Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 257

Tema: cesnjak i vaginalne infekcije II

  1. #101
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    probaj s kapsulama.

  2. #102
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    a kako da znam koliko dugo da koristim češnjak,
    mislim nema neko pakiranje pa da znam kad potrošim sve to bi bilo to
    a vidim da dužina korištenja varira
    kako znate da ste ozdravili :/

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    evo i mene u klub...
    nisam dugo imala gljivice... ali dolaze, bestije... nije strasno pa cu im doskociti prije nego se raspojasaju...
    probat cu sa -
    -kapsulama vaginalno i oralno,
    -ter kantarion+cajevac za vanjsku aplikaciju (lavandino ulje koje imam nije bas neko najnaj pa ga necu koristiti dolje)...
    -a i propolis cu piti... uz to sto vec pijem echinaceu...


    jedino kavu sa secerom ne mogu donijeti odluku da izbacim...

    mm na putu pa mi je zgodno poceti danas sa cesnjak-chanel5 miomirisima......

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Pročitah sve postove i ne skužih je li kome bio problem stavljati češnjak doli u trudnoći :? I meni djeluje da je prirodnije staviti češnjak nego vaginalete... Skoro sam u 7.mj i stvarno mi je dosta i gljivica i svega...Svako malo se pojave, pa stavim Canesten vaginalete pa ih nema 20ak ili nešto više dana i onda opet...Ma ne želim više te vaginalete ...

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    172

    Početno

    Panika me hvata.
    Sinoc sam stavila cesnjak ,kroz njega provukla koncic,da ga ujutro mogu izvuci---a njega jutros nema?! Nema ni cesnjaka ni koncica!

    U toku noci sam ustajala par puta iz kreveta (je li to moglo pokrenuti cesnjak nadole ili nagore?)
    Jutros sam jos uvijek pospana,otisla do WC,nisam se sjetila da pogledam da li je tu.Je li moguce da je ispao u WC solju?

    Koliko je sirok grlic materice? Ljudi,je li mogao cesnjak u toku noci neprimjetno ,da ja to ne osjetim proci do rodnice?

    Pomagajte!

  6. #106
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj ciciban prvotno napisa
    Panika me hvata.
    Sinoc sam stavila cesnjak ,kroz njega provukla koncic,da ga ujutro mogu izvuci---a njega jutros nema?! Nema ni cesnjaka ni koncica!

    U toku noci sam ustajala par puta iz kreveta (je li to moglo pokrenuti cesnjak nadole ili nagore?)
    Jutros sam jos uvijek pospana,otisla do WC,nisam se sjetila da pogledam da li je tu.Je li moguce da je ispao u WC solju?

    Koliko je sirok grlic materice? Ljudi,je li mogao cesnjak u toku noci neprimjetno ,da ja to ne osjetim proci do rodnice?

    Pomagajte!
    meni bi ujutro obavezno ispao sam, znaš pa sklisko mu je
    grlic maternice je jaaako uzak , kao mala rupica veličine riže (tako izgleda po slikama)
    nemaš panike

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    172

    Početno

    MGrubi,mnogo ti hvala.
    Ja sam se uplasila,ali ako mislis da je g.materice kao zrno rize onda je cesnjak sigurno ispao van.Nadam se da jeste...

  8. #108
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    prijavljujem se u klub cesnjakusa
    kaj mogu, zarazile ste me s tim cesnjakom. borim se s e.coli bezuspjesno vec mjesecima, tone i tone antibiotika mi nisu pomogle, nemam druge nego probat na neki drugi nacin.
    znam da je vec netko pitao, i sve sam procitala, ali jos uvijek mi nije jasno - jel se uspio netko rijesiti e.coli uz pomoc cesnjaka?
    ps: sva sreca, unatoc silnim antibioticima, gljive me nisu napale. valjda im bakterije nedaju. ajme koji zacarani krug!

  9. #109
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Citiraj sandy prvotno napisa
    na "problemi u trudnoci" na topiku "esherichia coli u trudnoci" a pisala forumasica josipa+josip...
    Ja sam uradila copy/paste pa evo originala:
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ja sam imala e.coli i to jos gori nalaz od tvoga (10 na 5)..popila sam 3 ture antibiotika ali uzalud...sve dok nisam cula za ovaj recept...pisi....
    1kg cesnjaka ocisti i izmiksaj te pomjesaj sa 1 litrom crnog vina..to zajedno kuhaj dok se nesmanji na polovicu..procijedi te svako jutro pij po dvije velike zlice nataste.gadnog je okusa ali vjeruj mi isplati se meni je e. coli zauvijek otisla...ako ti pomogne a vjerujem da hoce javi se...
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    znam da citiram stari post, al mozda se nadje netko s kakvim savjetom...
    uglavnom, jel netko kuhao ovo?? (osim josipe)
    nekako mi se cini previse 1kg cesnjaka :shock:
    kuhala sam veceras to, ali puno manju kolicinu: 20dkg cesnjaka + 2 dcl vina. Pocele su me peci jagodice na prstima od cesnjaka dok sam ga cistila, a samo je 20dkg - sto bi tek bilo da ocistim cijeli kilogram??? I tak, to se skuhalo, uzasno smrdi, dobila sam oko 1 dcl sivo-ljubicaste mutne tekucine i tek sad sam ustvari skuzila koliko sam ocajna
    vidjet cemo ujutro hocu li uspjet makar malu zlicicu toga strpat u sebe...

  10. #110
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Citiraj visibaba prvotno napisa
    vidjet cemo ujutro hocu li uspjet makar malu zlicicu toga strpat u sebe...
    probala ja jutros malo toga, ajmemajko, preodvratno je!!! Istog trena je i ostatak smjese zavrsio u wc skoljki. Stan jos uvijek cijeli smrdi po cesnjaku i vinu. FUJ.
    ...daj nek neko nekaj napise da se ne dopisujem sama sa sobom po forumu, ko neka luda :D

  11. #111

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    75

    Početno

    visibaba
    ja sam pila nesto slicno ali nisam sama pravila. Isla sam kod Matije Paunovske i dobila tinkturu vina (koja ima skoro isti sastav kao ovo sto si ti kuhala). Jos mi je dala i dvije vrste caja da pijem uz tinkuturu. Ono sto je jako bitno napomenuti je da je to NEMOGUCE piti samo tako. Mora se pomijesati i razrijediti u nekom caju. Ja sam mijesala sa cajem, jedna kasika na 3-4 dcl caja. Kuca mi je komplet smrdila na tu tinkturu. Ali e.coli vise nema! :D Preporucuje se terapija nekih dvadesetak dana, ali ja nisam mogla duze od 10, tako je gadno bilo!

  12. #112
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    gigamama hvala na savjetu. odustala sam skroz od te smjese, pretesko mi je to. sad sam na cesnjaku i cajevcu "dole", pa cemo vidjet. idem na bris za otprilike tjedan dana pa javim jel ovo pomoglo. drz'te mi fige da se rijesim e.coli, vucem ju vec skoro godinu dana

  13. #113
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Evo jedan koristan link o eteričnim uljima.
    www.biovega.hr/Default.aspx?tabid=110
    Neznam da li ga je već neko napisao jer nisam pročitala sve vezano za ovu temu, a ako nije, zgodno bi bilo da pročitate
    (pogledajte važne napomene i pravila upotrebe)

  14. #114
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Cure drage, evo samo da prijavim da kod mene, nakon 8 i vise mjeseci borbe - nema vise e.coli!!!!! :D
    Cesnjak i cajevac i kantarion definitivno djeluju! Zaaaakooon. Nije da tu nije bilo i antibiotika, ali bilo ih je i prije pa nisu pomogli, a sad evo ipak pobjede. Hvala Rodi na savjetima

  15. #115

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    311

    Početno

    je l moguće da češnjak izritira sluznicu? je l se treba nakon njega stavljat par dana jogurt?

  16. #116

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    4

    Početno

    meni je češnjak prilično izritirao sluznicu, pokušavala sam dva puta i odustala. trebao bi se umotat u gazu i kantarion ulje da ne ide direktno.
    umjesto, koristim nekoliko kapi čajevca u kanarion ulje, ima isto djelovanje na sve mikrobe

  17. #117

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Cure imam jedno pitanje...vec sam koristila cesnjak i pomogao mi je rijesiti se streptokoka...ali sada me zanima jedna stvar: Da li smijem koristiti cesnjak ako recimo sumnjam na mogucu trudnocu (period izmedu O i datuma dolaska M)? Naime nakon sto sam istrijebila streptokok posjetila me E.Coli.Hvala na odgovoru!!

  18. #118

    Početno

    Evo da se i ja ukljucim ,prvo moram svima zahvaliti jer ste vi CURE MOJE DRAGE zasluzne mojoj pobjedi prtiv bestija.Prije nego sam dosla na ovaj forum bilo me sram uopce nekome spomeniti svoj problem,nakon petog puta me bilo vise sram ici kod ginekologa radi istog problema.....da ne ponavljam vec napisane price.....citala sam vase price i savijete i isprobavala,cesnjak,istrpila sav taj smrad u ustima a suprug je bijezao iz kreveta iako ja nisam toliko osijecala,pila acidofil,mocila tampon u njega,pila kapsule od cesnjaka,jos uvijek pijem jednu na dan ,za svaku sigurnost,i ja sam za sada mirna,kazem za sada jer je tek proslo oko tri mjeseca i molim Boga da tako i ostane jer TAKO JE DOBRO VODIT LJUBAV SA ZNANJEM DA SE MOGU FINO OPUSTITI BEZ SRAMA KAD SUPRUG ZELI MALO )),sretno!!!

  19. #119
    Alkemicarka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - zapad
    Postovi
    403

    Početno

    Cure hvala na savjetima. Stavila sam češnjak prvi put dosta kratko - nekih pola sata, ali stvarno djeluje. 2 dana nisam ga stavljala, jučer jela kolače i beštije navrle ko lude. Jedva čekam kraj radnog dana da ih nahranim češnjakom. Inače gljivice su mi ko cimerice: živimo već godinama zajedno, otprilike 8 puta godišnje. I to u točno u određenom dijelu ciklusa - nakon O.
    A danas me primilo da sam T, 21. dc, a grudnjak mi je pun puncat, što inače i nije običaj da naviru.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    4

    Početno

    meni je protiv gljivica osim ulja čajevca i kantariona najviše pomoglo paziti na prehranu. u drugom dijelu ciklusa, nakon O, kad su mi se pojavljivale, jedem ono što dovodi u ravnotežu, (često grašak , grah , nepržene sjemenke suncokreta, zobene pahuljice sa malo lgg jogurta, jabuke, kruške sa korom). inače gljivice se pojavljuju zbog neravnoteže u drugom dijelu ciklusa.
    slatkiše sa bijelim šećerom treba izbjegavati i bijeli kruh. pošto sam ovisnik o slatku kupim nešto sa fruktozom u dm-u , samo poslije obroka, ne na prazan stomak.
    malo bijelog luka uz ručak ponekad nije na odmet, kao što napisa ivanap, suprug se isto `žalio`, ja na sebi nisam osjetilai nešto strašno , ali kako sam imala napade očaja zbog dugotrajnih gljivica (pečenje , svrab) ništa me nije obeshrabrivalo.
    prirodni bijeli luk mi je puno bolje pomagao nego u tabletama
    i u tom periodu nastojim svaki dan izdvojiti barem 20-tak minuta za malo bržu šetnju, vitamin c, b vitamine, folnu, ponekad čaj od kadulje

  21. #121
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj Astralis prvotno napisa
    Pročitah sve postove i ne skužih je li kome bio problem stavljati češnjak doli u trudnoći :? I meni djeluje da je prirodnije staviti češnjak nego vaginalete... Skoro sam u 7.mj i stvarno mi je dosta i gljivica i svega...Svako malo se pojave, pa stavim Canesten vaginalete pa ih nema 20ak ili nešto više dana i onda opet...Ma ne želim više te vaginalete ...
    Pokušaj s Vagisan vaginaletama, to nije antimikotik, nego mliječna kiselina. Djeluju na način da mijenjaju ph rodnice (zakiseljavaju) i time spriječavaju razmnožavanje gljivica.
    Ali, možeš i češnjak stavljati, samo ovisno o stomaku, možda će ti biti nezgodno izvaditi ga.
    Također možeš kupiti irigator i ispirati rodnicu blagom otopinom octa.
    Eto, to ti je sve prirodno.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    ovo sa češnjakom je suuuper!
    treba ga i puno jesti.
    ja sam našla još jednu genijalnu i prirodnu stvar - acidofilne bakterije.
    prvo sam pila koncentrat istih, 2 dcl dnevno i poboljšao mi je imunitet, gljivice 0 bodova, papa čist... sada pijem isto u kapsulama...

    a prodaju se i vaginalete istog koncentrata i isto su super!
    ako netko želi - dam generalije...

  23. #123

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    195

    Početno

    ČEŠNJAK ZA CISTITIS-meni su rekli ovako: da dva češnja češnjaka pojedem uz dosta kruha (neugodno je, peče i diže se želudac, no vrijedi) Nakon pola sata nestaju tegobe cistitisa-žarenje i učestalo mokrenje. Ni jedan antibiotik ne djeluje tako brzo. Ponovila sam to još 4-5 puta i izliječila se bez antibiotika.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    6

    Početno

    Definitivno ste najbolje, SVE.
    Nakon još jednog šoka od nalaza (bolje mi se ni ne sjecati kojeg po redu u zadnjih godinu dana), prvi krivac mi je bila doktorica - ne valja. Ali kad sam prespavala i ujutro malo razmislila... odlučila sam beštije preuzet u svoje ruke. I eto tražila, tražila i stigla do vas.
    Kupila sve pripravke, češnjak, čajevac, kantarion i sad u akciju.
    Malo me buni stavljanje češnjaka ili tableta češnjaka i ono što ako "ostane" tamo negdje...
    Mislim da ću češnjak tablete (providne kapsule s tekućinom) + kantarion izliti na tampon i tako pokušati, par sati...
    Možda će biti manje mirisa...
    Javim vam se...

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    cure da li češnjak pomaže i kod gardnarelle vaginalis, naime nikako da je se riješim?

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    da pomaže ti češnjak kod gardanele samo treba biti uporan i izbaciti sce slatko,ne nositi uloške od plastike i sl...dosta jogurta i tekućine nezaslađene

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    lavache di si kupila te acidofilne bakterije?

  28. #128

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    acidofile sam kupila u staroj vlaškoj u jednoj apoteci, tj. biljnoj ljekarni.
    dobiješ bočicu i 14 aplikatora...
    bočicu držiš u fridgeu i navečer izvučeš acidofile u aplikator, malo sačekaš da se zagriju na sobnu temp. i apliciraš...

    moram priznati da je super, stvarno pomaže...

  29. #129

    Početno

    Pozz svima.
    I ja imam ovaj problem i spremam se da kupim te kapsule od belog luka ali se plasim da kupim bilo koje. U Americi sma pa ako neko ima bilo kakvu ideju neka napise, ili da kupim prve nakoje naidjem. Mislim da ovde mogu da nadjem kapsule bez "arome" pa bih volela da znam da li je to ok varijanta.

    Hvala na svim odgovorima.
    Pozz jos jendom.

  30. #130
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    pa bolje su ti one bez arome, i bez filma okolo, no ja sam više za onu varijantu pravi češnjak staviti u gazu i ujutro izvaditi tako 3-4 večeri.
    Eto nadam se da sam pomogla

  31. #131
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    bok cure!
    pomagajte!

    ne znam jesam li vec ovdje pitala il na nekom 2. topicu, ali smije li se cesnjak (pravi ili tablete) stavljati u rodnicu za vrijeme trudnoce? ima li itko od vas kakav podatak ili iskustvo za podijeliti?

    procitala sam cijelu temu i zahvalna sam vam na dosadasnjim otkricima.

    trudna sam, imam streptokok od samog pocetka 10 na 5, popila sam vec 5-6 kura antibiotika al se kolicina ne smanjuje pa sam prisiljena probati i druge metode, zlo mi od antibiotika, imunitet mi je na nuli, stalno pokupim neku prehladu.
    kupila sam kantarionovo i cajevac ulje pa se namazem dolje, al me strah jel mogu cesnjak u gazu?
    ako kazete da se probudite s okusom cesnjaka u ustima, jel moze to nekak doci do bebe pa da se ona zali ili ispasta?

  32. #132
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    ja sam mećala češnjak u trudnoći, čak bez gaze i još bi ga zarezala sa svih strana da jače pusti sok
    ujutro bih ga istisnula vaginalnim mišićima bez problema
    mećala bih 3 večeri za redom pa pauza, ali neredovito, po potrebi
    probaj prije bez zarezivanja da vidiš jel ti rodnica osjetljiva, pa tek ako ne osjetiš ništa malo ga zareži

  33. #133
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    super, hvala ti, probat cu. doduse, moram se odlucit koji dan da ne bi bas ubila okolinu miomirisima, ali nema mi druge...

  34. #134

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    29

    Početno

    molim vas, cure, hitno!..odlucila sam kupiti kapsule cesnjaka..na jednom drugom forumu i ovde sam vidila dobre preporuke jedino za one od KAL-a, odnosno one se jedine rastope preko noci..za ostale, koje ne znam, nikad ne znas..u ljekarni sam pitala za KAL i kostaju 160kn 100kom i to mi je nekako puno.. a ovde sam vidila u jednom postu da su 60kn..je da je post malo stariji, ali ne vjerujem da bi smila biti tolika razlika..pa se sad mislim jesam li krivo cula..
    zna li itko koliko sada kostaju kapsule cesnjaka od KAL-a??.. i ako su 160kn, imaju li koje jeftinije, a da je provjereno da se dole brzo rastope, bar preko noci!?
    vidila sam neke od biofarma za nekih 50-ak kn, al sumljivo mi je to..nr bi tila da mi se rastope po danu i, recimo, na poslu se pocnu siriti miomirisi..
    cure, pomagajte!

  35. #135

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    53

    Početno

    sto ne pokusS S PRIRODNIM CESNJAKOM-
    EVO HOCU I JA TO DA POKUSAM
    TO JE MANJE KOMPLIKOVANO
    STAVLJALA SAM JEDNU NOC---NEA MIRISA...
    ---

  36. #136

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    29

    Početno

    ma nema sanse..prvo, strah me to samo tako stavljat zbog moguceg nadrazivanja sluznice (a moju sve nadrazi) i opcenito stavljanja stvari koje se ne mogu rastopit..al sve je to nevazno prema tome sta mislim da ne bi nikada to mogla ugurati dole, a jos manje izvadit..problem mi je staviti i vaginaletu, a kad sam dole morala ustrcavat neku antibiotsku kremu, trebalo bi mi 15-ak minuta i gomila zivaca (uz zelju za vristanjem) samo da uspijem ugurat dole tu spricu jer je imala tupi, odrezan vrh..sto se tice guranja stvari dole, nisam bas na "ti" s tim.. nisam rodila, a cini mi se da sam i za nerodilju dole nadprosjecno uska..pa eto..ne usudjujem se..hvala Bogu na kapsulama

  37. #137

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    53

    Početno

    sto se tice vadjenja-provuces koncis kroz cesnjak-pa ko tampon ga izvadis-ja nemam problea s tim stavljanjem-samo da i djeluje...a sta te muci gljivice ili??

  38. #138

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    29

    Početno

    ne vise..imam problema sa enterococcusom..

  39. #139

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    53

    Početno

    i meni se u briisu uvijek prikazuje enterococus species-tako pise...al nisam odavno bris radila...al mislim da je idalje tu

    gljivice se nikad nisu prikazle na brisu-mada sumnjam i na njih

  40. #140

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    29

    Početno

    a gljivice ti i nisu ukljucene u pretragu ako radis bris bakterioloski aerobno i anaerobno, kojim se vidi enterococcus, jer je to samo za bakterije..ali gljive i sama vidis jesu li, ako svrbi i sve je crveno, i bijeli sirasti iscjedak..
    jevi jel ti luk pomogao protiv enterococcusa!

  41. #141

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    53

    Početno

    meni luk pomaze-svrbez je nestala ima dva dana...al nastavit cu jos koji dan
    ---na mom nalazu je pisalo enteroccocus
    a ispod
    gljivice nisu izolovane...

    al i to je davno bilo
    iscjedak je vise tecan neg sirast
    -crvenila nea
    samo svrbez...sto asocira na gljivice
    al evo ima dva dana---nista me ne muci...
    dal je trajno-ne znam
    al puno srece-jesi kapsule nabavila?

  42. #142

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    29

    Početno

    ..nisam jos..mislim da cu sutra..uzet cu te od KAL-a kad mi nitko ovde nije dao savjet za neke druge..
    prvo cu piti taj antibiotik koji sam dobila, sa geonistin vaginaletama, a onda cu preci na kapsule cesnjaka, i dole i piti, pa onda acidosalus vaginalate i lactogyn..stvarno cu se svega natrpat, al nadam se da ce biti rezultata..logicno mi je da ih nekako pokusam sve ubiti (antibiotici i cesnjak), a onda da pokusam obnoviti floru (acidosalus i lactogyn)..ne znam sta drugo da radim vise.. javim ti rezultate!!

  43. #143

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    29

    Početno

    evo kupila u nekoj drugoj ljekarni, jer u onoj vise nije bilo, Garlic oil od KAL-a, 100kom 52kn..po kolicini i cijeni odgovarale bi onima od Felix, ali su zuto prozirne i sadrze ulje cesnjaka kao i kod cura kojima je trebalo dugo da se rastope pa vise ni ne znam koje su tocno..navodno postoje jos neke vrste od KALa..al tjesim se da valjda nije ista cijena, odnosno da su moje ipak one sta se rastope preko noci koje je imala Felix..vidit cemo..ako netko zna nek javi! :?

  44. #144
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno antibiotik?

    Lijep pozdrav,
    Nakon dosta Diflucana i slicnog jedino mi je cesnjak&kantarion pomogao--pod uslovom da to kontinuirano primjenjujem. Samo se pitam: Kako to da gljivicama pogoduju antibiotici za razmnozavanje a znamo da je cesnjak antibiotik a ipak nam pomaze?!

    lea

  45. #145

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    29

    Početno

    i mene nesto slicno muci..
    cesnjak pomaze kod gljivica jer je u isto vrijeme i antibiotik i antimikotik, ubija i bakterije i gljivice..
    a mene muci to jel cesnjak ubija lactobacille..jer u tom slucaju isto treba oprezno i paziti kad se sta stavlja..odnosno nema smilsa stavljati recimo lactogyn dok se koristi cesnjak kad ce on ionako pobiti sve.. :?

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    53

    Početno

    i mene to zanima -koliko se dugo maksimalno smije koristiti cesnjka
    dal ubije i laktobacije
    pijem lgg
    svaki dan...

  47. #147

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    53

    Početno

    mozda sam dosadna hehe al sta cu kad imam puno pitanja...
    e ovako koliko se cesnjak smije najduze koristiti...?
    koliko ga je neko najduze koristio
    ja sam ga bila koristila 4-5 dana-svrbez bila nestala...
    i onda nisamn dva dana-opet se svrbez pojavila...
    sad ga opet koristim...al ne znam koliko dugo je potrebno...

  48. #148

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    40

    Početno

    Pridruzujem se klubu.
    Zelim si puno srece i uspijeha.

  49. #149

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    cure meni je ovo isto jako zanimljivo!!
    recite mi, ako radim na bebi, dal to mogu koristit nekoliko dana prije O, a da ne utječe loše na vaginalnu floru i na sluz?? :?
    to mi se čini voma fina metoda....
    obožavam prirodne lijekove, a kako sam zimi jela puno češnjaka, prežilia sam zimu bez gripe (prvi put u životu!)

  50. #150

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    53

    Početno

    ne znam u vezi trudnoce kako djeluje---
    al sto se tice flore...to je antibiotik i antimikrobik znaci utice na floru---ja mislim da ii laktobacile ubija

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •