Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: BICIKL za curicu od 5 g TREK MYSTIC 16 ?

  1. #1
    mumy M

    Početno BICIKL za curicu od 5 g TREK MYSTIC 16 ?

    Imam Uobičajeni roditeljski problem
    curica mi ima 5 rođendan za mjesec dana
    ima stari.. bicikl ..a sada ga je prerasla i treba neki novi kvalitetni BICIKL,gledala sam te biciliće i našla jedan taman..TREK MYSTIC 16" s pomoćnim kotačima
    pošto još nije naučila samostalno voziti..
    samo cijena boli glava 998 kn... jedna trecina moje plaće.. naravno.. nemogu si to ni u ludilu pruštiti..pa sam išla tražiti.. nešto... polovno.. ali sve šta sam vidjela je bilo u raspadnom stanju..
    Dali možda netko zna dali tko ima takav polovan bic, da se da šta povoljnije kupiti ili...možda neka povoljnija solucija kupnje istog.

    Evo trebam kvalitetni savjet od iskusnijih roditelja... ?

  2. #2
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    http://www.trekbikes.com/us/en/bikes..._4_6/mystic16/ taj?

    jako je lijepi bajkić i kvalitetno izgleda. na žalost, to su otprilike cijene kvalitetnijih biciklića. Ono što je na njemu dobro to je položaj guvernala u odnosu na visinu sica (viši je) pa dijete i ravno sijedi te se ne grbi u vožnji.

    ako želiš nove bicikliće, nešto jeftinije pogledaj po portalima dućana koji prodaju bicikliće:
    http://www.bicikli.hr/bicikli-za-djecu/c1_43/index.html
    http://www.keindl-sport.com/proizvodi.asp?tip=15

    i probaj na tražilici http://www.4kotaca.net/bicikli.htm?g...FQ003wodLSGkzA

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Ne prodajem nego samo dajem glas za Trek - i mi smo ga platili oko 1000kuna (na 6 rata), neusporedivo je kvalitetniji od onih koji se prodaju u TL za 400 kuna. Ima torpedo sto se pokazalo kao velika prednost u odnosu na rucnu kocnicu koju nas zgoljavac nije mogao uopce stisnuti, vozimo ga vec godinu dana bez ikakvih zatezanja sarafa. Stari nam je bio iz TL i nakon godinu dana je doslovno puknuo.

  4. #4
    Ariana avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    418

    Početno

    uzmi i schwin u uži izbor. sda su na sniženju intersportu. možda nađeš za nekih 600 kuna, ako budeš dovoljno brza

  5. #5
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Gdje ima trek biciklica za kupiti?
    Ili nesto drugo sta je kvalitetnije?

  6. #6
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Malo podižem temu jer smo i mi u potrzi za Mysticom 16 jer princeza bi biciklić s pedalama. Dvije se godine nije skidala sa Like a bikea koji nam se toliko super isplatio, naprosto ga obožavamo. Imate savjete gdje kupiti Trek Mystic 16?

  7. #7
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    MM je kupio našim klincima u jednoj trgovini za bicikle u Labinu (Istra).. znam da je tip (prije 2 godine) kazao mm-u da donese stari Trek bicikl (koji je kupljen nov, 1000 kn smo dali) da ga otkupi. No, taman je tada mlađe dijete nasljedilo tu biciklu (koja je danas nakon 5 godina u super stanju) pa nismo. Probaj možda pitat u trgovine koje prodaju (samo) bicikle i sl opremu, vjerojatno će imat nešto rabljeno.

  8. #8
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    na slovenskoj bolhi imate dobar izbor kvalitetnih rabljenih biciklića-schwinn i trek

  9. #9
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    od danas je u prodavaonicama rog -joma bicikl trek mystik 16 snižen na 1050,00 kn . mi smo jučer rezervirali rozni za našu princezu .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •