Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 330

Tema: Žene koje rukuju bušilicama i rade muške poslove - pomoć!

  1. #51
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Definitivno previše stvari kojih nemam i koje bi trebalo kupiti.

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Definitivno previše stvari kojih nemam i koje bi trebalo kupiti.
    Onda namami nekog tko ima čime i zna kako. Ja imam kolegu koji mi je i susjed, ponekad ga ugnjavim, ali gledam da ne zlorabim. Mislim, nisam s dvije lijeve, nije ni mm, ali ima dosta poslova za koje treba alat i iskustvo. Zadnji put sam ga zvala kad smo sastavljali četverokrilni ormar. Bilo je posla za nas troje.

    Ont. Ja mislim da u kući ne škodi imati minimalni set alata, ali ja sam baba koja zna i krečiti i gleteti i kitati, pa je moja zbirka alata pomaknuta u smjeru valjaka, špahtli i štilova za krečenje. Imamo i gomilu drugih stvari, definitivno previše jer smo mm i ja dovukli svaki svoj set alata u kuću, a još smo i naslijedili i dobili donacije, pa to sad izgleda grozno i pretjerano. Svako toliko napravim red, ali su se i sinovi pridružili svojom kramom, lemilicama i sličnim. Balkonski ormar mi izgleda ko Hrelić. Bušilica, kutna brusilica, ubodna pila...barem dvije lemilice... bolje da ne nabrajam jer mi je muka, ufff... Predugo se nisam selila, a adaptacije su kramu riješile samo djelomično. MM bi sad rekao "das kann man brauchen", he he he...

  3. #53
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Mogu samo reći da ti zavidim. Mi imamo skromni set šarafcigera i to je sve.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 02.04.2016. at 21:11

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu samo reći da ti zavidim. Mi imamo skromni set šarafcigera i to je sve.
    Bez brige, to se skupi preko noći nego se nabavlja kad zatreba. Kad ti djeca budu stara kao moja sada, bit će ti i zbirka alata veća, ako ne kao naša, onda u skladu s vašim potrebama. I iskustvo također.

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Samo da se pohvalim, ja sam u svojoj prvoj zagrebačkoj godini zaista imala samo onaj women toolkit iz vica, koji se sastoji od klompe i noža za maslac. I razbila klompu, he he he....

  6. #56
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja sam se u par navrata uhvatila da kada su akcije alata u Lidlu gledam kaj mi još fali. Imaju povremeno pregenijalne setove malih odvijača i raznih malih alatnih čuda.

  7. #57
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Koliko su kvalitetni?

    Mi smo imali neki set sitnih urarskih odvijača, koji bi pukli po pola na malo jači pritisak.
    Vidim da ih ima u Šumoopskrbi.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 02.04.2016. at 22:24

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se u par navrata uhvatila da kada su akcije alata u Lidlu gledam kaj mi još fali. Imaju povremeno pregenijalne setove malih odvijača i raznih malih alatnih čuda.
    Uff, ja moram dooobro paziti da mm i dečki to ne vide, da ne dovuku još koji set... Istina, ima super stvari, baš tih kombiniranih, ali brate, imaju tri seta alata za bicikle, a kad nekom treba, ne mogu naći ni jedan...

  9. #59
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko su kvalitetni?

    Mi smo imali neki set sitnih urarskih odvijača, koji bi pukli po pola na malo jači pritisak.
    Vidim da ih ima u Šumoopskrbi.
    To ti je za elektroniku i potrošno je. U Chipoteci ih imaš, nisu smeće kao oni kineski iz Šumoopskrbe, ali tanki su. Moj odvijač od šivaće mašine je neusporedivo čvršći, a nedajbog da mi netko od muških to takne... Posljedice bi bile neopisive. Kraj četvoro ljudi s naočalama vrijednost pouzdanog malog odvijača je neprocjenjiva, pogotovo ako znaš gdje je.

  10. #60
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Planiram prefarbati nekoliko drvenih manjih stolova i stolica...treba ih pobrusiti...di da kupim jeftinu brusilicu? Gledala sam danas u Ikei, nemaju.

  11. #61
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    @optimist

    Ovdje imaju:
    http://www.sumoopskrba.hr/katalog/?txt=brusilica
    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    To ti je za elektroniku i potrošno je. U Chipoteci ih imaš, nisu smeće kao oni kineski iz Šumoopskrbe, ali tanki su. Moj odvijač od šivaće mašine je neusporedivo čvršći, a nedajbog da mi netko od muških to takne... Posljedice bi bile neopisive. Kraj četvoro ljudi s naočalama vrijednost pouzdanog malog odvijača je neprocjenjiva, pogotovo ako znaš gdje je.
    O, da!
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 02.04.2016. at 22:38

  12. #62
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Još o Lidlu... Jako sam zadovoljna njihovim vrtnim alatom, redovito tamo kupujem koješta, ali vrtne škare za ruže ne prežive mi dulje od jedne sezone, ne zato što su nekvalitetne, nego je mij mlađi sin ljevak, pa ih stisne u krivu stranu i feder obavezno izleti. Kutnu brusilicu imam perpodesivu, bušilicu isto, pilu probao nije. Škare obične i noževe za guljenje ima ljevačke, ali škare za ruže i granje za ljevake nisam još našla. Nema toga u Lidlu. Ako nađem, kupit ću mu jer sve više ima ljevačkog alata, ali do tada fućka mi se ako uništi škare koje koštaju 14,99 kn.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Planiram prefarbati nekoliko drvenih manjih stolova i stolica...treba ih pobrusiti...di da kupim jeftinu brusilicu? Gledala sam danas u Ikei, nemaju.
    Pevec

  14. #64
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Planiram prefarbati nekoliko drvenih manjih stolova i stolica...treba ih pobrusiti...di da kupim jeftinu brusilicu? Gledala sam danas u Ikei, nemaju.
    Imaš bušilicu? Samo staviš gore onu glavu za brušenje od repova brusnog papira i udri...

    Ali ako tr3baš skinuti staru farbu, npr uljenu, ne treba ti brusilica nego fen za skidanje toga. Ako je u pitanju manja površina, radije uzmi kemikaliju za skidanje toga.

  15. #65
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Evo, o ovome govorim https://webshop.schachermayer.com/ca...a/10000_1011_1

    Btw. U našoj Ikei nisam bila nikada, pa ne znam čega tamo ima. Ovo se kupuje u Pevecu, md profilima, Bauhausu koji je često precijenjen.... Evo, kaže moj sin da kad se vraćaš iz Ikee svratiš u neki od navedenih dućana, hehehe...

  16. #66
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Evo, moj sin viri preko mog ramena i dalje i baš me podsjetio na smiješnu priču. Prije 2 ili 3 godine preuređivali smo kuhinju. Ja sam baš bila u bolnici na dulje vrijeme (nema veze s kuhinjom ni alatima, hehe) i potrefilo se da se moj tada 13godišnji sin zatekao doma sam s majstorima dok su ugrađivali korito sudopera, Blanco, silgranit. Ne znam točno kaj je bilo, majstorova hiltica nije stala u premali prostor, a klinac je mrtav hladan dovukao naš kofer s Boschovom bušilicom. Uz set krunskih pila majstori su se uredno poslužili i izbušili rupu za slavinu. Klinac je riješio problem. Tak i inače funkcionira.

  17. #67
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Da nam ne vise slike sa zidova, mislila bih da sam sanjala muža s bušilicom Tako da da, imamo bušilicu
    Bravo, Peterlin
    Ili pošalji svog 15/16godišnjeg sina kod nas

    Curke, hvala!
    Posljednje uređivanje od Optimist : 02.04.2016. at 23:24

  18. #68
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    E, da, je li se s tim čudom daju pobrusiti i uži, valoviti, teže dostupni dijelovi ili takve površine moram ručno šmirgl papirom?

  19. #69
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    MD je super vješt majstor, pa ne moram ništa... Osim čekati da nadje vremena.
    Alata imamo ko u priči... Kao i kod Peterlin, novog, nasljedjenog od dede i strica. A obojici je to bio dio posla i naučili su MD-a mnogočemu. Tako da smo mu sagradili kucicu na dvorištu, radionicu. Ima veliki dedin radni stol, ormarić s milion sitnica, policu s hrpom kofera s alatom, aparat za varenje ispod stola, zalihu potrošnog materijala... Ma svašta.

    Ja baratam bušilicom, imam svoju, dao mi je jednu staru, brusilicom, lani sam super jedan stari drveni stol uredila, ako treba i ubodnom pilom, ali to ne volim.
    Alat iz Lidla je solidan. Iz Hofera isto. Baš je MD neki dan za 7 eur kupio set odvijača koji funkcioniraju kap gedore. Nemam pojma kako se to zove, ali silno korisno. Često mu i ja kupim nešto kad vidim. Znam da ga veseli.

    Žuta, polako, kako budete trebali ćete nabaviti. Nemoj kupovati šrot, uvijek se isplati dati kunu više, pa imaš.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 03.04.2016. at 07:33

  20. #70
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja ne dijelim poslove na muske i zenske ali sam kod tih kucanskih uradi sam majstorija prilicno nevjesta, muzu ide super a se ja svercam. A alata imamo otprilike za zivjeti bar godinu dana samo od prodaje. Nema sto nema - po meni - on i svekar uvijek nadju jos nesto sto ce im dobro doci Naravno, ne racunajuci potrosnu robu tipa svrdla, brusne glave, papire i sl.

    Sto se kvalitete tice na kraju ipak kupujemo kvalitetno, oni jeftini uredjaji iz Pevca su ok za par busenja godisnje za police u stanu i sl, ali kad trebas ubusiti rupe za knauf konstrukciju u kameni zid za cijelu kucu onda ipak treba nesto bolje.

  21. #71
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne dijelim poslove na muske i zenske ali sam kod tih kucanskih uradi sam majstorija prilicno nevjesta, muzu ide super a se ja svercam. A alata imamo otprilike za zivjeti bar godinu dana samo od prodaje. Nema sto nema - po meni - on i svekar uvijek nadju jos nesto sto ce im dobro doci Naravno, ne racunajuci potrosnu robu tipa svrdla, brusne glave, papire i sl.

    Sto se kvalitete tice na kraju ipak kupujemo kvalitetno, oni jeftini uredjaji iz Pevca su ok za par busenja godisnje za police u stanu i sl, ali kad trebas ubusiti rupe za knauf konstrukciju u kameni zid za cijelu kucu onda ipak treba nesto bolje.
    Tak i moj tata, uvijek ima bušilica ili kaj već koju nema i baš mu treba.
    A meni to u principu sve isto.
    Na stranu, da u garaži umjesto auta drži alat.

  22. #72
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    E, da, je li se s tim čudom daju pobrusiti i uži, valoviti, teže dostupni dijelovi ili takve površine moram ručno šmirgl papirom?
    Bit će i teže dostupnij dijelova koji traže ručni rad, ali kad budeš nabavljala brusnu glavu, pogledaj kaj se još nudi, ima stožastih nastavaka za takva mjesta, ali treba s tim biti oprezan da ne odereš previše. Probaj, nije problem. Mene čeka jedan stol u vikendici da ga napadnem, a sumnjam da ću do godišnjega naći vremena. To je mojoj djeci poligon za vježbanje jer nije problem ako neka slika visi u koso ili ako prozorski okviri nisu baš savršeno pobajcani. Ne mogu zamisliti da mi djeca odrastu, a da ne znaju zabit čavao ili primiti valjak ili pemzl u ruku...ili motiku, škare za granje i kosilicu. To nam je gušt i korisno je.

  23. #73
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne dijelim poslove na muske i zenske ali sam kod tih kucanskih uradi sam majstorija prilicno nevjesta, muzu ide super a se ja svercam. A alata imamo otprilike za zivjeti bar godinu dana samo od prodaje. Nema sto nema - po meni - on i svekar uvijek nadju jos nesto sto ce im dobro doci Naravno, ne racunajuci potrosnu robu tipa svrdla, brusne glave, papire i sl.

    Sto se kvalitete tice na kraju ipak kupujemo kvalitetno, oni jeftini uredjaji iz Pevca su ok za par busenja godisnje za police u stanu i sl, ali kad trebas ubusiti rupe za knauf konstrukciju u kameni zid za cijelu kucu onda ipak treba nesto bolje.
    Ovo za alat je istina, aliiii kad kupuješ prvu bušilicu, to ne bi trebalo biti nešto skupo i glomazno, nego nešto dobrog omjera kvalitete. Kad naučiš i kad ustanoviš što ti treba, isplati se kupiti nešto bolje. Napisala sam, ja sam počela s Einhellicom, a kad je krepala, uzeli smo Bosch i to dva broja veću.

  24. #74
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Sada ima finog Black&Decker alata u Kauflandu uz naljepnice.

  25. #75
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Fala na info!

  26. #76
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Fala na info!
    Ako trebaš listove sa naljepnicama javi se.

  27. #77
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Danas je MM išao u Bauhaus pitati može li na našu bušilicu (Bosch) nastavak za brusilicu, kažu da ne može
    Kupit ćemo zasebnu.

  28. #78
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Na INA benzinskim postajama se uz naljepnice može kupiti dosta BOSCH alata. MM je upotpunio kućni asortiman.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je MM išao u Bauhaus pitati može li na našu bušilicu (Bosch) nastavak za brusilicu, kažu da ne može
    Kupit ćemo zasebnu.

    hmmm...čudno

    ali i brusilica ti nije skupa, a to uvijek treba.

    teže dostupni dijelovi obavezno papirom da ti se u suprotnom ne bi oštetili

  30. #80
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nabavila sam automat za gurtnu od roletni, i otvorila ga, a onda je navoj iznutra izletio. Kako se gurtna uvede u taj automat?

  31. #81
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Nabavila sam automat za gurtnu od roletni, i otvorila ga, a onda je navoj iznutra izletio. Kako se gurtna uvede u taj automat?
    Nisam probala, ali taj vrag unutra ima feder (perni lim) koji povlači gurtnu unutra. Nisam sigurna da to možeš sama.

    Ako ti se automat razletio "na suho" tj. nije pričvršćen na roletu, snaći će se majstor kojeg pozoveš da ti to ugradi. Nije pokvareno, samo se raspalo. Nije problem vratiti gurtnu unutra - gle ovdje imaš kako se to napravi: https://www.youtube.com/watch?v=iYoJnKsnGoU

    Problem mi se čini "uštelati" automat na postojeću roletu tako da bude baš prave duljine i da u pravom trenutku nateže gurtnu unutra. Nisam to nikad radila u sam-svoj-majstor maniri. Čini mi se da bi to lakše napravilo dvoje ljudi, ali nemam pojma, možda je jednostavnije nego mislim.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 28.04.2016. at 08:32

  32. #82
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Vidiš, a jučer ko idiot tražim na tom Youtubeu "set up roller blinds" i ništa. Trebalo je na njemačkom. Kužim sad. Ne mora se cijela gurtna navijati unutra već se samo prikvači, a ostalo odradi automat. Samo ga treba opet sapeti. Kak je to bilo šiknulo iznutra, mislila sam da će mi prste porezati.

  33. #83
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Vidiš, a jučer ko idiot tražim na tom Youtubeu "set up roller blinds" i ništa. Trebalo je na njemačkom. Kužim sad. Ne mora se cijela gurtna navijati unutra već se samo prikvači, a ostalo odradi automat. Samo ga treba opet sapeti. Kak je to bilo šiknulo iznutra, mislila sam da će mi prste porezati.

    Evo još jednog - tu se vidi kako se: https://www.youtube.com/watch?v=RrfdqloqsF8

  34. #84
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Napravila sam. Samo, ono samo ispušta gurtnu. Ne znam gdje sam zeznula, ali mislim da ću morati opet otvoriti. Ugl, cijeli automat je malo drugačijih dimenzija, pa ne odgovara rupama na zidu. Sad bi mi dobro došla bušilica. Također, i roletne su smrdane, otkako su majstori mijenjali prozor. Popi**it ću.

  35. #85
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Jednu stvar popravim, druga se raspadne. Puko neki plastični d*ek kod ručkice koja se poteže špagicom na vodokotliću. Ima li zamjenski dio ili se mora po cijeli novi vodokotlić?

  36. #86
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Jednu stvar popravim, druga se raspadne. Puko neki plastični d*ek kod ručkice koja se poteže špagicom na vodokotliću. Ima li zamjenski dio ili se mora po cijeli novi vodokotlić?
    Ima tih crijeva od kotlića za kupiti, samo je ponekad teško naći da paše. Držim fige da imaš neki standardni, pa da u Pevecu ili sličnim dućanima kupiš to kaj je puklo za 20 kn.

    Posebno imaš plovak, posebno ventil, posebno odvod. Imam u glavi okvirnu sliku ali ne znam kak se točno zovu dijelovi
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 03.05.2016. at 22:41

  37. #87
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Hvala Peterlin! Tvoje majstorsko znanje zlata vrijedi.

  38. #88
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Evo ti primjera, ovo je jedan od češćih tipova. Ima i drugih dijelova za slučaj da nisam pogodila
    http://hr.liv.si/proizvodi/rezervni-...l-za-punjenje/

  39. #89
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Peterlin! Tvoje majstorsko znanje zlata vrijedi.
    Hvala, hvala... Nisam ti ja to sustavno učila, ali mi je trebalo jer sam do udaje u 37. godini živjela sama, pa sam se morala snalaziti. To je sva mudrost. Naučiš kad ti zatreba, a kotlić se obično kvari u subotu navečer, gumice na slavinama isto...

    Cijenim tvoju volju da se uhvatiš svakog posla. To je dobro. Probaš sve i vidiš da jako puno toga nije nuklearna fizika nego je savladivo, a ako nešto ipak ne ide - uvijek stigneš zvati nekog drugog...

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    e cure moje, hoće li tko film o vama snimiti?
    ja navratim amo za čisti užitak, s guštom čitam vaše majstorije ...
    nekak mi baš sek.i vidjeti žensku s bušilicom u ruci da majstoriše po kući (bila je ono jedna genijalna reklama tog tipa)

  41. #91
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nažalost, ja bušilice nemam. Možeš me nać samo s odvijačima.

  42. #92
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Jesu li svi vodokotlići univerzalni i mogu se montirati u svaku kupaonicu?

  43. #93
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Nisu
    Probaj naći isti takav koji imaš i sad

  44. #94
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Jesu li svi vodokotlići univerzalni i mogu se montirati u svaku kupaonicu?
    Ako ti je otišao mehanizam, može se i samo on zamijeniti. To ti je jeftinije.

  45. #95
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Otišlo je ono nešto di se stisne da voda poteče.

  46. #96
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Otišlo je ono nešto di se stisne da voda poteče.
    Tipka, ili voda curi bez obzira na tipku?https://www.google.hr/search?source=...iaUxsPhjZRdlM:
    Ako je ovo onda to možeš kupiti.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 10.08.2018. at 22:14

  47. #97
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Tipka. Voda ne curi jer se ne da stisnuti.

  48. #98
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Tipka. Voda ne curi jer se ne da stisnuti.
    E onda ne znam. A kako izgleda kada digneš poklopac? Možda se samo zaglavila.

  49. #99
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    E onda ne znam. A kako izgleda kada digneš poklopac? Možda se samo zaglavila.
    Ovo sam ja htjela napisati...

  50. #100
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Inače, na youtubeu ima par korisnih filmića o popravku kotlića, zamjeni plovka i njegovog mehanizma i sl.
    U Pevecu i sličnim trgovinama ima za nabaviti dijelove mehanizama, ali treba paziti da su od istog proizvođača i isti tip. Možda se taj polomljeni ili zaglavljeni dio može izvaditi....pa da pokažeš trgovcu što treba.

    Offt. a možda i nije....Mi od lani doma imamo ugrađeni i obzidani kotlić i sve me strah kad se tu nešto zaglavi, jer to nije tako lako popraviti kao obični.

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •