Stranica 4 od 20 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 961

Tema: Potpomognuta u SLOVENIJI

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    18

    Početno

    zedra, što se nalaza tiče dobro ti je imati friške spolne hormone,spermiogam i markere na hepatitis,test na HIV i sifilis,od prošle godine su mi bili hormoni štitnjače,brisevi i papa(naravno to sve ostaviš kopije).Ako imaš još neku dijagnozu i to ponesi skopirano,da pita i za HSG ili laparoskopiju ako si ju radila.Mene je prof. i pregledao.Što se tiče termina za postupak mislim da naručuju 1- 2mj/2011 za kretanje sa kontracepcijom pa onda ide stimulacija valjda 3 mj.,tako sam skužila po parovima prije nas,dok kod mene neće biti kontracepcije zbog hipertenzije.

  2. #152
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Draga Marnie super što si krenula ~~~~~~~~~~~~~~da sve ide po planu
    Gizmos~~~~~~~~~~~~~~~nadam se da će ti se obje oploditi i ugnjezditi, i nemoj očajavati što ih je malo u ovom trenutku ionako nemožeš više ništa učiniti, a mrvicama za koje se nadam da će se uspješno razvijati treba happy mama

  3. #153

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Citiraj loks prvotno napisa Vidi poruku
    hej cure moje, veliki pozdrav i puno sreće svima! dal mi neka zna reći di mogu vidjeti ili di ima objašnjeno kako doći do ambulante u Novoj vasi? naručeni smo za 7 dana na konz pa da se ne gubimo previše...please pomagajte! i ako neko ima kakav dobar savjet...dobrodošao je
    Hajde da ja pokušam objasniti. Kad uđete u Maribor iz pravca Zagreba ulazite u veliku ulicu sa dvije trake i idete pravo. Na svakom semaforu idite pravo sve do kasarne koja je sa desne strane. Kao orjentir da znate na putokazima to je put za Austriju. Kasarna vam je sa desne strane a preko puta je ambulanta Nova Vas i stambeno naselje. Na raskršću kod kasarne skrenite lijevo prema zgradama i okrenite se na prvom slobodnom mjestu da bi ušli u lijevu traku i vratite se par stotina metara do ambulante. U prizemlju ambulante ima apoteka, vidi se sa glavne ulice i kad skrenete ima veliki parking. Velika ulica koja vodi do ambulante se zove Cesta Proleterskih brigada br.71. Ordinacija je na 2 spratu ambulante i piše dr. Magdalena Božič.

  4. #154
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    sali jesi li počela s akupunkturom? Kiss
    Evo upravo sam se vratila sa 2 tretmana. Dr. mi stavi 11 iglica i nakon toga 20 min ležanja i opuštanja. Nadam se da će akupunktura barem malo poboljšati stanje, štetit u svakom slučaju neće.

  5. #155
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

  6. #156
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    cure da li se možda javila kome Gizmos, kako je kod nje prošla oplodnja js?~~~~~~~~~~~~~da je sve ok .

  7. #157
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Evo da se i ja javim, dobila sam jučer poštom odgovor iz Maribora da su me stavili na listu čekanja

  8. #158
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Molim vas, da li bi netko bio tako dobar pa mi napisao tocnu adresu ambulante u Novoj Vasi da stavimo na kartu:
    http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...,0.053043&z=14

  9. #159
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    pino, adresa ti je Ulica proleterskih brigada 76, Maribor Tabor.

  10. #160

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Zbog kašnjenja ciklusa prebačena sam u postupak za jun i danas sam dobila nove upute. Kontracepcija kreće od 19.04. do 26.05. neprekidno. Trebam se moliti Bogu da na ovome stane i ne bude problema dalje.

  11. #161
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    A ne.... sandric sada se nećemo upoznat!!!

  12. #162

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Ma upoznaćemo se sigurno, nema šanse da ne, pola puta negdje postoji ali meni nije problem ni cjeli, ako bude slobodnih dana u MB mi svejedno idemo sa autom pa ćemo se vozati. Samo da sve bude ok i kafica se pije sigurno!

  13. #163
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Corina II baš mi je drago da si i ti dobila obavjest iz Mb, za sada, kako stvari stoje mi bi se mogle i upoznati tamo!

  14. #164
    Natalina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    198

    Početno

    sandric vidimo se u Mb u junu

  15. #165
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    modesty4
    Ajme cure moje ja ne mogu vjerovati da se polako bliži moj prvi ivf.

  16. #166
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    Tigrical sretno sutra na ultrazvuku ~~~~~~~~~~~~ još malo za folikuliće

  17. #167
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    corinaII puno puno sreće na vašem prvom i nadam se zadnjem ivf-u! šta to znači na listu čekanja? ne kažu ti odmah na konz mjesec u kojem ćeš ući u postupak?
    sandric, sbonetic, sali, modesty4, gizmos, mali mimi i sve sve ostale moje drage cyber frendice puno sreće od sveg srca šaljem!
    evo i mi se spremamo drugi tjedan na konz u Mb. jedva čekam vidjeti sve to i upoznati slavnog nam i preslavnog dr. Vlastelića. po mojim procjenama, naravno kroz iskustva vas koje ste već prošle mislim da bi mogli biti u postupku 02. il 03. mjesec 2011.
    pusa svimaaa!!!

  18. #168
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    hej cure, ja jucer bila na konzultacijama... Prof. je prekrasna osoba.Od kada sam u ovim MPO vodama ugodniji i ležerniji susret nisam imala. Neusporedivo ni s jednim našim lijecnikom, a obišla sam ih porilicno. Suprug i ja smo se vratili pjevajući.

  19. #169
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj sali prvotno napisa Vidi poruku
    Tigrical sretno sutra na ultrazvuku ~~~~~~~~~~~~ još malo za folikuliće
    Hvala, trebat će mi. Javim sutra čim se vratim iz Slo.
    Pusa svima!

  20. #170
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    Citiraj zedra prvotno napisa Vidi poruku
    hej cure, ja jucer bila na konzultacijama... Prof. je prekrasna osoba.Od kada sam u ovim MPO vodama ugodniji i ležerniji susret nisam imala. Neusporedivo ni s jednim našim lijecnikom, a obišla sam ih porilicno. Suprug i ja smo se vratili pjevajući.
    bravooo za doktora? jeste našli bez problema ambulantu?

  21. #171
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    loks, prof. se preziva Vlaisavljević, da ga ne bi krivo oslovila .

  22. #172
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    marnie tnx, hahaha, ovo je ful smiješno ispalo, znam da da je Vlaisavljević, nego dr. Vlastelić je u Rijeci gdje sam trenutno u akciji pa sam pomiješala, niš čudno od toliko informacija glava mi se smutila...

  23. #173
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Sali vidim da si i ti u 5mj. u Ljubljani,jel zanš možda odprilike oko kojeg si datuma gore. Možda se i vidimo tamo

  24. #174
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    10 dana nakon sto sam poslala papire za Maribor dobila odgovor da su ih primili i da ce mi se javiti za konzultacije, po vasim iskustvima pretpostavljam da ce to biti za cca 2 mjeseca?

  25. #175
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Jesam li dobro stavila placemark na ovu mapu? http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...26522&t=h&z=15

    (Nije mi jasno doduse, da li je broj Cesta proleterskih brigad 76 ili 71, da li je to ovo što je linkala Gabi http://www.pirs.si/Subject/Profile/3...gdalena-dr-med), tko je dr. Božić i kakve veze ima s IVFom itd???? Može li mi netko napisat što staviti u opis ambulante? HVALA!!!

  26. #176
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    pino, dr. Božić nema veze s IVF-om, ali u njenoj ordinaciji svaku srijedu poslijepodne dr. Vlaisavljević prima pacijente privatno. Ne znam da li tu prima samo strance ili i pacijente iz Slovenije. Za adresu, bila sam uvjerena da je 76, ali ako na web stranici piše 71 onda je tako.

  27. #177
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    ponedjeljkom prima u ambulanti. Oprosti na krivoj informaciji, ali već mi se izmješalo kada idem u bolnicu, a kada u ambulantu .

  28. #178
    Iva15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    46

    Početno

    Mislim da si dobro stavila placemark na mapu.

    Ja sam na konzultacijama bila krajem 3-eg mjeseca (na njih sam se naručila u 11-tom mjesecu). Rekli su mi da ću na red doć vjerojatno u 3/2011, jedino ako im se poveća kapacitet labaratorija da bi onda mogla bit na redu krajem godine.
    Još su mi rekli da će mi oni sad poslat na adresu nekakav upitnik za popunit pa da im ja to onda vratim skupa sa nalazima u 9-tom mjesecu, jer da ranije nije potrebno. Uglavnom, kako smo prvi put bili u Mariboru jedino šta su nam tamo radili je bilo popunjavanje svih podataka o nama a na kraju ovaj upitnik šta smo dobili doma je sve to šta su si tamo zapisali?!?

  29. #179
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    ja sam zvala sestru da mi da točnu adresu i rekla mi je broj 71

  30. #180
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam li dobro stavila placemark na ovu mapu? http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...26522&t=h&z=15

    (Nije mi jasno doduse, da li je broj Cesta proleterskih brigad 76 ili 71, da li je to ovo što je linkala Gabi http://www.pirs.si/Subject/Profile/3...gdalena-dr-med), tko je dr. Božić i kakve veze ima s IVFom itd???? Može li mi netko napisat što staviti u opis ambulante? HVALA!!!
    Pino, dobro si označila. Evo tu je i link na ljekarnu koja je u toj zgradi:
    http://www.mb-lekarne.si/index.php3?p=lek_novavas

  31. #181
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja javim, dobila sam jučer poštom odgovor iz Maribora da su me stavili na listu čekanja
    kad si poslala papire za MB pitaj jer mi frendica čeka odgovor pa je kao na iglama .kad su konzultacije ili termin ili su javili da si an listi samo.u svakom slučaju sretno

  32. #182
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Sutra ujutro sam na uzv, nadam se da su folikulići narasli...

  33. #183
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Laky ja sam svoje nalaze poslala 18.03. Od njih sam dobila kratak odgovor da su primili moje papire,te da su me stavili na listu čekanja po datumu zaprimanja moje pošte.A za dalje tj.konzultacije s točnim datumom da če mi javiti poštom kroz naredne tjedne...Evo sad gledam kovertu, na njoj je pečat da je pošta iz Maribora poslana 7.04.

  34. #184
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Tigrical do neba sretno

  35. #185
    sali avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Sali vidim da si i ti u 5mj. u Ljubljani,jel zanš možda odprilike oko kojeg si datuma gore. Možda se i vidimo tamo
    Dr. je rekao da dođemo 3 dan m i po mojoj računici bi trebalo biti 20. ili 21.05.
    CorinaII kad si ti kod njega? Bilo bi lijepo da se vidimo u Deželi

  36. #186
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Ja ti idem u Ljubljanu oko 6.5 na konzultacije i da se dogovorimo. A menzis bi mi trebao stiči oko 17.5 pa bi onda krenula s ljekovima tako da sam ja krajem mj. u ljubljani.
    Mislim, ovo mi je prvi IVF tako da ni sam neznam točno...

    Več vidim da čemo biti ljepe ljetne trudnice

  37. #187
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Evo mene. Folikuli rastu, sad su na cca 11-12 mm. Ima ih sa svake strane po 5 kom., ali su još premali za punkciju, tako da u pon. opet uzv.

  38. #188
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    odlično tigrical ! Neka samo rastu .
    ja imam UZV u MB danas poslijepodne. Držite fige da bude barem 5-6 folikulića, budući da sam ja low responder .

  39. #189
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Marnie držim fige za što više folikulića!

  40. #190
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Tigrical, samo neka oni rastu, polako ali sigurno.Na kakvom si protokolu?
    Marnie, ~~~~~~~ da ih bude malo vise od 5-6.
    Ima li vijesti od Gizmos?

  41. #191
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    taca70 dugi protokol Diphereline + 3 Menopura dnevno.

  42. #192
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Držim palčeve Tigrical i Marnie nek bude što više folikula i j.s

  43. #193
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Držim palčeve Tigrical i Marnie nek bude što više folikula i j.s
    X

  44. #194
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    looks, bez promblema smo našli amb. i kad smo mi bili svi su bili iz Hrvatske..oko pola sata traje pregled i razgovor..nasmijali smo se prvi put nakon godinu dana..nema cekanja, sve je organizirano u minutu tocno..kad usporedim s sa situacijom u Hrv. dođe mi da placem...

  45. #195
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    ajde super zedra, drago mi je...jojjj jedva čekam. ajd javljam novosti! držte mi fige žene!

  46. #196
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    zedra ajde napiši mi u pp detaljnije iskustva i doživljaj

  47. #197
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja danas dobila mail od Maribora sad piše da planiraju postupak u 5/6 a preko telefona mi je rekla da već i sljedeći ciklus ako budu nalazi OK jer ja idem bez pilula.
    I pitaju me kad bi trebala dobiti u 5. i u 6. mj. a ja nemam pojma jer su mi ciklusi jako različiti , ne znam ni za ovaj mjesec kad ću dobiti a kamoli poslije...
    Inače rekli su mi da pripremim 2 kutije Decapeptila i 50 Menopura, ima da bankrotiram još pogotovo ako mi ovulacija bude kasno ko i ovaj ciklus

  48. #198
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    vratila sam se iz Mb i imam 2 folikula. Tako mi je rekla doktorica, iako sam ja na ekranu vidjela još nekih "rupa" (kako ih ja zovem), ali kako nisam stručnjak, pretpostavljam da to lili nisu folikuli ili su neki majušni i na njih ne računaju. Sutra 15 do 8 u jutro (joooooooooj nema spavanja) moramo opet biti na UZV, jer ih mora češće pratiti da odredi kada da počnem sa supresijom. Eto, ja razočarana, a mm optimista kaže da su i 2 dovoljna: pa itako hoćemo blizance, a ne trojčeke, kaže on haha.
    Zar se nitko nije čuo s Gizmos? baš me zanima kako je njoj prošlo, budući da sam u istoj situaciji...

  49. #199
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    A možda bude još koji narasao, na koliko si ampula dnevno?

  50. #200
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    na 4 dnevno. Mislim da nitko niti ne prima više od toga

Stranica 4 od 20 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •