Stranica 4 od 22 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1100

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #151
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    jim, ma ja bi ju već vadila, prošli četvrtak, tak je bilo 14 dana, ali onda vidila u papirima da mi piše za tri tjedna vaditi betu i nazvati radi rezultata bete. i onda nisam.
    anemary, jutros se vidila, jako malo, ali se vidila, ali kasnije clear blue koji je kao bolji pokazao minus.
    ma sutra vadim betu pa ćemo znati, a naravno odmah javim

  2. #152
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Jim prvotno napisa Vidi poruku
    beba.2 - meni je svaki puta nakon što je odrađen aih dr.B rekao da stvaljam utriće 14 dana i onda prestajem stavljati i čekam m. Menstruacija mi je stigla odmah prvi dan nakon stavljanja utrića, znači 15 dan od aih. Tihić je u pravu, izvadi betu i to je to.

    beba.2 ja sam betu vadila 14 dan nakon aih i nisam prestala uzimati utiće sve dok nisam vijdela rezultat bete...kad je beta bila negativna onda sam prestala uzimati utriće i dobila m za dan dva...
    crvenkapica- i ja sam krenula na uzv 21 dan ciklusa i taj dan mi je sestra pokazala kako se pikati s decapeptilima....

  3. #153
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    korny hvala , ma hvala vam cure na brzim odgovorima. sutra ćemo znati.

  4. #154

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    beba 2 sretno sutra

  5. #155
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    beba osjećam da je to to,ipak sretno sutra!

  6. #156

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    18

    Početno

    beba, meni je na otpusnom pismu nakon inseminacije pisalo samo kontrola za 3 tjedna. u 14 danu napravila sam test, poslje drugi i treci, a 17. dana bila vadit betu. Na kontroli 21 dana trazili su betu, ali nisu pitali iz kojego je dana. Nisam prestala uzimati utrogestane, jer su testovi i beta bili pozitivni.
    Ali pitala sam sestru, sto ako ne bi bili, a ona rekla da m. ne bi zaustavili...

    Sretno sutra.....
    Posljednje uređivanje od agility : 19.04.2010. at 17:22

  7. #157
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Beba nestrpljivo cekamo tvoju betu~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~

  8. #158
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    oko 10 bude gotova beta, pa vam onda javim. ja se ne osjećam trudno, a poslije moram do svoje ginice, da malo popričamo. i onda moram zvati sd, da vidim ako je negativna kaj dalje. hvala što mislite na mene, ja sam nestrpljiva

  9. #159
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    javljam da je beta negativna, iza dva moram zvati na sd. slomljena sam i pretužna, ali idemo dalje po svoju mrvicu

  10. #160
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj beba.2 prvotno napisa Vidi poruku
    javljam da je beta negativna, iza dva moram zvati na sd. slomljena sam i pretužna, ali idemo dalje po svoju mrvicu

    draga beba.2 - drži se - kissss

  11. #161
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Beba zao mi je

  12. #162
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    beba.2 suosjećam s tobom, i meni je beta jučer negativna .........

  13. #163

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    cure sa negativnim betama

  14. #164
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    hvala cure, cannisa, znam kako se osjećaš. drži se i u nove pobjede.
    ja zvala sd radi bete, da li moram zvati dr T, da ju obavijestim ili ne moram. sestra rekla da je praksa da se jedan mjesec pauzira pa onda opet. i da li dr. T mogu zvati na onaj broj di se naručuje ili ima koji svoj poseban broj?
    idemo dalje, bez borbe nema ništa

  15. #165

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Cannisa i beba 2 žao mi je.
    Beba, NIJE praksa pauzirati mjesec dana...nikako. Samo ti odi ovaj ciklus 8 dan ujutro na folikulometriju s uputnicom. Nemoj pauzirati, molim te. Doći će ti ljeto, onda ćeš pauzirati...
    Zašto bi zvala dr T???
    Jesi bila sad na klomifenima?

  16. #166
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cure koje ovaj put nisu uspjele ..zao mi je....beba i cannisa

    ja sam danas bila na razgovoru za ivf....na listi sam za lijekove...e sad cekam poziv...uglavnom ce biti , kao sto sam skuzila, jaca stimulacija iako imam fsh 10 a valjda dr. zna sta radi...to mi je prvi ivf....idem pitat cure sa potpom. split kako i gdje vaditi one potvrde pozzzzzz

  17. #167
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    Citiraj vinalina prvotno napisa Vidi poruku
    Cannisa i beba 2 žao mi je.
    Beba, NIJE praksa pauzirati mjesec dana...nikako. Samo ti odi ovaj ciklus 8 dan ujutro na folikulometriju s uputnicom. Nemoj pauzirati, molim te. Doći će ti ljeto, onda ćeš pauzirati...
    Zašto bi zvala dr T???
    Jesi bila sad na klomifenima?

    jesam pila sam klomifene, ali mi s njima kao i bez njih, samo jedan folikul. pa mislila sam zvati dr T da ju pitam da li mogu opet ovaj mjesec, jer mi ona sestra ne znam kako se zove rekla da je praksa da se jedan mjesec pauzira. znači, ne trebam ništa javljati za negativnu betu samo se tamo pojaviti 8 dc? znači ima nade , ne trebam čekati.

  18. #168

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Nemoraš zvati i pitati, da te opet ne otkantakju, a i dr T slabo komunicira i razgovara preko tel s pacijentima. Samo ti odi gore. Pa javila si sestri, ona je to zapisala i prenijela doktorici...
    Velim ti, 8 dan ciklusa s uputnicom za folik. gore u pola 8. I to je to. Još bolje ako neideš s klomifenima, ja ima baš nisam veliki pobornik...nekak su mi čudni...bolje prirodno ili full stimulacija.

  19. #169
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    napravit ću tako, nije mi baš da jedan mjesec odgađam i igram se sa aktivnostima doma. hvala vinalina. ma što je najbolje, dr T me primila i vodila, i stvarno mi je ok, na dr B mi bio na inseminaciji. koga zvati? a nisam pitala, iskreno, mislila sam da će se otprve uhvatiti

  20. #170

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Nemaš koga zvati, dosta je da kažeš sestri, ona to prenese dalje i zapiše u bilježnicu. Tako je bilo i kada sam ja javila poz betu. Sestra se javila, zapisala, kada sam došla na prvi uzv, svi su znali...
    Odradi do ljeta te AIHe, pa onda odmor. Ali iskreno se nadam da nećeš dočekati ljeto misleći kako dalje, nadam se da će upaliti do ljeta...
    Sretno!!!

  21. #171
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    i ja se nadam, ali kako je krenulo, ljetoo će mene isto dočekati. ma think pink i sve će biti dobro. ništa sad čekam m, pa ću onda 8 dc opet oblijetati oko SD-a.

  22. #172

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    cureee...pa di steeeeee?

    brzo su ti stigli lijekovi....ali ti imas i srecu sto imas i sve nalaze i pp i krvne pretrage ....ja to moram jos napraviti.....vidim ti si iz zg...pa ti je lako kad te zovnu aj po lijekove,, aj dođi 21dc ...uh meni je daleko ja sam na jugu .....a zasto dr. nekom kaze da dođe 21 dc a nekom ne kaze?
    Ja sam ti po dr. već skoro 2 godine, što privatno što po VV, pa smo tako prikupili već hrpetinu nalaza. Ok mi je to što će
    mi većinu toga priznat. Samo smo naapravili spermiogram (tj. muž je napravia )na Sv. D. i to će mi biti gotovo u
    petak,baš kad idem na folikulometriju. Testirali smo se ponovo na hepatitis jer je prošlo 6 mjeseci od zadnjeg nalaza i to
    ču dobit u petak..
    A odgvor na tvoje pitanje neznam... meni je super ispalo...pitao me za zadnju M i kad sam mu rekla da je bili 03.04.
    kaže on meni da nemamo šta čekat više... i meni super. U biti u petak ću znat točno dali krećemo ili ne.
    Inače i ja sam iz Dalmacije, ali tu sam se udala i eto me sad tu... ))

  23. #173
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    dali imate broj od dr. Baumana gdje on radi privatno , da ga nazovem sutra...meni nikako nije jasno ovo sta mi je napisao sta trebam za ivf......

  24. #174
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    crvenkapica77 - imaš pp

  25. #175
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Curke može pomoć....kada ste dobivale mengu nakon biokemijske trudnoće.....jer kod mene još nema menge??? Kasni mi ohoho...test negativan (ja nebih bila ja da ga nisam napravila).

    Zadnja normalana menga prije postupka je bila 7.2; a biokemijsku vode od 15.3...odnosno taj dan je beta bila koma....zatim sam imala ono nekakvo krvarenje, ako se to može nazvati krvarenjem; svega nekoliko dana!

    Jel možda netko imao slično iskustvo?
    Posljednje uređivanje od Iva Mia 2009 : 21.04.2010. at 14:24

  26. #176

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    DUBROVNIK
    Postovi
    2

    Početno

    drage cure sada sam došla sa SD i iako nije bilo uspjeha moram reći da su to najbolji lječnici u ZG!!!!

  27. #177

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    DUBROVNIK
    Postovi
    2

    Početno

    U centru za obiteljsko savjetovanje mogu se dobiti i pravni i psihiĆki papir besplatno

  28. #178
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cure jeli jos koja zadnjih dana dobivala anesteziju na punkciji......jel daju uopce?

  29. #179
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    ja sam ti crvenkapice dobila opću anesteziju....ma to ti je odličnoooo...daju ti ako imaš veeeeeeliki broj folikula. ja sam bila u 2.mj na punkciji

  30. #180
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    znam da si ti draga dobila i ines....ali ostale cure nista ne spominju...mozda i ne traze...zato sto ne podnose ili ne zele se kasnije mucit sa mucninama.....

  31. #181

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    znam da si ti draga dobila i ines....ali ostale cure nista ne spominju...mozda i ne traze...zato sto ne podnose ili ne zele se kasnije mucit sa mucninama.....
    Ne, draga, nego nekome žele dati, a nekome ne, takva je nažalost politika i moli dragoga Boga da ti budeš među onima kojima daju anesteziju...
    Ček to nema veze niti s brojem folikula, neke cure imaju puno, a 11 se ne računa kao puuuno, pa ne dobiju NIKAKVU anesteziju.
    Imala sam ja 11 i tražila, rekli su mi da ne davaju uopće anesteziju, ali ja se nisam htjela maknuti, pa smo došli do polovice - dali su mi lokalnu, tj. coctail u venu. Samo te ošamuti, ali si budna.
    I baš me zanima koja to žena ne bi htjela na 15 ak folikula dobiti anesteziju radi post mučnina...to se nemože usporediti s boli na punkciji...

  32. #182
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    ja nisam ni tražila opću....nego su mi na zadnjoj folikometriji rekli...ideš na opću....ne znam iz kojih razloga....meni npr. upoće poslije anestezije nije bilo mučnina....mislim da je problem u tome što moraju organizirati anesteziologa itd....a njima je očito to tlaka....

    ja sam bila spremna na sve jer mi je bio prvi postupak i nisam znala što me čeka....

    mislim da se isplati "napadati" ili barem znatiželjno pitati...nemaš što izgubiti

  33. #183

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Znam i svaka čast kaj si ti imala opću, to ti je sreća da i sama valjda neznaš kakva, jer nisi osjetila boli punkcije. JA sam na prošlom stimuliranom, prije 4 godine imala 9 folikula i punkciju na živo.
    Sada sam jedva namolila, ti si išla par dana poslije mene i dali su ti opću bez bez pitanja. Moja prijateljica je išla par dana poslije tebe bez ičega i umrla od bolova, imala 9 folikula. Samo velim da kak se potrefiš, dobiješ ili ne...nažalost tu nema pravila, pa da se pripremiš.
    Crvenkapice, kada ideš na punkciju. Ti se već pikaš? Kakva ti je terapija?
    Svima želim puuuuno uspjeha...

  34. #184
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    cure ja sam na prvoj i zadnjoj stimulaciji imala 26 folikula, tj. toliko sam nabrojala uboda, i nisam imala nikakvu anesteziju!
    samo da vidite da 9 folikula i nije nešto puno!

  35. #185

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Pa rekla sam ja da nije niti 11 folikula puuuuno, ali bol je bol. Samo sam htjela reći da ne dobivaju sve cure s puno folikula opću i drago mi je da si se javila i to potvrdila iz prve ruke

  36. #186

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Što se tiče opće anestezije, dr. B mi je rekao da je jedino ne daju vikendom jer tad nema anesteziologa, ja sam imala 7 js i dobila sam je iskreno tražila sam i bez problema sam ju dobila! Slobodno pitajte ako želite opću, ne možete ništa izgubiti!
    Pozdrav svima

  37. #187
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Cure, jel itko zna zamrzavaju li na SD jajne stanice?

  38. #188
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    vinalina ja sad cekam prvo lijekove
    pa cemo vidjeti sta i kad dalje.....ali ja kad budem isla po lijekove (za tj . ili dva ili tri) ja cu odmah reci ja zelim opcu anesteziju....moguce da vikendom nemaju anesteziologa......

  39. #189
    diki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    34

    Početno

    Evo napokon da se i ja pridružim forumu, jer duže vrijeme samo špijuniram. Meni je dijagnosticiran PAO (jajnici nalik na policistične) a MM oligoastenhozoosprmia. Imala sam dva stimulirana postupka (gonal, menopur) i slabo reagiram na stimulaciju, oba puta dobila samo jedan folikul i jednu jajnu stanicu, sva sreća došlo do ET , ali ß0. I 2 priroda , ali nisam dočekala punkciju, jer folikul pukne, sve to na SD. Ovaj tjedan krećem u modificirani prirodni postupak, pa me zanima da li je netko od vas bio u takvom postupku??
    Nadam se ugodnom druženju s vama, čestitam svima curama na pozitivnoj beti, a čekalicama želim puno sreće !!!

  40. #190
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    samo da vas poz, jer vidim da sve nešto čekate, ja krenula sa klomifenom i u pet opet gore na folikulo.

  41. #191
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    cure drage ja krećem 7.5 u prirodnjak....nadam se da je dobitni

  42. #192
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jel itko zna zamrzavaju li na SD jajne stanice?

    koliko znam mislim da još uvijek nema zamrzavanja....a što nam i to vrijedi...kad sami dr. kažu da je j.s loše kvalitete nakon zamrzavanja

    Mislim da u tom i u mon slučaju nikakvu ulogu nemaju jajne stanice kad su nam plivači loše kvalitete i narvno malo ih je....

  43. #193
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jel itko zna zamrzavaju li na SD jajne stanice?
    Meni je frendica rekla, koja je sad u postupku da su počeli zamrzavati.....

  44. #194
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj šniki prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je frendica rekla, koja je sad u postupku da su počeli zamrzavati.....
    etooooo ga...supeeeeeeeer....premda ja mislim da to stvarno nema smisla...al ajde supeeeer....mislim da će mojih j.s biti barem jedna.....a plivači su nam malo kritični

  45. #195
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    je zamrzavaju ja bila danas na folikumetriji i dr. B reko "oo imamo mi ovdije i za zamrznuti nešto" kaj god to značilo

  46. #196
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    diki dobro nam dosla......
    beba sretno sa klomifenom
    iva-mia sretno u 5mj.

  47. #197
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    curke u četvrtak imam punkciju,malo me prpa.

  48. #198
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    bozz, sretno na punkciji! nadam se da će izvući dobre js

    crvenkapica, u kojem si ti dijelu sada?

  49. #199
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Samo da Vam javim da je beta 12 dnt 276
    KIsssssss

  50. #200
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    korny tooooooooooooooooooooooo!!!!!!! jeeeeeeee
    bozz jesi trazila anesteziju? sretno
    beba ..cekam lijekove za ivf .....

Stranica 4 od 22 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •