Stranica 3 od 20 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 961

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #101
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    A šta je dr P. i kad se vraća?

    Pinky, dobra odluka. Odmori se od svega, napuni baterije i vrati nam se svježija i spremna za dalje. Sretno draga!
    Stvarno smo preopterećeni više, evo ja još nisam ni počela, a već imam ogromni grč u želucu. Tako bi volila zaboravit sve šta znam, i krenuti u postupak kao neka tinejđerica koja pojma nema o neplodnosti, PCOS-u, gonalima, betama... I samo da padnem u nesvjest kad vidim pozitivan test... od straha šta će reći momak, tata, mama... (slučaj moje susjede, blago joj!)
    Posljednje uređivanje od Denny : 07.04.2010. at 19:09

  2. #102
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    Pinky

  3. #103
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    A šta je dr P. i kad se vraća?
    mislim da se dr. P. vraća 12.04. jer sam ovaj tjedan planirala u Split na razgovor za idući postupak ( moja nestrpljivost), no on mi je napisao u mailu da ga neće biti do 12. 04., pa ću malo pričekati,
    Denny, to znači od ponedjeljka je na radnom mjestu,

  4. #104

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Tako je i meni rekao, vraca se 12.04, dr. S. je tu pa idem u Petak kod njega na uzv pa opet kod dr.P.
    Curke imam problem, dali se zbog gljivicne infekcije (mislim da to imam) zaustavi s procesom ? Ja sam u dugom protokolu i u Petak mi je prvi uzv, danas me "dole" svrbi i pomalo pece, keksanje bolno (pece), stavljala "Canesten" al nista, jos je tu, mislim da je opet prokleta gljivicna infekcija (to me hoce bas cesto), sta da radim ? kupila sam vaginalete od "kantarionovo ulje" pa cu i to probati....kvragu, bas sad kad sam u postupku ...samo da mi nekaze dr. u Petak da nije dobro
    Posljednje uređivanje od diana : 07.04.2010. at 21:03

  5. #105
    IRENA456 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    298

    Početno

    draga diana,ja sam ti jedna od onih koja često ima inekcije..
    svaki put bi dobila antibiotike ali oni bi mi kratkotrajno pomogi pa sam se odlučila na homeopatske pripravke(čajevi i kapi)
    ovo je več 3. mj. kako to koristim i izlječila sam se(bar mi je tako rečeno) i više me ništa ne smeta
    nije preporučeno ulazit u postupak s bilo kakvom infekcijom ali isto se posavjetuj s dr.

  6. #106
    IRENA456 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    298

    Početno

    inekcije=infekcije
    hahaha nisam još popila kavicu

  7. #107

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Hvala Irena, ja sam vec u postupku, sve je bilo uredu kad smo poceli ali evo sad....sutra idem u Cito na prvi uzv pa cemo vidjeti sta dr. kaze, cajevi i kapi...jel ti to neko propise ili..??

  8. #108
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    I ja sam jedna od onih koje su pravo uzgajalište gljivica, jednom mjesečno-evo njih, nije ni čudo ako ih imaš, postupak je sam po sebi stresan, a one obožavaju stres . Imala sam ih u postupku, pitala dr., rekao canesten, ali sam nekako preskočila i prošle same od sebe, inače, meni uvijek pomogne diflucan-jedna tableta koju popijem i mirna mjesec-dva, ali bez recepta teško ćeš je dobiti. Gljivice nisu opasne, samo su neugodne..E,da, prala sam se kamilicom, to mi je pomagalo, izbaciti slatko, puno jogurta, bar dok ovo prođe..
    Tebi je uskoro punkcija, zar ne? Znaš li koliko je folikula otprilike( mada, dr.je tu od oka, meni rekao 15-20, a ono 22 )?
    A Blekonja? Jedva čekam dobre vijesti!

  9. #109
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Toliku sam storiju napisala, a zaboravila naglasiti ono bitno-neće zbog gljivica obustaviti postupak, ne brini, ali isto ih probaj riješiti..
    Posljednje uređivanje od goa : 08.04.2010. at 14:35

  10. #110

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    evo mene cure moje, čitam ja vas, ali moja situacija je ovih dana bila više nego turbulentna (za mene barem) tako da dok nisam nešto barem malo konkretnije znala nisam ništa pisala!!! Uglavnom sa nekih početnih Femarskih 7-8 folikula i pazite sad....13 menopura ja sam evo danas DOGURALA DO SAMO JEDNOG JEDINOG FOLIKULA od 18 mm i šiknila večeras sebi štopericu, u subotu ćemo ga kako dr. moj dragi kaže "bocnit" pa ćemo vidjeti što ima unutra, a nadam se jedna lipa zrela jajna stanica koja će se super oploditi i postati jedna lipa slatka bebica .. bilo je tu svega i vađenja estradiola koji je bio sam 400, a trebao je na (tada 2 folikula) biti najmanje 700-1200 ja vam ne trebam pričati kako sam se osjećala, reakcija u početku dobra, a kasnije ćorak.... zaključili smo da smo taj jedan mogli dobiti i u prirodnom, ali što je tu je nema očajavanja (bar za sad).....eto toliko cure moje zavibrajte mi malo ako ne smijete ovdje barem u mislima ili na odbrojavanju.......... javim vam se u subotu (nadam se s dobrim vijestima, jer u protivnom ne znam.... )

    pozz svima
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 08.04.2010. at 22:16

  11. #111

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Isto i kod mene goa, meni je cudno kad ih nema, vec sam navikla da su tu non stop, pokusacu kupiti u apoteci te tablete, mozda mi daju bez recepta. A probacu i kamilicu..eh, sto kazes, stvarno su dosadne. Hvala za info, bila sam se zabrinula sto se tice postupka...sutra mi je prvi Uzv i 9 dc, po nekom mom proracunu punkcija bi trebala biti sredinom slijedece sedmice al vidjecemo sta ce dr. sutra reci, vjerovatno ce mi i sutra reci koliko folikula..ili je jos rano!? Blekonja drzim ti fige, sretno draga

  12. #112
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    blekonjice sretno u subotu ~~~~~~~~~~

  13. #113

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Blekonja sreeetno i znaš sama da ovdje matematika ne vridi....tako da kreni lipo i veselo!
    Ali znate li šta se meni dogodilo...ne bi virovale,e pa sad ću vam ispričat!
    Išla ja kod dr B da se dogovorimo oko daljnjih aktivnosti,razgovor teče krajnje ugodno i lipo,na tragu dogovora... (kako sam se potiho i nadala)za možebitni prirodni u 6.mj.i tako...razgovor privodimo kraju kad dr.meni ničim izazvan "ti si Zlatica na forumu".
    Tako da umjesto zaključka na ovu priču...sljedi pozdrav gore navedenom dr. i zahvaljujemo mu na odvojenom vremenu da svrati i ovdje!

  14. #114
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    moja beta opet 0.00

  15. #115

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Crvenkapice nema toga s čim bi te sad mogli utješit..

  16. #116

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    cure hvala vam na podršci
    crvenkapica žao mi je iskreno!!!!
    ne ide nam baš nešto na ovom pdf i baš sam tužna zbog toga

  17. #117

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Dobar dan, evo još jedne koja treba vašu pomoć tj. informacije. Obzirom da 2 godine ne dolazi do trudnoće, doktor mi je preporučio da krenem s inseminacijom, pa ako ni to ne bude išlo da idemo na IVF. Zanima me koji je postupak prijave za inseminaciju na KBC Split, koliko se čeka i koje pretrage trebam imati. Zovem tamo ali se nitko ne javlja. Unaprijed zahvaljuem na odgovoru.

  18. #118
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    karmen sretno
    ja nisam tamo radila AIH pa ne znam ,javit ce se vec neka cura koja ce ti odgovoriti......
    ....(da nemas slucajno pogresan broj..?? ..i mislim da su oni tamo do 15h.)......uglavnom moras doci na razgovor kod doc.
    dr. ce ti reci sve sta trebas ,koje pretrage po novom zakonu itd.....kad sve skupis.....mislim da mozes odmah sl.ciklus na inseminaciju..tu se ne ceka....

  19. #119
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Citiraj zlatica prvotno napisa Vidi poruku
    i tako...razgovor privodimo kraju kad dr.meni ničim izazvan "ti si Zlatica na forumu".
    Tako da umjesto zaključka na ovu priču...sljedi pozdrav gore navedenom dr. i zahvaljujemo mu na odvojenom vremenu da svrati i ovdje!
    Ne mogu virovat, legenda!
    Ja nikad nisam o tome razmišljala... ali sigurna sam da navrate oni ovdje tu i tamo, čisto da vide kako "javnost" diše (i svaka im čast kad i za to nađu vrenmena!) Ma znaju oni sve, i sigurno bi većina njih prepoznala svoje pacijente. Haha... mene bi moj dr. prepoznao isti čas, samo po potpisu! Čak mi je poželio sreću na operaciji oka.
    Dakle pozdrav svim našim doktorima koji nam pomažu da postanemo sretne mame! Zaista imaju odgovoran i emotivan posao!

    SRETNO CURKE!

    Crvenkapice, jako mi je žao!
    Blekonja vibram do neba draga za sutra!

    i ne mogu
    Posljednje uređivanje od Denny : 09.04.2010. at 19:55

  20. #120
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ups... ovo zadnje "i ne mogu" se ne konta... Sve ja mogu!

  21. #121

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj zlatica prvotno napisa Vidi poruku
    "ti si Zlatica na forumu". !


  22. #122

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    crvenkapice zao mi je ne gubi nadu, idemo dalje

    Bila sam danas na prvom uzv, kasnila silom prilika sat vremena a trebala dobiti decap. i gonal sat ranije, dr. kaze nije problem, sutra decap. u standardno vrijeme a gonal svaki dan 15min ranije dok ne dodjes do 13:30, sad nisam sigurna dali i decap. da sutra pikam u isto vrijeme kad i gonal i vracam svaki dan ili samo gonal,pitala sam dr. kaze samo gonal (nisam vise ni sigurna sta mi je rekao), al mi cudno jer sam danas zakasnila i sa inekcijom decap. pa sam mislila sutra obe u isto vrijeme kao i danas..I M mi trebala zavrsiti prije 2 dana a ja jos uvijek sasvim malo krvarim, dali je to normalno? sutra rijesavamo one 2 potvrde, nisam ih stigla ranije rijesiti..pa uzv za 3 dana...moja punkcija mislim da je blizu

  23. #123
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    koliko se sjecam, decapeptyl mora biti uvik u isto vrime, a gonal GONJAJ (hehehe koji prikladni izraz) po 15ak min...

  24. #124
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Crvenkapice drži se draga
    Očito ćeš napokon i ti doći do IVF-a i držat ćemo ti fige do neba i slati mnoštvo vibri da bude uspješan od prve.
    Blekonja neka bude jedan ali vrijedan držim fige danas i šaljem vibre ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Diana i tebi držim fige - tako mi se čini spor tvoj postupak, a sigurno i tebi. Jedva čekam da nam javiš rezultat o broju js i transferu...

  25. #125
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Crvenkapice sad se lipo zasluženo odmori i, kako kaže Vesnare, možda je IVF ono što ti triba, sigurna sam da si ti već skupila informacija o tome, mi smo uz tebe..
    Blekonja,sretno danas, draga, ta jedna je zlatna !
    Diana, i ja sam znala kasniti s decapeptylom i gonalima, baš nakon UZV, dok bi došla na red, prošlo bi više od ure, pa eto, potpis je tu..Ništa ne brini, vrime će ti sad proletiti!

  26. #126
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Blekonja za malog borca!

  27. #127

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    cure moje evo me IMAAAAAMO JAJNU STANICU!! uh sad opet igra živaca, sutra ujutro ćemo znati razvoj situacije, a do sutra ću fijuuu.... prošvikat nije ništa bolilo (a šta će i bolit ) neugodnija je bila vaginalna injekcija, nego punkcija, vidila sam epruveticu i sad mi je samo ona u očima cure hvala na podršci i opet ČEKAMO SUTRA, uvijek to sutra ljubim vas sve!!!

  28. #128
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Blekonja, sretno draga,
    Ma želim ti svu sreću ovog svijeta
    za jednu a vrijednu stanicu, zrno pijeska pa bebicu,
    i na kraju krajeva ne znam što se mi s tim brojkama zamaramo kad u najvećem broju slučajeva žene rađaju po jednu bebu, tako da je i ta jedna stanica kao svemira velika,

    Diana, samo ti vjeruj što doc. kaže i ne zamaraj se minutama i vrmenskim razmacima, e da znam, znam lako je to reći drugom a kod sebe je malo teže primijeniti,
    no u konačnici razmišljaj tako da što manje briga imaš pred transfer to ćeš na transferu biti opuštenija, mislim da je to nekako najvažnije. E sada kad bi se to moglo postići.

    Crvenkapica, želim ti uspjeh u IVF-u, malo se odmori, popij koju kavicu uz more onako na otvorenom i onda u akciju.

    svim curama želim ugodan vikend, šetajte, budite više na suncu,
    meni je danas radni dan, ali tek sam u podne došla u ured
    tko bi suncu odolio....

  29. #129
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Blekonja bravo, bravo.
    Evo čekam i ja s tobom do sutra i vibram da se oplodi i da transfer bude plodonosan
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  30. #130
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ajme Blekonja, baš sam sretbna zbog tebe! Ma sigurna sam da će se oploditi, kad je već do ovde dogurao! Evo malo vibri za svaki slučaj ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  31. #131

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    a evo ja sam već dva puta prošla kraj Cita od jutros (za one koji ne znaju blizu stojim, da ne ispadnem ono neka frikuša ) i onako s mm zavapila prema gore "ajde malac oplodi se, lipo se oplodi, pa da dođemo po tebe".....sad.... hoće li me poslušati vidjet ćemo!!! uz vaše vibre nadam se najboljem

    hvala vam cure s vama je sve ovo ipak lakše !!!!!

  32. #132
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    oplodit ce se malac i doci ces po njega......drzim fige ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  33. #133
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Blekonja oće oplodit će se, MORA! ~~~~~~~~~~~ sretno sretno sretno!

  34. #134

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    svima

  35. #135
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Crvenkapice zao mi je
    Blekonja držim fige

  36. #136

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno


    (oprostite na OT, ali teško mi je čekati sama, a ne spavam od 6,30)

  37. #137
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    imali kakvih novosti........mislim na tebe......

  38. #138

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ima drage moje evo sad me zvala biologica OPLODILA SE I DOBRO IZGLEDA, jeeeeeeeee sretna sam do neba (za sad ću samo jednom poskočit ima još do utorka do punkcije)

    ljubim vas sve , hvala na vibricama i što mislite na mene!!!! ne bih htjela bit napadna ali trebam još podrške

  39. #139

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Blekonja evo još podrškeeeeeeeeeee oplodila se i lipo izgleda, pa divota!
    Uživaj i navigaji dalje oko Cita i usmjeravaj energiju na mrvicu

  40. #140
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    jeeeeeeeeeeeeeee ma znala sam ja da ce biti sve oki-doki
    jel u utorak transfer? drzim fige i vibram ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  41. #141

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    je je u utorak bi trebala po svoju mrvičicu, sad ću opet proći kraj Cita i malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ idem u mame na ručak i ona je blizu Cita .....ma sve sam vam ja to namjestila lipo (Bože moj netko će reći da sam stvarno "rebambila" ) ali nisam samo sam sretna , a ovo mi se učinilo jako zgodno za podijelit s vama

    cmok i hvala svima još jednom!!!!

  42. #142
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    ¸Blekonja superrrrrrr, čekaj da dodam još malo plesa,
    jer vidim da ti srce pjeva,a to može biti samo dobar znak,
    hej pa nek kažu što god hoće ali tebi je to kruženje oko Cita urodilo plodom,
    koliko si samo dobrih vibrica poslala,

    draga sada vibramo za utorak i dobitni transfer¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ i da forum

  43. #143
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    a evo ja sam već dva puta prošla kraj Cita od jutros (za one koji ne znaju blizu stojim, da ne ispadnem ono neka frikuša ) i onako s mm zavapila prema gore "ajde malac oplodi se, lipo se oplodi, pa da dođemo po tebe".....sad.... hoće li me poslušati vidjet ćemo!!! uz vaše vibre nadam se najboljem
    Podsjećaš me na mene i na mm, i mi smo điravali jedan vikend okolo zgrade, a ja pitam: Šta misliš, dijele li se oni sad unutra?, a on: Ma da dijele! Ma unutra već neki kmeče!
    Draga moja, taj tvoj optimizam je savršen, samo tako ostani, uskoro će malac kod mamice !

  44. #144

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    vesnare upravu si, i meni se nekako cini sporo, al evo goa kaze da ce sad sve brže ici hvala goa za info oko pikanja, bas me uvijek utijesis hvala matto,
    Blekonja zar se na punkciji inekcija dobija 'dole'??? kažes vaginalna inekcija?joj strah me...ja mislila inekcija u guzu ili negdje izvana....
    Blekonja držim ti fige, sve najbolje draga, ti si utorak na transferu,ja sam isto utorak u Cito, drugi uzv...sretno svim curkama

  45. #145
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Blekonja super za malca.
    Držim fige do neba - ma kad se izborio mora biti dobitan!
    vibram za utorak i narednih 14 dana
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    51

    Početno

    Diana, za inekciju dole ne brini.Najprije dobijes koktel protiv bolova + za opustanje,tako da ovu koja ide dole
    neces ni osjetiti, nisam ni ja osjetila bas nista.
    Zelim ti bezbolnu punkciju i da na kraju beta bude veeeelika!

    Za sve ostale saljem puuuno vibrica za sto god treba!

    Blekonja,vibram i za tvoju mrvicu u labu,bit ce to jedan ali vrijeeedan!
    Posljednje uređivanje od TWEETY77 : 11.04.2010. at 21:49

  47. #147

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Huh,hvala TWEETY77, lakse mi je stvarno nisam znala da ide inekcija i 'dole'. Meni je u utorak 13 dc i imam drugi uzv a jos nisam imala ni punkciju, a koliko vidim ovdje vec 14 dc se radi transfer !!!! kako to kod mene usporeno !?? Krenula u dugi postupak prosli ciklus, 05 Mart prvi dc, 26 pocela pikanje Decap. 01Aprila prvi dc (moji ciklusi uvijek 28 dana) 09 April prvi uzv, nastavljam pikanje decap. + 3x1 gonal...drugi uzv 13dc (13april)....

  48. #148
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Diana, ne brini sve ti je to individualno,
    kad sam bila na zadnjem IVF-u doc. P. mi je rekao da su,
    sad se dobro ne sjećam, 15., 16. dan imali punkciju kod neke cure i dobili dvije kranse blastociste,
    opusti se
    broj foikula, dani ciklusa, broj stanica, ništa nije strogo mjerilo,
    jer ponekad i kad je sve krasno-bajno postupak ne uspije
    a ponekad i otpisani embriji budu zdrave bebice

  49. #149
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Blekonja~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da ne zafali

  50. #150
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Blekonja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Bublice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •