Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: ahondroplazija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    23

    Početno ahondroplazija

    imam dijete sa sindromom ahondroplazija,zanima me kakva prava imam i da li imam pravo na invalidninu,molim vas pomozite jer znam da su rijetki slucajevi i malo se zna o tome ,voljela bi da mi se javi netko tko je dobro upoznat sa ti sindromom jel imam 101 pitanje,hvala vam...

  2. #2
    ivanton

    Početno

    Pozdrav,
    ja imam dečkića od 3 i pol godine. Dijagnoza: achondroplasia (patuljasti rast). Imaš pravo na invalidninu i dopust radi njege djeteta i dječji doplatak. Obavezno kreni što prije to rješavat. Svakako bih voljela da se čujemo i vidimo pošto nas je jako malo. Mi poznamo još nekoliko roditelja koji imaju dijete s istom dijagnozom i lakše je kad imaš s nekim razmjenit informacije pošto ih od doktora dobivaš na kapaljku. Mali je inače zdrav samo što ima O-noge i jako je stidljiv.
    Jedva čekam da se upoznamo...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav,
    imam djevojčicu staru 3 mjeseca. Sumljaju na ahondroplaziju. Zanima me kako ste otkrili da vam beba ima ahondroplaziju? kako napreduje rast? Voljela bih se sa neki čuti i posavjetovati. Puno hvala

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav,
    ako gledate na forum, molim vas da mi se javite. Majka sam djevojčice stare 7 mjeseci sa dijagnozom ahondroplazija. Moj mail je kkaraturovi6@gmail.com. Pozdrav

  5. #5
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    kako je svijet mali - baš sam dobila na mail udruge upit prijateljice (valjda tvoje) o tome ... proslijedila upit dalje i bit ću pametnija za 2 tjedna

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    2

    Početno ahondroplazija

    Citiraj santompaki prvotno napisa Vidi poruku
    imam dijete sa sindromom ahondroplazija,zanima me kakva prava imam i da li imam pravo na invalidninu,molim vas pomozite jer znam da su rijetki slucajevi i malo se zna o tome ,voljela bi da mi se javi netko tko je dobro upoznat sa ti sindromom jel imam 101 pitanje,hvala vam...
    Moje dijete je već 7 god. i ima ahondroplaziju. Iz Osijeka smo i nikad nismo stupili s nikim u kontakt tko ima istu dijagnozu. željela bi upoznati i razmjeniti iskustva s drugim roditeljima čija djeca imaju istu dijagnozu.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam iz osijeka. Moj sin je 7 god. I ima dijagnozu ahondroplazija. Pošto je vrlo malo slučajeva te bolesti željela bih stupiti u kontakt sa drugim roditeljima i razmjeniti iskustva.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj mkimel prvotno napisa Vidi poruku
    Moje dijete je već 7 god. i ima ahondroplaziju. Iz Osijeka smo i nikad nismo stupili s nikim u kontakt tko ima istu dijagnozu. željela bi upoznati i razmjeniti iskustva s drugim roditeljima čija djeca imaju istu dijagnozu.
    Ja sam majka djevojčice stare 17 mjeseci sa istom dijagnozom kao vaš sin. Ako ste još uvijek zainteresirani za razmjenu iskustva molim vas da mi se javite na broj 044570071. Srdačan pozdrva. Moj mail je objavljen u postovima prije ovoga.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •