Stranica 13 od 57 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 2803

Tema: Trudnoća i debljanje!

  1. #601

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    87

    Početno

    ja sam ostala trudna sa 64 kg, prije tri tjedna na pregledu sam imala 61 kg (imala sam jake mučnine)
    sad, sa 16 tjedana imam 62 kg (vagnula se doma) znači 1+
    idem idući tjedan na pregled, baš me zanima kako će biti na njenoj vagi

  2. #602
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj Ivček prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam isto startala ovu trudnoću s završnom kilažom iz prve. Moja preporuka ti je da si malo manje ciljeve zadaš, već je super što si na -3, i ako dobiješ kilu svaki mjesec do kraja bit ćeš na + 4 što je presuper.
    e točno to mi je i ginićka danas na pregledu rekla . pohvalila me kaj se nisam zdebljala, ali mi je realno rekla (ma znala sam to i sama, hehe) da nije baš moguće stalno balansirat na istoj kilaži i da ak dobijem 5 kg do kraja da je to prihvatljivo. a sad, je li to meni izvedivo, budemo vidjeli .

    Kaae, je, tak sam si i ja zacrtala da ak mi na dijete ode cca 4 kg plus podna voda, posteljica i bla, bla, bla da ću kad rodim biti i 10 kila mršavija, hahahaha. ali pusti snovi, puste želje , barem s moje strane...

  3. #603

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6

    Početno

    Veliki pozdrav svima, i ja vam se, napokon, pridružujem

    Dakle, trudna sam 19+1 i dobila sam 1 kg. Zapravo, to ja sebe tješim jer sam ostala trudna sa 67 kg, u prvih par tjedana skinula 1 kg, a sad imam 68. Ne mogu reći da mi se nešto posebno jede i da imam pretjeran apetit, ali se pomalo pribojavam pretjeranog debljanja. Naravno da prije svega želim da beba bude dobro, ali unatoč svemu nisam sigurna koliko bih i kada trebala jesti da bebi namirim sve što joj treba, a da u isto vrijeme ne naškodim sebi. Trudim se jesti kad sam gladna i ne jesti kad to nisam, ali to je ponekad teško jer tijelo šalje zbunjujuće signale.

  4. #604
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    nisam se mjerila od zadnjeg pregleda, ali iskreno sad mi je već i svejedno..

    40tt sigurno 21-22 kg

    a ovaj tjedan sam se davila u pizzi, tjestenini bolonjez, palačinkama, sirnicama (pince) i mama mi taman radi domaću pitu od sira ( sve navedeno moja omiljena jela) ....kad je popapam mogu komodno ić rodit....

  5. #605
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    haha, astral, sve mi sline cure. možda si u međuvremenu i rodila? . (kad ti je točno termin?)

    Vila Zubica dobro došla . moj ti je savjet da jedeš češće, a manje količinski. to i ja pokušavam . nekad mi uspije, nekad baš i ne .

  6. #606
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Franny, ja inače volim jesti (a to mi se ne vidi ) ali sam zadnja dva mjeseca isto malo pripazila na prehranu, da nisam sad bi imala +30 kg

    ali zato sada u samom fotofinišu nisam mogla odolit i zaključila sam da ili sad ili ko zna kada ( pošto ću i poslije poroda morat mali pripazit na prehranu zbog dojenja i zbog stolice)

    nisam još rodila , termin mi je 22.04. (sutra) ali sve se nadam da ću uskoro...

  7. #607
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Ponekad vam sve zavidim kako možete sve jesti..ja sam u 22 tt i sada imam problema i malo što mogu pojesti i to se natjeram zbog bebe.Sve ono što sam nekada volila jesti sada ne mogu ni primirisati.
    astral sretno!

  8. #608
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    astral, SRETNO

  9. #609
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    ja sam ušla u 28+2 i dobila 5 kila...
    u prvoj trudnoći sam dobila 22 kile, u drugoj 26 kila....
    ovih 5 čini mi se kao uvertira jer od 30 pravo debljanje počinje...
    još sam od 24 tjedna na strogom mirovanju

  10. #610
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj mačkulina prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam ušla u 28+2 i dobila 5 kila...
    u prvoj trudnoći sam dobila 22 kile, u drugoj 26 kila....
    ovih 5 čini mi se kao uvertira jer od 30 pravo debljanje počinje...
    još sam od 24 tjedna na strogom mirovanju
    ajme pa kako mi je ovo promaklo

  11. #611
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    Kaae, je, tak sam si i ja zacrtala da ak mi na dijete ode cca 4 kg plus podna voda, posteljica i bla, bla, bla da ću kad rodim biti i 10 kila mršavija, hahahaha. ali pusti snovi, puste želje , barem s moje strane...
    I još 1-1,5 kg se dobije u trudnoći zadnji mjesec-dva, jer se za toliko litara poveća volumen krvi.

    Maternica isto ima daleko veću težinu u zadnjem mjesecu trudnoće, nego će imati mjesec nakon poroda. I tu ode kila.

    Sva tkiva se zadnji mjesec napune tekućinom. To nije debljanje, tijelo se tako priprema na napor poroda i gubitak krvi i tekućine.

    Samim porodom treba nestati sa vage 9-10 kg. Ali, zato će se kilo (ili i više) povećati grudi. naročito kad dođe mlijeko.

    Svaki dobitak težine u trudnoći od 11-13 kg je fiziološki i vrlo će se lako izgubiti. Veći od toga zahtijevat će i više napora.

  12. #612
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    huh, Bet3, znaaam ja to i predobro. ali kako izdržat i ne se zdebljat, kad i ja volim klopati??
    astral, ti si ko MM: on pojede količnski za 3 odrasla muža, a mršav je ko čačkalica, a ja se i od čaše vode zdebljam .
    na današnji dan (22. 4.) sam i ja rodila svojeg prvog miceka (ali prje 5 godina). idem vidjet jesi li možda rodila u međutku .

  13. #613
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ma nisam još rodila, dajte ljudi vibrajte za mene da se uputim napokon.....

    istina svi mi se čude koliko mogu pojest ali u trudnoći mi se sve primilo....umisto da jedem šta hoću ja moram pazit koliko i šta papam...

  14. #614
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    juhu astral!!! vibramo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za brzi i laki porod! kako napeto!

  15. #615

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6

    Početno

    Astral ~~~~~~~~~~~~~ za brzi laki porod!

  16. #616
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    Ja sam u 17 tt, a dobila sam do sad mozda ukupno samo 1kg (sto i mene cudi). Ali to ni nije mnogo utjesno, jer imam od prije dosta viska.

    Cilj mi je i bila bih sretna da do kraja ne dobijem vise od 12 kg ukupno, za toliko sam citala da je normalno.

  17. #617
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Citiraj Nives prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u 17 tt, a dobila sam do sad mozda ukupno samo 1kg (sto i mene cudi). Ali to ni nije mnogo utjesno, jer imam od prije dosta viska.

    Cilj mi je i bila bih sretna da do kraja ne dobijem vise od 12 kg ukupno, za toliko sam citala da je normalno.
    Ajme Nives, meni ovo zvuči kao znanstvena fantastika, 1 kg..blago tebi..
    eto na meni u 22+2 strašnih 11 kg..
    Izgledam normalno, visoka sam 180 cm, imam veliki trbuh ...i dalje nosim svoje majice prije trudnoće..
    Već me strah ići dr. i slušati špotancije

  18. #618
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Ja sam za sada prezadovoljna a kako će biti kasnije vidjet ćemo U 22 tt sam dobila 1,5kg

  19. #619

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6

    Početno

    Sonja29 blago tebi, ja sam u startu imala oko 3 kg viška.

    Shania vjerujem da tih 11 kg drugačije izgleda na tebi (obzirom na visinu od 180), a drugačije na nekom od 1,60.

    Meni je nakon par dana antibiotika (zbog ureaplazme) otišla ova dobivena kila. Ponovo sam na početnoj težini ali se ni ne osjećam najbolje pa vjerujem da ću je brzo i nadoknaditi.

  20. #620
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    27+2, 5 do 5,5kg ovisi o vagi, jelu... (znam, jako sam sitničava!) Gledam prvu trudničku knjižicu, izgleda da sam s njim tada imala i kilu više, ali sada sam startala s jedno 3kg viška
    Imam trbuh i leđa, onako salce, rolnice dolje! Jedna me prijateljica tješi pa kaže, "možda moraš dobiti i tu zbog ravnoteže"

    Shania, možda stanu kile. Sad si na nekoj dijeti, ili? Čuj, nekoga baš hoće, ali svakako je drugačije kakva je tjelesna konstitucija, bezveze je automatski vikati "strašno, puno kila!" Važno je da se osjećaš dobro, da te ne opterećuje ta nova težina. In my humble opinion.
    Posljednje uređivanje od manal : 24.04.2012. at 11:47

  21. #621
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Hvala vam!!

    A pazim...onak koliko mogu, izbjegavam pekare iako umireeemm...za piroškama, burekom,
    pazim na kruh, dobila sokovnik za roćkas pa cijedim sokiće bez šećera...

    Slatko uopće više ne kupujemo(
    ako mi se pojede 2 šnite kruha s nečim, ograničim se na jednu
    Imam 4-5 manjih obroka dnevno

    ALi usprkos svemu vaga svaki mj. pokazuje +3 kg
    Da stavim slike prije -poslije... jedina promjena je trbuh i malo jače noge, grudi male, kao da nisam trudna, ništa posebno...u licu mršava, čak ispijena..
    Ne kužim..gdje su te 11 kg????
    Posljednje uređivanje od Shania : 24.04.2012. at 14:25

  22. #622
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kod mene i dalje oko 500-700g viska, ali trbusina izgleda... trudno. Danas je 10+4. Pocela sam nositi uglavnom trudnicke hlace jer me sve moje zuljaju, bas su mi neudobne. Muce me majice, vecina mojih izgleda prestrasno jer su mi grudi narasle za sedamsto brojeva, plus ovo nesto trbuha... i samo sto mi pupak ne viri.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 24.04.2012. at 17:53

  23. #623
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Shania prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam!!

    A pazim...onak koliko mogu, izbjegavam pekare iako umireeemm...za piroškama, burekom,
    pazim na kruh, dobila sokovnik za roćkas pa cijedim sokiće bez šećera...

    Slatko uopće više ne kupujemo
    ako mi se pojede 2 šnite kruha s nečim, ograničim se na jednu
    Imam 4-5 manjih obroka dnevno

    ALi usprkos svemu vaga svaki mj. pokazuje +3 kg
    Da stavim slike prije -poslije...
    Pa slikaj se radi sebe same, pa možda poslije vidiš, ili pokaži doktorima ak te špotaju. Baš mi je žao da se moraš ustručavati, ovdje bar znamo kako je kad ti se u trudnoći nešto jako jede...

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    grudi narasle za sedamsto brojeva
    eto, mora da ima i tu koja kila, pa si u stvari u minusu. nice! uživaj u super grudima.
    meni su moje sad opet male, jer je trbuh toliki. dok je trbuh još bio manji (što nije dugo trajalo), bile su mi tak super...
    ah, kad se poslije koje godine i pol dojenja opet smežuraju na svoju izvornu veličinu... oraščića, kako mi baba-tetka jednom reče...

  24. #624
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    Jedna me prijateljica tješi pa kaže, "možda moraš dobiti i tu zbog ravnoteže"
    buahahahahahahahaha ... ja tak održavam "ravnotežu" već godinama .
    Posljednje uređivanje od Franny : 24.04.2012. at 20:31

  25. #625
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    evo 41. tt. u plusu 14 kg, kao i sa prvom bebom a nadam se da će i tako ostati a uskoro ću se olakšati za par kila

  26. #626
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    i kod tebe countdown (već prošao) katarina! vibramo! ~~~~~~~~~~

    neki dan pričam sa susjedom, treba roditi za koji dan, dobila kaže 18kg, a ja onak a gdje su ti?! pa kak si prije izgledala?! cura stvarno ima samo trbuh, jest da je velik, ali stvarno, s leđa se ni ne vidi da je trudna, a sitna je. Tak da stvarno, svakako se to rasporedi, brojke same po sebi ništa ne znače.

  27. #627
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    manal, da ti nisam ja susjeda..?
    tako su i meni govorili a dobila sam 23 kg

    danas sam se mjerila i znači 5 dana nakon poroda imam 69 kg a išla sam rodit sa 80 kg- 11 kg manje

    ali zato sad kad se pogledam u ogledalo dobro vidim taj višak, ima me, ima, mašala...
    i trbuh mi je kao u 7 mj t pa me pitaju jeli ostala još jedna beba unutra? -doduše i bio je ogroman ko da nosim dvojke..

  28. #628
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    30. tjedan +11
    U prvoj sam trudnoći dobila 19 kg i otišle su dojenjem u roku 2 mjeseca.
    Moj je fenomen što mi se kg brzo odbroje u prva tri mjeseca, a u zadnja tri dobivam samo po kg mjesečno
    iako isto jedem.

  29. #629
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    astral...pa kako mi je promaknulo ČESTITAM!!

    ovih tvojih -11 kg mi tako dobro zvuči

    Bila na recimo dijeti, bez večere, bila kod svog gastroenterologa...pazila što jdem

    .. i jutros..vaga +4 za mj. dana

  30. #630
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    astral, woohoo, rodila sii!! čestitam!!!

    ja sam prošli vikend malo obilnije jela i dobila sam 500gr i sad već cijeli tjedan muku mučim da ih skinem. pa skinem 300 pa dobijem 200 i tak to... huh, vidim, raspada mi se ideja da ostanem na ovoj kilaži bar do idućeg pregleda. iako, pregled je za 2 tj. pa možda nekak uspijem izbalansirat, barem još ovaj put . svjesna sam da i dijete sad već ima 20 deka cca .

  31. #631
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Astral, cestitam!

    Ja sam pala s 500-700 na oko 300 grama viska, a trbusina mi je solidna. Ono, nedvojbena lubenica. Malo me zbunjuje, s obzirom na gotovo nikakav porast kilaze, ali ajde. Bolje ovako nego da imam brdo kila viska s 11 i sitno tjedana.

  32. #632
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    Franny, ne vidim razlog da se bas toliko opterecujes kilazom. Normalno je da i dobijas kilograme. Ovdje je opisano kojim tempom:

    http://www.poliklinika-harni.hr/teme...03_prirast.asp

    Ovo mi je bitno:

    "Trudnoća nikada nije vrijeme za održavanje ili gubitak na težini jer se pravilan razvitak ploda ne može temeljiti na pričuvama majčine masti, budući da one pružaju samo kalorije, ali ne i hranjive tvari."

    i ovo:

    "Prosječan dobitak na težini iznosi otprilike 0 - 2 kilograma tijekom prvog trimestra. Ovaj prirast se nastavlja s oko 300 - 500 grama tjedno tijekom drugog i tijekom većeg dijela trećeg trimestra. Idealan mjesečni dobitak na težini tijekom ovog perioda iznosi 1.200 - 1.500 grama. Tijekom zadnjih četiri tjedna dobitak na težini pada na oko jedan ili čak nijedan kilogram."
    Posljednje uređivanje od Nives : 30.04.2012. at 10:16

  33. #633
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj Nives prvotno napisa Vidi poruku
    Franny, ne vidim razlog da se bas toliko opterecujes kilazom...
    hjooj, ali kad bi ti mene vidjela, na što ja ličim i koliko sam ja u stvari debela, bilo bi ti jasnije. niasam ja ni na kakvoj dijeti i stvarno jedem sve, ali probavam umjereno. spašavalo me do sad to da mi je bilo muka kad bih nekaj konkretnije pojela, osim voća, ali sad mi više nije toliko muka. jedem češće, a manje i jedem zdravo, kuhano, povrće i tak. nije da držimdijetu ili smanjujem unos kalorija. samo, ahhhhh, jaako si želim da što dulje odolijevam porastu težine jer me trta kako će to pred kraj trudnoće izgledati te hoću li uspješno prirodno roditi bez komplikacija za bebu ili mene. kad sm rodila M., dok me dr. šivao, babica mi je rekle: "ako kanite imati drugo dijete, svakako biste trebali smršaviti". a ja ne da sam smršavila tijekom tih 5 godina, već sam se i zdebljala. sad sam skinula 7 kila, ali sam opet na kilaži koju sam imala u trenutku poroda. doktori su mi rekli da slobodno i dalje budem na redukcijskoj dijeti, ali vidjet ćemo što će reći sad, kad im dođem sa 20 tt cca... eto, znam da se previše opterećujem, ali kad već nisam bila disciplinirtana prije, barem da sad budem koliko - toliko, da nemamo problema ni beba ni ja...

  34. #634
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Ja nemogu doći k sebi kako sam sretna jer sam u 23 tt i još uvijek sam na -3, čak mi je i moj ginić dao ruku i čestitao što se trudim pazit na kilažu s obziro da me već ima . Tako da Franny , ja te razumijem ......
    Lako je reći mršavicama da se opterećujemo kiligramima kad je nama i svaki dobiveni gram važan!

  35. #635
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    hvala, cure...

    samo ću još dodati da ne morate biti "opsjednuti" kilama i stalno kontrolirati težinu jer će ona rasti bez obzira na to šta jedete...radije nastojte zdravo jesti, što više sirovog povrća i voća a što manje ugljikohidrata i sve će biti ok....

  36. #636
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    astral
    Potpisujem ..
    Iako sam pazila , nije pomoglo, kilaža jednostavno raste...
    Moja poznanica je rodila prijevremeno zbog premale kilaže,30 tt mislim da je bila +6 kg blizanačka trudnoća, bebice su se prestale razvijati, pitam se , da je imala više kg da li bi to nešto promijenilo..
    Posljednje uređivanje od Shania : 30.04.2012. at 12:16

  37. #637
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    čestitam astral! na porodu, na puno kila manje poslije, ali prije svega na tome što si 5 dana poslije opet na forumu, čila i vesela! ja mislim da ću biti sva izbezumljena poslije, opet...
    moje kile rastu odjednom, tipa probudim se jedno jutro s kilom više i onda to tako stoji... ok, jasno mi je kad npr. probava zafrkava, pa ne idem na wc. onda kad uspijem, imam i nešto manje, al kad jedno jutro ugledam takav porast, prvo se nadam da se vaga pokidala.

  38. #638
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    Franny, razumijem ja tebe (i ja sam buca ), samo nemoj drzati bas dijetu osim ako nije lijecnik tako preporucio. naravno da treba paziti da se unose samo korisne stvari, koje se preporucuju u trudnoci.

    meni se vaga pokvarila

  39. #639
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Manuela i ostale, hvala što me razumijete .
    Nives, .
    Shania, mislim da mamina kilaža nema veze s bebinim prirastom. beba si uzme koliko njoj treba (naravno, pod uvjetom da se mama ne izgladnjuje, heheeh) i nema veze da li se mama prežderava ili umjereno jede. tak su nama rekli u bolnici kad sam nedavno bila jer jednoj trudnici beba nije baš dobro dobivala na kilaži pa se ona šopala svime i svačime, ali su joj rekli da to nema veze s bebinom gramažom, tj. da zbog toga neće beba dobivati.

  40. #640
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Evo ja sam 18+6 i dobila 1 kg, a osjećam se ko da sam dobila 10...sva sam si neka troma, valjda od vrućine ovih par dana

  41. #641
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    21. tt i +3 kg

  42. #642
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Ja sam u 26 tt s blizancima i do sada sam dobila 13 kg. Netko kaže da mi se ništa ni ne vidi osim ogromnog trbuha, ali prije trudnoće sam bila vitka. Doktorica je rekla da je to ok kilaža.

  43. #643
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    eto i mene ..primjer onoga kako se ne treba udebljati
    23+4 tt + 14 kg

    Dr. nije jasno, ovaj mjesec idem na još reduciraniju prehranu pa ćemo vidjeti.
    Izgledam dobro, malo sam dobila u nogama i stražnjici...
    Jedino mi je danas bio tlak 135/80..pa je rekla da malo pripazim i da vodim tablicu tlaka, srećom nemam otoka ni drugih simptoma, možda je danas malo zbog vremena bio kaos u organizmu.

    već 2 tjedna živim na voću i lešo povrću...bez večere, bez sokova...sendviča...
    Posljednje uređivanje od Shania : 02.05.2012. at 18:46

  44. #644

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    53

    Početno

    ja sam dobila 9 kg, sad sam u 29 tt, mislim da je to dosta, ali sve bude valjda otišlo kad se rodi naša bebica. u prvoj trudnoći sam dobila 15 kg, sad samo nek nebude više od toga

  45. #645
    Nitenaja avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    291

    Početno

    Ma nisam pametna...prva trudnoća +35 kg,druga trudnoća +17 kg,sad sam u 16 tjednu i ništa nisam još dobila!Moram napomenuti da sam nakon svake trudnoće sve kg skinula u prosjeku kroz godinu dana!

  46. #646
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja sam dobila 22 kg (a morala sam stalno jest, inace bi mi bilo muka) - prva tri mjeseca nakon poroda izgubila 17... jos 5

  47. #647
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj mary lu prvotno napisa Vidi poruku
    ali sve bude valjda otišlo kad se rodi naša bebica.
    ma bude . meni je bilo stvarno super kad sam rodila prvo dijete: odmah nakon poroda otišlo 9 kg (dobila 11), a kasnije sam, čekajući da mi ga otpuste iz bolnice (ostali smo 3 tj. jer je tamo dobio escerichiju), skinula još 4 kg. frendice, koje još tada nisu rađale, bile su mi "zavidne" i htjele i one u jednom danu skinuti 9 kg .

    Nitenaja, svaka ti čast. e za tvojim se primjerom ja vodim, tj. htjela bih da mi budeš uzor .

  48. #648
    naniluc avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Prigorje
    Postovi
    381

    Početno

    Iako me sram to napisati, budem. U prvoj trudnoći dobila sam 27 kg, a iza poroda skinula 20; u drugoj trudnoći dobila sam 23 kg, iza poroda skinula 23; u trećoj trudnoći dobila sam 32kg- još skidam ( rodila sam prije skoro 10 mjeseci )-do sad sam skinula 22kg( sa onim što je otišlo odmah iza poroda ) .Kad sam bila trudna par ljudi me pitalo da li nosim blizance , a i sad me pitaju- a vi ste opet trudni
    :-X

  49. #649
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    naniluc skinut ćeš ti sav višak samo polako

  50. #650
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj naniluc prvotno napisa Vidi poruku
    Iako me sram to napisati, budem. U prvoj trudnoći dobila sam 27 kg, a iza poroda skinula 20; u drugoj trudnoći dobila sam 23 kg, iza poroda skinula 23; u trećoj trudnoći dobila sam 32kg- još skidam ( rodila sam prije skoro 10 mjeseci )-do sad sam skinula 22kg( sa onim što je otišlo odmah iza poroda ) .Kad sam bila trudna par ljudi me pitalo da li nosim blizance , a i sad me pitaju- a vi ste opet trudni
    :-X
    Pa baš lijepo da si napisala. Sigurno će onim curama koje dobivaju dosta biti lakše i utješno, jer vidiš da si skinula, što je to još malo što imaš! Ma super!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •