Stranica 17 od 19 PrviPrvi ... 71516171819 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 904

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #801

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    A kad kreće na godišnji??

  2. #802
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    ja samo znam da su jos 9.7 gore,tad idem vadit betu i sestra mi rekla da tad jos rade pa da im se javim,mozda im je to zadnji tjedan prije godisnjeg.

  3. #803

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    10

    Početno Nova na forumu

    Nakon godina praćenja ovog foruma skupila sam hrabrost i odlučila sudjelovati. Imam puno neuspješnih postupaka iza sebe i nakon pauze od kraja 2008. odlučila sam ne odustati i pokušati ponovno. Zadnjih par postupaka sam bila na VV a kako je u međuvremenu nastupilo dosta promjena zanima me da li mogu zvati gore i pokušati se naručiti, barem za razgovor, za 9. mjesec. Inače, pacijentica sam kod dr. Lučingera. Kako se sad naručuje za to famozno savjetovanje kod pravnika i psihologa? Da li bi mogla to odraditi isti dan jer nisam blizu Zagreba? Hvala na odgovoru.

  4. #804
    ina7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj ANAK prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila u srijedu gore. Nema daljnjih postupaka. Sve se prebacuje na jesen. Dr.L. mi je rekao da je na godišnjem do 06.09. te da se javim poslije toga.
    I mislila sam da je tako jer mi je sestra kad sam zvala za kontrolu rekla da dođem u bilo koje vrijeme koje mi odgovara!
    A ništa barem ću se ako bude sve u redu dogovoriti za najesen pa da znam na čemu smo!

  5. #805

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    31

    Početno

    Na godišnji idu svi od 16.07., a kad se vraćaju ne znam. Znam da se dr.L. vraća 06.09.
    S tim da je ovaj vikend na konferenciji u Rimu. Tako da ne znam kad se vraća od tamo. Najbolje da nazoveš sestre i pitaš.

  6. #806

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala cure.

    Ma morala bi javit sutra betu pa reko ako bude sve ok da znam da cu bar jednom kod njega na pregled prije godisnjeg - valjda bude tako.

  7. #807
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj draga prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure.

    Ma morala bi javit sutra betu pa reko ako bude sve ok da znam da cu bar jednom kod njega na pregled prije godisnjeg - valjda bude tako.
    mislim da se doktor vraća sutra iz Rima i radi do 16.07. ali je rekao da su se tamo dogovorili da neće raditi postupke do jeseni nego samo preglede...da malo odmore...

  8. #808

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Hitno treba tocan broj setara od dr.Lucingera:::

    HELP

  9. #809
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Citiraj draga prvotno napisa Vidi poruku
    Hitno treba tocan broj setara od dr.Lucingera:::

    HELP
    2353-893, izmedju 13 i 14 se javljaju na tel

    Malo uletavam ko padobranac, al znam kak je to kad mi je nekaj jako hitno.
    pusa i sretno i tebi i svim dragim suborkama

  10. #810
    nokia avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    143

    Početno

    nensi htjela sam ti poslati privatnu poruku, ali ne dozvoljava mi forum, mozes li si otvoriti nekako u profilu mogucnost slanja privatnih poruka
    Posljednje uređivanje od nokia : 28.06.2010. at 15:06

  11. #811

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    8

    Početno

    Bok svima,zna li netko kad je dr.Alebić na VV-u?Koliko sam shvatio oba doktora su u Rimu?

  12. #812

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj nokia prvotno napisa Vidi poruku
    nensi htjela sam ti poslati privatnu poruku, ali ne dozvoljava mi forum, mozes li si otvoriti nekako u profilu mogucnost slanja privatnih poruka
    Hvala na poruci. Ne znam kako otvoriti mogućnost slanja privatnih poruka

  13. #813

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    10

    Početno

    nokia hvala na pokušaju, ali budući da sam nova na formu izgleda da još ne mogu koristiti mogućnost komuniciranja privatnim porukama.

  14. #814

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala Bab..

  15. #815
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    2353-893, izmedju 13 i 14 se javljaju na tel
    Jučer sam cijeli sat vremena (u tom terminu) nazivala taj broj i samo mi se javljala telefonska sekretarica s porukom da treba nazvati između 13 i 14...probat ću još danas, ako neće ići otići ću gore bez najave
    Posljednje uređivanje od TrudyC : 29.06.2010. at 09:26

  16. #816

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj TrudyC prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam cijeli sat vremena (u tom terminu) nazivala taj broj i samo mi se javljala telefonska sekretarica s porukom da treba nazvati između 13 i 14...probat ću još danas, ako neće ići otići ću gore bez najave
    Ja sam jucer dobila centralu pa mi je zena rekla da ih nema gore..jel nema ni doktora ( tj.nije ga jucer bilo, danas se vraca s puta)..tako da nisu radili..
    Danas su gore pa zovi.

  17. #817
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj draga prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jucer dobila centralu pa mi je zena rekla da ih nema gore..jel nema ni doktora ( tj.nije ga jucer bilo, danas se vraca s puta)..tako da nisu radili..
    Danas su gore pa zovi.
    OK, hvala...ma mislila sam da ih nema, ali su mi prsti bili brži

  18. #818

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    evo malo humora za ljetnu kučnu radinost--vicoteka
    Kako se prave djeca




    Moli sin oca programera da mu objasni neke stvari.
    - Tata, reci mi, kako sam se rodio?
    - Dobro sine, znao sam da ćes me jednog dana to pitati. Evo ovako...
    Tata i mama su napravili jedan copy/paste na jednom chatu na MSN. Tata je onda zakazao mami sastanak preko emaila u WC-u u jednom cybercafeu. Onda je mama napravila nekoliko downloada s tatinim memory stickom.
    Kad je tata bio spreman za upload, primetili smo da nismo stavili firewall. Kako je bilo kasno da se koristi undo, a ni delete više nije pomagao, devet meseci kasnije nam je stigao zajebani virus...

  19. #819

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    jesa li ja slijepa ali nemrem naci otvorenu temu o potpomognutoj oplodnji u privatnim poliklinikama u RH

  20. #820
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    na koju privatnu kliniku misliš boni?

    http://forum.roda.hr/threads/43638-P...TNIM-KLINIKAMA

  21. #821

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    NENSI pozdrav! Mislim da bi trebala nazvati gore i što prije se naručiti ponovo na pregled kod tvog doktora,a on će te sam uputit na to pravno i psihološko savjetovanje. Tako je bar meni bilo. Da to sve se obavi u jednom danu. Dobro nam došla i još brže otišla sa ovih stranica!

  22. #822

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    NENSI pozdrav! Mislim da bi trebala nazvati gore i što prije se naručiti ponovo na pregled kod tvog doktora,a on će te sam uputit na to pravno i psihološko savjetovanje. Tako je bar meni bilo. Da to sve se obavi u jednom danu. Dobro nam došla i još brže otišla sa ovih stranica!
    Hvala na pozdravu i na završnoj želji . Jučer sam ih uspjela dobiti i naručila sam se za pregled u 7. mjesecu. Mislila sam da ću možda odmah obaviti i to savjetovanje, ali sestra mi je rekla da se treba posebno naručiti. Uzeti ću uputnice za svaki slučaj. Pozdrav

  23. #823

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    na koju privatnu kliniku misliš boni?

    http://forum.roda.hr/threads/43638-P...TNIM-KLINIKAMA
    općenito.....

  24. #824
    MALECKA avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    138

    Početno

    Evo ja sam sad na friško obavila to savjetovanje i zbilja nije ništa strašno...malo razgovora i puno smijeha ...cure s kojima se obavlja to savjetovanje jako su simpatične i drage. Nakon prvog dogovora doktor me naručio za kontrolni pregled i savjetovanje. Sad idu u 7 mj. na g/o, ali možeš ih nazvati....Želim ti puno sreće i da ti se naša zajednička želja što prije ostvari.... Pozdrav!

    Citiraj Nensi prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon godina praćenja ovog foruma skupila sam hrabrost i odlučila sudjelovati. Imam puno neuspješnih postupaka iza sebe i nakon pauze od kraja 2008. odlučila sam ne odustati i pokušati ponovno. Zadnjih par postupaka sam bila na VV a kako je u međuvremenu nastupilo dosta promjena zanima me da li mogu zvati gore i pokušati se naručiti, barem za razgovor, za 9. mjesec. Inače, pacijentica sam kod dr. Lučingera. Kako se sad naručuje za to famozno savjetovanje kod pravnika i psihologa? Da li bi mogla to odraditi isti dan jer nisam blizu Zagreba? Hvala na odgovoru.

  25. #825
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj bonizg prvotno napisa Vidi poruku
    općenito.....
    pa tu su ti sve privatne i u hr i vani

  26. #826

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    MALECKA, evo baš me zanima jesi li i ti dobila kakav termin ili ?

  27. #827
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Beilana, od srca sam se nasmijala čitajući tvoj post iako je zapravo tema tragikomična.
    MM je ovih dana baš dao intervju jednoj novinarki na tu temu i opisivao "uvjete" naših bolnica. Kad saznam kad ide, svakako javim
    Citiram samu sebe, prilog ide ovu subotu u Večernjem, pa eto...

  28. #828
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Hmm, nije išlo ovaj put, izaći će u prilogu Obzor koji sada posebno izlazi. Možda nisu htjeli odmah staviti u prvi broj.

  29. #829
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Zagrepčanke, pomoć! MM i ja idemo u srijedu privatno k dr L i embriologinji, pa me zanima mozete li mi otprilike reci gdje se nalazi Metalčeva ulica?Doći ćemo busom, jer ZG ne poznajmeo dobro.Da se "mučimo" s pronalaženjem ili da jednostavno sjednemo u taxi?MM ide tamo privatno na s-gram.Tako nas je dr uputio.Hvala svima

  30. #830
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    nadam se da će se netko javiti sa boljim opisom...ali ja bi išla ovako...sjedneš na kolodvoru u tram.br.6 i ideš do trga...tamo izađeš i onda ideš sa 12 do zadnje stanice --trešnjevački plac i onda pješaka trakošćanskom ulicom...i pred kraj ti se nalazi ta ulica...tamo negdje kod hotela...evo ti karta pa se malo orjentiraj...
    http://maps.google.hr/maps?hl=hr&q=m...ed=0CBUQ8gEwAA

  31. #831
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Hvala, snow.ml

  32. #832
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Darkica, imaš i tramvaj br. 9 koji ide s kolodvora direktno na Trešnjevku, to ti je jednostavnije.

    Dr.L.je počeo privatno raditi ivf???

  33. #833
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Ne znam, ali kada sam bila kod njega na VV 21.5. rekao je da spermiogram dodjem napraviti kod njegovce magistrice, tj embriologice privatno, jer ce tada imati vise vremena za posvetiti se uzorku MM.A kada sam ga jucer nazvala da vidim kada da dodjemo i odmah ga pitala da li da s tim nalazom opet dodjemo k njemu na VV, rekao je da ce on ionako biti tamo...tako da ne znam navraca li on samo...ili je tamo...mozda sutra budem znala viseU svakom slucaju, sutra imamo date u 18
    Pozdrav svima

  34. #834
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    ajme pa nije valjda da odlazi u privatnike...ili tamo radi već od prije...nije nitko proje pisao o tome

    Darkica odmah javi ako nešto novoga saznaš...

    Sretno!!!

  35. #835
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    već se dugo piše o tome da dr. L. ide u privatnike, očito je već pomalo počeo, možda će raditi dio na VV-u a dio privat. Možda je ovo posljedica činjenice da sele na Merkur,tko to zna. Pitajte ga svakako....... ali čini se da je dobio dozvolu za rad privatno, finally!

  36. #836
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    već se dugo piše o tome da dr. L. ide u privatnike, očito je već pomalo počeo, možda će raditi dio na VV-u a dio privat. Možda je ovo posljedica činjenice da sele na Merkur,tko to zna. Pitajte ga svakako....... ali čini se da je dobio dozvolu za rad privatno, finally!
    meni je to sve nekako tužno...ako ode dalje tko li će nam doći...onda će me to jedino prisiliti do već u 9.mj. se prijavim za Maribor ili Prag

    sada je to cjelo ljeto iščekivanja

  37. #837

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    6

    Početno

    pozz svima,ja sam nova na forumu i friška u svemu....ja i suprug smo u braku 2,5 godine ,i unatoč želji i silnom trudu ne uspijevamo doći sami do svog bebača.... prije 3 mjeseca smo mužu radili spermiogram i dobili nalaz OLIGOZOOSPERMIJA,KOD MENE KAŽU DA JE SVE OK.Danas smo se naručili na prvi pregled kod dr.L u petak.I sada ne znam koji će nam biti daljni postupak,znam da moramo na to psihološko i pravno savjetovanje,ali nismo i zg pa me zanima dali se to dugo čeka?!

  38. #838
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    nicole24-čitam i tužno se smješkam...ja sam u braku eto 6.godina,od toga u 12.godini vezei svo to vrijeme-nema bebača...i ***** od ginekologa...sa 19.god-upali mi se jajnik i ispadne mi doslovce kuglica na prednjoj strani-frajer me pošalje na kirurgiju da imam bruh-odem po uputnicu,čekam u redu da bu se na kirurgiji strgali od smjeha da oni ne rješavaju upale jajnika...taj mi gin.ode u privatnike,nasljedi me sadašnja divotica-doktore-boli me-to je normalno...doktore,boli me sve jače svaki put-da mi recept za jače tablete...onda dva puta dođe hitna po mene i veli da imam trudove i da maternicai nešto smeta i da to treba pregledat...odem ja ovom ***** -ne upali on uzv,nego odokativno odredi još jače tablete...odem ja privatno-veli gospon doktor-draga moja,vi imate polip koji morate kirurški maknut,i nije čudo da vas boli...sad si ja mislim-treba hrabrosti za operaciju,pa polako...i desi se da taj zadnji put ti trudovi počeli u 7 ujutro,i svakih sat vremena po 20 minuta-do 8 navečer,koma živa...ali odjednom sam bila hrabra-i odem ja kod ***** po uputnicu za bolničko lječenje-ali ne-on napravi pregled,veli sve 5,i potera me kod sestre da se naručim za uzv-koji je kraj njega i mogao ga je upaliti-ali ne,ja sam se morala naručit i čekat 5 mjeseca,ali mislim si je,ajd pa da više krenem-ali tip za dva mj.upali uzv i kaže-ja niš ne vidim-ja se nagnem i kažem-pa tu je-a on zgasi i veli-nije...da ne dužim,opet se ponovili trudovi,i ja preko poznanstva platim pregled na institutu kod najboljeg doktora na svijetu,koji mi kaže-da polip je tu,i još nekaj,to moramo maknut,operacija za dva mjeseca,ponesite uputnicu za ambulantnu obradu i bolničko lječenje...da bi ja 3 puta išla po uputnice koju sam dobila-na dan kad se moram prijavit...debilana...i u međuvremenu sam ja pred koju god rekla da nemremo bebača dobit-on napiše na karton-ŽELI TRUDNOĆU-i ispiše mi recept za celest i veli od toga vas nebu niš bolilo-ja njemu rekla-ali ja želim bebu-a on meni-a onda ih nemojte piti...a ja ga pitam-pa kaj nebi mi trebali neke pretrage obavit,hormone ili nešto-a on meni da ne još...nakon toliko god-ne još?!ja sam podivljala...uglavnom,sad sam se malo raspisala,ali bjes bukti u meni jer sam ljuta koliko mi je godina potrošio takav *****,pa ti sam hoću reći-kad ti dr.veli da je sve ok,možda i nije baš,ali zato npr.ove cure i ova stranica nude mrak savjete i utjehu...tako da sada ja znam kaj moram raditi,ja i muž smo dobili naputak kaj sve moramo od pretraga zbaviti do 9.mj.,i iskreno vjerujem da to vodi nekam,ali je sramota da si žena mora na forumima nalaziti savjete i upute,a da ti ****** doktori-mislim na mog-nisu u stanju reći-gle,fakat čudno,ajmo mi za početak malo krv pogledati ili šta god...ah...malo sam sad ljuta...uglavnom-čitaj forum,idi na vv,slušaj sestrice tamo,i do kraja god.bumo nunali...nadam se...
    Posljednje uređivanje od BHany : 11.07.2010. at 08:57

  39. #839
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Draga nicole24, mm i ja smo u braku 3 godine i prije 6 mjeseci smo i sami krenuli na pretrage buduci da nam u godinu dana nije poslo za rukom ostvariti trudnocu kako smo zeljeli.Uglavnom, meni se taj proces odlazaka u ZG otegao, ali mozda je to samo do mene. Prvi odlazak k dr L je bio u travnju i tada mi je i otvoren karton.Taj put me je ultrazvucno pregledao i malo smo cavrljali.Sljedeci put kada smo dosli, znaci u svibnju, opet me je ultrazvucno pregledao i tada sam mu donijela nalze koje je prvi put trazio (spolno prenosive bolesti, Rh fakor, krvna grupa).Tek treci put, tj prosli mjesec smo imali pravno i psiholosko savjetovanje, pa onda opet k njemu.Ni jedno od tih savjetovanja ne traje duze od 20 minuta. Inace, MM je dvaputa radio s-gram u Rijeci, a danas idemo isto, ali u ZG.Vidis, ni mi nismo iz Zagreba, ali moja me je ginekologinja poslala k dr L, jer je rekla da je najbolji.Subjektivno ili ne, ali ja sam je poslusala.
    Bitno je da krenete, da dobijes osjecaj da se nesto pokrenulo...
    Sretno
    Posljednje uređivanje od Darkica : 07.07.2010. at 07:24

  40. #840

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Draga Darkica,puno ti hvala,jako si mi pomogla.I nama je bilo bitno da krenemo,odmah se osjećamo nekako zadovoljnije-sretnije....i vama SRETNO!!
    Neka već prvi postupak bude uspješan....

  41. #841
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    meni je to sve nekako tužno...ako ode dalje tko li će nam doći...onda će me to jedino prisiliti do već u 9.mj. se prijavim za Maribor ili Prag

    sada je to cjelo ljeto iščekivanja
    Ne moraš se bojati, dr. L će nastaviti gurati paralelku, kao uostalom i većina doktora s drugih Klinika (da ih sad tu ne navodim, ali mislim da ti je jasno na kog mislim)...Počinju raditi 6. 9. sigurno! I ne sele se - rekao mi je to sam. Odlučeno je da će zbog manjka prostora na Merkuru, cijeli odjel ostati na VV-u, ali pod ingerencijom Merkura. Sad kaj to u teoriji znači, otkrit ćemo najesen...

  42. #842
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Cure,zna li netko kada zvati da se naručim za 9.-ti mjesec? Tada ili ima smisla ranije zvati?

  43. #843
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj Tinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,zna li netko kada zvati da se naručim za 9.-ti mjesec? Tada ili ima smisla ranije zvati?
    naruči se u 9.mj. kada dobiješ M...ovisno dali ste se dogovorili za postupak onda 3.dan ili samo dogovor onda 8.dan ...

  44. #844
    ina7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj nicole24 prvotno napisa Vidi poruku
    pozz svima,ja sam nova na forumu i friška u svemu....ja i suprug smo u braku 2,5 godine ,i unatoč želji i silnom trudu ne uspijevamo doći sami do svog bebača.... prije 3 mjeseca smo mužu radili spermiogram i dobili nalaz OLIGOZOOSPERMIJA,KOD MENE KAŽU DA JE SVE OK.Danas smo se naručili na prvi pregled kod dr.L u petak.I sada ne znam koji će nam biti daljni postupak,znam da moramo na to psihološko i pravno savjetovanje,ali nismo i zg pa me zanima dali se to dugo čeka?!
    Dobrodošla....
    Moje je mišljenje da je dr.L najbolji dr. i cijela ekipa je gore super.Ovaj mjesec je puna godina dana kako idemo kod dr.L. Dosad sam bila kod njega sveukupno 17 puta u ovih godinu dana. I još nismo iz Zg pa cijelo vrijeme putujemo.Sve smo obavili u kratkom vremenu od psihološkog i pravnog savjetovanja, drugog mišljenja koje smo u međuvremenu dobili u bolnici u Os. S tim da smo u ovoj godini već napravili i AIH i IVF iako neuspješno ali sam sretna jer sam brzo došla na red. Neki dan sam bila kod dr.L i predbilježila se za novi IVF za 10 ili 11 mj.zavisno o situaciji koja će gore tada biti.Ja sam sretna i zadovoljna jer sam bila na kontroli i na UZV i sve je zasad ok. Nadam se da ću tako dočekati i jesen a možda nešto i bude u međuvremenu. Nama ne preostaje ništa nego uživati u ljetu pa se možda i desi nešto lijepo.

  45. #845
    marcelina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    71

    Početno

    Citiraj ina7 prvotno napisa Vidi poruku
    Moje je mišljenje da je dr.L najbolji dr. i cijela ekipa je gore super.Ovaj mjesec je puna godina dana kako idemo kod dr.L. Dosad sam bila kod njega sveukupno 17 puta u ovih godinu dana. I još nismo iz Zg pa cijelo vrijeme putujemo.Sve smo obavili u kratkom vremenu od psihološkog i pravnog savjetovanja, drugog mišljenja koje smo u međuvremenu dobili u bolnici u Os. S tim da smo u ovoj godini već napravili i AIH i IVF iako neuspješno ali sam .
    Ja sam jedna malo manje sretna pacijentica iste klinike koja je od lipnja 2008. do lipnja 2010 uspjela "upasti" u samo jedan prirodni postupak, pri cemu su svi moji i muzevi nalazi stalno bili OK
    (pod time mislim da smo imali stalno zeleno svjetlo za IVF). No, sigurna sam da ce sreca i nas dogodine posluziti, pa ce biti i vise postupaka

  46. #846

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    6

    Početno

    draga inana,čitam i ne vjerujem da takvi doktori postoje...ja osobno radim u zdravstvu,tako da iako moram priznati da imam divnu dr, ja sam bila inicijator svih pretraga.Sva sreća pa sam znala koje pretrage moramo obaviti.išla sam i privatno kod jedne divne doktorice na folikulometrije,da vidim dali su mi ovulacije redoviti,dali folikuli uredno rastu....zaključak je bio da mi je ciklus školski(tako kaže doktorica).S obzirom na suprugov nalaz odlučili smo se za vv po preporuci upravo te doktorica a naših kumova koji su prije 2 god bili kod dr L,i sada imaju jednom prekrasnog anđela...
    Svima želim pun sreće,i da kako kaže inana uskoro nunamo svoje anđele....
    I veliko hvala svima,vaši savjeti mi puno znače...

  47. #847
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Draga inana, upravo sam procitala tvoju poruku, koja je izgleda kasnila buduci ti je to bila i prva na forumu.Sokirana sam tvojom pricom, bolje reci neznanjem, nestrucnoscu i manjkom interesa tvojega ginekologa.Ipak je on trebao biti inicijator svega.Ali, da, danas u mnogobrojnim situacijama sama moras biti pokretac svega i svacega, jer u protivnom nista od toga.Moj je muz napravio prvi s-gram tako sto sam ga ja poslala dr opce prakse po uputnicu, koju mu je i dala, jer je rekao da je njegova zena rekla da mu to treba i da ide na s-gram buduci da nismo zatrudnili unutac trudu.Dotada nam je uvijek govoreno isto-em smo mladi, em smo zdravi, em ce biti kada najmanje ocekujemo, em ce biti kada se opustimo...A kad ono gle cuda-mm ima oaz.Nakon toga smo sve brzo rjesavali-ali, sami smo trcali za sve i zato je i sve islo kao na traci.
    Tebi i tm zelim puno srece u dobivanju maloga andjela, kao i svim drugim zenama ovoga foruma (ukljucujuci i mene samu)

  48. #848
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Cure, evo ovako: ja sam jucer bila kod L. I on i njegova embriologinja rade tamo.To je IVF CENTAR za ginekologiju, opstetriciju i reprodukcijsku medicinu d.o.o. Or5dinacija se nalazi u Metalčevoj 5, na 4. katu. Na nalzu u kontakt podacima stoji broj 095 5616132 i adresa dr L. Mislim da on paralelno rade na VV i tamo.Uglavnom, tamo smo radili s-gram i embriologinja je pozvala mm i sve mu detaljno objasnila vezano uz njegov nalaz, tako da mm napokon zna sto svaka brojka na papiru znaci (a sto je izostalo prilikom oba prijasnja s-grama u Rijeci).Platili smo s-gram 300 kuna, a konzultacije s dr. L nista.Bio je kao i uvijek ljubnazan, jedino je bilo opustenije, jer je imao puno vise vremena nego na VV i sve smo mogli na miru raspraviti.U rujnu moram zvati VV cim se vrati s GO da se narucim pa da se dogovorimo za postupak.
    Jos jednom hvala svima na uputama kako doci do te adresePretpostavljam da ce mi vasa navigacija trebati i u buducnosti

  49. #849
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Darkice što je dr rekao dali je i dalje na VV...od kada je počeo raditi i tamo...
    Posljednje uređivanje od snow.ml : 08.07.2010. at 21:25

  50. #850
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Pa meni je rekao da u rujnu zovem i narucim se na VV, a i postupak ce on voditi, i to na VV.Mislim da uopce nema brige vezano uz dr L i VV

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •