Stranica 4 od 43 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 2110

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #151

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Hvala puno Pino,
    Ova rečenica mi se jako urezala, triput sam ju pročitala:
    "Veće stope trudnoća su objavljene kod mladih parova sa samo teškim muškim faktorom, i mogli bi koristiti modificirani prirodni IVF. U ovoj kategoriji pacijenata, stopa uspjeha po započetom ciklusu je bila 13.3% a kumulativna stopa uspjeha od 43.8% nakon 6 uzastopnih ciklusa."
    Inače prijevod je malčice stručan, bolje rečeno, prestručan za mene laika i početnika. Ali razumijela sam bit članka.
    Inače moje je stajalište takvo da želim na postupak, jedva čekam, ali budući da su moji hormoni OK ne bih željela jaku dozu sintetičkih hormona, kako ne bih riskirala poremćaj u svojem organizmu. Smatram da bih trebala što manje remetiti ono što je OK u mojme tijelu, i popraviti ono što ne valja u nama kao paru (dakle pomoći plivačima da dođu na pravo mjesto). Bojim se loše reakcije na jake hormone i ovaj prijevod i vaša iskustva priordnih ili blago stimuliranih IVF/ICSI postupaka zvuči najbolje do sada.

  2. #152
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Šumskovoce klomifen je u tabletama a menopuri i gonali su injekcije ...evo tu moožeš malo pročitati o protokolima http://potpomognutaoplodnja.info/ind...cima&Itemid=72

  3. #153
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Eh draga Sumskovoce, prije zakona si od jedne pune stimulacije mogla ocekivati istu stopu trudnoce kao ovdje od 6 prirodnjaka zaredom... Prirodnjaci duuuugo traju, puno je to izbivanja s posla, cesto se ne ulovi j.s. itd. Na kraju te frustracije cesto postanu previse. Po novom zakonu doduse... malo drugacija stvar. A iako svaki medicinski tretman nosi sa sobom moguce posljedice, u IVF-u su te posljedice prilicno male - a standard u svijetu je puna stimulacija, i u Evropi ima nekih 200-300,000 takvih ciklusa godisnje, znaci nije da je to nesto bas eksperimentalno. Hormoni koji se ustrcavaju tokom IVF-a imaju vrlo mali prolazni efekt u velikoj vecini slucajeva. Ja sam npr. bila na 4 pune stimulacije u 14 mjeseci.
    Doduse mozda bas tebi vise pase ovako duze pa polakse...
    U svakom slucaju sretno!

  4. #154
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Potpis na Pino

    Sumskovoce možda ti ovo bude zvučalo presurovo ali i ja sam bila nadobudna i mislila kako ću s prvim komifenskim IVf-om ostati trudna a bili smo idiopati na samom početki tj. doktori su smatrali kako je s nama sve uredu(samo nisam ostala trudna nakon godinu dana nezaštićenih odnosa), pa onda kad nije uspjelo ni nakon drugog, ni trećeg puta išla sam i ja na punu stimulaciju pa onda na još jednu polustimulaciju i svaki put "ćorak". Ne želim te zaplašivati i ne kažem da se ne treba nadati, ali ne želim da se razočaraš previše ako ne bude to baš išlo glatko.

  5. #155
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    Evo i mene.... tigrical, bravo za folikule!
    I kod mene nešto malo folikula na vidiku ima, a od danas sam na gonalu, pa se sad lijepo bacam na čitanje kako da se što bezbolnije sutra piknem!(valjda ću ostat živa)!
    sumskovoće, razumijem tvoju brigu oko hormonske terapije, jer ne reagiramo svi isto na istu terapiju, ali svašta ti živ čovijek proba, pa tako valjda i mi moramo, ali zato se ide ispočetka sa slabijom stimulacijom, a poslije sve jačom, i to je logičan slijed.
    Sve vas lijepo pozdravljam...........

  6. #156
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    innu bravo za folikule, narast će oni, kao i moji, nadam se. Šta god te zanima oko injekcije i bezbolnih uboda - pitaj - tu sam stručnjak

  7. #157

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    154

    Početno

    Citiraj dani82 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na odgovorima .... ako ima koja cura koja je prirodnjak radila bez lijekova nakon donošenja novog zakona o mpo neka se javi.
    dani82, ja sam za vrijeme novog zakona u KBC Rijeka bila na 2 čista prirodnjaka (9.i 11.mj).

  8. #158
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    darkica želim ti lipu dobrodošlicu!
    sumskovoce navijam za goood konz danas!
    tigrical narast će folikuli baš kako treba, sigurna sam!
    innu da sve krene i završi baš kako treba...i svim ostalim curama jedna velika pusa!

    mi smo odradili sve šta treba i sad čekamo 6 mjesec. od 2.-7. dana krećemo sa klomifenima pa nastavak kako bude već trebalo...jako sam sretna jer neće bit toliko bockanja kao prošli put, a nadam se da će ipak ispasti ok, dobri fol i njihov sastav
    ne znam samo dal se još moram javit i provjerit početkom 6 mjeseca dal još uvijek vrijedi taj termin ili je to to? i inače za uzv dal se vi javljate dan dva prije ili dolazite samo po uputi doktora?

  9. #159
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Loks potpisujem sve tvoje dobre zelje, da ne ponavljam.
    Ja bi se na tvom mjestu jos javila pocetkom 6. mjeseca i rijesila sve preostale dvojbe

    Svima vam saljem velike puse dok cekam pocetak ciklusa

  10. #160
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Hej Loks, dobro kaže naša Cranky, bolje se javiti pa da budeš sigurna. Ja se trebam javiti u 05. mj na dogovor i krećem u 06.
    Sumskovoce javi kako su prošle konzultacije.
    Innu samo naprijed.
    Tigrical, ma sve znaš.
    Svim curama velikaaaaaa pusaaaa.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    154

    Početno

    Citiraj loks prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam samo dal se još moram javit i provjerit početkom 6 mjeseca dal još uvijek vrijedi taj termin ili je to to? i inače za uzv dal se vi javljate dan dva prije ili dolazite samo po uputi doktora?
    1., 2. dc moraš faksirat uputnicu na koju ćeš napisat kod kojeg si dr. i datum kad ti je došla M i onda je to to. Oni će sami provjerit i javit ti kad da dođeš na folikulometriju (7.ili 8.dc).
    I nek bude dobitni!

  12. #162
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    tigrical vibram za tvoje folikule da naraaaastu što veći.
    innu i ja sam bila u početku na klomifenima a onda krenula na gonale tako da znam da će sigurno biti isto puuuno dobrih folikula.
    Curke mislim na vas i vibram da vam postupci uspiju.
    Drugim curkama šaljem

  13. #163
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj lisa84 prvotno napisa Vidi poruku
    1., 2. dc moraš faksirat uputnicu na koju ćeš napisat kod kojeg si dr. i datum kad ti je došla M i onda je to to. Oni će sami provjerit i javit ti kad da dođeš na folikulometriju (7.ili 8.dc).
    I nek bude dobitni!
    Ukinute su im vanjske linije (cijelom KBC-u) tako da oni ne mogu zvat nikoga. Nego, ako nećeš sama ić tamo, faksiraš uputnicu i drugi dan nazoveš pa te naruče

  14. #164
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Bok, curke!
    Buduci mi je ginicka savjtovala Zgb, nazvala sam VV u ponedjeljak da se narucim na prvi pregled i konzultacije kod dr. Lucingera...i ostala u soku kada mi je sestra rekla da dodjem u petak! Ovaj petak! Nisam imala pojma da to ide tako brzo! Sada slazem nalaze i spremam se psihicki..nemam pojma sta ocekivati...lagana trema, definitivno
    Javljam vam novosti.
    Hvala svima koji su mi zazeljeli dobrodoslicu
    Navijam za sve nas!I veseli me svaka vijest o bebacima))

  15. #165
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Darkica,sretno u Zg!!!

  16. #166
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    Drage cure,
    da se javim i na potpomognutoj KBC Ri pošto sam i ja riječka trudilica. Pratim vas već dosta duga i hvala vam na svim informacijama koje sam tu našla.
    Naše dijagnoze: MM '72 oligoasteno.; ja '73 povišeni FSH. Ja slabo reagiram na stimulacije tako da smo u Mariboru od 44 ampule menopura dobili samo 3 j.s.
    ß=0.
    U ponedjeljak smo krenuli na akupunkturu i homeopatiju, a u svibnju se spremamo kod dr. Reša. Nadam se da će to biti dobitna kombinacija.
    Svim trudilicama želim puno sreće i da što prije sve postamo trbušaste.

  17. #167
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Dobrodošla sali! Kako je na akupunkturi? Držim fige da slijedeći mjesec bude plodan! Jedva čekam da te cure upoznaju na kavici jer si vrlo pozitivna osoba. Kiss

  18. #168
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Upravo sam pročitala kako izgleda tretman...uh, nama nikad dosta iglica i u pauzi do postupka ti se pikaš.

  19. #169
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Dobro nam došla Sali! Kavica je bila ugodna.

  20. #170
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    Tigrical hvala ti na dobrodošlici, i ja jedva čekam kavicu da vas sve upoznam, pratim sve vaše postupke tako da mi se čini da vas u neku ruku i poznajem.
    Na akupunkturi je Ok, ja ništa ne osjećam ali tako valjda i mora biti, tu nema brzih rezultata. Dr. je rekao da moramo pozitivno razmišljati, tako da nema više crnih i negativnih misli samo pozitiva.

  21. #171
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo sam pročitala kako izgleda tretman...uh, nama nikad dosta iglica i u pauzi do postupka ti se pikaš.
    samo da ne postanem ovisna o iglicama

    Sara 38 hvala na dobrodošlici i meni je bilo lijepo i drago mi je da sam vas upoznala.

  22. #172
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    darkica, sretno u zg!
    sali, dobrodošla, sretno kod dr.Reša!
    tigrical, hvala ti! Kako tvoji folikulići, znaš kad ti je punkcija otprilike?
    vojvođanka, ????
    cure sve vas ljubim i pozdravljam!!!!

  23. #173
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj sara38 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro nam došla Sali! Kavica je bila ugodna.
    Kavica? Ja bi na kavicu!!!!!

    Puse svima i vibre do neba

  24. #174
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    ajme strašno, ovo pišem treći puta, uskršnji praznici su me totalno smutili i samo radim gluposti, a vidim i da imam puno novog štiva za pročitati
    pozdrav svim novim i starim curkama
    innu ja sam još malo šokirana nakon današnjeg pregleda.... kad sam ispričala dr. V. kako mi je m bila jako slaba nakon postupka odlučio je ultrazvučno me pregledati da nemam kojim slučajem cisti i otkrio mi je da imam puno slobodne tekućine u daglasu, pitao me je da li imam kakvih bolova - ne, trebam se javiti na 1 dan m da mi ponovi ultrazvuk ako bude bilo još uvjek tekućine onda me čeka brdo pretraga (i markeri) ali ako bude sve čisto onda krećem s postupkom, ovaj puta decaceptil + menopur
    dani82 nisam čitala sve postove unazad, je si li ti napravili koji ultz, s obzirom da si imala isti tip m nakon postupka?

  25. #175
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    inuu u petak mi je folikulometrija, a punkcija će vjerojatno bit u nedjelju.
    cranky našle smo se sa sali na kavici jer su joj ostale injekcije i dala mi ih je, a nadam se da će i riječka kavica uskoro...
    vojvođanka nadam se da će sve biti dobro
    Pusa svima!

  26. #176
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    tigrical ovo ko da se opravdavaš mami zašto si duže bila vani
    Joj jedva čekam petak da se vratiš s dobrim vjestima ~~~~~~~~~~~~~~~~~

    vojvođanka uopće ne kužim o čemu se radi (možda bolje i da ne) ali nadam se da će sve bit ok ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Innu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Koga sam zaboravila? Ma svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  27. #177

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    o.krk
    Postovi
    18

    Početno

    Ja se baš ne javljam previše ali svako toliko pročitam postove i vidim da ima puno novih trudnica i njima čestitke. Krećem od petka u postupak, nadam se da će ovaj put biti plodan.

    Pozdrav svima

  28. #178
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    okidoki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  29. #179

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    o.krk
    Postovi
    18

    Početno

    pozdrav cranky

  30. #180
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    okidoki haj! Kakva ti je stimulacija? Jesi u KBC Ri?

  31. #181
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    akumpuktura je ZAKON, ako je možete priuštiti!
    ja sam išla kod dr. u Lovran i radila mi je električnu akumpukturu, znači nema iglica, samo osjećaj laganog uboda, tamo gdje je "protok energije zakrčen" malo zaboli, nakon toga - čista nirvana

    još jedna informacija za sve cure koje se lječe zbog štitne žljezde - dr.Petretić, nukl. med. radi medicinsku studiju utjecaja bolesti štitnjače, tj antitjela, na plodnost, bila sam kod nje na razgovoru (više od 1h - izuzetno ljubazna i susretljiva) sa svom hrpom dokumentacija, vadila sam krv, napravila ultz št. i objašnjavala joj postupke na humanoj ....to sve na dobrovoljnoj bazi, podaci su anonimni i služe isključivo u medicinske svrhe - pa ako koja hoće neka joj se javi na odjelu na nuklearnoj
    malo mi je bila smiješna njena reakcija, ja sam joj bila 13 pacjentica, - ajoj pa šta ja tu radim neku medicinsku studiju o utjecaju bolesti št na plodnost a vi mi sve cure dolazite s M lošim spermiogramom , kako ću ja to dokazati?
    a na redovnom pregledu štitnjače mi je bila neka nova mlada dr. koja mi je ispričala kako je prošli tjedan docentica održala predavanje na med. faxu i da je bila puna HVALE O MILINOVIĆEVOM ZAKONU ????? - isticala je samo pozitivne strane - da čovjek ne povjeruje ..... grrr
    innu, crancy i tigrical sretno u postupcima......započnite ovo proljeće sretne

  32. #182
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    puna hvale o zakonu....molim...da ne povjeruješ. gledala sam Milinovića prije neki dan na tv, i on na sva usta hvali i stalno govori kako je taj zakon samo bolji, al na 10-tak istih upita novinara koji ga je intervjuirao, nikako da nama laicima kaže zašto je to tako dobar zakon. ovaj ga stalno pita pa objasnite zašto, kako, šta time mislite, a ovaj izvrće, preokreće i lažeeee...žalost kakva politika, živa žalost! al rekao je da će sad mislim negdje pred ljeto imati simpozij na tu temu pa će točno znat podatke kojima će kasnije konkretno moći potkrijepiti svoje tvrdnje...to da je takav zakon donio samo pozitivne rezultate...e jedva čekam...

  33. #183
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Pozz svim curama.... vidim da nas ima sve više... bilo bi bolje da se sve zajedno preselimo na neke trudničke pdf-ove... ali vidim da su nam tigrical i Innu na dobro putu da se presele. Innu kad ti opet ideš na folikulometriju??

    Vojvođanka, draga, tebe nije bilo neko vrijeme.... ja na utz-u nisam bila od transfera.... uopće nisam skužila što je s tobom, niš mi nije jasno... jesu tebi i 2. stvari bile kratke?? Meni su bile normalne. Kad bi trebala krenut u postupak? Što se tiče docentice no comment

    Cranky i Sara kada vi startate??

    Okidoki kakva ti je stimulacija, dijagnoza, koliko predhodnih pokušaja... piši.

    Sumskovoce javi kako su prošle konzultacije... da čujemo dojmove.

  34. #184

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Vojvođanka prvotno napisa Vidi poruku
    još jedna informacija za sve cure koje se lječe zbog štitne žljezde - dr.Petretić, nukl. med. radi medicinsku studiju utjecaja bolesti štitnjače, tj antitjela, na plodnost, bila sam kod nje na razgovoru (više od 1h - izuzetno ljubazna i susretljiva) sa svom hrpom dokumentacija, vadila sam krv, napravila ultz št. i objašnjavala joj postupke na humanoj ....to sve na dobrovoljnoj bazi, podaci su anonimni i služe isključivo u medicinske svrhe - pa ako koja hoće neka joj se javi na odjelu na nuklearnoj
    malo mi je bila smiješna njena reakcija, ja sam joj bila 13 pacjentica, - ajoj pa šta ja tu radim neku medicinsku studiju o utjecaju bolesti št na plodnost a vi mi sve cure dolazite s M lošim spermiogramom , kako ću ja to dokazati?
    Ovo je super zanimljiva informacija! Hvala ti!


    Citiraj Vojvođanka prvotno napisa Vidi poruku
    a na redovnom pregledu štitnjače mi je bila neka nova mlada dr. koja mi je ispričala kako je prošli tjedan docentica održala predavanje na med. faxu i da je bila puna HVALE O MILINOVIĆEVOM ZAKONU ????? - isticala je samo pozitivne strane - da čovjek ne povjeruje ..... grrr
    A za ovo nemam rijeci!
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 14.04.2010. at 17:22

  35. #185
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Pozdrav!Uvijek redovito citam sve postove...uglavnom, kao sto rekoh, u petak via Zagreb... pozitivna sam...inace sam pozitivna osoba, pa s ene dam...Uglavnom, novosti cu javiti cim prije))

  36. #186
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    Vojvođanka, draga, tebe nije bilo neko vrijeme.... ja na utz-u nisam bila od transfera.... uopće nisam skužila što je s tobom, niš mi nije jasno... jesu tebi i 2. stvari bile kratke?? Meni su bile normalne. Kad bi trebala krenut u postupak? Što se tiče docentice no comment

    daa.... bila sam na vojvođanskim uskršnjim delicijama

    druge stv su mi bile sasvim normalne - pričala sam o prvima nakon neg Bete - htjela sam čuti mišljenje dr zbog čega nije bilo obilnog krvarenja nakon postupka - ostao je začuđen i zbog toga mi je radio utz da provjeri da nije došlo do cisti - e sad jedan od razloga slobodne tekućine u D može biti i puknjuće ciste i to prije par dana - a ja se ne sjećam da me je što bolilo....

    odlučila sam da se neću nervirati i brinuti - 22.04. bih trebala dobiti m i tad startam sad dal sa pretragama ili s pikanjem neznam ali ne mogu ništa promjeniti...

  37. #187
    CERES avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    131

    Početno

    [QUOTE=Vojvođanka;1595724]
    a na redovnom pregledu štitnjače mi je bila neka nova mlada dr. koja mi je ispričala kako je prošli tjedan docentica održala predavanje na med. faxu i da je bila puna HVALE O MILINOVIĆEVOM ZAKONU ????? - isticala je samo pozitivne strane - da čovjek ne povjeruje ..... grrr

    Nažalost, ovo za docenticu me nimalo ne iznenađuje! Užas jedan!

  38. #188
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Ovo za docenticu Može li mi itko reć nešto lijepo / normalno za nju???

    Evo prijavljujem da mi je sutra 1dc, klomići od subote 3komada dnevno

    Puse svima

  39. #189
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Citiraj lisa84 prvotno napisa Vidi poruku
    dani82, ja sam za vrijeme novog zakona u KBC Rijeka bila na 2 čista prirodnjaka (9.i 11.mj).
    lisa84 kako je to izgledalo, jesi dobila barem štopericu? I ako jesi jesi li je platila ili ne? Kod kojeg si doktora?

  40. #190
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Vojvođanka bravo za stav... svejedno na malo toga možemo utjecati pa se najbolje ne živcirati

    Cranky želim ti da ti postupak u rujnu ni ne treba

  41. #191
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    dani82
    A kad ti krećeš opet? Vidim da se raspituješ za prirodnjake, jel to aktualno ili.... ?

  42. #192
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Svašta ne mogu vjerovati da je docentica zagovornik ovog zakona, nikad mi nije bila simpatična a sad još manje

  43. #193
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj Vojvođanka prvotno napisa Vidi poruku
    a na redovnom pregledu štitnjače mi je bila neka nova mlada dr. koja mi je ispričala kako je prošli tjedan docentica održala predavanje na med. faxu i da je bila puna HVALE O MILINOVIĆEVOM ZAKONU ????? - isticala je samo pozitivne strane - da čovjek ne povjeruje ..... grrr
    Mislim da nas kod docentice više ništa ne može iznenaditi
    Baš me zanima koje su to pozitivne strane Milinovićevog zakona???

  44. #194

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    o.krk
    Postovi
    18

    Početno

    bok tigrical , u Ri sam kod docentice, za sada sam još uvijek na klomifenima - do daljnjega

  45. #195

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    o.krk
    Postovi
    18

    Početno

    pozdrav dani,
    kod mene neredovita ovulacija, kod M loš spermiogram, 1 IVF neuspio

  46. #196
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Svašta ne mogu vjerovati da je docentica zagovornik ovog zakona, nikad mi nije bila simpatična a sad još manje
    Ja sam šokirana! Ta žena je katastrofa! Sram ju može biti! Grrrrrrr

  47. #197
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Dani ja ti startam u 06. mj. sa dugim protokolom.

  48. #198
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Citiraj Vojvođanka prvotno napisa Vidi poruku
    još jedna informacija za sve cure koje se lječe zbog štitne žljezde - dr.Petretić, nukl. med. radi medicinsku studiju utjecaja bolesti štitnjače, tj antitjela, na plodnost, bila sam kod nje na razgovoru (više od 1h - izuzetno ljubazna i susretljiva) sa svom hrpom dokumentacija, vadila sam krv, napravila ultz št. i objašnjavala joj postupke na humanoj ....to sve na dobrovoljnoj bazi, podaci su anonimni i služe isključivo u medicinske svrhe - pa ako koja hoće neka joj se javi na odjelu na nuklearnoj
    malo mi je bila smiješna njena reakcija, ja sam joj bila 13 pacjentica, - ajoj pa šta ja tu radim neku medicinsku studiju o utjecaju bolesti št na plodnost a vi mi sve cure dolazite s M lošim spermiogramom , kako ću ja to dokazati?
    Možda bih joj se ja mogla javiti jer MM nema problema sa spermiogramom a ja imam hipotireozu, TSH u redu ali anititjela u totalnoj komi. A i prvi sponatni sam imala zbog štitnjače i u međuvremenu nisam mogla ostati trudna. Kako si ono rekla, da se javim na nuklearnoj i nju tražim?

  49. #199
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    u petak mi je folikulometrija, a punkcija će vjerojatno bit u nedjelju.
    Draga, mislim na tebe i nadam se dobrim vijestima!

  50. #200
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    diabolica imaš pp

Stranica 4 od 43 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •