Stranica 2 od 57 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2803

Tema: Trudnoća i debljanje!

  1. #51
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj klody prvotno napisa Vidi poruku
    jedno pitanje, zašto ne svježi sir, jer je od neprokuhanog mlijeka pa zbog bakterija???? baš me zanima
    Da, u svježem siru može se nalaziti bakterija listeria koja može uzrokovati oštećenje fetusa. Rijetko se događa, mislim da su ovi kupovni sirevi ipak većinom pasterizirani, ali ipak bolje je ne riskirati.

    Citiraj bubička prvotno napisa Vidi poruku
    i pomikaki - da, bitno je jesti zdravije, ali isto tako mislim da trudnoća nije vrijeme za tako drastične promjene prehrane, pogotovo zato što nas onda glad ubija još više (bar neke od nas)
    Istina, nisam ni ja izdržala dugo
    Hoću samo reći da je moguće, ako se baš želi.
    U trudnoći se žene očito lakše debljaju, ja sam to sebi protumačila da organizam skuplja ekstra rezerve za kritično razdoblje, ne znajući da su nam danas supermarketi na dohvat ruke. Zato se u to doba sve hvata. Ja sam se udebljala jer sam povećala unos voća!
    Ali tko želi (ili tko mora) može si organizirati prehranu tako da održi kilažu. Meni je besmisleno reći - ah, to je kod mene jednostavno tako i drugačije ne može. Može drugačije. Ja točno znam odakle moje kile, što sam trebala raditi da ih ne dobijem i što bih trebala raditi da ih skinem. Sve je moguće, samo svatko treba odvagnuti za sebe da li će ga više mučiti višak kila (ovisno i o tome koliki je taj višak) ili razmišljanje i planiranje obroka. Ili se možda naći negdje u sredini. Pa tko kako želi.

    Nikako ne govorim o bilo kakvoj dijeti a još manje o gladovanju u trudnoći, samo da bude jasno. Jedino o zdravoj, uravnoteženoj i isplaniranoj prehrani. Bilo bi dobro pročitati par dobrih knjiga, informirati se i onda biti discipliniran. Ne govorim o sebi, već o nekoj superženi, da se razumijemo. Ali i onako nam taj ideal dobre forme diktiraju superžene s jumbo plakata, pa eto što bi trebalo raditi da mu se približimo . Bilo bi to dobro i za zdravlje, naravno... eh

  2. #52
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Vezano uz listeriu - odnosi se na ovce, odnosno ovčje mlijeko ne kravlje......

  3. #53
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Vezano uz listeriu - odnosi se na ovce, odnosno ovčje mlijeko ne kravlje......
    Prvi put čujem! Odakle podatak?

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Listeria postoji i u kravljem mlijeku.

    Cure, ako imate problema s debljanjem i/ili gestacijskim dijabetesom, onda ogranicite kolicinu voca. Dobra zamjena je lisnato povrce.

  5. #55
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa Vidi poruku
    Listeria postoji i u kravljem mlijeku.

    Cure, ako imate problema s debljanjem i/ili gestacijskim dijabetesom, onda ogranicite kolicinu voca. Dobra zamjena je lisnato povrce.
    X
    Od voća sam ja dnevno smjela pojesti 1 kiselu jabuku i 1 naranču, kao dva odvojena međuobroka.
    Posljednje uređivanje od Anemona : 16.03.2010. at 12:19

  6. #56
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    prvo ana m. izgledas prekrasno . fakat ne kuzim o kojim kilama pricas. trbuh ti se jos ni ne vidi.
    a sad o debljanju: ne znam sto reci jer ja sam iz rodilista uvijek dosla s kilazom s kojom sam i zatrudnila. a neki se sjecaju moje ljubavi nutelle iz druge trudnoce , bila mi je prijateljica za dorucak, rucak i veceru. mislim da treba jesti isto kao i prije trudnoce. naravno ako je moguce ignorirati nova prijateljstva kojima ja nisam mogla odoljeti .
    a koliko se sjecam s predavanja iz nutricionizma povecanje kilograma koji su normalni u trudnoci je 9+/-2 kg.
    a mislim da svakodnevno vaganje ipak nema smisla. jednom tjedno mi je OK. inace sad ce ljepse vrijeme pa cete u lagane setnje ili vani ili po ducanima za robicu i opremu s bebama. samo tad izbjegavajte vocne sokove, cokolade i sl.
    i uzivajte u trudnoci.

  7. #57
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    O onim kilama koje mi pokazuje vaga. Hm. Ali hvala ti.
    Možda sam se uspaničila jer sam prvo u tri mjeseca dobila "samo" 2 kile, a onda u mjesec dana 3. Od onda se još nisam usudila stati na vagu, ali po robi bih rekla da stojim za sada...
    Ja ljudi moji ne jedem čokoladu!! Uopće. Ja ju čak i ne volim! Ne pijem sokove. Pijem običnu ili mineralnu vodu. Dakle, kakva bih onda bila da i sve to još konzumiram.
    Ali ok, sada nisam spremna za neke prevelike promjene u jelovniku, ali kada rodim, odričem se kruha i još nekih gore nabrojanih stvari...

  8. #58
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    E spajka, a ti se ne sjećaš kakva sam bila kad sam bila trudna s Ivom?
    Nakon godinu dana bilo je dosta ljudi koji me nisu mogli prepoznati.

  9. #59
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    E spajka, a ti se ne sjećaš kakva sam bila kad sam bila trudna s Ivom?
    Nakon godinu dana bilo je dosta ljudi koji me nisu mogli prepoznati.
    Bila si oooogromna... i jako slatka!

  10. #60
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    E spajka, a ti se ne sjećaš kakva sam bila kad sam bila trudna s Ivom?
    sjecam se draga, ali mutno jedino sto iz tog perioda pamtim je ninik koja mi prijeti, vise sam pazila na njen pogled nego na tvoje kile
    Posljednje uređivanje od spajalica : 16.03.2010. at 15:17 Razlog: prepravljeno da me ninik opet ne pogleda ruzno

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Ja sam samo došla pogledati šta spajalica radi na ovom topicu

  12. #62
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Annie prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam samo došla pogledati šta spajalica radi na ovom topicu
    Tješi mene!

  13. #63
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Annie prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam samo došla pogledati šta spajalica radi na ovom topicu
    sjecam se trudnickih problema, sad kad se preselim imat cu sobu viska

  14. #64
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pa popuni je!

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    26

    Početno

    ja se stvarno pokušavam ne pretrpavat hranom i jesti samo kad sam gladna. još sam tip osobe na koju se salo ljepi užasno brzo a skida se 5 godina. iskreno me strah na šta ću ličit kasnije, a tek sam na pola puta izbjegavam voće koje deblja jest kad sam sita i uzimat zato što moram. al da sam stalno gladna jesam. pomirila sam se sa kojih 20 kila viška samo me strah kako to poslje skinut a da mi se koža ne otegne do poda

  16. #66

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    erdut
    Postovi
    108

    Početno

    ja sam u svim trudnocama dobijala ludu kilazu,poslije trece jedva skinula jer sam jedna od onih koja lako nabije a tesko skine...a sad cujte smijeha...vagala se kod lijecnika i ispalo da u dva mijeseca nisam dobila ni grama dva dana nakon toga vazem se u bolnici i imam 2kg vise,mislim da te njihove vage i vaganja bas puno neznace jer kako mozes dobiti 2kg u jednom danu?al ajd samo molim boga da ih brzo skinem(s cetvero klinaca)to nebi trebao biti problem jer sam niska pa izgledam uzasno kad se ugojim previse

  17. #67
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    A ja sam da sama sebe u tješim u zadnjih mjesec dana dobila ravno 0 kila. Oliti. čak imam i jednu manje. Dakle sada sam na pola!
    E sada, kada bi to tako ostalo, ali...nekak ne ne znam...Ali trudit ću se, dijete sva sreća ima zaliha na meni, neće bebi ništa faliti!

  18. #68
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    E i da, to mi se u prijašnje dvije nije desilo, ta 0 ili čak minus! Možda bude nekaj od mene!!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    E i da, to mi se u prijašnje dvije nije desilo, ta 0 ili čak minus! Možda bude nekaj od mene!!
    kaj si nešto promijenila u prehrani, ili si jednostavno štrajkala na Uskrs (ništa šunkica, jajčeka, ....)?

  20. #70
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma malo sam smanjila večere, tj, nisam uopće jela iza nekih tamo 5. A i bila sam u jednom groznom razdobljku kad mi nije bilo uopće do jela.
    Ma općenito ne mogu baš puno pojesti jer imma osjećaj da mi trbuh dosta stišće želudac i ne stane baš puno u njega onda. A non stop sma u pogonu.
    Samo kažem, bojim se kako to bude dalje. Ne vjerujem da ću baš bezbolno proći ovaj put!

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    22

    Početno

    Ja kucnu vagu nemam, a i ne zelim da je imam, jer sta ce mi taj stres u zivotu?!

    Salu na stranu, u prvoj trudnoci sam se jednom izvagala (i to jer su mi trazili taj podatak za double test), a sada, u drugoj (14-ta nedelja) se nisam ni jednom izvagala. Pojma nemam koliko sam dobila u prvoj, koliko sam skinula, ali racunam da sam tu negde, mozda +3kg u odnosu na liniju od pre prve trudnoce.

    Znam, verovatno je veoma neozbiljno od mene sto nemam te podatke, ali jednostavno, to vaganje je preveliki stres za mene i odlucila sam da ga za sada izbacim iz svog zivota.

    Istina je i to da me ni u prvoj ni u ovoj trudnoci lekar nije terao da se vagam, u prvoj su samo konstatovali da izgledam ok i da se nisam ugojila, moj je utisak da sam se vise ugojila posle porodjaja (ta +3kg), ali mislim da je to bilo neminovno jer jednostavno nikada nisam toliko vremena provodila u kuci koliko je to slucaj otkada imam malenu, i mislim da je mnogo cesci uzrok debljanja u trudnoci i posle nje upravo manja aktivnost i "uredniji" zivot, nego sto je slucaj da mi nesto drasticno vise pocnemo da jedemo..

  22. #72
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,694

    Početno

    starkid, meni je ginić rekao da imam +3 kg u startu zbog dojenja

  23. #73
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Eto znala sam, jedan tjedan stresa zbog toga kila dole i onda se sve lijepo vratilo od Uskrsa! I sada sam sveukupno na +7. E sada da bi došla do one famozne kilaže iz prošle trudnoće trebala bih u 20 tjedana dobiti 20 kg. A to mi zvuči nemoguće pa se još naaaaadam!

  24. #74
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    a ja nisam do sada dobila još niti jednu kilu, i sva sam happy zbog toga, od početka zbog mučnina variram kilu gore kilu dolje, al kad se to počne lijepit, bila bih sretna do kraja 10 kg, to bi bilo fantastično, svaki mj po 2 kg!

  25. #75

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    22

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    starkid, meni je ginić rekao da imam +3 kg u startu zbog dojenja

    Willow, znaci da se utesim da je to ustvari sve zbog dojenja - ja sam moju malu (teska srca) prestala da dojim 05.04.2010., pre tacno 5 dana...
    Mada nisam znala da to moze da ima veze, svi podaci koje sam ja nasla govore u prilog tome da dojenje utice na brze gubljenje viska kilograma?

  26. #76

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    evo, ja sam na +3,5 i lagano u šoku jer pogotovo ovih dana sam jela jaaaako malo jer me bolio zub. I hop - više od pola kg gore. Otkud? Možda zbog zatvora koji me muči?

  27. #77

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    26

    Početno

    Ljudi pomagajte!!! zbog stalnog mirovanja taman da vode samo pijem ja se debljam. sad sam na početku 6. mjeseca i dobila sam 15 kg!!!!!a tek sam počela rast! užas! ne mogu doći k sebi od šoka. ne pretjerujem sa hranom. malo jedem ujutro. ručam nekad neš večeram al to se zna i preskočit i to je sve. iako se ne krećem razumijem da mi se sve lijepi al ovo više ne mogu podnjet. bojim se zamisliti kakva ću bit do poroda. ne mogu biti da nejedem kad sam gladna i da bebi uskraćujem nešto sa glupijem dijetama al meni je ovo previše sve me boli od tolikog naglog rasta a još me čeka. ako ima netko neki savjet da jedem normalno a da možda uzimam posebno neku hranu koja topi masnoću il tak neš neka javi brzo jer još malo pa ni do kompa neću moć nikroz vrata proć!

  28. #78
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    a da pokušaš tu hranu koju uneseš u 2-3 obroka podijeliti na 5-6 možda ti se ne bi toliko primalo.

  29. #79
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a da pokušaš tu hranu koju uneseš u 2-3 obroka podijeliti na 5-6 možda ti se ne bi toliko primalo.
    X
    Pogotovo zato jer si doma, pa imaš "vremena" jesti i planirati obroke.
    - doručak
    - međuobrok: voće komada 1
    - ručak
    - međuobrok: voće komada 1
    - večera
    Mali obroci i nema frke.

  30. #80
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj Neila prvotno napisa Vidi poruku
    Ljudi pomagajte!!! zbog stalnog mirovanja taman da vode samo pijem ja se debljam. sad sam na početku 6. mjeseca i dobila sam 15 kg!!!!!a tek sam počela rast! užas! ne mogu doći k sebi od šoka. ne pretjerujem sa hranom. malo jedem ujutro. ručam nekad neš večeram al to se zna i preskočit i to je sve. iako se ne krećem razumijem da mi se sve lijepi al ovo više ne mogu podnjet. bojim se zamisliti kakva ću bit do poroda. ne mogu biti da nejedem kad sam gladna i da bebi uskraćujem nešto sa glupijem dijetama al meni je ovo previše sve me boli od tolikog naglog rasta a još me čeka. ako ima netko neki savjet da jedem normalno a da možda uzimam posebno neku hranu koja topi masnoću il tak neš neka javi brzo jer još malo pa ni do kompa neću moć nikroz vrata proć!
    da te utješim i ja sam se jako udebljala u 30tt sam i imam +17kg. ali sreća u zadnja 4 tj nisam se udebljala ni grama,a sve isto jedem,bila sam na uzv beba ok,kao isve drugo. kile stale same do sebe. a dalje ćemo vidjeti!

  31. #81

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    26

    Početno

    ah, hvala na savjetima al kad samo ležim teško da će i to nešto puno pomoć. baš sam u onom groznom stadiju mirovanja cjelu trudnoću. jučer si noge pogledam zaboga koje kvrgetine imam od tog vražjeg celulita sve me strah pogledat. a u životu nisam imala više od 67kg. mislim naravno da se moramo udebljat takva je trudnoća i svjesna sam toga al kad vidim da mi ovo nije dobro ni po zdravlje ne znam šta ću. jedem i jabuke često da mi se organizam čisti al eto valjda to nekretanje ubija svaki moj pokušaj da zadržim ovu kilažu do kraja. jadna moja beba nema možda ni 2 kile a ja već tolka :D

  32. #82
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    biti kaj pomoglo da se i malo protežeš po krevetu, napose zbog ciklulacije, poteži si noge prema sebi, pa malo ih odigni i radi krugove. Ak to nije moguće još uvijek možeš sfrkati poplun i na to staviti noge, da su na povišenom , pa opet cirkulirati s gležnjem.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 06.05.2010. at 20:07

  33. #83
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    vrijeme leti, evo nas u 33 tt, ja se osjecam napokon kao leptiric i ovo mi je najbolji dio T, ali kilice su se pocele lijepiti kao lude...evo me na +18 , ali sto vise kg dobivam ja poletnija ...imam samo veliki trbuh i naucila sam se nositi s njim i stvarno sve funkcionira o.k., ne boli kraljeznica, super spavam...a valjda to tako treba biti, da se pred kraj kg vinu u visine ...jos malo i stici su mm, e onda bi stvarno trebala stati na loptu

  34. #84
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    37TT i +18kg. nemogu se više obuti sama, teško se saginjem.bole me noge,križa.užas.jedva cekam roditi.velikiii sam obožavatelj šetnji,neki dan sam puno šetala,a posli se jedva izula koliko su mi noge natekle i bolile.i još kolo dva i imat cu ko MM kilažu. heheh

  35. #85
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    ja sam u 40 tt i u plusu sam 14 kg al se ne mogu požaliti na ništa, trudnoća mi je odlično prošla od samog početka pa sve do sada bez ikakvih problema, a osjećam se super spremna za sve, a nadam se da će i porod proći ok i daću imati snage za sve.

  36. #86
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Ja sam 28tj, dobila sam 9 kg. Nekako mi se čini puno

  37. #87
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    ja sam prosle godine u svojoj prvoj trudnoci do 31. tjedna dobila 10kg i poslje nista...a beba je rasla i dobro se razvijala.
    rodila sam sa punih 41 tjedan bebaca od 3700g i 54 cm.
    ne brini prislica u zadnjim tjednima ne dobivas puno....neke zene cak i mrsave....samo hodaj puno!
    ja sam vjecito bila u setnjama

  38. #88
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    27 tj. i sad sam + 4kg. Ja sva sretna al ginekologica kaze da smijem jos samo 4 dobit do kraja...Mos' si mislit kak ce se to dogodit. Mislim da necu prec + 12 al bas da cu ostat samo na +8...nema sanse....
    Sa Svenom sam dobila 15 ali sam i puuuuno papala...onako pravo trudnicki, za dvoje

  39. #89
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    dobila 11 kg u trudnoći (6 do 37t, nakon 37t ostalih 5)..

    trenutna kilaža -15 kg, sa 97 na 82 (koje nisam ni prije trudnoće imala)

  40. #90
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    ja sam u 35 tt i dobila sam 20 kg i uzasno mi je tesko isto nemogu carape obuc niti tenesice su na cicak pa mi lakse,al tusiranje koma sva se zapusem dok se otusiram prestrasno. Rekla sam muzu za drugu trudnocu prvo moram doci do teske anoreksije onda idemo na drugu bebu jer ovo je prestrasno koliko mi tesko zbog tonaze. Sestri kod doktora sam rekla da drugi put me samo na stocnoj vagi mogu vagat,veli ona da mogu do 120 dogurat jer do te kilaze vaga podnosi

  41. #91
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Ja danas ušla u 26tj. sa +9kg Ja zadovoljna,al moj dr. ludiiiiiiiiiiiiii!!Svaki put mi na pregledu uvaljuje dijetu (koje se donekle pridržavama)i uvijek mi 1. predavanje o kilama drži :/
    Više sam grrrrr zbog toga. Ovo mi je 1. trudnoca,u 35 godini . Nadam se da ću kile skinuti,a koliko ću se još udebljati....ne smijem ni pomisliti

  42. #92
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ne sekiraj se duma meni pak svi vele da di su mi kile tolike meni moj dr nista ne kaze samo mi pomogne ak imam problem. Skinula bus kile evo ja vidim po svojoj sestri bila je ko atomska bomba u trudnoci a sad je sve skinula dojdenjem i malo je pripazila da ne jede navecer

  43. #93
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    33 tjedan, a ja na +16! Aiiii! Ali mi je stomak ogroman, pa ljudi ne primjećuju koliko mi je nabujala pozadina!

  44. #94
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    37+2TT i +21 kg. ajmeee ko ce se tih kila riješit.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    U 33+2.tj. bila na +15, sad u 35.tj. na +13... Kile krenule prema dole ili slučajnost neznam al ja zadovoljna pogotovo jer je malac dobio skoro pol kile

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj Franciska75 prvotno napisa Vidi poruku
    33 tjedan, a ja na +16! Aiiii! Ali mi je stomak ogroman, pa ljudi ne primjećuju koliko mi je nabujala pozadina!
    To sam i ja rekla..prvi put mi guzica izgleda manja zbog trbuha!!!

  47. #97
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mene veliki trbuh nije tješio u trudnoći jer uz veliko dupe bez trbuha još nekako, ali uz veliko dupe još i veliki trbuh...jaooooo! Nikako da prođem, jelte...
    Inače, na kraju sam dobila 22 kg, a ostalo je još cca 2-3 kile koje nikako da odu i imam osjećaj da je sve u trbuhu! Bila sam u jednom momentu na +1, ali sam taj dan na vaganju bila friško ispražnjena, a u zadnje vrijeme imam dost problema s probavom pa vjerujem da je do toga. Ali baš me živciraju te kilice koje još nisu otišle jer i pored tih imam još bar 5 za skinuti, pa evo da sve skupa zaokružimo na 10! Tek onda budem zadovoljna...pih...visoko pucam, vidjet ćemo.

  48. #98
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    Citiraj Petronjela prvotno napisa Vidi poruku
    To sam i ja rekla..prvi put mi guzica izgleda manja zbog trbuha!!!
    ovo sam i ja primjetila, ogroman trbuh a guzicica mi se nekak smanjila ali samo vizualno...sve mi nekak i smijesno izgleda

  49. #99
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Citiraj zeljana02 prvotno napisa Vidi poruku
    ovo sam i ja primjetila, ogroman trbuh a guzicica mi se nekak smanjila ali samo vizualno...sve mi nekak i smijesno izgleda
    takodjer i meni

  50. #100
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ja sam u 22gom tjednu imala + 4,5kg... s tim da sam u zadnjih mjesec dana dobila 3kg....
    nadam se da necu nastavit tim tempom jer bi radi sitnije gradje trebala dobit 8-10kg max kaze doktor.
    no,sve je izgleda u stomku,noge i dalje ko cackalice,u licu ni grama..cak bi voljela da se to malo rasporedi jer cu ovako bit jako smjesna kad se stomak dodatno poveca a noge ostanu ko 2 cackalice....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •