Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 299 od 299

Tema: Trudnice 2010 (dvojke,trojke...)

  1. #251
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    ana-iako se ne javljamo često pratimo redovito vaše slikice i uvijek se koliki su,medenjaci mali.A što im je?prehlađeni???? ja svojima ne smijem priuštiti ni da "kihnu" a kamoli da se prehlade,doslovno su ko pod staklenim zvonom i tako ce morat bit ovu zimu dok su viroze,jer su mi bili u Fran Mihaljevicu opet zbog bronhiojitisa.
    jedan braco drugog šiša za kilu jer Frane slabo jede i dovodi me do ludila,to traje već 2 mjeseca,čudim se da mu več i šniclu nisam ponudila.

    svima velika pusa!!!!!!!

    Tara,korky di steeeee!!!!!!!!

  2. #252
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    ana-vidi se da si umorna jer si odgovorila na krivoj temi.Znam tocno što prolazite,ja nisam znala do sad koliko je bronhitis komplicirana bolest za mališane,i još uduplo...ajmeee majko.Moj Frane svako jutro povrati hrpu šlajma i tako vec mjesecima,ali to je super,napokon su se naucili da to izbace i da ih ne guši.
    Uh ...želim vam što brži oporavak od ove dosadne bolesti,i ne vratila se nikad!!
    čuvajte se ...pusa!!!!!!!!

  3. #253
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    bony draga glavno da si skužila moji ne izbacuju taj šlajm zato im i je tak ali napokon ide ka boljem hvala na potpori ljubi
    evo Marinu napokon danas zubić izašao a drugi isto sam kaj ne probi,Martin ima več 4 zubića i to male pilice sam hoče žvakati prste

    pozdrav svima od nas troje !!!

  4. #254

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ana a zadnji ticker?

  5. #255
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    -ana, zar ozbiljno??
    Ajme, koja volja, već sad....svaka čast!

  6. #256
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa Vidi poruku
    ana a zadnji ticker?
    Citiraj maya1982 prvotno napisa Vidi poruku
    -ana, zar ozbiljno??
    Ajme, koja volja, već sad....svaka čast!
    da ništa ne forsiramo,polako pa ako uspije ok,ako ne bumo na smrzliće tam do kraja iduče godine
    bilo bi nam žao da ne probamo iskoristiti smrzliće kad ih već imamo dr.L.nam je rekao da je najbolje tam negdje oko njihovog drugog rođendana bumo još vidjeli kaj bu od svega toga ispalo.

    svima od nas troje

  7. #257
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    O, vidim da je bronhiolitis česta pojava! Moje curice odležale 10 dana na Vnigradskoj zbog toga! užas!!! Mislila sam da je koma kad je dijete u bolnici, ali kad završe oboje...Kakva je situacija na Mihaljeviću? možeš li biti uz djecu?

  8. #258
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    jele-tvoji su očito bili u puno boljem stanju od mojih kad su ih ostavili u Vinogradskoj,moje su otud poslali u F.M jer je Niko morao na intenzivnu dok je Frane bio na odjelu.Tamo su mali boksevi i ne može se biti uz djecu osim za posjeta koje su na odjelu cijeli dan.tamo su svi super, vrhunski za razliku od bolnice gdje sam sa njima bila 18 dana i pustili nas kući neizljecene.U utorak idemo na cijepljenje za RSV virus koji je kod mojih bio dokazan u F.M
    Nadam se da ste sad super,ali morate se jako cuvati i zato oprez
    pusa vama i svima ostalima

  9. #259
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj bony prvotno napisa Vidi poruku
    jele-tvoji su očito bili u puno boljem stanju od mojih kad su ih ostavili u Vinogradskoj,moje su otud poslali u F.M jer je Niko morao na intenzivnu dok je Frane bio na odjelu.Tamo su mali boksevi i ne može se biti uz djecu osim za posjeta koje su na odjelu cijeli dan.tamo su svi super, vrhunski za razliku od bolnice gdje sam sa njima bila 18 dana i pustili nas kući neizljecene.U utorak idemo na cijepljenje za RSV virus koji je kod mojih bio dokazan u F.M
    Nadam se da ste sad super,ali morate se jako cuvati i zato oprez
    pusa vama i svima ostalima
    meni je rekao pedijatar da se dečki bore s tim RSV virusom i bronhitisom i to več dobrih 3mj.nikak da ozdrave bili na Srebrnjaku i to je to,pedijatar nam niš neda ni za briseve ni za alergotestove niš veli ak im se pogorša da bu im tek onda dao značidjete mora se gušiti neznam koliko u kašlju da bi dobili uputnice.

    Danas mi bio najlijepši dan proslavila najlijepši rođendan sa svoja dva anđela i mužičem NEPROCIJENIVO!

  10. #260
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Evo naaaaaaaaaaaaaaaaaass!!

    pozdrav svima,imala sam nekih teškoća s kompom............Bony,,dečki su ti mrak,preslatki ! Ana sretan rođendan!!!koliko imaju tvoji sltakiši sad?
    Vidim bronhitis vlada,,ajme,koma,,, onda mi imamo sreću,,moje cure su evo sad će 5 mjeseci zdrave ,,još nisu imale ni temp. --hvala Bogu !!! malo nosić zeza pa nekada usisavamo i to je to,,samo neka tako potraje .... vježbamo 2 puta tjedno ,bili na kontroli pa su smanjene vježbe,,ide to nekeko i već mi to postalo normalno....
    MORAM se pohvaliti da mi već dugo spvaju noć,dan hmmmmm jedna da ,druga baš i ne,,,uhh, jedemo rižu griz mlijeko,,voćne kašice je rekao pedijatar ali nam ne idu za sada pa ćemo to malo kasnije.... Bony,šta tvoji jedu ?
    žurim sad javim se,svima pusaaaaaaaaaaaaaaa

  11. #261
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Ana -sretan rođendan sa zakašnjenjem

    Tara-..jedan je uglavnom na mlijeku a drugi samo ugusto keksolino,rižine p.,kašice,sve samo ne čisto mlijeko.isto tako jedan spava cijelu noc,a drugi jednom u noci mora papat.jedan je milo dijete,mogla bi ih takvih 5 imat ,dok iz drugog tri vraga vire.Vježbamo takođe 2×tjedno.
    Curke su ti .baš mi je drago sa si se javila...koliko su ti curke teške??

  12. #262
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Citiraj ana- prvotno napisa Vidi poruku
    značidjete mora se gušiti neznam koliko u kašlju da bi dobili uputnice.
    hm,nažalost tako nekako,mora biti kritično da se poduzmu mjere jer inace se kao sami moraju boriti protiv toga.ja sam im pržila šečer pa bi poslije toga lijepo izbljuvali sav šlajm,sad mogu i bez toga.

  13. #263
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Hej Bony,slično i kod nas ,,a to tako valjda mora biti,,,jedna je šefica ,a duga se satima igra u jajetu,, šefici je sve 15 min dovoljno i gotovo,,traži puno pažnje,,,da je jedna bilo bi posla uhh,nadam se kad počnu sjediti i igrati se da će biti malo lakše
    one su sa 4 mj. kad smo bili na sistematskom znači prije mjesec dana imale 5.300 i 5.500,, tvoji?
    nisma vidjela da ima keksolino od 4 mj... daj mi u por.napiši koji,,nesmijemo tu reklamirati...pusa dečkima
    kROKY kako ste vi ??

  14. #264
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    cure hvala na čestitkama za rođendan bony draga za dobre želje nikada nije kasno

    TARA M draga cure su pravi komadi i bonboni,moji fakini su sada 9,5mj dugački oko 72-75cm i imaju oko 10 kg

    svima šaljemo ogromne i tako mi je drago da smo opet koliko možemo aktivnije u izmjenama iskustva :D

  15. #265

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    14

    Početno

    Pozdrav cure. Moji duplići su stigli 30.9.
    Dečko i cura.
    Za sada su dobri. Spavaju, jedu, igraju se.
    Nije ni upola strašno kako sam mislila da će biti.
    Dršte se

  16. #266
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Olive-prije svega čestitke na idealnoj kombinaciji

    Citiraj Olive prvotno napisa Vidi poruku
    Nije ni upola strašno kako sam mislila da će biti.
    Dršte se
    a ovo sam i ja govorila dok nisu malo porasli

  17. #267
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    I od nas ČESTITKE na PRINCU I PRINCEZI

  18. #268
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Olive, čestitke i od nas sviju.
    Moje djevojčice fino papaju (od bolnice na ovamo samo moje mlijeko ) i imaju 4250, i 4600!
    Još koji dan i tri mjeseca!!!
    Ajme kako mi to vrijeme leti.

    Jel dobro pamtim? Do 3 mjeseca bi trebali poduplati porođajnu težinu? A do godine utrostručiti?
    Posljednje uređivanje od jele blond : 25.11.2010. at 08:24

  19. #269
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    jele, do šest mjeseci je nekakav prosjek da se težina podupla.
    ali, svako dijete je drugačije i ne možemo ih trpati u tablice.
    pogotovo kod blizanaca.

    nemoj se time opterećivati, neka djeca napreduju svojim ritmom.

  20. #270
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj jele blond prvotno napisa Vidi poruku
    Olive, čestitke i od nas sviju.
    Moje djevojčice fino papaju (od bolnice na ovamo samo moje mlijeko ) i imaju 4250, i 4600!
    Još koji dan i tri mjeseca!!!
    Ajme kako mi to vrijeme leti.

    Jel dobro pamtim? Do 3 mjeseca bi trebali poduplati porođajnu težinu? A do godine utrostručiti?
    draga ne brini se,naime moji su utrostručili težinu sa 4mj na mjerenju su imali 7050 i 7450g.

    svako dijete je drukčije pa tako i napreduje dok je dr.zadovoljan njihovim napretkom nemaš nikakvih bojazni.
    ljubi curke od nas i čestitamo na 3mj.

    bony,TARA M i ostale cure ljubite svoje anđeleke od nas troje

  21. #271
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Ma daleko sam je od brige za njihove težine! Dok obje cicaju i ne bune se da im fali, ja mirna, dapače ! Više se brinem što moja memorija ne radi baš najbolje

  22. #272
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Cure da li je koja od vas i prije uvz-a imala osječaj da je više od jednog ploda. Test mi je pozitivan, a ja cijelo vrijeme razmišljam u množini, dakle ne o bebi nego o bebama. Zaista sam zbunjena.

  23. #273

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj zibba prvotno napisa Vidi poruku
    Cure da li je koja od vas i prije uvz-a imala osječaj da je više od jednog ploda. Test mi je pozitivan, a ja cijelo vrijeme razmišljam u množini, dakle ne o bebi nego o bebama. Zaista sam zbunjena.
    moguće da nešto predosjećaš, zašto ne?
    sretno i neka ih bude više
    najveći blagoslov koji sam mogla poželjeti

  24. #274
    maja.ks

    Početno

    Pozdrav svima,
    već duže pregledavam rodin forum, tek sam se danas registrirala...uglavnom, ovo mi izgleda kao jedna mala (ili ne baš tako mala) obitelj...svi se međusobno znaju

    da ne duljim...u ožujku 2011. mi stižu dva mala dečka i ovaj forum se pokazao kao koristan izvor informacija

  25. #275
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Dobro nam došli Maja

  26. #276
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    maja.ks dobro nam došli

    Javljamo vam da smo dosta bubani Martin nam je završio sinoč u bolnici i pustili ga doma ali stavljen na pumpice za asmatičare da lakše može disati ( Ventolin i Flixotide ) na sreću Marinu nije još došlo do tog stupnja.
    Za pregled i obradu pulmologa moramo čekati 2-3mj pa smo odlučili ih privat odvesti i da im naprave alergotestove.
    A i mama je bubana još jedino tatek zdrav pokraj nas troje ali se nedamo i borimo da više privedemo dečke zdravlju nekon evo skoro 4mj kašlja.

    svima od nas troje

  27. #277
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Ajme Ana, baš mi je žao! Kako bilo, nemoj alergotestove raditi u Klaićevoj! Mi radili s M prošle zime i još žalim za vremenom provedenim u čekaonici Od 8 do 14!!! Koma!!!
    Nama je inače jako pomogao inhalator, pa čim krenu malo kašljucati, mama pali makinu! E, i savjetovali su mi eterična ulja, onako u lampicu, od čempresa! Stalno palim, jest da imam filing da mi je kuća na Mirogoju, ali djeci očito pomaže. ~~~~~ da izdržiš

    Maja, dobro nam došla!
    Puuuuunooo dečki ima ovdje za moje komade!

  28. #278
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    jele blond sve bumo draga privatno radili pulmološku obradu sa alergotestovima jer dr,je pulmolog alergolog,a na Srebrnjaku su nas naručili tek za 31.03.2011. daj si zamisli djete mi jedva i s pumpicom diše sada,i još 3mj prije toga se jadničak mučio sad je i Marina čopilo ko i mamu tak da smo svi šmrkavi,kihavi..........
    baš bum potražila to eterično ulje od čempresa pa bumo probali,a što se tiće inhalatora i ja ga non stop palim dečkima ali trenutno njima ne pomaže dijagnoza oboici je trenutno akutni bronhitis s tim da martin ima i akutnu infekciju gornjeg dišnog sustava.

    svima šaljemo velike a najveće su upučene malim mišičima i mišicama

  29. #279
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Ja ga nabavljam u DM-u. Hvarski čempres.

  30. #280

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Pozdrav za sve vas drage mamice i puno pusica za vaše bebice
    Evo da i ja malo napišem nešto na ovoj temi. Sad sam u 27-oj nedelji i moja dva dječaka se ne smiruju u stomaku. Sad su tamo-ovamo...... Ja sam ok, mirujem i leškarim po kući, malo prošetam i brojim do porođaja. 07.02.11. ulazim u 9-ti mjesec i dr. kaže porođaj bi mogao biti u 37-oj nedelji. Bebice baš ljepo napreduju, prije 15 dana su bile teške po 800gr.
    Ja sam presrećna. Posle toliko muke i nadanja ostvarila mi se želja i moj san da postanem majka a ako Bog da evo stižu nam i naši blizanci kao dupla sreća i radost.
    Trenutno sam u fazonu čitanja raznih postova šta kupiti za bebe jer nemam apsolutno ništa u kući, pa sam tako sretna kad uplovim u sve to a mogu zamisliti kako će mi biti kad krenem kupovati. Sve te dekice, bodići i ostalo je slatko u paru za dvoje. I moram priznati da me nekad uhvati panika da li ću se ja dobro snaću u svemu što slijedi. Prve su mi bebe i to dvije pa me bude strah od neznanja i neiskustva ali eto trudim se da što više naučim iz postova na forumu i drugih iskustava. Ljubim vas puno

  31. #281
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    sandric dobro nam došli
    ne brini sve buš po lako skužila sve oko njih,ja sam od poroda sama s njima bila doma tj prva dva tijedna je bio muž sa nama a poslije sami,ak sam ja i druge cure uspijele budeš i ti samo vjeruj i sve će biti ok.
    Odmaraj i uživaj jer za čas bu došlo vrijeme zbrke i veselja i sreće najveće

  32. #282
    korky avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    118

    Početno

    Evo i nas malo!!!
    Prvo dobro nam došle nove curke i čestitam fatamorgani i ostalim curama na rođenju njihovih bebica.
    Evo mi smo za sad dobro, malo nas nosići zezaju ali izlazimo na kraj s tim.
    R nam je težak 7 kg a L 6,800. i pravi smo veliki komadu. Joj kako su vam bebice već svima velike, čuvaj te ih i ljubite. Ja baš nemam vremena jel su totalno aktivni,dok on spava ona je budna i obrnuto. L mi je još uvijek samo na prsima dok R dobi i nadohranu. Ona spava cijele noći dok on se budi jednom i po noći. Nadam se da će uskoro počet spavati cijelu noć jel sam totalno neispavana.
    Evo moram juriti dalje, pusa svima i javimo se!!!!!!!!!!!!!!!!!

  33. #283
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Korky preslatki su ti super napreduju,vidim da je dosta aktivno kaod vas,sam nek je tako i spavanje bu se s vremenom došlo na cijelonoćno spavanje.

    svima od nas troje bubanaca

    a najveća svim mališanjima koji uljepšavaju svoje roditelje

  34. #284
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Pozdrav svim novim budućim mamama blizanaca a i onima koje su u međuvremenu rodile....!!!
    Ana kako maleni,jeli još bubani ? baš mi žao.... Moja jedna već duže kašlje ,pa sa, joj daal prospan i stalno joj izvlačim na usisavač.... joj da i ova zima prođe... stalno jedna šmrca...(((
    Korky baš mi dargo ad si se javila,uvjek se sjetim kad si mi rekal da ne žurim da sma ja zadnaj po terminu od tebe i bony i ja dosta prija tebe skoro mjesec..bilo bi dobro da su još malo ostale u buši ali... Ti dojiš,,jako dobro!!!!ja sam već u bolnici ostala bez..stres veliki,inkubatori,bakterije itd...no bitno da su cure dobro i da mi spavaju ciejlu noć od 2,5 mjeseca,jedna od 19-6 ujutro.. popapa spavajući oko 23 a druga od 22-10 ujutro...po danu hmmmm kako kad ih uhvati nekada 2 puta nekada jednom
    Bony ,kako dečki ?

  35. #285
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Pozdrav!!
    prije svega svima puunooo zdravlja ove zime a i nadalje....
    Mi smo danas trebali u Zg na cijepljenje i uzv ali Niku mi čopio bronhitis pa smo morali odgodit a tako mi žao da ih ne pocijepim protiv tog vražjeg virusa koji ga je svejedno zahvatio,nadam se da ce biti u blažem obliku.Evo prvi put da mu sama dajem ventolin kod kuće i da se možemo ambulantno liječiti bez bolnice.želudac me zaboli svaki put kad zakašlje.Ne spavam uopće,ma za poludit od brige.Jučer mi sestra u bolnici kaže dajte mu sode,ona sve otapa.Nikad čula i nebi se usudila dat na svoju ruku,ako ima ko iskustva neka javi.eto izdržali 3mj zdravi
    Ana-jesu dečki bolje??
    Tara-pusa curkama
    korky-diječica su ti
    svima koje nisam spomenula velika

  36. #286
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Curke moje mi smo još bolesni tj dečki Marin nije tako jako ko Martin on bu cijelo vrijeme bio na baby haleru i Fliksotidu ,ventolin mu ukinuli i oboica dobili SINGULAIR mini granule (prah) on je za asmatičare.Danas navećer idemo na kontrolu kod pedijatra i po uputnice za briseve i rtg kako je privatna dr.tražila,mada nam je dr.već rekao da ne prizna taj nalaz i kad ih pregleda da bu onjda vidio jel bu im dao da obave te pretrage.

  37. #287
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj ana- prvotno napisa Vidi poruku
    Curke moje mi smo još bolesni tj dečki Marin nije tako jako ko Martin on bu cijelo vrijeme bio na baby haleru i Fliksotidu ,ventolin mu ukinuli i oboica dobili SINGULAIR mini granule (prah) on je za asmatičare.Danas navećer idemo na kontrolu kod pedijatra i po uputnice za briseve i rtg kako je privatna dr.tražila,mada nam je dr.već rekao da ne prizna taj nalaz i kad ih pregleda da bu onjda vidio jel bu im dao da obave te pretrage.
    Ana, pa koliko dugo su bili na Ventolinu?Jer Ventolin koriste astmatičari i poprilično je jak i ne valja da puno i često koristiti jer dovodi do astme.Zato ga mi izbjegavamo u zadnje vrijeme.Radije smo više doma, liječimo se prirodnim ljekičima (kreme za mazanje leđa i prsa na bazi eteričnih ulja),praznimo nosić, kapamo,tuckamo pluća, dajemo bisolex.
    Iako ja čim počne kašalj ili hroptanje reagiram i odmah idemo doktoru, ne dozvoljavam da se stigne prejako razbuktati.Mi svaki put završimo na antibiotiku koji baš i ne pomogne, nego se na kraju sam od sebe izlječi.Dečkić mi uglavnom ima jače bronhitise pa govorim u jednini i muškom licu.I svaki put završimo posjetu Srebrnjaku.

  38. #288
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj maya1982 prvotno napisa Vidi poruku
    Ana, pa koliko dugo su bili na Ventolinu?Jer Ventolin koriste astmatičari i poprilično je jak i ne valja da puno i često koristiti jer dovodi do astme.Zato ga mi izbjegavamo u zadnje vrijeme.Radije smo više doma, liječimo se prirodnim ljekičima (kreme za mazanje leđa i prsa na bazi eteričnih ulja),praznimo nosić, kapamo,tuckamo pluća, dajemo bisolex.
    Iako ja čim počne kašalj ili hroptanje reagiram i odmah idemo doktoru, ne dozvoljavam da se stigne prejako razbuktati.Mi svaki put završimo na antibiotiku koji baš i ne pomogne, nego se na kraju sam od sebe izlječi.Dečkić mi uglavnom ima jače bronhitise pa govorim u jednini i muškom licu.I svaki put završimo posjetu Srebrnjaku.
    Draga na ventolinu su bili od početka 9mj kad je sve počelo bili na Klavocinu prvonije pomogao pa ih stavio na ventolin ni to nije pomoglo s gušenjem završili na Srebrnjaku s dijagnozom akutni bronhitis prestali koristiti ventolin sirup ali počeli s Ventolin inhalacijama i bisolex kapima na srebrnjaku dobili inekcije za širenje dišnih putova mir bio 5 dana i opet ventolin opet završili na srebrnjaku sve isto s time da im ovaj put nisu ni krv vadili nek sa diagnozom akutni bronhitis i akutna upala gornjih dišnih puteva poslani kući i prepisan baby haler pumpica sa ventolinom i flixotidu narućili se kod njih kod pulmologa i tek na red bumo došli 31.03.2011. i na kraju otišli privatno i dr.dobila fraze kad je čula koliko su na ventolinu koji im odmah ukisa i prepisuje SINGULAIR granule poboljšanje odmah nakon dva dana nema toliko kašlja i gušenja.

    Dosta toga smo pokušavali ali nije bilo rezultata,a i to možemo zahvaliti pedijatru naime prvo su dobili RSV virus koji traje nekih 80 dana ali njima nije izlječen jer dr.nije dao nikakve pretrage raditi osim krvi i svađali se i sve i tek im je sad dao briseve raditi i to idemo sutra.

    nemojte me zadaviti radi tolikog posta

  39. #289
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Mi smo uvijek bili na Ventolinu s baby halerom (nikad sirup) i u principu je pomagao.U kombinaciji sa Sumamed sirupom.Evo zadnji put od Klavocina nije bilo ni mrvicu bolje.I trajalo je 2 mjeseca. Svaki put je dijagnoza bila akutni opstrukcijski bronhitis.I uvijek smo imali upitnicu za bolničko liječenje ako navečer ili po noći zagusti..onda znaš do kuda je došlo.Ali na sreću nismo uputnice nikad iskoristili.
    Ja ih sad liječim tako da ih držim doma u vrijeme bronhitisa, čistim nos i kapam Operil (ali svega par dana),naučila sam ih puhati nos i to je mrak jer znaju izbaciti van.Ustvari Pia je podmah savladala, sa kojih 12,5mj, a Tin tek sa 13mj i još uvijek nekad neće i zato se on više muči. Mi mažemo pluća sa Pranarom mastima za takve tegobe. I evo tek nakon 2 mjeseca je prošlo.A ovaj put prvi put nismo koristili Ventolin jer znam dosta slučajeva gdje su silni bronhitisi prešli u astmu, tako da ga sad malo izbjegavam.No kako je Tin stariji tako je i jači, pa je gotovo nemoguće na silu obaviti inhalaciju.2 osobe nisu dosta da ga drže.
    Nas su slali i na alergo testove, no ja ih neću voditi jer vidim uzročno-posljedičnu vezu.Naime kad god dobe bronhitis, znam da smo koji dan prije bili na vjetru.
    Držim fige da se mišići oporave što prije!I ako imaš mogućnost, u ljeti ajd na Lošinj!Čula sam samo pozitivna iskustva za ljude sklone bronhitisima, naime nikad se više bronhitis nije vratio.

  40. #290
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    SRETNA NOVA 2011.GODINA SVIMA od

    mi smo napokon bolje skinuti sa svih mogučih ljekova da im se organizam malo oporavi od svega toga pa da vidimo kak bu bilo onda

    Evo mi se polako pripremamo za veliko slavlje koje će za čas doći i to prvi rođendan naših

    želimo svima sve najbolje mamicama,bebicama i trudnicama da što lakše i ljepše provedu trudničke dane i dočekaju svoje anđele !!!

  41. #291
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Pozdrav drage moje evo da vas obavijestim odma nakon rođendana ideju dečki u bolnicu na tri dana ako se nebude odužilo radi tog kašlja i svih smetnji dobili mjesto u Vinogradskoj a pošto su tako mali i pulmološka kompletna obrada traje minimalno 3dana i alergotestovi a i bolje tako nek da se non stop vozikamo simo tamo od jutra do navečer a onda na čorku k baki i dedi i teko tri dana.

    Pusa svima od nas troje

  42. #292
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Ček, nisam shvatila..
    To je kao dnevna bolnica?

  43. #293
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj jele blond prvotno napisa Vidi poruku
    Ček, nisam shvatila..
    To je kao dnevna bolnica?
    da dnevna bolnica ako se kaj nedaj bože do tada ne skomplicira jer marinu je dosta povišeno u krvi i vidi se da je nešto ali se nezna što jel alergija virus ili nešto drugo

  44. #294
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    prije svega svima SRETNA NOVA 2011

    ANA-još koju godinu ce mo se očito morati boriti s tim bronhi-boleštinama dok dječica ne ojačaju.Znam da je svima teško kad se mora u bolnicu ali mi smo vec otupili i više ne gledamo na to tako strašno vec kao pomoć našoj dječici.Zato budite hrabri ,sve to brzo prođe a dečki ce biti zdravi.pusa velikaaaaaaaaa.Budeš nam pisala vec o svemu jer i mi sve mi se čini idemo tim putem.moji su šmrkavi i kašljucaju cijelo vrijeme,ventolin dam po potrebi kad Niko baš počne teško disati.Mislim da nam pomaže ovo cjepivo protiv rsv jer nema vecih komplikacija zasad. sretno dečkiiiiiiiii

    pozdrav svimaaa!!!!!!!!

  45. #295
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj bony prvotno napisa Vidi poruku
    prije svega svima SRETNA NOVA 2011

    ANA-još koju godinu ce mo se očito morati boriti s tim bronhi-boleštinama dok dječica ne ojačaju.Znam da je svima teško kad se mora u bolnicu ali mi smo vec otupili i više ne gledamo na to tako strašno vec kao pomoć našoj dječici.Zato budite hrabri ,sve to brzo prođe a dečki ce biti zdravi.pusa velikaaaaaaaaa.Budeš nam pisala vec o svemu jer i mi sve mi se čini idemo tim putem.moji su šmrkavi i kašljucaju cijelo vrijeme,ventolin dam po potrebi kad Niko baš počne teško disati.Mislim da nam pomaže ovo cjepivo protiv rsv jer nema vecih komplikacija zasad. sretno dečkiiiiiiiii

    pozdrav svimaaa!!!!!!!!
    ma i mi smo otupili koliko smo samo boravili po srebrnjaku privatno ili kod pedijatra
    ma ja sam jedva čekala da ih se primi pa da im sve naprave pa da vidimo u čemui je muka i problem.
    Vidiš moji nisu dobili tu inekciju za RSV pa izgleda da su ovo samo posljedice jer nije izlječen.
    Budemo vas o svemu obavijestili to budi bez brige.

    Ali prvo vikend prije bolnice će biti fešta za njihov R O Đ E N D A N

  46. #296
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Evo drage moje da vam se javimo s novostima :

    Marin je stao na nogice i stajao bez bilo kakvog pridržavanja i lijepo se poslije spustio u sjedeći položaj,
    a Martin je napravio dva samostalna koraka i lijepo se dočekao na guzi

    svim mamicama,bebicama i trudnicama blizića,triplića šaljemo ogromnu

  47. #297
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Bokkk svima,evo da vas i mi pozdravimo i javimo se!!!
    vidim svi su skoro bolesni i taj bronhitis mi nemamao ali smo zato imali glupu eserihiju coli i isto imali dnevnu bolnicu ,,bome pikice 7 dana ,,pa smo -naravno tamo .. U BOLNICI pobrali virus vjerovatno Rotu,,e onda je to dobila i druga ,,,katastrofa dakle temperatura ,povraćanje proljev 3-4 dana.... nisu htjele jesti piti,pa im na špricu davala,, ORS da ne završe na infuziji i hvala bogu nisu,,evo sad prošlo sve ajmeeeee...ne ponovilo se NIKADAAAA!!!! e uz to smo što je vjerovatno i oslabilo ogranizam dobili 3 ZUBIĆAAAAA ! jedna 2 odjednom,druga 1 )))))))))))
    Ana -dečki hodaju ...zakon!!!!! znači s godinu dana ??
    bony kako si??
    pusa svima

  48. #298
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    može li se otvoriti ista tema ali za trudnice 2011.?

  49. #299
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TARA M curke su ti prave,super da ste ozdravili mišice male,evo moji polako capaju sami par koraka pa sjednu i tako.
    evo jučer Martin dobio 5.zubić i idu još 3,a Marinu 4 odjednom ima ih isto 4.


    otvorena tema TRUDNICE 2011. pa se tamo možemo preseliti pisati i radi novih dragih trudnica kojih ima dosta

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •