Stranica 3 od 19 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 904

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #101
    beba38 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    25

    Početno

    Ja nikakvih problema nisam imala što se tiće naručivanja u postupak, bila u drugom mj.(zadnji postupak bio prošle godine u 5 mj.) i odmah smo se dogovorili iza uskrsa na stimulirani, tako da ja krećem sljedeći tjedan .

  2. #102
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    snow, rade se klomifenski i prirodni, barem za sada a dokle neznam, ja na klomifenima pa cemo vidjeti
    a kod mene još ništa, zadnju M sam imala 26.02...već sam nervozna zbog toga...malo me stomak bolio prije nekih tri dana i sada je sve prestalo...možda mi je preskočilo, taman kada trebam ići... a napuhana sam kao da sam popila pet litara vode...

    ti si znači počela piti klomifene?...kada ideš na kontrolu?

  3. #103
    capka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    135

    Početno

    Ne mogu trenutno pronaći iako znam da je bilo već informacija o tome, koliko se čeka na p/p savjetovanje,kako se naručiti i tko daje uputnicu

  4. #104
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj capka prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu trenutno pronaći iako znam da je bilo već informacija o tome, koliko se čeka na p/p savjetovanje,kako se naručiti i tko daje uputnicu
    Kada dođeš kod dr on ti da termin za pp. Ja sam čekala oko mjesec i pol dana. Sada sam čula da je jako gužva i da se dosta čeka. što se tiće uputnice ja sam imala uputnicu za IVF koja je obuhvatila i pp savjetovanje. Znaći nikakve posebne uputnice mi nisu trebale

  5. #105
    capka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    135

    Početno

    hvala ti amyx, baš sam i pitala jer me strah gužve, dr.mi je rekao da se vidimo na jesen pa sam mislila sve napraviti da mi zbog toga ne odgađa postupak.i ovako mi je predugo čekati..

  6. #106
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    snow, rade se klomifenski i prirodni, barem za sada a dokle neznam, ja na klomifenima pa cemo vidjeti
    Draga, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da je dobitni

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Bebel hvala puno ali nekako ne ocekujem puno, ali vrijedi probati i to. Nisam ih nikad do sad pila jos pa ni neznam kako reagiram na njih.

    Snow ne znam sta da kazem, bas mi je zao sta nikako da ti stigne. test si napravila ili niti ne sumnjas da bi se moglo posreciti
    Drzim ti fige da sto prije stigne pa da krenes konacno
    Sutra ujutro sam gore inace

  8. #108
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    Nevena, da li je gužva gore? I ako nije previše osobno, koliko je prošlo vremena od prošlog postupka? Pitam zato što planiram doći krajem 4.mj. i da se naručim za 5. ili 6.mj, a bila sam u 1.mj.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    evo i ja prijavljujem svoj novi postupak na klomifenu. sutra sam gore ponovno na 9 dc.
    Snow.ml ne brini i ja sam tako izludila jer sam dobila m nakon 40 dana. radila sam i test i betu, naravno nije bilo t. to je valjda proljeće, dr to nije previše zabrinjavalo.
    za sve curke u postupku ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  10. #110

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Ima li tko, molim vas, mozda popis svih pretraga sa VV koje se na toj klinici traze prije postupka potpomognute oplodnje. Mislim prije svega na pretrage koje treba napraviti zbog novog zakona i to za oba partnera.

    Da li se na VV trazi i drugo misljenje?
    Da li su potrebne dvije uputnice za psiholosko savjetovanje, za muza i zenu, ili je dovoljna samo jedna (koja glasi bilo na njegovo ili njeno ime)?
    Treba li uputnica za pravno savjetovanje?
    Da li muz mora napraviti jos nesto osim krvne grupe i Rh fakotra, VDRL, HIV 1 i HIV 2, te markera hepatitica B i C?

    Jesam li jos sta mozda zaboravila?

    Hvala vam puno na odgovoru. Znam da o svemu tome negdje sigurno sve pise, ali te informacije mi trebaju hitno i puno bi mi pomoglo ako bi mi s vasim odgovorima sada mogli pomoci.

  11. #111
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Aurora ja ti mogu reći samo za par stvari...za pretrage ne znam jer sam davno krenula na VV, A od novih stvari...drugo mišljenje treba, za pravno i psihološko savjetovanje ja nisam nosila nikakve posebne putnice. Donijela sam samo za IVF i ta je obuhvatila i postupak i pp za mene i muža

  12. #112
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    putnice = uputnice

  13. #113

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    Šiškica prvotno napisa
    Dr. A je dao listu na kojoj piše što treba donijeti. Mislim da to vrijedi za sve. Piše ovako ...

    Poštovana,
    prema Zakonu o MPO(NN,br88/09) prije postupka MPO-a potrebno je skupiti sljedeću dokumentaciju;
    1. preslik osobnih iskaznica obaju partnera
    2. ovjereni preslik izvoda iz matične knjige vjenčanih ili izjavu o životu u izvanbračnoj zajednici ovjerenu kod javnog bilježnika
    3. potvrdu o provedenom psihološkom savjetovanju
    4. potvrdu o provedenom pravnom savjetovanju
    5. mišljenje ginekologa koji ispunjava uvjete propisane Zakonom o indikaciji za postupak MPO iz druge ustanove
    6.pristanak barčnog para na predloženi postupak MPO-a

    to je taj čuveni popis!! Posebno za cure koje ga rade samoinicijativno..






    djelomično ponavljam post jer sam čekala da me moderator odobri pa mi je post objavljen na prošloj strani.

    Uglavnom kod dr A naručena sam za kraj četvrtog mjeseca za dogovor o postupku i kao prijedlog je dr A naveo IVF/ET. Dobila sam gore citirani popis stim da je dr A prekrižio točku broj 5. kao da to više nije poterbno.

    To je bilo 5.3.2010. ima li tko sličnu informaciju ??


    ja sam isto stari pacijent...ali ovo sam našla na postovima ranije...pa možda pomogne

  14. #114

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    37

    Početno

    ja sam novi pacijent, doktor A, ozujak 1O, drugo misljenje treba, nije ga problem dobiti mi smo ga dobili u Merkuru, p/p savjetovanje je formalnost, dobije se termin jedan dan za oba i sve je brzo gotovo, sta se tice pretraga moj m je imao spermiogram, krvna grupa, rh faktor, test na HIV i hepatitis markeri...samo slijedi upute doktora, sretno

  15. #115
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Citam vase price na forumu i koliko se borite sa tim nenormalnim administracijskim zavrzlamama i zakonom koji je totalno diskriminacijski.Ja sam u postupku vjestacke oplodnje,sutra mi je inseminacija,ali na srecu zivim u Belgiji tako da barem nemam problema sto se tice placanja terapije i postupka.Zdravstveno osiguranje mi placa 6 pokusaja.U cijelom postupku ucestvujem finansijski sa maksimalno 100 eura kad sve saberem i oduzmem.Prolazimo kroz sve ove postupke vezano za oplodnju i jos se morate nervirati i brinuti oko usvajanja zakona i pravnih zavrzlama.Zelim vam puno uspjeha u borbi za vasa prava i nadam se da cemo sve uspjeti da uzivamo sa nasom buducom djecicom.

  16. #116
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Evo ja sam danas obavila prvi pregled kod dr. A na VV. MM je već imao napravljen spermiogram i sve je ok kod njega, ja sam imala nalaze od HSG-a oba jajovoda su mi prohodna, cervikalni brisevi su mi negativni...Sad mi je dr. A napisao da sljedeći ciklus napravim hormone 3.-5. dan i inzulin na tašte ( imala sam ja i te nalaze ali su mi od 12. mj. 2008. pa ih treba ponoviti) I dr. mi je dao papir na kojem piše da moramo napraviti još i pretrage za HBsAg,anti HBs,anti HBc,anti HCV- EIA,antitreponemski test i anti HIV 1 i 2.

    Ali nisam dobila ništa gdje mi piše za psihologa i pravnika i drugo mišljenje?? Rekao mi je da bi on prvo radio inseminaciju. Ima li to kakve uspješnosti s obzirom da ja nemam ovulacije i PCOS?

  17. #117
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    [QUOTE=nevena;1590500]Bebel hvala puno ali nekako ne ocekujem puno, ali vrijedi probati i to. Nisam ih nikad do sad pila jos pa ni neznam kako reagiram na njih.

    Snow ne znam sta da kazem, bas mi je zao sta nikako da ti stigne. test si napravila ili niti ne sumnjas da bi se moglo posreciti
    Drzim ti fige da sto prije stigne pa da krenes konacno
    Sutra ujutro sam gore inace[/QUOT

    meni je ovo normalno, samo mi je krivo što nisam pila nikakve tablete da dođe što prije...nisam je nekakva sretnica da bi sada bila trudna...na to ne pomišljam ni 1 %...ništa u životu nisam dobila tako lako, a kamoli ono što najviše želim...
    tebi sretno a ja ču umrijeti od čekanja...

  18. #118

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    37

    Početno

    maybe baby, drugo misljenje i p/p savjetovanje rijesavat ces kasnije, nakon rezultata briseva i krvi..mislim da je predlozio inseminaciju jer si mlada i ovo ti je ako kuzim prvi postupak pa ide postupno..ja sam ocekivala inseminaciju, ali smo odmah isli u IVF iskljucivo radi godina..

  19. #119

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Ja sam u utorak gore na dogovoru, dakle poslije 10.30 i nadam se da cu sresti bar jedno poznato lice

  20. #120
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    kod mene još ništa...jučer me toliko bolio stomak da sam bila sigurna da sam dobila M i bila mi je roza mrlja ali na kraju ništa i nekakva sluz mi je bila ali se nije više pojavia ...sada me opet boli...
    dali je netko imao slično...moram iči kod dr.jer me već to sve živcira

  21. #121
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u utorak gore na dogovoru, dakle poslije 10.30 i nadam se da cu sresti bar jedno poznato lice
    ja se nadam da će sutra stići M i da sam gore u utorak..

  22. #122
    beba38 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    25

    Početno

    I ja sam utorak na VV krećem sa pikanjem , nadam se da ću nekoga vidjeti

  23. #123
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Baš sam u banani, M još nije stigla znači i moj početak pikanja se odgađa ko zna do kad..

  24. #124
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam u banani, M još nije stigla znači i moj početak pikanja se odgađa ko zna do kad..
    što je to u ovom vremenu...svima nam kasni...

  25. #125
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    možda zato što sve imamo pcos

    curke, doći će, polako...i meni uvijek kasni prije postupka...pa napravim po nekoliko testova u nadi da "možda dogodi se čudo" i još se nije dogodilo

  26. #126
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    niti ja ne očekujem čudo, samo me brine sluz koju imam...barem jednom na dan i tako nekih pet dana...
    da više stigne pa da krenemo više u akciju na VV

  27. #127
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    A da nisi ti trudna snow.ml, sumnjiva mi je ta sluz?

  28. #128
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ups tek sam sad vidjela dijagnozu u potpisu, da teško uz oba začepljena jajovoda

  29. #129
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    ups tek sam sad vidjela dijagnozu u potpisu, da teško uz oba začepljena jajovoda
    ako mi ne dođe do srijede idem kod dr...neznam što bi ta sluz mogla biti...nisam se nešto prehladila da bi mogla reći da je upala...a ne nađem na netu...osim nekih postov na forumu...

  30. #130
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Meni je sluz znala biti dva tri dana prije M i negdje sam bila pročitala da je to ljuštenje endometrija, odnosno uvod u menstruaciju, mislim da ne bi trebala imati brige.
    Sjećam se kad sam čekala rezultate za ishod svojeg prvog IVF-a na žalost negativnog, kad se pojavila ta sluz ujutro - znala sam da nisam trudna.

  31. #131
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je sluz znala biti dva tri dana prije M i negdje sam bila pročitala da je to ljuštenje endometrija, odnosno uvod u menstruaciju, mislim da ne bi trebala imati brige.
    Sjećam se kad sam čekala rezultate za ishod svojeg prvog IVF-a na žalost negativnog, kad se pojavila ta sluz ujutro - znala sam da nisam trudna.
    hvala ti na odgovoru...ja sam ju prije imala isto dan prije M ali sada mi traje nešto duže, nekih četiri do pet dana...a vidjet ću..sutra je novi radni dan sa drugim brigama...manje razmišljanja o tome...pa do srijede...

  32. #132

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Siskice bas sam se ponadala kad sam procitala tvoj prvi post, zao mi sto se opet mimoilazimo.
    Beba38 pisi na pp kako da te prepoznam javim ti se ako te vidim.

  33. #133
    molu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    901

    Početno

    RuziceSB samo da ti zazelim srecu

  34. #134

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj molu prvotno napisa Vidi poruku
    RuziceSB samo da ti zazelim srecu
    Hvala ti draga moja.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    31

    Početno

    Ja od danas počinjem piti klomifene i dr.L. mi rekao da pijem svaki dan po dvije, pet dana. Jel pijem dvije odjednom ili jednu ujutro jednu navečer? I rekao mi je da se vidimo u subotu gore. Jel zna možda netko kad bi trebala biti tamo jer nisam iz Zg pa mi je to bitno zbog prijevoza.
    Puno hvala i sretno svima.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    ANAK ja sam uvijek pila dnevnu dozu tableta Klomifena odjednom.

  37. #137
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    došla M tak da sam u srijedu ujutro gore

  38. #138

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    ANAK ja sam isto pila 5 dana Klomifen po dvije odjednom (najbolje ujutro i uvijek u isto vrijeme), osim prvi dan kada je naglasio da još jednu popijem navečer. kada popiješ terapiju, obično 8-9 dc je pregled, pa kada te pogleda kako si odreagirala propisuje dalje terapiju.
    ja sam u srijedu na punkciji

  39. #139

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    31

    Početno

    Cure, hvala. Pila sam ih prošle god. al sam zaboravila. Od subote bi trebala biti na gonalu, a to mi je prvi polustim.
    n&a sretno u srijedu.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj ANAK prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, hvala. Pila sam ih prošle god. al sam zaboravila. Od subote bi trebala biti na gonalu, a to mi je prvi polustim.
    n&a sretno u srijedu.
    hvala ANAK
    možeš najranije doći u 6.30, svakako dođi prije 8, prije sale da obaviš
    mene možda zapadne transfer u subotu

  41. #141
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Ja nikako dočekat svoj hsg..te pretrage se oduže sto godina.
    Sad kad već pričamo o sluzi i tim stvarima, jel itko s pcos imao problem s krvarenjem od sredine ciklusa nadalje? Meni zna biti sve do m..ne pijem ama baš ništa od lijekova, i to krvarenje me ubi. Svi uzroci isključeni, osim hormona naravno, jer kada je anovulatorni ciklus (svaki mislim), zna se desiti. Jel imala to kja od vas? S kim god pričam, nije, ko da je neka rijetkost..

  42. #142
    Mona 20 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    61

    Post

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nikako dočekat svoj hsg..te pretrage se oduže sto godina.
    Sad kad već pričamo o sluzi i tim stvarima, jel itko s pcos imao problem s krvarenjem od sredine ciklusa nadalje? Meni zna biti sve do m..ne pijem ama baš ništa od lijekova, i to krvarenje me ubi. Svi uzroci isključeni, osim hormona naravno, jer kada je anovulatorni ciklus (svaki mislim), zna se desiti. Jel imala to kja od vas? S kim god pričam, nije, ko da je neka rijetkost..
    lavko, ja imam probleme s tim krvarenjem u drugoj fazi. Kod mene spoting krene 3,4 dana poslije ovulacije i nastavi sve do menge. To me užasno patilo, ali sam se odlučila ne živcirati. Prošla sam zbog tog silne pretrage i sve je bilo ok (hvala Bogu), stavljala utriće, e to je znalo nekada biti od pomoći, ali ne uvijek. Inače, ciklusi su mi i tada bili ovulatorni. Nedavno sam dok me je dr. L. pregledao požalila se na to krvarenje, a on mi na to kaže da to nije ništa opasno, zna se događati nekim ženama kada nakon ovulacije dođe do pada jednog i naglog porasta drugog hormona, a to mogu spriječiti uzmanjem dabrostona.

  43. #143
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Mona20, baš ti hvala na odgovru, lakše mi je, s kim god sam pričala nitko čuo za takve poremećaje..svi mi krenu spoominjati ranice, miome,itd. Ja sam se kao navikl ana takvo stanje, ali zapravo nisam. Svaki put se izebzumim..Nekad pijem Dabroston, ali me on opet psihički dotuče, samo plačem od njega (grooozno) pa onda puštam ovako.
    Joj, hvala ti na odgovoru

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nikako dočekat svoj hsg..te pretrage se oduže sto godina.
    Sad kad već pričamo o sluzi i tim stvarima, jel itko s pcos imao problem s krvarenjem od sredine ciklusa nadalje? Meni zna biti sve do m..ne pijem ama baš ništa od lijekova, i to krvarenje me ubi. Svi uzroci isključeni, osim hormona naravno, jer kada je anovulatorni ciklus (svaki mislim), zna se desiti. Jel imala to kja od vas? S kim god pričam, nije, ko da je neka rijetkost..
    Drage lavko i mona 20,
    meni se isto javljao dugi spoting prije M, obično bi trajao točno tjedan dana prije pravog krvarenja. Ja sam probala sa tabletama PMS Free koje sadrže Agnus cactus i moram reći da mi je uspjelo riješiti problem. Koristila sam ih u pauzi prije planiranog IVF-a, i ne znam jesu li one zaslužne, ali do postupka nismo ni došli. Sad odbrojavamo sitno do susreta sa našom curicom.
    Možda pomogne.

    Želim Vam svima puno sreće.

  45. #145
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Moj spotting traje nekada i više od tjedandana, od sredine pa sve do kraja ciklusa.
    Nisam zasada čula za Agnus cactus, a sad prosurfala i vidim da se i to koristi..Pa kad sam se nagutala one vrkute i marulje i matične mliječi, što ne..ajde probat ću i to.
    Vidim da snižava prolaktin koji je meni načelno ok, meni je estrogen snižen.
    Aj hvala ti na savjetu i drago mi je da ste dočekali čudo

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Danas nije bilo guzve na VV, ja uputnicu predala u 10 bila gotova prije 11.Dogovor je da dodjem par dana prije ciklusa u 5-om mjesecu pa cemo vidjeti za dalje.

  47. #147
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Cure ja bih trebala ići 5.5. na dogovor kada ču početi sa tabletama ili inekcijama neznam jer mi je to prvi put i taj dan imam dogovor za p/p. Šta me sve čeka da li tko više zna. Moram donjeti sve dokumente( vjenčani, preslik osobne.) sa svim nalazima od mene i supruga (krvna, rh,i još tralalal)

  48. #148
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    Jel mi može netko reći kakva je sad situacija na VV? Da li primaju pacjente u postupke ili imaju već dosta naručenih i koliko sad dnevno rade punkcija i transfera? Jedno vrijeme je došlo do zastoja zbog nedostatka sredstava pa budući da uskoro planiram ponovno u postupak, voljela bih imati tu informaciju.
    S druge strane čudi me slaba posjećenost (javljanje) na ovaj forumu budući na VV inače dolazi najviše ljudi. Što se događa?

  49. #149
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Evo ja doživila živčani slom da se pohvalim
    Čekam ja HSG i prvi puta cerviklani brisevi pokazali streptokok, ostalo OK. Popila Sumamed i ostatak prirodnih pripravaka.
    Ponovila bris i sad imam Escherichiu!!!!
    Ja ću se ubit majke mi, kako je sad to smeće došlo? Iz crijeva ali zašto???
    Ja nikad neću napraviti HSG...
    Jel ko to izlječio brzo?

  50. #150
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Lavko, imaš PP, kako se na ovim topicima ne smiju postavljat pitanja i odgovarat, a ja ne znam kratko, imaš pp. Ukratko, ije to nikakvo čudo neviđeno, probaj se dogovorit popit još jedan antib. pa otić na HSG da se to ne razvlači.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •