Stranica 13 od 43 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 2110

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #601
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj dani82 prvotno napisa Vidi poruku
    tigrical nisam baš skužila ovaj tvoj post, to ti pokrećeš nekakvu akciju ili je to samo ideja (nije mi jasno ovo s pp-om)

    Aurora* kakva je ovo statistika (forumska ?) i koji period obuhvaća?
    Samo predlažem da tko ne želi kod psihologa u KBC Ri ima i druge mogućnosti, a za pp sam napisala jer nisam sigurna smijem li ovdje napisati ime te psihijatrice, pa ako koga zanima da me pita na pp

  2. #602
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj GIZMOS prvotno napisa Vidi poruku
    A da li u Rijecu uopče prihvačaju druge potvrde? Možda prihvaćaju samo njihove od KBC-a, od njihove pravnice i psihologa...To bi trebalo prije provjeriti. Kad sam ja išla na pravno savjetovanje tražila sam pravnicu da mi da dva originala-jedan za Rijeku i jedan eventualno za Zagreb, ali ona je to odbila i rekla da će mi za Zagreb trebati potvrda od bolnice u koju idem. S druge strane, psihologica mi je odmah dala dva originala i naglasila da je jedan za slučaj ako se odlučim za drugu kliniku pa da ne moram opet prolaziti savjetovanje...Ja tu ništa ne kužim, ali ja sam bila mislim među prvima po te potvrede (čim su ustrojili ta savjetovanja u Rijeci). Očito onda još nisu bili uhodani. Da li netko zna ako će mi potvrde iz Rijeke priznat u Zagrebu?
    Prihvaćaju druge potvrde - provjereno, već su cure predavale od ove kod koje ja idem. Uostalom na papiru koji dobijete gdje piše šta se sve mora obavit pište psihijatar ili psiholog, dakle možemo birat, a i ova psihijatrica nije privatnica.

  3. #603
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo. Od 15 ICSI postupaka 2 trudnoce i 1 biokemijska. Medjutim, tu svakako treba imati na umu da je skoro polovica postupaka bila Klomifenskih ili tzv. polustimuliranih (Klomifen+Gonal).
    Citirala sam da pokušam nešto napisat, ali nemam komentar - grozno!

  4. #604
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Super da takva opcija postoji... ja sam osobno bila među "pokusnim kunićima" pa sam u Rijeku morala dolazit dva puta, jednom na razgovor, drugi put na testove ...prestrašno.. Na kbc-u primaju i potvrde koje nisu s njihove klinike - znam jer sam ja svoju pravnu potvrdu donijela od privatne odvjetnice (žena me prvi put vidjela, samo popisala potvrdu koju sam ja napisala i ništa mi nije naplatila)

    Smatram da je statistika poražavajuća, nekako ne želim vjerovati da je do biologice ...nadam se da ćemo ubrzo malo popraviti ovu statistiku. (šteta što više cura nije na forumu pa da imamo bolji uvid u realnu situaciju)

    mravak dobrodošla!! Nadam se da ćeš nam i ti ubrzo poraviti forumsku statistiku
    Jeste li predbilježeni za koji mjesec? Kod kojeg ste dr?

  5. #605
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj GIZMOS prvotno napisa Vidi poruku
    A da li u Rijecu uopče prihvačaju druge potvrde? Možda prihvaćaju samo njihove od KBC-a, od njihove pravnice i psihologa...To bi trebalo prije provjeriti. Kad sam ja išla na pravno savjetovanje tražila sam pravnicu da mi da dva originala-jedan za Rijeku i jedan eventualno za Zagreb, ali ona je to odbila i rekla da će mi za Zagreb trebati potvrda od bolnice u koju idem. S druge strane, psihologica mi je odmah dala dva originala i naglasila da je jedan za slučaj ako se odlučim za drugu kliniku pa da ne moram opet prolaziti savjetovanje...Ja tu ništa ne kužim, ali ja sam bila mislim među prvima po te potvrede (čim su ustrojili ta savjetovanja u Rijeci). Očito onda još nisu bili uhodani. Da li netko zna ako će mi potvrde iz Rijeke priznat u Zagrebu?
    GIZMOS, mi smo bili na razgovoru za postupak u Vinogradskoj i dr. Tomić je rekao da se psihološko savjetovanje i pravnik mogu obaviti bilo gdje i da su važeći. Mi smo iz Rijeke, pa ćemo to obaviti ovdje a postupak u Zagrebu.

  6. #606

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Mi smo kod dr. Vlastelića. Vadila sam jučer hormone 3dc ... trebali bi biti u 6mj na 1. ivf-u . ... duboko se nadam jer to tako spoooroooo ide... samo sam se na HSG naručivala god. dana.. uzas....
    luda sam od naše bolnice i ONE sestre Mire ... ali pošto financije ne dopuštaju ništa drugo osim ovoga stisnem zube i probijam se naprijed... nažalost mjeseci prolaze prebrzo bez ikakvih rezultata....

  7. #607
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!!
    Nova sam na forumu... tj. ovo je prvi forum na koji sam se ikad prijavila ....
    Već vas dugo pratim i moram reći da ste mi pomogli u puno toga... ovaj forum ja prava stvar za one koji su u MPO...
    Uglavnom iz potpisa se vidi da MM i ja imamo problemčić.....nema bebe (
    Dobrodošla!

  8. #608
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Dobrodosla nam, mravak! Delfin, hvala na info..jer i ja i mm idemo u Zagreb, samo ne u Vinogradsku vec u VV...
    Think pink, girls!

  9. #609
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    aurora prijavljujem još dvije riječke trudnice s kojima sam pričala pred Božić, jedna ima 39 god. i uspijela je u 4 postupku kod docentice, a jedna je medic. sestra iz kbc-a i iz prve je zatrudnila, 40 god.
    druge nažalost nisam susrela

    ima li još koja cura saznanja iz čekaonice o eventualnim dr. trudnicama? - ajmo cure dignut statistiku - ova deprimira

  10. #610
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Vojvođanka prvotno napisa Vidi poruku
    aurora prijavljujem još dvije riječke trudnice s kojima sam pričala pred Božić, jedna ima 39 god. i uspijela je u 4 postupku kod docentice, a jedna je medic. sestra iz kbc-a i iz prve je zatrudnila, 40 god.
    druge nažalost nisam susrela

    ima li još koja cura saznanja iz čekaonice o eventualnim dr. trudnicama? - ajmo cure dignut statistiku - ova deprimira
    Nisam sigurna da li se može statistika punit s curama van foruma...? Jer i ja znam za cure koje su zatrudnile van ovog foruma kod dr. Reša.

  11. #611

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Vidim da je ovdje živo statistika je koma nadam se da van foruma ima više trudnica.........ja ih znam par.................Mravak dobrodošla u našu veliku obitelj želim ti brzi odlazak na trudnički forum skupa s nama..................puse svima .............sretno svima u daljnjim postupcima............

  12. #612
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    a ja sam shvatila ako se radi statistika u Rijeci da možemo prijaviti trudnoće koje su se desile na KBC-u????? - ne na drugim klinikama

  13. #613
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Vojvođanka prvotno napisa Vidi poruku
    a ja sam shvatila ako se radi statistika u Rijeci da možemo prijaviti trudnoće koje su se desile na KBC-u????? - ne na drugim klinikama
    Ma, naravno da riječke trudnoće, samo sam htjela usporedit da i ja znam par cura van foruma kod mojeg dr. Najbolje da ih svih nagovorimo da nam se priključe na Rodu.
    Kiss

  14. #614
    Magdalena1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Prihvaćaju pravne i psihologijske/psihijatrijske potvrde učinjene van KBC! Znam to iz osobnog iskustva ,a iz iskustva drugih žena koje nisu na forumu!
    Ima vidim i novih cura, pa dobrodošle!
    Vidim da je loša statistika ostvarenih trudnoća, strašno! Ražalostila sam se
    Moramo to ubrzo promijeniti, zar ne?! Treba nam puuno pozitive!!!

  15. #615
    Magdalena1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!!
    Nova sam na forumu... tj. ovo je prvi forum na koji sam se ikad prijavila ....
    Već vas dugo pratim i moram reći da ste mi pomogli u puno toga... ovaj forum ja prava stvar za one koji su u MPO...
    Uglavnom iz potpisa se vidi da MM i ja imamo problemčić.....nema bebe (
    Kod kojeg si doktora? Kad idete u postupak?

  16. #616
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    mravak dobro nam došla i uskoro postala trbušasta.
    Aurora* samo mala korekcija, ja nisam imala ICSI, moj postupak je bio normalan IVF (Klomići + Gonal)
    Dani82 nek ti je sretno vaj put i da me stigneš što prije
    BarbyRI odmori se sad malo, zaslužila si...bit će bolje kad se malo oporaviš i odmoriš od svega
    Tigrical, Cranky ~~~~~~ da se kuha u tibama!
    Svima ostalima kisss

  17. #617
    Magdalena1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Sorry mravak, sad sam vidjela tvoj post sa odgovorom! Kiss

  18. #618
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo. Od 15 ICSI postupaka 2 trudnoce i 1 biokemijska. Medjutim, tu svakako treba imati na umu da je skoro polovica postupaka bila Klomifenskih ili tzv. polustimuliranih (Klomifen+Gonal).
    ovo je prestrasno!zalosno nemam rijeci...
    citam da u cijelom svijetu je iz zamrznutih je rodjeno samo 1200 djece...pitam se onda koliko ih je u Hrvatskoj a da ne kazem u Rijeci.u zadnjih 6mj 2 trudnoce i to u zg.
    ja sam jucer dok sam cekala na humanoj upoznala jednu zenu pricale smo ona je iz prvog pokusaja ostala trudna i blizanci,medjutim jedan brzo otisao a drugi sve ok i evo prosli tj spontani....mislim da sam jucer o tome govorila.


    mravak dobrodosla!

  19. #619

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Napokon da se javim malo od doma, kad mogu sve postove polako pročitati....a vi cure pišite polako ubuduće,, ja sporo čitam
    Za početak mala opaska o PMS-u i pitanjce- dakle od subote sam totalno neuračunljiva, PMS trese do ludila...samoj sebi se čudim, pa me zanima, da li je na klomifenima i gonalima a) malo bolje; B) isto ili c) još gore? Jer ako se gore od ovog može morat će mi muž + bliža rodbina emigirirati u neke sigurnije krajeve...a onu M sam željno očekivala zbog HSG-a.....

    cure krenimo redom:
    Fijolica solidariziram za kile, i ja po svojoj procjeni imam cca 10 viška, šta će bit nakon postupaka....god knows
    Magdalena pa i ti si nam kandidat ovaj mjesec! Puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i tebi, želim ti da uspiješ da bi popravila statistike i malčice oslobodila mjesta na jesen
    Sara šta ne vičeš da startaš! Eto malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i tebi
    Tigrical i Cranky mazite mrvice, neka se lijepo udomaće!! Šaljem vam puno :
    Aurora jesi li ikad gledala japanske crtiće kad liku padne ogroman kamen na glavu i iz oka (a često puta i nosa) izađe ogromna suza (ili smrkljić) Eto tako sam ja izgledala kad sam vidjela statistiku Ma dajte cure, sve koje čitate ovaj forum, koje ste uspjele u Rijeci, molim vas, napišite nam post, samo kratko - JA SAM USPJELA U RI (tad i tad)..... Nama će to puno značit!
    Mravak BOK, dobrodošla!!!!! Nas dvije imamo sličnu situaciju, samo mi nije jasno kako si preživjela 2 godine radit nalaze za IVF? Onaj današnji osjećaj kad me sestra htjela odgodit za slijedeći mjesec me totalno ošamario iako je trajao 5 sekundi, dok nisam smislila plan B. Možeš li mi napisati šta si sve prošla u te dvije godine? Koje pretrage, da li AIH....može i na PP

    I na kraju, mali savjet za sve koji su (kao i ja) na samom početku: - kad se naručujete i/ili pitate nekog za nešto probajte sve taktike, sve argumente, zamolite, pitajte za pomoć, recite da vam je jako važno, da vas čeka postupak, da vam je to vrijeme ciklusa - bilo koja ljubazna riječ bi mogla pomoći. Naše bolnice jesu pretrpane ali u njima ipak rade ljudi sa pravim osjećajima, koji bi vam htjeli pomoći, ako ih lijepo pitate i pogodite žicu. Kad sam tek startala, čitala sam forum i bojala se svega - da nikad neću doć na red, da će mi svi vikati i/ili omalovažavati moj problem, da me neće razumijeti itd... Sad mi je puno lakše jer masa ljudi solidarizira samnom, jer ako se potrudiš možda nešto i iskombiniraš, jer imam vas iskusne da me prosvjetlite. Lijepo je kad nas ima puno, zajendo smo jače ja vas sve suborke

  20. #620
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo. Od 15 ICSI postupaka 2 trudnoce i 1 biokemijska. Medjutim, tu svakako treba imati na umu da je skoro polovica postupaka bila Klomifenskih ili tzv. polustimuliranih (Klomifen+Gonal).
    Ovo je

    mravak dobrodošla. Hoćeš nam se pridružit na kavici?

  21. #621
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    e cranky, ti bi samo kafenisala
    ali pridruzujem ti se u pozivu mravkici.

    Zenske moje kad gledam ovu statistiku i mene boli glava. Nekako mi se cini da je to prije puno bolje izgledalo u Rijeci. Ali nadati se uvijek treba da ce se sve karte posloziti pa da ce postupak biti uspjesan.

  22. #622
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    mravak, dobro nam došla!
    kikica1, šta ima kod tebe?
    cranky, tigrical, odmarate? vojvođanka, kakva je situacija?
    dani82 želim ti uspješan start, i još uspješniji finiš!!!
    sara38, pa situacija ti je sljedeća, ako bude mjesta za moju malenkost u 6mj, vidimo se, ako ne, nekom drugom prilikom!!! (nadam se najboljem, očekujem najgore)
    cure moje drage: vita, magdalena, sumskovoće,darkica,gizmos, barbyri, mare, i sve vi koje sam izostavila ~~~~~~ evo vam malo, za šta god vam treba!
    statistika-katastrofa!

  23. #623

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Pozdrav svim curama!! Evo i ja sam se odlucila javiti!Pratim vas vec par mj.i dosta vas ima...nazalost!Mi smo tek na pocetku i vec sam umorna od toga.Citajuci vas,dale ste mi puno snage i svaka vam cast koliko ste jake!Zelim vam svima sto prije da postanete trudnice....pozzz

  24. #624
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Statistika je baš grozna, ajme!
    Ali cure nemojte klonuti, ima jedna stara: Jednom je jedan sveučilišni profesor rekao: "Statistika je kao ženski kupaći kostim bikini. Ono što pokazuje je zanimljivo, ali ono što skriva je bitno."

  25. #625
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Cranky, Sumskovoce ima još mjesec dana do mog postupka. Idući tjedan se moram javiti mom dragom dr. V. Sve cervikalne briseve sam napravila i sve ok. Još samo detaljan dogovor.
    Mravak dobro nam došla! Mi onda skupa krećemo?
    Pozdrav svim curama ma gdje bile!

  26. #626

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Pozdrav svim curama! Evo da vam se i ja javim,pratim vas vec par mj.i vidim da vas ima dosta....nazalost!Mi smo tek na pocetku i vec sam umorna od toga, ali ctajuci vas daje mi snage za dalje!Zelim svima da sto prije postanete trudnice.....pozzz

  27. #627

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Mrkvica84dobrodošla ! Samo čitaj i sve što te zanima pitaj! Ako ti ne znaš, ima tu sigurno tko zna
    Dobro Vam jutro drage suborke, neka nam dan prođe lijepo i sunčano, a čekalicama bete nek proleti!

  28. #628
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    vojvođanka, dani28~~~~~~~~~~~~ da vam ovaj postupak bude dobitni
    tigrical, cranky ~~~~~~~~~~~~ za vaše mrvice da se udobno smjeste
    mare ~~~~~~~~~~ da što prije ozdraviš i spremna kreneš u postupak

    mravak, mrkvica84 dobro nam došle

    Svim curama šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  29. #629
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    mravak i mrkvica84 dobro nam došle
    ovo sa bikinijem mi je super i još više zbog toga šta je stvarno tako...nek nas to drži. ima svega i dobroga i lošega. kad bi se zbrojile mi na ovom forumu činile mi tako malu brojku ukupnog broja parova u Hr koji su u mpo postupcima...zato nemojmo očajavati...brojka je mala, al svakako nije realna!
    jedva čekam početak...već sam u niskom startu, samo čekam da mi onaj iz pištolja zapuca (kao u atletici) da mogu uhvatit start i otrčat šprint kao nikad prije...imam feeling da će to bit moja najbolja utrka!
    svim mojim dragim suborkama želim veliko , uspjet ćemo sve mi...moramo...

  30. #630
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    pozdrav novim curama ljepo je što nas je svaki dan sve više

    meni punkcija u petak, meni i još za PET CURA!!!!! dr. vlašić je rekao da će se bacit na red bul da preživi taj dan (6 živčanih cura u čekaonici - one koje nemoraju doći baš u petak neka ne dolaze )

    petak mi je 10dc, dr. mi je dao nadu da bi trebale biti 3 zrele do tada, večeras choragon i to je to - završio mi ovaj postupak nešto sve zbrza!!!!

    pozdrav, idem obaviti pripremne radnje po kući, spremanje, peglanje i kuhanje ručka za 10 dana

  31. #631
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj dani82 prvotno napisa Vidi poruku
    Vojvođanka koliko sam ja skužila beta je baš tada ... nadam se da će biti još koji folikul. Koji ti je danas dc? jesi uopće počela s gonalima?

    Tigrical o kakvo statistci je riječ?

    Sumskovoce svaka čast na brzini, nema kod tebe zezanje

    mare izgleda da ja otvaram svibanj ... koliko sam ja shavtila i ti bi brzo trebala dobit/krenut, kakav ti je protikol??
    Ja čekam stvari, a imam osjećaj iako mi je tek 21dc da će svaki tren. Protokol je kratak, klom.5dana od 3.dc. Vidjeti ćemo. Objaviti ću prvi dc ovdje pa se možda i poklopimo koj dan, a najvjerovatnije ću potegnuti do Ri na kavicu 8.5.

  32. #632

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    o.krk
    Postovi
    18

    Početno

    vita22...hello i tebi

  33. #633
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Sada sam pročitala sve unazad, vi se cure raspišete navaćer da je to strašno. Nemogu vas poloviti
    mravak i mrkvica 84 - pozdrav cure, dobrodošle, što manje ostale ovdje i kao što je rekla sumskovoce, šta god treba, pitajte, ima nažalost cura sa puno iskustva da vam pomognu.

    Statistika je koma!!! Ja to nemogu vjerovati da od 9/09 do dana današnjeg imamo samo 2T?!?! Pa to je strašno. Neznam ko je rekao da treba puno pozitive i vibre da to malo popravimo.
    Ja bila jučer na hitnoj ponovo. Bila sam u šparugama prije 11 dana i zakačio mi se krpelj na glavi. Sada, 9 dana od kad sam ga izvadila izletile mi neke kvrge na glavi, 38 temperatura, umor, vrtoglavica, svašta. Uglavnom s hitne me poslali na zarazno i infektologica mi je dala sumamed. Kaže da mi to može utjecati na postupak, ali da je najvažnije da sam ja zdrava.
    Slažem se sa ženom. Moram vaditi krv, dala mi je 8pretraga.Treći dan sam doma, jučer počela sa sumamedom i sad ću vidjeti da li mi pomaže.

    Pouka priče: čuvajte se krpelja i ne vjerujte da vam netreba ništa nakon što vam ga izvade. Da su mi odmah na hitnoj prije 9 dana dali antibiotik svega ovog nebi ni bilo, ali nema veze. Šta je tu je. Idemo dalje u nove bitke.
    Posljednje uređivanje od mare157 : 28.04.2010. at 12:47

  34. #634
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj Kikica1 prvotno napisa Vidi poruku
    e cranky, ti bi samo kafenisala
    A da, ja bi samo po kavama hodala da mogu

    mrkvica84 dobrodošla i dođi nam na kavicu 08.05. pa možeš uživo sve pitat

    sara38 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ nek ovaj bude dobitni

    Vojvođanka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za 3 zrele u petak (srećom ne moram taj dan tamo )

    mare157 a šta se ti upće šetaš po šumi? A to misliš da šumski sex radi bebače Zezam se. Stvarno gadno, nadam se da će ti sve bit ok i da neće uticat na postupak ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Svima ostalima velike puse

  35. #635
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj cranky prvotno napisa Vidi poruku

    mare157 a šta se ti upće šetaš po šumi? A to misliš da šumski sex radi bebače Zezam se. Stvarno gadno, nadam se da će ti sve bit ok i da neće uticat na postupak ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Svima ostalima velike puse
    A jesi luda ženo!!!! Bar si me nasmijala! Ma samo pozitiva i to je to!
    A išli smo u šumu kao da se opustimo! Mene kuliraju aktivnosti branja gljiva, šparuga, gospine trave i ostalog. Kao idemo se opustiti, a eto ti sad!
    Ma nema veze. Sve je upravo onako kako treba biti i sve se dešava s razlogom. Biti će bolje.

  36. #636

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Mare, naravno da će bit bolje, svako sutra bolje!!!!
    Vojvođanka - bar se ne možeš žalit da nikad kraja s time

    Cure ja sam upravo zvala moju primarnu gin da mi izmjeni uputnicu za HSG, kad ona meni, bez okolišanja, "Svi nalazi su ti stigli i svi su savršeni!" JUPI!!!!!! Sretna ja! Idem danas po novu uputnicu, moje nalaziće i pjevajući čekati pregled urologa za MM-a sutra u Ars Medici. Sve je ispalo u redu, bile ste u pravu....La vita e' bella!!!!!

  37. #637
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    mare157 sve tvoje aktivnosti zahtjevaju guranje glave prema zemlji, daj se orijentiraj na dizanje nogu
    Cure pusa svima!

  38. #638
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    mare157 sve tvoje aktivnosti zahtjevaju guranje glave prema zemlji, daj se orijentiraj na dizanje nogu
    - pukla sam

    mare157 - strašna situacija, sva sam se naježila od pomisli da imam krpelja na glavi fuj.... navali na antibiotike i nedaj se

  39. #639

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj sara38 prvotno napisa Vidi poruku
    Statistika je baš grozna, ajme!
    Ali cure nemojte klonuti, ima jedna stara: Jednom je jedan sveučilišni profesor rekao: "Statistika je kao ženski kupaći kostim bikini. Ono što pokazuje je zanimljivo, ali ono što skriva je bitno."
    Razmisljala sam kako da u jednoj recenici izrazim ono sto mislim da je bitno imati na umu vezano uz nasu statistiku, koja vas je vidim dosta deprimirala, kad uleti ova zanimljiva misao. Bitno je znati da je ovo ipak premali uzorak za donosenje ozbiljnih zakljucaka, a isto tako treba biti svjestan da se na forum najvise javljaju oni koji vec duze vremena imaju problem, dok oni kojima recimo uspje od prve, ili vrlo brzo, uopce i ne stignu na ovakve teme... Zato, ne dajmo se obeshrabriti i sa svojim uspjehom promjenimo statistiku sto prije!

  40. #640

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj diabolica prvotno napisa Vidi poruku
    Aurora* samo mala korekcija, ja nisam imala ICSI, moj postupak je bio normalan IVF (Klomići + Gonal)
    Ovo mi je vrlo zanimljivo i jako drago za cuti, jer mi se osobno IVF vise svidja. Zbog novog zakona, odnosno odredbe o ogranicenju oplodnje do 3 JS, bilo je rijeci o tome da ce se sada u glavnom raditi ICSI. I koliko sam mogla zakljuciti prema onome sto javljaju cure na forumu stekla sam dojam da se sada stvarno tako i radi. Zato sam i u slucajevima kada nije bilo navedeno koji je postupak radjen, da li IVF ili ICSI, pocela biljeziti da je bio ICSI... Od sada cu, kada ne budem znala o kojem se postupku radilo pisati radije IVF/ICSI. Hvala ti, diabolice, sto si to navela!

  41. #641
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Pozdrav svima, pogotovo novim curama - dobrodošle!
    Evo uhvatila sam malo vremena da se javim, čitam vaše postove, ali jednostavno nemam vremena javiti se (hm, možda bi i usporavanje životnog ritma doprinjelo povećanju moje plodnosti...)
    Uglavnom, puno sreće i uspjeha svima vama koje čekate svoje postupke - želim vam da budu dobitni
    Vrijeme je da popravite ovu poraznu statistiku, ovo je zaista žalosno. Šta nam rade, kao da nam i bez toga nije dovoljno teško!!
    Sumskovoce super za nalaze, ma bit će i HSG u redu, sljedeće godine u ovo vrijeme već ćeš postati o nekim slađim problemima!
    Moji brisevi su također ok, sutra idem kod ginekologa po uputnicu za KBC, i u nove pobjede. Jest da me malo šokiralo da su neke cure čekale HSG i godinu dana, stvarno se nadam da se neće biti tako.
    Joj, tako me strah šta će mi sutra reći - je li ta vražja cista otišla ili je i dalje uporna...

  42. #642
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Hej, curke! Svim novima topla dobrodoslica
    Danas dobila nalaze za KG i Rh, ali i hormone (reci cu napokon jer sam ih cekala duze nego mi je receno). Uglavnom, situacija je ovakva: gotovo svi su mi hormoni (TSH; FT4, AB-TPO, AB-TG, FSH, LH, E2 I TESTOST) unutar onim usporednica osim prolaktina koji iznosi 647.0, a u smjernici pise da je za zene norm: 40-530. Vec sigurno znate sto cu pametnoga pitati iskusnije - a ca to znaci?
    Ima jos...pa niste valjda mislile da sam vec gotova Sto se pravnice i psihologinje/psihijatrice tice, meni dr nije to dao na popisu pretraga, pa se zapravo pitam da li da ja to svejedno obavim, jer ce mi ionako trebati cim krenem u postupak (sto se priznavanja toga u ZG tice, procitala sam na forumu da nalaze pravnik-psiholog/psihijatar prihvacaju bez obzira iz kojega grada).
    Zna li netko koju 'nekompliciranu' pravnicu koju mi moze preporuciti?I postoji li kakav gotov tekst koji bi joj samo mogla tutnuti pod nos?
    E sada sam gotova...ali samo za sada
    Pozdrav svima jos jednom, dobre vibracije uvijek i ruzicaste naocale na vrh nosa

  43. #643
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Hej, curke! Svim novima topla dobrodoslica
    Danas dobila nalaze za KG i Rh, ali i hormone (reci cu napokon jer sam ih cekala duze nego mi je receno). Uglavnom, situacija je ovakva: gotovo svi su mi hormoni (TSH; FT4, AB-TPO, AB-TG, FSH, LH, E2 I TESTOST) unutar onim usporednica osim prolaktina koji iznosi 647.0, a u smjernici pise da je za zene norm: 40-530. Vec sigurno znate sto cu pametnoga pitati iskusnije - a ca to znaci?
    Ima jos...pa niste valjda mislile da sam vec gotova Sto se pravnice i psihologinje/psihijatrice tice, meni dr nije to dao na popisu pretraga, pa se zapravo pitam da li da ja to svejedno obavim, jer ce mi ionako trebati cim krenem u postupak (sto se priznavanja toga u ZG tice, procitala sam na forumu da nalaze pravnik-psiholog/psihijatar prihvacaju bez obzira iz kojega grada).
    Zna li netko koju 'nekompliciranu' pravnicu koju mi moze preporuciti?I postoji li kakav gotov tekst koji bi joj samo mogla tutnuti pod nos?
    E sada sam gotova...ali samo za sada
    Pozdrav svima jos jednom, dobre vibracije uvijek i ruzicaste naocale na vrh nosa
    Prolaktin ili kako ga popularno zovemo hormon stresa. Nije ti puno preko granice, tako da ne brini, samo ga češće kontroliraj, jer u slučaju da se još povisi dobit ćeš Bromergon tablete za snižavanje.

  44. #644
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Cure, dobila sam vrlo malo narudžbi za bedževe "Neplodnost boli" i "I ja želim zagrliti svoje dijete", ubrzo ću naručit pošiljku, pa mi se javite ili ovdje ili na pp ako želite bedž. Nema cijenu, prilozi su dobrovoljni...

  45. #645
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Darkica imaš pp.

  46. #646
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Hvala, tigrical

  47. #647

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Prvo da se svima zahvalim na toploj dobrodošlici!Imam jedno pitanjce...vidim da ste vise manje sve cure vadile hormone,međutim mene dr.to nije trazio.Mozda bi bilo pametno da napravim i tu pretragu?Hvala cure još jednom!

  48. #648
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    mare157 sve tvoje aktivnosti zahtjevaju guranje glave prema zemlji, daj se orijentiraj na dizanje nogu
    Aaaaa ja sam gotova

    Darkica što se tkiče pravnika, ne moraš tražit nikoga drugog, na KBC-u imaju organizirano i to traje čitavih 5 minuta. Zašto da plaćaš privatnika. Za razliku od psihološko savjetovanja ovo je stvarno bezbolno

    Baš mi je drago da su vam svima nalazi, brisevi ok.

  49. #649
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Hej jeste vi primjetile da forumski sat kasni 2 sata?

  50. #650
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Pretpostavila sam to za pravnika, ali ne znam kako rade, opet pretpostavljam ujutro, a ja ne radim u RI, pa da bih to rijesila, moram uzeti slobodan dan..opet....zato sam mislila privatno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •