Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 298

Tema: smeđi iscjedak, krvarenje i duphaston tablete

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    102

    Početno

    baš mi je drago, sretno i vama nadalje..evo i kod nas sve ok, 20-ti tjedan, krvarenja nema više, samo smeđi iscjedak, i dalje duphastone..predivno je osjetiti micanje bebice, nezamjenjivo iskustvo..

  2. #102

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    5

    Početno

    bok cure..evo nailzim na isti problem kao sta mene muci sad..a kako je ovo pisano dosta prije vjerojatno ce mi koja od vas znati dati odgovor..naime sad sam u 7.tjednu trudnoce i negdje prosli tjedan sam pocela imati smeckasti iscjedak ovako bas kao cokoladni...bude pa stane pa nakon pregleda opet bilo pa stalo..pred dva dana ja i dragi imali odnose i tad kolicinski najvise..dr.mi prepisala duphaston koje sam popila 4 odjednom pa onda svakih osam sati po jednu..odredila mirovanje i suzdrzavanje od odnosa...ali jos uvijek mi se pojavi u tragovima na papiru poslije mokrenja i slicno.cak danaas na gacicama...imate li kakvu utjehu ...hoce li prestati ...kakva su vasa iskustva???

  3. #103
    Nitenaja avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    291

    Početno

    zvoncica meni je smeđi iscjedak trajao punih 6 tjedana,no s prekidima!Ja sam imala hematom,koji je stalno lagano curkao,zar nemaš uzrok krvarenja!Ja bih svakako mirovala,i zasad prekinula odnose!

  4. #104
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Zvoncice, meni je smedji iscjedak i povremeno lagano krvarenje trajalo skoro 2 mjeseca. Radilo se o hematomu i isto sam pila duphastone i mirovala. Najcesce sve bude ok! U slucaju da pocnes jace krvariti i osjetis jake bolove javi se hitno lijecniku, a ovo smedje "curkanje" je najcesce ciscenje hematoma i ne bi trebalo biti nista strasno. Sretno!!!

  5. #105

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    5

    Početno

    mirujem stalno..niti ne setam..dignem se na wc i uzimam terapiju kako mi je gin.prepisala..nemam iscjedak tako obilan recimo da moram stavit ulozak niti mi se pojavljuje bas na gacicama ali kad se obrisem u 99% je tu na papiru...i izluđuje me..dr mi je rekla da samo mirujem i da smo napravili sta se dalo...pregled za 2 tjedna....cak mi je rekla da moze biti od stvaranja posteljice..najgore je sto sve baci na psihu pa nemas mira..odnose sam naravno prekinula..nema sanse bilo sta sad...uzrok ne znam ...znam da je krenulo ovako nakon odnosa i jos traje...

  6. #106
    samoJa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    64

    Početno

    ja sam ti prošlu subotu zbog tog smedeg iscjetka zaprimljena u bolnicu, i evo me još tu, ne brini , sve će bit ok, ja isto pijem duphaston, ležim, šetam po bolnici, uz to mi se i tlak poremetio pa me najviše sad zbog tlaka i drže, uglavnom smedi iscjedak je naj česće zbog hematoma, što je dobro da tak lagano curi, nije opasno za trudnoću, kad bi naglo otišao, puko može povuć plod za sobom. zato bolje da ti tak lagano curi

  7. #107
    Nitenaja avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    291

    Početno

    Samo polako,i mene je komirao taj iscjedak,a sad je sve 5,hematom vjerovatno curka.Miruj....

  8. #108

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    5

    Početno

    hvala vam cure...nadam se da nece biti zla..idem na kontrolu za tjedan dana pa cemo vidjeti..cudi me samo kako moja ginekologica nije primjetila hematom ako je zbog tog...cujemo se..drzite se sve..*

  9. #109

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    15

    Početno

    Moja iskustva s duphastonom - u 9. tjednu počelo curkanje smeđe, a u 12. tjednu imala pravi izljev, slično menstruaciji, umrla sam od straha, mislila sam da je sve gotovo. Međutim, to je bio hematom, pukao je i zbog toga tako puno krvi. Nastavila sam terapiju duphastonom (vaginalno, 3 puta po 2), i sve je bilo OK. Evo me sad u 23. tjednu, beba se divno razvija, i svako malo mi se javlja lupkanjem i meškoljenjem

  10. #110
    Ester avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    52

    Početno

    Curke da se i ja javim. POnovno sam trudna, zadnja je trudnoća završila pobačajem. Međutim evo na prijelazu iz četvrti u peti tjedan pojavilo se krvarenje slično menstrualnom za koje sam pomosilila e sada je sve gotovo, no nije, nasreću. Sada u šestom tjednu je počelo ponovno i stalno se izmjenjuje smeđi iscjedak i svježa krv. Bila sam prije dva dana na ultrazvuku i sve ok. Srce kuca, veličina ploda, gestacijaska vrećica odgovora tjednima trudnoće. Nema hematoma. Imam sve simptome trudnoće (muka mi je, užasno mi se spava), s tim da sam noćas uz krvarenje imala i menstrualne bolove. Mirujem i na utrogestanima sam. Na iduću kontrolu trebam za dva tjedna. Kontaktirala sam ginekologinju i zapravo činim sve što mogu. U slučaju da krvarenje postane obilnije onda idem kod ginića, ali ovo izluđuje. Stalno sam u strahu, bojim se otići u toalet...

  11. #111

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    haj! evo da i ja kažem što me pati. trudna sam 18tj i 4dana, u 17.tj sam počela odjednom krvarit, onako svježa krv, smjestili me u bolnicu, bila tj dana, krvarenje bilo neka 3dana. propisali mi plimicol vag, heferol i amoxicilin. još koji dan pijem pa gotovo. samo sad evo svaki drugi dan imam kao neki sluzavi iscjedak, s kapi krvi, al krvarenja većeg nema. sve mislim da se to sad "čisti". s urološke str je sve ok, posteljice su ok(imam dvojčeke) i zatvorena sam što je najbitnije. i oni sami kažu da nekad neznaju od čega to dođe. nadam se da se neće ponavljat, skroz sam u brizi :/// rekli su samo da moram mirovat i manje jest (

  12. #112

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    evo cure malo za utjehu. ja sam krvarila (onako njezno rozo) i imala smeđi iscjedak (ili krvaranje) od nekog 7 tjedna pa do kraja 4. mjeseca. nisam pila ništa jer je liječnica procijenila da je riječ o hematomu, da sam uredno zatvorena i da će sve biti okej, radila sam jako dugo (sram me i priznati do kada ), ali srećom radim za kompom i sjedećki i rodila zdravog dečkića malo prije termina. tako da, ne mora svaki iscjedak, niti krvaranje biti nešto loše

  13. #113
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    ester, samo hrabro, i opusti de što više.
    Lezi i miruj, ništa ne diži...

    veki85, isto tako samo miruj, lezi i slušaj doktore.
    Posljednje uređivanje od ardnas : 24.05.2012. at 14:20

  14. #114
    Ester avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    52

    Početno

    Ardnas, hvala...

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno cao

    sta da radim trudna sam 9 tj i jutros sam isla mokrit i ono roza krv kao kad trebas dobit mengu i onda kad god idem u wc sad je nako malko smede dobila sam
    duphaston i malo me stomak boli jel to opasno sam da bebu neizgubim pomozite mi

  16. #116

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    miruj, troši terapiju kako ti je dr dao, ima puno takvih slučajeva
    vjerujem da će sve biti u redu, samo bez panike jer niti to nije dobro za tvoj organizam

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno

    hvala hvala ev jutros nista al me jos malo stomak boli nak grcevi

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno

    ma bit ce to dobro ja sam neko jutro imala u mokraci krv i dao mi duhaston kak vec al me boli stomak a trudna sam 9 tj

  19. #119
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    MIA samo miruj, al baš miruj bit će sve ok.
    To što te malo bolucka to je ok.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Topli pozdrav svima,dugo Vas pratim i mnogi vaši postovi su mi olakšali period u kojem sam imala smeđi iscjedak!Jučer sam saznala da sam trudna,dakle 33 dc.Prethodno sam 6 dana imala smećkasti iscjedak(u vrijeme kada sam trebala dobiti,od 26 dc) i bolove u stomaku i križima.Testić je potvrdio moje sumnje.Najgore mi je bilo što sam bila na terenu i nisam mogla kod gin i strrrašno sam se bojala no nadu da će sve biti ok sam dobila čitajući vaše postove.Gin mi je jučer dao Utrogestan iako je iscjedak prošao. Još jednom topli pozrav ))

  21. #121
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    clarice, dobro nam došla,nadam se da iscjedka više neće biti, samo slušaj dr i bit će dobro

  22. #122
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Pozdrav svim dragim trudnicama.
    Ja sam imala slučaj sa krvarenjem u prvoj trudnoći, prokrvarila sam pred kraj prvog tromjesječja, to sam pripisala stresu na poslu i doma pošto sam naknadno pročitala da stres uzrokuje smanjena dotok krvi u posteljicu, sve u svemu mirovala sam i koristila dabrostone vaginalete i sve se dosta brzo smirilo, u roku nekih tjedan dana.

    E sada druga trudnoća, nisam imala nikakve probleme i sve je divno prolazilo do 12 tj. kada sam ujutro na papiru nakon brisanja vidjela tamno crvenu krv , otišla na hitnu, sa bebom sve ok, dobila spazmex tbl. zbog laganih grčeva i mirovanje, a u glavi mi prolazi o ne, povijest se ponavlja . Za dva dana idem na kontrolu, hvala bogu sve se smirilo i ako me još uvijek uhvati strah da ću prokrvariti.
    Ovaj put nisam bila pod stresom pošto sam na GO i doma je sve 5 a mislim da su uzrok ovom krvarenju nesputani spolni odnosi, trebali smo biti nježniji a ja se povodila onim da sex ne može štetiti bebici.

    Ovo pišem za utjehu svim trudnicama , da vide da sve može biti uredu, pošto su i meni psihički pomogli postovi sa sretnim završetkom.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav svim trudnicama,
    evo da se i ja javim, dugo vas čitam a nikako ništa napisati. Ovo mi je četvrta trudnoćasada sam 9+4 (treća je završila bikemijskom). sve je počelo prije 15 dana s laganom sukrvicom koja se je pojavljivala u sluzi da bi se nastavilo sa rozim, smedim krvarenjima i sada je to više svjetlo crveno sluz. na ulošku nemam ništa ali kada se obrišem uvijek je krvavo. također su prisutni bolovi u trbuhu te ponekad jaka bol u leđima. propisani su mi dufastoni 3*1 i mirovanje. mirujem sjedim ili ležim po cijele dane ne radim ništa, osim što se igram sa svoje dvije curice. na ultrazvuku se ne vidi hematom i nitko mi nije rekao zašto se javlja to krvarenje, već sam pomalo luda od brige oko toga svega a tako bi htjela ovu bebicu! u pon. mi je kod doktorice i nadam se da će sve biti ok.
    pozdrav svima

  24. #124
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Boti ce sve dobro. Odmaraj

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    6

    Početno

    ja se stvarno nadam da će biti ok. mada sam danas popodne više prokrvarila, imam i na ulošku tako da su mi nade sve manje. još razmišljam bi li sutra na hitnu ili ću čekati pon.

  26. #126

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    evo podižem temu....ja sam imala malo krvarenje s 6 tjedana..samo tada i više ne...iako dr. nije znala odakle..i s bebom je sv ok...sad sam 18 tt i dalje pijem duphaston od tog 6 tjedna i zanima me jel netko pio te tablete cijelu trudnoću??? jer ova moja dr. niš ne govorfi ja samo nazovem tel. da mi pošalje recept i to je to!

  27. #127
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Hej, ja sam ih pila do 19tt, kad sam završila s kutijom i terapijom. A krvarila sam od negdje 8tt do 15/15tt. I sad je sve OK.

  28. #128
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj sunčica vk prvotno napisa Vidi poruku
    evo podižem temu....ja sam imala malo krvarenje s 6 tjedana..samo tada i više ne...iako dr. nije znala odakle..i s bebom je sv ok...sad sam 18 tt i dalje pijem duphaston od tog 6 tjedna i zanima me jel netko pio te tablete cijelu trudnoću??? jer ova moja dr. niš ne govorfi ja samo nazovem tel. da mi pošalje recept i to je to!
    Pitaj doktoricu, najvjerovatnije ćeš ih piti do 12 tjedna trudnoće

  29. #129
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj sunčica vk prvotno napisa Vidi poruku
    evo podižem temu....ja sam imala malo krvarenje s 6 tjedana..samo tada i više ne...iako dr. nije znala odakle..i s bebom je sv ok...sad sam 18 tt i dalje pijem duphaston od tog 6 tjedna i zanima me jel netko pio te tablete cijelu trudnoću??? jer ova moja dr. niš ne govorfi ja samo nazovem tel. da mi pošalje recept i to je to!
    Evo, ja sam u 29. tj. i još ih pijem. Imala sam mali hematom koji je iskrvario (najprije u 11., a zatim se ponovilo i u 13. tjednu, kratko krvarenje, odmah je stalo i nije bio tako velik da našteti embriju), zatim je bila parcijalna kontrakcija maternice početkom drugog tromjesečja, od 26. tj. malo tvrđi trbuh. Uglavnom, nikakve posebne indikacije, trudnoća je uredna (osim komplicirane povijest bolesti i ranijih spontanih pobačaja), ali za svaki slučaj rečeno mi je do 30. tjedna. Kao, ne može škoditi, a može pomoći.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    aj super...zanima me ovaj dio ,...da ne može škodit

  31. #131

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ginekolog mi je prepisao duphaston tablete za reguliranje ciklusa, kako nisam obavezna piti ih iz razloga sto o omeni ovisi zelim li regulirati ciklus ili ne, odlucila sam ih ne piti, nazalost prekasno jer sam ih vec kupila u ljekarni, i to 2 kutije pa se nadam da postoji neko ko ih je voljan kupiti od mene po vrlo povoljnoj cijeni
    Ljep pozdrav

  32. #132

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    je li vam iscjedak od utrogestana onako žučkast na dnevnom ulošku?

  33. #133
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Bio je

  34. #134

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    cure kad ste imale ili imate smečkaste iscjetke,nije bilo samo vodenkasto već onako kao neki sitni mali komadiči, kao tanka sluz obojana u smeđe?

  35. #135
    Tiia avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    210

    Početno

    ja imam malo iscjedka i bas bude tako kako opises.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Tiaaa...koliko si trudna? Što ti je dr rekao za to?

  37. #137
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Citiraj Least123 prvotno napisa Vidi poruku
    cure kad ste imale ili imate smečkaste iscjetke,nije bilo samo vodenkasto već onako kao neki sitni mali komadiči, kao tanka sluz obojana u smeđe?
    ja sam na početku trudnoće negdje u 6tt imala obilan smeđi iscjedak s nekim komadićima i doktor mi je povećao dozu utrogestana ssvakih 6 sati po 2. i mirovanje i prošlo je nakon tjedan dana. ni on nije znao od kuda to smeđe.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    cure, daj mi recite kakve je boje iscjedak nakon utrogestana? u periodu kad nemate sukrvicu, smečkasto krivarenje?
    meni je stalno nešto prisutno, onako lagano žučkasto- bež i nije mi jasno jesu to utrići ili se radi o laganoj sukrvici? uopće ne mogu procjeniti

  39. #139

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    least123 kod mene je sada iscjedak cisto bijeli tj izadje utrogestan iste boje kakav sam i stavila , al za vrijeme hajmo reci smedjarenja ( koje je zadnj bilo u 16 tt ) znale su biti i grudvice tamno smedje pa sve do zuckastog kako se to cistilo . znaci od pocetka smedjeg kako dani isli doslo je do tog zuckasto bez a to je kod mene bio znak da se cisti nemoze sve odjednom ocistiti se treba vremena , cak sam i briseve radila i bilo ok . tek nakon 2 sednice pocelo biti bjelo tj boja utrogestana.
    bar kod mene je to sve bilo ok a promjenila boja i nijansi.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    da može biti, treba vremena vjerojatno da se to smečkasto očisti. onak imam osjećaj kako bebicaa raste i namješta, kao da pukne možda kakv žilica ili što li već.
    Plaši me što je to sve lagano, ali tjedno jednom primjetim pa se povlači to čišćenje...

  41. #141
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Čuj,dolje ti se mijenja Ph u trudnoći, ja sam recimo morala sad koristiti vaginalete zbog gljivica i zadnja se je razgrađivala doslovno 3 dana, nikako da prestane curiti ono bijelo od vaginalete,već sam se bila zabrinula...i uopće se ni nije razgradila nego je ispao cjeli komad...ista stvar i s kapsulama za rodnicu...i ja mislim da su ti to ostaci utrića.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    misliš da zbog ph radnice i utrići malo promjene boju?
    ovo je ipak mrvicu više žučkasto, ali možda je još i malo bude pomješana koja kapljica smeđen. ne znam dal da to uopće računam kao neko smečkasto krvarenje ili da smatram da je prestalo...
    gledam zbog miraovanja, premda je dr rekao umjereno mirovanje i bitno je da ne stojim dugo, ne radim ništa fizički, ne dižem teško i to. na poslu jesam jer još ne zna nitko, ali me strah da nebi neku štetu dodatno time napravila. s druge strane, faze je ovakva li-la...

  43. #143
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Ma i to ali i da se ne rastopi cijeli. A čim ti je smečkasto može bit da još malo krvariš ili je pitanje jer se to staro čisti ili se napravi novo pa curi van. I ja sam imala umjereno mirovanje pa sam na kraju od 13tt bila baš u strogom jer se situacija nije popravljala. Do 18tt je stalo skroz,a do 20 sam pila Duphaston

  44. #144

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Umjereno znaci da si isla na posao?
    Meni je dr vidio srceko i malu bebicu u pon i narucio me za 3 tj... Ak ce ovak lagano curit ne znam jel trebam ici ranije ?!
    Uglavnom mislim da se to malo sad procistilo, duboko se nadam
    A jel tebi to kad si bila na unjerenom mirovanju bilo cijelo vrijeme smede ili?

  45. #145
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    je,cijelo vrijeme čak i kad hematom nije bio više ni vidljiv ni na UZV a dok mi nije dala ni komplikacije ni ništa...dakle,doslovno umjereno kretanje,bez naprezanja,dizanja teškog,drndanja,skakanja i uprezanja u dijelu trbuha i nemoj se seksat

  46. #146
    Tiia avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    210

    Početno

    ja sam trudna 5 t, tek početak bila kod gin, dala duphastone 3 puta 1, i da dok nije svježa crvena krv ne brine,. čak radila utz di se vidi gest mjehurić
    i mene malo strah toga.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Vecer cure...
    Evo ja bas pratim ovo svoje smeckarenje...svaki ili svaki drugi dan mi onako izde kao mali snop kapilarica smeckaste boje, tanke i onak mogu se razmrljat (ocito je obojena sluz) i onda dok se to ne iscisti lagano smeckarim na dnevnom...

  48. #148

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    čao. frendica je trudna 6 tjedana i neki dan je bila na kontroli. zato sto je imala bolove i smečkasti iscjedak. doktorica joj je rekla da je to ok,ali joj je propisala tablete duphaston i normabel s time da joj nije rekla nikakvo mirovanje. jutros se probudila i popila je 1 tabletu što joj je dala,ali čini se da sada ima još jači smečkasti iscjedak. dali mi možete reći ako je tko imao iskustva,da li je to normalno jer se užasno boji da ne izgubi dijete. hvala unaprijed

  49. #149

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Može li pomoć...trudna sam 7 tjedana i bebino srce već kuca...saznala sam za to u utorak i pošto sam imala krvarenje dobila sam tablete daphaston koje uzimam tri put na dan po 1, i krvarenje mi je ugl takvo da ga ima samo na papiru kada se obrišem nakon mokrenja, i imala sam obilnije krvarenje prije toga 3.11 ali ugl samo kad se obrišem...doduše znalo se pojavit i na dnevnom ulošku povremeno kada se saginjem ako nešto radim...no otkad sam u utorak saznala za trudnoću ugl samo na papiru se pojavljuje...no jučer sam se opet malo više saginjala jer sam nešt radila po kući i nakon ručka sam osjetila kapljice krvi da mi izlaze i otišla sam na wc i vidjela doslovce 2 kapi na gaćicam---smeđe ugl i malo smečkaste krvi je izašlo s mokraćom i nakon tog sam opet stavila opet dnevni uložak i tamo je opet bilo samo 2 kapi smeđe krvi i nakon toga ugl opet samo kada se obrišem nakon mokrenja... trebam li se brinuti za to ???štite li te tablete duphaston moje dijete???hvala

  50. #150

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Tu sam prvi puta na forumu imam40god,i u 12.tom sam tjednu trudnoce,ujutro nakon wc-a na papiru mi se pojavila svjeza krv,kasnije veliki smeði iscjedak,ali prilicno puno,uplaŠena otiŠla kod ginekologa,dobila tablete duphaston odma 4 komada odjednom a poslje svakih 8h po2.ovo mi je treca trudnoca,prve dvije trudnoce bez ikakvih krvarenja ili iscjedka,s bebom sve u redu,zatvorena sam,pitam doktora zasto sam prokrvarila kaze mi dogaða se,preporuka strogo mirovanje,bez spolnih odnosa do daljnjeg uz duphaston 2xsvakih 8h

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •