Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 65 od 65

Tema: Posvajanje iz Rusije

  1. #51
    m&h avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    jug Srbije
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj m&h prvotno napisa Vidi poruku
    Na ovoj stranici, nažalost, nema naših zemalja - tako da je put do usvojenja verovatno komplikovaniji...

    Evo kako izgleda odgovor g-dina Žarova Antona Alekseeviča na pitanje da li je moguće usvojiti iz Rusije, prepiska je iz septembra prošle godine, citiram:

    "Да, вы можете быть усыновителями детей из России. Процедура на территории России по сравнению с другими странами Европы - проста. Вам нужно будет найти ребенка (в специальной организации), познакомиться с ним, решиться на усыновление, затем обратиться в суд для рассмотрения вопроса об усыновлении. Вам потребуется несколько раз (минимум два) приезжать в Россию и пребывать в ней некоторое время (неделю или больше, в случае суда - как минимум 10 дней) для прохождения формальностей и знакомства с ребенком."
    Citiraj renee prvotno napisa Vidi poruku
    Postovani M&H,

    Dali mi mozete poslati kontakt detalje od Žarova Antona Alekseeviča.
    Htjela bih krenuti u postupak pa bih ga voljela kontaktirati.

    Zahvaljujem.

    R.
    Sve potrebne kontakte imate na sajtu pomenutog advokata, a da ponovim, pitanja možete da postavite u odgovarajućoj formi OVDE:

    http://zharov.info/feedback

    Dobićete odgovor na mejl koji navedete kao svoj u pristojno kratkom roku.

    Na sajtu imate i broj telefona (ne znam izlazni za Hrvatsku, pozivni za Rusiju i za Moskvu), mada, to je isti onaj broj koji vam je već dala DiamonD, tako da mi i dalje nije jasno, ako ste kontaktirali sa advokatom telefonom - kako je mogao da vam kaže da se ne bavi usvajanjima...

    Od kontakata ja imam još samo mejl adrese: anton@zharov.info i azh7@mail.ru .
    Mislim da su i Ana i DiamonD u svojim postovima navele koja dokumenta su vam potrebna za proces usvajanja i kako treba da budu prevedena i overena - pa možda nije loše da se, za početak, pozabavite papirologijom, kao najzahtevnijim delom. Verujem da ćete, u međuvremenu, uspostaviti i kontakt sa potrebnim zastupnikom. Želim vam puno uspeha i da sam proces što kraće traje.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    2

    Početno

    dobar dan,ja se zovem Dafne,imam muža i sina Nou od 10 godina.Željeli bi usvojiti malu žensku bebu iz Rusije.ja imam 46 god.htjela bi rado sa vama stupiti u kontakt ako je moguće,zahvaljujem i pozdravljam

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj *Ana prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam ništa skrivati, od tada kad sam jo prvi put vidjela pa do trena da je išla s nama trajalo je tačno 2 meseca. Sve skupa (dokumenti, prevodi, 3x put, odvjetnik...) došlo nas je 22.000 Eura.
    Dali znate dali to vrijedi i zaHrvatsku.Možete li mi dati braj advokata s koijm ste kontaktirali? Hvala

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Noe, ne treba ti advokat.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam kontaktirala sa operaterima preko jednog od sajtova koji je ovde ostavljen, i ono sto mi je napisano je vrlo ohrabrujuce. Ako radis direktno sa drzavom, advokat nije potreban, sve sa njima moze da se zavrsi.
    Guzva mi je malo na poslu, ali cu u toku dana napisati sa kim sam kontaktirala i sta je receno.
    Pozdrav.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj chokoladica42 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam kontaktirala sa operaterima preko jednog od sajtova koji je ovde ostavljen, i ono sto mi je napisano je vrlo ohrabrujuce. Ako radis direktno sa drzavom, advokat nije potreban, sve sa njima moze da se zavrsi.
    Guzva mi je malo na poslu, ali cu u toku dana napisati sa kim sam kontaktirala i sta je receno.
    Pozdrav.
    molim vas da li mi možete pomoći, intenzivno razmišlajmo o posvojenju iz Rusije s obzirom da ovdje kod nas u HR sve je komplicirano i kako vrijeme prolazi- 3 god.- mislim da sve manje nade ima da će mi se nešto lijepo desiti s obzirom i na god. (40.g.)
    ne znam od kuda uopće početi, kome se javiti, kako to funkcionira i na kraju koliko to sve košta (mislim sveukupno-papiri, odlazak itd.)

  7. #57
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Evo jedan članak o tome, neki dan u Novom listu
    http://www.novilist.hr/Vijesti/Svije...ma-gay-brakova

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    13

    Početno RE

    Chokoladica , možete li ostaviti svoj email ?
    Zanima me , kako to ide bez odvjetnika ?
    Čini se , da je to najveća stavka !

  9. #59

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Dali je istina da se iz rusije vise ne moze posvojiti ako nisi u braku tj ako sam sama i neudana

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Forum ovdje nije bas na zivotu ali svejedno cu dodati ... Ako nekog bude kasnije zanimalo ... Dakle , meni su rekli da, po nekom novom zakonu , posvojenje za samce iz Rusije nije moguce . To sam dobila od neke ruske odvjetnice tj bracnog para .

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    10

    Početno posvojenje 2016

    Bok cure
    ovaj forum je daleko zastario ili su svi odustali, jer se nista ne dogadja
    10 zemalja koje su najlakse za usvojiti:
    1. India
    2. Filipini
    3. Kina
    4 Ukrajina- ali ne za hrvate jer nemaju agenciju, a treba agencija
    5. Haiti
    6 Kazakhstan
    7. Ethiopia
    8. South Korea
    9. Uganda
    10. Thailand

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    10

    Početno

    Da li je uopce netko usvojio preko ovih informacija koje se krecu u Roda forumu?

  13. #63

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    33

    Početno

    pozdrav,

    nadam se da ce mi netko pomoci.Zanime me da li netko zna provjerenu agenciju za posvajanje mlade 2 curice iz zemalja europe.hvala puno

  14. #64

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Zasto nitko ne pise na ovoj stranici i mene zanima posvojenje, jel negdje drugo aktivnije pisanje?

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    33

    Početno

    molim te lostintranslation javi i meni

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •