Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 299

Tema: Trudnice 2010 (dvojke,trojke...)

  1. #101

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    ivfkod Podobnika...eto danas bii na uzv cura je 1270, a decki 1300i 1325....jako smo zadovoljni....pa kad navrse 33 tj nekako ce biti sve ok i da se tad rode

  2. #102
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Joj pa super rastu!!!
    Nisam ni znala da Podobnik radi IVF?? Ovo mi je prvi glas!
    Čuvaj bušu!!!Bit će to super!!!

  3. #103

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    samo neka rastu....micice moje...da bave se oni ivf-om i imaju jako dobre rezultate...

  4. #104
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Evo da vam se javim,.,fibrinogen rastao,,pa morala u bilnicu,7 dana ležala,,u biti ,on se povukao za 3 dana poslije 3 injekcije ,međutim tlak mi se podigao na 150/110.,i skidali ga jedan cijeli dan,,jedva,,4 lijeka ,pa injekcije,, i onda me radi toga još ostavili. Moram piti aldomed za tlak,, normabele i injekcije si moram davati zbog zgrušavanje,, s tim da kad izađeš iz bolnice ih moraš plačati,,
    Bebe su ok iako je jedna 2.200,druga 1.600..pa ću morati skoro svaki dan u bolnicu na ctg ,da vidimo kako je malenoj... uglavnom za 15-tak dana idem na carski,, to će biti 36 tjedana..ako zguramo do tada... Uglavnom isplakala sam se radi svega i umorna sam od svega ,, jako je to psihički teško,,,
    pozdrav svima

  5. #105
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    pozdrav!!!!!!

    Tara-drži se draga,znam kako se osjećaš,ali bebe su ti ok težine i nemaš brige,da sui bar moji imali toliko na porodu koliko tvoji imaju sada već bi bili kod kuce.evo ti~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da još izdržiš.

    ja sam danas takođe u komi jer mi dječicu prebacuju u Vinogradsku , u Petrovoj imaju gužvu i noćas su imali dosta kritičnih poroda cijoj je djeci sad potrebna veća i ozbiljnija skrb a moji su kao ok pa su prvi kandidati da im oslobode mjesto.Kako nisam upoznata sa Vinogrdskom pedijatrijom,u strahu sam i velikoj brizi.Ako netko ima kakve informacije ili iskustva o njihovom odjelu puno bi mi značilo to saznanje.
    Pozdrav svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #106
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    boni, a zašto ne na Rebro? Njihov neonatološki odjel je najbolji!
    Ali glavno da dječica napreduju!!
    Za Vinogradsku ne znam ništa, pa ti ne mogu pomoći...

    Tara, ja sam isto imala visok tlak zadnjih 2 tjedna i zato su me držali u bolnici.Pila sam Normabele i još neke lijekove za tlak i svako malo dobivala injekcije i nije mi padao ispod 150/100, max mi je bio 160/110.A do onda sam imala 100/70 cijeliu trudnoću...
    Sad ti brzo rastu, tako da mogu još dosta narasti u tih 2 tjedna.Ali računaj s tim da i UZV dosta vara u ovom periodu...opet ponavljam, meni s fulali za pola kile kod oba klinca.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    bony ne brini...u Vinogradskoj su jako pažljivi i dobri neonatolozi....i lijepo surađuju s roditeljima. Ne brini se...
    Jedna lijepa vijest....naša kate32 je 15.6. rodila dvije predivne curice. Reče da se zaljubila na prvi pogled. rodila je u Vinogradskoj. Čestitke našoj kate!!!!

  8. #108
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Stellita-hvala ti puno,tvoje rijeci su me umirile.Danas samo ,slaba sam više sa živcima a i dobila sam prvu M pa nije ni čudo da pucam.

    kate32-čestitam od srca

    ana-decki su ti bomboni .............zamišljam svoje jednog dana tako velike

  9. #109
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    bony- vinogradska ti je super Očeš da ti pošaljem kom da se obratiš gore na pp inače glavna na neonatalnom odjelu ti je dr.Zah ak hočeš da ti pošaljem svoje podatke da se na mene pozoveš mojim dečkima je radila snimanje glavica a znamo se ohohho ona je mene spasila nakon rođenja i znamo se .Draga uskoro če i tvoji mišiči biti ko i moji budi sigurna šaljemo im veliku

    TARA M draga samo polako i smireno i meni su zadnji tjedni i dani bili koma suze i suze isplakala daleko od doma.Još malo i anđeleki če biti u tvom naručju a toj sreči nema kraja.

    kate 32- ČESTITKE I OVDJE NA PRINCEZAMA

    ovo je naša nova slikica

  10. #110
    Amalka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    159

    Početno

    ....samo da vam javim da nam je draga TARA M sinoć rodila dvije prekrasne curice...kad dođe iz bolnice sigurno će vam se javiti i napisati ostale detalje...

  11. #111
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Joooojjj, kako me ovo raznježi! Čestitke svim duplim mamama!

  12. #112
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Čestitke svim novim mamama!!!!!
    Nadam se da je sve prošlo u najboljem redu!!!

  13. #113

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Citiraj Amalka prvotno napisa Vidi poruku
    ....samo da vam javim da nam je draga TARA M sinoć rodila dvije prekrasne curice...kad dođe iz bolnice sigurno će vam se javiti i napisati ostale detalje...
    Čestitke!!!

  14. #114
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TARA M draga iskrene Č E S T I T K E povodom rođenja vaših princeza

    PRINCEZAMA SRDAČNA DOBRODOŠLICA na ovaj svijet od


    ljubimo vas nas troje vas tri

  15. #115

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    s obzirom da nema mama trojki , onda cu vas priupitati mame duplica i buduce mame duplica...da li ste vi u 29 tj. pocele osjecati bolove u trbuhu kao pritisak prema dole??

  16. #116
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Dragi moji,

    evo napokon se javljam jer sam tek jućer izašla iz bolnice, rodila sam 15.06. 2010 g dvije prekrasne djevojčice u Vinogradskoj bolnici. Jedna je težila 2900 g, a druga 2770, porodila carskim rezom u 37+0 tt. Sve je prošlo ok, ali su cure poslje poroda malo pale na težini pa smo čekali da se oporave. Sada smo doma, nemam još dovoljno mljeka pa ih nadohranjujem, ali one super papaju i samo spavaju. Biti majka je najljepši osjećaj na svijetu i želim da ga svaka žena doživi. Pusa od nas tri.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    bonizg,kak si ti,jesi još u bolnici?

  18. #118

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    maya eto saznala zasto djecu ne prebacuju na rebro....KRCATO JE.....vele da nema slobodnih inkubatora...ne mogu vjerovati da ima toliko nedonoscadi...
    dol jesam i biti cu do kraja,..prikljucena sam na infuziju 24 sata...u ponedjeljak cemo biti ravno 30 tj trudni....bili na uzv u utorak i bebice fino rastu....curica je bila 1367 , decko 1 1425 a decko 2 1400. Profesor je zadovoljan jer su u 6 dana dobili cca 100 g ....a meni trbuh samo raste...strija ko u prici koje nastaju preko noci...nema veze samo da oni budu dobro i da prodjemo 1500 , pa onda 2000g

  19. #119

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    bonizg, grozno je to s infuzijom, al kad se mora nije teško, bila sam i ja, tak da te malo utješim, glavno je da si na sigurnom, brzo će to proći, imat ćeš pune ruke posla, a sad uživaj i odmaraj kolko možeš
    mislim na tebe

  20. #120

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    hvalaaaaaaaaaa

  21. #121
    korky avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    118

    Početno

    cure bok!
    Tara M i kate čestitam od srca na bebicama, nadam se da ste svi dobro!!
    bony pa tvoji dečki super izgledaju, kad idu doma?
    evo mi smo danas točno 37 tt i u ponedjeljak odlazimo u bolnicu pa bi tih dana trebala i roditi.
    sretno svima i čujemo se!

  22. #122

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    korky sretno!!!
    evo nama još mjesec dana pa prvi roćkas...a kao da je jučer bilo.....

  23. #123
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Tara,Kate-ČESTITAM VAM OD SRCA
    Stellita,Ana-imale ste pravo,u Vinogradskoj je mrak,bezveze sam se brinula.Ana-hvala na ponudi,evo vec danima pohodim tamo i sve sam upoznala i zadovoljna sa doktoricom,ma svi su super tako da hvala ti još jednom
    moji dečki bi trebali sredinom ovog mjeseca izac,ovisi kako ce napredovat sa kilažom,u petrovoj puštaju sa 2200,a ovdje sa 2500 tako da im to produžuje boravak.Ne mogu dočekat,ali dobro, sada ih svaki dan idem tamo hraniti,grliti,ljubiti pa sam im malo i dosadna jer se mršte.

    Korky-svaka čast da si izdržala toliko,divim ti se....i želim ti puno srece i sve naj,naj drugi tjedan.dok dođeš iz bolnice bit ce valjda i moji dečki doma i Tarine cure pa ce mo imati za izmjenjivati iskustva

    bonyzg-i ja sam 4tjedna bila na infuziji neprekidno.

  24. #124
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    bonyzg i ja sam bila na infuziji ali samo tjedan dana pošto se sve smirilo ali sam pila partosistene skoro do kraja

    stellita bože vrijeme stvarno leti več godina dana

    korky ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~ za porod da prođe sve ok i draga uskoro češ u naručju držati svoje anđeleke

    bony draga nema na čemu,glavno da je sve super dečki lijepo napreduju i da ih možeš maziti,ljubiti i paziti to njima za oporavak puno znači.Ma brzo buju oni došli do 2500 g i išli kučici svojim roditeljima .

    Šaljem malim borcima veellliiiikkkkkuuuuuu od nas troje

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ma super bony...samo polako...
    ana dečki su ti medeni...
    svim ostalim trudnicama veselo i bezbrižno ljeto dok ne dočekate vaše klince i klinceze!!
    pusa svima od nas

  26. #126
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Držim fige svim curama!!Samo hrabro do kraja!!!

    Samo da prijavim..ja imala rani spontani a da nisam ni znala za trudnoću jer sam imala normalne cikluse.Nisam si sad želila dijete, barem ne tako brzo, ali sam malo tužna.Iako je pozitivno to da se ipak nešto kod nas može desiti i prirodno...

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    o mayo...
    mislim da je to super...ipak uz sve to hormonsko stimuliranje pobudi se prirodni ciklus...
    evo i jedna moja poznanica nakon nekoliko ivf i spontanih sada prirodno ostala trudna..još su u šoku ali Bog im dao školsku trudnoću!!

  28. #128
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    maya baš mi je žao,ali je lijepo znati da nakon svega je uspjelo prirodno

    ko bi rekao da smo prošli več 5mj vrijeme stvarno leti,a oni rastuko gljivice stiže najnovija slikica
    Posljednje uređivanje od ana- : 02.07.2010. at 21:14

  29. #129

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj ana- prvotno napisa Vidi poruku
    bonyzg i ja sam bila na infuziji ali samo tjedan dana pošto se sve smirilo ali sam pila partosistene skoro do kraja
    probali me staviti ali sam za par sati dobila trudove , a sad vese nema smisla isprobavati a i bebaci su veliki 1550-1650

  30. #130

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa Vidi poruku
    o mayo...
    mislim da je to super...ipak uz sve to hormonsko stimuliranje pobudi se prirodni ciklus...
    evo i jedna moja poznanica nakon nekoliko ivf i spontanih sada prirodno ostala trudna..još su u šoku ali Bog im dao školsku trudnoću!!
    to sam vec cula da ljudi po ne znam koliko puta idu na ivf i ostanu spontano trudni

  31. #131

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj bony prvotno napisa Vidi poruku
    Tara,Kate-ČESTITAM VAM OD SRCA
    Stellita,Ana-imale ste pravo,u Vinogradskoj je mrak,bezveze sam se brinula.Ana-hvala na ponudi,evo vec danima pohodim tamo i sve sam upoznala i zadovoljna sa doktoricom,ma svi su super tako da hvala ti još jednom
    moji dečki bi trebali sredinom ovog mjeseca izac,ovisi kako ce napredovat sa kilažom,u petrovoj puštaju sa 2200,a ovdje sa 2500 tako da im to produžuje boravak.Ne mogu dočekat,ali dobro, sada ih svaki dan idem tamo hraniti,grliti,ljubiti pa sam im malo i dosadna jer se mršte.

    Korky-svaka čast da si izdržala toliko,divim ti se....i želim ti puno srece i sve naj,naj drugi tjedan.dok dođeš iz bolnice bit ce valjda i moji dečki doma i Tarine cure pa ce mo imati za izmjenjivati iskustva

    bonyzg-i ja sam 4tjedna bila na infuziji neprekidno.
    isusek kako su ti narasli....slatke male buhtlice....koliko su sad tocno stari???prekrasno....btw ovo mi je 5 tj na infuziji...js da izguramo 3 i na konju smo

  32. #132
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    draga još malo izdrži a onda su mrvice u tvom naručju

  33. #133

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    boni drž nam se! još malo....

  34. #134

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    jedva ih cekam ali imam osjecaj da cu prolupati....ovih 5 tj. u bolnici me ubilo , jos 3....nemrem docekati da prodju....moje buhtle su ok , mjerimo se na ctg svako jutro i vece,kak nam srceko lupa i dal ima trudova....zivahni su iako sam puna tokolize i apaurina...

  35. #135
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    ma draga nebuš prolupala a i znam kak ti je ja sam na čuvanju trudnoče bila od 22tj u bolnici jer su me morali šivati bila se počela otvarati.Ali istina zadnji tjedni su i meni bili najteži a vjerujem da je tebi još teže a i bebica je više.

    Draga šaljemo vam veliku puusssuuuuuu drži se još samo malo mazi bušicu

  36. #136

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    zamisli ne smijem maziti busicu jer to navodno potice kontrakcije....joj jos malo a misici me bole vec dva dana od lezanja...aljda

  37. #137
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    bonizg, samo hrabro! Što je tih par tjedana naspram cijelog života?!?!

    Jesi li probala s "kozmodiskom"? Onako, par sati na dan? Mene spašava.

    od nas

  38. #138
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Evo i mene konačno.. hvala svima !!

    Ja sam vam samo uspijele prespavati doma noć kad sam puštena iz bolnice zbog fibrinogena i ujutro mi pukao vodenjak,,, 34 +2 ... Carski rez koji već u 12 h bio gotov .. TARA 2160, KARLA 1760 , AGRAP 10...,,Međutim kako biva pale su 7% ,pa kako sam ja u KA i ovdije je praksa da su mame u bolnici dok su djeca ležala sam 2 tjedna,, one su 9 dan donesene meni ne odje iz inkubatoral-jer je bolnica prijetelj djece pa se leži sa bebama... 2 dana bilo ok čak napredak u kg ..a onda malena dobije infekciju urinarno ,, glupu eserihiju coli,,, , plakala sam non stop,, nju vratili u inkubator i onda sam tražila da idem doma ,jer bilo mi je koma,,a veću ostavljti u sobi i odlaziti manjoj je bio i rizik ,tako da su me pustili sa Tarom koja je imala u četvrtak 1380gr...
    Karli odlazim svaki dan ,izdajam se bar jedan obrok svakoj-više nemam.... sreća da sam blizu bolnice ,,zovem odlazim,,briga ,,skidaju joj temperatricu stalno,,,,, pa nam dajte malo vibrica za snagu,,,,

    pusa svimaaa,,javim stanje

  39. #139
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TARA M šaljemo vam punoooooooooo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se mala Karlica oporavi i da se E.coli povuče i temp.padne i da se pridruži sekici i svojim roditeljima domeka

    svim anđelekima šaljemo puno

  40. #140
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~ da prevladate sve prepreke i za potrebnu snagu mami i tati

    a Karli malom borcu puno

  41. #141
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    TARA M, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Drži se

  42. #142
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Tara-ma daj ...pa i ja sam iz KA
    Ajde baš super da su ti bebice tak velike,a bakterija ce proć,ne brini,kad ti dođe teško sjeti se mene i mojih muka.Znaci moji dečki ce upoznat tvoj curke kad tad
    čestitam još jednom od

  43. #143
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    zaboravila ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  44. #144

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    da Karla bude što prije bolje...mami puno vibri....

  45. #145

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    [QUOTE=TARA M;1658482]Evo i mene konačno.. hvala svima !!

    Ja sam vam samo uspijele prespavati doma noć kad sam puštena iz bolnice zbog fibrinogena i ujutro mi pukao vodenjak,,, 34 +2 ... Carski rez koji već u 12 h bio gotov .. TARA 2160, KARLA 1760 , AGRAP 10...,,Međutim kako biva pale su 7% ,pa kako sam ja u KA i ovdije je praksa da su mame u bolnici dok su djeca ležala sam 2 tjedna,, one su 9 dan donesene meni ne odje iz inkubatoral-jer je bolnica prijetelj djece pa se leži sa bebama... 2 dana bilo ok čak napredak u kg ..a onda malena dobije infekciju urinarno ,, glupu eserihiju coli,,, , plakala sam non stop,, nju vratili u inkubator i onda sam tražila da idem doma ,jer bilo mi je koma,,a veću ostavljti u sobi i odlaziti manjoj je bio i rizik ,tako da su me pustili sa Tarom koja je imala u četvrtak 1380gr...
    Karli odlazim svaki dan ,izdajam se bar jedan obrok svakoj-više nemam.... sreća da sam blizu bolnice ,,zovem odlazim,,briga ,,skidaju joj temperatricu stalno,,,,, pa nam dajte malo vibrica za snagu,,,,
    joj mila nemoj se toliko zivciratioko esherihije...to je tako cesta infekcija u novorodjencadi...cesto i majke znaju to prenjeti na dijete ali to je samo radi preosjetljivosti organizma...dobiti ce malo antibiotika i bu to sve 5....nnemoj biti tuzna .,..sve bu to ok......i od frendice male mala je imala esherihiju...nakon 8 dana su ih kuci pustili....sve je ok...i sad je ok...
    pusa svimaaa

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj jele blond prvotno napisa Vidi poruku
    bonizg, samo hrabro! Što je tih par tjedana naspram cijelog života?!?!

    Jesi li probala s "kozmodiskom"? Onako, par sati na dan? Mene spašava.

    od nas
    bole me listovi kao da trenirampa su mi prepisali mg....da poludis

  47. #147
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Hvalaaaaaaa svimaaaaaaaaaaaa,, pusa vama i vašim bebačima,, !
    Karla papa super sad sam bila gore hranila ju,,, Bony ,,već sam mislila da smo se srela u bolnici,ali tvoji dečki su u Zg zar ne ???? Jedna cura je ležala sa dva dečkića gore 18 dana,,, ,,pa sam malo zbunjena ...

  48. #148
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TARA M super da Karlica napreduje i papa evo još puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~
    i puno

    bony i za tvoje mišeke još ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da još malo ojačaju i idu domeka
    kak su kakvo je stanje

    ma svima puno

  49. #149
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Samnom opet cirkus...zaprimljena jučer u Petrovu jer beta nije padala...danas ponovo napravljen UZV kod nekog specijalista za UZV..uglavnom radi se o izvanmaterničnoj trudnoći u jajovodu, tj tubarni pobačaj. Sutra će mi laparaskopski odstraniti jajovod.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    maya
    ajoj...ajde neka sve bude dobro....

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •