Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 251

Tema: Koja kisobran kolica?

  1. #151
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    E super za kupolu! Cijena i ono što nude čini mi se dosta ok. Lijepa jesu. No, jesu li uska, je li kupola čvrsta (naša high t. imaju jako tanku i nekvalitetnu kupolu)? Može li se vidjeti beba za vrijeme vožnje? - zatvorio se Tintilinić, a drugi ne drže chicco. Mislila sam pogledati kakva su ova druga a ideja da vidim i ta je odlična. Baš si draga i puno ti hvala!

  2. #152

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Kupola se meni cini dovoljno cvrsta. Medjutim na kupoli nema prozorcica za gledanje bebe. Ali beba se ipak moze vidjeti kada se kupola pomakne prema dolje ili ako se naslon kolica spusti. Otvor koji tu nastane moze se zatvoriti pripadajucim platnom koje se stavlja i skida patentom. Pa ako ti je bitnije vidjeti bebu ne moras to platno stavljati. Ni ja ga jos nisam koristila do sada... Vjerojatno ti nece biti bas jasno o cemu govorim pa je najbolje da vidis. Javi se slobodno na pp u vezi toga ako te zanima.

    Jesu li kolica uska to vjerojatno ovisi od bebe. Nasa beba je sitna i njoj su kolica skroz komotna.

    Tik prije Nove godine kada sam trazila ta kolica imali su ih u Chicco trgovini u Rijeci (u centru grada). Jesi gledala tamo?

  3. #153
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Z asada se sve čini dobro, hvala! Ni ne znam da zaj dućan postoji.

  4. #154

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Postoji, postoji. U blizini Gradske knjiznice, u ulici Matije Gupca.

  5. #155
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, mnoge čekaju i prate, hehe
    Cure, ajde, pohvalite, pokudite, preporučite nam kišobran kolica!
    maclaren Techno XT ... savršena kolica...

  6. #156
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Chicco u Rijeci nema nikakva kolica, možda neće ni imati. Zaboravila sam spomenuti hvaljena Inglesina zippy - ni njih ne drže u Rijeci, a čine mi se i povoljna i dobra, vidjeh ih nedavno uživo kod nekih ljudi. U slo su sada na popustu 100 eura (samo zelena).

    Nama preostaju M&P tour, Cam flip ili PP pliko mini za odabrati.
    Maclaren su mi puno, previše. Za kišobran kolica.

  7. #157
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Pa možeš kupiti preko tintilinića. Ovdje

    http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/...la/chicco-25/2

    Dostava besplatna.

  8. #158
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Nama su liteway zakon, nebi ih mjenjala za ni jedna druga!

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  9. #159
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    i imamo ova i prezadovoljni smo, 600 kn smo ih platili http://www.google.hr/imgres?um=1&hl=...22&tx=87&ty=77

    inače da opet rodim kupila bi chicco liteway jer ova prenatal nemaju nulti položaj, al nama nije ni trebao

  10. #160
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Mislila sam na inglesina swift ne zippy, kojih također nema u Rijeci. Morala bih za koji dan, kad im dođu po dućanima, sva pogledati, uključujući i liteway. Na slikama sve izgleda puno ljepše. Hvala.

  11. #161
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    liteway mi ima prijateljica i šta da tio kažem, vrhunska su. još ako imaš knjižicu iz dm-a tamo bi trtebala imat popust i to dobar, 15 % čini mi se.

  12. #162
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hm. Baš me lijepo nagovarate.
    Dosadna sam, znam. Jel neki problem što je naprijed samo po jedan kotač, vise li klincima noge s npr. godinu, godinu i pol?
    Nisam pametna jer smo se već kod dubokih dobro zeznuli - kupovali na slijepo.

  13. #163
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    i imamo ova i prezadovoljni smo, 600 kn smo ih platili http://www.google.hr/imgres?um=1&hl=...22&tx=87&ty=77

    inače da opet rodim kupila bi chicco liteway jer ova prenatal nemaju nulti položaj, al nama nije ni trebao

    Kako nemaju? Ja imam takva, skoro pa nulti, mozda je razlika u nagibu 10 stupnjeva. Ako otkopcas cicak s kupole tamo na ledjima nagnu se jos vise. Ionako u takva kolica ne smiju mladji od 6 mj
    Ja isplativiji omjer cijene i kvalitete nisam nasla.

  14. #164
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala na pomoći! Liteway dolaze u travnju u dućane pa ćemo valjda jedna i mi uzeti. Onako, da vozimo torbu. Možda jednom i sina.

  15. #165
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    Citiraj Tiziana prvotno napisa Vidi poruku
    Kako nemaju? Ja imam takva, skoro pa nulti, mozda je razlika u nagibu 10 stupnjeva. Ako otkopcas cicak s kupole tamo na ledjima nagnu se jos vise. Ionako u takva kolica ne smiju mladji od 6 mj
    Ja isplativiji omjer cijene i kvalitete nisam nasla.
    apsolutno. nije mi jasna potreba kupovanja kolica od 3-4-5000 kn. sa prvim sam iala gracova, obožavala sam ih, al mi kasnije nisu stala u gepek jer se nisu sklapala kao kišobran. zato sam uzela ova prenatal. i u ta gracova sam od prvog dana vozila bebu. i u liteway se može novorođenče vozit zašto ne? imaju nulti položaj

  16. #166
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Hm. Baš me lijepo nagovarate.
    Dosadna sam, znam. Jel neki problem što je naprijed samo po jedan kotač, vise li klincima noge s npr. godinu, godinu i pol?
    Nisam pametna jer smo se već kod dubokih dobro zeznuli - kupovali na slijepo.
    hehehe, ma ja bih te možda nagovarala i za ova prenatal, jeftinija su, a koliko vidim nisu ništa manje kvalitetna al prenatal nema više dućana u Hr, koliko ja znam.
    nije ti nikakav problem to sa kotačima, samo ih je zgodnije složit u gepek

  17. #167
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Ima u Trstu Prenatal, to ti je Palcici ko otici na kavu i naci parkiranje kod socijalnog. Usput se moze i izdajati
    (ajme udavit ce me)
    Posljednje uređivanje od Tiziana : 26.03.2013. at 21:50

  18. #168
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    vidim da neke cure nakon omiljenih temeljnih kolica kupuju kišobranac za tih nazovimo par mjeseci dok dijete ne bude baš samostalno hodalo i odviklo se od kolica... Tada su izbori omjera i cijene tih koje pišate ok.
    Nama je Maclaren bio od rođenja (ljetna beba rođena u lipnju) i jesu skupa (ruku na srce) ali meni je kišobranac bio kolica br. 1 i uvijek sam za tu opciju kada je kišobranac kolica br. 1 da kupim skuplje i bolje jer ih svaki put koristim do 2 godine života djeteta...

    ali slažem se i sa opcijom koju je netko napisao, svaka roba ima svg kupca sa svojim potrebama

  19. #169
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ne mogu do Trsta jer moram uzeti malca sa sobom (jede stalno). A on ne voli vožnju u autu ni kolicima. Na slijepo više nikad išta kupovati.
    Jučer sam vidjela Maclaren quest - fina su mi i još odlična za mene ovako malu, ali ne dam 1900 kn za nešto u čemu će možda prileći dok smo vani. Čekam sada ta liteway, dolaze za jedno 15-ak dana. Sva sreća pa smo duboka kupili polovna (kao da probamo, pa ako budemo jako zadovoljni uvijek možemo nova za drugo dijete). Dobro je da smo tako napravili jer smo se baš zeznuli u procjeni. Vozio se nimalo.
    S obzirom na to da smo nosači sada bih i ja kupila samo kvalitetnija kišobran kolica. No, to su stvari koje ne možeš znati dok ne vidiš kakvo dijete imaš.

  20. #170
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam na inglesina swift ne zippy, kojih također nema u Rijeci. Morala bih za koji dan, kad im dođu po dućanima, sva pogledati, uključujući i liteway. Na slikama sve izgleda puno ljepše. Hvala.
    Imaš u Tintiliniću u Rijeci Inglesina swift kišobran kolica pogledaj na njihovim stranicama

  21. #171
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    A sto ce vam kisobran ako imate ona temeljna? To nikad nisam kuzila zasto ljudi imaju dvoje kolica u istom domu?

    Ja vodim zivot kroz dve drzave i dve kuce pa mi trebaju jedna tu jedna tamo da mi ne okupiraju bunker dok sam na putu. Inace bih ostala na onim prvima sto su tri u jedan. Inace zasto trebaju druga dodatna kolica?

  22. #172
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Koliko sam ja skužila po mojim prijateljicama kupuju ih zato što su im ona prva teška

  23. #173
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Jer smo kupili prevelika, preglomazna. Bila bi dobra da se hoće voziti. Prodat ćemo ih jer mi trebaju neka za guranje ispred nas dvoje u marami. Ljudi skuže da su se preračunali i kupe onda manja i ekonomičnija. nTintilinića Rijeka više nema.

  24. #174
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Citiraj Tiziana prvotno napisa Vidi poruku
    A sto ce vam kisobran ako imate ona temeljna? To nikad nisam kuzila zasto ljudi imaju dvoje kolica u istom domu?

    Ja vodim zivot kroz dve drzave i dve kuce pa mi trebaju jedna tu jedna tamo da mi ne okupiraju bunker dok sam na putu. Inace bih ostala na onim prvima sto su tri u jedan. Inace zasto trebaju druga dodatna kolica?

    mi ih nikada nismo imali, ja sam sa svom djecom uvijek kupovala maclarene jer su obije ljetne bebe.
    Ali postoje mame koje npr žele ne kišobran kolica već prava hrgasta kolica u punom smislu riječi kolica.. zbog košare ili čega već.
    I nakon 6 mjeseci ili im postanu preteška (jer velika prava kolica su i teška) nepratkično im je skidati kotače i smontiravati ili i odmontiravati ili staniju u zgradi gdje nema lifta i kupe kišobran.
    nekima kišobran služi u gepeku za šoping centre a po kvartu šeću sa pravim kolicima.
    Neke su pak nasjela na prodavačicine spike kako su kolica ta 'the best' a u praksi se totalno razočarale.. a neke si žele olakšati odmah sa kišobrancem... (ja npr)

    eto, svatko ima svoje razloge

  25. #175
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    E ovo s mclarenom razumijem potpuno, kad sam ja birala svoja kisobranska bio je jedan njihov model koji je tezio samo 4 kgi opcenito oni imaju najlaksa, ar dok sam ja birala. A moja glavna kolica 3 u 1 teze 8 kg (peg perego) dok mi rezervni kisobranac tezi 7 kg po deklaraciji. A nisam si bas olaksala kad pogledam crno na bijelo

  26. #176
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Citiraj Tiziana prvotno napisa Vidi poruku
    E ovo s mclarenom razumijem potpuno, kad sam ja birala svoja kisobranska bio je jedan njihov model koji je tezio samo 4 kgi opcenito oni imaju najlaksa, ar dok sam ja birala. A moja glavna kolica 3 u 1 teze 8 kg (peg perego) dok mi rezervni kisobranac tezi 7 kg po deklaraciji. A nisam si bas olaksala kad pogledam crno na bijelo
    da, od svih kišobranaca maclaren je kako kažu najbolji jer je izuzatno lagan i izuzetno praktičan. mi imamo njihov najveći i 'najteži' model ima 7 i pol kila koji je od rođenja

    a što se tiče ostalih modela maclarena i težine:
    XLR - 7 i pol kila
    XT - 6,8 kila
    quest - 5,5 kg
    volo - 4 kg

    opet ponavljam, mi nismo imali temeljnih kolica, nama su maclaren bilo jedina kolica, samo zato jer je oboje djece bilo rođeno u 6 mjesecu i košara mi je bila baspotrebna. Da imam zimsku bebu ili da živim u kući ili da živim u prizemlju moja kolica temeljna bi bila Mura 3 ili 4 ali kako samo podnožije iste Mure teži 14 kila ta opcija nije dolazila u obzir.

  27. #177
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    da sad opet kupujem kolica i da imam neka druga temeljna i da od 6 mjeseci kada počinju sjediti u sportskom dijelu trebam kupiti kišobranac izbor bi mi bio novi Quest od Maclarena.
    Em ima 0 položaj, em ima kupolu koja se spusti, em je težak 5 i pol kila što je jako bitna stavka kada dijete nosiš u jednoj ruci a kolica treba sklopiti ili rasklopiti u drugoj.
    Jest, skupa su ali sad generalni zastupnici (neonato i magic baby) imaju akcije da sa Questom dobiješ i zimski footmuff (navlaku za noge) koja inače u prodaji košta 550 kuna.. tako da kada razmislim to u konačnici i nije tako skupo.. koštaju sa tim footmuffom kao i jedna Chico-va ili PP-ova ali bez footmuffa.

    Što se tiče prodajnosti kasnije maclarena kao rabljenih, stara (koja smo koristili za starije dijete) Techno XT sam platila 2200 kuna ( u dućanu) i nakon 2 godine prodala za pola sata na njuškalu za 1500 kuna

  28. #178
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    evo footmuffa na kolicima

    http://i47.tinypic.com/20t2rkk.jpg

  29. #179
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    evo akcija kolica + zimski footmuff još traje
    http://www.facebook.com/#!/photo.php...type=1&theater

    stoga, po meni to je najisplativija opcija jer uvijek treba zimska navlaka

  30. #180
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Da, ukoliko se naruči preko weba za 1700 se dobiju kolica, rezervna podloga (ima divnih dezena) i footmuff. I besplatna dostava i tako to. Kažem, čine mi se idealna za niže roditeljke.

  31. #181
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Uf... Meni se 1700 kn cini puno previse za kisobran kolica bez obzira na svu dodatnu opremu!
    Pogotovo u mom slucaju djeteta koje ne voli kolica ( i nije nikad volio)
    Vec lijepo sjedi i nema sanse! nikako da shvatim koja je razlika gledat okolo iz kolica il iz klokanice/marame!?
    U svakom slucaju frendica je prek njuskala kupila fenomenalna Mutsy kolica za 400 kn!

  32. #182
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    mislim palčice meni iskreno svejedno svatko zna najbolje za sebe ali ovo je trenutno po meni najbolja opcija.. daš 100-200 kuna više ali dobiješ dodatne opreme koja ti opet kada ih budeš prodavala diže cijenu. Ta dodatna oprema nije beskorisna... footmuff dobro dođe (njega ne dobiješ nisajednim kolicima drugih proizvođača, ne dobiješ ni sa Maclarenom ali sad je akcija).. seat liner (ona podloga) meni se je ispostavila kao super.. pogotovo po ljeti kada se sladoled rastopi, voće ili kruh se zaljepi.. ne moraš prati cijela kolica, samo seat liner izvadiš i opereš ga...

    ima ta dodatna oprema svojih praktičnosti

    što se tiče generalnih zastupnika kolegica kupovala u magic baby-ju i nisu imali za plava kolica plavi footmuf (pa je uzela neki rozi) a za neonato znam (jučer sam bila u vinogradskoj pa skoknula do dućana) da imaju footmufova u puno većem izboru boja kao kolica...

    eto to ti je istoi jedna od bitnijih stavki (ako kupuješ da imaš barem komplet passe )

  33. #183
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Uf... Meni se 1700 kn cini puno previse za kisobran kolica bez obzira na svu dodatnu opremu!
    Pogotovo u mom slucaju djeteta koje ne voli kolica ( i nije nikad volio)
    Vec lijepo sjedi i nema sanse! nikako da shvatim koja je razlika gledat okolo iz kolica il iz klokanice/marame!?
    U svakom slucaju frendica je prek njuskala kupila fenomenalna Mutsy kolica za 400 kn!

    pa ako ti se dijete voli nositi, tebi kolica ni ne trebaju.. moja mlađa je bila kao tvoj mali, dok se ja nisam ukočila i završila na fizikalnoj a kalcifikatom u ramenu i kod kiropraktičara (moja mala ima 11 kila i 9 mjeseci i dugačka je 74 cm).. ja ju jednostavno sam tada prestala nositi... iako nošenje ima svojih čari

  34. #184
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Mi kombiniramo nosenje i kolica pa kad zaspe spustim ga u kolica ili planiram setnju u vrijeme kad mu je spavanje ( onda kolica dolaze u obzir )

  35. #185
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    giueesepe - ni moj se ne voli voziti, ali ne može mi spavati u marami u budha položaju (on može, ali nije mi to ok nakon dva sata šetnje da je tako skupljen i spava) pa ćemo liteway. Da se voli voziti, gorespomenuta bi bila moja opcija.

  36. #186
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Citiraj mačkulina prvotno napisa Vidi poruku
    pa ako ti se dijete voli nositi, tebi kolica ni ne trebaju.. moja mlađa je bila kao tvoj mali, dok se ja nisam ukočila i završila na fizikalnoj a kalcifikatom u ramenu i kod kiropraktičara (moja mala ima 11 kila i 9 mjeseci i dugačka je 74 cm).. ja ju jednostavno sam tada prestala nositi... iako nošenje ima svojih čari
    Ja sam valjda rekorder - 13 kila i 12 mjeseci je trenutak ad sam starijeg najurila van iz klokanice! I to se nosao okrenut prema van mlatarao rukama i nogama na svaku pojavu koja ga je uveseljavala. Al on je jako volio biti i u kolicima, pjevao po cijelom korzu vozeci se ponosan ko da Papu vozim! Meni je bilo brze ga ubaciti u kloanicu. A s 14 mjeseci smo isli bez kolica, pjeske, tad dijete vec dobro hoda, nisam htjela raditi invalida od njega

  37. #187
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Citiraj mačkulina prvotno napisa Vidi poruku
    evo footmuffa na kolicima

    http://i47.tinypic.com/20t2rkk.jpg
    Ajme ovo je pre pre slatko! Divna su, ja bi si ih kupila iz gusta da vozim nesto lijepo i za kad obucem crvenu haljinu ili da mi mala unutra vozi medu po dvoristu

  38. #188
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj mačkulina prvotno napisa Vidi poruku
    opet ponavljam, mi nismo imali temeljnih kolica, nama su maclaren bilo jedina kolica, samo zato jer je oboje djece bilo rođeno u 6 mjesecu i košara mi je bila baspotrebna.
    I nama su Maclaren XLR bila jedina kolica. A Ana je zimska beba. U Splitu.

  39. #189
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Tiziana - slažem se, predivna su. Mada sam ja našla već tko će mi sašiti sladak seat liner...

    Dok čekam dolazak kolica u dućane......maclarenove kupole? - koliko se mogu spustiti - pitam jer imam vampirića koji ne podnosi direktno, ni blago sunce...

  40. #190
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Tiziana - slažem se, predivna su. Mada sam ja našla već tko će mi sašiti sladak seat liner...

    Dok čekam dolazak kolica u dućane......maclarenove kupole? - koliko se mogu spustiti - pitam jer imam vampirića koji ne podnosi direktno, ni blago sunce...
    kod XT-a i XLR-a princip je isti kao kod PP Pliko3 preklopi ti dijete do kraja i na isti princip sa zipom koji se otvara i zatvara i na vrhu ima zaštitu od UV zračenja
    Kod Questa nemam pojma - nisam ga vozila

  41. #191

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Mi smo dobili na poklon za 1. rođ. kišobran kolica koja nismo baš koristili jer mala od kada je prohodala nije htjela u njih.... a i tada sam se vratila na posao pa nismo više išli tako često u šetnje... a najviše su nam koristila kada smo išli na plažu da na njih natrpam stvari

    http://www.popusti-hr.com/wp-content...u-Vrtuljak.jpg evo ova smo dobili... koliko smo ih koristili super su
    Posljednje uređivanje od mravak : 04.04.2013. at 07:53

  42. #192
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    palčica.. vis a vis 'seat liner-a'... pogledaj što ima Maclaren

    http://www.neonato.hr/dodaci-maclare...uci-p-103.html

    seat liner-a u bojama koliko hoćeš.. pa možda dobiješ inspiraciju iako odi vidi ih uživo kako izgledaju... sigurno ima neki distributer maclarena kod vas ili generalni zastupnik

  43. #193
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    mačkulina . Quest, jedino denim ima tu opciju. Hvala.

  44. #194
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    mačkulina . Quest, jedino denim ima tu opciju. Hvala.
    danas sam ih uživo vidjela... kolica od trapera (imitacija trapera).. ajme kkao dobro izgledaju.. i kažeš da imaju tu kupolu... ajd super. Znači i Quest ima...

  45. #195
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Meni baš ružna. Čekam liteway. Amen. I nikada više neću kupovati kolica. Ni za unuke.

  46. #196
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    palčice imaš pp!

  47. #197
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Chicco još ne dolazi u HR. Nešto je zapelo, ja nisam više mogla čekati, pa sam kupila Maclarenov Quest i oduševljeni smo i preporođeni, a dijete nam se hoće voziti, napokon! Nisu jeftina za druga kolica (prodajemo stara) i danas bi bila moj prvi i jedini izbor uz nošenje koje prakticiramo, no zaista su kvalitetna, lijepo se sklope, u pun prtljažnik stanu, nulti položaj - divota!

  48. #198

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    132

    Početno

    Ja sam se odlučila za treće dijete uzeti samo 0+ kišobran. Nema šanse da se više patim s onim glomaznim 3u1 varijantama. Uglavnom, imam Maclaren i to baš ovakva sa slike koju je Mačkulina stavila par postova iznad i donedavno su mi bila super. Međutim, sad si nekako mislim da bi ih možda ipak prodala i kupila Cybex Onyx. Napominjem da se beba još nije rodila, tako da nemam pojma kakva su u praktičnoj uporabi.

    A zašto Cybex? Zato što sam kupila AS njihovu i mislim si možda mi bude katkad dobro došlo da imam kompatibilna kolica (iako s prvo dvoje nisam doslovce nijednom montirala jaje na kolica). A osim toga, gledala sam ih u dućanu i čine mi se jako kvalitetna, možda čak i bolja od Maclarena.

    Uglavnom sama sebi zvučim bedasto sad kad pišem ovaj post. Ali ima li možda tko od vas iskustva/stav po ovom pitanju (Maclaren v. Cybex)?

  49. #199

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1

    Početno

    poz mame, nova sam ovdje,

    vidim da neke od vas pišu o cybex kolicima...ja sam u potrazi za topaz modelom,daj mi molim vas recite gdje ih ima za kupiti u hrvatskoj? vidjela sam da je jedna mama napisala da je kupila u lesnini,a gdje??? molim vas odgovor,jer sam sve zvala i tražila i nitko ih ne drži...

  50. #200
    mare78 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    61

    Početno

    samo ću dati mali doprinos ovoj temi- nakon dugog razmišljanja i portage kupila sam Jane Touring kolica,kao kišobran kolica...razloga za odabir je bilo nekoliko: imam Jane Rider sa sjedalicom strata koja paše na ovaj Touring,imam namjeru imati još djece,pa neka bude sve komplementarno...zatim moje dijete ima 17 mjeseci i 16 kg-s tim da je visok i jak...Touring je lagan za upravljanje,lagan po težini,ima široko sjedalo,što mi za njega odgovara...ne vozimo se puno,ali ono što nam treba je odlično, ponekad i zaspe u kolicima bez da mu noge vise po podu i da je sav zgrčen-eto...ako nekom pomaže! ako imate veliko i teško dijete koje još uvijk treba neko prijevozno sredstvo-nama se Touring pokazao kao odličan! e,da,cijena 1500 kn!

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •