Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 225

Tema: dobar frizer u Zg

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    mislila sam na te provikane frizere tipa glamour i sl ... to je u klc merlinka

  2. #102
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    i meni je to super
    ali mi miriše na Ružu i onih 1750 kuna
    (to je bilo lani, u svibnju... odonda nisam bila kod frizera, imam traume)

    ti platiš na kratku kosu šišanje - 210 kuna
    moja je do struka, računam da bi bilo barem 350
    bojanje platiš najmanje 200 kuna
    meni bi bilo barem 500, jelda?

    ah
    pa nećeš tu dugu šišat na ful kratko
    pretpostavljam podšišavanje

    farbanje, ne vjerujem da bi išlo do 500, ali ne znam
    uvijek sam kratkokosa (trentno je do uha - jako duga za mene)
    nazovi pa pitaj

  3. #103
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    htjela sam reći da je totalno drugačiji stil od ruže (tamo sam bila jednom kad sam iznebuha pala u zg i tražila frizera)

  4. #104
    Ozujak avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    187

    Početno

    Ima li tko za preporučiti frizera na sigečici ili okolica?

  5. #105
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    A ja ću ipak biti dosadna pa pitati znate le nekog dobrog na zapadu?
    Meni je jako dobra, povoljna i susretljiva žena iz salona Ana, na Kustošijanskoj ulici, tamo blizu križanja s Graberjem, vidiš salon, odmah kraj onog dućana.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Meni su u Ruži radila vjenčanu frizuru i bila je predivna...no poslije su mi se zamjerili i nikad više nisam otišla tamo.Zeznuli su boju, išli su je prefarbavati i sve mi duplo naplatili. Nikad više.

    U međuvremenu sam prvi puta od 18 godine prestala izvlačiti plave pramenove i pustila kosu do pola leđa.I shvatila sam da mi je, vidi čuda, kosa prirodno plava(a i zaboravila sam na svoju pravu boju svih ovih godina) i da mi apsolutno ne treba blajh ni pramenovi . I sad mi kosa dvije godine pramenova nije ni vidjela i super je.

    Zadovoljna sam svojom frizerkom u Šibeniku no unaprijed mi je muka kad idem na podrezivanje vrhova(i šiške jer po novom imam šiške) jer je ovo već drugi salon u kojem me mole i kume da mi izvuku par pramenova. Ja pristojno odbijam i govorim da sam savršeno zadovoljna svojom bojom kose(onako je otprilike, boje žita, ne znam kako da je bolje opišem) i moram reći da me već opako živcira taj pritisak da MORAM raditi pramenove.Ma samo par njih, ma samo naprijed,prošli puta sam jedva otišla iz salona bez njih.
    Jel im zbog zarade ili zbilja svi moramo biti bar malo prugasti?

    Inače u Zagrebu sam sa farbanjem i šišanjem bila jako zadovoljna kod Zanettija, frizerka Tanja.Ne znam jel radi još uvijek tamo.

  7. #107
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    FS Nikolina, radi Nikolina koja je prije radila kod Zanettija, u Stenjevcu, kod nove crkve.

  8. #108
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    A imate li preporuciti dobrog frizera za muske?!

    Decki mi imaju duge kose i do sada ih nikad nisu osisali kako spada. Znaci, treba mi netko ko zna napraviti frizuru, a ne samo skratiti kosu.
    Na zapadu grada. I da nije preskup, jer mi treba puta 3.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    A imate li preporuciti dobrog frizera za muske?!

    Decki mi imaju duge kose i do sada ih nikad nisu osisali kako spada. Znaci, treba mi netko ko zna napraviti frizuru, a ne samo skratiti kosu.
    Na zapadu grada. I da nije preskup, jer mi treba puta 3.
    ja se već 12 godina šišam u ZG.A.T., na vrbanima su blizu. šiša me Mario. košta me 240 kn, traje 1,5 h, ali sam mirna sa ''frizurom'' 6 mjeseci. tamo su ti više nego super. koliko su cijene za muške ne znam, ali se isplati. nitko drugi od njih 6 me nije šišao, ali čujem i čitam da su svi odlični.
    http://zgat.hr/o-zgatu/
    moj je ovaj sa šeširom
    baš čekam plaću sad u 2 mj, pa idem i ja

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    *
    Posljednje uređivanje od willow_tree : 22.01.2013. at 23:15

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    A imate li preporuciti dobrog frizera za muske?!

    Decki mi imaju duge kose i do sada ih nikad nisu osisali kako spada. Znaci, treba mi netko ko zna napraviti frizuru, a ne samo skratiti kosu.
    Na zapadu grada. I da nije preskup, jer mi treba puta 3.
    Citiraj willow_tree prvotno napisa Vidi poruku
    ja se već 12 godina šišam u ZG.A.T., na vrbanima su blizu. šiša me Mario. košta me 240 kn, traje 1,5 h, ali sam mirna sa ''frizurom'' 6 mjeseci. tamo su ti više nego super. koliko su cijene za muške ne znam, ali se isplati. nitko drugi od njih 6 me nije šišao, ali čujem i čitam da su svi odlični.
    http://zgat.hr/o-zgatu/
    moj je ovaj sa šeširom
    baš čekam plaću sad u 2 mj, pa idem i ja
    i oni ti baš znaju napraviti frizuru, nisu salon za podrezat vrhove za 10 min i to platiti 100 kn. tu imaš masažne fotelje dok ti peru kosu i masiraju glavu, kavu, osjećaš se ko carica. toliko na sve paze da je dovoljno samo da trepneš, već te pitaju dal nešto trebaš

  12. #112
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj willow_tree prvotno napisa Vidi poruku
    ja se već 12 godina šišam u ZG.A.T., na vrbanima su blizu. šiša me Mario. košta me 240 kn, traje 1,5 h, ali sam mirna sa ''frizurom'' 6 mjeseci. tamo su ti više nego super. koliko su cijene za muške ne znam, ali se isplati. nitko drugi od njih 6 me nije šišao, ali čujem i čitam da su svi odlični.
    http://zgat.hr/o-zgatu/
    moj je ovaj sa šeširom
    baš čekam plaću sad u 2 mj, pa idem i ja
    wilow 240 kuna za koju duzinu kose? Ja sam u sarajevu nasla salon gjde me super farbaju i feniraju ali nekako tu ne bih eksperimentirala sa saisanjem. Taj salon mi je doslovno iza ugla u Zg pa razmisljam da slijedeci put kad sam u Zg odem da me osisaju.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj MoMo prvotno napisa Vidi poruku
    wilow 240 kuna za koju duzinu kose? Ja sam u sarajevu nasla salon gjde me super farbaju i feniraju ali nekako tu ne bih eksperimentirala sa saisanjem. Taj salon mi je doslovno iza ugla u Zg pa razmisljam da slijedeci put kad sam u Zg odem da me osisaju.
    cijena en ovisi o dužini kose. svaki od njih ima svoju cijenu za šišanje.

  14. #114
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Meni frizura nikada nije bila bolja od one faze kada sam odlazila kod Davora Permana,
    boja, forma, sjaj, sve. Znam da je nedavno otvorio salon i u Zagrebu.
    Dečko jako dobro zna svoj posao, radio je u Toni and Guy salonima, kod Vidal Sasoona i ne znam gdje sve nije. K tome je divna i užasno jednostavna osoba.
    Jedina mana mu je cijena, meni je to sada stvarno preskupo.

  15. #115
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    FS Nikolina, radi Nikolina koja je prije radila kod Zanettija, u Stenjevcu, kod nove crkve.
    znaš li adresu, ime salona?

  16. #116
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni frizura nikada nije bila bolja od one faze kada sam odlazila kod Davora Permana,
    boja, forma, sjaj, sve. Znam da je nedavno otvorio salon i u Zagrebu.
    Dečko jako dobro zna svoj posao, radio je u Toni and Guy salonima, kod Vidal Sasoona i ne znam gdje sve nije. K tome je divna i užasno jednostavna osoba.
    Jedina mana mu je cijena, meni je to sada stvarno preskupo.
    Znam da mu u Opt dolaze i neke žene iz Monte Carla. Mene je isto super ošišao kad sam htjela promjenu, a mojoj mami je on the one and only. Meni se pak ne sviđa atmosfera u salonu, on je divan, ali njegove cure me uvijek živciraju, tim više ako je neka faca u tom trenu u salonu.
    Meni je bog Vladimir sa Srednjaka, salon Ljiljana. U salonu atmosfera iz vremena kad sam se valjda rodila, sve neopterećeno, a šiša genijalno, kosa mi može prerasti i 3 mjeseca, a još uvijek izgleda uredno i dobro ošišano.

  17. #117
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    znaš li adresu, ime salona?
    Frizerski salon Nikolina, ulica je mislim Jagnjeđe, ne znam broj. Najbolje da nazoveš: 01 3451174. Radi pon, sri, pet popodne; uto, čet, sub ujutro.

  18. #118
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    o, super, imaš broj!
    hoću nazvati, hvala.

  19. #119
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    o, super, imaš broj!
    hoću nazvati, hvala.
    ako odeš, javi dojmove!

  20. #120
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj willow_tree prvotno napisa Vidi poruku
    cijena en ovisi o dužini kose. svaki od njih ima svoju cijenu za šišanje.
    willow, hvala ti puno

  21. #121
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    za deaedi
    hoću, naravno
    zašto sam pitala uopće, a već sam promijenila frizerku prošle godine...
    ova moja radi s kuene, a meni se već nakon 2-3 pranja zabljesnu sijede vlasi pri tjemenu
    morala bih ju prvo pitati s kojim bojama radi, mislim da mi loreal (frizerski, ne iz DM-a) do sada najviše odgovara
    moja bivša frizerka je radila s nekim no - name bojama, ali su dosta postojane bile
    kosa metlasta nakon bojanja, ali boja postojana
    pa mi je dozvizdilo da je metlasta, a još je i poskupila
    sad mi je kosa ok, meka i podatna, ali brate nakon 2 tjedna k'o da i nisam bojala izrast
    Posljednje uređivanje od AdioMare : 30.01.2013. at 14:56

  22. #122
    delitza avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    Citiraj willow_tree prvotno napisa Vidi poruku
    ja se već 12 godina šišam u ZG.A.T., na vrbanima su blizu. šiša me Mario. košta me 240 kn, traje 1,5 h, ali sam mirna sa ''frizurom'' 6 mjeseci. tamo su ti više nego super. koliko su cijene za muške ne znam, ali se isplati. nitko drugi od njih 6 me nije šišao, ali čujem i čitam da su svi odlični.
    http://zgat.hr/o-zgatu/
    moj je ovaj sa šeširom
    baš čekam plaću sad u 2 mj, pa idem i ja
    Mene šiša Ivan i to tako dobro da u godinu dana koliko me nije vidio (strogo mirovanje + sad mala beba a živim na skroz drugom dijelu grada) od stepenastog na pola uha imam savršenu frizuru na dugoj kosi
    Znali su me šišati i Renato i Ivana (ako je Ivan bio bolestan a nije mi se dalo prebacivati termin) i isto sam bila prezadovoljna.

    Jedva čekam da opet odem na 1,5h wellnessa

  23. #123

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno Kvalitetan frizerski salon za PRAMENOVE

    Osvježavam temu ... molila bih da mi netko preporuči kvalitetan frizerski salon za PRAMENOVE.
    Imam jako tanku kosu, k tome i dijelom prorijeđenu, pa mi je važno da ju se tretira kvalitetnim preparatima, doduše, kao i svaku, a ovu još dodatno oprezno.
    Puno hvala.

  24. #124
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Frizerski salon "Sendi", radi s kvalitetnim preparatima.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Samo bih još pojasnila, da sam uvijek išla u frizerske salone koji su zastupnici ili Keune ili L'Oreal' i činilo mi se da bih trebala imati povjerenja, a onda kada bih otišla u sljedeći salon, svaki puta su me pitali što sam radila u prethodnom i kada bih rekla pramenove, oni bi komentirali da nisu korištena kvalitetna sredstva, spominjali neke kem. supstance i loše tretmane i slično, koje ja naravno nisam mogla komentirati, jer mi nije poznato. Uglavnom znam da mi je svaki puta došlo da spojim prethodni i naredni salon da prodiskutiraju o lošim sredstvima i tretmanima korištenim na mojoj kosi. Ne kužim - zašto to rade, da li je moguće da svi koriste svašta-nešto loše ili to govore zbog konkurencije. I onda više ne znam - gdje ići i u koga imati povjerenja?!

  26. #126
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Nikolina, po mome iskustvu - svaki sljedeći majstor ima primjedbe na rad prethodnika.
    To se odnosi kako na frizere, tako i na kozmetičare, vodoinstalatere, zidare, zubare, ginekologe, molere, nastavi niz ... po principu samo sam ja dobar, a drugi su mi jedva do koljena.
    Odlučila sam ne živcirati se zbog toga.


    Ja također imam tanku kosu, ali nemam specijalne zahtjeve glede vrste kemikalija koje mi stavlja na kosu i ne znam što su kvalitetni preparati.
    A pretpostavljam i da se svi frizeri neće složiti oko toga što je kvalitetno, te da je jedno ono što je razvikano i skupo - kvalitetno.
    Posljednje uređivanje od anchi pp : 20.05.2013. at 12:41

  27. #127

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Anchi, da mislim da ima nešto u ovome što pišeš, i moguće da je točno; ja sam mislila da su to neka jasna pravila, npr. ako netko korisiti proizvode A, B i C, to su kvalitetni proizvodi, i prema tome, ne bi se oko toga trebalo i moglo puno filozofirati i imati puno različitih stavova.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    38

    Početno

    Zato sto se vrlo cesto iza imena Loreal skriva neka znj firma izbjeljivaca , ne koriste se orginalni peroksidi vec neki jeftiniji pa sve to skupa daje los rezultat . A na zalost i malo je strucnih frizera koji znaju raditi sa izbjeljivacem ili bojama , a jos manje je salona koji rade(ali stvarno rade , a ne da imaju izlozene posudice odredenih proizvodaca ) sa materijalima koje reklamiraju u svojim salonima... Blaaah , mogla bi o tome napisati barem tri stranice ...
    Trgovacki putnici se uvijek smiju tim naljepnicama na izlozima jer je stvarno nevjerojatno na koje se sve nacine dolazi do materjala i sto se sve musterijama prodaje pod kvalitetan materijal i li njegu za kosu ...

  29. #129

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    [QUOTE=RibicaSibica;2415074]Zato sto se vrlo cesto iza imena Loreal skriva neka znj firma izbjeljivaca , ne koriste se orginalni peroksidi vec neki jeftiniji pa sve to skupa daje los rezultat . A na zalost i malo je strucnih frizera koji znaju raditi sa izbjeljivacem ili bojama , a jos manje je salona koji rade(ali stvarno rade , a ne da imaju izlozene posudice odredenih proizvodaca ) sa materijalima koje reklamiraju u svojim salonima... Blaaah , mogla bi o tome napisati barem tri stranice ...
    Trgovacki putnici se uvijek smiju tim naljepnicama na izlozima jer je stvarno nevjerojatno na koje se sve nacine dolazi do materjala i sto se sve musterijama prodaje pod kvalitetan materijal i li njegu za kosu ...[/QUOTE

    Što se tiče originalnoga zastupništva, ja sam konkretno za L'Oreal pronašla 10-tak salona u Zagrebu koji se nalaze na listi L'Oreal Professional ... u Hrvatskoj u Zagrebu, prema tome - oni ostali nisu zastupnici.

  30. #130
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Osvježavam temu ... molila bih da mi netko preporuči kvalitetan frizerski salon za PRAMENOVE.
    Imam jako tanku kosu, k tome i dijelom prorijeđenu, pa mi je važno da ju se tretira kvalitetnim preparatima, doduše, kao i svaku, a ovu još dodatno oprezno.
    Puno hvala.
    https://www.facebook.com/shishka.zagreb
    bila sam prvi puta ovaj vikend kod nje, po preporuci... salon novootvoren (ali cura ima valjda 15 god iskustva), radi s Loreal INOA bojama bez amonijaka, mirisa, s nekakvom glinom koja njeguje kosu, ne znam ni ja.
    uglavnom - pramenovi su mi prekrasno ispali, kosa je divna, nije uopće suha (došla sam sa slamom na glavi koju sam, istina bog, i podosta podšišala...)
    možeš se na tel koji se vidi na stranici i raspitati o toj boji. nije me došlo previše, šišanje i pramenovi 300 kn (srednje duga kosa...)

    u svakom slučaju - mogu preporučiti i za šišanje i za pramenove! a i meni prilično važno - cura ne ubija pričom...
    Posljednje uređivanje od Neli : 21.05.2013. at 20:15

  31. #131

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Evo samo da javim gdje se ljudi mogu neugodno iznenaditi cijenama.Cut me na Vrbanima SAMO za šišanje (bez feniranja) naplati 150 kn.
    Ovako su napisali na računu:
    Žensko šišanje 80kn
    Pranje kose 40 kn
    Dužina kose XXL (kosa je DO ramena) 30 kn

    Ove druge dvije stavke uopće nisu navedene u njihovom službenom cjeniku, mislim da se zbog tog mogu čak i prijaviti inspekciji.
    Inače je trebala samo skinuti suhe vrhove, a to je napravila bezveze. Tko voli, nek izvoli!

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    1

    Početno dobar frizer

    Frizerski salon VIP, normalne ce te platiti. Curka se zove Marijana. Sve koje smo do sada poslali bili su zadovoljni.

  33. #133
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Ima li netko iskustva sa Colore-fizeri u Supilovoj?

  34. #134
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Znate li frizerske salone u kojima se radi s Lorealovim bojama, moja frizerka je prešla na neke jeftinije od kojih mi je tjeme potpuno iziritirano?

  35. #135
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Preporuka za uži istok?

  36. #136

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Uži istok? Što ti to podrazumijeva?
    Hair concept by Vesna i O-la-ra - u Dubravi.

  37. #137
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Pa kako se zove sve istočno od Trga b JJ, a na potezu tramvajem je cca 10-20 min?

  38. #138
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Centar

  39. #139
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Prema tome, ja sam u centru, a kad hoću naručiti klopu iz centra ne dostavljaju.

  40. #140
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj TeFil prvotno napisa Vidi poruku
    Uži istok? Što ti to podrazumijeva?
    Hair concept by Vesna i O-la-ra - u Dubravi.
    Usla sam tamo jednom.Trazili su me soma kuna za pramenove. Svasta mi je nesto izracunao. Tako i bojanje kpse 2cm od izrasta je bilo 250kn.

    Ja inače volim bivsi Pami, sada Orange na zvonimirovoj. Kada ne stignem tamo odem u Tamaru na kvartu. Cijena je duplo manja a tu su preko 15god.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  41. #141
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pa kako se zove sve istočno od Trga b JJ, a na potezu tramvajem je cca 10-20 min?
    Na 15 min oc trga je dubrava, a ti si skoro na pol puta kaj ne

  42. #142
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Jesam, ali prva tram. st. koja ide do Dubrave mi je na 20 min pješke.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam, ali prva tram. st. koja ide do Dubrave mi je na 20 min pješke.
    Pa di si ti!!! Za 20 min si na pol puta pješke prema Dubravi.

  44. #144
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ne shvaćam ovaj komentar. Da, jesam. I što s tim?

  45. #145

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Usla sam tamo jednom.Trazili su me soma kuna za pramenove. Svasta mi je nesto izracunao. Tako i bojanje kpse 2cm od izrasta
    Ja inače volim bivsi Pami, sada Orange na zvonimirovoj. Kada ne stignem tamo odem u Tamaru na kvartu. Cijena je duplo manja a tu su preko 15god.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

    Iz Hair concepta uvijek izađem savršeno ošišana - što mi je najvažnije, a i ne polazi od ruke baš večini frizera. Za bojanje su tata-mata - ali ima i jeftinijih, al i skupljih.

  46. #146
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Bila sam u Frizerskom studiju A. Dobro je napravila koliko se s mojom tankom kosom da.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 30.06.2016. at 18:35

  47. #147
    mifija avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Meni je ova teta super https://www.facebook.com/cutup.hr/

    Istočno je od Trga, istina, jedva Šišanje na moju asimetričnu kratku frizuru je 160 kn. Za ostalo ne znam, jer se ne farbam ni išta takvo.

  48. #148
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nakon što operem i osušim kosu sve se slegne, a lasi vise ko Davoru Gobcu.

  49. #149
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Nije te dobro osisala

  50. #150
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Dobro me ošišala. Imam lošu kosu. Ne možeš sa tri lasi napraviti čudo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •