Stranica 3 od 20 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 961

Tema: Potpomognuta u SLOVENIJI

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Hvala svima na podršci, idemo dalje, bila i danas na uzv i sve ok, počela piti tabletice da dobijem mentruaciju. Nikakvo čudo što nisam ni dobila koliko sam se nervirala.

  2. #102
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    Može mala pomoć ,neznam kad da vadim hormone fsh ,lh i ostalo ,trebam ići u Maribor krajem 5 mj.,a sad sam bila kod nas u 3 mj. u posupku klomif.+menopur i postupak je 0 ,dali bi ja mogla vaditi horm. sad u 4.mj.ili da saćekam još koji mj. htjela bi imati nalaze kad idem na konzultacije ili da i dem bez toga pa da naknadno pošaljem poštom dr. nalaze.ima li tko kakvi odgovor ,i dali je tko uzimao nalaze iz kartona s W.i dali daju to da si fotokopiram šta mi treba od nalaza.

  3. #103
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ovako hormoni ti se vade 2,3 dan ciklusa, meni je dr. Radončić rekao da treba proći jedan ciklus nakon uzimanja hormona isto sam bila na klom. i 10 menopura, pa sad vidi...
    Ja sam zamolila sestre da mi daju nalaze da fotokopiram i dale su mi bez problema i to sam poslala u Maribor a ti ih možeš uzeti osobno ako ideš u 5 mj. na konzultacije.

  4. #104
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Sorry sto kasnim s odgovorom ...Imala tri js, ali doslo do + bete, nazalost bio spontani...nisu mi ni spomenuli hormone..ali to je zbog godina jer je za nas starije fsh ponekad visok zbog slabe rezerve js

  5. #105
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    Pa tak sam si ja mislila saćekaću još jedan ciklus ,pa ću nalaze poslati poštom u Maribor ,a kad ću ići na konzu. taj dan ću otići i na W. pa ću pokupiti nalaze ,ali prije ću još nazvati sestre gore da vidim šta će mi reći.Na konz. idem 24.05.a termin mi je predviđen za 10 mj.tako su mi rekli ako će sve biti ok.Već sam ja slala u Mar. hrpu nalaza ali kad su mi odgovorili tražili su da ponovim FSH,LH,TSH, PRL. a ovo i ja i mm. markere hepatitisa B i C ,hiv1,hiv2,i War .Ovo će mo napraviti do 5 mj. a onda ću ja još te hormone pa im poslati.Vidjećemo šta će nam dr. reći na konzul.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Cure znate li šta se dešava ako sam dobila protokol koji važi samo ako dobijem do 12.04. a ja pijem tabletice da izazovem mengu i dobići u periodu između 12.04.-15.04. šta bude dalje? Nemam ni podatak kad da krenem sa kontracepcijom jer mi je zadnji period naznačen u tabeli do 05.04. Da li oni opet nekako uštimaju ili ništa od mog postupka u maju? Poslala sam mejl Jasni ali mi nije još odgovorila. Pa da pitam vas vjerovatno mi znate reći. Moja menga napravi opšti kolaps.

  7. #107
    Natalina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    198

    Početno

    sandric možda postoji vjerojatnost da ti još uštimaju ciklus za postupak u 5 mj. ili ako baš bude prekasno te možda prebace za 6 mj.
    Na mom protokolu za 6 mj. predzadnja skupina je tko dobije mengu od 13.04-26.04. i zadnja od 27.04-3.05., ali najsigurnije upute će ti ipak dati sestra Jasna...a odgovorit će ona već...
    Posljednje uređivanje od Natalina : 07.04.2010. at 22:39

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Ok, hvala na informaciji. Sutra zovem sestru Jasnu obavezno jer mi je problem oko smještaja i vize, ali šta ću ako budem prebačena za jun onda nastaviti tako dalje, baš mi je sad žao oko svega toga što se komplikuje. I na poslu sam najavila odlazak u maju a frka oko toga jer je svako odsustvo u privatnoj firmi ravno katastrofi. Tablete pijem do 10-og ujutro i trebam dobiti 2-4 dana posle toga, znači između 12.04.-14.04. pa sam pola-pola.

  9. #109
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    cure, da li znate kako se zovu MPO specijalisti u Mariboru? Zadnji put kad smo bili na UZV-u nije bilo prof. V, pa me je pregledao drugi specijalista i predložio kako i što dalje i sad bih se uskoro trebala javiti, a zaboravila sam njegovo prezime (užasno me je sram zbog toga), a na njihovoj web stranici nema njegovog imena . Tip je mlađi, visok...ako možda neka od vas zna, možete mi javiti i na pp.
    Hvala!

  10. #110
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Danas sam dobila obavjest iz Maribora da su nas stavilina listu čekanja. Dokumentaciju sam poslala poštom 22.03. CorinaII čini mi se da si i ti poslala u isto vrijeme?! Da li si dobila povratnu informaciju?

  11. #111
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Ja sam poslala 18.03 i još ništa nisam dobila.Jesi obavjest dobila poštom?

  12. #112
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Da poštom sam dobila!

  13. #113

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Marnie, mislim da je to bio dr. Milan Reljic (mladolik, crna kratka kosa i naocale) Kod njega su u odlicnim rukama

    Evo i link s clanovima tima MB ekipe: http://www.ivf-mb.net/onas.htm (klikni osebje)

  14. #114
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    točno to je on. Puno hvala Maxime!

  15. #115
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Evo da se i ja javim sa ne baš obečavajućom situacijom....Na prvom uzv prije 3 dana izbrojena 5 folikula od 8,8,9,12,13 te povečana stimulacija na 3 gonala. Na idućem uzv (jučer) izbrojana samo 2 dominantna folikula od nekih 20-tak cm. Znači 1 se izgubio putem , 2 su premala i neće ih punktirati i 2 ostaju za punkciju sutra. A ja sam se bojala hiperstimulacije (koji apsurd). Ne znam zašto sam tako loše reagirala, da li je bila preslaba stimulacija, da li sam nešto krivo radila...ništa ne znam, ali se bojim što će uopče izači od ove punkcije i hoće li uopče biti jajnih stanica. Nakon godine dana čekanja i nadanja osječam se da me izdalo baš ono čemu sam se najmanje nadala...Doktora V. nisam ni vidjela, a jučer od šoka nisam uspjela ni zucnuti, samo sam htjela nestati u tom trenutku i isplakati se...Spoznaja da tako loše reagiram na stimulaciju ubila me više od 5 negativnih beta nakon inseminacija...Sutra punkcija...

  16. #116
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Meni su uvijek brojali 4 na kraju punkcije bilo 8 jajnih stanica i sve se oplodile.nemoj klonuti duhom...još to nije gotovo.

  17. #117
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Gizmos, ma i jedan pravi folikulić je dovoljan. Nema suza, bit će super!

    Ja sam u ponedjeljak na prvom uzv. uh!

  18. #118
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Gizmos nemoj se još bedirati nek bude i malo al da su kvalitetne i da budu one dobitne!
    Tebi je to 1. IVF postupak i dr. nije znao koja stimulacija bi ti bila odgovarajuća, ja znam za sebe da loše reagiram i moram na velike doze da se dobije nešto( 4 ampule na dan) upravo radi endometrioze koja vuče i visoki FSH, ali opet nisu ni svi sa endometriozom isti, znam curu koja je sa 2 ampule reagirala odlično imala je oko 15 folikula i oko 12 j.s.

  19. #119
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    gizmos draga, ne bediraj se prerano...i nije to loša rekacija samo je mala doza,a tako moraju prvi put....
    tigrical, mimi sretno....
    curke,šta mislite kada bih ja mogla biti u postupku ako sam u veljači zvala maribor a u srijedu sam na prvim konzultacijama kod vlaisavljevića'??
    ne mogu dočekati.............

  20. #120
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    zedra ja ti ne znam jer sam ja išla onim drugim putem- poslala papire u 12.mjesecu i dobila termin u 12/10

    Nego znate šta mene zanima- da li se njih može zvati subotom? Naručila bi se na konzultacije a u ono uredovno vrijeme preko tjedna sam uvijek na poslu, a tamo pak ne mogu zvati inozemstvo jer blokira pozive Poslala sam im 2 maila još prije 2 mjeseca za konzultacije ali nisam dobila nikakav odgovor...
    Ili ću morati uzeti dan godišnjeg i sjesti na telefon taj dan??

  21. #121
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    gabi, ja sam zvala sat vremena neprekidno i onda se javila sestra J. i rekla da nema knjigu narudžbi pri sebi i da joj pošaljem mail...odgovorila je za 3-4 dana s terminom....nisam slala nalaze, nego sam odmah tražila konzultacije....ne znam jesam li pogriješila....a na koji mail si slala upit??

  22. #122
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    zedra slala sam na ova 2 maila:
    ivf.mb@sb-mb.si i ivf.mb@ukc-mb.si

    ajde mi pliz napiši na koji si ti slala jer ne kužim zašto mi nisu odgovorili...

  23. #123
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Gabi, moraš slati na ivf.amb.maribor@gmail.com, evo ja sam prekjučer slala s upitom kada da dođem na 1. UZV ako dobijem menstr za vikend i dobila sam odgovor odmah sutradan. Zato nisi ni dobila odgovor, jer si slala na krivi mail. I u subjectu napomeni da je za sestru Jasnu, ona brzo odogovara . Evo da i ja prijavim: dobila danas m i u ponedjeljak u 9 u jutro smo na 1. UZV u bolnici . Joj, samo da kažu da je sve ok i da mogu krenuti sa stimulacijom !

  24. #124
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    gabi, evo marnie ti je rekla...to je taj mail....ja čekam srijedu,,,jedva

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Zedra ja sam išla istim putem kao i ti nisam slala nalaze poštom nego sam zvala i tražila slobodan termin za konsult. Zvala sam ih u aprilu 2009.god. i dobila termin za konsult. 08.06.2009.god. Posle razgovora i pregleda kod dr. V sestra nas je odmah evidentirala za IVF u maju/2010god. Po svemu ovome ako nisu skratili čekanje kao što se nešto šuškalo o tome ti bi išla u postupak u martu/2011 god.

  26. #126
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    znači. mogla bih i mjesec-dva ranije ako su malo skratili čekanje....joj, tko će dočekati ožujak...uh...

  27. #127
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Marnie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~da sve bude Ok u ponedjeljak i da krenete s postupkom

  28. #128
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Marnie, i ja ~~~~~~~~za sutra

  29. #129
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Hvala cure ! Uzbuđena sam kao da idem na neki ispit hehe

  30. #130
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Ja sutra ranom zorom kod dr. Reša na folikulometriju. Držite mi fige da je što više js! Pozz

  31. #131
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Draga tigrical, isprika na senilnosti, i tebi ~~~~~~~~~do neba za sutra!

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    70

    Početno

    Tigrical, marnie~~~~~~za sutra. Sretno.

  33. #133
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    Tigrical ~~~~~~ za puno lijepih folikula sutra, marnie ~~~~~~ da sve prođe Ok i da krenete s postupkom.
    Sretno cure.

  34. #134
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Tigrical~~~~~~~~~~~~~~~~~~i tebi za sutra za lijepe j.s.

  35. #135
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Hvala, drage moje! Evo mene već nazad. Ima folikulića, ali su maleni... par većih 7,8,9. U petak ponovo uzv.

  36. #136
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    Tigrical bravo za folikule, samo nek oni rastu imaju još vremena.
    Meni je sestra Jasna rekla da je dobro popiti čašu pive ili vina nakon pikanja za opuštanje.

  37. #137
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    sali evo sada i službeno dobro nam došla! Dobar savjet, samo se pokušavam zamislit u 5.30 ujutro s pivom u ruci i tako 20 dana

  38. #138

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Tigrical sretno, ma cugni vino ako ce te opustiti! Drzim fige za dalje i puno puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Ja sam u petak popila zadnju tabletu za ciklus i cekam mengu. Unistila me je ova zadnja 2 mjeseca. Sve sam se pitala kako cu docekati Maribor ali od kraja februara do sad je prošlo kao u snu i sa dosta straha i nerviranja jer sam takav baksuz da pored koliko toliko urednih ciklusa martovski nikako ne dobijem. E to baš moraš biti takav rođen. Činjenica je da sam baš osjetljiva i da me je sve ovo uplašilo jer mi je prvi IVF ali da baš nikako ne dobijem baš kad trebam krenuti sa kontracepc. e to je pravo kidanje nerava. Trebala bi dobiti 2-4 dana posle zadnje tablete pa cure vibrajte da konacno dodje menga i krenem sa postupkom.

  39. #139
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    evo i mene natrag iz Mb. U postupku smo!! Konačno ! U petak poslijepodne idući UZV da se vidi što su Menopuri napravili.

  40. #140
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Marnie, stvarno super.Koliko si Menopura dobila?
    Sta nam je s Gizmos?

  41. #141
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    Sta nam je s Gizmos?
    Gizmos je javila da su dobili 2 js. Jučer su trebali zvati u lab. i ako su se oplodile onda još ostaju u Mb do transfera. Kako se ne javlja na forum nadam se da sve ide po planu.

    Gizmos, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  42. #142
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    sali jesi li počela s akupunkturom? Kiss

  43. #143
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    Marnie, stvarno super.Koliko si Menopura dobila?
    Sta nam je s Gizmos?
    Dobila sam 4 menopura dnevno do petka, pa ćemo onda vidjeti za dalje. Supresija tek kasnije kada se folikuli razviju-pretpostavljam da će mi to reći u petak.

    tigrica ~~~~~~~~~~~za folikuliće .

  44. #144
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    marnie, lijepe vijesti~~~~~~~~~~~~za petak.

  45. #145
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    hej cure moje, veliki pozdrav i puno sreće svima! dal mi neka zna reći di mogu vidjeti ili di ima objašnjeno kako doći do ambulante u Novoj vasi? naručeni smo za 7 dana na konz pa da se ne gubimo previše...please pomagajte! i ako neko ima kakav dobar savjet...dobrodošao je

  46. #146
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    hej, loks, ja sutra idem u Maribor na konzultacije, pa kad se vratimo napišem detalje! jako sam uzbuđena i jedva čekam. A savjet bi i meni dobrodošao.

  47. #147
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    joj i ja sam uzbuđena, jedva čekam. želim vam puno sreće. ko zna kad ćemo termin za postupak dobiti. ja sam zvala i naručila se za konz, a sad vidim da cure kažu da je bolje poslati dokumentaciju jer da te onda čim prime papire stave na listu a ovako tek nakon konz. a ma, šta je tu je, vidit ćemo. kako si ti napravila?

  48. #148

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    18

    Početno

    Bok curke.Evo mi jučer obavili konzultacije u Mariboru pa da pojasnim kako doći do Doma zdravlja:autoputom do čvora Slivnica,ne pratit A i H na autocesti, nego pratiti Maribor centar.Tako se dođe na Tržašku cestu i njom ići do križanja s Proletarskih brigad i tu skrenuti lijevo(Merkator je s lijeve strane tog križanja).Po Proletarskih brigad voziti se do 4 ili 5 semsfora(nisam sigurna koji je bio)i tu skrenuti lijevo,u kvart se uđe i tu malo zezanja dok se ne dođe do parkinga od Doma zdravlja.

  49. #149
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    berry, kada si dobila termin? jesi morala ostaviti tamo neke nalaze? jel te pregledao profesor?
    looks, ja sam isto zvala u veljači i dobila termin za konzultacije. mislim da termin ide od tog poziva a ne od konzultacije, bar se nadam da je tako.

  50. #150
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    hvala berry
    joj i ja se nadam da ide od poziva, vidit ćemo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •