Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Česta potreba za mokrenjem

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno Česta potreba za mokrenjem

    Dakle, D.je počeo često odlaziti na wc i to tako da par minuta nakon što se popiškio trči na wc, ali ne piški , kaže : nejde mi ! Davali smo urin na analizu i bio je uredan, dr.rekla da se radi o nadraženosti uretre i da mažemo pišu sa garamycin masti.Mazali smo tjedan dana , ali on i dalje povremeno često trči na wc, znači ne konstantno cijeli dan, nego baš povremeno.Po noći nejde na wc.Danas idemo opet kod pedice, ali zanima me da li je netko imao nešto slično?

  2. #2
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    anbilivbl...isto godiše, ista situacija. Isto trči na WC i viče kako svakih pet minuta mora piškiti, a kad sjedne se napinje i kaže "ne ide".
    Sad za vikend kod kuće nije bilo ništa posebno. Mene je teta u vrtiću zvala u čet da je P. išla na WC 7-8 puta u sat vremena, a nama je trebalo sat vremena da se popiški u čašicu kod doktora (hodali oko zgrade, igrali se u parku...) . Nalaz je bio OK, pedijatrica kaže, ne može biti bolji, jedino ako je neka granična vrijednost pa se još ne vidi, ali da ju pratim preko vikenda (ovog produženog), da vidimo koliko pije i piški (do 2l je OK), ali kod nas je sve bilo uobičajeno. Ne žali se da ju boli, niti peče, nije crvena pipica...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Da, D.je samo dan stariji od tvoje curice. A što češ ti poduzeti glede tih čestih odlazaka na wc ? Jel vama dr.još nešto rekla? Mislim da će kod naše pedice danas biti ludnica nakon ovog vikenda, a opet ne mogu ga više gledati takvog i zbilja se brinem za njega.On isto kaže da ga ništa ne boli, ne peče, pišo izgleda normalan...

  4. #4
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    mi to imamo sa z. i lijeci se u poliklinici helena, poremecaj mokrenja, pije lijek driptane vec godinu dana, i u rezimu je posebnom pijenja i piskenja. dok je na lijeku dobro je , bez lijeka sve se vraca

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •