Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: klaićeva laboratori hematološki

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno klaićeva laboratori hematološki

    trebamo u klaićevu na bris nosa i dunger test, da li netko zna kako radi taj lab i koje je nabolje vrijeme za doći? i kako izgleda pretraga ako je netko vidio?

  2. #2
    mamaineven avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Veliko Trgovišće
    Postovi
    1,253

    Početno

    Mi smo radili bris nosa na eozinofile. Laboratorij radi čini mi se od 8 ( ali nazovi Klaićevu, reći će ti telefonski, da te ne uputim krivo), dođeš s crvenom uputnicom, bez naručivanja. Mi smo radili samo bris nosa, samo ju je poškakljao po nosu sa onim štapićem i nalaz je bio gotov drugi dan. Ide brzo, i bar kad smo mi bili nije bilo velike gužve.
    Sretno!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj mamaineven prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo radili bris nosa na eozinofile. Laboratorij radi čini mi se od 8 ( ali nazovi Klaićevu, reći će ti telefonski, da te ne uputim krivo), dođeš s crvenom uputnicom, bez naručivanja. Mi smo radili samo bris nosa, samo ju je poškakljao po nosu sa onim štapićem i nalaz je bio gotov drugi dan. Ide brzo, i bar kad smo mi bili nije bilo velike gužve.
    Sretno!
    je imam tu uputnicu, i ne bi išla prije 10-11, mi nismo ranoranioci, samo kaj mi mroamo i krv vaditi pored tog brisa na eozinofile, a vađenje krvi je drama! dakle kažeš nema gužve..a di se predaju uputnice, ono u prizemlju ili se ide na kat? a zašto se vi morali to raditi i što su otkrili?
    hvala

  4. #4
    mamaineven avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Veliko Trgovišće
    Postovi
    1,253

    Početno

    Sorry, tek sad vidim! Mislim da ti lab radi samo do 10, ako nije hitno na uputnici, ali u svakom slučaju provjeri telefonski. Uputnicu nosiš sa sobom, daš ju kad uđeš laborantu. Mi smo radili zbog sumnje na alergiju, kaj je kod vas?
    Nama je bris pozitivan, eozinofili su nam povišeni i u krvi tako da nam dalje preporučuju alergotest.
    Vjerovatno ste već tamo, pa ti šaljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj mamaineven prvotno napisa Vidi poruku
    Sorry, tek sad vidim! Mislim da ti lab radi samo do 10, ako nije hitno na uputnici, ali u svakom slučaju provjeri telefonski. Uputnicu nosiš sa sobom, daš ju kad uđeš laborantu. Mi smo radili zbog sumnje na alergiju, kaj je kod vas?
    Nama je bris pozitivan, eozinofili su nam povišeni i u krvi tako da nam dalje preporučuju alergotest.
    Vjerovatno ste već tamo, pa ti šaljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    nismo već tamo, idemo idući tjedan kada ja uzmem GO, drugačije to nemrem organizirati..idemo radi vječno zaštopanog nosa, a rekla mi je pedica da rade od 8-16...a broj na koji zovem se naravno niko živ ne javlja

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •