Stranica 12 od 22 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1100

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #551
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    ja sam znala ići i po 5× na folikulometriju na jednu uputnicu gdje je pisalo 3×,i nitko mi ništa nije rekao da donesem drugu.

  2. #552
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Samo mala napomena, uputnica za IVF (punkcija i transfer) mora biti uputnica za bolnicko lijecenje, samo tako reci svom dr., znat ce sto treba napisati.

  3. #553
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ok hvala......znaci punkcija +transfer jedna uputnica......

  4. #554
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Pridružujem vam se

    da se malo predstavim, generalije su u potpisu
    Dosada smo bili na VV ali zbog muževih nalaza tamo su nas jako dugo zavlačili, sada smo odlučili se prebaciti na SD jer će muž ići tamo operirati varikokelu
    idem sada čitati ovu stranicu i hvatati konce ko je ko na SDu

    al ipak jedno pitanje, koliko se čeka na postupak

  5. #555
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku

    al ipak jedno pitanje, koliko se čeka na postupak
    Dobrodosla!

    Na postupak se ne ceka dugo. Moje iskustvo je, s obzirom da smo imali sve nalaze, od 1. razgovora sa dr. do postupka je proslo mjesec dana, dr. je jedino trazila da spermio ponovimo na SD jer su prijasnji bili sa VV.

  6. #556

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    Pridružujem vam se

    da se malo predstavim, generalije su u potpisu
    Dosada smo bili na VV ali zbog muževih nalaza tamo su nas jako dugo zavlačili, sada smo odlučili se prebaciti na SD jer će muž ići tamo operirati varikokelu
    idem sada čitati ovu stranicu i hvatati konce ko je ko na SDu

    al ipak jedno pitanje, koliko se čeka na postupak
    pozdrav nova članice! Moja ti je preporuka ne operirat var. mislim da nema koristi samo dodatno zavlačenje( govorim iz iskustva)
    probaj se sa dr. dogovorit bez operacije

  7. #557
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pozdrav linalena i sretno.......brzo ide na SD.....

  8. #558

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Opuzen
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj kandela prvotno napisa Vidi poruku
    na stopericu se moze na bilo koju hitnu doci, i to rijesiti za one koji nisu hrabri da se sami pikaju.
    ja znam da budem ja opet kod mene na hitnu jer imamo jednog novog mladog, zgodnog doktora
    ovo je kandela davno napisala, a ja samo zelim ispravit jedan mali dio, a to je da ti nece dat bas na svakoj hitnoj stopericu, tj. bar ne kod nas dole u metkovicu. mene je na hitnoj dr napala da kako mogu samo tako doc s lijekom kupljenim u apoteci da mi ga oni daju i nema veze sto zna za sto se taj lijek koristi, da sam morala otic na drugu hitnu udaljenu 20km da mi oni daju, i bez problema su mi na toj drugoj dali, tako da sve ovisi na koga naletis na hitnoj.sretno svima!!!!

  9. #559
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Pozdrav svima koje su prošle transfer i trenutačno su u iščekivanju bete ! Javite se da se tješimo u ovima najgorim danima - danima iščekivanja !

  10. #560
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    evo novosti, nakon otkazanog stimuliranog postupka zbog ciste, 8. dc., nema ciste, folikul 10 mm, u ponedjeljak oper, idemo u prirodni postupak.

    nažalost ako ovo ne upali ništa do 9. mjeseca od stimulacije.

    svim čekalicama želim velike bete.

    a najviše želim da ne viđam svaki put iste ljude na SD, jer ovo je ludnica.
    krenila sam u 10 misec prošle godine i svaki drugi mjesec gore su ista lica.
    jutros je bilo bar 5-6 poznatih faca. ne moram ni govorit koja gužva, do 8 50 su trajale folikulometrije, dr. nije ni išao na onaj sastanak u 8 h.

  11. #561
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    annemary sretno draga

  12. #562

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    AnneMary sretno!

  13. #563
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Cure,
    da li ima netko tko je ostao trudan nakon aih ili ivf i da su mu rekli da se javi u ambulantu za visokorizičnu trudnoću na sd za daljnje praćenje.
    Evo mene u 7 tjednu i jučer sam bila na zadnjem pregledu (uzv) kod dr.B-sad me šalju u tu drugu ambulantu.
    Od mojih blizanaca najvjerojatnije će ostati samo jedna beba-druga neće.Malo mi je žao ali neka se to odmah na početku riješi da se ova bebica pravilno i bez problema razvija.Sada smo 7+1 i 10mm.
    Pozdrav curama s kojima sam se jučer vidjela i želim im sreću...

  14. #564
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Korny77 uglavnom nam svima dadu broj od visokorizične amb. to ti je normala......ja sam bila psvi put i poslije sam nastavila kod svog gin....a sad opet krećem gore jer smo se tak dogovorili.....odi prvi put da vidiš kaj će ti reći pa onda odluči....
    Žao mi je zbog druge bebice, ali dobro razmišljaš!!

  15. #565
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    AnneMary sretno!!!

  16. #566
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    AnneMary sretno draga~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  17. #567
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    AnneMary potpisujem te u potpunosti za ovo kaj si napisala da se svaki drugi mjesec viđaju stalno ista lica na folikulometriji to sam baš i ja mužu komentirala danas ujutro kad smo bili...
    eto da se i ja malo javim nakon dužeg izbivanja i da napokon obznanin da smo i mi uspjeli dogurat jedan folikul do štoperice...
    štoperica sutra u 19 h..AIH u ponedjeljak..
    ali imam jedan problem..nemam uputnicu za ponedjeljak jer moj gin.petkom ne radi...i sad nemam pojma hoće li me otkantat ili će napraviti pa ću ja to naknadno donijet...
    jooojj stalno neki problemi..
    jel znate da li subotom radi koja sestra gore...možda da ih sutra nazovem...

  18. #568
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    ma samo objasni i donesi naknadno! mislim da neće bit problem!

    sretno!

  19. #569
    korky avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    118

    Početno

    korny77, da ti prvo čestitam na blizančekima!! a zašto kažeš da vjerojatno neće jedan ostat?
    U glavnom mene su poslali nakon ivf-a u ambulantu za visokorizičnu trudnoću a tamo sam i ostala radi blizanaca, imaju odličan uzv i to mi odgovara, kod primarnog radim one klasične pretrage od tlaka, težine, otkucaji srca itd. a uzv radim gore. Meni odgovara a i sama sam si mogla izabrati doktora i uvijek se naručujem kod njega.
    Sretno i javljaj kako napredujete!!

  20. #570
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Hvala ti na odgovoru...
    Za blizance tako rekao dr.B. jer je jedna beba puno manja 5mm(iako kuca srce ali slabo) a druga je 10mm (srce kuca)što je za 7 tjedana dobro za drugu bebu.
    Pozdrav,

  21. #571
    diki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    34

    Početno

    samo da prijavim, danas bila punkcija u prirodnom ciklusu i dobila jednu jajnu stanicu (napokon), sutra zovem , ako bude sve u redu , u četvrtak transfer

  22. #572
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    evo curke,gotov moj 1.AIH...a sad dva tjedna čekanja...
    dobila sam Utriće3x2,Estrofem,Andol 100,2 injekcije Brevactide i 1 injekcije Decapeptyla,to sam naravno kupila...

  23. #573

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Sretno draga....

  24. #574
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    kiara79 želim ti svu sreću.......bebica i ja držimo ti fige!!!!

  25. #575
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    sretno kiara....

  26. #576
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    curke jel netko zna za što sam sad nakon AIH-a dobila te 2 injekcije Brevactide i Decapeptyl...
    ja sam tuka i jučer kad smo pričali samo sam ga gledala ko telac i ništa nisam pitala tak da sada ne znam ništa...pa se nadam da će se naći koja pametna i dobra dušica koja bi to malo razložila...please..

  27. #577
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    kiara79 - sreeetnooo, držim fige !

  28. #578
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Joj curke ja sam jučer (5dpt) umirala od grčeva u maternici, koja bol kao da mi netko cijedi maternicu,a uz to jako i oštro probadanje u desnom jajniku,nisam mogla hodati od boli.
    Danas još imam probadanja ali je puunoo bolje.
    Odakle takva bol ?

  29. #579

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    jim možda je to dobar znak.ja sam isto imala grčeve i osjećaj da me boli jajnik. sretno

  30. #580
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Jim draga...ja bih rekla da se bebica ugnježđuje..i držim fige da je to to..
    a i meni neka tupa bol i lagani grčevi i nemam pojma jel to normalno i treba li tako biti..
    curke koje ste bile na AIH...čekam vaša iskustva.
    Brevactide i Decapeptyl nakon AIH...nitko...??

  31. #581
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja nisam to dobivala kiara.......cure ce se valjda javiti koje znaju odgovor.....pusa

  32. #582
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    kiara79 - ja sam bila na aih 2 puta, prvi puta apsolutno ništa nisam osjetila nije uspjelo, a drugi puta sam 6 dan nakon aih osjetila jaku oštru bol u području maternice, kao da me netko nožem ubo i taj put je uspjelo (nažalost izvanmaternična).
    Ja sam dobila brevactide ali nakon transfera, to je hormon hcg koji služi kao potpora embriju (ne znam čemu služi kod aih jer sam tad dobivala samo utrogestan i andol 100)

  33. #583
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Jim draga,nemam pojma kaj će dr.iskemijati al ja se nadam da će biti dobro...

  34. #584
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pozzzzz cureeeee
    ja sam dobila, pocinjem sa pikanjem....znate sta, 11 dc mi pada nedelja....ako tada pude punkcija , dali je anesteziolog tada gore?
    ili vikendima nisu......plizzzz odgovor......

  35. #585

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    pozzzzz cureeeee
    ja sam dobila, pocinjem sa pikanjem....znate sta, 11 dc mi pada nedelja....ako tada pude punkcija , dali je anesteziolog tada gore?
    ili vikendima nisu......plizzzz odgovor......
    Meni je dr.B rekao da samo vikendom se ne može dobiti opća jer anesteziologa vikendom nema, nadam se da će ti pasti ponedjeljak jer se s općom se sve to puno lakše izgura!
    Pozdrav svima, malo~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za sve što Vam treba čekalice, punkcije, transfere i naravno velike tete bete! Pusa

  36. #586
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Curke ne bih vas htjela razočarati ali od ovog mjeseca više na SD nema anestezije jer čekaju aparat za kisik i ne znaju kad će ga dobiti.Tako da je nas dosta u zadnja 3 tjedna punkcije preživjelo bez anestezije bilo da se radi o prirodnom ili stimuliranom postupku.

  37. #587
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Onda normabeli, ketonali i stisnut zube, nema nam druge...

    Vidim da cure u drugim bolnicama znaju dobiti neki "koktelcic" protiv bolova injekcijom, to ne postoji na SD ili se stedi na nama?

  38. #588
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    mene napali prištići...sve se bojim da je to PMS i da od ovog AIH-a neće biti ništa...

  39. #589
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    aaaaaaaaaaaaaaa nemoj me zezat jim......nema anestezije???.......ajmeeeeeeeeee......pa koliko njima treba da nabave aparat za kisik , zar ga dobivaju iz afrike đizus....

    kiara drzim fige....misli pozitivno......kakav pms znas i sama da je to slicno trudnoci....

  40. #590
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja sam jos do utorka na forumu i onda idem za Zg...do tada molim cure ako saznaju nesto o anesteziji da jave....ako koja ide gore nek pita plizzzzzzzzzzzzzz

  41. #591
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj Jim prvotno napisa Vidi poruku
    Curke ne bih vas htjela razočarati ali od ovog mjeseca više na SD nema anestezije jer čekaju aparat za kisik i ne znaju kad će ga dobiti.Tako da je nas dosta u zadnja 3 tjedna punkcije preživjelo bez anestezije bilo da se radi o prirodnom ili stimuliranom postupku.
    E, drage moje, prije godinu dana anestezija je bila utopija, na pitanja o njoj dobila bi samo blagoteleće poglede, ko da sam tražila da mi poklone zlatno tele. Sva sreća da vrijeme brzo leti pa čovjek brzo zaboravi to vrijeme provedeno na onom stolu.

  42. #592
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    kiara79 - i mene napali prištići, ni od mog ivf-a ništa. U k.... sam totalnom !!!!
    crvenkapica77 - ne zezam, B je rekao da je poslao zahtjev Milinoviću za aparat, a znaš kad će on odgovoriti...kad na vrbi rodi usisivač .Čisto mučenje žena, ništa drugo.
    Curke moje ja sam vam živi primjer da se može preživjeti bez ičega !

  43. #593
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ma daj kakvi prištići ...ti jim i kiara ste nase buduce trudnice......ne sumljam u to....

    znaci do milinovica......

  44. #594
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    crvenkapice...
    hvala ti draga...ja postajem skeptična,tak me pere depra da vam ne mogu opisat...danas od jutra razmišljam,dat si onaj Brevactid ili ne...al reko ajde budem kad sam ga već platila...
    za preksutra još imam još jedan Decapeptil...
    baš sam u komi...
    Jim tebi želim više sreće...

  45. #595

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    pozdrav svim curama, ja sam na punkciji bila bez anestezije popila samo jedan normabel i nekaku tableticu protiv bolova. Ako vas mogu malo utjtšit nisam ništa osjetila već me tek počelo bolit uveče. Svi smo drugačiji,al evo primjer da može i ne bolit. Svima punooo sreće

  46. #596
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    tihic koliko si imala folikula?

  47. #597

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    rekli su da imam 12 dobrih stanica da li je bilo više ne znam, al nisu sve ni aspirirali.
    Zaista nisam osjećala bol već samo malu nelagodu i odmah poslije punkcije sam išla doma 350 km. Tek pred večer me počelo bolit al sam ponovo popila tabletu za bolove i legla.

  48. #598
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    super draga...eh da je i meni bar bude tako........i ja cu doma poslije , nadam se, imam i ja oko 300km.....nek boli kad dođem doma...moja kucica-moja slobodica....

  49. #599
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    ajme curke...kolke(( imam... OGROMNE I tvrde ...
    šteta kaj je mužić na putu,jako bi se veselio...
    e,da...imam i 2 nova prišta...

  50. #600
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    ova 2 smajlića su trbala biti moje(.)(.)....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •