Stranica 19 od 20 PrviPrvi ... 917181920 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 901 do 950 od 961

Tema: Potpomognuta u SLOVENIJI

  1. #901
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Bog cure! Imam jedno pitanje,i molbu!U sloveniji u Ptuju 27 minuta od Maribora,postoji jedan pcelar koji proizvodi nepreradjenu maticnu mljec,i pelud,(to je za bolje j.s jer su mi nikakve kvalitete)uglavnom ja sam iz dalmacije i stvarno nemam nikoga tko bi to meni makar do zagreba donija.Jer to je pokvarljivo i ne moze mi slati postom,to bi se tribalo u malom frizdericu dovuci,u 10 mj.idem u postupak u Prag,i to bih ja pila,a nema mi muza pa me stah ici samu na toliki put.Ako ima bilo tko tko bi mi uslugu napravio i da mu je usput bila bih zahvalna.Ako ima tko nek se javi na pp.Hvala unaprijed,i oprostite sto upadam ko padobranac.I sretno svima!

  2. #902
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    bok amaria23, imam slično iskustvo, nadam se da će ti biti od koristi...meni je pčelar iz bjelovara poslao matičnu mliječ s dostavnom službom, i bila je zaleđena...nisam pitala detelje, ali postoji način dostave i takve "robe"...koštalo me 50-60 kn
    eto, ako ne budeš imala drugu opciju, da znaš i za ovu mogućnost!

  3. #903
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    hvala puno! Samo posto je ovo druga drzava stvarno neznam kako bi mi to sljakalo.Neznam dali taj pcelar ima istu takvu maticnu mlijec.
    Posljednje uređivanje od amaria 23 : 12.07.2010. at 22:26

  4. #904
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    strumpfica samo da ti javim da ni meni nisu odgovorili na mail, a poslala sam im ga 18.6. Malo me to nervira jer se pitam kako će stvari iči kad uđem u postupak i ako budem imala koje pitanje kako ću doći do informacije.
    Sreća pa imamo ovaj forum di je toliko cura koje su voljne u svakom trenutku pomoći!
    Uglavnom, ni kod mene nema odgovora...

  5. #905
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    mare157 ništa me ne čudi jer i meni su slabo tj. nikako odgovarali ajde kad uđeš u postupak dobit ćeš sestrin mob. za neka hitnija pitanja, meni je tek onda počela šljakati komunikacija sa MB, a prije sam ih jedino na tel uspjevala dobiti, no ni to ne iz prve treba bit uporan

  6. #906
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    To se i nadam jer vidim da sve cure koje su u postupku lako dođu do njih tako da se nadam da neće biti problema samo trebam biti strpljiva dok stigne protokol i da vidim kad smo uopće na redu. Ali voljela bi dobiti bar neku info od njih da znam planirati radi posla i svega. Ma nema veze, šta je, tu je.
    Ljeto je, kupanje, sunčanje, slaje i uživancija!

  7. #907
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Citiraj mare157 prvotno napisa Vidi poruku
    strumpfica samo da ti javim da ni meni nisu odgovorili na mail, a poslala sam im ga 18.6. Malo me to nervira jer se pitam kako će stvari iči kad uđem u postupak i ako budem imala koje pitanje kako ću doći do informacije.
    Sreća pa imamo ovaj forum di je toliko cura koje su voljne u svakom trenutku pomoći!
    Uglavnom, ni kod mene nema odgovora...
    strumpfica, ne znam što si pisala u mailu. meni se nekad čini da oni procjenjuju koliko je važno i hitno odgovoriti u mailu. probaj ipak telefonski. krajem lipnja je bila konferencija pa su sigurno bili oko toga dodatno angažirani.

    ja u komunikaciji s njima uvijek nastojim biti konkretna s iznošenjem problema i s pitanjem, minimiram broj riječi. isto mi jednom nisu uopće odgovorili, ali većinom odgovaraju.
    probaj zvati na telefon.

  8. #908
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Citiraj amaria 23 prvotno napisa Vidi poruku
    Bog cure! Imam jedno pitanje,i molbu!U sloveniji u Ptuju 27 minuta od Maribora,postoji jedan pcelar koji proizvodi nepreradjenu maticnu mljec,i pelud,(to je za bolje j.s jer su mi nikakve kvalitete)uglavnom ja sam iz dalmacije i stvarno nemam nikoga tko bi to meni makar do zagreba donija.Jer to je pokvarljivo i ne moze mi slati postom,to bi se tribalo u malom frizdericu dovuci,u 10 mj.idem u postupak u Prag,i to bih ja pila,a nema mi muza pa me stah ici samu na toliki put.Ako ima bilo tko tko bi mi uslugu napravio i da mu je usput bila bih zahvalna.Ako ima tko nek se javi na pp.Hvala unaprijed,i oprostite sto upadam ko padobranac.I sretno svima!
    Ta mat.mliječ nije friška-rok trajanja zamrznute je 6 mjeseci a ove godine nitko nije uspio uhvatiti mat.mliječ zbog lošeg vremena jer je cijeli 5.mjesec padala kiša.Pričekaj pelud...
    a što se tiče protokola-kad vam pošalju protokol onda će komunikacija biti puno lakša.Ovako vam ne vrijedi slati mailove sa upitima jer su puni posla a kad dobijete protokol sve vam u njemu piše-meni je bilo 1. put pa sam se savršeno snašla.Zato-budite strpljive i čekajte protokol jer oni idu po redu i sve ćete isti dan dobiti mail sa protokolom

  9. #909
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    pozdrav "slovenke "
    kako idem u 10/10 prvi puta u MB na postupak , molila bih da mi se javi netko tko je isto tad u postupku
    naime, interesira me da li je netko dobio već protokol ??
    hvala

  10. #910
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    nina1 evo ja bi trebala u 10 mj. u postupak tako su mi rekli i sad krajem sedmog trebam dobiti upute da počmem s kontracepcijom pa ćemo vidjet,javim kad dobijem,a javi se i ti kad nešto dobiješ ,dali ćeš i ti biti dva mj. na kontracepciji?

  11. #911
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj dudadudaduda prvotno napisa Vidi poruku
    nina1 evo ja bi trebala u 10 mj. u postupak tako su mi rekli i sad krajem sedmog trebam dobiti upute da počmem s kontracepcijom pa ćemo vidjet,javim kad dobijem,a javi se i ti kad nešto dobiješ ,dali ćeš i ti biti dva mj. na kontracepciji?
    baš mi je drago da si se javila, ja sam se nadala da ću biti 2 mjeseca na kontracepciji radi eventualnih cista, ali ništa se ne javljaju a turbo komplicirano mi je dobiti ih
    i ne bi htjela nepotrebno gnjaviti ali me malo sad lovi frka ...
    javi se, molim te kad dobiješ protokol, ako ja dobim prije javim ti se

  12. #912
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    Pitanje za sve vas koji idete ili ste bili u postupku u Mariboru. Kolika je cijena ivf postupka ili posebno punkcije,anestezije,spermiograma i ono što me posebno zanima koliko se plaća zamrzavanje embria?

  13. #913
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Mi smo platili 1900€ i 13 centa sa svime.Mislim da se odmrzavanje posebno plaća kad dođeš po njih.

  14. #914
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj pčelica2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo platili 1900€ i 13 centa sa svime.Mislim da se odmrzavanje posebno plaća kad dođeš po njih.
    Hvala pčelice. To je cijena bez lijekova za stimulaciju, pretpostavljam? Još nisam bila u postupku pa ne znam.

  15. #915

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj delfin prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje za sve vas koji idete ili ste bili u postupku u Mariboru. Kolika je cijena ivf postupka ili posebno punkcije,anestezije,spermiograma i ono što me posebno zanima koliko se plaća zamrzavanje embria?
    Ovdje mozes pogledati detaljni cjenik postupka u Mariboru.
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 19.07.2010. at 13:15

  16. #916
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    Aurora hvala ti.

  17. #917
    miška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Cure,imam i ja pitanje za vas.Poslala sam poštom u Mb svoje nalaze 8.6. i nakon tjedan dana sam od njih dobila odgovor kako su me stavili na listi i da će mi kroz koji tjedan poslati i termin za konzultacije.No dan danas nisam još ništa dobila,da li je to zbog godišnjih ili su me zaboravili ?Kakva je praksa u vezi toga ?

  18. #918
    marcelina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    71

    Početno

    Citiraj miška prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,imam i ja pitanje za vas.Poslala sam poštom u Mb svoje nalaze 8.6. i nakon tjedan dana sam od njih dobila odgovor kako su me stavili na listi i da će mi kroz koji tjedan poslati i termin za konzultacije.No dan danas nisam još ništa dobila,da li je to zbog godišnjih ili su me zaboravili ?Kakva je praksa u vezi toga ?
    Ne brini se, mislim da te nisu zaboravili, bar sudeci prema tempu kojim je islo moje dopisivanje sa Mb
    Dakle, u mom slucaju: u novembru 2009 sam poslala nalaze, prvi odgovor da sam na listi cekanja dobila sam u decembru 2009, a pismo sa planiranim terminom postupka, formularima koje trebam ispuniti i popisom pretraga koje jos trebamo obaviti stiglo je u aprilu 2010. Zelim ti malo cekanja i puno srece u postupku!

  19. #919
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Miska, ja sam prvi odgovor da su zaprimili papire dobila isto nakon tjedan dana, a termin onda tek za cca 2 mjeseca.

  20. #920
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj nina1 prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav "slovenke "
    kako idem u 10/10 prvi puta u MB na postupak , molila bih da mi se javi netko tko je isto tad u postupku
    naime, interesira me da li je netko dobio već protokol ??
    hvala
    nema još nitko ????!!!
    i ja još uvijek ...

  21. #921
    miška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Cure moje,hvala vam

  22. #922
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj nina1 prvotno napisa Vidi poruku
    nema još nitko ????!!!
    i ja još uvijek ...

    Bok cure!
    Evo ja dobila mail s uputama za 10/10 - jeste vi što dobile da prokomentiramo?

    Vidim da je kao supresija naveden i suprefact 0,5ml uz decapeptile i diphereline od 0,1ml.
    Zašto razlika u količini lijeka tj. ml? Je li to suprefact u spreju ili ima i neki u injekcijama?
    Što mislite koristiti tj. ima li kakve razlike i koja je razlika u cijeni?

  23. #923
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Prije 1,5 mjesec sam dobila termin u Mariboru za proljece i moram im poslati onaj ispunjen obrazac, ali me nesto buni. Na obrascu pise da ga se treba poslati N/R Suzana Knuplež (Pisarna za OBMP), a u kuverti sa obrascem sam dobila praznu kuvertu sa adresom N/R Jasna Muršić (Ginekološke ambulante) pa mi nije jasno na koju adresu da posaljem taj obrazac?

    Glupo mi je zvati u Maribor zbog toga, ali jel znate da li oni rade cijelo ljeto ili imaju neki kolektivni godisnji (da ne mislim da mi se ne javljaju na tel, a da ih zapravo niti nema)?

    Hvala!

  24. #924
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    [QUOTE

    Glupo mi je zvati u Maribor zbog toga, ali jel znate da li oni rade cijelo ljeto ili imaju neki kolektivni godisnji (da ne mislim da mi se ne javljaju na tel, a da ih zapravo niti nema)?

    Hvala![/QUOTE]

    bugaboo,koliko ja znam srstra Jasna bila je na godišnjem do prošlog tjedna. Ja sam zvala za termin za konzultacije i uspijela dobit nekog na telefon. Samo ti zovi i pitaj i molim te odgovori jer i ja ću uskoro imati takva pitanja. Želim ti sreću u postupku.

  25. #925
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    Prije 1,5 mjesec sam dobila termin u Mariboru za proljece i moram im poslati onaj ispunjen obrazac, ali me nesto buni. Na obrascu pise da ga se treba poslati N/R Suzana Knuplež (Pisarna za OBMP), a u kuverti sa obrascem sam dobila praznu kuvertu sa adresom N/R Jasna Muršić (Ginekološke ambulante) pa mi nije jasno na koju adresu da posaljem taj obrazac?

    Glupo mi je zvati u Maribor zbog toga, ali jel znate da li oni rade cijelo ljeto ili imaju neki kolektivni godisnji (da ne mislim da mi se ne javljaju na tel, a da ih zapravo niti nema)?

    Hvala!
    tome forum i služi Jasna ti je "prava adresa", zato kad šalješ obrazac natrag u Maribor, šalji na JAsnu koja je tamo alfa i omega

  26. #926
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Super, puno hvala!

    Svejedno cu zvati da se dogovorim za konzultacije.

  27. #927
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure!
    Evo ja dobila mail s uputama za 10/10 - jeste vi što dobile da prokomentiramo?

    Vidim da je kao supresija naveden i suprefact 0,5ml uz decapeptile i diphereline od 0,1ml.
    Zašto razlika u količini lijeka tj. ml? Je li to suprefact u spreju ili ima i neki u injekcijama?
    Što mislite koristiti tj. ima li kakve razlike i koja je razlika u cijeni?
    dobila si protokol?
    ja ne
    ah.... taj MB...polako gubim živce
    ne znam ti odgovoriti na pitanje zašto razlika u količini lijeka, ali znam da zasigurno suprefact koji oni koriste ti je u injekcijama
    ja sam kupila već nešto decapeptyla , u paketu je 7 ampula i paket sam platila 386,78 kn

  28. #928
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ja sam pretpostavila da se nalazi šalju u koverti koju sam dobila zajedno sa pismom, pa sam tako i napravila. Više se ne sjećam na koga je bila naslovljena ali znam da nije bila na sestru Jasnu, mislim na neku Mariju??
    nina nadam se da će i tvoj protokol brzo...

  29. #929
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Curke molim vas ako koja ide u Sloveniju da pogleda ako ima Klomifena u ljekarni da ne idem samo radi tog preko.

  30. #930
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    cure,kad se salju svi nalazi za zakazivanje termina, je li se samo stavi adresa klinike,ne treba pisati na ruke nekome?sestri jasni ,recimo?
    pls,malo mi je hitno,moja jetrva bi poslala danas svoje nalaze i zatrazila termin...

  31. #931
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Tuzna, ja kad sam slala prvi put za zakazivanje termina napisala sam na koverti ovo:
    UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
    Klinika za ginekologijo in perinatologijo
    Oddelek za reproduktivno medicino in
    ginekološko endokrinologijo

    N/p: prof. dr. VELJKO VLAISAVLJEVIĆ, dr. med.
    Ljubljanska 5
    2000 Maribor
    Slovenija


    .....i dobila sam vrlo brzo njihovo pismo da su primili nalaze i nedavno su mi poslali obrasce koje moram ispuniti i poslati im natrag.
    Sretno)

  32. #932
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    Bok cure evo da javim ja dobila protokol za postupak u 10 mj. malo mi je nejasan ima puno datuma ,uglavno na njemu piše da vrijedi za očekivanu mengu od 12.07.do 30.08. i onda je podjeljeno par datuma kad bi se trebal početi kontracepcija negdje piše da se počme sedmi dan i pauza onda sedam dana ,a po mojem očekivanom datumu menge ja bi trebal početi kontracepciju drugi dan menge pa pijem do 30.8 pa pauza 5 dana ,to mi je malo nejasno,dali je i vaš protokol imao isto tako ispisano više datuma. I može li mi ko reći dali ste ih zvali ili poslali meil, dali da ih odmah kontaktiram ili da kad krenem s kontracepciom.

  33. #933

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    dudadudaduda mislim da svaki protokol iz Mb izgleda tako kako opisujes. Svi ti datumi koji su na prvi pogled zbunjujuci bit ce ti jasniji kad dobijes M i kada u protokolu pronadjes ono datumsko razdoblje koje odgovara tvom prvom danu menstruacije. Ako to stvarno bude ono razdoblje u kojem je predvidjen pocetak uzimanja kontracepcije 2. dc i pauza od pet dana tako ces i napraviti.

    Ne moras ih zvati telefonom nego komotno mozes poslati e-mail. Ja sam sva pitanja u vezi protokola slala kao Reply na njihov e-mail s protokolom i svaki put bih vrlo brzo dobila odgovor od sestre Jasne. Zvala sam je telefonom samo kada sam htjela potvrditi pocetak uzimanja kontracepcije (jer tako pise u uputama da to treba telefonom potvrditi). Medjutim sestra J. mi je rekla da je sasvim dovoljno to sto sam joj poslala e-mail i da jednako vazi i za sva ostala pitanja, ako ih eventualno bude jos bilo.

    Znaci, ako si upravo dobila putem e-maila protokol samo im istim putem potvrdi da si i dalje zainteresirana za postupak kod njih prema predvidjenom protokolu. Ako imas jos koje pitanje, slobodno pitaj, a ako ne slijedeci put im posalji e-mail onaj dan kada krenes s kontracepcijom.

    Iskoristila bih ovu priliku i pohvalila sestru Jasnu. Koliko god me je u vremenu izmedju prvog kontakta do dolaska protokola smetalo sto je komunikacija s Mariborom znala biti itekako otezana u smislu da su znali uopce ne odgovarati na e-mailove ili se ne javljati na telefon, toliko se sve promijenilo od trenutka kada su poslali protokol. Komunikacija je od tog trenutka besprijekorna, a sestra Jasna se svaki put iskaze kao nevjerojatno azurna, ljubazna i pozitivna osoba. Nakon svakog kontakta s njom osjecam se bas sretno i optimisticno. Ona takve osjecaje uvijek izazove u meni sa svojom vedrinom, lijepi rijecima i dobrim zeljama. Vjerujem da je upravo takav njen pristup vec pola svog onog uspijeha s kojim se Maribor ponosi!

  34. #934
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    Aurora puno ti hvala na odgovoru ,kad krene sve bit će puno lakše ,sad ću im odmah potvrditi da sam i dalje zainteresirana za postupak kod njih s predviđenim protokolom,ako gdje još zapne pitam te ,hvala.

  35. #935
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    dudadudaduda i ja sam dobila taj isti protikol za 10.mj - i meni izgleda vrlo zbunjujuće sa svim tm silnim datumima ali smatram da kad kreneš snađeš se kao i svi ostali!

    Kad je tvoja očekivana menstruacija, možda budemo istovremeno pile kontrac. - ja trebam dobiti u razdoblju između 3.8.-9.8.

    Znači 2 DC trebam početi piti tablete i tako sve do 30.8. kad radim 5 dana pauzu pa opet počinjem piti tablete do kako sam shvatila 13.9. kada sve koje smo u postupku za 10.mj počinjemo sa supresijom - jesam dobro shvatila?

  36. #936
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    maca 2 i ja očekujem meng. u to vrijeme ako ne bude kasnila ,pa odem u skupinu 4 ,a što se tiće kontracepcije ja mislim da se ona pije do 22.9 jer tamo piše posljednji dan kontracepcije 22.9. ,a prvo pikanje 13.09. e sad nism sigurna dali se počme s pikanjem a pije se još kontrac. ili se prekida kontrac. i samo se pika.može pomoć ko zna.

  37. #937

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    S pikanjem (supresijom) se pocinje dok si jos na kontracepciji. Znaci vama od 13.9. ide i kontracepcija i supresija. 22.9. pijete zadnju kontrcepcijsku tabletu i nastavljate dalje sa supresijom (do stoperice).

  38. #938
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Aurora hvala na pojašnjenju!

  39. #939
    Strumpfica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Nevjerojatno. A ja poslala tražene nalaze krvni u 5/10 i poštom i mailom i nitko mi nije odgovorio da je to primljeno. Zvala sam ih da pitam kad ću biti na redu u 6/10, obećali mi javiti mailom i opet se nitko nije javio. Pisala mail krajem 6/10 da još jednom pitam kada sam na redu i opet se nitko nije javio. Da li je bilo tko od vas tko je bio na konzultacijama krajem prosinca ili početkom siječnja dobio kakav info kad bi trebao biti na redu?
    Imam osjećaj da nešto čekam al da to nikad neću dočekati, da su me zaboravili, zametnuli sve moje dokumente i zaboravili da smo ikad bili tamo....

  40. #940
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno

    I ja sam za 10 ti mj, dobila protokol.
    Danas mi je 14dc. Znaci ja cekam skupinu 4 jer je slijedeca M 11.08.10 i tek tad pocinjem s kontracepcijom.je li tako?
    hvala

  41. #941
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    da, ako ti m dođe poslije 11.08. tek tad počneš sa kontracepcijom.... sve mi se čini da ću ti se pridružiti u toj zadnoj grupi ...
    inače ....konačno......... i ja dobila protokol .....

  42. #942
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Štrumfice ja sam u postupku u 12/10 i dobila sam pismo sa terminom još negdje u ožujku. I kada sam im slala ostale nalaze poslala sam sa povratnicom tako da znam da su sve zaprimili. Vjerujem da si upisana za postupak u prosincu ili siječnju- znači preostaje ti čekati protokol. Ja na konzultacijama nisam ni bila niti ću ići jer ih nisam uspjela dobiti za termin.
    nina1 jeeeeeeeeeeeeeeeee, veselim se s tobom!!!!

  43. #943

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Strumpfica prvotno napisa Vidi poruku
    Nevjerojatno. A ja poslala tražene nalaze krvni u 5/10 i poštom i mailom i nitko mi nije odgovorio da je to primljeno. Zvala sam ih da pitam kad ću biti na redu u 6/10, obećali mi javiti mailom i opet se nitko nije javio. Pisala mail krajem 6/10 da još jednom pitam kada sam na redu i opet se nitko nije javio. Da li je bilo tko od vas tko je bio na konzultacijama krajem prosinca ili početkom siječnja dobio kakav info kad bi trebao biti na redu?
    Imam osjećaj da nešto čekam al da to nikad neću dočekati, da su me zaboravili, zametnuli sve moje dokumente i zaboravili da smo ikad bili tamo....
    Joj, poznat mi je taj osjecaj jer sam ga i ja imala obzirom da ni meni nisu nikada pisanim putem odgovorili kada nam je termin.

    Cini se da iz nekog razloga (manjak kadrova?) komunikaciju s pacijentima do protokola zrtvuju na racun komunikacije za pacijente u protokolu. Ipak, unutar toga stekla sam dojam da imaju jako dobro izradjen sistem prema kojem svakome odrede termin obzirom na to kada im se tko prvi put javi. Bilo da se kod njih najprije dodje na konzultacije ili im se postom posalje molba sa svom dokumentacijom.

    Ako ste vi Strumfice prvi put bili kod njih krajem prosinca ili pocetkom sjecnja, onda mozes racunati da ce vam termin biti upravo tada, jer lista cekanja je i dalje 12 mjeseci.

    Muci li te previse ta neizvjesnost onda preporucujem da ih nazoves na onaj broj za samoplacnike u predvidjenom vremenu i pitas. Budes li dovoljno ustrajna pri zvanju sigurno ces ih dobiti! Meni je to svaki put poslo za rukom.

  44. #944
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Uzela sam si mali mentalni odmor od pisanja na forumu, a pratila sam vas svakodnevno. Sad se moram javiti jer je nama rečeno da smo na redu u 10.mjesecu, a NISAM JOŠ DOBILA PROTOKOL!.
    Vidim da ste ga sve dobile, a kod mene ništa. I nikakav odgovor na mail od 18.6. nisam dobila i moram napisati da sam prošli tjedan zvala u srijedu, čet., i petak od 14-15:30 i da številka ni dosegljiva. Ne razumijem to.
    Taman sam stavila mozak i emocije na led, ali sad mi se već polako kidaju živci kad vidim da ste sve dobile, a kod mene ništa.
    Počinjem brijati da su me možda prebacili ili šta. Nebi mi bio problem mjesec dana, ali da se šta zagubilo, pa poludim.
    I da, i ja sam slala dodatnu dokumentaciju N/R Suzana Knuplež jer je tako pisalo na formularu.
    Uf, stvarno me to počinje lagano tlačiti...

  45. #945
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    mare157 zovi ih, piši, probaj sve sada, mislim da su sve cure za 10. mjesec dobile protokole pa sad budi uporna

  46. #946
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    ja još nisam dobila protokol... a rekli su da sam u 11 mjesecu...

  47. #947
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Ustvari sve je Ok. Krivo sam pročitala od BlaBla 11.08 kao 08.11.

    A valjda će stići...

  48. #948
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Ne mogu vjerovati da sam dobila odgovor!!! Sinoć sam poslala mail i jutros već stiže odgovor! Dobro da nisam pala sa stolice. doduše, bila sam puno kraća i jasnija od zadnjeg puta.
    Uglavnom, nisu svima poslani protokoli, mogu ga očekivati tokom vikenda.

    Iz maila se vidi da nisu provjerili da li smo upisani, da li je sve ok, da li su nalazi na broju i tako to, ali sad više neću fantazirati nego ću se strpiti još koj tjedan pa ću vidjeti i valjda će doći.
    Nina HVALA TI DRAGA! Puno si mi pomogla!

  49. #949
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    mare157 zovi ih, piši, probaj sve sada, mislim da su sve cure za 10. mjesec dobile protokole pa sad budi uporna
    Gabi25, HVALA i tebi!!!

  50. #950
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    mare157 baš mi je drago da si dobila odgovor
    znam kako je to čekati na iglama ....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •