Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: DV Grigor Vitez na Rudešu - iskustva

  1. #51

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    Ovo nije socijalna tema niti tema o elitizmu, po mojem broju postova i učestalosti jasno je vidljivo da vrijeme ne trošim zadnjih godina na kukanje nego na ženske teme i prijavim nepravilnosti o ljudima koji bi ili trebali čuvati djecu ili doktora koji bi nas trebali liječiti za novce koje im dajemo, da li je to malo ili puno novaca ovisi o platežnoj moći pojedinca i nema ama baš nikakve korelacije s nasilništvom u djece i nekompetentnim odgajateljima.

  2. #52
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj 1977 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo nije socijalna tema niti tema o elitizmu, po mojem broju postova i učestalosti jasno je vidljivo da vrijeme ne trošim zadnjih godina na kukanje nego na ženske teme i prijavim nepravilnosti o ljudima koji bi ili trebali čuvati djecu ili doktora koji bi nas trebali liječiti za novce koje im dajemo, da li je to malo ili puno novaca ovisi o platežnoj moći pojedinca i nema ama baš nikakve korelacije s nasilništvom u djece i nekompetentnim odgajateljima.
    Kako nije?
    Gle ako možeš izdvojiti 2700 kuna za privatni vrtić sigurno budeš i za osnovnu školu našla sredstva kako se tvoje dijete ne bi miješalo sa nasilnicima kao što su moja djeca koja treniraju izrazito "nasilan" borilački sport. (Ili od nekih drugih forumašica ovdje.)
    Pa bolje je spriječiti u startu zarne? Da ne bi imali za dvije godine opet temu o državnim školama i nekompetenciji nastavnika koji nisu u stanju tvojem djetetu pružiti nivo sigurnosti i pažnje koju ti smatraš da ono zaslužuje.

  3. #53
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Draga gospodo, nemam se ja sto opravdavati u koje doba pisem po forumu.
    Buduci da nikom nista niste prijavila o nasilju postala ste i sama osobom koja presutno pristaje na njega. Zvuci grubo ali je tako. Sto se mog obiteljskog nasilja tice - rijeseno je i sudski i zakonski, a i u praksi.
    A inace je opcepoznata stvar da svaki klinac od 5 g koji se pokefa u vrticu s nekim obavezno postane nasilnik. Posebno ako ga roditelji vode na judo...

  4. #54

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    Ajoj i ovaj nasilnik je trenirao karate koji je izubijao dijete u Splitu, kakva slučajnost!!!

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...atelj/8008868/

  5. #55
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Nije bolest sve što boli.
    Na žalost.....
    Posljednje uređivanje od Cathy : 01.11.2018. at 20:08

  6. #56
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    1977 pratim temu, pa molim da se ipak malo uozbiljimo svi.

    dakle ako ste primjetili sve sto nije u skladu s pravilnicima i zakonom, jeste li otisli u upravu vrtica i iskazali svoje nezadovoljstvo ikako?
    moja djeca su imala problema u vrticu i bome sam bila u svim sluzbama.

    potom, borilacke vjestine i nasilnistvo mogu biti u vezi kao i sviranje klavira.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •