću, kupila jedino trudničke trapke jer su me moje već počele stiskat
    Imam svadbu za dva tjedna i jedva čekam da idem probat vjenčanicu, nadam se da ću stat u nju i da neće morat prepravljat ništa!

  25. #725
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Ipak sam još dodala jednu kg, možda je mriovanje učinilo svoje...ležim zbog placente.pr. ali od tuge i nervoze baš i nemam jak apetit

    Sad smo na 26+3 +15 kg

    S time da mi je svaki dr. rekao da mi je bebač napredniji i veći..

  26. #726

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    ja sam se udebljala nekih 6kg u 4mj trudnoće. dr kaže da smanjim prehranu na minimum, al ni nejedem opće puno. inače sam takva da mi se sve prima što pojedem. išli smo na ivf i nosim dvojčeke ) pijem magnezij, željezo i neke vitamine.

  27. #727
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj veki85 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam se udebljala nekih 6kg u 4mj trudnoće. dr kaže da smanjim prehranu na minimum, al ni nejedem opće puno. inače sam takva da mi se sve prima što pojedem. išli smo na ivf i nosim dvojčeke ) pijem magnezij, željezo i neke vitamine.
    ja mislim da je to za dvojke sasvim ok... moja sestra nosi dvojke, 13kg u 30tj. i veliki su svaki kao i moj jedan.

  28. #728

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Prva trudnoća, 18 tt i +4 kg! :D

  29. #729
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Sad vec i sluzbenih +1kg.

    Danas je punih 15 tjedana.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 25.05.2012. at 23:02

  30. #730
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Ja spadam u super tešku kategoriju i kile se na mene lijepe samo tako, dovoljno je da pogledam hranu i već se udebljam. Imam puno i previše viška kila.
    Kako ležim i mirujem od prvog dana bila sam sigurna da ću dobiti još 100 kg, ali se jako iznenadim svaki put kad stanem na vagu. Ispada da nisam ništa dobila. Zbog mućnina u početku nisam mogla jesti, tako da sam smršavila 2-3 kg, a do sad dobila 2 kg (25 tt). Nitko sretniji od mene

  31. #731
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    sutra 32tt +7kg recimo. Mislim da je dobro, al otkad sam zabrinuta za količinu plodne vode, nekako bih voljela da je i više. bebač sad ubrzano počinje dobivati na težini. što je dosad za cijelo vrijeme dobio, treba dobiti još toliko u samo još 2 mjeseca.

  32. #732
    LaLzag avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    13

    Početno

    Ovo mi je prva trudnoća, i prije sam bila bucka, sad smo 22tt i dobili smo 6kg... Ehh sad, mnoge mame mi kazu da je to uredu, ali eto zbog viška kg prije trudnoće ne bih voljela da se baš jako udebljam. Super mi je to što je počela sezona voća i povrća pa se time više hranimo, a mogla bih i više izbjegavati ugljikohidrate, iako se hranim umjereno, ne previše...

  33. #733
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Evo danas smo 25. tt i na +5 kg. Nadam se da tempo dobivanja kila nece sad jako ubrzati, ili ipak mozda hoce?
    Sto kazete vi iskusnije trudnice? Kada se najvise dobiva?

  34. #734
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Kada se najvise dobiva?
    Onda kad se nekontrolirano krene trpati u sebe

  35. #735
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    To je sigurno najveca istina!

  36. #736
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Idnom, anchie ti je najbolje rekla beba tamo od 30. tj. dobiva više, ali to ne mora značiti da i ti dobiješ više. ja sam u prvoj trudnoći od 34. tj. stagnirala. sada ne znam još kako će ići, jer je doktorica rekla da jedem malo više. u 10 dana sam dobila kilu i nešto. mislim da nisam više jela, nego pila, pa se nadam da je to to. al ja tako dobijem odjednom i onda ta kilaža stoji mjesec dana.
    Posljednje uređivanje od manal : 31.05.2012. at 11:21

  37. #737
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    evogac i mene, lalalala . došla s pregleda. danas 22+6 i još uvijek sam na istoj kilaži litiga na -7 kg od samog početka T odnosno na -3kg od kad me oni u bolnici kontroliraju i mjere (onu jednu kilu skinutu u bolnici sam vratila, ali ja sam presretna). a beba je već 600gr (pa plus polodna voda, posteljica, volumen krvi i sve one cakice), što će reć da i mršavim ... čak me i zloglasni dr. I. pohvalio na uspjehu u nedebljanju, ikao imam u startu puno i previše kila.

  38. #738
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Citiraj LaLzag prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo mi je prva trudnoća, i prije sam bila bucka, sad smo 22tt i dobili smo 6kg... Ehh sad, mnoge mame mi kazu da je to uredu, ali eto zbog viška kg prije trudnoće ne bih voljela da se baš jako udebljam. Super mi je to što je počela sezona voća i povrća pa se time više hranimo, a mogla bih i više izbjegavati ugljikohidrate, iako se hranim umjereno, ne previše...
    pazi na voće, ne trebaš ga previše jesti ima dosta šećera

  39. #739
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Citiraj ardnas prvotno napisa Vidi poruku
    pazi na voće, ne trebaš ga previše jesti ima dosta šećera

    Pazi na voće, ja do sad, do 28 tt na istoj kilaži al ove jagode, trešnje me malo iznenadile, jutros stala na vagu i natukla jednu kilu u tjedan dana, a mislila si kak ne jedem puno već samo voće! Bolje da sam jela fine šnicle bar bi znala da sam jela nekaj konkretno!

  40. #740
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    hmmm...voće...ali ono je puno prirodnog šećera. evo, ja recimo, tijekom cijele ove T jedem skoro samo voće i povrće (i to se davim u grožđu koje je najviše bogato šećerom) jer mi je muka ak pojedem nekaj "konkretnije" i nisam se zdebljela ni grama u tih 23 tt...

  41. #741
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    ja se ubijam u jagodama i ne debljam... mislim da nisu kalorične..

  42. #742
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Jagode i nisu..190 grama jagoda je ekvivalent 20ak tresanja ili pola šnite kruha npr.

  43. #743
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    makar, evo, sad sam malo googlala i pronašla podatak da su Ameri otkrili kako je prirodni šećer ipak opasan po zdravlje i da izaziva hipertenziju, neke rakove, čak i Alzheimera :O te da ga u prehrani treba izbjegavati...sad, jel to neka njihova fora (svi znamo kak su Ameri pretili) da se kupujuneki zamjenski preparati, ne znam...

  44. #744
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma sve je opasno po zdravlje ako pretjeras.

    A Ameri, u prosjeku, jedu tako malo sirovog voca i povrca (odnosno opcenito nepreradjenog) da sigurno od toga nisu ni pretili, niti imaju Alzheimera.

  45. #745
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Nije uopće stvar u kalorijama i broju unešenih u tijelo nego kakve su te kalorije, tj. da li dižu inzulin ili ne.

    Najgore su žitarice i rafinirani šećer. Izbjegavajte sve što ima šećera i bijelog brašna u sebi, bijelu rižu i krumpir i nemorate se bojati ekstra kg

    Puno više info na tu temu

  46. #746
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    ...ali ja sam sada MORALA pojest jedan snickers!!!! sad mi je malo muka od viska secera ali morala sam....
    inace se gusim u vocu, i ne slusam "bisere" koji sugeriraju da bi to moglo biti nezdravo. ajme, koja glupost.

    trenutno sam u 26.tom tjednu i na + 7/8kg. ja sam zadovoljna i veselim se kilama u nadi da ce u ovoj trudnoci biti sve ok! nismo na tekmi "tko ce dobiti najmanje kila u trudnoci"! prosli tjedan sam jela malo previse slatkog (zbog stresa), ali pomalo se vracam u neku normalu. najvaznije je ipak da nase bebice dobro rastu, zar ne!?

  47. #747
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije uopće stvar u kalorijama i broju unešenih u tijelo nego kakve su te kalorije, tj. da li dižu inzulin ili ne.

    Najgore su žitarice i rafinirani šećer. Izbjegavajte sve što ima šećera i bijelog brašna u sebi, bijelu rižu i krumpir i nemorate se bojati ekstra kg

    Puno više info na tu temu
    Zapravo su znanstveno dokazali da je krajnji rezultat isti - ako je unos manji od potrosnje, kile se nece gomilati, vec ce se topiti, neovisno o kvaliteti hrane koja se unosi.

    Problem su samo eventualne posljedice za zdravlje, naravno.

    Mogu se bez problema udebljati kao prase na kvadrat bez da jedem BILO STO s tvojeg popisa, a da pustim unos da bude veci od potrosnje.

    Jednako tako ljudi sasvim solidno gube kile na onim blesavim dijetama gdje ujutro pijes vodu s kupusom, rucas svinju srijedom, a petkom jedes tortu s tresnjama. Samo sto odrzavanje bas ne funkcionira.

    Nije da bih ja izabrala ijednu od losih solucija, ali na kraju se sve stvarno svodi na cistu matematiku, s vrlo malo kemije. Dok nesto u organizmu ne krene krivo, naravno.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 01.06.2012. at 21:25

  48. #748

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Zapravo su znanstveno dokazali da je krajnji rezultat isti - ako je unos manji od potrosnje, kile se nece gomilati, vec ce se topiti, neovisno o kvaliteti hrane koja se unosi.
    ...
    Da, da, da!

    U voću imate i glukozu i fruktozu, to su ugljikohidrati.

    1 gram UH daje 4.5 kcal, i to je to.

    Super je to što u voću ima celuloze koja uspori resorpciju glukoze, također i vitamina i minerala, ali energija je energija, i ono što je nepotrošeno ode u mast.

  49. #749
    anita rain avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    ...na lijepom plavom Dunavu...
    Postovi
    464

    Početno

    Pozdrav curke... Evo moje iskustvo u debljanju u trudnoći... Prva trudnoća sve ukupno 13 kg s tim da sam u startu pala i otišla u -4 (mučnina i povraćanje do 15 tj), poslije se situacija sredila i rodila curku od 3600 i 52. Druga trudnoća dobila 8 kg (nisam ništa pala i bilo mi je super u cijeloj trudnoći) i rodila dečkića od 3980 i 52. Tako da vam zaista nema veze ako malo dobijete, bebač sebi uzima koliko mu treba, I da zaboravih napisati da sam ja sitne građe i prije trudnoće sam uglavnom imala 45 kg, tako da su se doktori čudili za tako sitnu ženu da rodi dijete od 4 kg, naravno bila su oba carska. Pozdrav vam i uživajte u blaženom stanju....

  50. #750
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa Vidi poruku
    U voću imate i glukozu i fruktozu, to su ugljikohidrati.
    štima. ali kad, recimo, ja velim da se "daaavim u voću (ili povrću)", ne mislim pritom da pojedem npr. 5 kila nečega. a bome niti kilu nekog voća. odjednom. tak da se nadam da je kod mene trenutni razlog nedebljanja što jedem voće češće, ali u nekim normalnim količinama... možda se varam. jer definitvno ne izgaram kalorije, barem ne kao prije, jer se u zadnje vijeme baš tako puno ne šećem, kao na početku T. osim ak se povremeno rintanje po kući ne računa kao izgaranje, hehehe...

    anita. rain .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •