Stranica 2 od 19 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 904

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    trebam pomoć oko određivanja prvog dana ciklusa. Dobila sam menstruaciju oko 2 popodne, dal taj dan računam kao prvi dan ciklusa.
    Inače bila sam danas na vv i bilo je dosta cura, idem na ivf i to na polustimulirani ciklus..tako da ipak rade.

  2. #52
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    ivkica ja bih to računala kao prvi dan ciklusa. Super da su krenuli sa postupcima na VV-u, samo pretpostavljam da to nije kao prije...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    31

    Početno

    ivkica puno hvala na lijepim vijestima. Naime, i ja bi trebala u polustimulirani iza Uskrsa tako da me jako veseli vijest da su počeli i s nama .
    Sretno u postupku.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    ja sam se baš iznenadila kad mi je rekao da krečemo več sad..zadnji puta kad sam bila bio je dogovor za 5 mj, s tim da to nije sigurno...tako da su ovo odlične vijesti

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Ivkica ovo su stvarno dobre vijesti.
    nego jel znate dali sucajno rade ovu subotu pred uskrs ? i dali utorak zapocinju opet sa radom. trebala bi doci 3 dc a upast ce mi bas ove uskrsne dane pa ne znam sta da radim.
    jel uredu ako se samo utorak pojavim bez najave

  6. #56
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj ivkica28 prvotno napisa Vidi poruku
    trebam pomoć oko određivanja prvog dana ciklusa. Dobila sam menstruaciju oko 2 popodne, dal taj dan računam kao prvi dan ciklusa.
    Inače bila sam danas na vv i bilo je dosta cura, idem na ivf i to na polustimulirani ciklus..tako da ipak rade.
    je ivkice to ti je prvi dan, sve do 18 h se računa kao prvi dan, i sretno u postupku

  7. #57
    gala1979 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    562

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    Ivkica ovo su stvarno dobre vijesti.
    nego jel znate dali sucajno rade ovu subotu pred uskrs ? i dali utorak zapocinju opet sa radom. trebala bi doci 3 dc a upast ce mi bas ove uskrsne dane pa ne znam sta da radim.
    jel uredu ako se samo utorak pojavim bez najave
    Sutra rade skraćeno a u subotu vjerojatno ne rade. OK je doći u utorak bez najave (nije bilo moguće se najavit obzirom na blagdane )

  8. #58
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    U utorak rade, bar dr. L. Ako ti je 3. i 4.dc., pojavi se jer se nećeš moći naručiti 1.dc. Sretno.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    rade i u subotu..naravno samo zahvate nikakve razgovore i naravno početak terapije tako da svi kojima je u subotu 3 dc slobodno dođu.
    ova informacija je provjerena jer sam zvala prije 2 min

  10. #60
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    rade u subotu jer ja moram doći u subotu

  11. #61
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj ivkica28 prvotno napisa Vidi poruku
    rade i u subotu..naravno samo zahvate nikakve razgovore i naravno početak terapije tako da svi kojima je u subotu 3 dc slobodno dođu.
    ova informacija je provjerena jer sam zvala prije 2 min
    taman sam se pitala kako ću ako mi 3 dan bude u utorak...hvala na informacijama...

    nevena onda ćemo zajedno ići u postupak...ja moram dobiti svaki dan..a nadam se da će to biti na sami uskrs

    što da radim ako sutra dobijem M...treći dan mi je u nedjelju..pomagajte

  12. #62
    Reni76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    344

    Početno

    I ja sam naručena za subotu

  13. #63
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    [QUOTE=snow.ml;1586270]taman sam se pitala kako ću ako mi 3 dan bude u utorak...hvala na informacijama...

    nevena onda ćemo zajedno ići u postupak...ja moram dobiti svaki dan..a nadam se da će to biti na sami uskrs

    što da radim ako sutra dobijem M...treći dan mi je u nedjelju..pomagajte[/QUOTE

    Onda ga nazovi u subotu, naravno, ako dobiješ prije podne i pitaj ga što da radiš.
    U prošlom postupku sam dobila u petak i makar se prije dolazilo u subotu (ako je to 2.dc.) mene je naručio u ponedljak (koji mi je bio 4.dc.) i rekao da nije kasno. Pila sam klomifene od ponedjeljka.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    ...što da radim ako sutra dobijem M...treći dan mi je u nedjelju..pomagajte
    Na tvom bih mjestu svakako otišla u subotu, tj. 2 DC kod dr-a. Ako sutra dobiješ do 13.oo još uvijek stigneš (možda) nazvati i pitati. Ukoliko u ponedjeljak ne rade (dosad su uvijek radili) onda bi utorak (5.DC) možda bilo prekasno za postupak.
    Sretno

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    meni se danas nesto pojavilo a sutra ce vjerojatno biti 1 dc. znaci da ga sutra nazovem i pitam sta da radim, dali da dolazim u subotu 2 dc ili utorak 5 dc. sta mislite?
    na koji broj zovem dr. L i kada se javlja na telefon

    ah cure sretno nam svima

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    goricanka, kazes da su radili obicno uskrsni ponedjeljak? jesam li dobro shvatila

  17. #67
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Može informacija? Vidjela sam u jednom postu da sutra na VV rade skraćeno...Ja sam danas dobila M i trebala bi sutra zvati da me naruče za pregled. Dali mogu onda od 13 - 14 h zvati?

  18. #68
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    jel imate od dr L broj moba...on se uvijek javi na njega pa kod njega se možete naručiti...a možete ga zvati već od pola osam...ako nemate javite mi na pp da vam ga pošaljem...
    ja nemam nikakve naznake da ću dobiti M ali kao svaki puta iznenadi usred noći...
    samo da sada pričeka koji dan...

  19. #69
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    snow.ml doktor L. daje broja moba samo curama nakon transfera da ga mogu kontaktirati ako se dogode neki problemi ili imaju neke nedoumice, a nikako nije za naručivanje. Za to postoje sestre... Znam da hoćeš pomoći i imaš dobre namjere, ali obzirom da se radi o javnoj klinici mislim da nije primjereno ga zvati za takve stvari. Gdje bi doktor stigao kad bi ga mi sve krenule zivkati....

    želim ti puno sreće u slijedećem postupku
    Posljednje uređivanje od Tibi : 01.04.2010. at 20:07

  20. #70
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    tibi meni je doktor rekao da ga nazovem kada dobijem M i svaki puta sam zvala njega pa onda sestru a nekad je on rekao da će prenjeti sestrama kada ću doći...takvo je moje iskustvo...

    hvala ti na željama...nadam se da će me moći primiti ovaj ciklus , ne mogu dočekati

  21. #71
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj Tibi prvotno napisa Vidi poruku
    snow.ml doktor L. daje broja moba samo curama nakon transfera da ga mogu kontaktirati ako se dogode neki problemi ili imaju neke nedoumice, a nikako nije za naručivanje. Za to postoje sestre... Znam da hoćeš pomoći i imaš dobre namjere, ali obzirom da se radi o javnoj klinici mislim da nije primjereno ga zvati za takve stvari. Gdje bi doktor stigao kad bi ga mi sve krenule zivkati....

    želim ti puno sreće u slijedećem postupku
    Potpis X ... možda je moguće ukoliko ste dobri sa doktorom po privatnoj liniji. Isprika, ali radi se o poslovnom postupku...

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    snow ja sam dobila veceras ali sutra racunam 1 dc tak da mi je bas na uskrs 3 dc. ja cu sutra zvait sestru i pitati mogu li doci u subotu na 2 dc.

    nego ovo sto goricanka kaze, jesu li nekad radili i uskrsni ponedjeljak? ja se ne sjecam

  23. #73

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    96

    Početno

    cure da li ste vi naručene za ovaj mjesec ili odete kad dobijete menzes tamo vidjeti da li će vas primiti?

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    ja sam narucena, tj. odgodjen mi je prethodni ciklus pa mi je rekao da se javim slijedeci

  25. #75
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Draga,
    probaj to odmah ujutro oko 7 dobiti sestre (bez obzira na to što se izgleda javljaju oko 13-14 sati) jer izgleda, kako cure kažu, možda ranije idu doma. L. su na 2353-893
    Sretno

  26. #76
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Sad ja opet po drugi puta pitam jel se one vaginalete i antibiotici koriste od 1dc ili od 3dc..
    Malo sam zbunjena ..
    Dr. je napisao u pov. bolesti "pripremiti" a ništa od kojeg dana koristiti..
    Sprejanje je od 21. dc i moram se pojaviti 3dc.

  27. #77
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    i još jedna molba ..

    prije par dana sam na nekoj temi vidjela prijevod uputa za upoterebu Suprfact spreja ..

    ak mi tko može staviti link gdje je to ..

  28. #78

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Sad ja opet po drugi puta pitam jel se one vaginalete i antibiotici koriste od 1dc ili od 3dc..
    Malo sam zbunjena ..
    Dr. je napisao u pov. bolesti "pripremiti" a ništa od kojeg dana koristiti..
    Sprejanje je od 21. dc i moram se pojaviti 3dc.
    Vaginalete i Hiramicin koristis od 1.dc, s tim da Hiramicin koristite oboje.Sretno draga moja.
    Reni76, Amix sretno i vama dvjema u suboru.Puse

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Šiškice, detaljne upute su ovdje !
    Nevena, iz osobnog iskustva znam da su liječnici i sestre radili blagdanskim ponedjeljkom (prošle godine nisu-bili su na GO, čini mi se), ali samo punkcije, transfere i sl.. Naravno, tada je bila drugačija situacija, stoga ne vjerujem da će ovogodišnji ponedjeljak raditi pa se nemoj oslanjati na taj podatak ili možeš provjeriti ako je neophodno!
    Sretno cure!

  30. #80
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    gričanka puno puno hvala, pravi si

  31. #81
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj Bebel prvotno napisa Vidi poruku
    Potpis X ... možda je moguće ukoliko ste dobri sa doktorom po privatnoj liniji. Isprika, ali radi se o poslovnom postupku...
    babel ne moraš se ništa ispričavati, ali stvarno nismo ni malo dobri što se tiče nekih privatnih odnosa...kod mene su bila stalno neke komplikacije pa možda zato, nemam pojma...
    ja još nisam dobila M pa i ako danas ili sutra dobijem ići u u utorak, sad me ta neizvjesnost ubi...

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    snow ja idem sutra, sutra mi je 2 dc. mozda se onda drugi tjedan jedan dan vidimo gore mozda utorak ako budem morala i ja doci utorak

  33. #83
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    snow ja idem sutra, sutra mi je 2 dc. mozda se onda drugi tjedan jedan dan vidimo gore mozda utorak ako budem morala i ja doci utorak
    može nevena, ja javim kada budem dolazila...nadam se da me neće ovaj puta odbiti...
    malo skakanja da nam ovaj mjesec bude dobitni kao i ostalim trudilicima

  34. #84

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    uh snow i ja se nadam da nece.
    pa da i ja malo skoknem

  35. #85
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    rade u ponedjeljak sigurno...a prošle su godine bili na GO tjedan nakon Uskrsa... 100 % provjereno

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Cure moje sretan vam i blagoslovljen uskrs i da svi u ovoj novoj nadi dobijete upravo ono Što Želimo ljepe male miriŠljave smotuljke pusa
    ja od sutra nisam s vama putujem u drugoj zemlji ali se vraČam u Šestom mjesecu da zavrŠim ono Što sam zapoČela u 11 mjesecu na vv i biČe neŠta yes. Bay

  37. #87
    jasna09 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    150

    Početno Uskrs

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje sretan vam i blagoslovljen uskrs i da svi u ovoj novoj nadi dobijete upravo ono Što Želimo ljepe male miriŠljave smotuljke pusa
    ja od sutra nisam s vama putujem u drugoj zemlji ali se vraČam u Šestom mjesecu da zavrŠim ono Što sam zapoČela u 11 mjesecu na vv i biČe neŠta yes. Bay

    JM, uskrs je trebalo čestitati milimajmunu i šimuniću i jaci i bajsu i ostalim sab. zastupnicima kao i ustavnom sudu koji harač riješi po hitnom postupku a pokuse ostavi u postupku, no oni nemaju uskrsa oni imaju ohanj pakleni!

  38. #88
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Evo ja napokon u četvrtak krećem po prvi puta na VV.Naručena sm kod dr. A. Možete mi reći otprilike kako bude to prvi puta izgledalo? Tnx

  39. #89
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Maybe b, ja sam prvi puta kod istog doca imala pregled UZV (vaginalni). Bilo je to doduše samo kao uvid u "stanje sistema" kako sam si protumačila i već mi je tada rekao da misli da ću brzo zatrudnjeti.
    Evo nije pogriješio, što i tebi želim
    Kad smo dobili mužev spermiogram na kojem je pisalo što se preporučuje od postupaka(pisalo AIH), tada mi je na pregledu napisao protokol za dalje (dakle koja terapija, koji dan ciklusa trebam doći itd). Ali opet sve ovisi o tvojoj dijagnozi.
    Ali vjerujem da će ti svakako napraviti UZV.
    Sretno, u dobrim si rukama

  40. #90
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Hvala ti andream Samo ja mislim da mi baš i ne bude priznao nalaze briseva jer sam ih radila u 6. mj prošle godine kada sam išla na drilling jajnika.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    105

    Početno

    ja sam sa istom dijagnozom prvo prikupila sve nalaze odnosno on ti da listu pretraga koje trebaš napraviti ti i tvoj muž. Priznaju samo nalaze sa vv. U drugom mjesecu 2009 sam krenula a na prvi AIH sam išla u 12, s tim da sam ja imala jednu beštiju pa sam se trebala liječiti od toga. To ti je u kratko to.

  42. #92
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Eto i ja slično kao ivkica..dobila popis pretraga, obavila sve osim ultrazvučnog HSG-a (pregled prohodnosti jajovoda). Sad liječim isto beštiju (streptokok)kako bi mogla napraviti taj HSG i onda doći gore da mi čiko kaže što ćemo dalje.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Maybe baby prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti andream Samo ja mislim da mi baš i ne bude priznao nalaze briseva jer sam ih radila u 6. mj prošle godine kada sam išla na drilling jajnika.
    mayre baby,ne brini za briseve,brzo su gotovi u slucaju hitnosti mozes ih i privatno napraviti,doktor A. je odlican..sretno

  44. #94

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    35

    Početno

    maybe baby, brisevi su brzo gotovi, samo da budu uredni. Moji nisu bili pa se to odužilo. Ja sam bila isto kod dr. A i imam samo riječi hvale za njega. Sve će ti objasniti i
    odgovoriti ti na tvoja pitanja, ali oboružaj se strpljenjem. Ja sam krenula u ljeto 2008. a prvi postupak i ujedno dobitni je bio u 11. mj 2009. Želim ti puno sreće kao i ostalim trudilicama da što prije postanete trbušaste.

  45. #95
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    nevena se ne javlja, što je bilo kod doktora...ja još nisam dobila M sva sam u iščekivanju...jel ima tko informcije kakvo je sada stanje gore

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    snow, rade se klomifenski i prirodni, barem za sada a dokle neznam, ja na klomifenima pa cemo vidjeti

  47. #97
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    A znate li možda je li se rade stimulirani? Meni je u 2. mjesecu rekao da bi išla u stimulirani u 6. mjesecu pa me zanima kakva je sad situacija.

  48. #98
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Stimulirani se pogotovo rade! Dapače - prije će te doktor uzeti ako kažeš da bi na stimulirani

  49. #99
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno Moj pocetak...

    Ne znam ni odakle tocno poceti...naime, suprug i ja smo u braku vec tri godine, ali na djetetu smo poceli raditi pred cca godinu dana.Nije nam uspiejvalo iako se nismo zavaravali da cemo uspjeti iz prve. Moji su ginekoloski uvijek bili uredni...nitko nikada nije dovodio u pitanje zdravstveno stanje mojega supruga, koji je na moj nagovor zatrazio uputnice obiteljske lijecnike i otisao na spermiogram. Rezultat je bio los - teska oligoasthenozoospermia. Nakon toga ga je nasa lijecnica poslala urologu, koji je utvrdio da s uroloske strane nema nikakvih problema, pa je upucen endokrinologu. Hm...recimo to ovako...nije bio spreman na visesatno cekanje i susret s doktoricom u trajanju od 2 minute Ona je ga uputila na daljne krvne pretrage te ga je narucila za mjesec dana. Sto se mene tice, moj posljednji ginekoloski,radjen pred dva tjedna je uredan, ultrazvuk je u redu (taman sam ovulirala kada mi je radila utz), PAPA je OK, briseve sam napravila (danas sam dobila nalaze dvaju briseva i negativni su; sutra cekam ostala dva). Progesteron sam radila prosli petak; nadam se nalazima ovaj petak. I onda su mi jos ostali hormoni koje cu raditi sredinom mjeseca. Suprug ovaj mjesec opet mora raditi spermiogram. Odabrana ginekologinja mi je preporucila dr. Lucingera, pa sam otada dosta vremena provela surfajuci po netu i trazeci informacije. Iznenadila sam se koliko ih je...iako moram priznati da mi je u glavi trenutno kosmar i da su mi svi termini izmijesali... Uglavnom, rekla mi je da ne cekam sve nalaze vec da se, zbog cekanja, odmah narucim na VV kod dr. Lucingera. Zanima me sve sto trebam znati ili sto bi valjalo znati za taj prvi odlazk u Zagreb. naime, ja sam iz Rijeke, pa osim sto brinem oko posjeta VV, vec kontam kako doci do klinike, kako ovo, kako ono...Brinem oko svega i svacega.
    Unaprijed hvala svima koji odgovore...
    P.S. Gledala sam reportazu s Jasnom i njezinim suprugom - svaka cast! Znam da nije bilo lako tako istupiti i sve javno reci pogotovo jer je to nesto sto nas duboko pogadja...a nada je ono sto nam treba.

  50. #100
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    To je prije bila takva situacija, ali prošli mjesec su naručene pacijente vraćali. Kakva je sad situacija? Meni je A u 2.mj. rekao da mu je gužva i da je već dosta naručio u 5 i 6.mj.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •