Stranica 11 od 19 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 904

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #501

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Moze, bilo bi mi jako drago upoznati te...javit cu ti se jos u nedjelju da ti makar kazem kako ces me prepoznati
    Super! Meni kasne poruke,znaš već....

  2. #502

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Snow,

    postupak je bio na VV obican klomifenski. i mene iznenadila takva dobra reakcija, moram priznati krenula sam bez ikakvih ocekivanja citajuci iskustva cura sa klomifenom koja nisu bas bajna. no valjda dodje kad se najmanje nadas.

    a dal ce biti Neven, hm ne znam u toku svih ovih godina imena su se "razmnozila" ali vidjet cemo sta ce na kraju ispasti. za sad cekam taj uzv

    puno srece ti zelim sa ovim stimuliranim snow, drzi se

  3. #503

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Nevena pa to je prekrasno! Želim ti jedno malo srčeko koje jako kuca na UZV-u!
    Angel 1 kad i ja malo bolje razmislim,ljeto je super vrijeme za kućnu radinost! Iako nam je ostala therato..al možda se i to popravi,s vremenom...
    Čekam prvi dan M da sredim hormone u ponedjeljak al koza nikak da dodje,već dva dana nešto roskasto al nje još nema..
    Cure sretno svima,pogotovo čekalicama bete!

  4. #504
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Nevena čestitam!

  5. #505
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Nevena, moje čestitke

  6. #506
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Evo da se i ja javim.Ja sam bila prošli petak i kaže doktor idemo u drugi postupak.A ja njemu da ne mogu nego tek najesen.Jesam baksuz.Zavod za nezaposlene me maltene prisilio na osposobljavanje koje traje do kraja 6.mjeseca i kako bi onda tražila slobodne dane.Ali za 9.mjesec mi ne pada na pamet da odgodim pa makar me i brisali.

  7. #507
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Naravo čestitke i od mene

  8. #508
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Nevena, čestitke!!!
    Ela 28, i ja sam trebala ići u drugi postupak, a ono ništa od toga, već drugi put imam cistu na jajniku. Trebala sam ići prošli mjesec i došla 3.dan kad ono cista i ništa od klomifena. Za tj dana sam došla na kontrolu i nema ciste, krećemo sljedeći mj. Došao sljedeći mj i danas opet ultrazvuk i opet cista! I to neka za koju ni dr nije siguran pa me šalje napraviti CA 125. Jel netko zna što je to? Navodno su to neki tumorski biljezi da se isključi endometrioza. Kad je dr L. na godišnjem? Čula sam da je u dr.dijelu 6.mj, pa da je i u 7.i 8.mj. Morat ću opet na jesen

  9. #509
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Nevena, čestitke!!!
    Ela 28, i ja sam trebala ići u drugi postupak, a ono ništa od toga, već drugi put imam cistu na jajniku. Trebala sam ići prošli mjesec i došla 3.dan kad ono cista i ništa od klomifena. Za tj dana sam došla na kontrolu i nema ciste, krećemo sljedeći mj. Došao sljedeći mj i danas opet ultrazvuk i opet cista! I to neka za koju ni dr nije siguran pa me šalje napraviti CA 125. Jel netko zna što je to? Navodno su to neki tumorski biljezi da se isključi endometrioza. Kad je dr L. na godišnjem? Čula sam da je u dr.dijelu 6.mj, pa da je i u 7.i 8.mj. Morat ću opet na jesen
    sada kad ovo čitam mene je malo strah jer mi je na zadnjem pregledu vidio cistu...ako ne pukne gotova sam...sve se pomiče za jesen...koma...a takve sam sreće da će tako i biti...još je osjetim i jako je velika, puno veća od ostalih...trebam dobiti M do utorka...

  10. #510
    hello kitty avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    os
    Postovi
    104

    Početno

    Želim prijaviti današnju betu koja iznosi 1600.jedini problem je što sam ušla u hiper pa moram mirovat,držite fige ponavljam ju u nedelju.

  11. #511
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    hello kitty, čestitam!!!

  12. #512

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Hello Kitty !!!!!!!!!!!!!! Čestitam!!!

    Nevena - velike čestitke!!!!!!!!!!!!!!

  13. #513

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Hvala cure.

    hello kitty cestitam od srca !!!!!!!!!!!!!!

  14. #514
    jasna09 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    sada kad ovo čitam mene je malo strah jer mi je na zadnjem pregledu vidio cistu...ako ne pukne gotova sam...sve se pomiče za jesen...koma...a takve sam sreće da će tako i biti...još je osjetim i jako je velika, puno veća od ostalih...trebam dobiti M do utorka...
    Meni je dr. jučer vidio 2 ciste na jajniku, već sam tetkicu trebala dobiti 11.05 ali mi je cista sve pomaknula. Moje su vodene od više Klomifenskih postupaka. Jel imate možda kakav savjet da što prije puknu i da dobijem tetkicu? Sada bi trebala ući u stimulaciju.

  15. #515
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Ej Kitty ČESTITAM !! Pa ti si stvarno turbo trudna ! Može bit i blizanci ili trojke!!? I ja danas dočekah betu.... nije kao tvoja.. 67,5 al kaže dr da je trudnoća ! Sad je sve u Božjim rukama da nastavi dalje rasti.. Ja u utorak moram ponovit betu, al sumnjam da ću tebe dostići

  16. #516

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Drage žene, ja sam ovde uljez-u postupku sam na Vinogradskoj. Ajde budite tako dobre pa mi recite kakve vi to pikice primate NAKON transfera??? I drugo pitanje-kada se prestaje sa suprefactom-ako večeras prima štopericu dal odma prestajem ili ga nastavljam sprejat još danas? Ili nastavljam sve do punkcije???To sam zaboravila pitat svog dr, a sad nema nikog u bolnici jer su svi na Plitvicama. Hvala unaprid!

  17. #517
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Hello Kinki! Prvo Suprefact.. taj dan kad je štoperica podjeliš u 4 puta (meni je napisao u 9, 13,18 i 23,30h) i onda gotovo sa sprejanjem! A što se tiče pikica..koliko znam daju ih samo na VV..kao mogu pomoći da se embrij primi,al nije dokazano.. Dobijemo 1/4 choragona ( ili ovitrelle) pa Decapeptil pa opet choragon i to u određene dane nakon tarnsfera ..
    Sretno u postupku !

  18. #518
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj kinki prvotno napisa Vidi poruku
    Drage žene, ja sam ovde uljez-u postupku sam na Vinogradskoj. Ajde budite tako dobre pa mi recite kakve vi to pikice primate NAKON transfera??? I drugo pitanje-kada se prestaje sa suprefactom-ako večeras prima štopericu dal odma prestajem ili ga nastavljam sprejat još danas? Ili nastavljam sve do punkcije???To sam zaboravila pitat svog dr, a sad nema nikog u bolnici jer su svi na Plitvicama. Hvala unaprid!
    zadnje špricanje suprefacta pola sata nakon štoperice

  19. #519

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Hvala vam punoooooooooooooooooo!!! Pitam vas jer mi se čini da vas je na VV najviše trudnica....Blago vama!

  20. #520
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj hello kitty prvotno napisa Vidi poruku
    Želim prijaviti današnju betu koja iznosi 1600.jedini problem je što sam ušla u hiper pa moram mirovat,držite fige ponavljam ju u nedelju.
    Cestitam ti, Kitty!

  21. #521
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Kitty čestitam vidiš da je sve super .. a bila si tak presimistična..

    Od nas 4 koje smo bile na transveru 29.4. tri imamo negativnu betu

  22. #522
    hello kitty avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    os
    Postovi
    104

    Početno

    Hvala cure svima na podršci , ali još puno toga me čeka i mene i vas, ali moramo mislit pozitivno i nadat se da će sve biti ok,jer vječiti strah čovjeka izluđuje.

  23. #523
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    danas napravila kućni test 13dpt i negativan je, dr A mi je napisao da betu vadim 18 ali mislim da nema smisla.
    Inaće imala sam 2js, obe su se oplodile i vračena su mi 2 embrija

  24. #524
    mimimuc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    tako blizu a tako daleko
    Postovi
    207

    Početno

    jelena 30- svakako vadi betu , možda te iznenadi

  25. #525
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Jelena 30 i ja ti savjetujem da vadiš betu.. I ja sam 13dnt napravila test-crtica tanka,blijeda, jedva vidljiva..isto sam mislila ništa! Jučer vadila betu 16dnt kad ono ima beta..67,5 nije baš nešto,al kaže dr da je trudnoća i ak nastavi rasti ima šanse..tak da nikad neznaš..

  26. #526
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Lagano me boli trbuh baš kao pred M i imam smeđkasti iscjedak ali izvadit ću betu pa se možda iznenadim,
    ipak meni je na testu bila samo jedna ali debela crta

  27. #527
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Rezultate će na kongresu koji se upravo održava na Plitvicama iznijeti predstavnik posebnog povjerenstva. Ali koristim priliku postaviti pitanje zašto bolnica »Vuk Vrhovac« nije radila umjetne oplodnje cijelog rujna i prosinca prošle godine? Nadam se da to nije iz politikantskih razloga, da bi rezultati bili lošiji. Mjesec dana, ali opravdano zbog obnove, nije radio ni odjel medicinske oplodnje na Svetom Duhu. ...


    evo što o VV-u kaže naš ministar u današnjem intervjuu u Vjesniku

  28. #528
    nokia avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    143

    Početno

    Čestitke
    angel
    kitty i
    nevena

  29. #529
    duga30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Nevena, Angel, Kitty čestitam vam od srca! Jesam vam rekla da samo treba pozitivno razmišljati! Kitty ja mirujem cijelu trudnoću, ali to nije problem kad znam zašto tj. zbog koga mirujem! Cijelu trudnoću se isprepliću sreća i strah, stalno misliš da li je sve u redu, pogotovo dok ne osjetiš dijete (dok ne oživi). I nadalje će biti probadanja jer će se maternica rastezati, pa i laganih grčeva. Cure uživajte u sreći i trudnoći!

  30. #530
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    Super! Meni kasne poruke,znaš već....
    maby, zašto mi kod tebe ne daje opciju PP? Uglavnom, javim ti se jos sutra, pa se u ponedjeljak vidimo na VV

  31. #531
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    sada kad ovo čitam mene je malo strah jer mi je na zadnjem pregledu vidio cistu...ako ne pukne gotova sam...sve se pomiče za jesen...koma...a takve sam sreće da će tako i biti...još je osjetim i jako je velika, puno veća od ostalih...trebam dobiti M do utorka...
    e to isto se i meni događa...sve je otkazano za jesen, i to zbog ciste!! ma za poludit!

    isto je velika, 5,5 cm! nadam se da će otić sad sa menstruacijom, ma...

  32. #532

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    darkice, nemam pojma....ako si možda na forum hr. tamo mi pp radi

  33. #533
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    darkice, nemam pojma....ako si možda na forum hr. tamo mi pp radi
    Nema veze, tu cu ti napisati za sutra...kada smislim sto cu obuci, da me mozes odmah uociti

  34. #534
    hello kitty avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    os
    Postovi
    104

    Početno

    Prijavljujem današnju betu 4049 !!!pa si vi sad mislite.

  35. #535
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Cestitke hello kitty!!!!

    Vec neko vrijeme nisam bas redovita, apstiniram od foruma i nastojim ne misliti na MPO, IVF, ICSI, AIH, HSG i sve te lijepe kratice... kako bi odmorila psihu i spremna docekala planirani postupak u 6. mjesecu. Sad mi se letimicnim pregledom cini da ipak imamo novih trudnica na VV sto mi vraca nadu i entuzijazam.
    Imate li netko sluzbenu informaciju glede zadnjeg tjedna u 6. mjesecu? Rade li dokotori taj tjedan ili ne? Ukoliko ne rade bojim se da mi se postupak odgadja za 9. mjesec... ili dalje.

  36. #536
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Bravo, kitty! Sretno!

  37. #537
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    zadnji tjedan u 6. mjesecu je kongres u Rimu gdje će vjerojatno svi dr.-i ići, ali ipak bolje nazovi i provjeri da budeš sigurna.

  38. #538
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Thx za info marnie!

  39. #539
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    maby, kako je meni sestra prilikom narudzbe rekla da dodjem oko 11, ja cu tamo najkasnije doci oko pola 11 kao i prosli put. Nisam sigurna jos sto cu odjenuti, pa ti to ne mogu reci...jer uvijek se mogu predomisliti ujutro Ali, u svakom slucaju, cca 170cm, blondina, kosa do iznad ramena, ravna...mozda pomogne Nadam se da se onda sutra vidimo))i upoznamo)))

  40. #540

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    maby, kako je meni sestra prilikom narudzbe rekla da dodjem oko 11, ja cu tamo najkasnije doci oko pola 11 kao i prosli put. Nisam sigurna jos sto cu odjenuti, pa ti to ne mogu reci...jer uvijek se mogu predomisliti ujutro Ali, u svakom slucaju, cca 170cm, blondina, kosa do iznad ramena, ravna...mozda pomogne Nadam se da se onda sutra vidimo))i upoznamo)))
    Ok,malo je to smiješno ovak ,ali nadam se da se vidimo! Jedino sigurno je da ću ja u ruci nositi< LJUBIČASTI FASCIKL> sa nalazima.

  41. #541
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    bok svima
    evo ja sam u četvrtak prvi put bila kod lučija
    dobila sam onaj popis pretraga koje muž ija moramo obaviti
    nisam iz zg
    to su pretrage za hepatitis, hiv, sifilis, krvnu grupu..tražiti ću ginića uputnice za petrovu u zg. molim vas da mi kažete jer se za to treba naručivati? ili da samo dođemo tamo s uputnicam? u koliko sati? rekli su mi da se čeka 2 tjedna za rezultate tih pretraga..hm

    hvala unaprijed!

    e da..zvala sam kod androloga za muža.al za 6 mj je sve bilo puno, pa su mi rekli da zovem 1.6 za 7.mj. pa mi nije jasno zašto piše na njihovim stranicama da se za spermiogram ne treba naručivati?
    Posljednje uređivanje od azrijelka36 : 17.05.2010. at 00:40

  42. #542

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    bok svima
    evo ja sam u četvrtak prvi put bila kod lučija
    dobila sam onaj popis pretraga koje muž ija moramo obaviti
    nisam iz zg
    to su pretrage za hepatitis, hiv, sifilis, krvnu grupu..tražiti ću ginića uputnice za petrovu u zg. molim vas da mi kažete jer se za to treba naručivati? ili da samo dođemo tamo s uputnicam? u koliko sati? rekli su mi da se čeka 2 tjedna za rezultate tih pretraga..hm

    hvala unaprijed!

    e da..zvala sam kod androloga za muža.al za 6 mj je sve bilo puno, pa su mi rekli da zovem 1.6 za 7.mj. pa mi nije jasno zašto piše na njihovim stranicama da se za spermiogram ne treba naručivati?
    Ne treba se naručivati za Petrovu 3 ,samo dođeš sa uputnicama za sebe i muža. Dosta brzo ti to tamo ide,mislim da je vađenje krvi samo do 11h. Nalazi gotovi za 8-10 dana. Ovo za androloga ni meni nije bilo jasno. Ja sam isto prvo zvala i naručila M. To ti je dugooooo čekanje,a ne ovo u Petrovoj !

  43. #543
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    Ok,malo je to smiješno ovak ,ali nadam se da se vidimo! Jedino sigurno je da ću ja u ruci nositi< LJUBIČASTI FASCIKL> sa nalazima.
    A ja CRVENI ...

  44. #544
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj hello kitty prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavljujem današnju betu 4049 !!!pa si vi sad mislite.
    čestitam čestitam čestitam

  45. #545
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Kitty i Angel,čestitam!

  46. #546
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    Ne treba se naručivati za Petrovu 3 ,samo dođeš sa uputnicama za sebe i muža. Dosta brzo ti to tamo ide,mislim da je vađenje krvi samo do 11h. Nalazi gotovi za 8-10 dana. Ovo za androloga ni meni nije bilo jasno. Ja sam isto prvo zvala i naručila M. To ti je dugooooo čekanje,a ne ovo u Petrovoj !
    hvalaja sam rekla lučiju da moram tek u 6 mj zvat za 7 mj za spermiogram, pa mi je on dao adresu privatnog laboratorija koji koristi istu aparaturu kao i u VV i da možemo tamo doći. tako da mislim da ćemo to tako rješiti.

  47. #547

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Kitty i Angel čestitam!!!!Bravo cure,čuvajte bebače!

  48. #548
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    cure, jel tko bio na vv danas ili ovih dana, kakvo je stanje, jel se može brzo do postupka?????

  49. #549
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Iskrene cestitke VV trudnicama!!!

  50. #550

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Samo za obavijest..dr.A nema ovaj tjedan na VV-u.

Stranica 11 od 19 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •