Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 409

Tema: Razmjena iskustava

  1. #1
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno Razmjena iskustava

    ovdje možemo o svim onim stvarima vezanim uz rast,razvoj,odgoj

  2. #2
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Joj super tema!!!
    Kad su se vaši bliziči ili trojkići počeli okretati na trbuh?Kad su prvi put sjeli?
    Kad su počeli hvatati svoja stopala?
    Ako se sjećate...

  3. #3
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Haj maya1982 imam pitanje jesu li tvoji imali grčeve i ako jesu kak ste to rješavali naime jedva sam ih dojila tj izdajala prvih mjesec dana i davala im uz to i adaptirano mlijeko ali smo mjenjali i užasno reagiraju na svaku moguču promjenu.
    Jel ima koja takva iskustva

    pusa i pozdrav od nas troje !!!!

  4. #4
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    ana-, moj Tin nije imao grčeve nikakve, on je na ****.
    Pia je imala strašne grčeve, navečer i onda smo prešli s *** na ****. Ja sam dojila prva 3 mjeseca (prvi mjesec u potpunosti dojila, a onda prešla na AD mlijeko). Nakon uvođenja ***, bar više nije onda histerično plakala i izvijala se. Iako je i dalje znala navečer raditi scene prije spavanja, ali mislim da to više nisu bili grčevi.Nije imala stolicu po nekoliko dana,a još dan danas je tamno zelena i jako rijetko zbog čega se nikako riješiti E.colli jer ide di treba i ne treba...Sad sa 5 mjeseci, ma i već sa 4 nije imala grčeve.

    A prelazak s *** na*** je trajao tjedan dana i teško je išlo.2 obroka neće jesti onda treći pojede jer je valjda pregladna već bila.
    Ja sam od *** dobila 12 kutija ***, koji nisam ni koristila jer sam ustanovila da se ne isplati mjenjati jer ću opet imati cirkus.To moram pokloniti jer mi je žao baciti.
    A navodno nije ni dobro puno mjenjati mlijeka.Najbolje je da se uhvatiš jednog mlijeka i ne mjenjaš...taj **** je navodno za grčeve...
    Posljednje uređivanje od MIJA 32 : 31.01.2011. at 23:13 Razlog: ime proizvođača adaptiranog

  5. #5
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure kak ste vi svoje anđeleke obukle za krstitke i kak je prošlo?
    Evo i mi napokon svoje mišeke bumo krstili pa nas zanima kak je kod vas bilo !

    pusa od nas troje

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    moji su kršteni krajem devetog mjeseca, maleni je imao bež samterice i kariranu, plavo-bež košuljicu.
    ne volim ona kičasta odjelca pa smo išli na praktičniju varijantu.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ova mi se tema čini super, a nekako je zamrla ( vjerojatno zbog nedostatka vremena ), pa ću je ja malo oživjeti...odgovorit ću na mayina pitanja.....L. mi se, kad je navršio 5 mjeseci fino okreće na trbuh i baš je fora...ne prođe sekunda kada ga stavim na leđa i on se već okrene...ponekad zapne, pa je frka....J. još nije svladao tehniku...ide na bok, ali nikako da skuži kuda ide ruka da bi se mogao prebaciti...super su mi sa dudom....stalno je vade van, ne znaju potrefit ravno u usta nego najprije idu u oko, nos, pa je okrenu naopačke, pa to traje...obožavaju svoje ruke, a bome i moje...pravi mali istraživači...samo guraj sve u usta...nadam se da će tako i sa dohranom... sjedenje mislim da neće doći na red ziher još mjesec, dva....sad su 5,5 mjeseci...ajde sad vi malo...

  8. #8
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Kad su imali:
    3 mj - Tin se počeo okretai na bok i zabacivati noge u stranu
    4 mj - isti dan su okrenuli na trbuh
    6 mj - Pia je vojnički propuzala
    7 mj - oboje su isti dan četveronožno propuzali
    7 mj - oboje su se digli na noge, Tin 3 dana nakon Pie
    7 mj - počelio hodati uz rub
    9 mj - se počeli puštati i stajali na mjestu, i dizali se bez držanja
    10 mj - počeli raditi nekoliko koraka, isti dan
    11 mj - na dan kad su navršili 11 mj su prohodali, također isti dan.
    Eto....s tim da ih nismo vodili za rukicu, niti ih sad vodimo, jer su nam fizijatar i neuropedijatar to strogo zabranili!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    MIJA32 isprika ako je off topic ali ne znam gdje staviti pitanje...
    mame blizanaca jel vam stigla naknada od grada Zagreba za 2010 godinu? (za one koji su naravno iz Zagreba i imaju blizance starije od godinu dana...)
    hvala

  10. #10
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Nama nije stigla!Moji su rođeni 15.10.2010.Baš sam razmišljala o tome ovih dana, kao kad će to sjest...

  11. #11
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    bonyej draga ma bubani već više od 2mj imaju neki raspiratorni virus koji tak dugo traje i akutni bronhitis popili i Klavocine,Sumamed,Ventolin sirup i kapi za inhaliranje ma svašta a bolje nije toliko neispavani da je to strašno ali nedamo se

    Tvoji lijepo napreduju i kod mojih je razlika u kilaži tak da budeš bez brige. Ljubi mi puno anđeleke

    šaljemo svima veliki pozdrav od nas troje

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    nama je došlo , s 2 tj kašnjenja....
    vidim zadužila se gradska uprava opet i grca u dugovima tako da sam sretna što smo uopće dobili novce.

  13. #13
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    stellita, jel mi mislimo na isto?Ono što dobiješ od grada po rođenju, te također nakon prvog rođendana drugi dio i nakon drugog rođendana treći dio.
    Ne kužim to tvoje 2 tjedna kašnjenja...kaj negdje piše koji datum treba stići?Ja sam mislila da čim navrše godinu dana, ali sad vidim da nije tako..

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    u principu kazu da treba biti oko istog datuma ali zbog stanja noca gradske uprave oni ove godine kasne...ipak dobro da je došlo

  15. #15
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Ok, valjda se onda selimo ovamo, u nadi da nas nitko neće naganjati metlom

    Kako bilo, podižem ovo!
    Posljednje uređivanje od jele blond : 31.01.2011. at 11:47

  16. #16
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    ovdje nebum pometala osim ak ne krenete u opaki off ili chat onda vadim metlu

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    brza si ko munja

    samo ću još jednom napomenuti da dok smo ovdje moramo se pridržavati pravila, kome ne valja nek praši dalje

    ALI

    na drugim pdf-ovima ima posla za ubit se od silnih istih tema, chatanja do bola koja nemaju veze s ničim itd.....a mi smo odmah nakon par postova izazvale reakciju ko da smo natipkale par stranica nekog bezveznog chatanja ili xy teme po 10-ti put....no dobro

    samo me smeta što negdje admini slijepo slijede pravila, a negdje vas očito nije bilo duže vrijeme

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    eto sad sam opet bila OT, pročitaj, pa briši da ne stoji gdje ne treba

  19. #19
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    ne stignem pratiti druge pdf
    no ja ovdje zbilja ne metem
    sad se spremam napraviti malo reda i onda ću se potruditi svaki dan škicnuti
    ne stžem ponekad sve;radim,imam obitelj i hrpu obaveza (vjerujem da je tako i ostalim moderatorima),tak da sam počela roštati po ovom pdf da malo napravim reda i taman naletila...čista slučajnost,ništa drugo
    ajd uživajte i budite dobre

  20. #20
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj MIJA 32 prvotno napisa Vidi poruku
    ne stignem pratiti druge pdf
    no ja ovdje zbilja ne metem
    sad se spremam napraviti malo reda i onda ću se potruditi svaki dan škicnuti
    ne stžem ponekad sve;radim,imam obitelj i hrpu obaveza (vjerujem da je tako i ostalim moderatorima),tak da sam počela roštati po ovom pdf da malo napravim reda i taman naletila...čista slučajnost,ništa drugo
    ajd uživajte i budite dobre
    ZAŠTO ZAKLJUČAVAŠ TEME A VIDIŠ DA SE LJUDI VESELE I SLAŽU SA OTVORENIM

    kaj imamo tu na razmjeni iskustva jel radiš kakve tablice mama beba datumi rođendana bilo bi bolje da je tu na jednom mjestu a ne svako posebno ko ti ide gledati ko je kad rođen itd........ovako bi se moglo odma mamicama i bebicama čestitati


    p.s. ako hočeš briši me,samo nije uredu

  21. #21
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Cure, nemojte se žestiti!
    Ana-, ako imaš vremena, složi tablicu s rođendanima bubica, zbilja da ne lutamo.
    A Mija 32, će, nadam se, shvatiti, jer koliko vidim iz potpisa i sama je majka blizića i zna koliko malo ima vremena majka, sama s djecom doma. A ipak joj treba socijalizacija, pa makar i virtualna

  22. #22
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj ana- prvotno napisa Vidi poruku
    ZAŠTO ZAKLJUČAVAŠ TEME A VIDIŠ DA SE LJUDI VESELE I SLAŽU SA OTVORENIM

    kaj imamo tu na razmjeni iskustva jel radiš kakve tablice mama beba datumi rođendana bilo bi bolje da je tu na jednom mjestu a ne svako posebno ko ti ide gledati ko je kad rođen itd........ovako bi se moglo odma mamicama i bebicama čestitati


    p.s. ako hočeš briši me,samo nije uredu
    draga ana lijepo bi te molila da ne vičeš (velika slova u virtualnom svijetu znače vikanje) jer za to doista nema potrebe
    također te sada ovako javno molim da ne otvaraš teme bez korištenja pretražnika,kako se iste nebi duplale
    datumi rođenja mrvica ostaju na ovoj temi
    http://forum.roda.hr/threads/16255-Tko-je-sve-ovdje
    i doista nema potrebe da se to gura i ovdje,jer će se tema pretvoriti u pravi "kupus" i bit će ju teško pratiti
    datum rođenja djece se uvijek može staviti u potpis pa će u svakom trenutku biti vidljiv svima
    osim toga postoji pdf čestitamo i tamo si svi sve međusobno čestitaju pa tako možemo i mi iako imamo blizance,trojke...

    a sada svim ostalim curama
    postoje pdf dobne skupine,dohrana... i doista nema potrebe da se ovdje duplaju iste teme
    postoje neke specifičnosti vezane uz dvojke,trojke...i tome je mjesto tu,ali npr. dohrana i slično je isto za svu djecu stoga nema potrebe da o tome raspravljamo ovdje kad već postoji cijeli pdf posvećen tome

    ovo je forum udruge roda,prvenstveno je edukativan i ima svoja pravila stoga vas molim da ih poštujete
    ukoliko imate bilo kakvih primjedbi na moderiranje obratite se administratoru

  23. #23
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    dakle- vidjela sam na blizancima, nisam nikad prije nigdje to vidjela pa da upitam (jer sam tudum što se tiče beba) - zašto se bebice ne smiju držati za ruke dok ih se uči hodati?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    pročitaj tekst na 0-1 Motorički razvoj djece u 1. godini, na prvoj stranici ti je, odličan tekst, sve objašnjava

    dijete ne treba učiti hodati, ono će se samo uz pridržavanje za neki predmet dići vlastitom snagom na svoje noge, isto tako će pokušati koračati uz nešto, na kraju hodati

    za sve to moraju se steći preduvjeti, prvenstveno dijete mora biti spremno

    neprirodno je kad dijete držiš za ruke, a ono iskrivljeno pokušava nekako koračati, samo će svladati prve korake, na kraju krajeva, ohrabriti će samo sebe, prije steći sigurnost, a vjerujem da kad se nauči na nahodavanje uz ruke sve ide sporije

    kod blizanaca koji se često rađaju ranije je posebno važno da sami i po redu svladaju vještine koje trebaju zbog slabijeg mišićnog tonusa te tako stvore preduvjete za normalan motorički razvoj

  25. #25
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    evo imaš tu
    http://forum.roda.hr/threads/34128-M...ni-%C5%BEivota

    moji su bili vježbači na goljaku i njihova je preporuka bila što više na tvrdoj podlozi (podu) i pustit ih da sami istražuju i pokušavaju
    nikada ih nismo dizali niti vodali za rukice (to uostalom ni ne stižeš ako si sama sa dvoje djece)
    sami su se počeli dizati uz sofu i prve cipele smo kupili tek kad su napravili neke suvisle korake
    ne treba ih u ničemu forsirati,ja to ne radim ni danas
    svako dijete je drukčije i usvaja nova znanja i vještine svojim tempom

  26. #26
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    ana- Kak je prošao rođendan?

  27. #27
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj jele blond prvotno napisa Vidi poruku
    ana- Kak je prošao rođendan?
    ok s obzirom da su bolesni nismo uspijeli obaviti testiranja jer Martin ima upalu pluča,uha,natečene mandule da nemre gutati i temperaturu 39,3,a Marin sve osim upale pluča proveli utorak na hitnoj ali ih opet poslali doma bez obzira na naše dozvole i sve da ostanu u bolnici

    Ljekova ko u prići uz standardne pumpice i singular granule kuća mi je dežurna bolnica

    katastrofa smo blago rečeno a o nespavanju da niti ne pričam

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    uh, ana drži se
    Marine i Martine ozdravite nam

    sve je dobro dok su zdravi

  29. #29
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    ana
    ojoj majko mila,siroti ,mogu si zamislit kako vam je.Nadam se da ipak nije strašno sa plučima cim su dozvolili kucno liječenje.I sama sam bila u bolnici zbog pluca mjesec i po pa znam što to znaci.Samo mi neide u glavu kako natjerati dijete da miruje što više jer u takvim situacijama to je glavni dio oporavka???Kako su mi sve te situacije nažalost poznate,ne znam što bi vam drugo rekla nego držite se,budite jaki i što brži oporavak deckima .velika pusa od nas troje!!!!!!!!

  30. #30
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa Vidi poruku
    uh, ana drži se
    Marine i Martine ozdravite nam

    sve je dobro dok su zdravi
    ŽElim ti puuunooo snage da izdržiš!!!

  31. #31
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    hvala cure vaša podrška puno znaći u ovoj situaciji

  32. #32
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    zakaj su nam avatari vec dugo tak izobličeni?? ode ja sa teme

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    bony, kako misliš izobličeni

  34. #34
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa Vidi poruku
    bony, kako misliš izobličeni
    ma dobro ne izoblićeni vec povecani pa nije bistra slika neg u kockicama...kaj to samo kod mene?????????

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ne znam stvarno, pitaj dolje na admin

  36. #36
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    ana-kakva je situacija kod vas,ide li na bolje? pusa

  37. #37
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj bony prvotno napisa Vidi poruku
    ana-kakva je situacija kod vas,ide li na bolje? pusa
    Ej draga nema više temperature ali ostalo je koma,a kašalj o tome da ne pričam uz sve te muke dobili svaki po zubić,proljev,Marin je napokon počeo papati nakon 4 dana i još kaj smo u potrazi za lijekom koji im koliko toliko pomaže a biseri ga povukli s tržišta i vratiti će ga tek u 3mj a do tada neznam kaj bumo.
    Jedna mama s foruma blizanci nam je ustupila jednu kutiju Singulair mini 4mg granule najvjerojatnije će ga morat piti 6mj bez prestanka, a da bi stvar bila još jača zamjene za taj lijek nema .
    Od danas i ja i muž smo isto bubani prešlo od njih na nas moramo ozdraviti do 1.3.da napokon obavimo ta testiranja a i cjepili ih nismo još cjepivon nakon navršene jedne godine.

    svima velike od M&M i mene

    Tibi draga drži se uz tebe smo ~~~~~~~~~~~~~

  38. #38

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ana držite se

    mi isto bubani, temperatura, kašalj, besane noći, jadničci moji

  39. #39
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    ZO draga znaći i vas čopilo ajoj

  40. #40
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    i moj Niko otisao sa tatom dr, diše ko asmatičar i iskašljava šlajm,nije to nama ništa novo ali da ga malo presluša pa možda dobije kakvu terapiju.Ja sam takođe bolesna tako da su nam zadnje noci bile pakao,ja nemocna sa temperaturom,oni cendravi ,ajme ne ponovili se.
    pozdrav svima i brzo ozdravite!!!!!!!!!!

  41. #41
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    I mi smo koma . Nos začepljen, ma strašno! Još nema temperature...bar nešto!

  42. #42
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    svima bolesnima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ozdravilice

    cure čim krene s nosom kapajte puno fiziološke i čistite nos,da se ne spušta dalje
    i što više tekućine
    mi tako uspijevamo izbjeći antibiotike;naravno ako nas ne sastavi sve ,zajedno s temperaturom

  43. #43
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    nešto bi vas pitala...jesu li vam dijeca plakala kad bi ih primio neko nepoznat,odnosno rodbina,prijatelji koje ne viđaju cesto??ovi moji odmah u plač ,čak i onaj kojeg se ne uzme počne plakat za bracom,nekad počnu plakat kada samo vide da nam je neko došao.Baš mi je to koma,uopče nisu društveni, nadam se da je samo faza.????????

  44. #44
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Moje su nedavno krenule . I koliko se sjećam od M, da, to je bila samo faza. Mislim da se radi o početcima "straha od odvajanja". Ali nek me netko stručniji ispravi.
    Kako bilo, ja na vratima zabranim da im se itko obraća prvo vrijeme, i onda nakon što vide da braci nitko neće ništa ( i da se on smije, a super je jer i on tako dođe do izražaja), opuste se i sve bude normalno.

  45. #45
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    bony draga i moji znaju nekada tako reagirati pogotovo kad nekoga dugo ne vide pa se znaju uplašiti ali brzo prođe,valjda dok se ne prisjete nekih rijeći koje im upučuje ta osoba kad im je u blizini.Ne brini nije niš strašno to im je valjda faza......

    mi malo bolje napokon ali čim malo izađemo van odma zakure isti dan za poluditi čekamo ta testiranja da više napokon znamo kaj je.............

    svima od nas troje

  46. #46
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    evo jedan dobar tekst o strahu od odvajanja
    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...=155&Show=1443

  47. #47
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    evo da vam se malo javimo dečki napokon bolje nije kroz ali napadaji kašlj i svega se malo smirili lijek djeluje i terapija pa napokon malo olakšanja i naravno da vam se pohvalimo Marin ima 8 zubića,a Martin 7 a osmi ga dosta mući.........

    toliko od nas svima šaljemo ogromne

  48. #48

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ana drago mi je da ste bolje, evo i mi pregrmili, sad je super

    bony, jele kako su vaši?

    moji dečki imaju neki filter - na neke ljude koje nisu dugo vidjeli reagiraju koma, ne žele ih ni gledati, a nekima odmah idu u ruke, nasmiju se veselo i ne pokazuju nikakav strah, nema mi tu nekog pravila, samo gledam lice kad im se netko približi, odmah se vidi kakva će biti reakcija, pa onda usmjeravam ljude kako da se ponašaju, ne dopuštam da ih se uzme na silu jer ljudi misle kad ih uzmu da će biti bolje, a onda tek nastupa kaos

  49. #49
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    ana-baš mi je drago da su bolje...a kad ce nalazi,jesu obavili testiranja?mene baš taj dio zanima.
    moji su ok,Niko je na sumamedu i ventolinu ali to je već klasika kod nas,nažalost bronhitis koji ne prolazi a trenutno mu ne radi jako velike probleme.
    samo da ne ide na gore,ja sretna.

    curke pozdrav svima

  50. #50
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Evo i nas. G je dobro, malo nosić curika, ali ništa srtašno, a M ima temperaturu (u jednom trenu 39,8 u guzi ) ! Bili kod pedice, vadili krv, urin i ispostavilo se da ima virozu. Sad više ne ide preko 38,5 u guzi, a dobrog je stanja,(jede spava, smije se...), pa joj ne dajem ništa za skidanje. Inhaliramo se 3 puta na dan, i tako, borimo se...

Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •