Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 130

Tema: Morske destinacije - pogodne za djecu

  1. #1
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno Morske destinacije - pogodne za djecu

    Ajde da skupimo dojmove o morskim destinacijama pogodnim za djecu.
    (Meni) bitne karakteristike:
    - plaža - pijesak
    - plitka voda
    - da nije na konstantnoj vjetrometini
    - prirodni hlad
    - da nije gužva
    - dr., ljekarna u blizini
    - blizina dućana i tržnice
    - da putovanje ne zahtijeva ne znam kakve egzibicije
    - ....

    Kakva su vaša iskustva?

  2. #2
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Osim pijeska na plazi i guzve i Blatnjava kaljuza udovoljava svim zahtjevima. Pa ako ne zelis da ti netko preporuci Pirovac kao idealnu destinaciju, postrozi kriterije.

  3. #3
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Osim pijeska na plazi i guzve i Blatnjava kaljuza udovoljava svim zahtjevima. Pa ako ne zelis da ti netko preporuci Pirovac kao idealnu destinaciju, postrozi kriterije.

    Ajde, ajde, pa računam na savjest roditelja.
    A i nemam alergiju na Pirovac.
    Posljednje uređivanje od Anemona : 23.03.2010. at 12:36

  4. #4
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Onda dodji da ju ekspresno razvijes pa necu tu sama antireklamu siriti.
    Posljednje uređivanje od marta : 23.03.2010. at 12:39

  5. #5
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    E sad..ja bih ti rekla Solaris Šibenik...ali....problem je bio kaj smo se na kraju kupali više na bazenu nego u moru jer je voda bila brrrrrrrr ledena..ali ajd, kao da to i nismo znali da je tam more malo hladnije..Sve ostalo osim ledenjave je kikača apsolutno oduševilo, pa samim time i nas...

    Tučepi su mi inače fenomenalni i da nije strahotne gužve to bi mi bila top destinacija na Jadranu...
    Čekam da se javi netko tko je bio u Vesperi na Lošinju...

  6. #6
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Evo mogu modificirati uvjete:
    - ovaj dio DA NIJE GUŽVA - puste plaže ne smiju biti urokovane ulijevanjem kanalizacije u more ili nečim sličnim
    - dakle još jedan uvjet:
    - čista i bakteriološki ispravna voda za kupanje

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Ovo će biti teško jer sve takve plaže za koje ja znam su prenatrpane (uvjet blizina mjesta, doktora i tržnice). Ja ti recimo ne bih preporučila: Biograd-lijepa pješčana plaža (stravična gužva), kvalitetni liječnici(užasna gužva), plac i sve što si nabrojala je tu. Ne bih ti preporučila ni Crvenu Luku. Isto dobra pješčana plaža, ali gužva- vrlo blizu Biograda. Otok Pag-Grad Pag-relativno dobra pješčana plaža, ali isto paklena gužva. Meni se recimo sviđa Otok Pašman. Oko mjesta Tkon ima prekrasnih pješčanih plaža (voda dugo do koljena, čisto i bistro), ali bez previše hlada, a za šoping i doktora moraš u Biograd za što ti treba čamac ili trajekt (dosta često vozi). Eto ja neznam za takvu plažu-osim onih zabačenih do kojih treba ili čamcem ili tabanati, ali me jako zanimaju prijedlozi.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Priznajem samo otok, ali onda to ne udovoljava mnogim tvojim kriterijima, pretpostavljam...No ako ti je prije svega važna čistoća mora i što manja gužva izaberi neki od srednjodalmatinskih otoka, otiđi po mogućnosti u drugoj polovici lipnja i jamčim ti potpuno zadovoljstvo!

  9. #9
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    i ja mislim da su otoci zakon (ako ti ne smeta hladnije more), pogotovo oni di nema previše gužve. ali tamo nema ni svih stvari koje si nabrojala

    mi, na sreću (ili možda ne, ali to je druga tema) imamo vikendicu na šolti. 10m od mora do ulaza u dvorište. naša plaža, hlad do 2 .
    popodne odemo u neki drugu uvalu, s barkicom.
    turista nema. doslovno. nekad danima ne vidim nikog nepoznatog
    pravi odmor (ako se zanemari šira i uža obitelj itd)

    ALI, doktor radi ponekad. trgovine su koma i dosta udaljene, 'tržnica' je preskupa, nema normalnog mjesta di možeš nešto pojest, treba ti dosta vremena dok dođeš do tamo, nema pješćanih plaža (ima šljunčanih i oblutakastih )

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    417

    Početno

    Punat na Krku

    Blizu, plaže prekrasne, hoćeš šljunak, pijesak, beton. Ima ljekarna, dućana, doktor. Gužva jedino u srcu sezone. Prekrasna, duga šetnica u hladu, zelenilo, izleti....Uživancija.

  11. #11
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Što se tiče Paga (mislim na cijeli otok), ima puno pješčanih plaža, voda je topla i dugo plitka, mnogim ljudima sa djecom se sviđa.
    Gužve su velike ali ima i pustih (divljih) plaža.
    Prirodnog hlada uglavnom nema.
    Opskrba je odlična, dostupnost isto tako (most).
    Ambulanta u Pagu, imaju dežurstva, vrlo su ljubazni i efikasni.
    Ljekarna ima u Pagu, radi stalno, i u nekim selima ima ljekarna.
    (ali svejedno je blatnjava kaljuža)

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa Vidi poruku
    E sad..ja bih ti rekla Solaris Šibenik...ali....problem je bio kaj smo se na kraju kupali više na bazenu nego u moru jer je voda bila brrrrrrrr ledena..ali ajd, kao da to i nismo znali da je tam more malo hladnije..Sve ostalo osim ledenjave je kikača apsolutno oduševilo, pa samim time i nas...
    Jedina stvarna, ali velika zamjerka Solarisu bila je plaža - osim hladnog mora (to se još nekako podnese), ulaz u more je za dijete neugodan, a i plaža je bila nekakva zmazana onda kad smo mi bili.
    Inače smo bili oduševljeni Solarisom i Šibenikom i njegovom okolicom, ali samo zbog plaže ne bismo više onamo... bar ne na dulje boravke.
    I priznajem da sam jedva dočekala da mi dijete poraste dovoljno da može podnijeti dulji put i da ne moram razmišljati o ambulanti i ljekarni u mjestu ljetovanja (doduše, ambulantu i ljekarnu obično moramo tražiti zbog MM, a ne zbog Andreja ), tako da sad već treću godinu idemo na Mljet i uživamo svi troje

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    Nama je zasad top destinacija Srima kod Vodica... apartman u kojem smo bili je drugi red kuća od mora, 50m do plaže šljunčane, hlada nije bilo nešto specijalno al dalo se nać, nikad gužve... ljudi su bili smješteni na metar dva... mir i tišina... predivno... konzum je isto 100njak metara... Jedino smo sve ostalo morali obavljati u Vodicama, a do tamo 5 min vožnje

  14. #14
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    Duće kraj Omiša

    pržina, kilometar plićaka, sve blizu od pobrojanog

    jedino gužva....jeste al nije krkljanacal nalik onom kad BiH pohara Makarsku rivijeru

    uvijek ima mjesta za sve, volja ti na sunce, volja ti u hlad

    i da, čisto, čisto, čisto i plaže i more

  15. #15
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    ja ne znam gdje to u sezoni nema gužve. osim na otocima. jer meni je i to kad su ljudi na metar-dva, što piše mlukacin, gužva. izuzetak je ovdje već spomenuti solaris kod Šibenika, koji je preogroman i u kojega domoroci mogu ući u vrlo ograničenom broju. ali solaris više ne preporučam zbog tigrastih komaraca, koji od prije dvije sezone tu "pasu" u rojevima.


    bar je tako na mojoj, šibenskoj rivijeri.

    ako zanemariš gužvu, preporučam Primošten ili Rogoznicu.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Čitajući vaše postove vidim koliko sam razmažena po tom pitanju. Hotelske plaže-nezamislivo, Duće-za vrijeme faksa često išla tamo iz zeke peke i mnogo puta naišla na špricu u pijesku!!!
    Meni je gužva kad nas je deset na plaži, naravno ne računajući moju mnogobrojnu rodbinu Najljepše mi je ipak na brodu, obožavm pučinske otoke, zapravo obožavam naše more, ali one njegove lijepe mirne kristalno čiste djelove. Dajte potrudite se malo, otputujte dva tri sata duže i vidjet ćete što znači prava plaža, pravo more, hlad borovine. Korčula, Mljet, Vis, Lastovo, Hvar...ne trebate ići u neki turbo smještaj ima prekrasnih apartmančića za neveliku lovu.
    E i da se nadovežem na doktore, ljekarne i sl., u osnovi ne razmišljam previše o tim stavrima, nosim putnu ljekarnu i čvrsto vjerujem u momke s 112!
    Posljednje uređivanje od nikoliša : 23.03.2010. at 14:53 Razlog: sjetih se

  17. #17
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj nikoliša prvotno napisa Vidi poruku
    Čitajući vaše postove vidim koliko sam razmažena po tom pitanju. Hotelske plaže-nezamislivo, Duće-za vrijeme faksa često išla tamo iz zeke peke i mnogo puta naišla na špricu u pijesku!!!
    Meni je gužva kad nas je deset na plaži, naravno ne računajući moju mnogobrojnu rodbinu Najljepše mi je ipak na brodu, obožavm pučinske otoke, zapravo obožavam naše more, ali one njegove lijepe mirne kristalno čiste djelove. Dajte potrudite se malo, otputujte dva tri sata duže i vidjet ćete što znači prava plaža, pravo more, hlad borovine. Korčula, Mljet, Vis, Lastovo, Hvar...ne trebate ići u neki turbo smještaj ima prekrasnih apartmančića za neveliku lovu.
    E i da se nadovežem na doktore, ljekarne i sl., u osnovi ne razmišljam previše o tim stavrima, nosim putnu ljekarnu i čvrsto vjerujem u momke s 112!
    A čuj, nije da sam lijena ko guzica, nego mi dijete povraća u vožnji.

  18. #18
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    nikoliša, neka djeca teško podnose put, a neka su često bolesna pa njihovi roditelji moraju razmišljati o stvarima o kojima ti ne moraš. To ne znači da nisu vidjeli pravo more i borove Ne valja sve mjeriti svojim metrom.

  19. #19
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    A Dubrovnik, nitko ga ne spominje , odnosno okolica Dubrovnika je još ljepša, tj. ima ljepše plaže, čišće more, nema gužvi, pedijatrija, ljekarna, trgovački centri na dohvat ruke.....

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    isprika svimakoje su se našle uvrijeđene, ali samo sam vas htjela navesti na raj A što se tiče povraćanja o tome bih mogla napisati priručnik pogotovo o čarolijama dječjeg povraćanja kilometar dva prije cilja, već potrošenim vlažnim maramicama i vodom, itd. E i da Arijana dobor zbori, Dubrovnik, eh upravo pred Dubrovnikom nam se zbio gore spomenuti rigoleto...Ali da je raj na zemlji e bome jest!

  21. #21
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    mislim da ne postoji mjesto koje zadovoljava sve kriterije iz prvog posta, ali pratim temu, za svaki slučaj
    inače, raj na zemlji mi je mljet

  22. #22
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj suncokret prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da ne postoji mjesto koje zadovoljava sve kriterije iz prvog posta, ali pratim temu, za svaki slučaj
    inače, raj na zemlji mi je mljet
    Ah, nemoj me odmah obeshrabriti.
    Meni je prekrasan Dubrovnik, oduševio me je i Primošten, i Biograd mi je jako lijep, ali mi je prevelika gužva, kao i u Primoštenu (kao i u večini mjesta),...

  23. #23
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa i meni je Mljet raj na zemlji, ali ja ne bih tamo išla sa djetetom.

    edit: za sada
    Posljednje uređivanje od Mima : 23.03.2010. at 21:58

  24. #24
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa i meni je Mljet raj na zemlji, ali ja ne bih tamo išla sa djetetom.

    edit: za sada
    I kod mene sličan problem.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Zašto tamo ne biste išle s djetetom?

  26. #26
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Zato što je jako daleko a dijete mi loše podnosi putovanje, i zato što je otok a dijete mi povremeno završi na Hitnoj.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    ok s ovakvim argumentima nema teorije da te nagovorim na takav podvig

  28. #28
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je prekrasan Dubrovnik, ..................... ali mi je prevelika gužva,
    Pa zato kažem okolica Dubrovnika, Mlini, Plat... udovoljavaju svim gore navedenim kriterijima, a do Dubrovnika 10 min. vožnje (dobro, ljeti i 15min., čak)

  29. #29
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Arijana prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zato kažem okolica Dubrovnika, Mlini, Plat... udovoljavaju svim gore navedenim kriterijima, a do Dubrovnika 10 min. vožnje (dobro, ljeti i 15min., čak)
    Ponavljam dijete mi povraća u vožnji i nema niti teoretske šanse da idemo na takav put.

  30. #30
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sanja77 prvotno napisa Vidi poruku
    Punat na Krku

    Blizu, plaže prekrasne, hoćeš šljunak, pijesak, beton. Ima ljekarna, dućana, doktor. Gužva jedino u srcu sezone. Prekrasna, duga šetnica u hladu, zelenilo, izleti....Uživancija.
    Pa zašto onda ne razmisliš o Krku.
    Nesnosne gužve su samo od 20. 7.- 15. 8. nakon toga je podnošljivo.

  31. #31
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zašto onda ne razmisliš o Krku.
    Nesnosne gužve su samo od 20. 7.- 15. 8. nakon toga je podnošljivo.
    Ustvari Krk mi i je jedna od opcija, baš sam i jučer gledala apartmane.
    Koje mjesto na Krku je još ok?

  32. #32
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Grad Krk, Malinska, Njivice. Moja frendica hvali Šilo, ali meni se ne sviđa jer mi se čini da je more hladnije nego u Njivicama i Malinskoj.I da, ja bi izbjegavala Vrbnik, ali to ovisi od osobe do osobe(isto hladno more).

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    105

    Početno

    Anemona, sorry na upadu. Zanima me ako netko ima kakva iskustva, mi bi u Starigrad Paklenica? Naime firma ima tamo odmaralište, pa bismo krajem lipnja tamo s dvoje djece.

  34. #34
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    I mi definitivno ljetujemo samo na otocima, obala nije za nas. Previše smo razmaženi i tražimo čisto more, što manje turista, bez automobila i što manje civilizacije. Bez obzira što imamo malo dijete, ponovo ćemo na ljetovanje na otok koji je spojen sa kopnom samo sa katamaranom. Otok je mali i nema niti liječnika, ali ima jedna medicinska sestra, plus ima par doktora koji tamo ljetuju.

  35. #35
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,694

    Početno

    joj, i mi smo zaljubljenici u što manje gužve na moru... u tom slučaju ili na otoke ili ako se ide na kopno, onda u obzir dolazi ili lipanj ili kraj kolovoza+rujan (ili oboje, najprije stari godišnji pa novi )
    jedino treba izdržati srpanj i kolovoz u gradu

  36. #36
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ja ustvari i tako planiram godišnji ili početak ili kraj sezone.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    Definitivno najljepša plaža bez gužve je plaža čista blizu Novalje na otoku Pagu.
    Do nje se može samo autom.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    joj, i mi smo zaljubljenici u što manje gužve na moru... u tom slučaju ili na otoke ili ako se ide na kopno, onda u obzir dolazi ili lipanj ili kraj kolovoza+rujan (ili oboje, najprije stari godišnji pa novi )
    jedino treba izdržati srpanj i kolovoz u gradu
    u to vrijeme smo mi uvijek ljetovali, sad smo malo ograničeni zbog škole. Definitivno je meni najljepše na moru krajem kolovoza.

  39. #39
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj angelina_2004 prvotno napisa Vidi poruku
    Definitivno najljepša plaža bez gužve je plaža čista blizu Novalje na otoku Pagu.
    Do nje se može samo autom.
    Koja je Čista? Ona kod Metajne, u kanjonu?

  40. #40
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Puno mjesta zadovoljava tražene kriterije ali ne u špici sezone. Najidealnije vrijeme za guštanje je kraj 6. mjeseca.

  41. #41
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Najidealnije vrijeme za guštanje je kraj 6. mjeseca.
    Ili 9., ako je lijepo vrijeme. Kod nas gužve počinju sve ranije, već u 6. mjesecu.
    A i nama su otoci zakon pa se cijelo ljeto kupamo na okolnim nenaseljenim otočićima. Dakle, postoji i ta mogućnost - unajmiti barku ili ići brodskom linijom (ako postoji).
    Neću reklamirati svoj kraj jer ne ispunjavamo uvjete, ali ako se nekome baš da dugo voziti, Elafiti, Lokrum i drugi otočići u blizini Dubrovnika i okolice su idealni za boravak male djece (a i odraslih ).

  42. #42
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    6. i 9. mjesec na moru su super, samo, kao što netko reče treba preživjeti 7. i 8. u gradu.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mima 7. i 8. u planine. Mi smo pretprosle godine krajem 7. meseca isli na planinu "po hemoglobin za dete" a onda 5.9. na more.
    A proslog leta smo bili na vikendici celo leto pa opet u septembru na more.
    Ove godine razmisljamo i o banjskom turizmu za vreme najvecih vrucina.

  44. #44
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    Mima 7. i 8. u planine. Mi smo pretprosle godine krajem 7. meseca isli na planinu "po hemoglobin za dete" a onda 5.9. na more.
    A proslog leta smo bili na vikendici celo leto pa opet u septembru na more.
    Ove godine razmisljamo i o banjskom turizmu za vreme najvecih vrucina.
    Ovo sve zvuči super, ali ne znam kako to uklopiti u 14 dana godišnjeg.

  45. #45
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Oh, ja imam godišnjeg, ali ne znam kako to uklopiti u budžet.

  46. #46
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Nama je Rabac u Istri bio skroz ok. Relativno blizu, lijepa, velika, šljunčana plaža, iza 17 sati je bilo prirodnog hlada (nikad nismo išli na plažu prije 17,30), mislim da je bila ambulanta (srećom, nismo trebali), ljekarna, blizina dobro opskrbljenog dućana, u Labinu (autom 5-10 minuta vožnje) izvrsna tržnica s domaćim voćem i povrćem + dobra ribarnica, lijepa duga šetnica uz more... Znam da naši otoci nemaju konkurenciju, ali mislim da je za malu dječicu Rabac dobar izbor.
    Na otoke ćemo kad mlađa malo poodraste...
    Posljednje uređivanje od n.grace : 26.03.2010. at 23:55

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Oh, ja imam godišnjeg, ali ne znam kako to uklopiti u budžet.
    Nikako, mi smo imali srecu da nas neko vodi
    A ove godine ozbiljno razmisljamo o hrvatskom primorju u septembru, ja sam nekad, negde videla neku fenomenalnu reportazu o Malom Losinju, ali to je dosta daleko, zar ne?

  48. #48
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Lošinj je sjajan, zrak fenomenalan... Malo je daleko, ali ćemo sigurno ići tamo kada nam manja bude dovoljno 'velika' za otoke.
    Ako ti dijete dobro podnosi putovanja, mislim da bi bili zadovoljni. Od naših prijatelja (od kojih je jedna rodom s Lošinja) čuli smo samo sve najbolje.

  49. #49
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    lošinj je meni odličan izbor.
    istina, daleko je, ali se isplati.

    imaš sve što ti je potrebno, prirodna je prekrasna, zrak je fantastičan i ima toliko mirišljavog bilja da ti posjet lošinju dođe ko aromaterapija

    mi smo jedne godine bili kod prijatelja u Ustrinama (Cres). To je meni bio raj na zemlji.
    oooogrooooomna plaža, nigdje nikog (kad je bila najveća gužva bilo je 10 ljudi, a stane bar 100, a i više kad bi se nagurali).
    mir, tišina. navečer nema svjetala, zvukova...ničeg.
    Keksićka je tad imala 6 mjeseci. Bilo je još jedno dijete od 7 mjeseci. kad bi klinci zaspali mi bismo sjedili i buljili u nebo, kartali ispred kuće uz svijeću...
    Svaki dan smo bacali vršu i ručali ono što bi se našlo u njoj.

    Ali, nije to za svakoga. Nama nije bila potrebna ni blizina trgovine (sve smo imali sa sobom, kad bi nešto falili mm bi se zaletio do trgovine). Nemam pojma di je prva ljekarna, ni prvi liječnik.

    Mi smo robinzoni u duši

  50. #50
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Iz Beograda je vjerojatno bilže doći na jug; a to je rekla bih i najljepše; iako - Lošinj je zaista krasan.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •