Stranica 18 od 19 PrviPrvi ... 816171819 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 904

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #851
    Mini3 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    74

    Početno

    Drakice, obavlja li on i postupke u priatnjaku ili samo pruža konzultacije? I kada uopće čovjek radi u toj poliklinici...poneki put imam osjećaj da u VV i spava koliko radi? Razmišljam si da ne bi bilo loše otići k njemu na konzultacije privatno. Inače u lipnju sam imala neuspješni IVF, pa mi je tvoja informacija da dr. L radi privatno baš dobro došla.

  2. #852
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Hej!
    Ni sama ne znam kako on sve to stize, i VV i privatno...jel on uopce ide doma!?Ne znam radi li privatno postupke, nisam pitala.Ali, kada je mm bio u ordinaciji kod embriologinje, kaze da mu je ona pokazala aparat s kojim se postupak MPO radi...pa sada...ali, nisam sigurna.Sorry sta ti nisam od vise pomoci

  3. #853
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam, ali kada sam bila kod njega na VV 21.5. rekao je da spermiogram dodjem napraviti kod njegovce magistrice, tj embriologice privatno, jer ce tada imati vise vremena za posvetiti se uzorku MM.A kada sam ga jucer nazvala da vidim kada da dodjemo i odmah ga pitala da li da s tim nalazom opet dodjemo k njemu na VV, rekao je da ce on ionako biti tamo...tako da ne znam navraca li on samo...ili je tamo...mozda sutra budem znala viseU svakom slucaju, sutra imamo date u 18
    Pozdrav svima
    mi smo isto bilo kod njega privatno.
    lako ti je za naći zgradu. ovako sve kao što su ti cure napisale. zgrada ti je ogroomna..preko puta nej je dm i hotel, tak da ne možeš promašiti. a u prizemlju zgrade je kafić. uđeš na ulaz i tamo ti je portir kojem se obratiš. klinika je na prvom katu. kad dođeš gore imaš dvoja vrata-ideš na lijeva.
    on tamo dolazi raditi-koliko sam ja skužila poslije posla na VV. mis smo došli prije nego što nam je rekao, pa smo morali čekati dok dođe, jer gore nema nikog. uglavnom..
    on nas je primio gore..muž je dao uzorak..ženska ga je zvala da dođe vidjeti rezultat u roku par minuta i bio je unutra kod nje dobrih 20 setak minuta dok muje sve objasnila..pokazivala spermiće na ekranu i tak...
    i onda opet s tim nalazom kod njega..jako ugodan razgovor..nalaz poneseš kad slij. put dolaziš na VV

    eto..nadam se da sam pomogla

  4. #854
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    ispravak..na drugom katu...

  5. #855
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    naruči se u 9.mj. kada dobiješ M...ovisno dali ste se dogovorili za postupak onda 3.dan ili samo dogovor onda 8.dan ...
    Rekao je da tada idemo u postupak,znači 3. dc se trebam naručiti!? Hvala Snow!

  6. #856
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    da draga...drago mi je da si uspjela pročitat jer mi je zabranjena dok ne ispravim izljeve emocija namjenjenih mom dr-u,ali kak sam to pisala u bjesu,a bjesna sam kad se sjetim kaj sve je,odnosno nije napravil...pa mi se nije dalo ispravljat,ali kaj je-je,strašan je...i ja sam muža poslala po up kod njegove dr,koja mu je najnormalnije napisala i pitala da kaj se čekalo...i on je zbavil,a ja idem u 8 mj,a kad se sjetimčitabe hormona koje moram zbavit,a pogodi tko mi uputnicu daje....to moram po 2-3 puta ići da bi mi dali,kak oni kažu-kad i ako im se da ispisati...ah...

  7. #857
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    a gle,ako ništa drugo,svi moji odlasci u bolovima kod mog dr-a su rezultirali barem time da sada ponosno mogu reći-nemam bruh,uahahahaha...a sa druge strane,od prehodane strašne upale jajnika imam naljepljen jajnik na maternicu,i onak,zafrknut...hvala gospon doktor...

  8. #858
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    jucer beta 0 ! na jesen u nove pobjede !!

  9. #859
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj tulipan83 prvotno napisa Vidi poruku
    jucer beta 0 ! na jesen u nove pobjede !!
    Tulipan83

  10. #860
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    tulipan 83 bit će bolje. a ujesen plusić, i čekaš ljetnu bebu
    ja u pon idem na hsg....strah meee

  11. #861
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    tulipan 83 bit će bolje. a ujesen plusić, i čekaš ljetnu bebu
    ja u pon idem na hsg....strah meee
    kud ideš na hsg?
    uzv ili rtg?
    meni je danas L rekao da napravim uzv hsg prije jeseni..a ne znam gdje bi. privatno mi se čini dosta novaca..

  12. #862
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    kud ideš na hsg?
    uzv ili rtg?
    meni je danas L rekao da napravim uzv hsg prije jeseni..a ne znam gdje bi. privatno mi se čini dosta novaca..
    ja sam bila na Merkuru, probaj nazvati tamo ako doktorica nije na godišnjem...trebaš imati potrebne briseve i radi se do 12 dana ciklusa
    kod privatnika je oko 1500 kuna a tamo moraš uzeti reagens koji je oko 600 kuna
    Posljednje uređivanje od snow.ml : 13.07.2010. at 21:38

  13. #863
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    kud ideš na hsg?
    uzv ili rtg?
    meni je danas L rekao da napravim uzv hsg prije jeseni..a ne znam gdje bi. privatno mi se čini dosta novaca..
    idem u vt u bolnicu. tam mi je gin i za tam mi je moj gin dao uputnicu. i idem 11dc. strah me je...

  14. #864
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Hej drage moje, ja bi trebala vaditi hormone, a M bi trebala doći idući tj. Dr.A radi do 16.7.? Dali je moguće dobiti njega na telefon jer imam jednu frku oko uputnice...Pa bi trebala baš njega.(moja gin.mi neda, pa mi je na pregledu u 4. mj rekao da ako nebude htjela dati da će mi on napisati)

  15. #865
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Maybe baby-zašto ti neda uputnicu?meni moj za sve uputnice nauku radi,a isto mi treba za te hormone,mislila sam idući tjedan po uputnicu,ali sad si mislim-pa zašto mi ju nebi dao...i kak bi mi ju onda ovaj ispisao...sad ako koja zna,ja sam dobila tam nekakvu čitabu šta bi sve trebala izvadit,kaj stvarno to mogu samo u zavodu za transfuziju?pa šta to ne rade laboratoriji?i koliko se nalazi čekaju?i jel to sam dođem ili se to treba naručivati tamo?i još 100 pitanja...to je ona obavjest o potrebnim pretragama-HBsAG,anti HBs,anti HBc,anti HCV-EIA,antitreponemski test,anti HIV 1 i 2,krvna grupa i Rh faktor...

  16. #866
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Meni je moja gin. dala za transfuziju jer sam to vadila kod sebe, a hormone mi dr. A traži da vadim na VV i rekla mi je neka mi on da...A sad zašto koliko sam shvatila to je neka njihova stvar....

  17. #867
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    a niš,bumo vidjeli kakav biser bu meni moj provalil...možda mu kemijska nebude pisala pa nebu mogao potpisati...a i tak me po 3 puta naručuje po uputnice tak da me niš nemre iznenaditi...

  18. #868
    ina7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    44

    Početno

    Baš mi je žao što imate takvih problema sa dobivanjem uputnica za pretrage! Ja moram priznati da sam imala i još uvijek imam sreće sa tim jer osim prve uputnice za vađenje hormona koju mi je dala moja ginekologica niti jednu uputnicu više nisam tražila od nje nego mi je sve uputnice dosad dao moj dr.opće prakse. Moju ginekologicu vidim samo jednom godišnje kad idem raditi papa test. Nikad nisam imala s tim problema iako sam čula od puno cura da im dr.opće prakse ne želi davati uputnice niti putne naloge.
    Ja zasad koristim ovo i nadam se da se ništa u vezi toga neće promijeniti jer bi mi to bilo jako komplicirano. Naručivanje za dobivanje uputnica bi mi oduzimalo puno vremena.
    Posljednje uređivanje od ina7 : 15.07.2010. at 19:16

  19. #869
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Evo ja sam danas dobila dr. A i objasnila mu situaciju i rekao je neka onda izvadim u svom gradu te nalaze pa ako bude još nešto potrebno da budemo rješili u 9. mj

  20. #870

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    a kod mene obrnuto svoju dr.opče prakse nikad niti nevidim sve uputnice mi daje moja ginekologica,a žena je za svaku pohvalu

  21. #871
    ina7 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    44

    Početno

    Nevjerovatno kako je kod svakoga drugačija priča!!
    I kako naši dr.rade - čovjek zapravo nezna što je tu ispravno! Ali bitno je da mi dobijemo što nam treba za ostvarivanje našeg cilja!!!!!

  22. #872
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Ja sam isto imala problema s uputnicama, nikad mi nije htio dati uputnicu za hormone, ni dr opće prakse mi nije htjela dati, kao to ne spada k njoj. Hormone sam napravila na svoju ruku, sva sreća da sam onda radila u bolnici pa su mi besplatno napravili ! Zamjerio mi se kad je rekao da se brisevi ne rade sad kad sam neplodna već u ranoj trudnoći! Koja glupost!!! Radila sam na mikrobiologiji i znam da se trudnice puno teže riješe svih beštija, ai opasno je za dijete. Jedina pametna stvar koju je moj ginić napravio je da me je poslao na VV. I sad kad se trebalo dogovarati za operaciju sve sam napravila na svoju ruku.

  23. #873
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ja se jos uvijek ne mogu nacuditi kako debilnih dr-a ima (ispricavam se na rjecniku).

    pa ni ne mozes u postupak bez sterilnih briseva (osim u iznimnim slucajevima). mene je moj ginic poslao na sve zivo kad smo odlucili krenuti na VV (hormoni, brisevi, KKS, urin, MM-a uputio na spermiogram) i tek nakon sto je sve bilo ok me poslao na VV (dugo se nisam mogla rijesiti streptokoka i nije mu ni palo na pamet poslati me gore dok bris nije bio sterilan). i dan danas mi da uputnicu za sve sto ga trazim! bez problema i diskusije!

  24. #874
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Da, žalosno ali istinito....I sve se to prelama na našim leđima. Koda nam nije dosta ovak teško....

  25. #875

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    10

    Početno

    Ja srećom nikad nisam imala problema s uputnicama, a evo i bila sam na dogovoru za postupak. Malo sam bila smušena (kao da sam prvi put tamo, mada je prošlo neko vrijeme) pa sam zaboravila pitati da li se trebam ponovno naručiti ili samo doći u 9. mjesecu. Dr mi je rekao kontrola u 9. i planirati postupak (mislila sam da će mi reći neki kasniji mjesec) i da se javim krajem 9. mjeseca. Da li to znači da ih trebam ranije zvati i naručiti se. Budući da idu na godišnji više ih neću zvati, a imam i vremena početkom rujna. Što mislite da trebam napraviti?

  26. #876
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ti očito imaš normalnog doktora...ja sad bogec,razmišljam kad je moj na godišnjem da dođem bez grča u trbuhu i da dobijem uputnicu normalno...sam kad se sjetim muka mi dođe...a još malo,pa bum ga mjenjala,sam da ovaj kojeg želim počne primat,a navodno bu primao u 10.mj...do tada sam u nemilosti ovog mog...

  27. #877

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Nensi svakako pocetkom 9-og nazovi sestre da se narucis, reci im sto ti je tocno doktor rekao one znaju sta treba napraviti.Sretno draga!

  28. #878
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Nensi,nazoveš prvi dan ciklusa u 9 mjesecu,objasniš im i sestre znaju koji dan ciklusa će te naručiti.

  29. #879

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    10

    Početno

    RužicaSB i tulipan83, hvala cure

  30. #880

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    idem u vt u bolnicu. tam mi je gin i za tam mi je moj gin dao uputnicu. i idem 11dc. strah me je...
    draga...moj savjet,a vjeruj mi iz iskustva i ne plašim te,raspitaj se dobro o doktoru koji će ti raditi pretragu.........i ako nisi sigurna u njega bolje i platiti nego da se nešto dogodi loše
    sry ako misliš da te plašim,nije mi to namjera
    u svakom slučaju...puno sreće ti želim

  31. #881

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    drage moje...možda sad upadam malo i hv Bogu ja po tom pitanju imam super dr.koji mi da uputnicu za sve kaj mi treba.....
    Vaš redovni dr.vam mora napisati uputnicu bez obzira koju pretragu dr MPO traži i tu vam ne može i NE SMIJE muljati.....

  32. #882

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    Maybe baby-zašto ti neda uputnicu?meni moj za sve uputnice nauku radi,a isto mi treba za te hormone,mislila sam idući tjedan po uputnicu,ali sad si mislim-pa zašto mi ju nebi dao...i kak bi mi ju onda ovaj ispisao...sad ako koja zna,ja sam dobila tam nekakvu čitabu šta bi sve trebala izvadit,kaj stvarno to mogu samo u zavodu za transfuziju?pa šta to ne rade laboratoriji?i koliko se nalazi čekaju?i jel to sam dođem ili se to treba naručivati tamo?i još 100 pitanja...to je ona obavjest o potrebnim pretragama-HBsAG,anti HBs,anti HBc,anti HCV-EIA,antitreponemski test,anti HIV 1 i 2,krvna grupa i Rh faktor...
    inana
    ja sam krv izvadila u općoj bolnici u Bjelovaru ali mi tam nisu mogli napraviti testove jer nisu imali sve potrebne reagense,međutim MM je odnio sam krv na transfuziologiju u Zg i nije bilo nikakvih problema...nalaze dobiješ na kućnu adresu nakon 15-20 dana(bar bilo kod nas)
    vidim da imate učestale probleme što se tiče izdavanja uputnica,svaki doktor pogotovo ginekolog ti mora dati uputnicu bez ikakvog kompromisa

  33. #883
    nikolina_zorovic

    Početno

    Bog svi!
    Vidim jako ste aktivni na forumu pa se nadam da bi i meni neko mogao pomoći.
    Imam mladića koji je radio spermiogram i ustanovljena mu je azoospermia. Ja sam radila hormonske nalaze i doktor je rekao da je sve u granicama tolerancije. Zbog njegova nalaza uputio nas je na VV u Zagrebu na detaljnu obradu i pregled. Zanima me na kakve preglede bi se trebao pripremiti i kolikko to sve dugo traje jer smo iz Dubrovnika.

  34. #884
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    a mora dati,znam da mora,ali kaj kad moj...uh...prvo nazoveš da kažeš kaj trebaš,ko da bu kaj posebno napravil ak ne veliš,pa kad dođeš moraš imati napismeno kaj trebaš,od bolnice koja to traži,ako ti je to tamo sestra napisala pisanim slovima,onda ti da post it-na koji štampanim slovima napišeš kaj ti treba,pa onda ona to sve uzme,i imaš opciju,čekati uputnicu ili doći na fajrunt po nju-a do prije par tjedana si danas predala papir,a tek drugi dan došla po uputnicu...ah...ali ja sad uopće neidem tam,jer nakon onog svega,kaj sam na sam dan prijema na institut ja morala čekat jel bu mi napisao up.za ambulantnu obradu,što na kraju nisam dobila,ali to sad nije ni bitno,nakon svega,ja ti ne odlazim kod njega nego odu muž ili tata...i izlude...ali bolje oni nego ja...

  35. #885
    Mona 20 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    61

    Početno

    [QUOTE=nikolina_zorovic;1671178]Bog svi!
    Vidim jako ste aktivni na forumu pa se nadam da bi i meni neko mogao pomoći.
    Imam mladića koji je radio spermiogram i ustanovljena mu je azoospermia. Ja sam radila hormonske nalaze i doktor je rekao da je sve u granicama tolerancije. Zbog njegova nalaza uputio nas je na VV u Zagrebu na detaljnu obradu i pregled. Zanima me na kakve preglede bi se trebao pripremiti i kolikko to sve dugo traje jer smo iz Dubrovnika.[/QUOT

    trebate se naručiti kod dr. Čolaka na VV-u, on je androlog i trebate ponovo napraviti spermiogram na VV-u, jer oni ne priznaju druge spermiograme. Za to vrijeme ćeš ti ići na pregled kod jednog od 2 doktora, napraviti papu i briseve i obaviti sa suprugom bračno i psihološko savjetovanje. Očekivana dužina trajanja cijelog postupka pretrage i nalaza: cca 6 mjeseci i onda postupak. Ako si starija onda će oni sve to malo ubrzati. Ja imam 32 godine i meni su rekli da ćemo polako, kao još sam mlada.
    No, prije svega toga, nazovi sestre od bilo kojeg doktora i naruči sebe i supruga, to je 1. korak.

  36. #886
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj nikolina_zorovic prvotno napisa Vidi poruku
    Bog svi!
    Vidim jako ste aktivni na forumu pa se nadam da bi i meni neko mogao pomoći.
    Imam mladića koji je radio spermiogram i ustanovljena mu je azoospermia. Ja sam radila hormonske nalaze i doktor je rekao da je sve u granicama tolerancije. Zbog njegova nalaza uputio nas je na VV u Zagrebu na detaljnu obradu i pregled. Zanima me na kakve preglede bi se trebao pripremiti i kolikko to sve dugo traje jer smo iz Dubrovnika.
    i MM je ustanovljena azoospermija i poslani na VV kod dr. Čolka. Kod njega se mora naručiti početkom mjeseca i pregled se čeka oko mjesec dana bar je tako kod nas bilo. MM je taj dan obavio sve, spermiogram, vadio krv i bio na razgovoru i pregledu kod dr. Č oko sat i pol, te ga je uputio na rebro da napravi CFTR-DNA analizu, nalaze smo čekali oko mjesec i pol i tad ponovo kod dr. Č gdje nam je rečeno da se radi o opstrukcijskoj azoospermiji (spermija ima samo u testisima pa i njemu rade punkciju). Od prvog pregleda do prvog postupka nam je prošlo 10 mjeseci. Sad čekamo 9 mj i treći postupak bar se nadam

  37. #887
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    cure moje, imam pitanje ako koja od vas zna: do kad je na godišnjem dr.A?

    i da, obavila sam HSG, krvarila sam do danas...i to jako jako, ne znam da li je to normalno. bolilo je, al sam živa i zdrava
    lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan, i još me uvijek tu i tam zaboli taj neprohodan desni.

    i još jedno pitanje:hoću ja nalaze hormona s VV dobiti doma? kolko otprilike treba da budu gotovi?
    hvala

  38. #888
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    beilana ja mislim da se dr. A vraća negdje početkom 9. mj jer ja kad sam ga zvala mi je rekao da dođem u 9. mjesecu, a za nalaze koliko ja znam da idu u direktno kod dr. valjda u karton, a sad koliko se na njih čeka to ne znam....

  39. #889
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    cure moje, imam pitanje ako koja od vas zna: do kad je na godišnjem dr.A?

    i da, obavila sam HSG, krvarila sam do danas...i to jako jako, ne znam da li je to normalno. bolilo je, al sam živa i zdrava
    lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan, i još me uvijek tu i tam zaboli taj neprohodan desni.

    i još jedno pitanje:hoću ja nalaze hormona s VV dobiti doma? kolko otprilike treba da budu gotovi?
    hvala
    beliana hormone vadiš ujutro u pola osam kod njih ,dok čekaš da te dr.pregleda a to je otprilike do 10-10.30 i tvoji će nalazi biti gotovi,ti ih nigdje ne podižeš oni idu direktno
    tvom doktoru
    dr.A počinje raditi 06.09. sretno svima na jesen,uživajte u ljetu.......

  40. #890
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    hm, ja sam pitala cure u lab kad su nalazi gotovi, rekle su mi za 2-3 tjedna. možda im se nije dalo radit dok se ne vrate s godišnjeg...ne znam.
    a ništa, početkom 9.mjeseca ću se naručiti onda... više nemrem dočekati

  41. #891
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    hm, ja sam pitala cure u lab kad su nalazi gotovi, rekle su mi za 2-3 tjedna. možda im se nije dalo radit dok se ne vrate s godišnjeg...ne znam.
    a ništa, početkom 9.mjeseca ću se naručiti onda... više nemrem dočekati


    proci ce osmi mjesec jako brzo,uzivaj u ljetu, mislim da sve brojimo dan po dan i jedva cekamo da se oni vrate, oni sad uzivaju pa i mi trebamo sto vise i pokušati ne misliti na probleme.

  42. #892
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    imam pitanje, nisam se uopce sjetila to dr pitati. U 6 mjesecu sam bila u stimuliranom postupku, pa me zanima koliko je potrebno proći vremena do drugog stimuliranog, da li 6 mjeseci ? ako da, jel to vrijedi i za prirodni nakon stimuliranog ?
    Posljednje uređivanje od tulipan83 : 30.07.2010. at 17:13

  43. #893
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa Vidi poruku
    hm, ja sam pitala cure u lab kad su nalazi gotovi, rekle su mi za 2-3 tjedna. možda im se nije dalo radit dok se ne vrate s godišnjeg...ne znam.
    a ništa, početkom 9.mjeseca ću se naručiti onda... više nemrem dočekati
    Kad sam ja radila nalaze prije 2 g...bili su gotovi za 15ak dana.
    Sretno

  44. #894
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj tulipan83 prvotno napisa Vidi poruku
    imam pitanje, nisam se uopce sjetila to dr pitati. U 6 mjesecu sam bila u stimuliranom postupku, pa me zanima koliko je potrebno proći vremena do drugog stimuliranog, da li 6 mjeseci ? ako da, jel to vrijedi i za prirodni nakon stimuliranog ?
    Između dva stimulirana postupka mora proci najmanje 6 mj. Prirodni postupci mogu ici jedan za drugim svaki mjesec....naravno, ako se ne jave ciste ili nesto slicno tome.

  45. #895
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj Mia Lilly prvotno napisa Vidi poruku
    Između dva stimulirana postupka mora proci najmanje 6 mj. Prirodni postupci mogu ici jedan za drugim svaki mjesec....naravno, ako se ne jave ciste ili nesto slicno tome.
    nadam se da cemo probati u prirodnom da ne cekam prvi mjesec. u stimuliranom sam imala 18 folikula, od toga 8 stanica, a dvije vratila, tako mislim i sljedeci put. a posto oni ne zamrzavaju stanice ,dovoljne su mi samo dvije ili cak jedna al poštena.

  46. #896
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj tulipan83 prvotno napisa Vidi poruku
    nadam se da cemo probati u prirodnom da ne cekam prvi mjesec. u stimuliranom sam imala 18 folikula, od toga 8 stanica, a dvije vratila, tako mislim i sljedeci put. a posto oni ne zamrzavaju stanice ,dovoljne su mi samo dvije ili cak jedna al poštena.
    Tulipan83, na Vuk Vrhovcu uopće na zamrzavaju jajne stanice? Mislim da ipak u rijetkim slučajevima zamrzavaju........

  47. #897
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    na vuk vrhovcu zamrzavaju jajne stanice (ovisno o njihovoj procjeni)
    imaju i trudnoća iz odmrznutih jajnih stanica
    ali ne nadajte se puno...ukupno ih je u hrvatskoj 12 (iz odmrznutih jajnih stanica)...vjerojatno je nekoliko s vv-a
    sve u svemu...neobećavajući prosjek i slab nada, kako za vv tako i za hrvatsku

  48. #898
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Zamrzavaju...ali navodno samo one koje su kvalitetne i naravno kad imaju mjesta !! Jer i to se događalo da kažu da nemaju mjesta za zamrznuti !

  49. #899
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Zamrzavaju...ali navodno samo one koje su kvalitetne i naravno kad imaju mjesta !! Jer i to se događalo da kažu da nemaju mjesta za zamrznuti !
    Veliki pozdrav za ovakvu situaciju velemajstoru Milinoviću

  50. #900
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Zamrzavaju...ali navodno samo one koje su kvalitetne i naravno kad imaju mjesta !! Jer i to se događalo da kažu da nemaju mjesta za zamrznuti !
    Potpisujem...tako su i meni rekli

    I naravno, pozdrav Milinoviću

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •