Stranica 2 od 20 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 961

Tema: Potpomognuta u SLOVENIJI

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Hvala vam drage moje, sutra sam obavezno tu sa vjestima o beti, ajme meni ja još plačem, i ponavljam u sebi ma moguće je i to. Ljubim vas i ljepo spavanje, ja sigurno neću moći spavati.

  2. #52
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    sandric kakvo lijepo iznenađenje... kao u snu! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za lijepu betu sutra.

  3. #53
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    sandric ajme kakvo iznenađenje, ovo me baš dirnulo jer imamo istu dijagnozu i zapravo sam mislila da nema nikakve šanse za prirodnom trudnoćom...
    držim fige za veliku i lijepu betu~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  4. #54
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    sandric,~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za betu, koja će potvrditi ove fantastične vijesti!

  5. #55
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    sandric to su divne vjesti..... ja vjerujem da če biti sve u redu

  6. #56
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    je zna netko što je s kety?

  7. #57
    anaea40 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    193

    Početno

    Sandric, čestitam i želim da trudnoću uredno izneseš do kraja

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Ma ja više nista ne znam, ni kako sam ni da li sam uopšte trudna, ma sve se izmješalo u glavi. Jutros sam podigla nalaz bete i na njemu piše <0,100 pa nemam pojma ni šta je. U ponedeljak tek idem kod dr. da pogleda nalaze a do tada ću sigurno poluditi. Ako znate šta znači ova vrijednost bete molim vas napišite.

  9. #59
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Sandric, beta je definitivno negativna i o trudnoci nema ni govora.Ne znam sta je dr. vidjela na uzv.Zao mi je da te tako vozaju, treba sve to izdrzati ali drzi se.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Taca70, hvala ti, konacno nesto konkretno da znam, i meni je sve sumnjivo i ovo me dovodi do ludila, sta je dr. vidjela ja nemam pojma, tako je kategoricno rekla da je trudnoca da sam ja skoro pala u nesvjest od straha i iznenadjenja. U ponedelajk idem kod svog doktora koji me je operisao oba puta i koji je u pripremama za postupak u MB pa ću vidjeti šta on kaže. Zbog praznika niko ne radi samo dežurne službe a ova doktorica radi u dispanzeru i na dušu joj što mi reče da sam trudna i što mi skrati još 10god. života. Zbog svega me guši u grudima i nisam dobro u glavi. Pipremam se za MB, pa mi kasni kao nikada, dr. kaze da je trudnoca pa negativna beta itd itd. Stvarno je ovo velika patnja i uprkos svojoj jakoj volji i snazi da sve prezivim.

  11. #61
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    a joj, sandric, baš mi je žao što sve to moraš prolaziti. Doktorica u dispanzeru očito nije baš iskusna, a niti profesionalna kada ti je potvrdila trudnoću bez vađenja bete. Nadam se da će ti se sve riješiti brzo i da ćeš krenuti što prije za MB .

  12. #62
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Pa ne mogu vjerovati Sandric pa što je ona to vidjela ?

  13. #63
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    A joj Sandric draga moja pa šta se događa.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Ovo samo potvdjuje kakvo je ljecenje mpo u BiH. Nisam mogla otici kod svog doktora jer ne radi do ponedeljka ali mi je rekao preko telefona posle pregleda kod dr. u dispanzeru da uradim sve te nalaze po uputama koje mi je dala i dodjem kod njega u ponedeljak da sve pogleda i da mi on uradi uzv. Šta je ona vidjela je nemam pojma, na slici uzv koji mi je dala je nešto malo okruglo koje je ona nazvala gest.mješak ali bez srčane ritmije i konstatovala trudnoću. Sad razmišljam da je u meni sam Bog zna šta, kakva boleščura druga ili šta već nemam pojma, dovelo me u stanje ludosti ako mi vjerujete, nisam nikakva labilna osoba koja paniči, naprotiv jaka sam kao stjena i suočavam se sa svim u životu prihvatajući onako kako mora, ali ovo je stvarno previše za moju glavu. Baš me zanima šta je to na uzv i da li ću uopšte ikada dobiti mengu? Da li to u materici može da bude nekakav ukrušak ili šta već drugo? U svakom slučaju da nema vas i vaše podrške i informacija ja bi bila već na dnu do ponedeljka. Plačem bez prestanka i pitam se odakle mi ovolike suze.Ljubim vas puno.

  15. #65
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Sandric bice to sve u redu drga moja ne brini se ti samo polagano vidi sa svojim doktor a usput probaj poslije pregleda kod njega konsultirati sestru Jasnu da pita ona dr. V o svemu.
    Želim ti puno sreće, da se sve riješi na najbolji način a onda pravac za MB i naravno da vratiš sa malom bebicom u buši. Vjerujem da će Maribor i tebi donijeti sreću, jer su stvarno superrrrrr.
    Pusica ogromna za tebe.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    124

    Početno

    Evo da vam se napokon javim,toliko mi se sve bilo iskompliciralo,zatrovanje,povracanje,proljev,hiper stimulacija,bila sam totalna koma.Nisam imala volje za nista,nakon predivnog iskustva u Mariboru,super reakcije,punkcije (20) folikula,kao da se sve izokrenilo.Imala sam grceve 12 dana,vec bila odustala od svega unatoc tome sta mi je biolog rekao da su mi vratili dvi predivne blastice izgubila sam volju za svime.Ali dosta te tuzne price jutros sam napravila test i bio je pozitivan,nakon toga sam uradila betu i ona je 990,sve mi je jos kao u snu,presretna sam i zahvaljujem vam se na vasoj potpori i pomoci u odgovorima kad su mi trebali.

    Cestitam od srca svim novim trudnicama,u mislima sam sa onima koje nisu uspjele ovaj put i zelim puno puno srece svima koji cekaju na postupak.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    124

    Početno

    Vidim da sam malo zabrljala dok sam pisala,nemojte zamjerit nije ni cudno nakon svega...

  18. #68
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    ketyy, cestitam!! ma bravo, sda ćeš zaboraviti sve te komplikacije...

  19. #69
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Ketyy,čestitam!
    Vidiš da je na kraju sve ispalo dobro!

  20. #70
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    ketyy čestitam!!!

  21. #71
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    ketyy čestitam od srca na prekrasnoj beti.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Ketyy čestitam ti na divnoj beti! Samo da i ja dođem do Maribora posle svega. Put nikad nije bio bliži a tako daleko. A kad vidim predivne rezultate iz MB onda kažem za ovo vrijedi odvojiti svaku paru i nadati se sreći.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Citiraj sandric prvotno napisa Vidi poruku
    Taca70, hvala ti, konacno nesto konkretno da znam, i meni je sve sumnjivo i ovo me dovodi do ludila, sta je dr. vidjela ja nemam pojma, tako je kategoricno rekla da je trudnoca da sam ja skoro pala u nesvjest od straha i iznenadjenja. U ponedelajk idem kod svog doktora koji me je operisao oba puta i koji je u pripremama za postupak u MB pa ću vidjeti šta on kaže. Zbog praznika niko ne radi samo dežurne službe a ova doktorica radi u dispanzeru i na dušu joj što mi reče da sam trudna i što mi skrati još 10god. života. Zbog svega me guši u grudima i nisam dobro u glavi. Pipremam se za MB, pa mi kasni kao nikada, dr. kaze da je trudnoca pa negativna beta itd itd. Stvarno je ovo velika patnja i uprkos svojoj jakoj volji i snazi da sve prezivim.
    i ja sam Sandric vadila danas betu i rezultat 1.20 i dr mi je rekao da je preniska i da prestanem s utrogestanima,tako da mislim da se ne trrebaš mislit!
    Više sreće drugi put i tebi i meni!

  24. #74
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Ketty, divna beta, cestitam.Miruj i pij puno vode jer trudnoca moze pogorsati simptome hiperst. a ovo kod tebe mi mirise na blizance.
    Zlatica, zao mi je ali idemo dalje.

  25. #75
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    zlatica i sandric žao mi je

    ketyy čestitam

  26. #76
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Citiraj ketyy prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vam se napokon javim,toliko mi se sve bilo iskompliciralo,zatrovanje,povracanje,proljev,hiper stimulacija,bila sam totalna koma.Nisam imala volje za nista,nakon predivnog iskustva u Mariboru,super reakcije,punkcije (20) folikula,kao da se sve izokrenilo.Imala sam grceve 12 dana,vec bila odustala od svega unatoc tome sta mi je biolog rekao da su mi vratili dvi predivne blastice izgubila sam volju za svime.Ali dosta te tuzne price jutros sam napravila test i bio je pozitivan,nakon toga sam uradila betu i ona je 990,sve mi je jos kao u snu,presretna sam i zahvaljujem vam se na vasoj potpori i pomoci u odgovorima kad su mi trebali.

    Cestitam od srca svim novim trudnicama,u mislima sam sa onima koje nisu uspjele ovaj put i zelim puno puno srece svima koji cekaju na postupak.
    Super,super(da nisi ti ona vitka dugokosa koja je došla na injekcije u smeđoj trenerci dok smo mi bile na punkciji)

  27. #77

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    124

    Početno

    Hvala vam svima od srca

    Da pcelice to sam bila ja,ona sta je jaukala kad je dobila inekciju u straznjicu
    znala sam ja vec onda da si ti na punkciji ali mi je bilo glupo pitat tamo isprid svih

  28. #78
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Samo da pozdravim dvije posebne trudnice, ketyy, pčelice, čestitam cure od srca!!!
    Želim vam mirne i školske trudnoće! Jako sam sretna zbog vas.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Cure, da li je koja od vas za vrijeme stimulacije (menopur i decapeptyl) imala krvarenje, evo 8. dan ciklusa? Već je trebala menstruacija prestati, a ja još pomalo krvarim pa se brinem. Molim vas pomoć.

  30. #80
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Citiraj acitam prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, da li je koja od vas za vrijeme stimulacije (menopur i decapeptyl) imala krvarenje, evo 8. dan ciklusa? Već je trebala menstruacija prestati, a ja još pomalo krvarim pa se brinem. Molim vas pomoć.
    Kod mene ista situacija, meni danas 7. dc i još uvijek ide malo smeđe i baš kada se nadam da je kraj krene opet krv... imam osjećaj da nikada neće prestati!

  31. #81
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj acitam prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, da li je koja od vas za vrijeme stimulacije (menopur i decapeptyl) imala krvarenje, evo 8. dan ciklusa? Već je trebala menstruacija prestati, a ja još pomalo krvarim pa se brinem. Molim vas pomoć.
    Ako se dobro sjećam, vuklo mi se i dulje i bilo je sve OK.

  32. #82
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Čestitam Ketty
    Jel netko zna tko je ono bio vadio hormone za Maribor iz mjeseca u mjesec zbog visokog FSH?
    I ja moram tako pa me zanima procedura što ako bude recimo ovaj mjesec situacija povoljna tj. taj 2,3 d.c. FSH i E2 budu zadovoljavajući što onda 3. d.c. moram u Maribor i krećem sa stimulacijom? Htjela bih se nekako psihički pripremiti na ono što me možda uskoro čeka

  33. #83
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam Ketty
    Jel netko zna tko je ono bio vadio hormone za Maribor iz mjeseca u mjesec zbog visokog FSH?
    I ja moram tako pa me zanima procedura što ako bude recimo ovaj mjesec situacija povoljna tj. taj 2,3 d.c. FSH i E2 budu zadovoljavajući što onda 3. d.c. moram u Maribor i krećem sa stimulacijom? Htjela bih se nekako psihički pripremiti na ono što me možda uskoro čeka
    Ako se ne varam to su radile Marnie i Hibiskus, brobaj njih kontaktirati, nisam sigurna...

  34. #84

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Evo ja brojim već 10. dc, a kvarenje još nije stalo, čak se noćas pojačalo. Stvarno sam sada zabinuta, pala mi je na pamet debljina endometrija... Znate li da li je to od silnih menopra i decapeptila ili se slučajno neki hormonalni poremećaj poklopio sa svime? I da li se kom to još događalo?

  35. #85
    zezaisola

    Početno

    bok sandrić ne snalazim se baš na toj stranici i ja jma probleme ko i ti pomozi

  36. #86
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Acitam, bas pravo krvaris ili vise onako curkas?Ja sam u ovoj stimulaciji primila 48 Menopura, endo mi je na dan stoperice bio 12mm i ova m mi je bila prilicno obilna ali trajala je 5 dana i sada jos malo ide smede.Mislim da bi se sutra trebala obratiti dr ako je krvarenje obilnije.Bila si u Mb ili?

  37. #87

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Taca70, ne krvarima jako, već ide pomalo, ali ne smeđe, već baš crveno. Sutra sam ionako na 2. uzv pa ću pitati, a do sada sam primila 26 menopura. Ne znam ovo mi je 4. stimulacija i to mi se prvi pta događa. I da, u Mb sam.

  38. #88
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    acitam kada si naručena na UZV i gdje? Ja sam isto sutra na UZV naručena u bolnicu u 16 sati, sestra mi se rekla još javiti i potvrditi termin ali nije se javila a ja nikako ne mogu doći do nje

  39. #89
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Prosli tjedan poslala papire za Maribor, sad cekamo da nam se jave za 1. konzultacije. Jel se jos uvijek ceka 1 god na postupak ili se to vrijeme cekanja stogod smanjilo kako se pricalo?

  40. #90
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Bogaboo ja sam papire poslala 18.03, isto čekam odgovor.Da, još uvijek ti je čekanje od godine dana na postupak.(tako je rekla večina cura koje su u Mariboru)

  41. #91
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Skraćuje se malo ali tek su sad počeli od 3. mj. raditi po novom, danas me opet zvala sestra Jasna i uzet će me na red možda i odmah sljedeći ciklus (poslala papire u 7 mj.) samo kod mene je specifični slučaj zbog visokog FSH

  42. #92
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Ja sam prosli tjedan dobila termin za 12.mj.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Evo i mene posle pregleda kod mog doktora. Nisam trudna. Na žalost ili radost nemam pojma, znam samo da sam se nervirala do besvjesti i da me je ovo moje zdravstvo u državi dovelo do ludila. Kao prvo, večeras na uzv nema ništa što bi ukazalo na eventualnu trudnoću, doktor se čudi šta je ona doktorica u dispanzeru vidjela. Kao drugo, doktor je u bolnici našao moj dosije kad sam operisana drugi put prošle godine i konstatovao da ja nemam ni lijevog ni desnog jajovoda. Novost i za mene jer dežurni doktor koji me je pustio kući posle operacije nije rekao da je ostranjen i ovaj lijevi jajovod. Još jedan dokaz da je u mojoj državi odnosno u mom gradu jedan opšti haos i da ne možeš izaći na kraj sa svim doktorima, da informacija po izlasku iz bolnice nije mjerodavna ako ne znaš pročitati otpusno pismo na latinskom ili ako nemaš dovoljno iskustva pa da se sam snađeš. Bilo kako bilo, ja idem dalje, i bez oba jajovoda kao i sa jednim, ma nije mi više ništa bitno, Maribor je tu još malo i nadam se uspjehu. Sutra zovem sestru Jasnu da je zamolim da se konsultuje sa dr. V za dalje zbog ciklusa jer doktor ne bi da radi ništa bez konsultacije sa njima.

  44. #94
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    A joj Sandric baš mi je žao što si sve ovo morala preživljavati u ovih par dana.Glavu gore put u Maribor ti je blizu,a ja vjerujem da če biti sve u redu i da češ uskoro imati jednu veliku pozitivnu betu.
    Evo šaljem ti jedan veliki zagrljaj

  45. #95
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    sandric

    Od jutros sam na Menopurima, a u pon. idem na uzv. Pozz svima

  46. #96
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    prošao mi gornji post bez

    sandric, baš mi je žao, šta mi sve nećemo doživjet....

  47. #97
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam Ketty
    Jel netko zna tko je ono bio vadio hormone za Maribor iz mjeseca u mjesec zbog visokog FSH?
    I ja moram tako pa me zanima procedura što ako bude recimo ovaj mjesec situacija povoljna tj. taj 2,3 d.c. FSH i E2 budu zadovoljavajući što onda 3. d.c. moram u Maribor i krećem sa stimulacijom? Htjela bih se nekako psihički pripremiti na ono što me možda uskoro čeka
    Ja sam morala svaki ciklus vaditi FSH i E2 itek onda ići sa stimulacijom ako bi sve bilo ok. Ako ti ovaj mjesec bude sve ok (moraš javiti sestri čim dobiješ nalaz 2.dc) onda će te naručiti 3. dc na UZV i tada ti odrediti stimulaciju. Mene su prošli mjesec zvali na UZV iako mi je E2 bio dosta visok da vide zašto se to dogodilo i dobro da jesu, jer je dr. ustanovio da mi se vodeći folikul počinje izdvajati već u prethodnom ciklusu tako da je dr. rekao da kod mene nema više smisla pratiti visinu FSH već mi je dao odmah kontracepciju kako bi spriječili ponovno izdvajanje vodećeg folikula prije vremena i kada prestanem piti i dobijem m, odmah 2. dc idem na UZV gdje će mi odrediti stimulaciju (nadam se da će tako biti ). Tako da svakako nazovi sestru bez obzira da li ti nalaz bio i malo lošiji i vidjeti ćeš što ćete se dogovoriti. Nadam se da ćeš brzo u postupak !

  48. #98
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Hvala Marnie

  49. #99
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Meni je FSH bio visko, 21 i nesto, a estrsadiol nizak oko 33) i usla sam u postupak..sada i je opet FSH visko (godine)

  50. #100
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ne kužim kako si s tako visokim FSH bila u postupku u Mariboru, meni je sestra Jasna rekla da ne bi smio biti iznad 15...i koliko si imala j.s.?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •