Stranica 10 od 19 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 904

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #451
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Nadam se da ćeš je uskoro vidjeti.

  2. #452
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    teško da će je vidjeti jer je ona Alebićeva pacijentica, one nikada nisu išle kod Lane na razgovor.

    Ali obzirom da navijamo da je Šiškica trudna ~~~~~~~~~~~~~~~ nadamo se da njoj više i neće trebati VV do daljnjega )

  3. #453
    Reni76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    teško da će je vidjeti jer je ona Alebićeva pacijentica, one nikada nisu išle kod Lane na razgovor.
    Zašto pacijentice dr. Alebića ne idu kod Lane?

  4. #454
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    to pitanje još nikada nitko nije odgovorio, jednostavno se to ne zna..... ali je bilo tako.

    No sad se čini da ni Lučingerove pacijentice više ne idu kod Lane, tako bar čitam, nek se jave cure koje su u postupcima.

  5. #455
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Da, istina je, u posljednje vrijeme nitko ne ide na razgovor kod Lane..

  6. #456
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    dok sam bila na VV bila sam pacijentica dr. L i od 4 puta samo sam jednom bila kod Lane. 3 puta sam imala po 1 embrij, pa se valjda smatra da onda ne treba riječ biologa (iako bi bilo lijepo da sam znala kakv je), a taj 1 put kada sam bila kod nje imala sam 4 embija i ubila me u pojma da su niš koristi i da ih vraća sva 4, jer i tako neće biti ništa od toga. Ajde bar je žena iskrena

  7. #457
    duga30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Kitty, Angel mislim da vama nedostaje optimizma! Znam da je teško čekati i da si svašta misliš, ali samo pozitivno razmišljanje može donjeti + rezultat! Već sam o tome pisala pa da ne ponavljam ponovo. Svaka žena je drugačija i ima drugačije simptome. Mene su dugo nakon punkcije probadali jajnici i to je normalno, a probadanja kroz maternicu i lagane grčeve sam imala do 5.mj. trudnoće. Napuhnuta sam bila od početka stim. pa na dalje i to bi trebao biti dobar znak, kao i lagana temp. (oko 37). Grudi su mi bile jako natečene i bradavice su me bolile i svrbile. I dakako prestala sam piti kavu. No, niti tada si nisam još htjela priznati da sam trudna, bojala sam se te sreće! I ponavljam: svaka žena drugačije reagira! Nisu dobri jaki bolovi, jako tvrd trbuh, jače krvarenje i jaki grčevi. Sretno cure! Pozz Šiškici! Čestitke Boy!

  8. #458
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Hvala Duga30... a nada je uvijek tu...samo već sam se toliko puno puta razočarala pa se bojim biti optimistična !! Uvijek mi je drago čuti i pročitati da je nekome uspjelo.. odmah si pomislim da valjda će se i meni jednom posrećiti..

    A što se tiče posjeta Lani... Ponavljam da je to prije bilo pod normalno bez obzira kod kojeg si dr. Meni je ovo 7-mi IVF i jedino sad nisam bila kod nje...(a bila sam pacjentica i dr.A i dr.L)...tak da je to nešto novo unazad godinu dana (toliko sam pauzirala). Dr L. mi je rekao da sad kod nje idu na razgovor samo one pacjentice kod kojih je nešto komplicirano ili su neke nedoumice..( kad smo mi bile na ET jedna cura je bila kod nje ).

  9. #459
    Natalina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    198

    Početno

    Zašto pacijentice dr. Alebića ne idu kod Lane?
    ...prvenstveno da se ne bi bespotrebno opterećivale razno raznim informacijama i postocima.

  10. #460

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    31

    Početno

    Samo da prijavim još jednu trudnoću ali nažalost ne moju. Cura koja je bila sa mnom na punkciji ( stimulacija menopurama) danas vadila betu - 100
    Zdenka

  11. #461
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Danas sam zvala VV da se narucim k dr. L sa svim nalazima koje je trazio prvi put kada sam mu dosla na pregled i konzultacije. Sada je sve napokon skupljeno (HIV 1 i 2, itd), hormoni su takodjer tu, prijasnji spermiogram radjen u KBC Rijeka i krvne grupe i Rh faktori. Uglavnom, narucena sam u ponedjeljak, 17.05.Rekla mi je sestra da dodjem oko 11 (ja cu ipak malo prije). Mozda se i vidimo...(ako se skuzimo)
    svim curkama na VV

  12. #462
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj ANAK prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da prijavim još jednu trudnoću ali nažalost ne moju. Cura koja je bila sa mnom na punkciji ( stimulacija menopurama) danas vadila betu - 100
    Zdenka
    sretna sam zbog Zdenke...i znam da ovo čita...rekla sam joj da će dobiti najbolji poklon za rođendan u životu...
    Zdenkić još jednom veeeeeeeeeeliiika pusa

  13. #463

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    96

    Početno

    Molim vas za jedan savjet, prije tjedan dana zvala sam za naručit se za razgovor kod drL po prvi put,sestra mi je rekla da zovem prvi dan menzesa,budući da je bio jučer,zvala sam danas drugi dan,da se dogovorimo,ali me sestra odpilila jer da bi trebala doći 8 dan na dogovor i da bi me pregledao a to pada u nedjelju,oni ne rade i dr ide na kongres,čudi me da nisam mogla doći 9 dan u ponedjeljak.Da li bi bilo glupo da nazovem opet pa da pitam za ponedjeljak ili da se pomirim i čekam idući mjesec? Ne znam postupak na VV pa da ne ispadnem dosadna a još nisam ni stigla do tamo.

  14. #464
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    duba13, nazovi i naruči se 9dc. To je protokolarno OK i nema valjanog razloga (osim ako doktora nema niti ponedjeljak) da ti sestre ne dogovore taj termin.
    8dc ionako imaš samo UZV i dogovor za neki naredni mjesec.
    Sretno

  15. #465

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Kitty, angel - radila sam test 5 dan od zadnje inekcije i bio je agano pozitivan... mislila sam da je ostatak inekcije, pa sam ponavljala svaki sljedeći dan do bete
    Svi su bili pozitivni....Nekih 5 komada... Beta 530.

  16. #466
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj Marnie prvotno napisa Vidi poruku
    dok sam bila na VV bila sam pacijentica dr. L i od 4 puta samo sam jednom bila kod Lane. 3 puta sam imala po 1 embrij, pa se valjda smatra da onda ne treba riječ biologa (iako bi bilo lijepo da sam znala kakv je), a taj 1 put kada sam bila kod nje imala sam 4 embija i ubila me u pojma da su niš koristi i da ih vraća sva 4, jer i tako neće biti ništa od toga. Ajde bar je žena iskrena
    Meni je rekla da sam prestara za kvalitetne zametke (imala sam 2 js i isla sam dva sata nakon punkcije do nje), da tesko da ce ici ista bez ICSI-a s obzirom na nalaz mm, da se ne nadam icemu......tada su mi vracena dva 8-stanicna zametka 3. dan nakon punkcije, oplodjena obicnim IVF-om i to pristojne kvalitete i imala sam biokemijsku.....tako da uopce ne vidim smisao tog odlaska kod Lane.....samo te uznemiri kako kaze Natalina

  17. #467
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Tikica slažem se s tobom!
    Ja sam bila kod Lane sva tri puta i svaki put sam izašla jadna. Draže mi je razgovarati s dr. L. On uvijek daje nadu da će sve biti dobro i da će ovaj puta beta biti pozitivna..

  18. #468
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Jel mi možete reći oko koliko bude gotov nalaz bete ?
    Idem preksutra pa me zanima jel stignem na posao.
    Pretpostavljam da nalazi idu doktoru pa on proziva pa kaže rezultat..

  19. #469
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Koka krv vadiš ujutro, a nalaz ti bude iza podneva...tako da što se tiće posla ovisi kad radiš

  20. #470
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Izvaditi ću krv reda radi. Test je negativan.

    Vrlo vjerojatno ću samo nazvati sestre ili doktora da mi to potvrde.

  21. #471
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa Vidi poruku
    Kitty, angel - radila sam test 5 dan od zadnje inekcije i bio je agano pozitivan... mislila sam da je ostatak inekcije, pa sam ponavljala svaki sljedeći dan do bete
    Svi su bili pozitivni....Nekih 5 komada... Beta 530.


    Super andiko !! Čestitam! Ja isto jutros napravila test 5-i dan od zadnje inekc (13-i dnt) i prvo mi se činilo ništa,a onda neka lagano blijeda crta (usporedno s ovom kontrolnom stvarno bila blijeda) tak da nisam baš sigurna.. neću više radit..vadim betu za 3 dana pa ću vidjet ..

  22. #472

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    nova gradiška
    Postovi
    2

    Početno

    evo cure ja sam nova 5 aih 2 ivf jedan propali 1 kriembriotransfer,mm i ja sve u redu od 2004 se borimo i vv smo dr. al.

  23. #473

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    nova gradiška
    Postovi
    2

    Početno

    evo cure i ja sam nova 5 aih ,2 ivf,jedan propali i 1kriembriotransfer mm i ja smo ok .kod dr,al.

  24. #474
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    da otkrijem misterij zasto pacijenti drA ne idu kod Lane:

    ja sam drA bas nedavno zaskocila s tim pitanjem i odgovorio mi je da je to njegova odluka koju je donio nakon duuuugog razmisljanja. po njegovom misljenju, razgovor s biologicom zenama stvara vise zbrke nego pozitive i zato je tako odlucio! iskreno - mislim da covjek ima pravo, iako ja mislim bi bilo dobro da se pacijenticama nakon neuspjelih postupaka kaze kakvi su bili embriji kako bi to znale za eventualne druge postupke u drugim klinikama.... tj. da bi mogle drugim MPO-ovcima reci kakvi su bili embriji pod kakvom stimulacijom...

    kiss svima

  25. #475
    mimimuc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    tako blizu a tako daleko
    Postovi
    207

    Početno

    cure- kada ste najranije radile test , a da niste dobile poslije transfera pikicu??

  26. #476
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Andiko,čestitam,super beta!

  27. #477

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Darkice, ja sam isto 17.05 na VV pa se vidimo

  28. #478
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ja sam konačno danas trebala krenit u postupak, došla sva bitna u zagreb, prešla 250 km, pripremila novce za suprefakt, ma spremna ko puška, zalegnem na UZV, kad cista bod 5,5 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    možete li zamislit moje oduševljenje?!

    sad čekat da cista ode, nadamo se sa menstruacijom, ali slijedeći ciklus ne stignemo jer su godišnji pa me naručio dr A tek u 9. mjesecu!!!

    a meni biološki sat laganno tik tak...

    eto, tako danas bi kod mene ...

  29. #479
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Nataša baš mi žao ..
    Znaju te ciste zas**** cijeli plan..

  30. #480
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Nataša

  31. #481
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Nataša baš mi žao ..
    Znaju te ciste zas**** cijeli plan..
    baš tako.... valda je sve to s nekim razlogom!

  32. #482
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    Darkice, ja sam isto 17.05 na VV pa se vidimo
    Poslat cu ti PP cim dobijes tu mogucnost, jer vidim da si friska ovdje

  33. #483

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Poslat cu ti PP cim dobijes tu mogucnost, jer vidim da si friska ovdje
    Ma pratim ja sve vas ! Prvi pregled sam obavila 01.04 i također imam kontrolni kod dr. Lučija, nosim sve iste nalaze ko i ti. Pa ono ajde da ti se javim kad ćemo već biti tamo isti dan!

  34. #484
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    Frka, hvala ti na rješavanju tog misterija, makar mi koji već idemo više puta voljeli bi znati kakvi su nam embriji, jedna dvije rečenice, mogao bi nam to i dr. prenijeti. Meni isto tek nakon 3 neuspješna iVF , kad sam dogovarala sljedeći, dr. A malo razjasio moju situaciju. Naime svaki put su mi bili "dobri" embriji, koji su se "pravilno dijelili", pa ni on ne zna zašto -. Bilo mi je drago što mi je bar to raznasnio.

  35. #485
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj amariya prvotno napisa Vidi poruku
    Frka, hvala ti na rješavanju tog misterija, makar mi koji već idemo više puta voljeli bi znati kakvi su nam embriji, jedna dvije rečenice, mogao bi nam to i dr. prenijeti. Meni isto tek nakon 3 neuspješna iVF , kad sam dogovarala sljedeći, dr. A malo razjasio moju situaciju. Naime svaki put su mi bili "dobri" embriji, koji su se "pravilno dijelili", pa ni on ne zna zašto -. Bilo mi je drago što mi je bar to raznasnio.
    meni je jako žao šta sam išla na razgovor kod Lane, taj razgovor mi je obilježio čekanje bete, a i početak T, ako kog zanima zašto molim na pp, neću javno

  36. #486

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Angel 1 želim ti ogromnu betu!!!
    Jedno pitanjce,šta su na VV-u na godišnjem 2mj.-ca?I 7. i 8.mj.?
    Mi naime popravili spermiogram,sada imamo theratozoospermiju i nemamo zeleno svijetlo za postupak nego MM mora ponoviti spermiogram,opet.Koliko dobro toliko jao.

  37. #487
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    pirica, mislim da je bas zbog takvih slucajeva (mada ne znam sto se konkretno dogodilo, ali pretpostavljam da je negativno) dr odlucio da se ne ide kod lane.. upoznala sam curu kojoj je lana rekla da su embriji jako losi i na kraju nosila blizance. ta je trudnoca gadno zavrsila zbog lijecnicke greske u njenom rodnom gradu, ali drugi put joj je lana opet rekla da su embriji katastrofa i opet je zatrudnila... i cemu onda razbijat glavu?

    amariya, zato sam i rekla da bi trebali reci kakvi su bili embriji nakon neuspjelog postupka.. a do tad mozak na pasu...

    petronjela, zao mi je sto vam se tak poklopilo, ali kad bi isli na godisnji ako ne prek ljeta? pa prek godine rade kao crnci.

  38. #488
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    petronjela doktori imaju normalan godišnji od kojih 30 radnih dana, al tome se moraju pribrojiti i sve njihove radne subote ..

    Oni zapravo po zakonu o radu ne bi trebali raditi subote, al ih ipak rade, a te subote se kasnije pribroje redovnom godišnjem i onda dobiješ što dobiješ - jako dugi godišnji..

  39. #489
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Hej Petronjela..vidim već su ti curke odgovorile da VV ne radi 7. i 8.mj. Ali obzirom da se nalaz tm malo popravio pročitaj si post "kako ste popravili spermiogram" i do 9.mj prionite na posao u kućnoj radinosti Možda vam se posreći..

  40. #490
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Petronjela prvotno napisa Vidi poruku
    Angel 1 želim ti ogromnu betu!!!
    Jedno pitanjce,šta su na VV-u na godišnjem 2mj.-ca?I 7. i 8.mj.?
    Mi naime popravili spermiogram,sada imamo theratozoospermiju i nemamo zeleno svijetlo za postupak nego MM mora ponoviti spermiogram,opet.Koliko dobro toliko jao.
    zato što rade sve subote i sve praznike pa im se nakupi slobodnih dana

  41. #491
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    zato što rade sve subote i sve praznike pa im se nakupi slobodnih dana
    evo ovako oni ti subote i praznike rade da se nama postupci ne bi odgađali, jer što ako te dopadne punkcija ili transfer baš u subotu, kužiš? u tom ti je fora

  42. #492
    kiša avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    .........u nadi........
    Postovi
    100

    Početno

    joj oprosti, krivo sam povezala, učinilo mi se da ti nije jasno zašto rade subote i praznike, sorry

  43. #493

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Cure, sad sam zvala sestre i one kaze da je dr. L u petak jako kratko ipak gore. ALi nije znala reci do kada. jel slucajno neka zna do kada je gore? otprilike
    I u ponedjeljak normalno rade jel tako?

    hvala puno

  44. #494
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Nevena,
    ja sam čula isto da je u petak gore,ali ni sestre neznaju točno do kad..... Sestra Sonja mi reče da će navodno sam trudnice pogledat.. Pa ak ti je hitno ti urani, ak nije onda u pon...

  45. #495

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    thanks angel

  46. #496
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    nevena nije te dugo bilo...što se dešava kod tebe

  47. #497

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Nevena,
    ja sam čula isto da je u petak gore,ali ni sestre neznaju točno do kad..... Sestra Sonja mi reče da će navodno sam trudnice pogledat.. Pa ak ti je hitno ti urani, ak nije onda u pon...
    cure koje ste u zadnje vrijeme aktivne, kakva je situacija s gužvom? da li se dugo čeka za pregled?

  48. #498

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    nevena nije te dugo bilo...što se dešava kod tebe
    Draga snow, ne usudim se priznati na glas ni sebi a kamoli drugima, beta je pozitivna pa bi trebala na uzv.
    Pratim i tebe ovdje i strasno mi je zao sto je sve tako ispalo. I od srca zelim da ovaj stimulirani bude dobitan. Imas malo godina a to je veliki plus.
    I jedan savjet cisto od srca, ako imate financijskih sredstava bilo bi dobro da se prijavite negdje vani. Vidim da imas PCOS a tu je rizik od hiperstimulacije i velikog broja js pa steta ih je sve ne iskoristiti.

    Puno srece ti zelim i drzi se

    Zvdanijela, rekla bi da na zalost nema neke guzve i da se ne ceka dugo kao nekad davno prije.
    Sretno!

  49. #499
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    pa to je prekrasna vijest... a gdje si ti bila isto na VV ili vani...

    mi ćemo sada vidjeti ako ne uspije prvi puta sa stimulacijom naručit ćemo se vani ali neznam još gdje...vjerovatno Maribor...u to vrijeme ćemo skupiti love...

    ovo zadnje me slomilo...jedva čekam da sve ovo sada krene i prođe pa da vidim krejnji rezultat...
    super mi je čuti kada netko uspije, i meni daje nadu za dalje...
    želim ti školsku trudnoću i da sada uživaš sa svojom bubicom u stomaku...

    hoće li biti Neven?

  50. #500
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Citiraj maby prvotno napisa Vidi poruku
    Ma pratim ja sve vas ! Prvi pregled sam obavila 01.04 i također imam kontrolni kod dr. Lučija, nosim sve iste nalaze ko i ti. Pa ono ajde da ti se javim kad ćemo već biti tamo isti dan!
    Moze, bilo bi mi jako drago upoznati te...javit cu ti se jos u nedjelju da ti makar kazem kako ces me prepoznati

Stranica 10 od 19 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •