Stranica 3 od 22 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1100

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #101
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Curke jel normalno da mi menga kasni nakon IVF-a(stimuliranog) ... kakva su vaša iskustva????

  2. #102

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    18

    Početno

    Korny, javi kako je prošla punkcija! I nemoj se brinut zbog broja folikula Bit ce dobro!
    Iva Mia, hvala!

  3. #103
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    uh ja sad zvala SD termin tek krajem 5mj......ja ne mogu to cekati
    sestra mi je ipak ljubazno rekla da nazovem ujutro kad je dr. tu pa da vidim s njim.....dali imam sanse da dr. kaze da dođem ranije......pa samo zelim obaviti razgovor za ivf ....zar moram cekati toliko dugo....

  4. #104
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    crvenkapica 77-vidim da si se odlučila za ivf...držim fige

    Curke ja se trebam početi pikati kad dobijem M i onda 7dc na SD na folikulometriju...da li se za folik moram dodatno najaviti na Duhu ili se samo pojavim?
    Da li u većini slučajeva bude dr.B ili dr.T ?

  5. #105
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    Ne treba se dodatno najavljivati, samo se dođe....Budu zajedno većinom....

  6. #106
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    i obavezno ponesi uputnicu

  7. #107
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj agility prvotno napisa Vidi poruku
    Korny, javi kako je prošla punkcija! I nemoj se brinut zbog broja folikula Bit ce dobro!
    Iva Mia, hvala!

    Evo mene...
    Punkcija bila jučer-nije ništa boljelo-dobivene dvije jajne stanice...dr.B. rekao da je i nije zadovoljan jer da sam mlada i da sam loše reagirala na gonale...rekao da to ne mora ništa značiti-danas zovem iza 9h pa ćemo vidjeti šta će reći...ako je sve u redu transfer u četvrtak...
    Hvala što mislis na mene.
    Kiss

  8. #108

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    18

    Početno

    Prema tome ja sam jakoooo loše reagirala na gonale. Primilia 37 komada i samo 1 folikul. A mrvica je tu!
    Ništa se nemoj brinuti, bit će dobro!
    Ja danas imam kontrolu 3 tjedna nakon transfera. I uplašena sam užasno.

  9. #109
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Korny77 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene...
    Punkcija bila jučer-nije ništa boljelo-dobivene dvije jajne stanice...dr.B. rekao da je i nije zadovoljan jer da sam mlada i da sam loše reagirala na gonale...rekao da to ne mora ništa značiti-danas zovem iza 9h pa ćemo vidjeti šta će reći...ako je sve u redu transfer u četvrtak...
    Hvala što mislis na mene.
    Kiss
    sad sam zvala sd i rekli su da su se obje oplodile i transfer je u četvrtak...
    Hvala svima...

  10. #110

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    Citiraj Korny77 prvotno napisa Vidi poruku
    sad sam zvala sd i rekli su da su se obje oplodile i transfer je u četvrtak...
    Hvala svima...
    superiška korny.

  11. #111
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    korny super draga ..
    e dva folikula i dvi js koje se oplodile trebas biti presretna.......netko ima oko 7-8 folikula pa jedva 3js i ne oplodi se niti jedna.....kod tebe je ispalo super

    agility sretno danas

  12. #112
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Curke molim pomoć, može li mi tko objasniti gdje se nalazi laboratorij na SD s obzirom da ću na prvoj folik.morati ići vaditi krv kako bi se utvrdilo da li dolazi do hiper.

  13. #113
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    mislim da je u podrumu, al nisam sigurna pitaš portira.....


    curke moje ja sam počela piti crveni zdravac(čaj)....čula sam da pomaže

  14. #114
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    za sta pomaze iva -mia? i ja imam zdravac a kako da znam jel crveni .....ja cu sad isto na cajeve se baciti do slij.postupka.koji ko zna kad ce biti
    ....marulja i zdravac cula sam za njega ali ne znam za sta je dobar .....
    ja sam se jedva uspjela ubaciti 20.4 na razgovor kod dr. ..uh jedva.....

  15. #115
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    za sta pomaze iva -mia? i ja imam zdravac a kako da znam jel crveni .....ja cu sad isto na cajeve se baciti do slij.postupka.koji ko zna kad ce biti
    ....marulja i zdravac cula sam za njega ali ne znam za sta je dobar .....
    ja sam se jedva uspjela ubaciti 20.4 na razgovor kod dr. ..uh jedva.....

    Nemam pojma za što je točno....al znam curu koja ga je pila ... i ostala trudna.... s tim da je prvo dijete dobila na MPO.... nisu se pazili 6 g. i pripremala se za novi postupak i skužila da je trudna... nakon što su popili jednu kutiju crvenog zdravca (naravno i ona i muž) jedna šalica ujutro i jedna navečer ... ona kaže da je najvjerovatnije od toga.... jer 6 g. ništa i sad nakon toga ostala trudna...ja ću probati, pa što bude

  16. #116
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj Jim prvotno napisa Vidi poruku
    Curke molim pomoć, može li mi tko objasniti gdje se nalazi laboratorij na SD s obzirom da ću na prvoj folik.morati ići vaditi krv kako bi se utvrdilo da li dolazi do hiper.
    Lab ti se nalazi na glavnom ulazu u bolnicu u podrumu.

  17. #117
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj Korny77 prvotno napisa Vidi poruku
    sad sam zvala sd i rekli su da su se obje oplodile i transfer je u četvrtak...
    Hvala svima...
    To je super Korny! Za tulum u labu~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~

  18. #118
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Citiraj Korny77 prvotno napisa Vidi poruku
    sad sam zvala sd i rekli su da su se obje oplodile i transfer je u četvrtak...
    Hvala svima...

    odličnoooooo...bravooooo....

  19. #119
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Iva Mia 2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma za što je točno....al znam curu koja ga je pila ... i ostala trudna.... s tim da je prvo dijete dobila na MPO.... nisu se pazili 6 g. i pripremala se za novi postupak i skužila da je trudna... nakon što su popili jednu kutiju crvenog zdravca (naravno i ona i muž) jedna šalica ujutro i jedna navečer ... ona kaže da je najvjerovatnije od toga.... jer 6 g. ništa i sad nakon toga ostala trudna...ja ću probati, pa što bude

    Zdravac je dovoljno piti 1-1,5 dcl dnevno, ne više, jer ima previše radija. MM i ja smo ga pili u zadnjem postupku + folna kiselina (samo ja) i došli smo do dvije blastice, nažalost nisu se primile.

    Mene nešto interesira curke. Naručila sam se za razgovor/dogovor kod dr.B., ali malo me zbunilo ono s uputnicama. Jel treba jedna za kontrolni pregled, a druga za UZV ili sve to na jednu uputnicu? I jel tko friško bio na dogovoru za postupak, koliko se cca čeka za početak, radi lijekova?

  20. #120
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Zdravac kupljen, probat ćemo i to!

  21. #121
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    evo pijem zdravac...ali kod mene je problem sto ja pocnem piti caj pa prestanem, ali ipak treba caj piti barem 3 mj da bude nesto.......
    gosparka ja imam dvi uputnice jedna pregled a druga uzv....kad si narucena?
    i mene zanima koliko se ceka na lijekove?

  22. #122
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    crvenkapica naručena sam 01.06. I tek kasnije sam skontala da ću imati m. tih dana , a ne mogu ići nego baš tada. Jel to ima veze? Nekako mi bljaaak Ma u najkraćem nariktat ću ih da dođu koji dan ranije, barem neku prednost imam od svoje dijagnoze
    Naručila sam se za dogovor sada zato što pretpostavljam da me neće staviti u postupak prije jeseni, ide ljeto svakako, kreću g/o, a ionako sam nedavno izašla iz zadnjeg postupka. Tako da bi prošlo cca nekih 8 mj. između postupaka. Naravno, ako zbog lijekova i tada dođem na red.

  23. #123
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja idem u utorak i nadam se postupku u 6mj.........kolike su mi sanse ne znam..mozda sve ovisi o lijekovima.....joj ako meni kaze nista prije jeseni ja cu popiz...
    sto se tice menge i pregleda ,kazu da nema veze, no sikiriki,,,,

  24. #124
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    da, malo ti je u blizu taj 6mj, najteže je radi lijekova, ali držim fige da uletiš A ako i ne, nemoj se nervirati, nije ni jesen tako daleko...ljeto, more, kupanje...brzo će to proći . Recimo, ja mogu ići samo na stimulirane i uvijek čekam od 8mj-1god...stoga, strpljen-spašen.

  25. #125
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    evo da vas malo ohrabrim.
    mene je stavio na listu za ljekove oko 15. 03. a dobila sam ih mislim 07.04. .
    baš sam se iznenadila kako brzo.
    ~~~~~~~~ da i vama bude tako!

  26. #126
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    jel to onaj dan kad si na dogovoru tad te i stavlja na listu za lijekove?

    gosperka , znas zasto kazem da cu pop.... nije da sam razmazena i zelim sve rijesit odmah...znam da to ne ide tak lako.
    ali prosle god u ovo doba sam bila kod jednog biologa na razgovoru kao za ivf i on ce " ajte vi prvo odmorite ,,ljeto,,kupanje pa se vidimo na jesen,"
    ,,proslo ljeto,dosla jesen ja krenula na 1.2.3. aih (zbog boljeg spermi.) i evo me opet nista a 4.mj. 2010.i sad da mi opet dr. kaze ljeto.more.kupanje ......grrr..kuzis....ma kakve sam inace srece i bit ce.....

  27. #127
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    jel to onaj dan kad si na dogovoru tad te i stavlja na listu za lijekove?
    mislim da DA!

  28. #128
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Da pomognem svima kojima je pomoć potrebna...
    Ja sam bila na dogovoru za ivf 25.2. (taj dan vas dr.B odmah stavi na listu za lijekove ali donesite novi nalaz hormona jer po njemu određuje koji vam lijekovi trebaju),a lijekove sam dobila 1.4., znači dobijete lijekove za cca mjesec-mjesec i pol.
    Gosparka i crvenkapica77- čekanje ovisi o lijekovima, kad dobijete lijekove odmah idete u akciju.
    Ako tko ima kakvih pitanja ja sam friška pa pitajte slobodno!

  29. #129
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    dobar dan! prvo čestitam svima koji su dobile plusiće, za dobre folikule, a svima držim palčeve da što prije uđu u postupak. meni je danas 14. dan od inseminacije, od simtoma ništa, ni za m ni za t. dr. B. je napisao da trebam betu vaditi tek 3 tjedan od inseminacije. znači tek idući četvrtak. da i je i vama tako ili? mislim da bi mi moglo i sad nešto pokazati. inače mislim da nissmo uspjeli, jer nemam ama baš niti jedan jedini simptom, a ovih mjeseci koliko se trudimo imala sam ih uvijek sve, što umišljene što prave. držim palčeve svima da napokon uspiju u ostvarenju svoje najveće želje.

  30. #130
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    jim ja nemam nove nalaze hormona moji su od 10mj. ...i ne stignem naravno ni napravit.......jel to problem?

  31. #131
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Evo i mene.
    Danas vraćena 2 zametka(6st).
    Piše mi kontrola za 12 dana s nalazom bete HCG.Dali da betu vadim 11 dan ili???
    Kiss

  32. #132
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    korny, nadam se da će beta biti velika

  33. #133

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    korny vadiš 12 dan.i sretno

  34. #134
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    korny super.......
    molim odgovor na moje pitanje....jeste vi sve imale skroz friske nalaze hormona za dogovor za ivf?

  35. #135
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Ja idem na dogovor za 10 dana, a hormoni su mi iz 10. mjeseca, za 1. postupak koji je bio u 2. mjesecu dr. nije trazila da ponovim nikakve nalaze osim spermiograma jer ga nismo imali sa SD vec sa VV.

  36. #136
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Korny super! Za 2 mrvice~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Betu vadis za 12 dana 27.4.

  37. #137
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    ja sam hormone radila prije 8 god. i nikad me nitko nije tražio da ih ponovim!

    možda to ne nije loša ideja!

  38. #138
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    dobro onda ......moji su stari 6mj. mozda i nije toliko strasno....mada ja mislim ponoviti cim dobijem slijed. mengu , ali naravno necu ih imati na dogovoru......
    hvala cure....

  39. #139
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    ja sam morala sve friško radit,čak me je za papu pitao,a za ljekove sam čekala od drugog mj do 4,mislim da sve ovisi koliko imaju ljekova u trenutku kada te upiše na listu.Znam da su početkom 4 mj dobili dosta ljekova pa su sve cure dobile koje su unaprijed par mj bile na listi.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    18

    Početno

    korny, drzim fige!

  41. #141

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23

    Početno

    Heeloo.. evo ja sam danas bila na Sv.Duh...zvali me da dođem po ljekove. Ja sam 30.03. bila na konzultacijama (odma me stavili na listu za ljekove) kod dr.
    i 12.04. me nazvali da su ljekovi stigli. Dosta brzo su stigli!!!! Danas sam ujedno i bila kod dr. koji me pitao kad mi je bila
    M. zadnji put, i kad sam mu rekla da je bila 03.04. kaže on meni da dođem u petak ( 21 dan ciklusa) na folikulometriju, i
    da ćemo onda sve vidit i da bi mogla krenit u postupak. Super zar ne???
    Čula sam da sestra naručuje tek za 25.05. jer je do tada sve popunjeno!!!

  42. #142

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23

    Početno

    što se tiče nalaza... ja imam dosta nalaza sa VV,muž je danas gore napravio spermiogram ( imamo 5 sperm. sa VV)
    papa i brisevi od 11 mjeseca, hormoni od 3 mjeseca, razgovor sa P/P od 11 mjeseca...

  43. #143
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj agility prvotno napisa Vidi poruku
    korny, drzim fige!

    Hvala svima na podršci...
    Evo gulim treći dan nakon transfera...Imam osjećaj da nikada neće doći taj 12dnt za betu...vrijeme sporo prolazi.
    Od ljekova sam dobila Utriće 3x2,Andol 100 i Estrofem
    Mirujem jer baš i ne mogu ništa dugo nešto raditi (sjediti,šetati se) jer sam odmah nekako umorna i moram malo leći...Eto tako prolaze moji dani...

    Usput nekako mi se čini da u zadnje vrijeme na sd nema gužve...Pozdrav svim doktorima i sestrama -meni su svi podjednako dobri i dragi...
    Do sljedećeg javljanja pozdrav i kissssssssss.

  44. #144
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    korny uzivaj.mazi busicu, odmaraj i znam, dani sporo idu ali sta ces....zelim ti srecu

  45. #145
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj IVANA196 prvotno napisa Vidi poruku
    Heeloo.. evo ja sam danas bila na Sv.Duh...zvali me da dođem po ljekove. Ja sam 30.03. bila na konzultacijama (odma me stavili na listu za ljekove) kod dr.
    i 12.04. me nazvali da su ljekovi stigli. Dosta brzo su stigli!!!! Danas sam ujedno i bila kod dr. koji me pitao kad mi je bila
    M. zadnji put, i kad sam mu rekla da je bila 03.04. kaže on meni da dođem u petak ( 21 dan ciklusa) na folikulometriju, i
    da ćemo onda sve vidit i da bi mogla krenit u postupak. Super zar ne???
    Čula sam da sestra naručuje tek za 25.05. jer je do tada sve popunjeno!!!
    cureee...pa di steeeeee?

    brzo su ti stigli lijekovi....ali ti imas i srecu sto imas i sve nalaze i pp i krvne pretrage ....ja to moram jos napraviti.....vidim ti si iz zg...pa ti je lako kad te zovnu aj po lijekove,, aj dođi 21dc ...uh meni je daleko ja sam na jugu .....a zasto dr. nekom kaze da dođe 21 dc a nekom ne kaze?

  46. #146
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    korny, želim ti sreću!
    cure koje ste prošle inseminaciju molim opet pomoć. meni danas 18 dan od inseminacije, dr. B je napisao da betu vadim tek 3 tjedan od inseminacije, znači kad bude 20 dan. da li ste vi procurile, dobile m dok ste koristile utrogestane. naime, meni je jutros test bio pozitivan, ali tanka tanka crta, test je bio naručen preko interneta, poslije sam radila clear blue koji je pokazao jasan minus. sutra idem vadit betu jer ne mogu čekati četvrtak a to i nije tako dugo. u biti, ja se raspisala, pitanje je da li ste dobile m pod utrogestanima ako nije došlo do trudnoće. please, help, već sam luda , negdje čitam da su cure normalno dobile m nakon 14 dana iako su koristile utriće, neke nisu. pomagajte, ludim.
    hvala vam na svim odgovorima

  47. #147

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    Crvenkapice ja sam isto išla na UZV 21 dan ciklusa i isti taj dan krenula sa decapeptilima. Mislim da doktori naručuju na UZv različito zbog različitih terapija.
    Beba meni je krenuo iscjedak dok sam još koristila utrogestane(neki smećkasti).Odi izvadi betu pa ćeš biti mirnija

  48. #148
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    tihić hvala ti puno, idem sutra ujutro vaditi, danas si nisam uzela uputnicu ,a da jesam već bih ju izvadila. tako se nadam, to mi je bila prva inseminacija.
    tihić, od srca ti hvala što si mi odgovorila

  49. #149
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    beba.2 vjerujem da će beta biti pozitivna ako si vidila drugu crticu ma makar i blijedu, jer nijedan test nij lažno pozitivan, može biti samo lažno negativan.
    sad jedva čekam tvoju betu!

  50. #150
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    beba.2 - meni je svaki puta nakon što je odrađen aih dr.B rekao da stvaljam utriće 14 dana i onda prestajem stavljati i čekam m. Menstruacija mi je stigla odmah prvi dan nakon stavljanja utrića, znači 15 dan od aih. Tihić je u pravu, izvadi betu i to je to.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •