Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Generacije "prva polovica 2002"

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno Generacije "prva polovica 2002"

    Iz onog Zrinkinog topika vidim da ima jako puno vrsnjaka koji su na pola puta odvikavanja ali jos se drze

    Zanima me kako to kod vas izgleda? Kod nas je situacija ovakva , uglavnom trazi pred spavanje ili neposredno nakon popodnevnog spavanja i to samo ako je jako pospan. Prije spavanaj navecer se sad svelo na mozda jednom u 5 dana. A jedini obrok koji je koliko toliko fiksni je onaj oko 6 ujutro (po noci hvala bogu odnedavno spava u komadu). Ako je vikend onda se mozda pristeka i oko 8. Uglavnom je vikend sisac, jer jako cesto radnim danom produ i 2 dana da ne trazi ako je prespavao jutarnje dojenje. Meni je trebalo dosta dugo da ga prestanem nuditi ali mislim da je sad stvarno u fazi da ako ne trazi onda mu ne treba.

    Ja bi rado da ova faza potraje bar do 2 godine. Kad je Adi prestao onog dana kad je prestao dojiti (ne bas doslovno) pa iducih 2 mjeseca je bio non stop virozast. Lukas mi sad 3 puta prije svaku virozu prode od Adia tako da bi bila sretna da ovo potraje.

  2. #2
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Ujutro prije buđenja (jednom do dva puta) i popodne kad se probudi (nekad traži, nekad ne).
    Za spavanje više ne traži.
    Kad je bolestan ja sama nudim češće.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    48

    Početno

    I kod nas je slicno Pred spavanje obavezno, nocu uvijek (1-2 puta) preko dana ponekad nakon dnevnog spavanja. Naravno vikendom sve to ispadne cesce jer ga popodne isto ja uspavljujem i tu sam kad se probudi. Preko dana ga pitam nekad kad je grintav: Oces sike, a on lipo kaze: Necu kava (hvala) :D Sve mi mirisi na odvikavanje ali ova faza traje vec 3-4 mjeseca, i volila bi da potraje makar ovu zimu :D

  4. #4
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Ja moram priznati da je meni već lagano dosadilo, al neću potaknuti konačan prestanak isto prek zime, najviše radi jaslica u koje je krenio.

  5. #5
    LedinaMama

    Početno

    Kod nas se sada barem moze izbrojati.

    Znaci, dan + noc - izmedju 10 i 15 podoja. Nije strasno ako usporedim s onim sto je bilo.

    Jos da nema svekra i svekrve bilo bi i manje. Leda je skuzila da njima nije drago sto doji "tako velika" (uvijek su imali poneki komentar) i zato cim njih vidi navali traziti sisu i onda njih gleda kako ce reagirati.

    Zato su se sada i oni malo popravili pa ignoriraju takvo njeno ponasanje, a i ne komentiraju vise nista.

    Vidjet cemo sto ce biti dalje.

  6. #6
    smilja

    Početno

    Ivan 3.5. - dakle prva polovica godine... :D

    MOram priznati da kad čitam vas, da sam ja možda preljena šta se tiče dojenja. A i da je Ivan definitivno tip koji neće tako lako prestati, i mislim da sam od sebe neće u biti nikada prekinuti
    Mi smo još uvijek na više od nekoliko podoja na dan, od kad dođem s posla pa do spavanja (od 5-8) imamo ih nekad i 5.. ne brojim... a po noći uopće ne brojim...
    Novost kod nas je da je Ivan nakon godinu i pol, počeo jesti ko veliki sve živo!!!! to mi je super, jer sam već djelimično za to nejedenje krivila i dojenje. Nekako sam uvijek mislila da bi više jeo da mu ne dam cicu uvijek, a na cici mu je ljepše i lakše... no jako mi je drago da sam ustrajala i da je počeo jesti sam od sebe sve, a pritom uopće ne smanjuje cicu!?
    I svi su govorili da će početi spavati cijelu noć kad se najede za večeru, i evo sad se stvarno najede, i opet se budi.... tako da mi je i za to drago da nisam ništa forsirala...

    Imala sam faze da mi je bilo dosta dojenja, ali sad ne bih prekinula nikako jer mislim da ga i zbog jaslica to dosta štiti.

  7. #7
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Mi smo 1.6.2002. - znaci tocno polovica godine, pa se valjda mozemo prosvercati.
    Nina doji po noci 1-3 puta, ujutro prije nego odem na posao, i kad se vratim s posla do spavanja xx puta. Uspavljivanje obavezno na cici.
    Ne vidim nikakve znakove da bi ona prestala, bas obratno, kao da je pojacala.
    Ja skoro uopce ne nudim, ali zato ona sama trazi.

  8. #8
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Mi cemo dojiti do skole :wink: Tako barem sada djeluje.

    Nekada dojimo manje, nekada vise. Ali uvijek nekoliko puta. Dan bez dojenja si ne mogu zamisliti :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •