Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Spavanje - nespavanje

  1. #1
    Tetka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    87

    Početno Spavanje - nespavanje

    Pozz cure.
    Ja sam danas 15+5, i imam pitanje, jeli i vi nenormalno spavate. Ja spavam na poslu, kolega me vec zafrkava jer usred posla zaspem nad papirima. Nekidan sam stojecki zaspala u tramvaju naslonjena na stangu da me jedna gospodja probudila na oketistu.
    Navecer zaspivam u pola 9 i budim se u 6 za posao. Muz mi je ocajan, jer to malo sto se vidimo on mene gleda a ja spavam.
    Kad prodje taj umor i spavanje??

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nikad
    zna biti bolje tokom 2. tromjesečja, onda se žene obično osjećaju sjajno i pune energije.
    a onda u 3. tromjesečju opet imaš taj dnevni umor, ali te po noći muči nesanica. ja npr. zaspem mrtva umorna oko 21 sat, ali se onda probudim u 4 ujutro očiju širom otvorenih i ne mogu više spavati

    osnovat ćemo tu chat grupu, mogle bi se na fejsu naći ripcord, ja i tko god je budan u ta doba

  3. #3
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mene zadnja 2-3 dana muči grozna žgaravica, i to skroz u grlu me peče za poluditi.
    I ja sam prvo tromjesječje manje-više prespavala, ali naglo se popravilo negdje nakon 15.tjedna kako Lutonjica kaže, drugo tromjesečje super a sad već opet kreću koje kakvi problemi, nespavanja, buđenja i teškog namještanja u krevetu. U 28 tj. sam.

  4. #4
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Otvorila sam novu temu, da mozete dalje o spavanju-nespavanju

  5. #5
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    Baš odlična tema o kojoj mi se raspravlja.
    od 12 tjedna trudnoće sam na komplikacijama i što se tiče spavanja nisam imala problema jedino onako lagani umor u prvom tromjesečju, otišla bi prije leć.
    U drugome tromjesečju osijećala sam se odlično nikakvi problemi.
    A sada u trećem, tj trenutno sam u 30 tjednu ne mogu spavat noću - zaspim normalno al iz neobjašnjenih razloga probudim se noću i ne mogu zaspat dalje, treba mi neko vrijeme da ponovno zaspim

  6. #6
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ja od kad sam ostala trudna ne spavam.Zaspim u 2 sata u pol 7 vec imam otvorene oci ko da sam 3 dana spavala,malo me uhvati drijemanje poslije rucka legnem da cu spavat sve cujem neki polu san bez veze za pol sata se dignem.

  7. #7
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    ja sam u prvom tromjesjecju znala zaspati za stolom dok smo rucali......pojedem juh u samo se naslonim na lakat i malo ubijem oko, moji su se svi vec bili navikli...a spavala sam po 12 sati u komadu...sada mi je to teze jer se dizem po noci na wc i onda se razbudim, odem malo na komp i vratim se nazad u krpice...sad mi treba puno manje sna...legnem u 12 i ujutro u 6 se dignem naspavana kao da sam spavala 12 sati...

  8. #8
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja sam vec usla u 2. tromjesjecje i jedva sam ga docekala samo da prestanem toliko spavati. Ali... jos uvijek ako popodne ne odspavam, onako fino poslje rucka sat-sat i pol, ja sam ko zombi. Neki dan sam zaspala sjedecki, Sven mi sjeo u krilo, gledali smo crtic a meni se oci same sklopile i zaspala sam pa me dijete budilo
    Nadam se da ce to uskoro prestati jer se osjecam kronicno neispavanom.

  9. #9
    Tetka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    87

    Početno

    Ovaj "fenomen" spavanja je ocajan
    Nemogu se koncentrirati, recite ima li nade da bi se mogla malo probuditi?? Pliz recite da postoji nada

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Nemoj se sekirati, samo ti spavaj...
    Ja sam krajem trudnoće došla u onu fazu buđenja
    u pola 5 u jutro kad više ne možeš spavati, a onda si
    popodne totalno crknuta, pa se taman razbudiš u 9 navećer,
    pa zaspiš u 12, pa se probudiš u pola 5 crknuta...
    Kao što rekoh: samo ti spavaj...

  11. #11
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Ja sam spavala kao beba do skoro, kako legnem ne budim se do jutra. E sad pred ulazak u deveti mesec - katastrofa, hronicno neispavana. Uvek mi je prevruce, noge mi gore koliko mi je jaka cirkulacija, ne mogu da se namestim, poslednje vreme bas kriziram za omiljenim polozajima - na ledjima i stomaku. A na strani se nekad desi da se malac izboci pa mi ne preostaje nista da biram - samo suprotna strana, podupirem se jastucima, nikako muzu da objasnim da me ne pokriva i tako...
    Spavajte dok mozete.

  12. #12
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj krojachica prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj se sekirati, samo ti spavaj...
    Ja sam krajem trudnoće došla u onu fazu buđenja
    u pola 5 u jutro kad više ne možeš spavati, a onda si
    popodne totalno crknuta, pa se taman razbudiš u 9 navećer,
    pa zaspiš u 12, pa se probudiš u pola 5 crknuta...
    Kao što rekoh: samo ti spavaj...
    Mene samo brine ovo buđenje u noći pa ne mogu više spavati, al ipak još pred juto zaspim, a kroz dan se osijećam ok nema potrebe da legnem.

  13. #13
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Spavala sam s prekidima preko noći jer sam morala svakih 10 minuta mokriti. Ujutro se to napokon smirilo pa sam spavala do 13 h.
    Najela sam se kao krmača i sada mi se opet nenormalno spava.

  14. #14
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ništa od spavanja noćas. Žgaravica me prejako žeže.

  15. #15
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Spavala sam s prekidima preko noći jer sam morala svakih 10 minuta mokriti.
    Ovako je meni od kad sam saznala da sam trudna. Idem žuborit po 5x na noć, što bi značilo da sam svakih sat i pol na ćenifi. I oko 6 ne mogu više spavati od gladi pa žvačem nešto usput, šaka badema, banana i sl. pa pokušam potegnut bar do 7:30 a onda je vrijeme za još jedan piš-piš tako da adio krevete. Moš mislit što se odmorim i naspavam.

  16. #16
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Meni dođe da ostanem sjediti na školjci. Katkad to i napravim. Za minutu čujem opet teče iz mene.

  17. #17
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni dođe da ostanem sjediti na školjci. Katkad to i napravim. Za minutu čujem opet teče iz mene.
    Ajoj radosti...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •