Stranica 56 od 57 PrviPrvi ... 64654555657 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,751 do 2,800 od 2803

Tema: Trudnoća i debljanje!

  1. #2751
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    27tt, + 5.5/6 kg

  2. #2752

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    20+5 tt + 0 kg
    Evo konacno sam vratila svoje dvije izgubljene kile!

  3. #2753
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    9+3 -2kg

  4. #2754
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    24tt +2kg
    Posljednje uređivanje od bodo : 15.03.2018. at 12:35

  5. #2755
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Joj, ja sam 2.trudnoću počela s onoliko kila koliko sam imala u 6. mjesecu prve trudnoće. Grozno. Bojim se već gdje će to otić.

  6. #2756

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    19+5Tj >> 7.5kg šok/šok kaže doktorica da bi trebala do sljedećeg pregleda s 24 tj. Imati i dalje isti kilažu!! Nemogucaaa misijaaa misl da kad udahnem dobijem 1 kg

  7. #2757

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    4

    Početno

    Ja sam trudna 4 i pol mj i već sam dobila 8 kila muči me to jer se osjećam tromo, fali mi energije i stalno mi se spava a i inače imam niski tlak pa mi se spava još više ma užas, nadam se da se neću još previše udebljati jer stvarno jedem 2-3 puta dnevno i to kao i inače ništa više, jedino jedem puno voća al kad mi paše jako

  8. #2758

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Lunah, evo provjereno kod mene od kad sam na. Dijeti od doktorice , 2 kg u minusu... imaj 5 obroka dnevno ne sad da se natrpaš.... ja oko 7 kava, 9 musli s jogurtom, ili nešto lagano, kivi/jabuka..11 sati doručak 2 kuh jaja, ili svježi sir 90 g, ručak oko 3 to jedem normalno s ukućanima, i poslje možda neko voće do 7 navečer, I oko 10 casa mlijeka ili jogurta... lagano i pomalo. Nadam se da će mi dr biti srwtna

  9. #2759
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    16tt + 2kg, 1,5 mjesec ranije sam dobila 2 kg nego u prosloj T.

  10. #2760

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    21tt +6 kg..
    Nadam se da do kraja nece biti vise od 12 kila

  11. #2761
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    36tt + 6kg

  12. #2762
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ja se vama divim.
    Pazila sam na unos kalorija (manje od 2000 dan), jela zdravo i dosla do +17 kg.
    Ok, sad kad beba ima 6 mj sam na -20, ali svejedno ne znam kako uspijevate

  13. #2763
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Ne pazim na unos kalorija uopce, jedam sto mi se jede. Ovu trudnocu ne mogu primirisati slatkom. Samo sto jedem mini obroke, bas mini..jer svaki obilatiji obrok mi stvari uzasnu tezinu i mucninu.
    U svakoj trudnoci sam minimalno dobivala na tezini.
    U prvoj cini mi se 6, u drugoj 1 (jedan jedini), trecoj mislim 7-8..i evo sad 6 u plusu.

  14. #2764
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    S tim da sam ja u svakoj trudnoci osim sad u zadnjoj imala podosta kila viska u samom startu, tako da su meni trudnoce bile ko svojevrsne dijete, jer bi nakon svakog poroda, nakon nekih cca mjesec dana imala i do 10tak kg manje nego kad sam ostala trudna. Ne znam to objasniti, jednostavno je tako bilo. Jela sam normalno.
    Posljednje uređivanje od anabeg : 30.11.2018. at 12:56

  15. #2765
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Jela sam i ja normalno samo bez slatkog zbog inzulinske rezistencije. Ok, varala sam malo pred kraj ali inace bas ne jedemo slatko.
    Gubitak kila nakon trudnoce je vjerojatno zbog dojenja. Meni je dijete sve kile posisalo

  16. #2766
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja cu se sutra vagati. Sutra sam 34tt.

  17. #2767

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    32+3 plus 10 kg, ali i dalje nosim hlace 36, sve mi je u trbuhu, ne pazim sta jedem, jedem sve sto mi pase

  18. #2768
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Uhhh....16+3 a ja sam vec na +4kg. Nisam nimalo zadovoljna ni ponosna na sebe. U prvoj trudnoci dobila sam tek 1kg u ovo doba, sve ukupno 11. Sad mi je apetit ogroman, jedem cesto i svasta i nisam pazila na to uopce, mirovala sam u pocetku, nisam radila...vracam se raditi za dva dana i nadam se povratku u normalni ritam i da se debljanje nece nastaviti ovim tempom..nekako se nadam dobiti maksimalno 12-13 kg. Nastavim li ovako, bit ce duplo...puj puj. Visoka sam 180 i sva sam u trbuhu vec, nemam problema s kilama inace i ne bi si zeljela zapapriti sad na pragu 40-ih... ima li iko tu neku trudnicku dijetu da skicnem kako se tu jede?
    Posljednje uređivanje od katka22 : 01.12.2018. at 23:19

  19. #2769
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    29tt + 8 kg.
    Zadovoljna sam, samo sto me velicina stomka sputava u mnogocemu, plus ledja me rasturaju.

  20. #2770
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Evo da se i ja prijavim. 23 tt +2 kg. Do 12tt sam bila oko 2 u minusu, onda ih lagano vraćala. Sa 20 sam jos bila na nuli...
    U prve dvije trudnoće dobila sam po skoro 25kg, sad se zaista nadam manjoj cifri jer sam ušla u trudnoću s ogromnim viškom...

  21. #2771
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    31 tt +9 kg.

  22. #2772
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Uhhh....16+3 a ja sam vec na +4kg. Nisam nimalo zadovoljna ni ponosna na sebe. U prvoj trudnoci dobila sam tek 1kg u ovo doba, sve ukupno 11. Sad mi je apetit ogroman, jedem cesto i svasta i nisam pazila na to uopce, mirovala sam u pocetku, nisam radila...vracam se raditi za dva dana i nadam se povratku u normalni ritam i da se debljanje nece nastaviti ovim tempom..nekako se nadam dobiti maksimalno 12-13 kg. Nastavim li ovako, bit ce duplo...puj puj. Visoka sam 180 i sva sam u trbuhu vec, nemam problema s kilama inace i ne bi si zeljela zapapriti sad na pragu 40-ih... ima li iko tu neku trudnicku dijetu da skicnem kako se tu jede?
    25+5 i evo mene na +8 kila. Disciplinu uvodim kako koji dan i čini mi se da ću uspjeti ostati unutar nekih zdravih granica koje sam si zadala. Iako ispada da dobivam mjesečno cca 2 kile....što ustvari zvuči puno.

  23. #2773
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Ja se u ovoj trudnoći uopće ne zabrinjavam oko kila. Znam koliko su brzo otišle u prvoj i da bi mi dobro došlo da sam tada još koju natukla.
    Sad sam 36tt i na +14.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  24. #2774

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Slazem se sa eryngium..
    Prvi put sam dobila 9 kg i isto se sjecam da sam zalila sto nisam dobila koju kilu vise.
    Sad sam 31 tt i na +10

  25. #2775
    maeve avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    33

    Početno

    Trudnoću sam počela s 49,6 kg, u 24. tjednu sam imala ravnih 55, a na zadnjem pregledu u 35. tjednu 59 kg (+9,4). Nisam se udebljala nigdje osim u trbuhu, možda mrvicu u nogama. Pitala sam doktoricu više puta je li to ok, kaže da je. Beba napreduje normalno, čak je i malkice prebucmasta.

  26. #2776
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se u ovoj trudnoći uopće ne zabrinjavam oko kila. Znam koliko su brzo otišle u prvoj i da bi mi dobro došlo da sam tada još koju natukla.
    Sad sam 36tt i na +14.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Kad pročitam svoje postove ispada da se ja strašno zamaram.
    Ustvari mene najviše brine taj veliki odmak godina između trudnoća i samim time mi je situacija neusporediva. Od dobivenih 11kg u prvoj trudnoći u porodu sam izgubila 8 i izašla iz bolnice u svojim trapericama. Tada mi je dobiti 5 kila i izgubiti ih drugi tjedan bilo bez po muke. Sada...stvari drugačije funkcioniraju. Ne bi ja htjela ispast previše tašta. Ne radi se ovdje o izgledu. Naravno, najvažnije je da je s bebom i sa mnom sve ok...sve ja to znam. Na 180 visine kažu ljudi da mi se i ne vidi ništa osim trbuha. Ali osjećaj tromosti, umora i nemoći koji nekako sve više osjećam...osjećam se tako staro i umorno na dane da se zapitam kako ću noćariti noćima koje me čekaju... Zaista, velika je razlika biti trudnica u 20-ima i 30-ima.

  27. #2777
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad pročitam svoje postove ispada da se ja strašno zamaram[emoji38].
    Ustvari mene najviše brine taj veliki odmak godina između trudnoća i samim time mi je situacija neusporediva. Od dobivenih 11kg u prvoj trudnoći u porodu sam izgubila 8 i izašla iz bolnice u svojim trapericama. Tada mi je dobiti 5 kila i izgubiti ih drugi tjedan bilo bez po muke. Sada...stvari drugačije funkcioniraju. Ne bi ja htjela ispast previše tašta. Ne radi se ovdje o izgledu. Naravno, najvažnije je da je s bebom i sa mnom sve ok...sve ja to znam. Na 180 visine kažu ljudi da mi se i ne vidi ništa osim trbuha. Ali osjećaj tromosti, umora i nemoći koji nekako sve više osjećam...osjećam se tako staro i umorno na dane da se zapitam kako ću noćariti noćima koje me čekaju... Zaista, velika je razlika biti trudnica u 20-ima i 30-ima.
    Ma kužim te ja. Meni nije velika razlika između prvog i drugog, al me prvi potrošio žešće. A bome uništava me i dalje jer je izbacio dnevno spavanje a noću od 3 do 5 ujutro rijetko kad da spava. Al se svejedno za kile ne brinem. Ono, otići će, kad tad.
    S prvim je 11kg ostalo u rodilištu. Za par mjeseci sam bila kao kostur sa škembom. Ne vidim sad neki scenarij gdje ću uz njih dvoje stići normalno jesti, tako da koliko ih je, je. Ne jedem ništa više nego inače i otečenija sam jedno 3x više nego u prvoj t. Pitam se što su mi stvarne kile a što voda.
    Kako je biti trudnica u 20ima nemam pojma, nije mi se ukazala takva prilika. Vjerujem da je dan i noć, al nemam dokaz iz prve ruke.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  28. #2778
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Ma kužim te ja. Meni nije velika razlika između prvog i drugog, al me prvi potrošio žešće. A bome uništava me i dalje jer je izbacio dnevno spavanje a noću od 3 do 5 ujutro rijetko kad da spava. Al se svejedno za kile ne brinem. Ono, otići će, kad tad.
    S prvim je 11kg ostalo u rodilištu. Za par mjeseci sam bila kao kostur sa škembom. Ne vidim sad neki scenarij gdje ću uz njih dvoje stići normalno jesti, tako da koliko ih je, je. Ne jedem ništa više nego inače i otečenija sam jedno 3x više nego u prvoj t. Pitam se što su mi stvarne kile a što voda.
    Kako je biti trudnica u 20ima nemam pojma, nije mi se ukazala takva prilika. Vjerujem da je dan i noć, al nemam dokaz iz prve ruke.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    A ono...vjerojatno se sjećaš sebe generalno u 20-ima. Ok ne treba generalizirati niti smo svi isti, ali... Općenito ti nije ništa teško, možeš noćima ako treba bez velikog spavanja, nema nikakvih boljki...mene je nakon 35-te sve nešto krenulo bolit. Od leđa, nogu, raznoraznih infekcija, želuca/gastritisa, vena....mislim, ponekad se zabrinem za sebe u budućnosti/starosti ako mi je već sad ovako . Zasad vodu ne zadržavam, nadam se da ni neću. Pojam škembice sam tek upoznala sad u zadnje dvije stimulacije u kojima sam dobila 3-4 kile i nisam uspjela izgubit jer je došla trudnoća. Inače imam problema sa spolnim hormonima pa i to nosi svoje...generalno, veselo.
    Posljednje uređivanje od katka22 : 05.02.2019. at 14:42

  29. #2779
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Ja sam sad na +5,5 (32 tt). Prilično ok, samo da ne krene sad ubrzani neki prirast...

  30. #2780
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    15+4 (+1kg) Trudnocu sam pocela s 68kg sto je moja normalna tezina na 1,77cm. Kad su pocele mucnine i dobila gripu, smrsavila na 64kg. Sada imam 69kg i sretna sam jer sam se pocela debljati. Mucnine su se smanjile, uglavnom su navecer, rjeđe povraćam i bolje se osjećam. U prvoj trudnoci dobila sam 17kg, u drugoj 13 pa se nadam da ce i sada biti oko toga broja.

  31. #2781

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Malo mi je neugodno pisati kad vidim vaše postove, ali ja sam 15+5 i trenutno sam na +5.5

  32. #2782

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    P.s.
    Sada sam na nekoj dijeti (za večeru salata ili juha; za doručak voćka) da to ne ide u nedogled jer sam ušla s plusom u trudnoću. Tješim se da će pomoći i smanjivanje utrogestana i estrofema koje sam dobila u IVF postupku i koje pijem od početka. Najgore mi je sto se lako umaram i tijelo mi teško dolazi u kondiciju koja je užasno losa bez obzira na trud :/

  33. #2783
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Malo mi je neugodno pisati kad vidim vaše postove, ali ja sam 15+5 i trenutno sam na +5.5
    Uf, ja sam na toliko bila sa 9. Sad sam na 14+4 i vise se ne vazem. U mene u svakoj trudnoci neka neobicna mucnina koju samo hrana ponistava. Ako ne jedem svako malo, povracam. Al sad je, u drugom tromjesecju, vec malo bolje. Inace sam u svakoj trudnoci dobila 20-ak kila, al bi ih uredno i izgubila u prvih 6-8 mjeseci. To bebe sve posisu, pa se one fino zbuce , tjesim se...
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 24.02.2019. at 11:17

  34. #2784

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Hvala Jadranka, sad mi je malo lakše i sama se nekako nadam da će se to brzi vratiti nakon poroda

  35. #2785
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    29+2 i evo me na +9. Disciplina radi svoje i ostajem u razumnim okivirima. Što je oš važnije, dobro se osjećam, nemam nikakvih tegoba, riješila sam se beštija i neka tako ostane do kraja...
    Posljednje uređivanje od katka22 : 01.03.2019. at 13:18

  36. #2786

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    @katka, hajde podijeli tu disciplinu Ja sam već na +6. Sad opet pazim (doduše, love me i neke kasno popodnevne mučnine zadnjih dana, pa preskačem veceru) - nadam se da odem u minus barem kilo - dva

  37. #2787
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Vikky nemoj sad odlaziti u minuse, bit ce vremena za to. Radije gledaj da jedes kvalitetno, kreci se koliko mozes, ako mozes. Ja nisam mogla i to nekretanje mi je stvorilo mnoge poteskoce. U konacnici sam otisla roditi (40tt+5) s 13 kg viska, a iz bolnice izasla s 8 kila manje. Ovih 5 preostalih se necu truditi skinuti jer je to 66 kg na mojih 175 cm sto uopce ne izgleda lose. Ustvari, da budem iskrena...zaboli me za kile. Bitno da je covjek zdrav, da se dobro osjeca. A kretanje i zdrava, kvalitetna prehrana su svakako prioritet - bili trudni ili ne. No trudnoca je ipak drugo stanje i nije lako tijelu proci kroz sve promjene. Zato, pusti minuse i gledaj na kvalitetu onog sto unosis

  38. #2788

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Marla, slažem se. Neka sve prođe ok, ali isto se volim malo kontrolirati, jer i mene nekretnja najviše ubija. Užasno se brzo umorim, a po pitanju hrane i skidanja kila, upravo mi i jest cilj samo malo pripaziti na kvalitetu namirnica počele su me loviti velike žgaravice (a tek sam u 16 tjednu), tako da ću morati sada paziti, jer me mučnine popodne ubijaju

  39. #2789
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Vjerujem da ti je to muka sa zgaravicama. Kad lezis postavi se malo poviseno. Meni je bio pritisak na dijafragmu, ali to tek nakon 30tt. Popustilo je kako se beba okrenula. A to nekretanje je ubitacno, nadam se da ces moci makar u lagane setnje, tim vise sto dolazi sve ljepse vrijeme. Mene u kraj prepalo kako cu uopce na porod s toliko manjka kondicije, pa sam hodala 5 katova po bolnici svaki dan da barem malo dodjem u kondiciju. Ali ja sam se nadala da cu tim potaknuti i porod, ti u tom tjednu ne potici nista. Vidi po tijelu koliko mozes i ne precjenjuj se

  40. #2790
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja sam u ovoj trudnoci strasno iscrpljena. I slabo se krecem. Al od iduceg tjedna krecem na vjezbe za trudnice pa se nadam opcen poboljsanju stanja Isla sam na te vjezbe u prvoj trudnoci i bas su bile ok. A trebala bi pocet i malo vise se vani kretat po ovim lipim vremenima... Vikki, i meni je jos mucno... Al doduse, iz svog iskustva, ocekujem da mucnine prodju onog casa kad rodim, ne prije. I ja sam 15/16 tjedan.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 02.03.2019. at 10:01

  41. #2791

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Hvala na savjetima Meni je prva trudnoca i sve mi je potpuno novo. Neki dan sam bas probala jesti više manjih obroka u jednom danu i mogu reći da je ispali vrlo efikasno. Trebam se prisiliti nekako na to, vjerujem da bi dosta problema nestalo stabilizacijom probave i da bi se žgaravica umanjila. Vjerujem da bi i bolovi u leđima bili manji da skinem barem jedno kilo. Nije lako, ali na koncu su mi to sve slatke muke, samo neka je sve u redu s trudnoćom Najgore mi je sto mi je sve novo,pa se često nepotrebno prepadnem da nešto nije u redu.

  42. #2792

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    35 tt i ja sam na laganih +12..
    Iskreno se nadam da cu nakon poroda moci obuci svoju staru odjecu.
    Trenutno nista ne mogu obuci,sve me stisce,haljine su postale ili uske ili kratke,ne pase mi nista preko trbuha a bome ni ispod njega.
    Trbuh mi je bas velik,jedva ga nosim..

  43. #2793
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    milasova

  44. #2794
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    @katka, hajde podijeli tu disciplinu Ja sam već na +6. Sad opet pazim (doduše, love me i neke kasno popodnevne mučnine zadnjih dana, pa preskačem veceru) - nadam se da odem u minus barem kilo - dva
    Draga, samo osvijesti svaki zalogaj koji unosis. Nije pametno sad provoditi neke dijete za gubljenje kila, al svakako je pozeljno usporiti dobivanje novih. Smanji si kalorije sama, nek ti vodic budu reducirani jelovnici za trudnice do 1800-2000 kalorija. Izbaci pekaru, barem nakon dorucka, puno povrca, vodi racuna o kolicini voca i vocnih sokova ako ih cijedis jer to je sami secer kolko god prirodan bio...i nastoj se kretati kolko god mozes. I puno puno vode pij.
    Dobila sam i ja jos jednu kilicu, sad sam na +10. Ocekujem bar jos 2-3 do kraja. I to ce bit ok. Racunam na neki gubitak u rodilistu, dojenje kasnije ce odraditi ostatak.
    Danas sam 30+3. Ogromna sam. Ustvari, samo trbuh mi je ogroman. S ledja mi se i ne vidi da sam trudna. Visina me izvlaci ustvari (180). Mali je strasno strasno zivahan, kao da nema mjesta unutra pa me ti njegovi pokreti vec zabole. Isto me muci zgaravica, probavu sam nekako valjda i s prehranom regulirala. A i povremeno uzmem onaj moj prahic i super mi odgovara. Za zgaravicu mi pomaze jedino soda. Krenulo je samo navecer a sad bude kroz cijeli dan. Poviseni polozaj pri lezanju isto pomaze... Sve u svemu, kraj se blizi i veselimo mu se. Jedva cekamo tu malu nemirnu mrvu...

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    35 tt i ja sam na laganih +12..
    Iskreno se nadam da cu nakon poroda moci obuci svoju staru odjecu.
    Trenutno nista ne mogu obuci,sve me stisce,haljine su postale ili uske ili kratke,ne pase mi nista preko trbuha a bome ni ispod njega.
    Trbuh mi je bas velik,jedva ga nosim..
    Draga, sitno sitno i ti brojis a eto mene odmah iza tebe...sto se tice robe ja sam uzela par majica nedavno u h&m i jedne traperice i ne izlazim iz toga. Vjerojatno cu to do kraja nosit...spasilo me to, dosadile su mi trenerke i tajice.

    Marla, kako ti i tvoja bebica, jeste se uhodale? Dojis li?

  45. #2795
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Ja sam na kraju otisla na carski sa 37+2, i 6,5 kg u plusu... ne znam ni sama kako... ali prezadovoljna sam.

  46. #2796

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Ja sam 16+3 , na pocetku trudnoce sam morala mirovati zbog hematoma i zabranjeno mi je vjezbanje i nakon sto je hatom nestao. imam sad +4kg. Prva mi je trudnoca i usla sam sa 3kg viska, strah me je koliko cu jos naslagati do kraja. Svi mi govore da ce ti kg otici nakon poroda ali ne tjesi me to uopste, vec sad se lose osjecam zbog svog debeljuskastog izgleda, ne volim da stajem pred ogledalo uopste Zaista ne jedem mnogo, slatko i sokove nikako, ne znam otkud mi ti kilogrami i ima li veze sto sam uzimala progesteron visoke doze, do prije par dana...

  47. #2797
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    NikiNena ne nerviraj se. Sad je situacija takva kakva je. Nemoj se ponasati tako prema sebi. Nakon poroda, vratit ces se uobicajnom stilu zivota. Pridruzit ces nam se na vjezbacicama, pononvo ces vjezbati.
    Sad uzivaj u trudnoci, ako je uredna, opusti se i mirno uplovi u kraj trudnoce.

  48. #2798
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj NikiNena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam 16+3 , na pocetku trudnoce sam morala mirovati zbog hematoma i zabranjeno mi je vjezbanje i nakon sto je hatom nestao. imam sad +4kg. Prva mi je trudnoca i usla sam sa 3kg viska, strah me je koliko cu jos naslagati do kraja. Svi mi govore da ce ti kg otici nakon poroda ali ne tjesi me to uopste, vec sad se lose osjecam zbog svog debeljuskastog izgleda, ne volim da stajem pred ogledalo uopste Zaista ne jedem mnogo, slatko i sokove nikako, ne znam otkud mi ti kilogrami i ima li veze sto sam uzimala progesteron visoke doze, do prije par dana...
    Ubaci hodanje koliko mozes smijes
    Nisu to neke brojke sad

  49. #2799
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    29+2 i evo me na +9. Disciplina radi svoje i ostajem u razumnim okivirima. Što je oš važnije, dobro se osjećam, nemam nikakvih tegoba, riješila sam se beštija i neka tako ostane do kraja...
    37+2 i na +13-14 kg... za par dana idem na CR i nadam se da s ovom kilazom zakljucujem. Sve u svemu zadovoljna sam iako sam se evo tek sad skroz opustila. Do termina bi dobila sigurno jos koju kilu tako da je ovo sve ok. Malac je procijenjen na 3600g, i njemu je to sasvim dovoljno...

  50. #2800
    SupergirlR33 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    12

    Početno

    23+4tj +2kg, toliko sam dosada dobila. Ušla sam sa 83kg u trudnoću. (ali imam i 182 cm). Nije mi ni trbuh veliki ali sve je otišlo u njega. Više puta na dan jedem, manje obroke, obilno voće jer mi skroz paše, ribu, meso, povrće. Slatko, samo sladolede ili neki domaći kolač ako napravim. Grickalice oduvijek prezirem, tako da to ne jedem. Puno se krećem, jednostavno ne mogu biti na miru. Prošlu subotu sam bila na Učkoj s mužem i psima, išli smo malo hodati, ginička mi dobila slom živaca kad je čula Ja se čuvam, daleko od toga, ali ne mogu ležati po cijele dane i toviti se hranom. A uopće nisam imala mučnina, od početka trudnoće nikakvih problema.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •