Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 225

Tema: dobar frizer u Zg

  1. #1
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno dobar frizer u Zg

    Curke, trebam preporukle za kvalitetnog frizera u zagrebu, Novi Zagreb, koji dobro šiša i oblikuje kratke frizure, želim se ošišati nakratko, a htjela bih u dobre ruke!

    Nadam se da je tema na dobrom forumu, ako nije neka se premjesti!

  2. #2
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Centar grada. Ruža u Vlaškoj 65

    Malo je skuplja ali se isplati.

  3. #3
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Studio Mila
    radićeva 3
    skupi su, ali vrijede. plus obožavaju kratke frizure

  4. #4
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Dražen u Rotonda centru
    skup do bola al super šiša

  5. #5
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    Centar grada. Ruža u Vlaškoj 65

    Malo je skuplja ali se isplati.
    ne, ne isplati se TOLIKO!

    1750 kuna su mi prošle godine uzeli za pramenove i odonda se nisam oporavila ni financijski ni psihički.
    džaba ti stolci koji te masiraju, šatro - wellness... ne vrijedi to 1750 kuna!

    kovrčava, i ja imam svojega favorita (i koji me vrag tjerao da uopće idem isprobavati nekoga drugoga kad sam bila prezadovoljna njime)
    Denis u Skalinskoj
    meni je savršen

  6. #6
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    mario, kefa- baurova, on ti recimo šiša cvitešićku, koja ima kovrčavu kosu i šišao u je na kratko. uopće nije skup. ja radim pramenove- zadnji put, šišanje, pramenovi i frizura 350 kn. mali salon, jako ugodno. ja ne volim ove jako skupe jer se unatoč masirajućim stolcima osjećam ko da ne pripadam tamo. jbg, provincijalka.
    Posljednje uređivanje od sasa : 17.03.2010. at 10:27

  7. #7
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    1750 kuna su mi prošle godine uzeli za pramenove i odonda se nisam oporavila ni financijski ni psihički.
    džaba ti stolci koji te masiraju, šatro - wellness... ne vrijedi to 1750 kuna!

    nisam izdrzala ne staviti smajlica, pa ja ne platim toliko za cijelu familiju godisnje sisanje, a sisam se u za moj pojam skupljem salonu.
    dakle ja se sisam u ZG art, sad se preselio na Vrbane. pramenovi i sisanje, sam platila prosli tjedan 400 kn.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 17.03.2010. at 10:31

  8. #8
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Godina sam išla kod Kreše, i kad još nije bio Urban http://www.urban.com.hr/

    I ja sam kovrčava i nitko me nikad nije tako dobro šišao na kratko kao on. A kad sam imala dugu kosu, naučio me kako da ju sušim da bude mrak. Sve mi žao dođe što se sama šišam, njegovo šišanje je meni naj naj naj.. samo što mi nije blizu i nikad nemam vremena bla bla pa to uvijek završi da se sama ošišam

  9. #9
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    vidi, svi preporučamo muške!

    spajalice, pa ni ja ne platim toliko ni u dvije godine!
    (kod Denisa me pramenovi sa šišanjem koštaju 560 kuna, ali je moja kosa skoro do struka)

    momze je kriva, nagovorila me da odem kod Ruže...

  10. #10
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Jooj da, ona je išla kod Ruže, sjećam se..

    Viš da su bolji muški

  11. #11
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Ilija, La Coullisse u Kaptol centru.

  12. #12
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Jooj da, ona je išla kod Ruže, sjećam se..

    Viš da su bolji muški
    pa i ovaj je bio Drago!

  13. #13
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Viktor?

  14. #14
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma ne
    neki mlađi dečko

  15. #15
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    No kad svi preporučuju muške, da preporučim i ja svog Miću, premda ne idem kod njega već godinama jer sad idem k frizeru tamo gdje mi je blizu. Mićo stvarno dobro ošiša na kratko, ako je taj dan inspiriran. Ne znam šiša li još uvijek u stanu u Petrinjskoj ili je konačno otvorio 'pravi' salon.

    Inače Mićo je počeo u BBK-u a koliko se sjećan BBK su bili otvorili i na Velesajmu, a to bi bila dobra preporuka za frizera u Novom ZAgrebu, ukoliko još rade ?? I na Kajzerici ima neki salon koji je neko vrijeme bio popularan (Cookie ?)

  16. #16
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    mario, kefa- baurova, on ti recimo šiša cvitešićku, koja ima kovrčavu kosu i šišao u je na kratko. uopće nije skup. ja radim pramenove- zadnji put, šišanje, pramenovi i frizura 350 kn. mali salon, jako ugodno. ja ne volim ove jako skupe jer se unatoč masirajućim stolcima osjećam ko da ne pripadam tamo. jbg, provincijalka.

    sasa, ajde please daj adresu i br. telefona njegov.

  17. #17
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    trebalo bi sad vidjet vase frizure

  18. #18
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    e fakat bi. Moja izgleda kao da mi je jedna strana glave ošišana a druga nije.
    To se zove 'asimetrična frizura' a meni izgleda kao da se frizerki na pola više nije dalo šišati

  19. #19
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    stvarno interesantno, ali i mene su uvijek najbolje sisali muski frizeri.

    mene bi isto interesirao taj, sto dobro sisa kovrcavu kosu. moze vise podataka?

    apri, ja ne znam sto si ti kod ruze radila. ja sam prije par puta bila kod nje, te sam jednom imala sisanje i preljev i feniranje moje kovrcave kose i bilo je negdje oko 400-500 kuna. sto su to tebi radili?

  20. #20
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    1750????!!!!???
    Pa kaj ti tam još sve naprave dok ti srede zurku???
    Ja čak ne mogu vjerovati. Sorry, Apri, ne da ne vjerujem tebi, nego, ne mogu vjerovati da se netko toliko precjenjuje!!!!

    I ja imam kovrčavu kosui kada sam se prvi put opišala na kratko išla sam u Fluid na Malešnici. I bila sam super zadovoljna ali za moj pojam ipak malo skupo. A s obzirom da je moja najdraža frizerka odselila u Dubrovnik, ja nikako da nađem nekog "normalnog". I onda sam opet nakon nekog vremena otišla u taj isti Fluid ali upala u ruke nekoj drugoj koja je napravila takav fiasko na mojoj glavi da i sada nakon dva mjeseca se ja pitam kada će mi više narasti kosa!
    A o bojanju kose da ne pričam. Uvijek neko nekaj shebe. Prošli put mi je takve pramenove stavila da mi uopće nije pokrila sjede...
    I luda sam više od traženja dobrog frizera u kvartu a za obilaske grada jednostavno nemam vremena!

  21. #21
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno

    e ana.m o tome ja govorim, kovrčava kosa je banana za šišati, i zato ovaj put pod škare samo provjereno, a fakat mi je oštećena i otpada nenormalno, i treba joj oporavak i šišanje!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Vinola, Medulićeva. Doduše ja sam klasika već godinama, pramenovi, skraćivanje vrhova, laganini feniranje i to je to. Cure su super i jako volim provesti tih par sati tamo

  23. #23
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    apri, ja ne znam sto si ti kod ruze radila. ja sam prije par puta bila kod nje, te sam jednom imala sisanje i preljev i feniranje moje kovrcave kose i bilo je negdje oko 400-500 kuna. sto su to tebi radili?
    joj, moja seni...
    nije to otpočetka mirisalo na dobro
    ja uvijek tražim 4-5 boja pramenova jer mi moj frizer stavlja i puno više
    i tu su ti se oni zblesirali, da se to njima ne isplati, da oni to ne rade
    ali, pristali su na 3 (mislim)
    pa me je šišao Drago, a stilistica (pramenovi) je bila neka druga cura
    i to je trajalo i trajalo

    nije to neko specijalno šišanje, moja kosa je duga i glatka, samo vrhove su mi pošišali, nekih 6-7 cm
    ok, pramenovima su se dugo bavili, ali moj frizer to još pedantnije radi
    pa ti daju tople ručnike za lice, pa vamo tamo... ali nigdje ne napominju kako se to dodatno plaća
    posebno regenerator
    pa neki pakung
    pa nešto

    kako je vrijeme odmicalo, ja sam sve više uviđala kako je Vrag odnio šalu
    ali povratka nije bilo

    ja taj dan krenula kupiti prijateljici poklon za vjenčanje i imala kod sebe 1760 kuna (jako puno onih po deset, tako mi o banci dali)
    kad mi je ova rekla cifru... ja totalno kul...
    ono, šta je to za mene...
    a noge mi se odsjekle
    i brojim ja brojim... izbrojim 1750 i ostane mi 10 kuna
    i nazovem momze odmah ispred salona, skidam joj sve s neba
    pa nazovem muža, a on umire od smijeha i samo me pita jel mi se sviđa
    pa nazovem jednu našu Rodu frizerku i padam u nesvijest
    a noge klecaju, ne mogu do garaže
    a nemam više ni novaca za garažu!

    pa onda čekala da mi dođe prijateljica koja radi u blizini i donese novac.

    eto, to vam je cijela priča

  24. #24
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Meni se krešo svidio zato što što prvi put kad sam došla kod njega i htjela da me ošiša na kratko on nije htio. On pogleda kosu kakva je, oblik lica itd i onda ako misli da to ne bi bilo dobro to i otvoreno kaže. Sviđa mi se što neće samo šišat šišanja radi pa kako bude, nego mu je bitno da to liči na nešto i za 2 dana i za 20. Iako sam se taj put stvarno bila nabrijala da ću se ošišati na kratko (cijeli život imala dugu kosu) i što sam bila djelomično razočarana, tad sam stvarno zavoljela svoju kosu u cijeloj njenoj punini.. Jer mi je malo skratio dužinu, stavio par nekih pramenova koji su isticali lokne, stavio preljev i naučio me sušiti je. Tad sam se fakat zaljubila u svoju kosu - nikad bolje nije izgledala (a nije napravio ništa stvarno drastično).

    No par godina poslije (jer tada nisam živjela u ZG) kad sam mu došla s kratkom kosom.. ajme nije nam bilo kraja.

    Iako ja imam razno raznih fix ideja kakvu bi ja frizuru htjela, ja nisam stručna na tom polju, pa volim kad mi frizer kaže "tvoja kosa nije za to", ili "umrijet ćeš od ravnanja uz tu frizuru".. jer u konačnici želim da mi to na glavi bude ok većinu vremena, ne samo kad sam izašla iz salona.

  25. #25
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mene je muski frizer osisao prvi put masinicom na nulu, zene to vjerojatno ne bi napravile

    kad se sjetim tog dana, prije 20tak godina.... dosla ja kod frizera (s nekom onako kratkom kosom do uha) i on me sisa i pricamo i ja kazem kako sam uvijek htjela sisat se na golo, ali 100 kompleksa me muci, te usi, te jel tumplasta zada glava, te to stoji samo ljepoticama
    i uzme on masinicu i obrije me dok se nisam ni snasla

    rijesio me covjek par kompleksa u minuti
    za ostale nisam nikad nasla drugog strucnjaka LOL

  26. #26
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    da to liči na nešto i za 2 dana i za 20.
    to je ono što je meni najvažnije (jer se šišam jednom godišnje)

    Denis je Orku ošišao sa kose do guzice na skroz kratko, prošle godine u siječnju.
    Do danas, osim šiški, nismo dorađivali, a ljudi me stalno pitaju tko ju je šišao jer i sada ima savršenu frizuru, kao da je jučer oblikovana.

  27. #27
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    to je ono što je meni najvažnije (jer se šišam jednom godišnje)

    Denis je Orku ošišao sa kose do guzice na skroz kratko, prošle godine u siječnju.
    Do danas, osim šiški, nismo dorađivali, a ljudi me stalno pitaju tko ju je šišao jer i sada ima savršenu frizuru, kao da je jučer oblikovana.
    nemoguce je to s bilo kojom kosom
    moja je skroz sijeda i ima je milijardu dlaka
    da bi mi na ista slicila, frizeri je trebaju jako jako prorijediti
    i mjesec dana izgledam ok, kako zelim, ko mis iz ulja, a cim krene ispod rasti ova koju su rijedili, vec mi je ko nafriziranoj pudlici

  28. #28
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja sam to na zadnjem šišanju rekla ženi (imala sam tada frizuru ala Meg Ryan u kraćoj fazi) da mi skrati toliko da ne morma doći 2 mjeseca, da ne moram puno po kosi filozofirati, ne daj Bože bilo što fenom raditi i da me ne ošiša da izgledma kao dečko.
    Ošišala me skroz dečkasto, sad nakon 2 mjesec imam osjećaj da još min 3 ne moram doći, a da ne velim koliko me njih pitalo zakaj sam se ošišala ko dečec!!!!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    ajde, iako je Zagreb u naslovu, ima koja Puležanka da preporuči salon u Puli tj. frizera/frizerku za isto: šišanje "kraćih" frizura (nedečkastih i nezahtjevnih)
    imam i ja favorita, ali mi je za sada nedostupan (previše se čeka...)

    (možda netko iz Pule čita i ovu temu )

  30. #30
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    www.kefa.hr 464 8064, to je Bauerova, ulica kod džamije, tj, ona je okomita na Zvonimirovu. BBK ne postoji više u Novom Zagrebu, ja sam se dugo šišala kod njih u Vlaškoj, osobno sam puno zadovoljnija Kefom. Em što su 200tinjak kn skuplji, uvijek gužva, sve traje minimum 4h, a i nije mi ugodno bilo...ovo je mini salon, rade Mario i još jedna cura, Ivana, ugodni, ne dave small talkom i ja sam prezadovoljna šišanjem. Doduše ja nemam kovrčavu kosu, ali Cvitešićka ima, a ona se uvijek tamo šiša, slučajno znam jer je baš zadnji put kad sam bila Mario bio u Berlinu s njom kao osobni frizer. Ona meni ima mrak frizuru.

  31. #31
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    www.kefa.hr 464 8064, to je Bauerova, ulica kod džamije, tj, ona je okomita na Zvonimirovu.
    imaju li oni na ovoj stranici nesto vise od ovog sto si ti napisala u postu - a da ja ne mogu naci?

  32. #32
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Volim muške frizere zato što dobro i brzo rade; nemam strpljenja sjediti tamo predugo. Osim toga, kod njih nema puno priče, nema tepanja i deminutiva. Ilija je brz, ugodnog ponašanja i odlično šiša. Mene šiša na poluduge frizure koje se lako održavaju (ravna kosa). Nikad nisam platila više od 350 kn, čak ni uz posebne pakunge. Važno mi je i to što u salonu koriste Kerastaseovu liniju koju koristim i doma. Išla sam prije u salon Mona Lisa u Draškovićevoj, a odustala sam kad je moj frizer otvorio svoj salon predaleko. Bila sam i u Ruži - nisam nikad platila toliko kao Apri, ali sam pobjegla zbog tih ručničića, terapije bojama, deminutiva, ispitivanja o djeci i sličnih horrora. Bila sam i kod Mile Višnjić koja je prava majstorica i vrlo ugodna osoba za razgovor. Od nje sam odustala, jer sam uvijek morala čekati, unatoč dogovoru unaprijed i zbog toga što voli kratko šišati. Jednom sam odvela M. u školu, otišla u KC na kavu, naprasno uletjela u salon - bila sam zadovoljna i dalje sam zadovoljna.

  33. #33
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ja taj dan krenula kupiti prijateljici poklon za vjenčanje i imala kod sebe 1760 kuna (jako puno onih po deset, tako mi o banci dali)
    kad mi je ova rekla cifru... ja totalno kul...
    ono, šta je to za mene...
    a noge mi se odsjekle
    i brojim ja brojim... izbrojim 1750 i ostane mi 10 kuna
    pa bome bi se i meni noge odsjekle. to je skoro 250-260 eura. pa ni u ovom skupom becu to ne kosta toliko.

    bas dobra stranica. prije sam se uvijek sisala u zagrebu, ali sada vec dugo u becu. e pa malo promjene bi dobro dosle. i da se skinem sa feniranja. mislim da mi to slabi kosu.

    anchie76 tko je / gdje je kreso?

  34. #34
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    i zdenkin prijedlog zvuci dobro.
    samo za koga se odluciti?

  35. #35
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    baš gledam, ne mogu ni ja naći.

  36. #36
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    brzopleta sam. vidim tko je kreso.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    75

    Početno

    Ja preporučam Teu Drakulić, koja ima salon na križanju Martićeve i Šubićeve, nije jeftino, ali bar te ne ispituju kako muž, djeca , posao i slično. Osim nje šiša i jedna Nada i još jedna mlada cura. Radila mi je frizuru za vjenčanje i prije toga me pofarbala u moju prirodnu boju jer sam prije imala koma pramenove, djelo kvartovske frizerke. Radila je frizuru i mojoj sestri koja ima poludugu jako gustu i valovitu kosu i nikada je netko nije tako dobro ošišao.
    Posljednje uređivanje od benedetta : 17.03.2010. at 14:35

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Ruza Kerastase - Kristina. Sisanje i fen frizuru standardno platim kn 240,00

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Ajme Mima pa daj Mićin kontakt, od kada je otišao od Zdravka nikako do njega a on me definitivno najbolje šišao. Sada sam kod Zdravka,BBK u Vlaškoj, većinom je ok mada ima i lošijih dana. Njegova frizura traje mjesecima,cijena cca 250 kn.

  40. #40
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A joj ne znam imam li više broj telefona, nisam par godina bila kod njega.
    Ali on ti je u Petrinjskoj 2, salon se zove "Miko" - ne ulazi se sa ceste nego je to u stanu.
    Pogledaj kad tamo prolaziš. (jedino što je stalno pričao da će otvoriti 'pravi' salon pa ne znam jel' to ostvario)

  41. #41
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Za Novi Zagreb sam čula da je Ivan iz Royala dobar, a provjereno dobri (za mene) frizerski su ZGAT i Colori (ovo je Zagreb zapad).
    ZGAT je u Vrbanima kraj osnovne škole, a Colori je na tržnici Prečko.

    Btw. i u ZGAT-u imaju masažne fotelje

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    joj, hvala,hvala,hvala

  43. #43
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Frizerski salon ON u Vukovarskoj. Vlasnica Dragica...ako odlučiš reci da te Kate iz Dubrovnika poslala. Ja sam znala dolazit u Zg na 2 dana samo radi frizure kod njih. Eeee good old days, tada nije bilo krize

  44. #44
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    moji favoriti, svi šišaju preodlično!
    www.frizeraj.hr

    moji najdraži su vlasnici petra i vanja, tako da sa vanjom i ja imam svog muškog favorita

  45. #45
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    *****ti apri mislim da mi netko od ovih mojih kaže tu cifru mislim da bih ih poslala k vragu. ali da, sad već godinama idem tamo.

    kovrčava, meni je kosa kratka i kovrčava (sad ju puštam i koma je, inače je cool) i meni je trebalo dugo da nađem nekog tko zna što radi sa kovrčavom kosom. i imam niz i tih fancy salona...

  46. #46
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    pametni pišu jedan a ja 100 postova. dakle i ja volim kad mi kosa za 2 i 20 dana izgleda super, samo moja suha kovrčava kosa izgleda za 2, 20 super i izgleda super i za 40 dana ali dok dođe cca 60ti dan više ne izgleda super. nekima izgleda ali meni je tad oko blagog očaja i tad je vrijeme za šišanje, osim ako ju ne puštam, kao sad pa se nisam od 9.mj šišala.
    s tim da mi se isto dogodilo i da mi neće šišati tek tako, i da sam ju isušila pri zadnjem pokušaju puštanja pa mi je vanja rekao da bi bilo puno bolje da ju ošišam pa ev. ispočetka.

    evo još par njihovih uradaka
    http://www.she.hr/prvi-cik-cak-makeover
    http://www.she.hr/drugi-cik-cak-makeover
    Posljednje uređivanje od tropical : 17.03.2010. at 18:08

  47. #47
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj tropical prvotno napisa Vidi poruku
    lako je tako, dobit lijepu zenu u ruke

  48. #48
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ja sam kod jednog od gore navedenih skupljih, ali zato imam dugu kosu (djelomice), frajer super šiša i pramenira, ali je cjenovno poštedno imat dugu kosu, nego kratku, kratku duplo više moraš održavat i fakat onda treba promislit gdje ići, meni je to ispadalo duplo skuplje prije kad sam imala kratko a la Jadranka Kosor nego sad.

    I ja sam čula za BBK franšizu ili što god u Novom ZG-u, kraj Velesajma, ali za kratku su fakat povećani troškovi ako se ide kod "name" frizera...

    Tako da... prvo napravit business case i onda odlučit . Sretno!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 17.03.2010. at 18:35

  49. #49
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno

    E žene moje, fakat Vam hvala svima, ludilo od ponuda, sad sve rezimirati i odlučiti.

  50. #50
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Godina sam išla kod Kreše, i kad još nije bio Urban http://www.urban.com.hr/

    I ja sam kovrčava i nitko me nikad nije tako dobro šišao na kratko kao on. A kad sam imala dugu kosu, naučio me kako da ju sušim da bude mrak.
    Anchie, možeš li s nama podijeliti te trikove oko sušenja?

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •