Stranica 12 od 43 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 2110

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #551

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    BarbyRI od čitanja tvog posta mi se zavrtilo u glavi! Kao da moram sve u jednom dahu pročitati....fale mi zarezi i točke da bih udahla Kad bi malo odspavala možda bi ti bilo lakše...da se malo opustiš?

  2. #552
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    sad cu malo odmorit,....oprostite ako sam vas istlacila,znam da sam pisala bez zareza,tocke mozda ali onako sve iz glave od muke istresla

  3. #553

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    očito smo sve htjele to doživjeti s tobom ajde malo sieste, pa kasnije naprijed u nove pobjede

  4. #554
    Magdalena1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Barb RI , grozota ! Bar da si ga na kraju dočekala!? Ma biti će drugi put! Smiri se i udahni duboko! U ovim postupcima između ostalog važno je biti smiren! U nervozi se luče hormoni stresa koji negativno utječu na oplodnju!
    Ja sam jednom prilikom čekala docenticu 4h (a nismo imale dogovoreno) pa mi je rekla da nisam pri sebi i da se naručim idući put ako mislim s njom pričat, a trebala sam je samo zbog dogovora kojeg nisam mogla ostvariti tel putem jer se ne javljaju na telefon! Napokon sam se makla od gospe!
    Gizmos pričekaj vađenje bete, možda je ipak bilo prerano za testove
    Ostalima puno sreće u postupcima! Ja sam mrtva umorna , maloprije došla sa posla! Ovaj topli dan me izbezumio!
    Svima šaljem kiss))

  5. #555
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj Magdalena1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Barb RI , grozota ! Bar da si ga na kraju dočekala!? Ma biti će drugi put! Smiri se i udahni duboko! U ovim postupcima između ostalog važno je biti smiren! U nervozi se luče hormoni stresa koji negativno utječu na oplodnju!
    Ja sam jednom prilikom čekala docenticu 4h (a nismo imale dogovoreno) pa mi je rekla da nisam pri sebi i da se naručim idući put ako mislim s njom pričat, a trebala sam je samo zbog dogovora kojeg nisam mogla ostvariti tel putem jer se ne javljaju na telefon! Napokon sam se makla od gospe!
    Gizmos pričekaj vađenje bete, možda je ipak bilo prerano za testove
    Ostalima puno sreće u postupcima! Ja sam mrtva umorna , maloprije došla sa posla! Ovaj topli dan me izbezumio!
    Svima šaljem kiss))
    ma da nebi mi bilo toliko bed da sam ga docekala i obavila.ajde tjesim se da je ovo jos ok,nedavno sam od 7 i pol do nekih 15h cekala,cak sam ispunila cijelo njihovo radno vrijeme.....

  6. #556
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj sara38 prvotno napisa Vidi poruku
    Vojvođanka jel sutra pada prvi ubod?
    kad ovo pročitam svašta mi padne na pamet
    Vojvođanka si mi živa? Kako klomići?

    Hvala vam svima Evo mi oko 13 obavili taj grupni sex (AIH), obavili mi i kućni sex posle, po preporuci dr-a i sad smo na čekanju

    Tigrical ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Gizmos prerano si radila test ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Barby opet sam te vidjela tamo, ali si bila okružena ženama pa mi je bilo glupo uljetat. Ma vidimo se na kavi. Joj žao mi je da ti se sve tako skompliciralo.

  7. #557
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    izvinjavam se što ulijećem .htjela sam se samo malo pohvaliti da je danas točno 3 godine kako sam došla na Rodu.

  8. #558
    Magdalena1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Crancky! Prava si!
    Vojvođanka ne daj se Mrzim i ja klomifene, bljak! Ali sve za viši cilj!
    Idem van razbistriti glavu! Svima šaljem

  9. #559
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Ajme ludnice danas tu.... pa krenimo redom:

    Cranky ma ja se mogu kladit da će ovaj kućni sex biti dobitni ... šaljem
    BarbyRi mislim da ćeš dobit stvari (gotovo sam sigurna) 12-14 dana otkada ti je puknuo onaj folikul pred par dana. I cure ti daju dobar savjet da se probaš malo opustit, nemaš od forsanja ništa, samo ćeš sebe uništit s tim.

    Vojvođanka pričaj mi o kilama, ja sam od prvog postupka do sad dobila gotovo 10 kg... čisto me strah što će biti nakon ovog, ali samo neka buša nastavi rasti slijedećih 9 mjeseci ne žalim liniju
    skandy pa čestitka na godišnjici!!

  10. #560
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Ma ja mislim da će čaša pive i 2 sata spavanja nakon kućnog bit sastojak koji je nedostajao do sad

    Ma ne očekujem u stvari ništa od ovog puta odradila sam to jer mi se nudilo.....
    Ne želim se nabrijavat uopće. Od sad smatram da imamo dijagnozu oligoastheno (da i ovaj put, katastrofa ) i čekamo IVF pa šta bude.

    Dani moja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ti ovaj put upali

  11. #561
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    dani82 mršavice jedna! Di ti je tih 10 kila?!

  12. #562
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj cranky prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja mislim da će čaša pive i 2 sata spavanja nakon kućnog bit sastojak koji je nedostajao do sad

    Ma ne očekujem u stvari ništa od ovog puta odradila sam to jer mi se nudilo.....
    Ne želim se nabrijavat uopće. Od sad smatram da imamo dijagnozu oligoastheno (da i ovaj put, katastrofa ) i čekamo IVF pa šta bude.

    Dani moja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ti ovaj put upali
    Draga, pukla sam na ovaj dio..."odradila sam to jer mi se nudilo..." jel' to misliš na kućnu radinost

  13. #563
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Tigrical i to isto

  14. #564
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    ja sam od prvog postupka do sad dobila gotovo 10 kg...
    Đizs, ja već sad imam toliko previše, šta će biti ako ikad uđem u neki postupak

  15. #565
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    [QUOTE=dani82;1605396]Ajme ludnice danas tu.... pa krenimo redom:

    Vojvođanka pričaj mi o kilama, ja sam od prvog postupka do sad dobila gotovo 10 kg... čisto me strah što će biti nakon ovog, ali samo neka buša nastavi rasti slijedećih 9 mjeseci ne žalim liniju
    a????? pa šta si bila anoreksičarka prije??? nevide ti se kile.
    meni su se zaljepile 3kg (na guzi i stomaku) pa ako mi ovaj postupak kiksa neznam kako ću se skinuti u kupaći??????
    al o tome ću misliti kasnije..............

    sve moje poznanice i prijateljice su mi pričale kako su djecu napravili pijani!!!!!!!!! jedan od savjeta je bio da navalimo na pivo s rakijom!? ima nešto u tom alkoholu

  16. #566
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    sve moje poznanice i prijateljice su mi pričale kako su djecu napravili pijani!!!!!!!!! jedan od savjeta je bio da navalimo na pivo s rakijom!? ima nešto u tom alkoholu
    Hahaha! Ne kaže se uzalud pijan ko majka
    Posljednje uređivanje od fijolica : 26.04.2010. at 21:10

  17. #567
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    vidim da se ovdje prica o kilama...o mojoj najbolnijoj temi...
    ja sam radi moje drage frendice stitnjace koja me muci vec 16 god natukla 20kg,isla na razno razne dijete smrsavim,brzo mi se vrati..onda me trudnoca i spontani dotukli pa sd ovi razno razni hormoni,od dabrostona,primolut nora,diane35 sta sam godinama uzimala,pa vec tih 16 god tableta svaki dan za stitnjacu pa klomifena,injekcijica i eto mene sira nego duza...bas sa tuzna...
    cranky i ti si opet bila,pa sta se nisi javila..kad ja ne znam koja si ti?ja bi se tebi bila..di si danas sjedila?kad si dosla?
    Posljednje uređivanje od barbyRI : 26.04.2010. at 21:47

  18. #568
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Ma nije bed toliko ovih 10 kg (mm se čak i sviđa ) ali se bojim što će bit ako dobim još 10 ...

    Što se tiče alkohola totalni sam protivnik u svakom pogledu i mislim da vi kao buduće majke ne bi o njemu trebale ni razmišljati.... hahaha.... šala, naravno, neka si si ti Cranky naša maznula tu čašu piva i imaš pravo što se tiče te opuštenosti, treba je prakticirati čim više jer u ovoj cijeloj priči čovjek ne može sačuvati dostojanstvo u potpunosti niti normalan život, ali bitno je da nam razum ostane i da kolko toliko uživamo u svojim životima.
    Osobno mislim da ću u ovaj postupak ući u potpuno drugačijem filmu nego prvi put i to u nekom puuuuuno opuštenijem filmu.
    Posljednje uređivanje od dani82 : 26.04.2010. at 22:07

  19. #569
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Bravo dani82! Kad ja (kao iskusna ) kažem curama koje tek počinju, da ne moraju paničarit oko injekcija, oko toga da li se leži pola sata ili dva nakon transfera, da li će biti 8 ili 15 js i sl. svi me čudno gledaju i zato mi je drago da nakon prvog postupka odmah mjenjaš film (sad stavi neku komediju )

  20. #570
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo dani82! Kad ja (kao iskusna ) kažem curama koje tek počinju, da ne moraju paničarit oko injekcija, oko toga da li se leži pola sata ili dva nakon transfera, da li će biti 8 ili 15 js i sl. svi me čudno gledaju i zato mi je drago da nakon prvog postupka odmah mjenjaš film (sad stavi neku komediju )
    prvi put je najgore i najteze,ne znas sta te ceka,kako ce biti,da li jako boli,kako ovo,kako ono...ali vjerujem da je sljedeci put vec puno lakse vidim vec po sebi kad budem krenula u sljedeci postupak.nastojat cu da ne panicarim toliko jel znam sad sta me ceka,iako vjeruje da je svaki postupak na svoj nacin drukciji,svaka punkcija,transfer.

  21. #571
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj barbyRI prvotno napisa Vidi poruku
    prvi put je najgore i najteze,ne znas sta te ceka,kako ce biti,da li jako boli,kako ovo,kako ono...ali vjerujem da je sljedeci put vec puno lakse vidim vec po sebi kad budem krenula u sljedeci postupak.nastojat cu da ne panicarim toliko jel znam sad sta me ceka,iako vjeruje da je svaki postupak na svoj nacin drukciji,svaka punkcija,transfer.
    Draga barbyRI, ako obećaš da ćeš manje paničarit, već si na pola uspjeha, jer nema ti ravne

  22. #572
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Draga barbyRI, ako obećaš da ćeš manje paničarit, već si na pola uspjeha, jer nema ti ravne
    Obecajem,prisezem...mozete odahnut necu vas vise onoliko tlacit,bit cu dobra....

  23. #573
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Cranky želim ti puno uspjeha, da bude dobitno, da umjesto tebe u 09. mj uleti neko drugi!
    Dani82 kad startaš?
    Svim curama veliki kissssss (kako bi naša Vita rekla).

  24. #574

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Pa da Sara38, bilo bi najbolje da Cranky uspije kućnom radinošću, Tigrical i GIZMOS u Sloveniji, Loks, Vojvođanka, Mare 157 i Dani 82 odmah sada u Rijeci i odjednom bi bilo masu slobodnog mjesta u 9. mjesecu
    Za sve vas cure drage puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da do ljeta budete sa Diabolicom u slatkim mukama (mučninama bolje rečeno )
    Barby, bit će OK slijedeći put jer ćeš sve znati....lakše je kad znaš
    Meni sutra nalazi briseva i sedimentacije...nadam se da je sve OK...

  25. #575
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    pozlatile ti se riječi sumskovoce!
    bit će nalazi ok, vidit ćeš...sretno darling!

  26. #576
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Evo prijavljujem i ovdje svoj 1dc ... u četvrtak startam s klomifenima a 4.05. prva folikulometrija.

  27. #577
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Joj cure jeste se raspričale! Svega ima! Alkohola, sexa, ajme meni!
    Ja kad se sjetim prvog puta, kako sam bila u stresu, sva istraumirana. Nije čudo da mi se dvije mrvice koje su mi vratili, nisu primile. Jadne. Ko bi tako ludu mater?!
    I ja se trudim ovaj put biti cool, ali evo već imam problema.
    Otekle mi žlijezde na vratu uz kičmu.Nemogu spavati nikako, nemogu ležati uopće koliko me bole i na nezgodnom su mjestu. Jućer bila kod dok.opće prakse, dala mi antibiotik.Ni manje ni više nego 1500mg. Rekla da nema šanse da me pusti doma bez antib.
    A mi pred postupak...
    Prošli put sam 5dana prije stvari dobila trbušnu virozu, 39 temp i iskljućivo pravo na vc školjku i lavor. Sad ovo.
    Kad se malo odmaknem od svega, pogledam iz drugog kuta,kao da me onaj gore malo zeza, iskušava da vidi koliko mogu podnjeti.
    A ja ko tovarica!!
    Sve više razmišljam o maslinama i čaši vina prije spavanja pa kud puklo.

    Dobro je rekla Dani, teško je zadržati dostojanstvo i normalan život uz ovo. Super za postupak!! Ti nam startaš prva u 5.mj!!! Ili se varam?
    Sumskovoce ništa se ne brini, nalazi će biti ok, sigurno!

  28. #578
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    I još je rekla da mi je imunitet u banani i da mi je to od stresa!! Koja novost, za poluditi.

  29. #579
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Aurora* imamo li statistiku za KBC Rijeka?

  30. #580
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    evo mene s ultz, bio dr. Vlašić, i pobrao simpatije
    jedan vodeći folikul na desnom j. i dr. predviđa punkciju u petak - 9d???! do sada sam ih sve imala 12d
    na ljevom samo ožiljci
    kod 3 AIH sam uvijek imala 5 folikula (klomifen) a sad jedan vodeći? ako nije samo napuhan......
    i to je to moje godine i klomifen

    super dani82 da startaš!
    crancy i tigrical jel vas hvata nervoza ili je još rano

  31. #581

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Eto cure moja M je stigla i odmah sam zvala humanu u RI da dogovorim HSG kad ono sestra:" Nema Vlastelića cijeli slijedeći tjedan, Vlašić je na drugom odjelu, vjerojatno nećemo stići. Zovite me u petak da vidimo da li će Vlašić moć obaviti 5/5, ako ne, drugi mjesec" Ma kako drugi mjesec kad sam jedva u koži ostala čekati ovu M!!! I tako po savjetima naše Loks nazvala ja Pulu, i imam HSG u ponedjeljak kod dr. Prenca u 8 ujutro Jupi! Vlastelić neće mi moć ništa reći jer ga nije bilo, svima vama su priznali nalaze iz Pule, pa će tako i meni....tko bi bio ikad rekao da ću se radovati HSG-u?

    Mare - stres is a bitch! Znam da ti je teško i da se nije lako opustiti, ali probaj naći neki ispušni ventil za nakupljeni stres. Nije da beba neće ludu mater (fino si to pjesnički složila) nego se možda tvoje tijelo bori za vlastiti opstanak, pa nije spremno preuzeti brigu za mrvice.... Diši duboko, sve će doć na svoje mjesto....

  32. #582
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    dani82 bravo za start!
    vojvođanka držim fige da je taj jedan onaj pravi!
    sumskovoce bravo na poduzetnosti, ja sam (davno je to bilo) bez Rode i bez da ti itko pomogne čekala godinu i pol na HSG u Rijeci...
    mare157 sve će bit o.k., sve prođe

  33. #583
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Vojvođanka prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene s ultz, bio dr. Vlašić, i pobrao simpatije
    jedan vodeći folikul na desnom j. i dr. predviđa punkciju u petak - 9d???! do sada sam ih sve imala 12d
    na ljevom samo ožiljci
    kod 3 AIH sam uvijek imala 5 folikula (klomifen) a sad jedan vodeći? ako nije samo napuhan......
    i to je to moje godine i klomifen

    super dani82 da startaš!
    crancy i tigrical jel vas hvata nervoza ili je još rano
    Meni je još rano, simptomi 0

  34. #584
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    dani82 bravo za start!
    vojvođanka držim fige da je taj jedan onaj pravi!
    sumskovoce bravo na poduzetnosti, ja sam (davno je to bilo) bez Rode i bez da ti itko pomogne čekala godinu i pol na HSG u Rijeci...
    mare157 sve će bit o.k., sve prođe
    Sve potpisujem, pa čak i ovo čekanje od godinu i pol za HSG.

  35. #585
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je još rano, simptomi 0
    a jel to znači da ćeš taman 08.05. na kavici biti LUDA od nervoze (nisam skužila kad ti je beta?)

  36. #586
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Vojvođanka prvotno napisa Vidi poruku
    a jel to znači da ćeš taman 08.05. na kavici biti LUDA od nervoze (nisam skužila kad ti je beta?)
    Betu vadim 07.05.

  37. #587
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Vojvođanka koliko sam ja skužila beta je baš tada ... nadam se da će biti još koji folikul. Koji ti je danas dc? jesi uopće počela s gonalima?

    Tigrical o kakvo statistci je riječ?

    Sumskovoce svaka čast na brzini, nema kod tebe zezanje

    mare izgleda da ja otvaram svibanj ... koliko sam ja shavtila i ti bi brzo trebala dobit/krenut, kakav ti je protikol??
    Posljednje uređivanje od dani82 : 27.04.2010. at 14:41

  38. #588
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    sumskovoce, ma lipa moja...bit će sve super...dr. Prenc je super divan doktor! nemoj si dozvoljavati stres tamo di nije potrebno. onako čisto savjeti usput ako je sestra "zaboravila", uzmi si spavačicu, papuče, uloške. ležat ćeš par sati nakon u bolnici. šta ćeš izmat uzv ili rengen?

  39. #589
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj dani82 prvotno napisa Vidi poruku
    Vojvođanka koliko sam ja skužila beta je baš tada ... nadam se da će biti još koji folikul. Koji ti je danas dc? jesi uopće počela s gonalima?

    Tigrical o kakvo statistci je riječ?

    Sumskovoce svaka čast na brzini, nema kod tebe zezanje

    mare izgleda da ja otvaram svibanj ... koliko sam ja shavtila i ti bi brzo trebala dobit/krenut, kakav ti je protikol??
    Zanima me koliko je ostvareno trudnoća u KBC RI

  40. #590
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    dr. vlašić mi je smanjio dozu, primila sam samo jedan gonal jer mi je taj vodeći folikul puno veći od drugih (15x16mm) a danas mi je tek 7dc - pa ako bude kako mi dr. vlašić prognozira pisat će mi se postupak u 04. a ne u 05. mjesecu!

  41. #591

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    loks ma koju pidžamu papuče i uloške????????? Sestra Karin mi nije rekla niš, očito je bila u gužvi jer mi nije niti za pain killer rekla. Pitala sam ju da li smijem jesti, kaže da, da li smijem popit ibuprofen (jer sam čula da boli) kaže "Možete lupocet iz prevencije" ma meni lupocet ni temperaturu ne snizi, a kamoli da će šta pomoći...E da mi tebe nema draga Loks.... Pitala me da li UZV ili rengen, rekla sam joj uzv, ako se ne bude vidjelo onda rengen. Ma zašto pitaju mene, ja znam samo nagovarati ljude, a šta mi oni trebaju napraviti - nemam ideje... Prenc mi je skroz simpa, upoznala ga sa mužem na konzultacijama, svidio mi se odmah...
    Tigrical i mene bi bili šetali za taj HSG da me nije ovaj forum prosvjetlio
    Još da me ta menga ne boli bio danas dan za veselje....

  42. #592
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Sara ti još malo pa startaš opet jel tako?
    Sumskovoce super si se snašla. Mene su isto tako htjeli šetat pa sam ja brže bolje otišla privatno u Zg.
    Dani to je dobitni ciklus.
    Mare nek si "tovarica", sve smo mi takve, to će te dovest do mrvice
    Vojvođanka ajde nek je jedan ali vrijedan
    Tigrical sve znaš
    Svima vam šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    I nisam nervozna, ne dam se ovaj put, da nema utrića, pravila bi se ko da se ništa nije dogodilo

  43. #593
    Magdalena1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    I ja sam napokon odlučila ići u ovaj postupak onako turistički, pa što bude biti će! Uvijek idem napeta i nervozna ko struna, rezultat je naravno uvijek negativan!
    Sumskovoce-svaka čast na poduzetetnosti, tako treba! Nalazi će ti svi biti uredni, kaoi HSG!
    Vojvođanka neka bude jedan, ali vrijedan folikul!
    Tigrical i Cranky neka se prime mrve, navijam za vas! Ajmo beta rasti! Kiss
    Mare157 be cool, ozdravi brzo! Neka ti bude dobitni ICSI ovaj put!

  44. #594
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Nadam se da svima ili barem većini vas smeta psihološko testiranje da li smo podobne biti majke u trajaju od 2 sata, pa predlažem super zamjenu-rješenje: uputnica od dr. opće prakse za nas i NM i naručit se kod psihijatrice (ako ne smijem imena, može na pp) potvrda gotova za 5 min! Bez plaćanja i vrlo ljudski! A ako imate potrebu, možete s njom i porazgovarat, ali to je vaša volja, a ne nametnuto. Kiss

  45. #595

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Aurora* imamo li statistiku za KBC Rijeka?
    Imamo. Od 15 ICSI postupaka 2 trudnoce i 1 biokemijska. Medjutim, tu svakako treba imati na umu da je skoro polovica postupaka bila Klomifenskih ili tzv. polustimuliranih (Klomifen+Gonal).

  46. #596
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    tigrical nisam baš skužila ovaj tvoj post, to ti pokrećeš nekakvu akciju ili je to samo ideja (nije mi jasno ovo s pp-om)

    Aurora* kakva je ovo statistika (forumska ?) i koji period obuhvaća?

  47. #597

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj dani82 prvotno napisa
    Aurora* kakva je ovo statistika (forumska ?) i koji period obuhvaća?
    Da, to je forumska statistika (znaci u nju su ukljuceni samo prijavljeni postupci na ovom forumu) a obuhvaca period od 9. mjeseca prosle godine do sada.
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 27.04.2010. at 20:11

  48. #598
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da svima ili barem većini vas smeta psihološko testiranje da li smo podobne biti majke u trajaju od 2 sata, pa predlažem super zamjenu-rješenje: uputnica od dr. opće prakse za nas i NM i naručit se kod psihijatrice (ako ne smijem imena, može na pp) potvrda gotova za 5 min! Bez plaćanja i vrlo ljudski! A ako imate potrebu, možete s njom i porazgovarat, ali to je vaša volja, a ne nametnuto. Kiss
    A da li u Rijecu uopče prihvačaju druge potvrde? Možda prihvaćaju samo njihove od KBC-a, od njihove pravnice i psihologa...To bi trebalo prije provjeriti. Kad sam ja išla na pravno savjetovanje tražila sam pravnicu da mi da dva originala-jedan za Rijeku i jedan eventualno za Zagreb, ali ona je to odbila i rekla da će mi za Zagreb trebati potvrda od bolnice u koju idem. S druge strane, psihologica mi je odmah dala dva originala i naglasila da je jedan za slučaj ako se odlučim za drugu kliniku pa da ne moram opet prolaziti savjetovanje...Ja tu ništa ne kužim, ali ja sam bila mislim među prvima po te potvrede (čim su ustrojili ta savjetovanja u Rijeci). Očito onda još nisu bili uhodani. Da li netko zna ako će mi potvrde iz Rijeke priznat u Zagrebu?

  49. #599
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo. Od 15 ICSI postupaka 2 trudnoce i 1 biokemijska. Medjutim, tu svakako treba imati na umu da je skoro polovica postupaka bila Klomifenskih ili tzv. polustimuliranih (Klomifen+Gonal).
    To je prestrašno! A kako stoje druge klinike? Jesmo li stvarno na zadnjem mjestu, ovako po forumskoj statistici? Moždaje ružno za reči, ali pisalo se negdje kako je uspješnost pala kad se promjenila embriologica...

  50. #600

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Pozdrav svima!!
    Nova sam na forumu... tj. ovo je prvi forum na koji sam se ikad prijavila ....
    Već vas dugo pratim i moram reći da ste mi pomogli u puno toga... ovaj forum ja prava stvar za one koji su u MPO...
    Uglavnom iz potpisa se vidi da MM i ja imamo problemčić.....nema bebe (

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •