Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 128

Tema: "Svi oni koji idu vani nek se jave ministru" - možemo li doći do 100 pisama?

  1. #51
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    http://www.jutarnji.hr/pisma-ministr...lodnji/664250/

    Hvala Jutarnjem i Kristini Turčin

  2. #52
    molu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    901

    Početno

    i moj do poda Kristini Turčin i JL
    Posljednje uređivanje od molu : 27.03.2010. at 09:24

  3. #53
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Aenea, genijalno! Napisala si da je to dio maila. Ima još? Hoćemo sve!!!

    Tikica, izgleda da si ti jedina dobila odgovor. I zapravo ti njih moraš obavijestiti o sastanku, ako sam dobro shvatila

  4. #54
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Aenea super si to napisala i ja sam čitala naglas mm.
    I bravo za Jutarnji list.

  5. #55
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    1. Gabi25
    2. pino
    3. zedra
    4. bublica3
    5. Aurora*
    6. Nene2
    7. ivica_k
    8. RužicaSB
    9. little ivy
    10. GIZMOS
    11. tikica_69
    12. micek
    13. jo1974
    14. nirvana
    15. dani82
    16. cranky
    17. Miki76
    18. H2O
    19. corina II
    20. Mali Mimi
    21. AuroraBlue
    22. Ameli
    23. gričanka
    24. vinko
    25. Jelena
    26. Pinky
    27. aenea
    28. nina1
    29. ksena 28
    30. vinalina
    31. Bebel
    32. pirica
    33. laky
    34. Kadauna
    35. BHany
    36. Pcelica Mara
    37. molu
    38. pak
    39. mare41

    i moj do poda Kristini Turčin i JL
    Posljednje uređivanje od mare41 : 27.03.2010. at 10:36

  6. #56
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Ministre zdravstva,
    vjerujte da je ovo mail ne-podrške Zakonu o medicinskoj oplodnji, kojeg ste kreirali iz neznanja, kako vašeg, kao ginekologa, tako i vaših kolega, medicinskih needuciranih laika koji glasanjem za materiju, koju ne poznaju, izražavaju političku podobnost i poslušnost.
    Zašto se iz jedne grane medicine napravilo političko pitanje, kad liječenje bilo koje bolesti, pa tako i neplodnosti nema veze sa trenutno postojećom politikom? Zašto ste našu državu napravili da bude veći Papa od Pape? Zašto ste donijeli zakon koji je u vrlo katoličkoj zemlji Italiji pao kao loš i neprimjeren za liječenje? Zašto pacijente šaljete na psihijatrijska ili psihološka proučavanja koja oduzimaju, osim nama važnog radnog vremena i zdravi razum? Koji pacijenti za svoje liječenje trebaju priložiti preslike osobnih iskaznica i kopije vjenčanog lista? Zašto ste promijenili svoj socijalističko-komunistički odgoj i postali veliki «vjernik»? I ja sam dijete socijalizma, al moj katolički odgoj je ostao isti i onda, kao i sad, ne mijenja se s promjenama stranke na vlasti. Taj vaš tek stečeni «osobni vjernički» stav zadire u stručnosti i mogućnosti cijelog niza doktora subspecijalista doktora jedne grane medicine, kao i educiranih biologa-embriologa? U svom liječenju neplodnosti susrela sam se s općim ginekolozima i ne znaju puno o liječenju neplodnosti, isto kao ni vi, ali kad prepoznaju problem, oni svoje pacijente šalju subspecijalistima, a otkud vama pravo da ste se tim stručnjacima, subspecijalistima humane reprodukcije umiješali donošenjem zakona u njihovu stručnost, profesionalnost, iskustvo i educiranost? Zašto ste se donošenjem novog zakon osjetili pozvanim da štitite moju nerođenu djecu, pa otkud vam pomisao da ih možete voljeti više od mene? Zašto ste tražili da se baca višak jajnih stanica kad svaka žena istinski pati zbog toga? Zašto mislite da liječenje neplodnosti poznajete bolje od nas pacijentica koje prolazimo hormonske stimulacije, koje slušamo svoje tijelo i znamo kako reagiramo na različite stimulacije bolje i od doktora koji to liječenje provode? Zašto mislite da je jednostavno proći kroz sve te postupke više puta? Sve ćemo podnijeti jer nas vodi velika želja da liječenjem ostvarimo roditeljstvo, a vas? Dodvoravanjem da se ostane na vlasti, jer vjerujem da je bolje biti ministar nego fakultetski obrazovana osoba s dugogodišnjim stažom, koja svoj obol zemlji u krizi daje sve manjim mjesečnim primanjima? Zašto moramo primjereno liječenje tržiti van Hrvatske i dizati kredite da to možemo podmiriti? Kad ste donosili zakon o nepušenju, uvjeravali ste nas da tako nalažu zakon EU, što nije točno, ali kad ste donosili Zakon o medicinskoj oplodnji, zašto se onda niste pozivali na te iste zakone jer nigdje u EU niti sličan zakon ne postoji? I molim vas, odgovorite mi na kraju, zašto se koristi izraz «umjetna oplodnja» i što je to umjetno u medicinski potpomognutoj oplodnji?
    p.s. Ne obraćam vam se s Vi, ne zbog nepismenosti, dobro znam kad se taj izraz koristi, što ovdje nije slučaj.
    Buduća inozemna mama

  7. #57
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Poslali mail na ministra, vladu, sabor, rodu i medije:

    1. Gabi25
    2. pino
    3. zedra
    4. bublica3
    5. Aurora*
    6. Nene2
    7. ivica_k
    8. RužicaSB
    9. little ivy
    10. GIZMOS
    11. tikica_69
    12. micek
    13. jo1974
    14. nirvana
    15. dani82
    16. cranky
    17. Miki76
    18. H2O
    19. corina II
    20. Mali Mimi
    21. AuroraBlue
    22. Ameli
    23. gričanka
    24. vinko
    25. Jelena
    26. Pinky
    27. aenea
    28. nina1
    29. ksena 28
    30. vinalina
    31. Bebel
    32. pirica
    33. laky
    34. Kadauna
    35. BHany
    36. Pcelica Mara
    37. molu
    38. pak
    39. rahela

  8. #58
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    [B]
    ne znam da li na spisak stavljate samo cure koje su tu na Rodi javile da su poslale mail.Ima ih par i sa MiB.
    Brojka je zasada solidna ali naravno da sam ocekivala i vise pisama.
    RužiceSB i ostale cure koje ste i na drugim forumima - zamolite da sastave i one listu svojih pisama koje možemo pribrojati našem popisu (možemo u zagradama staviti koji je forum)

    Ja računam i na neforumsku populaciju parova koji su odgovorili na ministrov " poziv" - jer mediji su već jučer govorili o 50-ak pisama.

  9. #59
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Gle, moje pismo prvo!!!
    Bravo Kristina Turcin!!

  10. #60
    vinko avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    128

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel jos tko dobio kakav odgovor?
    zanimljivo da su odgovorili samo na jedno pismo! na kakav plan to upućuje? vjerojatno će milinović reći: evo dobio sam jedan mail od nazadovoljnog slučaja tikica_69, pa sam, pošten kakav jesam, održao obećanje i pozvao je na razgovor pred kamerama. i onda pred kamerama slijedi poznati cirkus s izmišljenim podacima, lažima i samopromocijom.

    ja sam u pismu tražio točne podatke na osnovi kojih je izračunato povećenje uspješnosti i stručno objašnjenje tog povećanja. Tako da u slučaju sastanka možemo ravnopravno raspravljati na osnovi konkretnih podataka (jel se vidi da radim u znanosti? ). Ali nisam dobio niti odgovor niti podatke

  11. #61
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    da, i vjerojatno bi argumentirali da van idu samo oni koji su su Hrv. imali puno nespjelih pokušaja..pa kao ligicno je i nema veze sa zakonom..

  12. #62
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    aenea BRAVO, SVAKA ČAST!

    njega treba detaljno psihološki testirat.

  13. #63
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Zato i šaljemo na medije sva pisma da nam ministar ne može to opovrći

  14. #64
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Bojim se da je puno više ljudi pisalo ali nisu dobro CC-ali, recimo ja sam stavila To; milinovć, a redakcije pod CC i odvajala sam ih zarezom..jel to treba tako? Možda nas većina pogriješila

  15. #65
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ja sam poslal milinović pa novi mail proslijedi slijedećim sto je sigurno sigurno.

  16. #66
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    "Što je tražio, Ministar je i dobio! I to u golemim količinama!"
    http://www.novilist.hr/Vijesti/nikad...e-eksperi.aspx
    Bravo Kristina Turčin, bravo Vesna Roller!

  17. #67
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj Gabi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ona 6. o kojoj pišeš?

  18. #68
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Bravo za Vesnu Roller
    Potrudila se pročitati sve naše mailove i izdvojiti najvažnije iz njih (čak sam i svoj našla)

  19. #69
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Citiraj mmaslacak prvotno napisa Vidi poruku
    Bojim se da je puno više ljudi pisalo ali nisu dobro CC-ali, recimo ja sam stavila To; milinovć, a redakcije pod CC i odvajala sam ih zarezom..jel to treba tako? Možda nas većina pogriješila
    Sa sam pročitala dio svoga pisma u Novom listu, znači dobro sam CC, dakle ljudi i žene zarezom se email adrese odvajaju lol

  20. #70
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    može i točka zarez, tako sam ja odvajala

  21. #71
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Poslala i ja, samo ima nekoliko sličnih tema, na kojoj se brojimo?

  22. #72
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    može i točka zarez, tako sam ja odvajala
    Može i copy past bubilicinog popisa, tako sam ja napravila i otišlo je.Dobila sam povratni mail od Mojimire i hvala njoj i Vesni R. na trudu

  23. #73
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo za Vesnu Roller
    Potrudila se pročitati sve naše mailove i izdvojiti najvažnije iz njih (čak sam i svoj našla)
    potpis

  24. #74
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Vesni Roller veliko hvala!

    anddu dvije su teme, prva je http://forum.roda.hr/threads/54106-T...u-pobrojimo-se! i tu se upisuju svi koji su pisali ministru pisma i razglednice bilo kada do sada

    druga je tema http://forum.roda.hr/threads/54244-q...-do-100-pisama -tu nas je ministar pozvao sam prekjučer da mu pišemo!

    znači može potpis i na obe teme!

  25. #75
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    poslala sam mail milinovicu i Gos. Josipovicu

  26. #76
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    jesi stavila medije u kopiju maila?

  27. #77
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Poslali mail na ministra, vladu, sabor, rodu i medije:

    1. Gabi25
    2. pino
    3. zedra
    4. bublica3
    5. Aurora*
    6. Nene2
    7. ivica_k
    8. RužicaSB
    9. little ivy
    10. GIZMOS
    11. tikica_69
    12. micek
    13. jo1974
    14. nirvana
    15. dani82
    16. cranky
    17. Miki76
    18. H2O
    19. corina II
    20. Mali Mimi
    21. AuroraBlue
    22. Ameli
    23. gričanka
    24. vinko
    25. Jelena
    26. Pinky
    27. aenea
    28. nina1
    29. ksena 28
    30. vinalina
    31. Bebel
    32. pirica
    33. laky
    34. Kadauna
    35. BHany
    36. Pcelica Mara
    37. molu
    38. pak
    39. rahela
    40. anddu

  28. #78

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    Poslala i ja, samo ima nekoliko sličnih tema, na kojoj se brojimo?
    Najbolje je, da se svi oni koji su ovom prilikom pisali ministru upisu na listu na ovoj temi na Potpomognutoj.

    Tamo mozete, ako zelite, prekopirati i svoje pismo.

  29. #79
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Evo i mog skromnog doprinosa, toliko misli u glavi, a malo ih izađe na papir...

    Poštovani ministre Milinoviću,

    dugo sam razmišljala bi li se odazvala Vašem pozivu iz Dubrovnika koji ste uputili parovima koji odlaze u inozemstvo
    okušati sreću s potpomognutom oplodnjom, samo iz razloga kako i ovo pismo ne biste nazvali 'podrškom' Vašem zakonu. No ovo
    definitivno podrška nije, jer nas Vaš zakon svrstava među građane drugog reda, među one koji su Vašim zakonom
    diskriminirani, i kojima su limitirane šanse za uspjeh. A svima nam uredno svakog mjeseca skidate od plaća za zdravstveno, svi
    smo primorani plaćati dopunsko osiguranje,... a od toga nemamo nikakve koristi.

    Nažalost, ne spadam (za sad) u kategoriju parova koji odlaze u inozemstvo, a razlozi za to su financije, ali bih voljela
    krenuti preko granica Lijepe naše okušati našu sreću u ostvarenju najveće želje za vlastitim potomstvom. Suprug i ja
    više od tri godine pokušavamo dobiti dijete no ne ide zbog teškog oblika muške neplodnosti.
    Iza nas je jedan neuspješni IVF (po Vašem zakonu) koji je rađen u prirodnom ciklusu, samo uz stimulaciju klomifenima. Dobili smo četiri jajne stanice, rezultat - nije došlo do fertilizacije. Sada nakon 6 mjeseci čekamo drugi IVF, ovog puta u stimuliranom ciklusu no ne nadamo se previše. Jer sve i da suprugov nalaz ovog puta bude, relativno govoreći, bolji (broj spermija varira od jednog milijuna do samo njih 12! - ne milijuna nego 12
    spermija ukupno pronađenih u ejakulatu) liječnici smiju oploditi samo tri stanice i kakve su nam tada šanse.
    Dakle, da smo u financijskoj mogućnosti (a ozbiljno razmišljamo o uzimanju kredita u tu svrhu) bez razmišljanja bismo otišli u
    inozemstvo!

    Moram se dotaknuti i zakonom propisanih savjetovanja koja su, moram se tako izraziti, smijurija. Pravnik je zaključio kako mi
    znamo više od njega, kako u slučajevima homologne oplodnje ne vidi smisao i svrhu savjetovanja. O psihologu neću niti
    govoriti osim da su neplodni parovi ovim savjetovanjima diskriminirani - tko procjenjuje jesu li za roditeljstvo
    sposobni ubojice, narkomani, maloljetnici… Nitko, pa se onda svi zgražamo i čudom čudimo kada netko svoje dijete ostavi u
    domovima za nezbrinutu djecu (a koliko je samo primjera da je od istih roditelja nekoliko djece završilo u domovima. Ja osobno ih
    poznam nekoliko). I u čemu je uopće svrha psihološkog savjetovanja onih parova koji iza sebe već imaju jedan, dva,
    tri, deset neuspješnih postupaka!
    Neću više duljiti jer znam da ovih dana imate pune ruke posla u čitanju pisama koje su vam uputili i drugi neplodni parovi u
    Hrvatskoj.

    P.S.
    Za kraj citirat ću izjavu doktora Tonka Mardešića, jednog od
    najuglednijih europskih stručnjaka na području reproduktivne
    medicine i vlasnika čak četiri klinike za izvantjelesnu
    oplodnju u Češkoj, objavljenju u tjedniku Nacional 23. ožujka
    2010. godine: „Kriokonzervacija, odnosno zamrzavanje embrija
    nema alternativu. Naravno mi možemo smrzavati spermije međutim
    smrzavanje jajnih stanica nije ni približno toliko uspješno kao
    smrzavanje embrija.“

  30. #80
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Sorry cure na krivu temu sam stavila pismo, puno toga sam u isto vrijeme pootvarala pa sva zbrkala, tko može neka izbriše
    pozzz

  31. #81
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    poslala sam pismo, pa evo vam ga i ovdje

    Nepodržavanje Zakona o medicinski potpomognutoj oplodnji

    Već se neko vrijeme spremam da Vam napisem ovo pismo i da Vas upitam kad se toliko pozivate na to da ste vjernik i katolik, kako Vas nije sram toliko bezočno lagati????

    Laganje je znate grijeh, ali Vi to kao katolik znate.

    Ja i moj suprug se kao i bezbroj parova koje poznajemo borimo sa neplodnošću već godinama. Intenzivno smo se posvetili pretragama prije 2 godine, s obzirom da sam ja bila kod lošeg ginekologa koji nije imao pojma i nije mi želio pomoći to nas je isto stopiralo i oduzelo nam dragocjeno vrijeme. Na svu sreću sada imamo liječnika koji nam je posvećen i koji se brine da i mi jednom postanemo roditelji. Isto tako imamo odličnu ekipu u jednom našem centru kojima beskrajno vjerujemo.

    Ali ...... da to je onaj ali zbog kojeg mi je dugo trebalo da ovo napišem, jer me svaka pomisao na Vas i ponižavanja koje zajedno sa svojim suprugom doživljavam zbog Vas toliko uzrujaju, da poželim svašta što ni ovo pismo sada ne bi izdržalo da ovdje napišem.

    Ovim putem ću zamoliti sve svoje suborke, da Vas više nikada ne nazovu čobanom jer je to jedno vrlo lijepo i hvale vrijedno zanimanje, a Vi ste me svojim ponašanjem i izjavama natjerali na to da Vam nebih dala da čuvate ni tri ovce nacrtane na papiru a kamoli da donosite zakone.

    Želim Vas pitati od kuda Vama pravo da nas ovoliko ponižavate, što si Vi zamišljate do kuda možete ići??? Još uvijek mi je vrlo živa slika pred očima kada ste se vi zajedno sa svoja 3 stranačka kolege, smijali kada su zastupnici SDP-a došli u Sabor u majicama sa natpisom,'' Kad srce kaže dijete vlada kaže ne''., a vas četvorica ste im dovikivali uz smijeh ''AKO SI SAMI NEMOGU NAPRAVITI DIJETE NEK DOĐU K NAMA, MI ĆEMO IM NAPRAVIT!?''
    Vjerujte mi kad poplačam sve lijekove koji mi trebaju za postupke i kad dobijem svoje djetešce, tužit ću Vas i Vaše tri kolege za sve živo što imate jer sam se tada dok sam Vas gledala i slušala , osječala silovano i povrijeđeno, a i sada se tako osječam, silovano i prljavo jer trošim svoje vrijeme na Vas.

    Imam dogovoren još jedan postupak inseminacije u jednom našem centru, a lijekove si sam kupujem, jer oni nemaju. A nakon toga ako ne bude uspjeha naravno da ću svoju sreču potražiti van ove države jer ne želim biti vaš ZAMORAC.

    Nitko se neće igrati sa mojim jajnim stanicama pa ni VI.

    Niti će me itko više slati na nikakve procjene kod psihologa ili pravnika da vidi da li sam ja sposobna biti roditelj... samo zato što imamo problem neplodnosti? Tko je procijenio Vašeg nečaka koji je gol trčao po bolnici da može biti medicinski djelatnik? Mislim s obzirom da ste Vi ministar zdravstva ovo je bilo možda i glupo pitanje.

    I da se vratim na vjeru, ja sam katolik i vjerujem u Boga, i procitala sam i bibliju... i tamo pise znate Vi to kad se stalno time busate u prsa....I Sin Božji je liječio ljude....

    Zamislite se malo nad svojim lažima, u 10 mjesecu ste se busali u prsa kako ste dobili 5000 pisama podrške, prošlu nedjelju ste rekli 500 ( to je valjda reducirano recesijom) a onda u ponedjeljak ste se još malo zbrojili pa kažete 600 mailova.

    Ajde sada lijepo ovaj Veliki tjedan kako ga mi katolici zovemo zamolite Gospodina da Vam oprosti što ste nam svima uskratili mogučnost da postanemo roditelji u ovoj Lijepoj našoj, i obečajte Gospodinu da ćete se popraviti i da više nećete raditi takve gluposti.


    Puno ime i prezime

  32. #82
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Potpuno je jasno zašto je Marquez svoje djelo nazvao Pukovniku nema tko da piše. Ministru ima
    A mene prstići i dalje svrbeeeee...

  33. #83
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Poslali mail na ministra, vladu, sabor, rodu i medije:

    1. Gabi25
    2. pino
    3. zedra
    4. bublica3
    5. Aurora*
    6. Nene2
    7. ivica_k
    8. RužicaSB
    9. little ivy
    10. GIZMOS
    11. tikica_69
    12. micek
    13. jo1974
    14. nirvana
    15. dani82
    16. cranky
    17. Miki76
    18. H2O
    19. corina II
    20. Mali Mimi
    21. AuroraBlue
    22. Ameli
    23. gričanka
    24. vinko
    25. Jelena
    26. Pinky
    27. aenea
    28. nina1
    29. ksena 28
    30. vinalina
    31. Bebel
    32. pirica
    33. laky
    34. Kadauna
    35. BHany
    36. Pcelica Mara
    37. molu
    38. pak
    39. rahela
    40. anddu
    41. ina33

  34. #84
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Poslali mail na ministra, vladu, sabor, rodu i medije:

    1. Gabi25
    2. pino
    3. zedra
    4. bublica3
    5. Aurora*
    6. Nene2
    7. ivica_k
    8. RužicaSB
    9. little ivy
    10. GIZMOS
    11. tikica_69
    12. micek
    13. jo1974
    14. nirvana
    15. dani82
    16. cranky
    17. Miki76
    18. H2O
    19. corina II
    20. Mali Mimi
    21. AuroraBlue
    22. Ameli
    23. gričanka
    24. vinko
    25. Jelena
    26. Pinky
    27. aenea
    28. nina1
    29. ksena 28
    30. vinalina
    31. Bebel
    32. pirica
    33. laky
    34. Kadauna
    35. BHany
    36. Pcelica Mara
    37. molu
    38. pak
    39. rahela
    40. anddu
    41. ina33
    42. kandela

  35. #85
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Na Potpomognutoj lista ima 84 imena, moj prijedlog je da se nastavi tamo (ili da se objedini tu), samo da se ne duplicira, teško je onda spajati.

  36. #86
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    ok

    upisujte se obavezno i tu

    http://forum.roda.hr/threads/54242-q...=1#post1582417

    tamo ćemo kompletirati listu

  37. #87
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    odgovor na piatnje iz naslova...

    MOŽEMO!!!

    Cure i dečki bravo!

    prešli smo 100!!!!!!
    (na linku iz prethodnog posta)

    sigurna sam da možemo još!
    200?

  38. #88
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Bravo za prvih 100!

    Možemo proslijediti još na hns@hns.hr

  39. #89
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    evo i ovdje da napišem, nadam se da je to ok, dobila sam mail, poziv na NOVU TV, traži se par, ja bi vrlo rado, ali soliram, nema mužića, kud baš sad.....
    Poštovani,

    Primili smo nekoliko vaših mailova koje ste proslijedili ministru Milinoviću. Suosjećam s vama, vjerujem da ste s razlogom ogorčeni i zato bismo rado napravili još jedan prilog na tu temu... Molila bih zato nekoga od vas, jedan par, da nam svoju priču ispriča u kameru, za današnji Dnevnik Nove TV. Molim Vas da mi se što prije javite na dolje navedeni broj mobitela. Srdačan pozdrav!



    Marina MaričićNOVINARKA/REPORTERINFORMATIVNI PROGRAM/NEWS Nova TV d.d.Remetinečka cesta 13910 000 Zagreb TEL: +385 1 6008 365FAX: +385 1 6008 355 MOB: +385 91 6008-355marina.maricic@novatv.hr
    .

  40. #90
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Ah eto, ja sam bila, danas na novoj je intervju, ma tak sam sva neka preplašena da nisam neku glupost izvalila, ma eto.....
    Nije se nitko javio pa me žena zvala par puta i eto........a prilike se ne propuštaju

  41. #91
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    bravo šniki legendo! marina je super super cura, dobro će ona to sročiti

  42. #92
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Šniki Hvala!

  43. #93
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Samo se nadam da bu sve ok, pa nije bed kaj ja jesam trudna, ha? Mislim naglasila sam nezadovoljstvo zakonom i sve to....da onaj seljo nebi krivo shvatio pa pomislio da sam ja sretna zbog zakona.......
    Marina je fakat ugodna i onak jednostavna.....baš je ok....

  44. #94
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    šniki...ma tek sad kužim
    ti si bila tamo
    ali an tv-u će biti večeras

    bravo draga i hvala ti

  45. #95
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Da, da, u dnevniku će biti, ali bilo je sad i u vijestima, tak mi kažu, ja propustila........

  46. #96
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    bravo šniki!!

    samo da nam Milinović sada ne raspali "eto vidite, ima trudnica, na svako pismo idu 4 trudnice" onako u njegovom stilu!

  47. #97
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Bravo šniki!!!!
    Hvala ti do neba

  48. #98
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    bravo šniki!!!!

  49. #99
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    šniki

  50. #100
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Bravo Šniki!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •