Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: krvna slika, vitamini...

  1. #1
    Maggie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    145

    Početno krvna slika, vitamini...

    Evo, samo da prijavim da smo vadili krv Eli iz razloga što još uvijek isključivo doji i bile smo sigurne i pedijatrica i ja da je anemična.
    Ali nije! Sve je OK, željezo nije čak ni sniženo i ona očito sve što joj treba i dalje dobiva iz mlijeka.

    Doktorica je ipak preporučila da joj pokušam pojačati apetit nekim od dječjih vitaminskih sirupa a budući da nije navela kojim, da vidim dajete li svojoj djeci nešto slično?

    Uzimate li vi same neke dodatne preparate zbog dojenja?

  2. #2
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Ma čekaj, ona ima 2 godine i isključivo doji ili sam nešto krivo shvatila??

  3. #3
    Maggie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    145

    Početno

    Dobro si shvatila. Pojede dnevno par štapića ili 1 dcl soka...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    blago tebi, moja m. je isto jako slabo prihvacala dohranu i jos uvijek (16 mj.) ima dana kad nista osim cike ne pojede. ja se nisam nista pretjerano brinula jer je m. uvijek super napredovala, bas je velika i inace vesela, zivahna...jos sam se hvalila s time prije na forumu.
    medjutim na zadnjem pregledu joj je hemoglobin bio ocajan, pedijatrica rekla da ima krvnu sliku kao da je izgladnjena
    napominjem da osim cike ono malo sto pojede je bas izuzetno kvalitetno, jede sve organsko, zdravo, uopce mi nije jasno odakle anemija?
    jedino sto je cinjenica da sam ja jako mrsava i pretpostavljam anemicna, to mi je familijarno...cijela zenska strana je uvijek imala s tim problema.
    ali ipak mi nikako ne ide u glavu kako moze dijete izgledati tako zdravo, super napredovati i biti zivahno, a imati tako losu krvnu sliku???
    malo sam se ubacila na ovu temu, ako slucjano netko ima slicna iskustva molim pomoc...

  5. #5
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Maggie, mislim da možeš biti ponosna što je Eli tako divna, velika i pametna curica. Još k tome nema nikakvih zdravstvenih problema - dakle, stvarno je sve super.

    Mi ne koristimo nikakve dodatne preparate, pa ne znam što bih ti rekla po tom pitanju, no možda je najbolje da nazoveš pedijatricu i pitaš je za neku konkretnu preporuku nego da ideš na slijepo.

  6. #6
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Maggie prvotno napisa
    Dobro si shvatila. Pojede dnevno par štapića ili 1 dcl soka...
    Dođite na onu kavu, a ja ću dofurati bebi-kekse u kojima su se njih dvije gušile.

  7. #7
    Maggie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    145

    Početno

    joj da...zaboravila sam te čarobne kekse!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •