Stranica 13 od 19 PrviPrvi ... 31112131415 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 904

Tema: Potpomognuta na VUKU VRHOVCU

  1. #601
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da spadam medju te cure koje se bore za izmjene zakona.Ovo je moje vidjenje i to bez neke pretjerane emotivne vezanosti za svog doktora.Da imam sta napisati kontra bih sigurno i napisala.Htjedoh samo reci da ne trosimo energiju uzalud nego da se koncentriramo na ono sto jos mozemo napraviti jer ovo nikako nije amen na sve i nece biti jer necemo stati dok se one stavke u zakonu koje nam najvise smetaju ne promijene.Sto se mene osobno tice na velikoj sam vagi da se okrenem izlaznoj strategiji ali od borbe za prava MPO pacijenata ne mislim ni tada odustati bas kao sto nisu odustale ni mnoge cure ovdje koje su davno ostvarile svoj cilj.
    Kao da sam ja ovo napisala!

  2. #602

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    frka.... molim te za odgovor....nova sam na forumu al ih već neko vrijeme čitam jer smo MM i ja u istim problemima kao i većina vas.....zanima me koji je razlog tebi dr naveo za odstranjivanje jajovoda(sry ako sam direktna)...moja priča je ovakva:prije 1 god hsg-lijevi neprohodan,desni uredno prohodan ;predložena ipak potpomognuta;ja tražila drugo mišljenje i dobila ga...-trebam na lpsc-ju koju su mi i napravili 27.04.2010 ali su izvadili i oba jajovoda...bila sam u šoku od vijesti ali i od ponašanja doktora koji mi ni nakon kontrole nije objasnio šta se dogodilo....hvala ti puno

  3. #603
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    http://dalje.com/hr-hrvatska/zbog-no...a-manje/265421
    ipak je morao biti tamo za stolom sa ...

  4. #604
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    snow.ml - taj link je star tocno godinu dana

  5. #605

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Moze mi netko potvrditi da li se radi gore 03.06.?

  6. #606
    Mona 20 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    61

    Početno

    [QUOTE=maby;1630252]MONA 20
    Hvala na odgovoru. U kojoj si ti sad fazi postupka?

    Ja sam sad u fazi čekanja na moj 2. stimulirani postupak, dr. L. mi je rekao da ćemo ga napraviti poslije godišnjih odmora, u 9. mjesecu. Htio me je ubaciti već sada u lipnju, ali mi M. dolazi tek od sredine mjeseca, tako da njega neće biti tada tu (ide na neki put). Imamo sve papire za postupak, jedino što moram prije postupka donijeti friške nalaze briseva i ovogodišnju papu. Dokle si ti stigla?

  7. #607
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Kak ide sad sa plaćanjem u stimuliranom,sprej,štoperica,injekcije..?

  8. #608

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    32

    Početno

    MONA 20 ,baš šteta za 6mj, mogu ja na tvoje mjesto uh kakva gužva bude u 9mj. Mi čekamo taj 18.06 i to pravno i psihološko savjetovanje šta dalje to ćemo vidjet i čut Dr. L imam sve briseve,papu,hepapitis,hiv,itd....sve uredno. MM mi je sa Teratozoo-- prešao na Astenozoospermiu ne znam dali je to bolje ili gore uglavnom čekamo ... E da i nemamo još ono <drugo mišljenje > to mi još nitko nije spomenuo.

    TRAŽIM JASNU 09.....negdje na ovom forumu !!!!!!! Molila bi da mi se javi na pp.

  9. #609
    Mona 20 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    61

    Početno

    Maby, onda ćeš sigurno i ti dobiti termin u 9. mjesecu, pa se možemo i osobno upoznati...Kakvo drugo mišljenje?što je to?

  10. #610
    Mini3 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    74

    Početno

    Bok curke, od jučer započeo moj prvi postupak. Već dva dana koristim sprej i imam osjećaj da sam napuhnuta ko balon. Je li neka od vas imala takvo iskustvo? Koliko dugo ste koristile Hipermicin? Moramo te tabletice piti u suprug i ja istovremeno, međutim u kutiji ima samo pet tabletica, što me iznenadilo, jer to znači da ih moramo piti samo dva dana.
    Moj ginić mi naravno ništa nije znao reći ... pa to je katastrofa! Stoga su mi vaša iskustva dragocjena.

  11. #611
    weather avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    113

    Početno

    Hiramicin pijete i ti i suprug 5 dana, što zači da trebaš još jednu kutiju.

  12. #612
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj tarajan prvotno napisa Vidi poruku
    frka.... molim te za odgovor....nova sam na forumu al ih već neko vrijeme čitam jer smo MM i ja u istim problemima kao i većina vas.....zanima me koji je razlog tebi dr naveo za odstranjivanje jajovoda(sry ako sam direktna)...moja priča je ovakva:prije 1 god hsg-lijevi neprohodan,desni uredno prohodan ;predložena ipak potpomognuta;ja tražila drugo mišljenje i dobila ga...-trebam na lpsc-ju koju su mi i napravili 27.04.2010 ali su izvadili i oba jajovoda...bila sam u šoku od vijesti ali i od ponašanja doktora koji mi ni nakon kontrole nije objasnio šta se dogodilo....hvala ti puno
    sorry, tek sad sam vidjela...
    kako to da nemas opciju privatnih poruka?

    ja sam ti imala upalu, krivo su me lijecili (mjehur umjesto jajnika/jajovoda) i sve se zagnojio. to je vjerovatno dugo "mirovalo" i kad je buknulo i dalje su tvrdili da mi nije nista, saltali me s hitne na hitnu, cak su mi rekli da odem psihijatru, a nisam mogla ni hodati od bolova... na kraju, dok sam dosla do operacijskog stola na merkuru (nakon 2 mjeseca svakodnevnog boravka na hitnoj!! - petrova i rebro), gnoj se prosirio i zahvatio i desni jajovod. ma dobro da sam ziva ostala i cudo da nije doslo do sepse...

    a to sto tebi nitko nije objasnio zasto su ti izvadjeni jajovodi jednostavno nije normalno! imas potpuno pravo zahtijevati da ti se kaze u cemu je bio problem! da sam samo bila malo iskusnija i starija kad mi se to desilo, sve bih ih redom oprala jer se sve vrlo lako moglo otkriti na samom pocetku! ali nitko nije bio voljan ni spomenuti koje pretrage teba napraviti, pa makar i privatno...

    sretno!

  13. #613
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Mi smo pili Hiramicin po jednu dnevno pet dana.

  14. #614
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Hiramicin se pije 5 dana po 2 kapsule dnevno(svakih 12 h po jednu) i ti i muž od prvog dana tvoje menstr. Tebi ginekologica napiše 2 kutije, a njemu dr. opće prakse.. čudi me da to tvoja ginekologica nezna
    Sretno

  15. #615
    Mini3 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    74

    Početno

    Pribavil

  16. #616
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Sorry sad vidim na papirima.... ipak po 1 dnevno !! Znači 1 kutiju ti i 1 tm !!! Sretno

  17. #617
    Mini3 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Hiramicin se pije 5 dana po 2 kapsule dnevno(svakih 12 h po jednu) i ti i muž od prvog dana tvoje menstr. Tebi ginekologica napiše 2 kutije, a njemu dr. opće prakse.. čudi me da to tvoja ginekologica nezna
    Sretno
    Pa eto i me eto čudi što ne zna. I to nije prvi put da me ostavi u neznaju, iako uvijek inzistiram na odgovorima, i eto snalazi se druže kako znaš. Mi moramo piti Hiramicin po jednu na dan i to pet dana, tako da sam se začudila kada sam u kutiji ugledala samo pet tabletica! Uspjela sam riješiti problem na vrijeme. Hvala na pomoći.

  18. #618
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Ma nema na čemu.. i ja sam puno puta bila zbunjena i nake stvari pitala 2puta Ak će šta još trebat-pitaj I da ti dam malo nadu..meni je ovaj put bio dobitni !! Nadam se da će i tebi

  19. #619

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    sorry, tek sad sam vidjela...
    kako to da nemas opciju privatnih poruka?

    ja sam ti imala upalu, krivo su me lijecili (mjehur umjesto jajnika/jajovoda) i sve se zagnojio. to je vjerovatno dugo "mirovalo" i kad je buknulo i dalje su tvrdili da mi nije nista, saltali me s hitne na hitnu, cak su mi rekli da odem psihijatru, a nisam mogla ni hodati od bolova... na kraju, dok sam dosla do operacijskog stola na merkuru (nakon 2 mjeseca svakodnevnog boravka na hitnoj!! - petrova i rebro), gnoj se prosirio i zahvatio i desni jajovod. ma dobro da sam ziva ostala i cudo da nije doslo do sepse...

    a to sto tebi nitko nije objasnio zasto su ti izvadjeni jajovodi jednostavno nije normalno! imas potpuno pravo zahtijevati da ti se kaze u cemu je bio problem! da sam samo bila malo iskusnija i starija kad mi se to desilo, sve bih ih redom oprala jer se sve vrlo lako moglo otkriti na samom pocetku! ali nitko nije bio voljan ni spomenuti koje pretrage teba napraviti, pa makar i privatno...

    sretno!
    ma nemam pojma,nova sam i tek kad sam vidla da na ovim forumima dobiješ više inf. nego od liječnika koji kopaju po tebi, sam se odlučila registrirati...hvala ti puno....meni je reko da je najvjerojatnije klamidija(bris i još 1 test pokazali negativno)i kad sam mu to rekla,samo me se htio brže riješiti

  20. #620

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    curke vidim da ste sve već bile u nekom od postupaka ,pa me zanima ako mi netko može reći kako ste riješile ono drugo mišljenje od specijaliste....
    Meni u petak sestra dala samo neki papir da moj ginić potpiše jer kaže da ionako ne mogu ni jednom drugom metodom ostat trudna,osim potpomognutom......dali će onda to biti dovoljno(da me ne šaltaju,pa da riješim i to prije susreta s dr.A)

    hvala Vam puno

  21. #621
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    mi smo pili 2 na dan 5 dana... pitajte u ljekarni kak se obicno pije...

  22. #622

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj Mia Lilly prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo pili Hiramicin po jednu dnevno pet dana.
    I mi a i mnogi drugi su pili ovako.5 dana po jednu oba partnera.
    Najbolje je za ovakve dilemne nazvati sestre izmedju 13 i 14 sati i pitati njih one ce vam sve najbolje objasniti.

  23. #623
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Naručena sam za postupak IVF u 6 mj.Da li netko ima informaciju o tome da li je dr.L.tu kroz 6. mj?Nešto sam načula preko foruma da ga u 2.polovici nema???

  24. #624
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Jučer sam čula da ide na god.odm. 15.7. a za 6 mj. nije niš rekao, ali tamo sam opet za tjedan dana pa ga mogu pitati.. ak ti nitko prije toga ništa ne javi...

  25. #625
    Mini3 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    74

    Početno

    Curke,
    upravo sam se vratila sa VV. Sestre su organizirale prikupljanje potpisa protiv pripajanja VV Merkuru.
    Ako imate vremena navratite gore kod sestara pa potpišite peticiju protv pripajanja.

  26. #626
    Mini3 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj tarajan prvotno napisa Vidi poruku
    curke vidim da ste sve već bile u nekom od postupaka ,pa me zanima ako mi netko može reći kako ste riješile ono drugo mišljenje od specijaliste....
    Meni u petak sestra dala samo neki papir da moj ginić potpiše jer kaže da ionako ne mogu ni jednom drugom metodom ostat trudna,osim potpomognutom......dali će onda to biti dovoljno(da me ne šaltaju,pa da riješim i to prije susreta s dr.A)

    hvala Vam puno
    I ja sam načula da je dovoljno samo mišeljenje soc. ginekologa. Ja sam eto ušla u postupak, a da nikoga nisam tražila drugo mišljenje. Kad sam pitala dr. prije dva mjeseca rekao mi je da za to još ima vremena. I eto došao početak postupka, a da mišljenja nemam. Kako je sada to moguće, stvarno ti ne bih znala reći.

  27. #627
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Citiraj Mini3 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,
    upravo sam se vratila sa VV. Sestre su organizirale prikupljanje potpisa protiv pripajanja VV Merkuru.
    Ako imate vremena navratite gore kod sestara pa potpišite peticiju protv pripajanja.
    A ja bila jučer i gledam kako ovi s odjela za dijabetes imaju peticiju i mislim si kako nitko nije pokrenuo i za mpo... Nadam se da će se još potpisivat i za tjedan dana... da se skupi što više..

  28. #628
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam čula da ide na god.odm. 15.7. a za 6 mj. nije niš rekao, ali tamo sam opet za tjedan dana pa ga mogu pitati.. ak ti nitko prije toga ništa ne javi...
    Evo saznala sam..dr.L. radi cijeli 6 mj do 26.06.kada je nekakav kongres...

  29. #629
    amariya avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    184

    Početno

    Jel netko ima informacije za dr. A. Da li će on raditi cijeli 6.mj.?

  30. #630
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    24.6. je sigurno tamo - tad sam narucena. ali cini mi se da i on ide na kongres jer je rekao da ga nema 28.6.

  31. #631
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Kongres je ESHRE u Rimu, od 27.do 30.6. - idu uglavnom svi doktori iz svih klinika.

  32. #632

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    hvala Vam puno....stvarno ovdje dobiješ više inf nego u bolnici...ali nije im za zamjerit...sestre su stvarno super

  33. #633
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    tarajan, meni nije trebalo drugo misljenje...

    do kad se moze potpisat peticija? moram odnijeti uputnicu gore, al danas mi je muuuukaaaaa cijeli dan pa nikako nisam mogla.

  34. #634

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    ma to me sve zbunilo,jer kad sam u petak dr(nije MPO) na SD pitala dali mi ipak treba to drugo mišljenje,reko je da DA....pa sam otišla na VV ipak pitat i onda mi je sestra dala taj papir.....
    možda bi bilo najbolje nazvat gore i pitati dr.A

  35. #635
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj Mini3 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,
    upravo sam se vratila sa VV. Sestre su organizirale prikupljanje potpisa protiv pripajanja VV Merkuru.
    Ako imate vremena navratite gore kod sestara pa potpišite peticiju protv pripajanja.
    MOLIM vas da potpišete peticiju jer se radi i o vama.
    Potpisat ćemo i ja i MM.
    HVALA

  36. #636

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nema na čemu.. i ja sam puno puta bila zbunjena i nake stvari pitala 2puta Ak će šta još trebat-pitaj I da ti dam malo nadu..meni je ovaj put bio dobitni !! Nadam se da će i tebi
    angel jesi ti bila na punkciji 22.04.? Bilo nas je 6, samo ste vas dvije imale transfer?
    I kako mogu skužiti beta je pozitivna pa mijenjaj potpis

  37. #637

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    31

    Početno

    I da, čestitam, naravno.

  38. #638

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj Mini3 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,
    upravo sam se vratila sa VV. Sestre su organizirale prikupljanje potpisa protiv pripajanja VV Merkuru.
    Ako imate vremena navratite gore kod sestara pa potpišite peticiju protv pripajanja.
    Juce nisam mogla otvoriti forum pa se javljam danas.Potpisala sam peticiju a i mm ce u ponedjeljak kad bi trebala biti punkcija ukoliko sve bude kako treba, tj, folikulici ostanu na broju.Curke koje ste u Zagrebu svratite gore bez obzira da li ste i gdje u postupku i potpisite peticiju.

  39. #639
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Citiraj ANAK prvotno napisa Vidi poruku
    I da, čestitam, naravno.
    Hvala Anak ! Ja bila na pukciji 26.04. a transfer bio 28.04. i to dva komada- jedan se primio za sad..

  40. #640
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Potpisat ćemo peticiju idući tjedan i mi, u četvrtak (nadam se da neće biti kasno) jer se tada idemo pokazati našem dragom doktoru

  41. #641

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    37

    Početno

    tarajan, pacijent sam dr.A,drugo misljenje ne daje soc.gin.nego druga ustanova,mi smo ga dobili u Merkuru gdje smo bili i upuceni inace vazno je slijediti upute doktora, tako da do ulaska u postupak imas sve spremno,sretno

  42. #642
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Potpisat ćemo peticiju idući tjedan i mi, u četvrtak (nadam se da neće biti kasno) jer se tada idemo pokazati našem dragom doktoru
    a ja mislim u utorak navratiti gore, da se pokažemo kako smo veliki...i usput naravno potpisati peticiju...

  43. #643
    nokia avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    143

    Početno

    angel 1 čestitke!!

  44. #644
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Citiraj nokia prvotno napisa Vidi poruku
    angel 1 čestitke!!
    Hvala Nokia .... držim fige za tvoj postupak pa da i tebi možemo hopsati kroz par dana

  45. #645

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    negdje ispod plavog neba
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj mikulica prvotno napisa Vidi poruku
    tarajan, pacijent sam dr.A,drugo misljenje ne daje soc.gin.nego druga ustanova,mi smo ga dobili u Merkuru gdje smo bili i upuceni inace vazno je slijediti upute doktora, tako da do ulaska u postupak imas sve spremno,sretno
    hvala ti Mikulica,ali mislim da ću zvat doktora jer mi se i od zadnjeg susreta s njim dijagnoza promjenila pa mislim da mi je zato sestra dala taj papir koji mi treba potpisat moj ginić...

    U pon.zovem dr.A pa ću vidjet......

  46. #646
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Bila sam prije tri dana na VV,peticija potpisana,dr mi spominje driling jajnika,je li netko bio možda? Zanima me koliko se ostaje u bolnici i je li bolno jako? Drugo mišljenje mi nije spominjao,a za postupak se dogovorili u 9. mj

  47. #647
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Cure jeli isti broj za naručivanje na VV kod dr Lučingera i koje je vrijeme jeli jos 13-14

  48. #648
    Tinkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    Cure jeli isti broj za naručivanje na VV kod dr Lučingera i koje je vrijeme jeli jos 13-14
    Je,isto je vrijeme i broj.

  49. #649
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    laky, je li to znači da ideš po svoje smrzliće?

  50. #650
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    još nismo odlučili kad ali idem svakako .dr je za travanj 2011 a ja bih već na jesen

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •