Stranica 3 od 57 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2803

Tema: Trudnoća i debljanje!

  1. #101
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    puno se krecem, setam, sve radim, jedem normalno a kilogrami idu nebu pod oblake ...receno nam je da cemo dobiti veliku bebu, o.k. ali nisam bas mislila da cu i ja dobiti toliko kg ...+22kg, ajme meni , a jos imamo za odgurati malo ...samo neka smo mi zivi i zdravi, a kilogrami ce i tako otici

  2. #102
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Hm mene pak muči što sam u 17 tj a još nisam dobila ni grama, u prvoj sam sada bila već na +4, a završila sa +16! Što mi je bilo ok! Jedva čekam pregled da dr kaže da li je sve ok, ali ja ne mogu jesti skoro ništa jer me od svega muči žgaravica

  3. #103
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    Citiraj dundo prvotno napisa Vidi poruku
    Hm mene pak muči što sam u 17 tj a još nisam dobila ni grama, u prvoj sam sada bila već na +4, a završila sa +16! Što mi je bilo ok! Jedva čekam pregled da dr kaže da li je sve ok, ali ja ne mogu jesti skoro ništa jer me od svega muči žgaravica
    ja sam u pocetku izgubila 3 kg u 16 tt sam bila na pozitivnoj 0 a vidi me sad ...ne brini nista, sve je to o.k...

  4. #104
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    zeljana tnx

  5. #105
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    trenutno sam 32 tjedna trudna i 12 kg u plusu. Valjda neću još puno dobiti

  6. #106
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ja sam dobila isto 22 kg termin mi je drugi tjedan.Jako mi je tesko zbog kilaze,ovaj mjesec nisam dobila nista na tezini.Drugu trudnocu krecem s teskom anoreksijom jer ak i u drugoj dobim 22 kg muz ce morat mjenjat mjere štokova vrata jer necu moci proci kroz njih

  7. #107
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam dobila isto 22 kg termin mi je drugi tjedan.Jako mi je tesko zbog kilaze,ovaj mjesec nisam dobila nista na tezini.Drugu trudnocu krecem s teskom anoreksijom jer ak i u drugoj dobim 22 kg muz ce morat mjenjat mjere štokova vrata jer necu moci proci kroz njih
    ...ajde ne sekiraj se i tako ce sve otici, pola odmah nakon poroda, a ostalo kad se budes dizala po noci dojila i stalno skakala oko bebaca ...tebi je termin za koji dan a meni za 25 dana, pa ja cu prestic kilazu svog muza(jos samo 2 kg)...kaze on meni da se nikad nije borio s tak velikim kitom kao sto mu je zena

  8. #108
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Nemojte se sekirati uopće... ja sam dobila u trudnoći 11 kg.. prije trudnoće imala 86 kg, na kraju trudnoće dakle 97.. bilo mi je grozno..

    Curke danas sam na 79 kg....skačem oko bebača, dojim, zdravo papam (i zbog mlijeka morate zdravo papati...) i još k tome je soba na gornjem katu, a kuhinja dolje, pa stepenice preletim jedno 20 puta dnevno...

    Rodila sam CR, i nakon poroda drugi dan sam imala -7.. iz bolnice izašla na -10..

    Sve će to otići...
    Posljednje uređivanje od andynoa : 30.04.2011. at 23:41

  9. #109
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ponosno prijavljujem +5 kg u 30. tj.!! Ni ja ne mogu vjerovat, zadnja 4 tjedna samo 1 kg, na pregledu sam bila nakon Uskrsa a papala sam puuuno sunkice, francuske, kolaca... I inace sam sklona debljanju, i imam viska kila al eto, zasad kile idu sporo, nadam se da ce tako i ostati. Beba je dobila pola kg od zadnjeg pregleda sto je taman, mozda zbog toga sto je strasno aktivna potrosi sve zalihe pa se ne prima na mamu

  10. #110
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    koksy priznaj da gladujes!!! ja sam na +7kg a tek 27mi tjedan.... kako ide ljeto i laganija hrana valjda cu usporit s dobivanjem kila....

  11. #111
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    koksy priznaj da gladujes!!! ja sam na +7kg a tek 27mi tjedan.... kako ide ljeto i laganija hrana valjda cu usporit s dobivanjem kila....
    Ne samo da ne gladujem nego jedem za dvoje
    Kad sam kod doktorice stala na vagu zazmirila sam jer sam bila uvjerena da sam dobila 3-4 kg, najvise zbog Uskrsa, a kad tako samo 1...cak ni jedna, ustvari sam samo 90 dkg dobila
    Vjeruj mi, ispunjavam si sve trudnicke zelje...

    Mozda, ali to je samo moja pretpostavka, utjecaja ima domaci kefir koji svaki dan jedem za veceru. Al pojedem i snitu kruha uz to, onako si natrgam unutra i bas se najedem. Probava mi radi 100% na sat od njega pa moguce da se zato ne nakuplja masnoce na meni. Sve kile koje sam dobila otisle su u trbuh, koji je vec sad poveci...

  12. #112
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    evo ja 12 tj., dobila 2 kile. Ali budući da imam trbuh ko da sam u 5,6. mj, pretpostavljam da je tamo sve otišlo

  13. #113
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Ponosno prijavljujem +5 kg u 30. tj.!! Ni ja ne mogu vjerovat, zadnja 4 tjedna samo 1 kg, na pregledu sam bila nakon Uskrsa a papala sam puuuno sunkice, francuske, kolaca... I inace sam sklona debljanju, i imam viska kila al eto, zasad kile idu sporo, nadam se da ce tako i ostati. Beba je dobila pola kg od zadnjeg pregleda sto je taman, mozda zbog toga sto je strasno aktivna potrosi sve zalihe pa se ne prima na mamu
    Isti slučaj sam i ja bila, do zadnja 2 t prije poroda..
    Ukupno dobila 6 kg, i onda u ta 2 zadnja 5 kg (ergo sum 11 cijelu trudnoću(, sve na vodu jer sam bila ko buhtla, sječaš se?
    A inače sam bucka po prirodi, a isto bila aktivna do bola ko i sada..
    Posljednje uređivanje od andynoa : 01.05.2011. at 16:25

  14. #114
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    i ja sam se brinula da ne dobijem previše kroz cijelu trudnoću i na kraju bila zadovoljna dobila + 14 kg, 9 kg skinula nakon poroda a i ostalo će nekako uz dojenje i brigu za bebača.
    cure nemojte brinuti previše oko toga sve će se to skinuti dok dođe beba....

  15. #115
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj katarinam prvotno napisa Vidi poruku
    cure nemojte brinuti previše oko toga sve će se to skinuti dok dođe beba....
    Ne znam bas... Ja sad imam kila ko kad sam Svena isla rodit a s njim sam dobila 15 kg tako da... Kod mene nije pomoglo ni nespavanje ni dojenje ni trckaranje za klincem...

  16. #116

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Ja sam tek u 13 tjednu i ne znam što da očekujem... U trudnoću sam krenula sa nešto kila viška, nemam problema sa mučninama i jedem kao i do prije trudnoće. Ne znam da li tu igra ikakvu ulogu činjenica da imam izgleda dobru peristaltiku crijeva, kad idem uredno na wc 2-3 puta dnevno...? Za sada mi je bitno da se maleno razvija kako treba.
    Sudeći po baki i mami, za očekivati je da ću nabaciti kakvih 20 kg do kraja, ali ni to ne mora ništa značiti, zar ne? U tom slučaju razbijam čudesnu granicu od 100 kg... Prekrasno. Znači da ne mogu u lift sa MD (110 kg), već svatko treba čekati svoj...

  17. #117
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda, ali to je samo moja pretpostavka, utjecaja ima domaci kefir koji svaki dan jedem za veceru. Al pojedem i snitu kruha uz to, onako si natrgam unutra i bas se najedem. Probava mi radi 100% na sat od njega pa moguce da se zato ne nakuplja masnoce na meni. Sve kile koje sam dobila otisle su u trbuh, koji je vec sad poveci...
    mmmm,domaci kefir...mljac...vidis mogla bi njega pocet kupovat....
    ja sam prije uru popila salicu jogurta,samo nisam fetu kruha uz to nego sendvicinu sa pancetom,ajvarom,dimsijem i sunkom....))
    a sad idemo ja i dragi priklati mango koji smo kupili neki dan.....mmmmm ...i onda se zalim...

    krvavica,dobra probava itekako pomaze,ako nastavis tako ici na wc 2-3x dnevno odlicno...ti si ko galeb!

  18. #118

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    zasad skulirana, galeb, grlica... dođe na isto!

  19. #119
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ja sam 11 tj, po ZM 12, ali nema veze i imam -3 kg. Početkom godine imala sam 65 kg a sada sam se šokirala kada sam na kontroli kod gina stala na vagu i kaže mi sestra 62 kg. Samo što joj se nisam tamo srušila od šoka. Sigurno njoj ne valja vaga, prvo sam mislila a onda se odvažila i kod mame dtala na vagu i ona kaže isto. Ma to su sve vage ovog svijeta pokvarene a ne da sam ja izgubila kile. Ne povraćam, ali me gnjave povremene mučnine i to što nekad mi se baš ništa ne jede, a onda dan kasnije pojela bi sve što se ne kreće.

  20. #120
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    zasad skulirana, ja kefir radim s onom gljivom, imas tu na forumu temu, zene poklanjaju gljive jer se razmnozavaju. Kefir bude jaaaaako fini a toliko je jednostavan postupak da cak i ja uspijevam

    zibba...takvo je i meni bilo prvo tromjesjecje, nisam nista izgubila ali ni dobila bas zbog tih mucnina, isto nisam povracala al mi se nista nije jelo. Bez brige, sve ces ti to nadoknaditi

  21. #121
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    zasad skulirana, ja kefir radim s onom gljivom, imas tu na forumu temu, zene poklanjaju gljive jer se razmnozavaju. Kefir bude jaaaaako fini a toliko je jednostavan postupak da cak i ja uspijevam
    tibetanska gljiva, radim i razmnožavam, ne pijem nikad.. piju starci... jako zdrava gljivca

  22. #122
    kikica2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    250

    Početno

    imam i ja tu gljivu, i pijem kefir već 2 tjedna. Al kad ga cjedim onako je sve ljepljivo, razvlači se. Okus je ok, al ne znam dal bi to tako trebalo biti ili ne.

  23. #123
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    Evo da vam se pridružim. Prije par dana sam ušla u 6. mjesec i sad sam +11! Pošto sam prije trudnoće bila pothranjena nisam se baš zamarala sa količinom hrane koju unosim ali sada se već pomalo pitam. U samom sam startu sam uhvatila 4 kilograma..

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    27

    Početno

    o kakvoj je gljivi riječ? kako se uzgaja i čemu služi?

  25. #125
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj kikica2 prvotno napisa Vidi poruku
    imam i ja tu gljivu, i pijem kefir već 2 tjedna. Al kad ga cjedim onako je sve ljepljivo, razvlači se. Okus je ok, al ne znam dal bi to tako trebalo biti ili ne.
    Meni nije tako, bude mi bas ko kiselo mlijeko tj. jogurt. Mozda premalo mlijeka stavis? Ili mozda kefir brze sazrije sad kad je toplije, probaj ga staviti dio dana u frizider.

    A ostale zainteresirane procitajte ovdje http://forum.roda.hr/threads/51067-t...gljiva-i-kefir

  26. #126

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    20

    Početno

    Da se pridružim,po prvi put,nedavno sam otkrila ovu stranicu...prva trudnoća pa me sad sve zanima.
    Ja sam u 30-tom tjednu trudnoće i udebljala sam se 14 kg +5 od prije.S tim da nikada nisam imala problema sa kilažom i eto baš kad sam dobila tih 5 kg(a 4 god radili na bebaču) ostala sam trudna,za nepovjerovati.Najzanimljivije je da sam u zadnja dva mjeseca dobila 8 kg,tek sad je uzelo maha,ali nedam se....nadam se samo da 20 neću prijeći !!
    Moram napomenuti da je moja mama u trudnoći dobila 30 kg i iz bolnice izašla 20 kg lakša,a onih 10 je kroz kratko vrijeme skinula...zato dont worry...!!!!

  27. #127
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Ipak treba misliti na kile, jer kile štete bebi kao i tebi. Ja sam u 24 TT i do sada sam dobila 7 kg, vidim da baš dr nije zadovoljan, ali kaže da je beba malo teža i da će biti velika. Ne bih volila dobiti više od 12-13 kg do kraja. Ne jedem slatko, samo bijelu kavu jutro. Voće sam smanjila jer mi je takva preporuka doktora. Povrće sam pojačala, salate, tikvice, blitvu. Jedem crni hruh u malim količinama i ne pijem više od 500 ml mlijeka i jogurta na dan. Nije lako, nekada mi se baš jede sladoled, al kad znam da je to za moju bubu bolje onda samo popijem maloo vode i odmah se smirim.

  28. #128
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    ardnas, pa ti si na dijeti!? Ne znam koliko bi ginekologa potvrdilo da je to OK. Ne znam, sve ovisi s koliko kila žena zatrudni. Ja u svakoj trudnoći dobivam po 20 kg a ni u ovoj nemam namjeru manje . Jedem ono za čim imam potrebu. Puno se krećem, radim..živim normalno. I dr nikad nije ni spomenuo da imam viška kg, iako u trudnoćama bujam naočigled. Ali opet, razlika je zatrudniš li sa 50 ili 90 kg

  29. #129
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Pa ogtt mi je na granici i ovo je preporuka dr sa Vuk Vrhovca, ja sam prije trudnoće imala 10 kg viška. U nalazu mi je napisao -paziti na kilažu. Svi me hvale kako dobro izgledam u trudnoći, ali dr ne misli tako, tako da se ipak moram čuvati zbog bebice. Ja se malo krećem jer sam na komplikacijama zbog krvarenja u početku, tako da i to doprinosi kilaži sigurno.

  30. #130
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Aha, pa to je skroz druga stvar. Ja sam mislila da pišeš onako općenito o dobivanju kg u trudnoći

  31. #131
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    da,i ja sam se zacudila jer sam i ja dobila toliko pa mi ginic kaze da sam na donjoj granici....a ja sam u startu imala koje kilo ispod idealne tezine....tako da naravno,bitno je jeli startamo sa viskom ili manjkom....

  32. #132
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    da,i ja sam se zacudila jer sam i ja dobila toliko pa mi ginic kaze da sam na donjoj granici....a ja sam u startu imala koje kilo ispod idealne tezine....tako da naravno,bitno je jeli startamo sa viskom ili manjkom....
    startala sam s viškom od oko 10 pa i više kg... dobila sve skupa 11.. i sad sam sa 97 kg zadnji dan prije poroda na 78 (danas vagala se..).. zdravo jedem, i dojim, a i puno se krećem...

  33. #133
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    dobila 21kg u trudnoci, izgubila 9kg.i neki danse vagala i još uvijek -9kg. a ja izgledam mršavije, drob mi se cijeli uvukao.bedre se smanjuju. imam jedino divovske cice a bedre i guzu još trebam istesat-al to cu nakon pregleda krenit sa vježbanjem.

  34. #134
    buci-buci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagorje zelene
    Postovi
    54

    Početno

    I ja sam startala s viškom od nekih 7 kg, sad sam u 22. tj. i imam +5. Zadnja dva tjedna sam baš počela osjećati da bujam iako i ja stvarno zdravo jedem (puno jogurta, sira, puno voća, i povrća iz vlastitog vrta, meso iz vlastitog uzgoja, uglavnom bijelo i ne masno, a kruh u večini slučajeva intergralan). Sve se nadam da ću u 6 i 7 mjesecu na moru, plivanjem i šetnjom, nekako uspjeti kontrolirati prirast težine.

  35. #135
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Napokon prijavljujem mojih prvih 0,5 kg koji sam dobila. Još sam 2,5 kg u minusu, ali krenulo je na bolje.

  36. #136

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    20

    Početno

    Strah me uopće i stati na vagu...kile idu gore kao lude...počela sam oticati strašno,noge kao balvani...do pola trudnoće sve savršeno a sad sam kao buhtla...dokt. me je iskritizirala kada sam bila na +10 (tada sam startala sa naglim debljanjem) a sad sam na +17(a još 2 mj)...doslovno ništa nejedem a kile idu gore..kao da se od zraka debljam(čak mi ponekad i bude loše pa nasilu pojedem ali samo zbog bebe..a šta da nepazim,šta bi tek onda bilo)
    Nikada nisam imala problema sa težinom i ovo je za mene sada pravi šok.Imam osjećaj da ću eksplodirati !! (iako vidim da neki u zadnjem mj nisu ništa dobili na kilaži...nadam se da spadam među takve)..

  37. #137
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    anđela , moraš se uozbiljiti, ne ne kritiziram te samo ti dobronamjerno savjetujem. Svojim kilama štetiš svojoj bebi. Da li si toga svjesna? Kile dolaze ako jedeš. Nema tjestenine, bilog kruha, bijele riže, sladoleda, slatkiša.... to sve zaboravi. Jedi povrće jogurte sa smanjenom masnoćom i bilo meso. Ako imaš 20 godina to još možeš i podniti, ali i sama pišeš da ti noge otiču, stani malo na loptu. Bude to sve ok. Da li si bila na OGTT-u kakav ti je?

  38. #138
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    34. tj a moja vaga pokazuje da sam jos uvijek na +5... Ok, moja vaga nije najpouzdanija ali bi sigurno pokazala da sam dobila 5-6 kg u zadnja 4 tj. U utorak idem na pregled pa cu se tamo vagnuti, bas me zanima. Sjecam se da mi je ginekologica u 25. tj. kad sam bila na +4 rekla da smijem dobiti jos samo 4 kg. Ja sam joj se doslovno nasmijala u lice i rekla da je to nemoguce, da ocekujem, poznavajuci sebe, jos barem 8 kg. A kad tamo...ipak ce bit po njenom. I dalje jedem normalno, malo vise sam u salatama jer me strasno drzi zelja za njima, krastavci, paradajz i luk...mmmmm...mogla bi to svaki dan jesti uz svaki obrok
    Beba je na zadak, glava joj je tocno ispod zeluca pa vjerujem da se zbog toga kapacitet zeluca smanjio jer vidim da ne mogu pojesti ko prije.

    Znam zene koje su bile mrsavice, nikad im se kile nisu primale pa su dobivale i po preko 30 kg, mislim da metabolizam ima veze s tim, a i prehrana,

  39. #139
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Ja evo ulazim u 40-tu sedmicu, u plusu sam preko 23 kg, ne smijem ni stati na vagu... Istina, sve nakon 18 kg cini mi se da je voda jer sam u posljednjih 20-tak dana sva otekla, noge kao baloni...

  40. #140
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    29 tt - u plusu zasad 6 kg. sve otišlo u trbuh i nešto sitno u guzičetine

  41. #141
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ksena nisi u 29. već u 30. tt tsk, tsk, da te moram učit da je 29 plus nešto 30. tjedan (pssst jedva me je muž tome naučio lol)

    anyway, trudna sam ko ksena, dakle 30.t, duplići i u plusu 9 kila. sve u stomaku.

    samo što mogu izvoziti celulit, strava

  42. #142
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    ma ne treba toliko predstavu praviti oko kila, žene koje su normalne kilaže prije trudnoće najčešće "imaju pravo" dobiti puno kila, bez ikakvih opasnosti. Već sam rekla, ja sam u sve tri trudnoće dobivala po 20 kila a gin nikad nije ništa rekao u vezi toga. Sve je bilo u redu, nikakva voda, oticanje, ništa..Sve pošlo u drob i mrvicu okolo, jedva primjetno. Takva građa i gotovo

  43. #143

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Pinky svaka ti čast, ništa se nisi udebljala! Ja sam tek na poečtku i već sam 2 kg natukla

  44. #144

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    20

    Početno

    Bila sam na OGTT-u i sve je ok...još uvijek sam na +17 kg,trudim se održati što dulje tu kilažu.Najgore mi je od svega što moram mirovati zbog natečenosti (tako mi je doktor rekao)...i ovo malo što pojedem gdje istrošiti?!!Ama baš nikada nisam imala problema sa težinom...sada tek vidim kakve su to muke !!!

  45. #145
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Evo prijavljujem jos 1,3 kg, sad je sve skupa 6,3 kg a 35.tj! Ja zadovoljna. Bebica je nesto manja, Sven je imao preko 4 kg kad se rodio, mislim da ova nece prec 3500.

  46. #146
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    ja sam 22 tt i + 4, ma dobro je , osim što sam sve 4 kg natukla u zadnja dva tjedna, ali eto šta ću, najednom trbuh iskočio i kile doletjele( ne baš same od sebe)! Netkop je natuknuo da se nada da će na moru biti bolje!?!? Evo ja sve svoje kile natukla u dva tjedna mora- taj te zrak jednostavno tjera da nešto pojedeš a šta će biti do kraja ljeta....

  47. #147
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    ja sam 27 tjedan, dobila 10 kg, sa 60 na 70, ali kao da mi je sve otišlo u trbuh za koji svi kažu da je velik za početak 7 mjeseca... Bebica ima 1100 g. Uglavnom, određeno mi je strogo mirovanje i plus mi je doktor rekao da sam se dovoljno udebljala i da se više ne debljam. Kako ću izbjeći debljanje u zadnja 3 mjeseca, još dok ležim? I nije mi jasno zašto mi je to rekao s obzirom da su sve trudnice koje znam u 7 mj. već bile na +15 kg i više, a ja sam tek na +10?

  48. #148
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Koksy, koliko si kg imala prije trudnoće?

  49. #149
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Rivendell prvotno napisa Vidi poruku
    Koksy, koliko si kg imala prije trudnoće?
    Jel bas moram odgovorit?

    88 kg...prije ove. Prije Svena 78 i dobila sam 15 kg.

  50. #150
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Provjeravam samo jer sam čitala da žene koje su prije trudnoće bile mršavije smiju dobiti više kilograma... Ja već godinama imam 58 na 174 cm, pa sam si ja nekako sama izračunala da mogu do 20 dobit. zato me iznenadilo kad mi je liječnik rekao da se ne debljam više...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •