Stranica 44 od 57 PrviPrvi ... 34424344454654 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,151 do 2,200 od 2803

Tema: Trudnoća i debljanje!

  1. #2151
    ana2507 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    6

    Početno

    Evo ja sam trenutno u 16tt i dobila sam jos 3kg,dakle sad sam na +6kg!unatoc mojoj"dijeti 1800kcal"!!uff,pridrzavam se koliko mogu,jedem pet-sest manjih obroka dnevno,minimalno 2l vode,soka nista,nisam ljubitelj,puno voca,povrca pogotovo,pecem si sama kruh od crnog,razenog,graham brasna,al isto ga svedem na najvise 2 fete dnevno,najcesce ujutro,i tjesteninu sam pocela jesti integ.,slatko minimalno,secer izbacila,eventualno med!jedem najkasnije do sest navecer i ne pomaze!!malo sad citam zadnje postove vezane uz sol i mislim da ima nesto u tome jer koliko god se ja trudila jesti sto manje ugljikohidrata i slatko,zaboravila sam da sve zivo nenormalno solim jer me stalno trazi slano!cak sam si i kupila himalajsku sol,kao zdraviju al opet je natresem dosta u svaki rucak,sebi jos i dosoljavam!al kako da si jos i to uskratim,stvarno sam nemoguca s tim kilama ali mislim da vrijedi pokusati!ako nista,zdravije je i za bebu i za mene da manje soli unosim u organizam!bas cu pokusati ovaj tjedan prije pregleda svesti sol na minimum pa javim rezultate!

  2. #2152
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Do nedugo sam bila sretna i nadala se da neću doći do +20...evo me u 36-om tjednu i +18 kg!! Apetit mi je užasno porastao i bojim se da ću ako tako nastavim i preko 20 kg...

  3. #2153
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja sam u nedjelju 12+0 i planiram "pripaziti" malo, da ne pređem 6 kg (imam još pola kg fore). Tek sam na početku, al sam junački krenula. Stvarno sam gladna. Kak sam krenula, stići ću te, ak te ne prešišam. Al sve će to polako otići kad stigne bebica.

  4. #2154

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    59

    Početno

    Ja sam 10+5, zasad ništa.

  5. #2155
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Kako? Nisi gladna više nego inače?
    Ja inače nisam sklona kilama, moram se fakat šopati da dobijem 1 kg. Al trudnoća je očito drugo stanje. Problem mi je bio što bih bila gladna u 23h, onda mi bude zlo i gastritis me šarafi. I niš, fino se dignem i jedem jer ne mogu više izdržati. Sad mi to više nije problem, pa se ne dižem kad sam gladna. Al bolje tak nego da se hvalim u 8. mj. trudnoće kak stanem u hlače iz srednje škole, kao neke naše "slavne" face.

  6. #2156
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Evo me 38 tjedana i vec mjesec dana sam na +8,5kg. Beba raste, a ja ocito mrsavim. Zeludac mi se stisnuo i ne mogu pojest vise od par zalogaja odjednom...

  7. #2157
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Bitno da bebica uzme iz što joj treba. Frendica u trudnoći nije mogla skoro ništa jesti. Čak se nije zdebljala - imala je normalni trudnički trbuh, a tijelo joj se stanjilo. Druga se zdebljala 5 kg u cijeloj trudnoći. Doduše, one su imale svaka 20 kg viška. Ja se debljam ko na normu (6 kg u 12tt), pa si mislim da je to jer imam malo kila. Tražim izgovor.

  8. #2158
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    12 tt + 6 kg
    14 tt + 7 kg
    Jeee, usporila sam. Necu biti slonica.

  9. #2159
    ana2507 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    6

    Početno

    Evo ja sam 19tt i +9kg!za pop....s tim kilama,jedem manje nego ikada u zivotu ali opet ne vrijedi.Zadnjih par dana nisam evo dobila nista,nadam se da cu uspjeti do sljedeceg pregleda ostat pri ovome!stvarno neznam u cemu grijesim!

  10. #2160
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    24tt a ja dogurala do +10. Za poluditi. Doktor se ljuti a đaba mu. Ko stane između mene i frižidera u trenutku krize loše mu se piše! samokontrola na nuli.

  11. #2161
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    AnaNa pola puta si i zdebljala si se 9 kg, s tim da si prošla period pojačanog apetita. Griješiš u načinu razmišljanja. Kad si trudna zdebljaš se i onda opet smršaviš. Ne možeš držati dijetu, paziti na vagu i biti trudna. Naravno da nećeš jesti smeće i prejedati se. Koliko se tko zdeblja je individualno i ne vidim čemu strah od kila.
    A zašto jedeš tako malo, muči te želudac? Mene moj muči kad sam gladna - peče me gastritis i povraća mi se.
    tigrićda je meni vidjeti tvog doktora. U 14 tt +7kg, al bih ga sprašila. Nek on gladuje, naročito kad ima malo biće u sebi.
    Posljednje uređivanje od Sadie : 23.10.2014. at 17:13

  12. #2162

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    25. tjedan - 4 plus

  13. #2163
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    S koliko cm i kg si startala?

  14. #2164

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    165, 56,
    s tim da tek zadnja 1,5-2 mjeseca jedem ko čovjek, do tad sam bljuvala, ništa nisam mogla u sebe, stanje da mi je trebala infuzija svaku par dana... sad baš uživam u hrani

  15. #2165
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    35 tt + 11 kg

  16. #2166
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    165, 56,
    s tim da tek zadnja 1,5-2 mjeseca jedem ko čovjek, do tad sam bljuvala, ništa nisam mogla u sebe, stanje da mi je trebala infuzija svaku par dana... sad baš uživam u hrani
    Uf. Ja sam imala mučnine i žgaravicu od apsolutno sve hrane, ali sam uživala u hrani (ne baš svoj, ali nije mi ništa falilo).
    Pitam za kilažu jer nije svejedno s koliko kg si krenula. Ja sam mršavica i sad zapravo imam idealnu kilažu, ak ne gledamo obim struka. Frendica je imala viška, niš nije mogla jesti i dobila je u cijeloj trudnoći 3 kg.
    Mislim da liječnici malo zabriju sa statistikom, koliko se smijemo zdebljati. Tijelo najbolje zna koliko i čega mu treba.

  17. #2167
    ana2507 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    AnaNa pola puta si i zdebljala si se 9 kg, s tim da si prošla period pojačanog apetita. Griješiš u načinu razmišljanja. Kad si trudna zdebljaš se i onda opet smršaviš. Ne možeš držati dijetu, paziti na vagu i biti trudna. Naravno da nećeš jesti smeće i prejedati se. Koliko se tko zdeblja je individualno i ne vidim čemu strah od kila.
    A zašto jedeš tako malo, muči te želudac? Mene moj muči kad sam gladna - peče me gastritis i povraća mi se.
    tigrićda je meni vidjeti tvog doktora. U 14 tt +7kg, al bih ga sprašila. Nek on gladuje, naročito kad ima malo biće u sebi.
    Pa kod mene je problem sto me bas nista ne muci i da se ne suzdrzavam,neznam stvarno kolika bi bila!a imam i viska kila,nije da sam neka manekenkica pa pazim na svaki gram!u prvoj trudnoci sam isto ovako dobivala puno na pocetku pa bi na pola trudnoce stalo ali ja sam sebi tako teska i troma s tim kilama i zato necu da si opet nabijem puno da se nemogu kretati kad vec nemam problema da moram lezati!nije da mene toliko pati kako cu izgledati nego mi nije jasno da dobivam kile unatoc puuno zdravijoj prehrani nego prije i plus sto si ttri glavna obroka podijeli na sest malih!time bi kile trebale stagnirati a ne da opet dobijam!

  18. #2168
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Večeras sam se uhvatila slatkiša ko nespašena.
    Ne plašim se debljine jer znam da je lako skinem vježbanjem.

  19. #2169
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ana, a možeš li se suzdržavati, je li ti to teško? Pitam jer sam ja glaaaadna. Ak pregladnim povraća mi se. Da mi netko uskrati hranu, izgrizla bih ga. Iako, ne jedem baš previše, malo više, ali prije sam hranu jela, a sad ju udahnem.
    zutaminuta "nespašena"

  20. #2170
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Ana, a možeš li se suzdržavati, je li ti to teško? Pitam jer sam ja glaaaadna. Ak pregladnim povraća mi se. Da mi netko uskrati hranu, izgrizla bih ga. Iako, ne jedem baš previše, malo više, ali prije sam hranu jela, a sad ju udahnem.
    zutaminuta "nespašena"
    E tak i ja ,stalno nesto zvacem jer mi je inace muka!! +5 a tek sam 10 tjedana ajmeeeee
    Al bar se lijepo vidi trbuscic

  21. #2171
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ajde,sad mi je lakse. Nisam jedina. Zivjeli trbuscici.

  22. #2172
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Jao čitam vas i baš ste me nasmijale u par postova. Ovoj se jedu krastavci, ovoj čokolada, treća ne može smisliti hranu, četvrta bi nešto alkoholno, al ne smije to nijedan muškarac ne bi mogao razumjeti, a bome ni preživjeti. Zato ne brinite o kilogramima, vi ste već superjunakinje
    Naravno, najvažnije da je beba dobro, ali budimo realne - SVE želimo stati u stare traperice

    Inače, kad da počnem očekivati prve kg? sad sam u 4 tjednu, još sam na 55,5kg, ali trbuščić nikako ne mogu uvući. Napuhnut je cijelo vrijeme. Spavam dosta, jer sam konstantno umorna i jedem reda radi, jer uopće nemam želju. Jedino mi se pije kava. Nes s mlijekom i žlicom šećera. Mogla bih na tome živjeti cijeli dan. Suzdržavam se na 1 dnevno.

    Pozdrav svima

  23. #2173
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj ivekica prvotno napisa Vidi poruku
    Jao čitam vas i baš ste me nasmijale u par postova. Ovoj se jedu krastavci, ovoj čokolada, treća ne može smisliti hranu, četvrta bi nešto alkoholno, al ne smije to nijedan muškarac ne bi mogao razumjeti, a bome ni preživjeti. Zato ne brinite o kilogramima, vi ste već superjunakinje
    Naravno, najvažnije da je beba dobro, ali budimo realne - SVE želimo stati u stare traperice

    Inače, kad da počnem očekivati prve kg? sad sam u 4 tjednu, još sam na 55,5kg, ali trbuščić nikako ne mogu uvući. Napuhnut je cijelo vrijeme. Spavam dosta, jer sam konstantno umorna i jedem reda radi, jer uopće nemam želju. Jedino mi se pije kava. Nes s mlijekom i žlicom šećera. Mogla bih na tome živjeti cijeli dan. Suzdržavam se na 1 dnevno.

    Pozdrav svima
    Ja ti totalno nisam mjerodavna za kile pocela sam jest kao termit i prije nego sam posumnjala u trudnocu,spavalo mi se ,bila sam uzasno umorna i glaaaadna ko vuk!! A to se i nastavilo,pa naravno da kile dodju. Tjesi me Sadie jer je kd nje usporilo pa se nadam istom scenariju iako po onome sto sam citala ,u prva tri mjeseca kazu do 3 kg :/ grrrrr

  24. #2174
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Kod mene je slična situacija kao i kod arlene. Isto sam počela rano tamaniti hranu, negdje s 4 tjedna, možda čak i malo ranije. Al ja sam termit i inače, jedino što mi se sada prima. Nemam nikakve želje, već dobre ideje. Sjetim se nečeg finog, oduševim se tom hranom u mislima, al nije da mi se sad to baš i strašno jede.

    U prva 3 mjeseca dobila sam 6 kg, al sam i papala. Nisam imala neke bijesne želje, već sam jednostavno bila gladna. Nisam niti jela puno slatkoga već pravu papicu. Mislim da sam dobila na kilaži jer jedem dosta škrobaste ugljikogidrate - pašu mi, a i pomagali su mi sa žgaravicom (inače ne volim tjesteninu i pekarske proizvode, al sad su mi fini).

    Prema nekim stranicama za trudnoću smijemo dobiti pola kg tjedno. Meni je to smiješno jer se ne debljamo tijekom cijele trudnoće jednako. Ne smeta mi što dobivam na kilaži, već mi idu na živce ti neki stavovi da se žene smiju zdebljati točno određeni broj kg u decimalu, i za sve žene važe ista pravila. Ja sad u 15tt sam u "dobitku" 8 kg (69 kg/177 cm). I već mi frendica prognozira gestacijski šećer jer imam malo više godina i dosta sam dobila na kilaži. Al moja ginica niš ne komentira kile, a ja se osjećam super. Ne izgledam kao da su mi zubići nagrickali toliko kila.
    Inače, važem se isključivo ujutro, između piš i doručka. Onda sam uvijek ista. Tijekom dana kilaža ovisi o vrsti i količini hrane i o vodi. Npr. u 10 i 16 h kilaža mi varira za 800 gr, navečer imam i 1,5 kg više.

  25. #2175
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Ja sam krenula sa 65/170 ,malo mi je guza narasla al vecina je u stomaku u sisama i danas sam dobila dobronamjeran savjet da nesmijem toliko jest ,bolje neka smanjim :/ mozda sam osjetljiva al rado bi ih sve sterala u ...
    Uvjek sam bila mrsavica ,pa sam sa stimulacijama prvo dobila nesto kila koje nisam skinula pa sad trudnoca ,mislim meni je svejedno kako izgledam dok je s bebolincem sve ok i dok doktor ne govori nist . Uostalom,niti ne mogu se kontrolirat. Ni ja ne jedem grickalice ali jedem konkretno,valjda je to "kljuc" debljanja.

  26. #2176
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Nisam rekla da sam na čuvanju, dakle, ne radim i još odspavam oko 2h dnevno (većinu dana). Sigurno i to doprinese kilicama.
    A koliko si stimulacija prošla? Mislim, koliko ih je potrebno da se to odrazi na tijelu? Ja samo dvije. Dobila sam malo u trbuhu, al mislim da to nije od injekcija, već zato što sam prestala ić u teretanu.

  27. #2177
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Isto dvije al meni se bome zaljepilo i kod feta isto,mislim da su i utrogestani gadno djelovali na mene. Od prve stimulacije u 9/2013 pa do zadnjeg feta 7 mj ove god sam dobila 5 kg pokusavala sam ja to kao nest skinut izmedju postupaka al teeeesko,skinem pa vratim i tak u krug

  28. #2178
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Na zadnjem stimuliranom pitala sam dr-a je li moguće da mi je narasto trbuh od stimulacije. Rekao je da ne bi smio već da je to vjerojatno od jajnika (pa su splasnuli). Prvo mi se prima na trbuh, pa mislim da je to jednostavno od smanjene fizičke aktivnosti. Nisam imala živaca za teretanu kad svako malo moram smiriti tempo nakon et-a. Imala sam istu kilažu, al su nestali mišići i vratio se špekec. Sad sam opet slabo aktivna na čuvanju. Hoću barem prošetati, al onda se uskišem, glava me rastura ...
    Al budemo mi to sve skinule kad dođu bebači.

  29. #2179
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Čitam nešto i dođem do ovog dijela:
    "Hormonalne promjene utječu na razinu šećera u krvi. Ishod – bit ćete tako gladni da ćete htjeti pojesti vlastitu ruku!"

  30. #2180
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    evo prijavljujem pred kraj trudnoće (ušla u 40. tjedan) +23 kg..i ja sretna jer je isto toliko bilo i prije 2 tjedna

  31. #2181
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Super. Nadam se da ću i ja tako nekako proći s kilama i jedva čekam da stignem tvoje tjedne.

  32. #2182
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    26 tt +10 kg. Malo mirovanja pa vadit trudnički šećer. Beba pokazuje dimenzije preko dva tjedna veće nego bi trebala biti (bedrene kosti su tri tjedna veće). Da li je koja imala tako veliko djete i da li se kasnije taj prirast unormalio? Vrijeme začeća nije upitno (trudnoća stvarno traje 26 tjedana).

  33. #2183
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    38+1tt + 6.5kg, zivo me zanima kolika ce biti...

  34. #2184
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    38+1tt + 6.5kg, zivo me zanima kolika ce biti...
    Na koliko je procjenjuju?

    Ma ne brini draga, tvoj dobitak na kilaži, ne utječe na to koliko će ona biti teška, već sam pisala, u drugoj trudnoći 1kg pred sam kraj, cura je imala 3450.

  35. #2185
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ako se dobro sjecam sa 35+6 je bila na 2950g...

  36. #2186

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    59

    Početno

    14+2- +1.5kg, ponekad 2kg ako se dobro najedem za večeru

  37. #2187
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Ja sam 13+2 tt i u minusu sam 2 kg

  38. #2188
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    16tt +9 kg. Sad mi je tempo +1kg tjedno. Moram usporiti jer je još puno tjedana ispred mene.

  39. #2189
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    39+6 i u plusu 25 kg!! Nadam se da ću rodit prije nego li dođem do 30!

  40. #2190
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    30tt + 11,5 kg. Početak trudnoće 53 kg na 170 cm. U prvim tjednima sam dobila najviše kila, a najmanje sam jela (zbog mučnina). Doktor se hvatao za glavu svaki puta kada bih stala na vagu... Izgleda kao da mi je sve otišlo u trbuh pa svi misle da sam više trudna, nego što stvarno jesam. No, moram priznati da me rebra dosta bole zbog povećeg trbuha.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 07.11.2014. at 18:47

  41. #2191
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    I ja sam tak krenula, s malo kila, puno ih dobila, al u trbuhu. Al sad sa 17tt sam vec +10.

  42. #2192
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sadie, ja sam ti do 18tt dosta kila nabacila, a onda je porast težine usporio jer više nisam trebala ležati. Vratila sam se na posao pa se time odmah više i krećem. No, još uvijek dobivam i više nego dovoljno. Ne jedem baš puno pa sam se zabrinula od kud te silne kile, no šećer je o.k. i mali lijepo napreduje pa me više težina uopće ne zabrinjava. Doktor se može i dalje hvatati za glavu, glavno da smo mi dobro, a kile će otići nakon poroda...

  43. #2193
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    A di su slike vaših pupica, cure? Stavite ih na http://forum.roda.hr/threads/8616-Na...07#post2700007 da ih gledamo.

  44. #2194

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    59

    Početno

    16tt +3.5kg
    Zapravo 2.5kg jer sam kao početnu prijavilu kilažu kad sam izgubila 1kg zbog mučnina. Ali 2kg odjednom došle pa mi nije jasno kako su se nagomilale u kratkom roku. Zadnjih nekoliko dana imam veliki pritisak u trbici pa jedva čekam pregled da vidim da li je sve ok!

  45. #2195
    mare78 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    61

    Početno

    startala sa 58 kg na 174 cm. Sada sam točno na 25 tjedana, u plusu 7 kg-identično kao u prvoj trudnoći,što će biti do kraja vidjeti ćemo...

  46. #2196
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja sam vec punih tjedan dana na +10kg. Ima nade da usporim. Sad sam 18tt.

  47. #2197

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    76

    Početno

    15 tj + 3kg...nemam želje za hranom..mučnine još uvijek prošli tj sam i povraćala..tako da ništa od toga da mučnine prestaju..njet..

  48. #2198
    maybe--- avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    215

    Početno

    12 tt. Jedem normalno, mucnine nemam, a kilogrami ne skacu. Vjerojatno zatisje pred buru :D Samo sto mi je trbuh poprilicno velik za 12 t

  49. #2199
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Ja sam pala kilo i pol i sad imam 10+ 29tt. I neka sam. Malo sam počela pratiti šta trpam u sebe i eto ima rezultata... Nikakava dijeta, samo izbjegavam..... kroasane i čokolade. Valjda sam ispucala te svoje trudničke želje.

  50. #2200

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Ja sam dobila 4kg, sad sam u 17 tt.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •