Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 107

Tema: nove laži ministra Milinovica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    132

    Post nove laži ministra Milinovica

    http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n1

    Ministar Milinovic opet iznosi lazi o uspjesnosti MPO-a te o broju parova koji su u potrazi za svojom srecom otisli u inozemstvo pozivajuci iste pred kamere....


  2. #2
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    odvratan je...pa ja ne mogu vjerovati koje je to čudovište...3-4 para idu na liječenje u SLO...MOŽEŠ MISLITI...
    Tužit ću ga za duševne boli...

  3. #3
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    možda ne baš 3-4, možda 5-6. a možda je mislio na 3-4 stotine. pardon, ne mislio. lupetao.

  4. #4
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    tko gleda dossier.hr ?
    jeste vi rode (kako je Milinović rekao= BABE) poslale toliko puno mailova i razglednica podrške????
    da mi je samo vidjeti tko je slao ta pisma podrške ? M. Petir

  5. #5
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj nina1 prvotno napisa Vidi poruku
    tko gleda dossier.hr ?
    jeste vi rode (kako je Milinović rekao= BABE) poslale toliko puno mailova i razglednica podrške????
    da mi je samo vidjeti tko je slao ta pisma podrške ? M. Petir

    kako se samo nalagao...sram ga bilo,,,taman sam prebacila kad je pričao o MPO pa nisam vidjela sve...nadam se da će biti na netu...
    lagao je da je parove koji su se išli liječiti van, nagovorio da se ostanu lječiti u HR i druga da su mnogi loše informirani o cijelim postupcima...
    samo neznam kako mu nos stane u prostoriji gdje obitava...bolje mu je da se preseli živjeti gdje i spada...u šumu

  6. #6
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj nina1 prvotno napisa Vidi poruku
    tko gleda dossier.hr ?
    jeste vi rode (kako je Milinović rekao= BABE) poslale toliko puno mailova i razglednica podrške????
    da mi je samo vidjeti tko je slao ta pisma podrške ? M. Petir
    Bljuje mi se kad ga vidim kako LAŽE

  7. #7
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    trebalo bi ga pozvati da pokaže ta pisma podrške ...
    mi smo naša pisma NE-podrške poslali medijima
    neka i on svoja pisma i razglednice podrške isto tako pošalje medijima pa da vidimo

  8. #8
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    bljuje mi se od njega.......

  9. #9
    jasna09 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    150

    Početno

    Ja sam isto gledala i sve nisam mogla vjerovati da takve laži može izgovoriti!
    Stvarno moramo nešto napraviti, moramo mu pokazati da mi nismo građani drugog reda. Ovo što je izjavio mu treba natrljati na nos!
    Joj užas....

  10. #10
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ja imam osjećaj kao da se borimo sa vjetrenjačama
    Mi jedno, on sasvim deseto, taj neće prestati lagati dok je živ... I dok je tu gdje je...

  11. #11
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    stvarno ga treba tražiti da dokaže sva ta pisam...ali opet ih sam može napisati kakav je lažac...

  12. #12
    Ljufi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    690

    Početno

    ministre evo vam jedan [facepalmsmiley]. Ovo je bil malo žešći blam u današnjoj emisiji Dossier.hr. Znam da ovo čitate pa da vam pojasnim što se u spomenutoj emisiji izjavili. Dakle, MPO parovi, kojima to financije dozvoljavaju, kada idu na liječenje u inozemstvo (Maribor) vama šalju razglednice potpore? A prisiljeni su odlaziti jer ovakav vaš zakon nam ne pruža realnu šansu za uspjeh. Vi ili ne znate definiciju i značenje riječi podrška ili se radite malo... ma evo vam još jedan [facepalmsmiley].

  13. #13
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Takve ne suditi po sebi,- on radi ono sto moralan covjek nikada nece.

  14. #14
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Jel se njega može tužiti za duševne boli? Tužila bih ga i ja kao običan građanin, nisam bila na MPO, ali bome plaćamo tog lažljivca..dok pravi budalu od nas...

  15. #15
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Broj razglednica i mailova je potpuno nebitan.Taj covjek se spusta na te grane da se na takav primitivan nacin obracunava sa pacijentima koji su ovim zakonom totalno diskriminirani u svom lijecenju i koji nisu nikakva politicka stranka kojoj bi on s ponosom zadavao tako niske udarce.Ja vjerujem da velika vecina gradana kuzi o kakvom je nekarakteru rijec (ne samo zbog ovog zakona) i da on sam sebi jamu kopa.A takav njegov pristup znaci da igre tek pocinju i da su sva sredstva dozvoljena.

  16. #16
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Da, vladajućima su sva sredstva dozvoljena dok ih se ne odluče riješiti pa ih pošalju u Remetinec Business Academy, gdje im opet mi plaćamo stan i hranu. Al nas treba testirati. Možda je uloga psihijatara i psihologa da nas uvjere da je Zakon dobar? Ako ovo ne upali, što je sljedeće? Lobotomija?

  17. #17
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Ne znam zašto zaostalom Mariboru, Pragu, Bruxellesu i ostatku svijeta ne objasni kako je ovo super model i koliko je veća uspješnost na ovaj način. Bangladeš i Salvador ne treba obavijestiti. Oni znaju.

  18. #18
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    A uz ovaj zakon, mogu dobiti gratis i hrvatski model privatizacije.

  19. #19
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    "Ne želim u slučaju Darka Milinovića govoriti o detaljima, ali recimo da je krivo naveo neke podatke, čega smo mi, koji smo bili na ratištu, itekako svjesni. Zanima me tko im je potpisivao potvrde."
    http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...7/0798006.html
    Zar ga se branitelji boje?

  20. #20
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Milinović? Krive podatke? Maaa neeeeeeeee..
    doduše, više je za ridanje od plača nego za smijeh..

  21. #21
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Nisam sve uspjela čuti ali najjača mi je ona o njegovoj jako dobroj prijateljici koja ga pita: Ministre zašto si ukinuo medicinsku oplodnju (ili tako nekako). Zar mu se dobri prijatelji obraćaju s ministre?!

  22. #22
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Meni je vrlo degutantno bilo podsmijehivanje novinara Ivana Jabuke koji niti jednim pitanjem niti jednom riječju nije ni pokušao pitati tog čudnovatog kljunaša nešto konkretnije od "Dobili ste puno razglednica? trep trep" Pitam se je li HTV uopće razgovarao s nekim neplodnim parom? A ministrova izjava da je 2 para nagovorio da odsutanu od liječenja u Mariboru ma daj...
    Jedina utjeha mi je da su izbori za godinu i pol - da dugo je to za nas u ovim vodama, ali znam da će on i njegova stranka na izborima izgubiti!

  23. #23
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    toliko mi je ovo degutanto da bi me svaki dodatni komentar koštao trajnog bana

  24. #24
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    a što smo i očekivali od HDZeovske televizije nego da mu povlađuju!!!!!!!!!! Joj, jedva čekam izbore do godine!!

  25. #25
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Zašto nitko nije objavio da će biti o nama u Dossieru?!?! Iako... kad čitam vaše komentare, možda i bolje da nisam gledala...

  26. #26
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    toliko mi je ovo degutanto da bi me svaki dodatni komentar koštao trajnog bana

  27. #27
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj TrudyC prvotno napisa Vidi poruku
    Pitam se je li HTV uopće razgovarao s nekim neplodnim parom?
    A ministrova izjava da je 2 para nagovorio da odsutanu od liječenja u Mariboru ma daj...
    Jedina utjeha mi je da su izbori za godinu i pol - da dugo je to za nas u ovim vodama, ali znam da će on i njegova stranka na izborima izgubiti!
    1. Sigurna sam da nije
    2. Ako ministar misli da smo jedan par mm i ja zato jer smo bili kod njega u kabinetu na ugodnom razgovoru, vara se. Cak stovise, cekamo da nam se javi sestra Jasna iz MB radi daljnih konzultacija (pisem ovo s obzirom da znam da ministar cita ovaj forum). Ako me i mm (ovo je skracenica za moj muz a ne mili ministar) nagovori na bilo kakav postupak u RH, to nije iz razloga sto odobravam ovaj zakon, vec zato sto se kao gradjanin ove zemlje moram pridrzavati zakona i jer zelimo dijete, kao i svi ostali parovi koji su ovdje u postupcima, kao sto i struka mora raditi svoj posao po zakonu (kakav god on bio). Za drugi par ne znam.
    3. Da....i mene to ponekad tjesi jer si mislim - mozda smo se sad opametili - mada kad uzmem u obzir koliko ljudi povladjuje jednoj stranci iz straha, lose nam se pise

  28. #28
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    ja doista sumnjam da ministar Milinović zna citati!!!
    I ovo nije šala....ja sumnjam da je on lijecnik....ja sumnjam da je on psihicki zdrav covjek i mislim da bi ga trebalo psihološki savjetovati (iliti vještaciti baš kao i nas) jer je funkcija
    koju obavlja jako odgovorna i smatram da bi za to trebalo biti mentalno zdrav...

  29. #29
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    on je voditelju donio pitanja...

  30. #30
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    mene samo zanima kad ce ovom svemu doci kraj???ovoj svinjariji,lazima,okrutnosti.... zivim za taj dan,otvorit cu sampanjac.....i proslavit...

  31. #31

  32. #32
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ja nisam ljuta.
    Ja mu se smijem!
    Da ga nema, trebalo bi ga izmislit!
    Ljudi - nemojmo mu prestati slati razglednice i mailove podrške - možda bi mu trebali slat i račune - možda nam ih plati! Ipak smo mi njegova podrška, a on naš brižni ministar!!!!

  33. #33
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    sad opet ovo gledam i opet se sekiram...
    pa kako može takve stvari pricati?????

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Ja mislim da je svima jasno da je ovaj prilog i snimljen da bi mu se dalo priliku opet bezocno lagati bez dodatnih potpitanja.Da je nekom u toj emisiji bilo do istine zatrazio bi valjda i da nam procita koji mail ili razglednicu (kako prigodno) podrske pa makar je i sam napisao.Kladim se da je opet zamijenio brojke hehe.Cure koje idete vani saljite mu i dalje razglednice, obavezno ih i fotografirajte i prosljedjujte i medijima.To nam je zasad jedini nacin da svima dokazemo da je puno vise parova prisiljeno ici vani po svoju djecicu.

    Tikice69 bas mi je drago zbog tih novih konzultacija, nekako mislim da ce ti slijedeci mariborski biti uspjesan.

    I

  35. #35
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Sad sam tek pogledala.Ispada da se mi bavimo politiziranjem i nemamo pametnija posla nego uvjeravati ljude okolo da je MPO u Hr zabranjena?I to mu pisu pisma protiv zakona parovi koji ne idu na MPO?Ajd recite da ste u poziciji covjeka koji nema blage veze o MPO kako biste protumacili sve ovo sto je izbrbljao?Jel samo moj mozak tu ne nalazi nikakav smisao?

  36. #36
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Na našoj je strani činjenica da prosječni promatrač uglavnom nema nimalo povjerenja u hrvatske političare kao podvrstu, odnosno ima tek u nekoliko iznimaka. Milinović definitivno nije taj. Mislim da mi ne moramo ništa posebno objašnjavati puku o njegovoj socijalnoj osjetljivosti kad svi osjete na svojoj koži troškove liječenja. Epizoda s cijepljenjem mu je svakako dodatno smanjila neprevisoki rejting. Sutra kad zabrani pušenje ponovo, dodatno će privući negativu na sebe. Ja stvarno ne znam tko bi tog čovjeka mogao simpatizirati.

    Nije problem u ljudima, ja mislim, nego što je on patološki lažljivac i debelokožac i nema šanse da ikada podnese ostavku, nego moramo čekati nove izbore i nadati se da će se oporba sabrati. Što se mene tiče HDZ nikada nije dobio glas od mene, pa se po tom pitanju ništa neće promijeniti. Nadam se samo da će se seljaci sjetiti, da će se brodograditelji sjetiti, da će se trgovci sjetiti rada nedjeljom, da će se sveučilištarci sjetiti da im je osnovni alat - pristup informacijama - uskraćen, da će se prosvjetni radnici sjetiti svojih ispodprosječnih plaća i superorganizirane mature itd., itd.

  37. #37
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Prijatelj ministar kaže:
    Ali ono što želim napomenuti mislim da rrr je puno, puno dezinformacija odaslano putem raznoraznih udruga koje zapravo nisu parovi koji imaju tih problema.
    Kakva nevjerojatna moć dedukcije!

  38. #38
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    transkript:

    http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=239
    Dossier, 7.4.2010., minuta 9:50


    Bili ste nedavno i kod predsjednika Josipovića na Pantovčaku, koji vas je upozorio da je Zakon o umjetnoj oplodnji jedan od najrigoroznijih zakona u Evropi – što ste mu odgovorili?


    Predsjednik Josipović nije rekao da je to najrigorozniji zakon...emmmm... ja sam mu pokazao rezultate koje smo dobili u ovih posljednjih mjesec dana, posljednjih nekoliko mjeseci nakon nastupanja na snagu tog zakona i sutradan sam bio u Dubrovniku i pročitao u jednim dnevnim novinama kako je predsjednik Josipović kontra Milinovića i zahtjeva od Milinovića da promijeni zakon. Tijekom tog boravka, to su i televizije čak snimile, nazvao me predsjednik i rekao da je bio iznenađen kad je otvorio dnevne novine, da to nije istina da je on to rekao i da nije nikakav, nikakvu izjavu.


    Tko to onda svađa ministra i predsjednika?


    10:45 Nema svađa, ja sam surađivao vrlo dobro i ponosan sam na suradnju s bivšim predsjednikom Mesićem koji je bio dao vrlo bitnu u političkom smislu podršku reformi zdravstvenog sustava, jednako sam kada sam došao predsjedniku Josipoviću, ja sam bez dlake na jeziku jer je predsjednik Josipović, institucija predsjednika se mora poštivati, ja sam rekao njemu vrlo otvoreno „Predsjedniče, došao sam po vašu potporu za daljnje reformske poteze u zdravstvu koje mislim provesti u sljedećih godinu i pol, do kraja mandata i vrlo otvoreno vam kažem, došao sam po vašu potporu. Ja na taj način na takav način surađujem s predsjednikom Josipovićem.“


    11:18 Dobivate li još one razglednice iz Maribora?


    Gledajte, svaki put kad se zavrti priča oko toga, ja dobivam razglednice i potpore evo sad kad ste već to spomenuli, mogu vam i pokazati pa neka to televizija i snimi


    O, potrudili ste se


    Evo ovo su razglednice, sve ću vam


    Znači ipak postoje, ja sam mislio da je to demagogija


    Evo ovo su razglednice potpore i mejlovi potpore a ovo su protiv zakona o medicinskoj oplodnji.
    Ovo su iz Maribora.


    Ali ono što želim napomenuti mislim da (emmm...) je puno, puno dezinformacija odaslano putem raznoraznih udruga koje zapravo nisu parovi koji imaju tih problema.
    Otkrit ću vam jedan razgovor prošle godine i ove godine i ovom prilikom još jednom kažem, svi oni koji idu u Sloveniju, parovi koji idu u Sloveniju, neee raznorazne udruge, Rode, babe koje će ispolitizirati, ja to moram reći, premda će ponovo ovo vjerojatno izazvati reakciju ali ja ponovno pozivam sve parove koji idu u Maribor, bilo gdje, (emmm) van, (emm) neka se jave ovdje u ured, ja sam prošli tjedan obavio dva razgovora, sa parom koji je išao, ajde da ne otkrivamo identitet, i oni su danas na postupku medicinske oplodnje u Hrvatskoj, pokušao sam objasniti (emmm) što je ovaj zakon donio i da ne trebaju radi ovog zakona ići nigdje van. Ima jedna jedna evo sinoć sam bio s jednom prijateljicom dobri smo jako i ona me pita, veli ministre zašto si zabranio medicinsku oplodnju u Hrvatskoj. Mislim, to je tako strašna dezinformacija koju pojedine udruge šire da su uistinu zastrašujuće. Zašto si zabranio medicinsku oplodnju. A da vam kažem još i to – 17% imamo više postupaka po novom zakonu, 23% više trudnoća. Očito određeni krugovi u Hrvatskoj se ne mogu pomiriti s tom činjenicom da to nije onako kao što se pričalo i da ćemo najvjerojatnije imati bolje rezultate, sačekajmo 6. mjesec i kongres reproduktivne ginekologije.

  39. #39
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    ljudi, oni ce statistike uljepsati

  40. #40
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Stvarno nisam ni očekivala fer borbu. Čekaonice prazne, a više postupaka. Gdje to? Dobio dvjestotinjak pisama u kojima je svima naglašeno da nisu potpora zakonu, ta pisma otišla i na medije, a on i dalje vrti istu ploču. Jasno, jer nije moguće fair playom postići to što želi. Fuj.

  41. #41
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Pardon, dvjestotinjak pisama za koja mi znamo.

  42. #42
    Kjara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    V.G.
    Postovi
    537

    Početno

    prestrašno,kako on može dignuti živac... samo me zanima zašto nisu snimili ili još bolje pročitali razglednice i pisma sa obje hrpe pa da se vidi to njegovo kako ih podržava zakon, ali vjerojatno bi i to uspio smuljati

  43. #43
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    pa jel taj tip moze mirno spavati kad podje leci?! Ja mu nebi bila u kozi,koliko muljanja koliko laganja,samo da napakosti.Ali kako se kaze zdrav bolesnome ne vjeruje,ali da se ne bi ploca okrenula,bas me zanima kako bi onda reagira.Zanimljivo je kad bilo koji politicar u Hrv. oboli od bilo cega,nitko se ne ide ljeciti u Hrv,svi idu u najelitnije klinike u Svicarskoj,Austriji,i neznam cemu,vjerovatno da ministar ima ovaj problem cisto sumnjam da bi bez obzira kakav zakon bio sebi prisutrio najbolji tretman.Mozda bi na mjesec dana promjenio zakon dok je u postupku,i onda vratio nazad.Tko zna? Jednostavno je iritantan ko krpelj,koju je tesko izvaditi iz koze,i samo sisa i sisa krv. grrrrr.

  44. #44
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    samo da pojasnim otkud vise postupaka:

    1. ako sjecanje dobro sluzi, to su bili podaci za 10. i 11. mjesec - a uzmite u obzir da se u 9. nije radilo nego su odradjivali zaostatke u 10. i 11. - dakle povecanje broja postupaka moze se desiti i samo zbog toga

    2. Imamo dvije nove bolnice, Vinogradska i Split, koji prosle godine, koja se koristi za usporedbu, nisu radili postupke (a pogotovo Vinogradska ima dosta postupaka)

    3. Govori se o totalnom broju postupaka, a NE O USPJEHU tj. broju trudnoca (i to klinickih trudnoca) po postupku (i tu treba naglasiti da li je embriotransfer ili je zapoceti ciklus). Naravno da ako postotak uspjeha padne, da se onda mora povećati broj postupaka - to mi i tvrdimo - da ce se liječenje zbog ogranicenjana 3 j.s. PRODUZITI, tj. broj postupaka po zeni povecati.

    4. nikako ne možemo biti sigurni da će biti izneseni stvarni podaci - i ovo je najžalosnije od svega - jer za te podatke su odgovorni doktori koji vrlo dobro znaju posljedice - posebno za neke kategorije pacijenata - ogranicenja na 3 j.s. Liječnici koji su se zakleli pomagati pacijentima. I mogu razumjeti njihovu šutnju o tom ograničenju u ovoj politiziranoj situaciji gdje im građanska hrabrost može ugroziti životnu egzistenciju - ali ne mogu niti neću zaboraviti ni oprostiti moguće lažiranje statistika.

  45. #45
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Ma Pino, nisam više sigurna mogu li razumjeti šutnju liječnika, da su složni i jedinstveni u stavu i da to javno izgovore tko bi im što mogao. Jer da su njihovi podatci i mišljenja na našoj strani ne bi se ovo održalo. A ovako... u očima javnjosti ispada da mi politiziramo, o našim vlastitim životima. Strašno!

    A još je žalosnije što živimo u društvo koje guta sve njihove laži jer ne bih se složila s Jelenom da prosječni promatrač uglavnom nema nimalo povjerenja u hrvatske političare. To se vidi na izborima jednako kao što narod upravo na izborima kao da dobije amneziju, ili idu što se reče 'k'o ovce bez imalo razmišljanja naprijed. Takvo nam je cijelo društvo - zašto kod nas nema masovnog štrajka ili masovnih prosvjeda kao u drugim zemljama, a svi kukamo kako na je loše. I nitko ništa ne poduzima. Tako da sam u ovoj našoj situaciji postala totalni pesimist, ne vidim izlaza.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    141

    Početno

    Tek sam se probudila i nemrem doć još k sebi dok ovo čitam - prestrašno

    Još jednom vas sve pozivam da mi šaljete svoja pisma da ih objavimo sva na jednom mjestu - za sada ih ima samo 20-tak i to većinom od cura sa foruma
    Šaljite na franfran.zg@gmail.com

    Inače sam sa suprugom u prvom IVF postupku, idemo u Ljubljanu kod Reša i sutra imam punkciju - držite fige
    Tako da sam slijedeća dva tjedna doma i maksimalno ću se posvetiti ovoj tematici i slati opet pisma i link bloga na adrese svih mogućih poznatih ljudi u hrvatskoj...

  47. #47
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno VaŽno

    Dobila sam odgovor s HTV-a.
    Mi još nismo spremni govoriti o tome pred kamerama, zato lijepim sadržaj maila ovdje:
    Postovana,
    ne mogu ispraviti, kako nazivate, nepravdu iz emisije dossier.hr, ali vam mogu ponuditi prilog o izvantjelesnoj oplodnji u emisiji Hrvatska uzivo. Za to biste trebali pristati dati izjave pred kamerama kako bismo mogli konfrontirati rijeci ministra i sluzbeno stajaliste nadleznog ministarstva sa stvarnim problemima stvarnih ljudi.
    Ukoliko ste zainteresirani, molim da mi se javite na 099 xxx xxxx
    S postovanjem,
    Andreja Arezina Grgicevic, novinarka, Hrvatska uzivo

    Zainteresiranima šaljem broj telefona na PP. Hvala svima koji su hrabriji od nas

  48. #48
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Andreja je super. Daria i ja smo s njom vec jednom radile prilog za Hrvatska uzivo, pa treba iskoristiti priliku. To je inace bilo i moje prvo pojavljivanje na TV-u a na temu MPO. Sjecam se da sam se znojila ko konj
    Ona je inace bila i suradnik za Latinicu i nadam se da ce netko htjeti ovo odraditi jer je prilika odlicna

  49. #49
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Cure, molim vas, hrabrije, da mi se javite da vam pošaljem Andrejin kontakt broj.
    Kao što sam rekla, mi još nismo dovoljno hrabri za javni istup i svjesna sam da se ovaj apel može protumačit kao licemjeran.

  50. #50
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Cranky, nadam se da će ti se večeras ili sutra netko javiti. Vikend je, pa nisu svi doma za kompjuterom... i kod mene ista stvar sa snimanjem, s tim da bi ja čak i pristala, ali MM je strogo protiv. Poslat ću sms jednoj našoj suborki za koju mislim da bi mogla pristati (a nije danas na forumu)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •