Stranica 2 od 43 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2110

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #51
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj diabolica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje, danas sam zvala humanu vezano za dr. Vlašića, trebala sam samo jednu informaciju i javila mi se sestra Mira u svom neprofesionalnom izdanju...stvarno mi vas je žao što morate se s takvom osobom susretati. Hvala bogu da sam je se riješila!
    Prestrašno je to koliko u jednoj osobi koja radi na takvom osjetljivom odjelu ima zločestoće, pokvarenosti i neljubaznosti.
    Nadam se da će joj se to vrlo brzo obiti o glavu!
    uvijek je tako odrijesita i neljubazna,uvijek nesto njurga,prigovara ali evo mogu reci da sam je prvi put vidjela da je ajmo reci normalna i donekle ljubazna kad sam imala punkciju i transfer.ne treba se obazirat jednostavno na nju i gotovo.sestra marija je jos najbolja,nikad ne dize ton,a i samira zna biti isto neljubazna i nadrndana...
    kako si ti trudnice nasa,jel busica raste?

  2. #52
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Skandy baš sam jučer bila kod dr. Krištofić i ona je zamijenila prof. Rukavina. Dr. je odlična i ima razumijevanja za MPO.
    Radi ti samo parnim datumima ujutro i možeš nazvati sestru Sonju na broj što ti je Tigrical napisala. Javit će ti se ako nije gužva.

  3. #53
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    tigrica,Tia,Sara...cure,hvala vam na informacijama.puno mi znače.Vrtim se i muvam jutros po netu ali nikakve informacije nisam mogla naći ,dok me MM nije podsjetio što ne pitam ovdje.
    Ginekologica mi radi probleme kao i uvjek .Tri godine sam bila u stavu mirno pred njom ali sada više nema smisla.
    Njoj je slabo od mene ,meni je slabo od nje .Samo što ja ne okrećem očima kada je vidim kao što okreće ona kad vidi mene.
    Nadam se da kod doktorice Krištofić ima mjesta i za mene i da će imati razumjevanja za moj problem
    Posljednje uređivanje od skandy : 31.03.2010. at 17:59

  4. #54
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    I ja sam kod te doktorice Krištofić i mogu vam reći da me je žena tako lijepo i ugodno iznenadila i lijepo smo razgovarale i negodovale Milinovicem zakonom da ja nisam mogla vjerovati, mlada i veoma ugodna osoba i nadam se Skandy da će te primiti. Sretno svima !!!!

  5. #55
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    moze mi netko reci,da li je moguce da stvari kasne ako je neka upala prisutna?ja svakih pol sata pisam,nista me ne pece,ne boli samo me tjera na mokrenje.

  6. #56
    tini avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    A da napraviš jedan testić ?!

  7. #57
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj tini prvotno napisa Vidi poruku
    A da napraviš jedan testić ?!
    a dosta mi je razocarenja i minusa na testu sve ove godine.vjerojatno opet ono moje standardno kasnjenje,ciste nema ko i obicno,trudna nisam sta je trece?ne gine mi opet kljukat dabrostone,vec mi ih je dosta.i njihovih nuspojava.ako do uskrsa ne procurim onda cu se tamo utorak,srijedu javit dr vlastelicu da vidim sta dalje

  8. #58
    tini avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Nemoj tako, šta bi ja trebala reći nakon 8 god. i 19 ivf-ova...Još uvijek se nadam...Ni ja nevolim dabrostone, negativne bete, punkcije...ali ipak me nešto tjera dalje, zato glavu gore i želim ti ubrzo jednog

  9. #59
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj tini prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj tako, šta bi ja trebala reći nakon 8 god. i 19 ivf-ova...Još uvijek se nadam...Ni ja nevolim dabrostone, negativne bete, punkcije...ali ipak me nešto tjera dalje, zato glavu gore i želim ti ubrzo jednog
    a joj zao mi je,nisam znala...istina treba se nadat,imat vjeru....hvala i ja tebi zelim uskoro jednu mrvicu

  10. #60
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    BarbyRI imaš pp

  11. #61
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj dani82 prvotno napisa Vidi poruku
    BarbyRI imaš pp
    odg sam ti ....

  12. #62
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Tigrical i Gizmos u kojoj ste fazi "slovenke" naše??

  13. #63
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    dani82 ja sam na supresiji i čekam M, trebala je danas doći...nadam se da će sutra. Pozz

  14. #64
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Drage moje želim vam svima sretan uskrs i da do sljedećeg sve budemo dobrano trbušaste

  15. #65
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Citiraj dani82 prvotno napisa Vidi poruku
    Tigrical i Gizmos u kojoj ste fazi "slovenke" naše??
    Meni je 6 dan na gonalima (10 dc), u srijedu uzv pa čemo vidjeti što i kako dalje-valjda neće biti prekasno (zbog ovih praznika su mi pomakli uzv, pa mi prvi pada na 13 dc). Tigraical, sretno! Ja prekosutra odlazim za Mb pa me neće biti neko vrijeme...nadam se da će me dočekati puno lijepih vjesti na forumu kad se vratim...

  16. #66
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    SRETAN USKRS SVIMA! Da dogodine sve budemo mamice,ako ne to,onda bar sa trbuscicima.....

    GZMOS sretno u Slo!

    ja jos nisam procurila nikakve naznake ni nemam osim sta sam napuhnuta jako ali to jos od prije transfera od kad sam na stimulaciji bila.sljedeci tj cu otici na humanu da vidim sta dalje.sta sad koci?
    Posljednje uređivanje od barbyRI : 05.04.2010. at 01:09

  17. #67
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Drage suborke sretan vam Uskrs želim i da sve do slijedećeg držimo naše beboline!!

    Tigrical nadam se da si do sada već dobila
    Gizmos ma neće biti kasno... javi se čim nam stigneš Nadam se da će biti puno lijepih js!!
    BarbyRi zaleti se ti malo do humane (P.S. jesi napravila test?)


  18. #68
    Ameli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    601

    Početno

    evo da i ja poželim malo u zakašnjejnu svima sretan uskrs a idući neka vas žuljaju trbuščići!
    GIZMOS sretno u mariboru i mi čekamo da se ti nama vratiš s puno sretnih vjesti!
    svima pozdrav i pusač!

  19. #69
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Sretan Uskrs svima (sa zakašnjenjem)!

  20. #70
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Sretan Uskrs svima (sa zakašnjenjem)!

    Cure svima šaljem veeeliku pusu!

    Gizmos sretno!

    Još nisam dobila M. Uvijek mi kasne od supresije... UF!

  21. #71
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Gizmos želim ti puno sreće i da nam se javiš sa lijepim vijestima

  22. #72
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj dani82 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage suborke sretan vam Uskrs želim i da sve do slijedećeg držimo naše beboline!!



    Tigrical nadam se da si do sada već dobila


    Gizmos ma neće biti kasno... javi se čim nam stigneš Nadam se da će biti puno lijepih js!!


    BarbyRi zaleti se ti malo do humane (P.S. jesi napravila test?)

    Sutra cu zvat dolje da vidim kad radi vlastelic,a ne znam ni sama od tih testova mi je vise muka.imam ga doma mozda ga napravim,cisto da budem sigurna i da znam dr reci...

  23. #73

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Sretan uskrs drage moje suborke...........Tigrice i Gizmos sretnoooo...

  24. #74
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Ljubim vas, drage moje! Dobila sam M, od sutra sam na Menopurima!

  25. #75
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    super tigrical,sretno!

  26. #76
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Tigrical od sutra navijam punom snagom za tebe da budu folikuli što veći i u što većem broju i da js budu najkvalitetnije i da konačno postaneš trbušasta i da mi se priključiš na proljetnim kavicama jeeeeeeeeeee
    Svim curkama Sretan Uskrs želim sa malim zakašnjenjem!

  27. #77
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    diabolica, draga moja trudnice, hvala na divnim željama! Pusa!

  28. #78
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Sa malim zakašnjenjem želim sretan Uskrs svim suborkama!
    Tigrice navijamo za tebe!

  29. #79
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    zvala sam jutros humanu i dr vlastelic je sutra tamo,pa cu skoknut....

  30. #80
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Hej komadi moji
    Ja sam sutra NAPOKON kod Vlastelića da vidim šta će mi reć, kako i kada dalje
    Probat ću ga nagovorit da mi napiše da preporuča imunološke pretrage, pa da bar to napravim dok čekam

    Tigrical ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Svima velike puse

  31. #81
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    cranky ajde napokon! Javi nam šta ti je rekao. Pozz

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Hi curke!!!!! Nadam se da ste pojele puno čokoladnih zečića ove dane
    Ja sam provela vikend istražujući dodatke prehrani za MM i njegov nalaz. Na kraju smo izvjećali da nastavljamo sa BioAstin Supreme, Supradynom i slijedeći tjedan započinjemo s Profertilom (idem u A po terapiju za 3 mjeseca).
    Da li ste vi probale išta od navedenog? I da li je OK da muževi uzimaju te dodatke prehrani u vrijeme postupaka? Nama je broj plivača zaista mali, pa bismo jako voljeli podići statistiku.....
    Javite ako je kod vas išta proizvelo pozitivne pomake...
    Tigrical - kako si? Ide taj postupak? Držim fige!!!!
    Cranky - kakve su to imunološke pretrage? Za tebe ili njega? Ili oboje???? Pls daj mi pojasni.

  33. #83
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Sumskovoce MM je pio i pije svašta (razne čajeve, Bioastin, l-carnitin, acetyl l-arginin, vitamine, folnu...) i ima nekih pomaka. To mu ne može štetit, ali nemoj se oslanjat samo na to, znači to + postupci.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Tnx Tigrical, Profertil ima sve navedeno , samo što su sve strpali u jedan pil (puno prihvatljivije za MM....) Meni je bitan psihički faktor, da mi se muž malo oraspoloži jer je u badu od kad smo vidjeli njegov nalaz...baš je tužan
    A postupak da, i tekako....samo i za postupak bih voljela da su plivači u što boljoj formi da se sve odvije kako si želimo....znaš već sve....
    Nego da li dr. Reš radi ljeti? U mojoj firmi se godišnji koristi tijeko 6,7 i 8 mjeseca....poslije je jako teško dobit slobodno...pa me zanima da li bismo tada mogli?

  35. #85
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Radi ljeti, uzme samo cca 15 dana godišnjeg ljeti i isto tako krajem godine, ostale dane radi non-stop.

  36. #86
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    cranky onda se mozda sutra vidimo tamo...
    Sumskovoce mm je pio sve i svasta,jedan lijek cak iz Austrije koji smo jedva narucili preko nekog centra za narucivanje u Zg,koji nam je prepisao dr vlastelic,kosta doza oko 100eura,i to nije uopce pomoglo,onda bioastin,mens arginmax,maticnu mlijec,propolis,itd,itd... ali nazalost nista nije dalo poboljsanja.cak mu je nakon toga svaki spermiogram bio sve losiji,nismo mogli vjerovat.ovaj u 2.mj kad sam bila na punkciji je bio jos losiji nego svi.rekla sam necemo nista vise uzimat pa kako bude...a evo kako citam po forumima nekima je navodno pomoglo,valjda ne djeluje svakome isto.

  37. #87
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Sumskovoce ne znam ti točno pojasnit te pretrage, nisam baš puno istraživala o tome do sad. Jedino znam da postoje ta neka NK (natural killer) tijela koja ne daju da dođe do implantacije. Vidjet ću šta će mi dr sutra reć, pa ću bit pametnija
    Znam da je sara38 radila te pretrage, možda da nam ona objasni

    barbyRI da, možda se vidimo, meni su rekli da dođem oko 11.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Tigrical tnx na infu, triput hura za slovenskog radoholičara
    Barbi - i mene je malo bad da neće ništa pomoći,nadam se da neće pogoršati stanje.... ali budući da je MM vegetarijanac, alergičan na ribu, morske plodove i orahe (+većinu orašastih plodova) moram mu probat dodat aminokiseline jer ih zaista od nikud ne dobiva (možda nešto iz jaja, ali sigurno nedovoljno) a ostalo šta se nađe u tim pilsevima može samo pomoći. Vidim ga od kad pije BioAstin da je u boljoj formi (fizičkoj) i da se lijepo naspava, dobro izgleda i ima energije više nego prije. Lijep mi je to obrat u odnosu na prije kad nije htio piti ništa od dodataka prehrani. Za TM nadam se da će biti bolje, meni svi specijalisti gin. govore da je za IVF/ICSI dovoljan 1 plivač, te da ti nalazi koji su u normalnim reproduktivnim kriterijima očaj, u IVF kriterijima su super...ja im želim vjerovati!
    Cranky vidim ja da ima pretraga koje nitko niti ne spominje, već se trebamo mi same informirati na svoju inicijativu..nadam se da će sara38 pročitat i pojasniti nam pobliže o čemu je riječ...i ako ti saznaš isto, podijeli sa svima

    Kako vaši postupci cure? Hormonalne terapije, UZV, punkcije? Kako ide? Da li su vas ove fešte omele?

  39. #89
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    sumskovoce i cranky ima jako puno toga, nešto se obavlja u Ri, a nešto na Rebru, spusti se na str. Imunološke pretrage, tamo cure detaljno objašnjavaju šta su radile i u kojim situacijama.

  40. #90
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Sumskovoce imaš pp.

  41. #91
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Evo i mene. Idemo opet na AIH krajem mjeseca Treća sreća.
    Kaže dr V, ajmo mi još jednom dok čekamo 9. mjesec.

    Pitala sam ga za te imunološke pretrage i kaže da nema smisla jer da nisam imala spontani. E sad, da li me samo otfikario ... ne znam, moram malo pročačkat više o tome Svako pojašnjenje iz prve ruke je dobrodošlo

    sara38 ako je pp o pretragama, može i meni, molim te

  42. #92
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    evo izvjestaja....nemam srece pa nemam...radim jutros test,naravno negativan...bila kod dr vlastelica,radio mi utz i kaze policisticni jajnici,divno jos mi je i to trebalo...odjedanput se stvorile.a ja cekam da procurim da mi vrate zamrznute.kaze dr ali vi ih necete uskoro ni dobit,nema naznake.dao mi klomifene 2 tablete 5 dana.i 16.4 folikulometrija pa transfer.nisam bas jako odusevljena niti imam neku nadu za zamrznute,ali sta je tu je...kako je rekao vlastelic nemamo sta izgubit,ajmo probat...

  43. #93
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj cranky prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene. Idemo opet na AIH krajem mjeseca Treća sreća.
    Kaže dr V, ajmo mi još jednom dok čekamo 9. mjesec.

    Pitala sam ga za te imunološke pretrage i kaže da nema smisla jer da nisam imala spontani. E sad, da li me samo otfikario ... ne znam, moram malo pročačkat više o tome Svako pojašnjenje iz prve ruke je dobrodošlo

    sara38 ako je pp o pretragama, može i meni, molim te
    ja sam imala spontani a nikad mi nije dao da vadim te imunoloske pretrage...kako se to radi?
    kad si ti bila na humanoj danas?

  44. #94
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Cranky super za AIH. Ma pisala bih ja o imunološkim, ali nije mjesto. Imaš i ti pp.

  45. #95
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj barbyRI prvotno napisa Vidi poruku
    kad si ti bila na humanoj danas?
    10.30 do 11.30 cca u to vrijeme
    Citiraj sara38 prvotno napisa Vidi poruku
    Cranky super za AIH. Ma pisala bih ja o imunološkim, ali nije mjesto. Imaš i ti pp.
    Hvala

  46. #96
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj cranky prvotno napisa Vidi poruku
    10.30 do 11.30 cca u to vrijeme

    Hvala
    onda se nismo vidjele.ja sam vec oko 9 i pol otisla...zacudo danas nije bilo puno zena,kad sam ja u 8h dosla bilo ih je 4 samo

  47. #97

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Cranky super za AIH!!!! Držim fige da uspije!
    Sara tnx na poruci <3
    Da kli KBC Rijeka radi i ljeti? Mislim na pretrage. MM i ja bismo željeli napraviti tu pretrage (spermiogram, briseve, hormone meni i njemu, ev. spermokulturu) pa me zanima da li znate koliko bi to moglo potrajati?
    Tj da li nam daju sve uputnice odjednom, pa donesi sve kad imaš, ili to ide dinamikom ranjenog puža;: jedno po jedno???

  48. #98
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Cranky super za još jedan AIH ...izvještavaj nas.
    Barby sretno s ovim pokušajem.
    Sumskovoce za pretrage ti daje uputnice dr. opće prakse za hormone, to možeš napravit na nuklearnoj. Briseve bi ti trebao napraviti tvoj ginekolog ili ako ne radi (kao u mojem slučaju) onda ih radiš na poliklinici a ginekolog ti svejedno daje uputnicu za to. Za spermiogram se naručuješ na humanu i to pred kraj tekućeg mjeseca za slijedeći, možeš im probat sugerirat datum koji tebi paše - gledaju izać u susret. Mislim da svi odjeli rade do 7. mjeseca, a vjerujem da bi nuklearna trebala raditi cijelo ljeto.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Tnx Dani, danas idem po uputnicu za RI i po putni nalog.
    Slijedeći utorak prve konzultacije kod Vlastelića...nakon toga ću bit pametnija...jedva čekam da se pokrenemo....

  50. #100
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Pa možda možeš radit hormonalne pretrage u svom domu zdravlja, ja sam sa Krka i ja sam to tu napravila, pitaj doktoricu svoju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •